לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2007, 14:55
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
גזפורם זה לא רוסיה...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי PD1 שמתחילה ב "כנראה שאתה לא בדיוק מודע למצבה של רוסיה בימינו"

גזפורם היא חברה שמקורה ברוסיה,ובלי כל קשר אני בהחלט מודע למונפול הענק של רוסיה בתחום הגז והנפט-אבל זה לא מעיד על עוצמתה הצבאית.

כמו שאמרתי מקודם,רוסיה מחזיקה בקושי את צבאה-וזוהי גם בדיוק הסיבה לכך שקצב פיתוח האמל"ח ברוסיה קטן מאוד מאז נפילת בריה"מ,זוהי גם הסיבה שהיא צמצמה בצורה חריפה למדיי את מאגר הרשקי"ם הבלתי קונבנציונאלים שלה(לא יכלה להמשיך לתחזק)ולכן על פני השטח זה נגמר טוב כ"הסכם" עם ארה"ב,אבל מתחת לפני השטח הורסים פשוט עניים מאוד,ולא מסוגלים לשמוק על הכוח הצבאי שלהם.

בשורה התחתונה,התל"ג הרוסי הוא לא משהו,וזה שהנדל"ן במוסקבה הוא יקר זה לא מעיד על איכות הכלכלה שם,אלה על השחיתות שחוגגת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2007, 10:23
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי PD1 שמתחילה ב "כנראה שאתה לא בדיוק מודע למצבה של רוסיה בימינו"

מסכים שצבא רוסיה בבעיות קשות. יש להם יכולות, זה נכון, אבל האיפה הצבא עכשיו ואיפה שרוסיה רוצה שהוא יהיה, חסרים עוד עשרות שנים ומיליארדי דולרים.

גם הכלכלה הרוסית לא משהו...אין דוירסיפיקציה בהכנסות וזה אומר שאם מחר מחירי הנפט ירדו אפילו בכמה אחוזים הם יהיו בצרות (וכן, זה קורה כל הזמן.) מה שגם האוכלוסייה קטנה בקצב מפתיע והקצב רק הולך וגדל, בין אם זה בגלל אידס, עוני, חוסר שירותי בריאות בסיסיים או כל דבר אחר. זה כמובן גם משפיע על גודל ואיכות כוח האדם בכוחות המזוינים הרוסיים.

בקיצר פוטין ועוד כמה אוליגרכים חוגגים בקרמלין, משתינים זהב ומחרבנים כסף כמו שאומרים, אבל רוסיה כמדינה לא במצב מלהיב, מכל בחינה אפשרית.

ישן 01-09-2007, 17:13
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי GARFILD שמתחילה ב "כמו בכל תחום,יש לנו כאן את הרצוי והמצוי."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GARFILD
רוסיה רוצה!

אבל האם היא יכולה\מסוגלת\בעלת משאבים בכלל בשביל תוכנית שאפתנית כל-כך?

הריי אפילו האמריקאים לא עשו זאת עדיין למרות שהם גם מאוד רוצים....

אין פה שאלה של יכולה/לא יכולה. הכל מתחיל ומסתיים ברצון פוליטי ומוכנות להשקיע כסף. אם אמריקאים הגיעו לירח בשנות השישים, בטח שרוסים יוכלו להקים שם בסיס קבע בשנות ה-20 של המאה העשרים ואחת. אמריקאים לא עשו זאת בגלל שלא היה בכך צורך - אחרי נחיתה על הירח מירוץ החלל הסתיים, ומה שנשאר זה שיקולים מדעיים, כלכליים וצבאיים (לא בסדר הזה, כמובן). בסיס על הירח במצב הקיים הוא פרוייקט פוליטי טהור, כמו נחיתה על מאדים אצל אמריקאים או נחיתה על הירח אצל סינים. אבל אני לא שומע דיבורים על כך שאמריקאים לא יוכלו להגיע למאדים או שסינים לא יוכלו להגיע לירח. למה דווקה היכולות של רוסים מוטלים פה בספק?
ישן 01-09-2007, 18:55
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי GARFILD שמתחילה ב "נכון,מדובר פה גם בפוליטיקה,אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GARFILD
מדובר פה בתקציבי ענק,ומצבה של רוסיה לא טוב!,וזה בלשון המעטה.

על מה אתה מדבר? רוסיה משגשגת מבחינה כלכלית.

ציטוט:

לכן,אם יש לך כל כך הרבה כסף ומשאבים,האם תטה אותם לטובת סוכנות החלל או לטובת תחזוק הצבא המתפורר שלך,ואזרחיך הרעבים ללחם???,אז אולי האזרחים לא באים בראש הרשימה אבל אני בטוח שהצבא כן,ואתה מוזמן לקרוא כמה תגובות למטה שגם מצב הצבא לא טוב.

הצבא מצתמצם ומתיעל ואזרחים לא רעבים ללחם - אתה פשוט לא מודע למצב הקיים, כנראה.

ציטוט:

אז אם פוטין רוצה הפגנות כוח כדי לבסס את מעמדו\מעמד ארצו,אז שיתחיל לעשות זאת על כדור הארץ ואח"כ יעבור לחלל!

על מה לעזאזל אתה מדבר? פוטין מסיים את כהונתו השנייה והאחרונה, ואפילו אם זה לא היה המצב, אין לו שום סיבה "להפגין כוח", בניגוד למנהיגים מסויימים אחרים (בלי להצביע). אבל גם אם כל זה לא היה נכון, עדיין אין שום, ואני חוזר, אין שום בסיס לחשוב שאפשר להפגין כוח ע"י בניית בסיס על הירח, בדיוק כמו שאין שום הפגנת כוח במשלחת האמריקאית למאדים או במישלחת הסינית לירח.

ולהגיד את האמת, הרפלקסים האלה שלכם בכל הקשור לפעילות של רוסיה לא בדיוק מחמיא לכם, בלשון המעטה. בין אדם אינטלגנטי צריך לפעמים לנסות לחשוב בכוחות עצמו ולא לצרוך פרופוגנדה גולמית שכלי תיקשורת מאכילים אותו. אני בטוח שפרוייקט כזה בדיוק היה מתקבל פה בברכה אם היה יוצא ממדינה כמו ארה"ב, אבל אם מדובר ברוסיה אי אפשר לשמוע אפילו מילה אחת טובה. זה די מתסכל, האמת.
ישן 01-09-2007, 19:33
  odedy odedy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
סנטוריון תשמע,
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "[QUOTE=GARFILD]מדובר פה..."

אין ספק שלפחות הדור שלי גדל על תעמולה אנטי רוסית חזקה. זאת תוך שאנחנו בטוחים שברוסיה כולם שטופים בתעמולה אנטי מערבית. ואני מסכים ,שהתעמולה הזאת טבועה עמוק בתודעה שלנו, גם מבלי שנרגיש את זה.

אבל, עם כל זאת שמצבה של רוסיה טוב בהרבה והתורים ללחם שבשנות ה-80 אהבו לדווח לנו עליהם לא קיימים, זה נראה לי הקטן כמו פרויקט שעלותו אסטרונומית ותועלתו מוגבלת, אלא אם מתכננים על הגרוויטציה הנמוכה כסיוע ללזינוק למאדים או משהו (שוב, קטונתי).

התפיסות האלה הן בדיוק מסוגה התפיסות שמטופחות בחברות עמוסות גאווה לאומית בהן המרכבה/הלביא/ה-t-72/האייברהמס הוא הטנק/מטוס הטוב בעולם. (רק שתדע לך שאין ולא היה אוטו מדהים כמו הכרמל דוכס. אין! )

ובימים שגם בארה"ב (שמצבה הכלכלי כרגע לא מזהיר בכלל), שוקלים כל משלוח מעבורת לחלל בגלל שיקולי בטיחות, הייתי מניח שגם ברוסיה לא יקפצו על פרויקטים עם יותר מקורטוב מגלומניה ונטייה לשאוב כספי מסים ללא החזר משמעותי.

כך או כך, אין מה להתעצבן כל כך. ראשית כי זה באמת שנים של חשיפה לתקשורת מערבית. שנית, כי נראה לאור דיון קודם שגם אתה חוטא ולו בהטייה מסוימת.
ישן 02-09-2007, 15:23
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "אה כן ? התמונות שלי לקוחות..."

קודם כל בוא נתחיל בכך שאחרי אפולו 11 שוגרו עוד 6 משימות במשך שלוש שנים.
ההצהרה הנחרצת שלך לגבי אי החזרה לירח בגלל תמליל הזוי כל שהוא היא (בעדינות) לא רצינית.
תכנית אפולו תוקצבה עוד הרבה לפני הנחיתה הראשונה לכלול שלושה שיגורים נוספים (אפולו 18-20) שלא יצאו לפועל מסיבות תקציביות - כשלון תכנית הירח הסובייטית הוריד את התמריץ הפוליטי ותקציב נאס"א הוקטן והוחלט להפנותו לתכנית מעבורת החלל.
סיבה נוספת הייתה שהסדרה הראשונה של משגרי סאטורן 5 שיוצרו כמעט אזלה ושני המשגרים שנותרו הופנו לתכנית סקיילאב (בסוף רק אחד נוצל).
עד כאן נתונים קצת יותר רציניים לגבי המשך הטיסות לירח לאחר התמליל שלך.

לגבי התמונות - אם היית טורח לבדוק את המקור שלהם קצת יותר לעומק ממה שדוחפים לך באתרי עב"מולוגים והיית לומד קצת על פרוייקט קלמנטיין היית מבין שהתמונות הנפלאות הללו הן תוצר של משימה לצילום הירח שהפיקה כמות אדירה של הדמיות בזויות תאורה וצילום שונות, ששולבו באמצעות מחשב בצורה אוטומטית. ניתן להבחין בבירור בתפרים בין ההדמיות.
אין אלגוריתמים המשלבים תמונות מזוויות ורמות תאורה שונות בצורה מושלמת, ובמידה וחסר קטע בהדמיה בשל כיסוי לא מספק - האלגוריתם ימרח כמיטב יכולתו איזו שהיא השלמה לחור.
לא צריך להתחיל לחפש מתחת לאדמה תיאוריות הזויות ומצוצות מהאצבע כדי להסביר כאלו דברים.
נאס"א היא גוף אזרחי המעסיק ישירות 18,000 עובדים ועוד מעל 40,000 בקבלנות. לא יהיה מוגזם להעריך שמאז שנות השישים עבדו בנאס"א מאות אלפי אנשים, ושבקיצוצים שהארגון עבר נפלטו לפחות כמה אלפים שניתן להגדיר כ"עובדים ממורמרים". אם אתה באמת מאמין שניתן לשמור קונספירציה במקום אזרחי כל כך גדול - אתה אונס את המציאות בצורה מטורפת כדי להצדיק תמליל כזה או אחר.
ישן 02-09-2007, 15:41
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי xyzzz שמתחילה ב "אני יודע כמה עובדות :..."

כל פעם אני מבטיח לעצמי שאפסיק להתווכח עם מאמינים אדוקים וכל פעם אני נופל מחדש.
בוא נדבר על ה"עובדות" שלך:
ציטוט:
1)נאס"א שלחו הרבה חלליות אחרי הטיסה לירח אבל עברו יותר מ40 שנה ועדיין לא חזרו לירח
והסיבה פשוטה מאוד - עלות ותועלת. לנאס"א אין תקציב אינסופי, והירח הוא לא היעד היחיד בחלל. לא הייתה הצדקה תקציבית להמשיך לשלוח משימות מאויישות, והמשך חקר הירח המשיך בשיטות חישה מרחוק.
ציטוט:
2)יש צילומים שפשוט הממשלה האמריקאית לא מוכנה לפרסם של הירח
חוקי חופש המידע בארה"ב תקפים אפילו על מסמכים של הCIA. יש לך עדות לקיומם של צילומים כאלו, מלבד הודעות מרטיטות בפורומי עב"מולוגים?
ציטוט:
3)אסטרונאוט שהיה על הירח העיד על קיומם של חייזרים\עבמי"ם בירח
שם, דרגה, מספר אישי בבקשה. 12 איש ביקרו על הירח. חלקם הגדול אזרחים בכלל, ואני אישית עקבתי אחרי הביוגרפיות של חלקם. מי מהם אמר דבר כזה אי פעם?
ציטוט:
תמיד יכלו לבנות עוד משגרים (אני משער שהטכנולוגיה היום הרבה יותר טובה לבניה של משגרים כאלו) והחליטו בכל מקרה לא להגיע לירח
התקציב הופנה למטרות אחרות, משימות לא מאויישות הופנו לירח. ולמרבה ההפתעה - הוכרזו בתקופה האחרונה תכניות לחזרה לירח.
ציטוט:
וכן לא כל אחד בנאס"א יודע מה האסטרטגיה של המנהלים שמה ומה הם מתכננים
אתה יודע מה? לא רק שכל אחד בנאס"א יודע מה היה על הירח - כל אחד עם מקלט רדיו מספיק חזק יודע. השידורים מהירח לא היו מוצפנים, וחלקם נקלט בכלל באוסטרליה וספרד.

די. חלאס. מעולם לא נתקלתי בתיאוריית קונספירציה שאי אפשר היה לסתור כל פרט וסעיף בה, אבל זה כל כך מתיש.
מצידי - תאמין שיש לונה פארק חייזרי שלם על הירח ושטכנולוגיית הקסאם נגנבה על ידי עובד נקיון פלסטיני ממרתפי רפא"ל בהם מוחזקים חייזרים שנישבו. רק עשה טובה, אל תהיה כל כך נחרץ אם אין לך עובדות מוצקות לגבות את דבריך.
ישן 05-09-2007, 09:40
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Ronen_a שמתחילה ב "ליפניי כמה זמן שלחו לי את הדף..."

1. מעולם לא הייתה אפולו 20.
שיגור אפולו האחרון לירח היה אפולו 17. השיגורים היחידים הבאים שניתן לשייך איך שהוא לתכנית היו שיגור סקיילאב ע"ג סאטורן 5 והתכנית המשותפת האמריקאית-סובייטית Apollo-Soyuz Test Project שלא ממש הגיעה לירח אלא בוצעה בגובה של כ-200 ק"מ בלבד.
מיותר להגיש שלא ניתן בשום צורה להסתיר שיגור של אפולו 5.

2. אפולו 15 ו-17 נחתו במרחק של מעל 800 ק"מ זו מזו. איזה איזור משותף הן בדיוק חקרו?

3. תעשה חיפוש קצר על הנושא אפילו בגוגל ותיתקל בכמה אתרים של עגלים שמאמינים שזה אמיתי (וגם שהקולות שהם שומעים בראש שלהם זה תיקשור עם חייזרים ולא הפרעה פסיכוטית קשה) אבל גם לא מעט אתרים שמנתחים בצורה רצינית את הסרטים והתמונות האלו ומאתרים מאיזה פריימים של טיסות אפולו וקטעים הוליוודיים הם פוברקו.
הנה דוגמא: http://www.bautforum.com/conspiracy...20-footage.html
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר