לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2006, 10:08
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ארגאן מאלבניה שמתחילה ב "אמ-16 ומים."

M4/M16 הוא הנשק התקני האמריקאי. למרות שליחידות מהסוג שהזכרת יש את הידע והיכולת להשתמש בכל נשק שמתאים או דרוש להם, לרוב הנטיה היא להשתמש בנשק קבוע. יש לכך הרבה סיבות טובות - כשמתמקדים באימון על מספר קטן של כלים, ההתמקצעות עליהם טובה בהרבה. בנוסף, יש לכך סיבות תקציביות ותפעוליות - כשהנשק שאתה משתמש בו מיוצר במדינה שלך, זמן האספקה של הנשק והחלפים מהיר וזול בהרבה.

אגב, מבחינת עמידות למים M4 מושחם ומתוחזק נכון זהה ביכולותיו לקלאצ'ניקוב. ההבדל הגדול ביניהם הוא בירי כשהנשק מלוכלך (חול, בוץ, ושאר גורמים המקשים על הפעולה המכנית), וכאן יש לקלאצ' ודומיו יתרון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-05-2006, 05:43
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי OG שמתחילה ב "גם אני הייתי בגדנ"ע(שדה בוקר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OG
גם אני הייתי בגדנ"ע(שדה בוקר וג'וערה) ולא מהבית-ספר אלא מגדנ"ע ירי.
גם לנו אמרו שהקת שימשה כמשוט, אבל בעיניין החברת צעצועים, מה שאמרו לנו הוא, שקולט נתנה לחברת צעצועים מסויימת לייצר את המטפסים ואותה חברה הטביעה את הלוגו שלה על אותם המטפסים והחיילים של ארה"ב, בזמנו, התביישו ללכת עם הרובים האלו בגלל החותמת של אותה החברה.

כן, אל תשאל, החוקרים במחנות השבויים של הוייט קונג עשו קטעים על חשבונם של הנחקרים האמריקאים בגלל הדבר הזה וידוע גם שהוייטקונג היו מפיצים כרזות שבהם הם קוראים לחיילים האמריקאים לערוק מהצבא שנתן להם רובה של חברת צעצעועים.

בקיצר אל תאמין לכל קשקוש שאתה שומע.
להוא ששמע שהנשק מבקלית...עוד מקרה מצער של מדריכי גדנע מוכי הלם נכנס לסטטיסטיקה, הבקלית ידידי היא פלסטיק, ה-M16 לא עשוי ממנה כפי שבטח נוכחת בעצמך.

לצערי לא רק בגדנ"ע, בכל צה"ל ישנם מיתוסים מונפצים שמועברים כחלק מחומר ההדרכה הרשמי. אולי כל הסיפורים האלו נועדו כדי ליצור עניין וקשב אצל המודרכים- פיקנטריה מטודית.

נערך לאחרונה ע"י Elad E בתאריך 11-05-2006 בשעה 06:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר