לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2008, 16:22
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ארגון "נוקמי שטרנהל" ריסס כתובות הסתה על שלטי חוצות של מועצת יש"ע

"נוקמי שטרנהל" נאבקים במועצת יש"ע

יום שני, 6 באוקטובר 2008, 15:28 מאת: יהושע בריינר, מערכת וואלה! חדשות

בתגובה צפויים ראשי המנהלת להגיש תלונה למשטרה. שלטי החוצות שרוססו (צילומים: יוסי זלינגר, יח"צ)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://mad.walla.co.il/w/18-200/480659-18.jpg]

"אנו קוראים לכל הצדדים לשמור את השיח הציבורי במסגרת חוקית ולגיטימית ולא לגלוש לוונדליזם"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://mad.walla.co.il/w/18-200/480660-18.jpg]

"הקמפיין מרגיז כנראה את הקיצונים הן מימין והן משמאל ובכך תרומתו"

בתגובה לקמפיין הקורא לבקר ביהודה ושומרון, ריססו פעילי שמאל קיצוני על שלטי חוצות של מועצת יש"ע כתובות "די לכיבוש" ו-"רוצחים"

"נוקמי שטרנהל" (ארגון אח לעז א דין אל קסאם?? מי היה מאמין שאחרי כל כך הרבה זמן הלאומנות הערבית תשכיל להעמיד בראשה גיבור חדש ) החליטו להסית בראש חוצות נגד מועצת יש"ע וריססו גרפיטי של "רוצחים" על השלטים שלהם. כל זה די שגרתי בעולם השמאל הקיצוני, ונותר רק לקוות שאיש לא ייקח את החוק לידיים וינקום את נקמתה של הדלת המחוררת, כפי שקרה השבוע עם התינוק של בן גביר, עם המתפרעים האלימים בחברון ועם משליכי האבנים מבלעין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2008, 12:03
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
נכון הגיע הזמן שתתחיל להתייחס עניינית - ובכבוד
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "תפסיק עם הדמגוגיה והשקרים, דן"

הרי אתה אינך מתייחס למה שאני כותב ובונה לך תילי תילים של שקרים המסלפים את תוכן כתיבתי ואח"כ מתווכח עם עוותיך המיוחסים לי..

אתה יכול לעבור על מכתבי לכותבים רציניים (לפעמים זה גם רוקה לך) ותראה שאני מתייחס לטענות אמיתיות ולא לטענות שוא ונמנע מלהכנס ללופים אין סופיים שאינם מקדמים את הדיון.

שאני מביא דוגמאות המראות את התנהגותך ודרך מחשבתך - זה איננו בגלל שאין לי מענה, זהו המענה. דעותיך במיוחד אלו הקוראות לנקם, להענשה, לגירוש ולתגובה ללא כל התחשבות בסביבה אלו מציגות אותך בדמות שאין מקומה בין העמים ולבטח שלא בין היהודים - נפש יהודית בודאי ובודאי אין לך. אולי יש לך סממנים חיצוניים אבל בתוכך, על פי מכתביך אין לה בטוי.

הצגתי לך חומר למחשבה, שאולי יוסיף לך מעט אנושיות, שכל כך חסרה לך.
ישן 06-10-2008, 21:09
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כן, ככה זה המועצת יש"ע האלה, גזענים ארורים, לא כמו מרצ הפלורליסטים שבחרו ברן כהן...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "אפרופו הקמפיין החדש של מועצת יש"ע"

אני חייב להודות שלא בדקתי בציציות הילדים בתמונות כדי לוודא שמוצאם הוא מהעדה הנכונה (לך תדע,
יש בולגרים שנראים אשכנזים לגמרי, ואולי אחד מהם הצליח לסבן את מועצת יש"ע ולהשתחל לצילום, אבל
בזכות העובדה שהערת את תשומת לב המועצה לכך, היא תבדוק מחדש את כל הילדים ותוודא שאין שם
בני תערובת, או לא-אשכנזים ר"ל...).

אין לי מושג איך נראו היהודים בתקופת התנ"ך, אבל יש לי מושג איך הם נראים כיום, ואני חייב להודות
שהילדים בתמונות נראים בהחלט כמו סוג הילדים שתוכל למצוא ביישוב יהודי ממוצע באיו"ש...

אני חושב שיפה מצידך לחפש גזענות במחנה היריב, בשעה שבמפלגות כמו מרצ והעבודה, נעלמו כל
שרידיה ואין ספק שעמיר פרץ ורן כהן ישמחו להסכים עימי...
ישן 06-10-2008, 23:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

אפס, כי עזי פנים הם השמאלנים ומרי נפש.
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא מבין ממה אנשים מתרגשים. עדיף שהחבר'ה הללו יטנפו שלטים בגוש דן מאשר..."

והתעללות בשלט דומם אינה מספיקה לצדיקים אלה שחפצים לקיים מצוות הסתה כהלכתה ונפשם זקוקה לריטואל של פגיעה בחי חסר ישע, או לפחות במועצת ישע.

אך אל חשש, מאמיני דת השמאל משתמשים בלוח השנה העברי! וימי אידם תואמים להפליא את חגי ישראל! והנה בכל יום כיפור, (כמסופר באשכול אחר) בשעה ובמקום בו נוהגים חלק מישראל לערוך את מנהג הכפרות, נהגו מאמיניהם להגיע אל אותו המקום ולזעוק "רוצחים" "כת השטן" "אותכם למשטרה".

ובכך היו מפריעים את מנוחת השכנים ועד שהייתה מגיעה המשטרה היו מפסידים סיבוב בבית הקפה האופנתי או מחמיצים חלילה את טקס "הנחת אבן הפינה על לחייו של החייל האלמוני" בבלעין.

השנה, במקום סתם לעמוד ולזעוק ולהאפיל על צווחות התרנגלות. ישתתפו שמאלנינו בטקס הכפרות! וחכמיהם אף יחברו לכבוד הטקס תפילה מיוחדת!

"זו חליפתי (מזארה) זו כפרתי (כפרות, מה נשמע, אתה בא לכיכר בשבת? יהיה קוסם) זה התרנגול ילך למיתה במקום התינוק מחברון ואני אזכה לחיים ארוכים ולשלום בעבור שאני מתחייב לתת צדקה בעד החור שבדלת של שטרנהל ונאמר אמן!

כך גם יפסיקו להכות תינוקות וגם יפסיקו להתלונן על הכפרות ובבניין האוריינט האוס בירושלים ינוחמו.
ישן 08-10-2008, 13:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הם אנרכיסטים כמו שאתה ואני אנרכיסטים...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כל משתתף בהפגנה אחראי למעשה אלימות שנעשה בה?"

הם קשורים לשמאל בדיוק כפי שיגאל עמיר קשור לימין - הם משתייכים לזרם קיצוני והזוי שלו (שוב, בדיוק
כמו יגאל עמיר ומחנה הימין), ואינם מייצגים איש פרט לעצמם.
כאשר הם נוטלים חלק בהפגנה ש-מ-ר-א-ש ידוע שתהיה אלימה, הרי שהם שותפים למעשה האלימות.
כאשר איש ימין משתתף בהפגנה שידוע לו שיטלו בה חלק גורמים שיהפכו אותה בוודאות להפגנה אלימה,
הרי שהוא שותף לאלימות. בבלעין ונעלין, להבדיל מהפגנות ימין, ההתפרעויות מתקיימות בדיוק של שעון
שוויצרי, ואיש לא יכול לטעון שהוא מופתע כשמתחילה שם אלימות נגד כוחות הבטחון ואזרחים ישראלים
שבאו לעודד אותם.
ישן 08-10-2008, 17:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אז מרא אנחנו לא מסכימים. אני סבור מי מנסה לנפץ גולגולות של חיילים הוא טרוריסט...
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "אני אגלה לך מאיפה אני יודע"

אני מודע לכך זו תפיסה מתלהמת ואוהדת-כיבוש, אבל ככה אני רואה את הדברים...
העובדה שירית כדורי גז על המתפרעים אינה לגנותך, אלא רק לזכותך, אבל היא כמובן לא עושה אותך
למומחה לזיהוי מתפרעים ערבים ומתפרעים יהודיים. מאחר ושתי קבוצות המתפרעים עומדות ביחד, ולעתים
נוהגות להתעטף באותו סוג של כאפיות, הרי שאין להבחין ביניהן...
מאוד מטריד אותי שאתה לא רואה סימטום קבוע במשפט "ברגע שמתחיל הבלגן", שמלמד על תיאום חביב
בין המתפרעים היהודיים ללא-יהודיים...
אני שמח לשמוע שאף פעם לא הפריעו לך לירות על מבקשי נפשך. זה לא תמיד ככה, וחיילים כבר מצאו
עצמם מסתבכים כשהגנו על עצמם ועל זולתם. טוב מאוד לקרוא שלפחות אצלכם לא השתרש הנוהג
הנפסד הזה.
ישן 09-10-2008, 04:55
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
האם גם יהודי שזורק אבנים על שוטר או חייל הוא טרוריסט?
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אז מרא אנחנו לא מסכימים. אני סבור מי מנסה לנפץ גולגולות של חיילים הוא טרוריסט..."

וכידוע, יש לא מעט מגזרים בישראל שפרטים בהם עוסקים בכך. אני חושב שמי שמשליך אבנים על איש כוחות הביטחון, או אזרח, הוא פושע. אבל לא כל פושע הוא טרוריסט.
שמע, אם לא ניתן להבחין בין היהודים לערבים (ולכן התיאור של עופר לא מהימן), אז בוודאי שלא ניטען לומר שהחיילים לא יורים על המפגינים. עובדתית, יורים שם גם גז וגם גומי ביד רחבה וגם יהודים נפגעו מכך, כמה מהם קשה מאוד כולל נער שאיבד עין ובחור שנפצע קשה מאוד בראש. אם מחד (לדידך) לא ניתן להבחין בין הישראלים לפלסטינים ומאידך החיילים יורים ופוגעים גם בישראלים, הרי שקשה לדבר ברצינות על תפקוד של הישראלים כ"מגן אנושי".
העדות של עופר מתאימה גם לעדויות אחרות שאני מכיר ולפיהן היהודים בדרך כלל לא מעורבים באלימות של ממש וכשהמצב מתחמם הם מנתקים מגע.
ישן 09-10-2008, 11:11
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כשמישהו א-ר-ג-ן מאות אנשים שיידו אבנים, אז כן, זה טרור - השאלה היא המידה
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "האם גם יהודי שזורק אבנים על שוטר או חייל הוא טרוריסט?"

יש אירועי טרור יחידים, ויש קמפיין שיטתי. כשאדם נוסע מדי יום ששי לאירוע שהוא יודע שיתפתח לאירוע
אלים, הוא לא יכול להתמם ולהגיד "כשהאקשן מתחיל ומתחילים להוציא עיניים לחיילים, אני הולך הצידה"...

אני לא מכיר את העדויות, התמוהות למדי אגב, שהיהודים נמצאים שם "בשלב החימום", והולכים משם
כשמתחיל יידוי האבנים, ואני מפקפק בהן, לאור העובדה שתפסו כבר רעולי פנים יהודיים בהפגנות אלה.
כמו כן, אני שב ומציין שמכיוון שההפתפרעויות הללו הן אירוע קבוע, הרי שמי שמקפיד להמשיך ליטול בהן
חלק, לא יכול להגיד שהוא לא חלק מהן, רק בגלל שהלך הצידה יותר מוקדם: כשמישהו הולך לבלות בפאב
עם אנס סדרתי, הוא לא יכול להגיד לשוטרים אח"כ שהוא התרחק מהאנס ברגע שתפס בחורה וגרר אותה
לסמטה - הוא לא יכול להגיד זאת לשוטרים, כיוון שמדי שבוע קורה ב-ד-י-ו-ק אותו הדבר. אדם כזה הוא
שותף מובהק לפשע, כשעל מימדי שותפותו לפשע אפשר להתווכח (שכן לא ברור מתי, ואם בכלל, הוא הלך
הצידה...).
אני לא מבין למה אתה מנסה להגן עליהם. מדובר בחבורה אלימה של ילדים מפונקים שחושבים שימרדו
באבא שלא קנה להם אוטו באמצעות השתוללות שבועית נגד כוחות הבטחון...
ישן 07-10-2008, 18:43
מנהל

גם זו דרך לתאר את האירוע...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כן, מישו נסע לביתו של התינוק ותקף את אימו ואותו. ה"עימות הפוליטי"..,"

דרך אחרת לתאר את האירוע היא שפעיל השמאל הגיע עם חבריו להשתתף במסיק הזיתים השייכים לפלסטינים במקום (במקום הייתה משטרה שכן המסיק עצמו היה לגיטמי ומאושר). מתנחלים באו להפריע למסיק וביניהם בן גביר ואישתו שהחזיקה בתינוק שלה (אין שום דבר שירמז שהאירוע התרחש בחצר האחורית של הבית שלה-להיפך הזוג הגיעו עם אחרים למקום על מנת להתעמת עם המוסקים). לדברי הפלסטינים ואנשי השמאל בן גביר ואישתו תקפו אותם. לפחות לגבי בן גביר הבעל הרי שזה לא נשמע מופרך בהתחשב בעבר. בכל מקרה, הפעיל משך את איילה בן גביר ביד. הוא לא נגע בתינוק. נכון, אם היה קורה משהו לתינוק כתוצאה מכך שהייתה נופלת הוא היה אחראי אבל לא פחות מכך הייתה אחראית האם שהחליטה להביא איתה את התינוק כשיצאה להתעמת עם המוסקים ומי שבאו לסייע להם. מדובר, שוב, בדפוס שהיה גם בעבר שבו מפגינות הביאו איתן את ילידהם וגם תינוקות. בעיני זו שערוריה.
אם במקום מגורי (או אפילו בשכונה שלי ממש) הייתה מגיעה קבוצה של אנטישמים להפגין הייתי יוצא נגדם עם כל מה שיש לי אבל את אישתי, ובוודאי את התינוקת שלי, הייתי משאיר בבית עד יעבור זעם.
ישן 08-10-2008, 14:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כן, הגעה למסיקי הזיתים כשיש שם נוכחות של כוחות בטחון, היא בכלל לא התגרות...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "גם זו דרך לתאר את האירוע..."

ידוע שפעילי שמאל קיצוני נוסעים לחברון לחלוטין ללא קשר לצורך "להגן על הפלסטינים מפני המתנחלים"...
מטע הזיתים נמצא סמוך לבתי היהודים - ורחוק עשרות ק"מ מביתו של תומך הטרור האלים.

ה"פעיל משך את האילה ביד" אמנם מלמד רק על תקיפת אילה בן-גביר, אבל מה לעשות שאם היא נופלת,
ייפול גם הפעוט שהיא מחזיקה בו. אני חסיד קטן מאוד של לקיחת ילדים למקומות של התפרעויות, אבל גם
אם נעשה הדבר החמור הזה, זה לא נותן אישור "למשוך ביד" של מי שאוחז בהם, ולגרום גם להם כמעט
להפגע. צריך לזכור - לפני שהאם הביאה את בנה למקום (שכזכור נמצא ליד ביתה), הרי שאותו תומך טרור
אלים נסע עשרות קילומטרים לאותו מקום...
כאשר היא תביא את בנה להפגנה אלימה ומתוכננת ליד ביתו של פעיל השמאל הקיצוני הנ"ל, הם יוכלו
להתחלק באחריות. עד אז, תומך הטרור האלים נושא בה לבדו, גם אם סביר לגמריומתבקש לעקם את האף
לנוכח הרעיון של הבאת תינוק למקום.

צר לי שאל הדיון בינינו בנושא התגנב גם המכנה-עצמו, שנמצא כל היום במהלכו של קמפיין גיוס להוכיח
משהו, במקום לשבת ולעשות חשבון נפש...
גמר חתימה טובה
ישן 09-10-2008, 05:15
מנהל

למה זו התגרות?
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כן, הגעה למסיקי הזיתים כשיש שם נוכחות של כוחות בטחון, היא בכלל לא התגרות..."

הפלסטינים רוצים למסוק זייתים בשטח ששייך להם גם לפי קביעת הרשויות בישראל. יש ישראלים שמה שחסר להם בחיים זה ללכת ולסייע במסיק מתוך ידיעה שמתנחלים חפצים להפריע למסיק. כן, אני מניח שהם יודעים שיש סיכוי טוב לעימות ולכן הם שם. אבל אין שם שום התגרות. אף אחד לא מכריח את המתנחלים להגיע לשם. זה קרוב לביתם. אז מה? אם השכן שלך יחליט שאסור לך לקטוף קלמנטינות מהעץ שלך שבחצר ברמת גן (נניח), אז ההגעה שלי מבאר שבע לעזור לו היא התגרות?
אל תשכח שבני הזוג בן גביר באו למקום ליזום את העימות. הם באו על מנת להפריע למסיק בניגוד לחוק (לא לחינם היו שם אנשי כוחות הביטחון) והוסיפו חטא על פשע כשהביאו איתם את התינוק. פעיל השמאל הקיצוני שהרים יד על איילה בן גביר פשע בלי קשר לכך שהיא החזיקה תינוק כמגן אנושי. אבל נסיבות הפשע הן ממש לא מהחמורות. בוא נאמר שאם היה קורה משהו לתינוק הרי שבנסיבות ההן הוא היה צריך להענש אבל גם לאימא הייתה אחריות תורמת.
ובבקשה תשאירו אותי מחוץ למלחמת ההתשה שלכם...
ישן 09-10-2008, 11:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

למה זו התגרות, כי מעניין ת'תחת של תומך הטרור האלים, עניין המסיק...
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "למה זו התגרות?"

מסיק הזיתים התקיים מאות שנים לפני השלומיסט הראון ויתקיים מאות שנים אחרי השלומיסט האחרון.
האגדות היפות על "חבלות במסיק" קיימות כבר שנתיים, ולמרות מאות אולטרה-שמאלנים בשטח, ולמרות
קמפיין תקשורתי נרחב, עוד לא נתפס מקרה של חבלה במסיק - היחיד שנתפס בכך הוא פלסטיני שחיבל
במטע שלו-עצמו כדי לקבל קצת ירוקים מהיהודים הטמבלים...
אלה שנוסעים "לסייע במסיק", נוסעים להתעמת עם מתיישבים, מתוך ידיעה שהמטעים שאליהם הם נוסעים,
נושקים לשטחי היהודים, ויש סיכוי טוב לאקשן...
הטענה כאילו הם ל-א מחפשים את העימות, מקבילה לרעיון שאני יודע אתה מסוכסך עם השכן שלך,
שאיים על חייך לא פעם ולא פעמיים, ואני מגיע אל הנקודה שבה השטחים שלכם נפגשים,כיביכול כדי
לעזור לדשן את הגינה, ומתחיל להתעמת איתך, פעם אחר פעם. לא פעם ולא פעמיים ולא שלוש. הייתי
אומר שאתה תראה זאת כפרובוקציה, בהתחשב בכך שאין לי בכלל מה לחפש באותו מקום. אם באותה
הזדמנות אני גם אדחף את אשתך כשהיא אוחזת בתינוק, אתה תרצה להכניס לי אגרוף לפרצוף - וזה יהיה
הגיוני לגמרי.

פעיל הטרור האלים בא לחפש אקשן. הנסיעה היא פרובוקציה. אם הוא רוצה לסייע במסיק זיתים, יש המוני
מטעים לא נמצאים בסמוך לבתי יהודים. איכשהו אותם מטעים לא מעניינים אותו. הוא יגיד שזה בגלל ששם
לא מפריעים במסיק - אבל איכהו אני לא חושב שהעובשה שהוא מגיע לחולל עימותים אלימים במקום, כן
עוזרת למסיק...
ישן 06-10-2008, 22:13
  oa123 oa123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.07
לא יודע, אותי מעניין רק משהו קטן..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ארגון "נוקמי שטרנהל" ריסס כתובות הסתה על שלטי חוצות של מועצת יש"ע"

למה שהנושא מדבר על פעילות כביכול אלימה של פעילי ימין אתם ממהרים להכריז שזוהיא פרובקציה של השב"כ ושזהו מעשה שאי אפשר לקשר אותו לימין הקיצוני כולו (ובצדק, באין הוכחות כרגע - לא ניתן לדעת אם מדובר באדם סהרורי אחד או יותר או סתם אדם משוגע שמצדיק את הטירוף שלו) אבל שמדובר במעשה חבלני שכביכול מהצד השמאלי אתם ישר מגדפים, מאשימים, מקללים את השמאל כולו בלא הפרדה וישר מראים אצבע מאשימה שגם למעשה הזה אין שם הוכחות, וכרגע אין שום הוכחה - כמו המטען הקטן אצל שטרנהל- שאלו קבוצה אמיתית של פעילי שמאל ולא סתם חבורת מעורערים משועממת?
ישן 07-10-2008, 03:14
  oa123 oa123 אינו מחובר  

..
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "הצעתך לשאול קבוצת פעילי שמאל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ichpatli
הצעתך לשאול קבוצת פעילי שמאל מתייחסת לכאלו שהם תומכי טרור (בדומה לשטרנהל) או להסתפק בפעילי שמאל שמתנגדים לטרור גם כשהוא נגד מתנחלים וגם כשהוא מתבצע ב"שטחים" (כלומר בניגוד גמור להמלצות הגורו שטרנהל חתן פרס ישראל)??

אני לא חושב שיש דבר כזה אמיתי שנקרא פעילי שמאל שיקראו לפגיעה בבני אדם, לא משנה מה עונדים לראשם ואיפה הם מתגוררים, אם עושים זאת- כמו האמירה האוממלה של שטרנהל- הם צריכים לעשות חושבים טוב עם עצמם ולהבין מה הגדרתם האמיתית. ואף נרחיב ואומר-אנריכסטים נגד הגדר שתומכים בלאומיות פלסטינית-האם זה הגיוני שאנרכיסט או פצפיסט יעודד עוד הקמה של מדינה וקו גבול ? אני חושב שמדובר באנשים בודדים והזויים. אני חשוב שלקרוא לפגיעה של אנשים מכל צד ואז להתחבר מאחורי הגדרה או דעה זה פחדנות ואף תמוהה.

אני לא מגדיר את עצמי כאיש שמאל ואפילו רואה את עצמי נצי יותר בכמה דברים, אבל אני לא יכול לראות ולהבין איך כמה אנשים בפורום יכולים להיות כל כך מוקצנים וכל כך מנוגדים עצמם למילים שיוצאות להם מהפה ואז לצאת בזעם נגד דברים שהם עצמם עושים, זה הכל..
ישן 06-10-2008, 23:02
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ואני סקרן לדעת מי זה "אתם" שאליהם אתה מתייחס בדבריך..."

אני לא רוצה לדבר בשמו של אדם אחר, אבל כנראה שהוא התייחס לאנשים שהגיבו פה באשכול:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
א. זו פעולת עוקץ, שנעשתה בצוה שקופה וחובבנית בדיוק כמו הפעולה הגדולהה קודמת (4.11.95)
ב. שטרנהל כלל לא צד בעניין - מי שהחליט לטמון את המטען בביתו לא יידע אותו ולא הזהיר אותו. מטורף ככל שיהיה, אין לי ספק ששטרנהל לא היה מסכים לחשוף את עצמו לסכנה גופנית, גם לטובת גרימת נזק לאויביו, מהסיבה הפשוטה, כדבריך, לא ניתן להבטיח שהמטען יגרום לפציעה בלבד.
ג. - ע"ע אירועי 4.11.95. זה לא היה אמור להסתיים כפי שזה הסתיים.
ד. מיהו הצד השלישי הנייטרלי?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moozes
נעשה כחלק ממערך הסמול,
חלק אינטגרלי בקמפיין אנחנו "הכי צדיקים" של הסמול.

עכשיו הם בוכים ומכפישים את רוב העם,
בארץ, ובחו"ל, מתרוצצים עם סיסמאות "הורגים אותנו בגלל דעות".

"דעות" הם בדיוק כמו כל כלי נשק אחר,
"דעות" גרמו לכל מה שקורה.

אז עכשיו, עשו תרגיל חמוד ובזול,
הרי המתנדב(מה הוא פרופ' למשהו) שנפגע קל יכול בשקט היום להתהדר ב"אני פעלתי למען המטרה", מי אמר שהוא לא התנדב ?? המטרה מקדשת את החשיבה שלהם.

הסמול יכול העכשיו ללחוץ על אירופה וארהב שילחצו עלינו לתת לתת לתת.

רוב הסימנים מראים שלא נעשה כאן נסיון חיסול.

בעצם, אם תחשבו על זה, הם הצליחו מעל המשוער בתרגיל.

ובאמת שלא קשה להמשיך, זה לא דרש ממני אפילו טיפה של מאמץ למצוא את ההודעות האלו.

ישן 07-10-2008, 03:05
  oa123 oa123 אינו מחובר  

אתה צודק ואני מתנצל על הניסוח
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מצאת שתי הודעות שיש בהן הכללה כלפי השמאל. יש עוד רבות שאין בהן כל הכללה שכזו..."

הכוונה שלי היתה לאנשים ספציפים בפורום שמגיבים המון פעמים בהכללות של השמאל, וגם כאלה שעושים זאת לצד השני גם.. ואף יותר, טוענים טענה (נכונה) של הכללה של הימין בעיתונות ובשאר הגורמים אבל עושים זאת בלי בעיה כלל לגביי השמאל. זה פשוט נראה צבוע בעייני - ואם אתה רוצה אני אדייק לך בשמות הכותבים. זה פשוט נראה צבוע ומגוחך מצידם - כן? לא מצד המחנה שהם "כביכול" מייצגים(מדובר בכל זאת באנשים פרטיים) להגיד שיש הכללה שנעשית לימין(ושוב, בצדק) והאשמות מגוחכת שדומות לציד מכושפות אבל אז לעשות זאת בדיוק גם למחנה השמאל. HIGH HOPES אכן צוטט נכון ,אבל זה רק חלקיק מכמה תגובות הזויות פה של אנשים שהם כנראה רואים רק בעין אחת..

לגביי הניסוח שלי, הוא נעשה בחפיזות גבוהה מדי והניסוח שלו לא נכון, של ההתחלה לפחות, אבל כוונתי -אני מקווה- כן הובהרה במה שכתבתי(תודה על שהפנמת את צומת הלב שלי לזה). בכל אופן, התעלם נא מההתחלה וקרא את השאר, זאת כוונתי.. אני לא רואה אותך והרבה מפה ככאלה שעושים זאת אך הכוונה שלי לא היתה למחנה הימין אלא לאנשים ספציפים.

ועוד משהו: הכוונה שלי היתה לא רק בנוגע להכללות, התכוונתי לכך שיש הטוענים באשכול הזה ישר שהמשאל אחראי לאירוע או אנשים מן השמאל בלי לדעת אם לא מדובר במשוגע אחד סהרורי אחד או סתם חבורה משועממת... בדיוק כמו אצל המטען אצל הפרופסור..

ודבר אחרון: רק באשכול , למשל, של האנדרטה המבחילה (וכזאת שלא צריכה להיות חוקית) של בית הטרוריסט הדורס, נעשית התקפה מבחילה והכללות נוראיות שגובלות בלשון רע על ידי כמה חבריי הפורום, וזאת הכוונה שלי. כוונתי לא היתה ספצפיתי רק באשכול הזה. זה פשוט מרתיח ואף מעצבן שאי אפשר להתדיין בצורה נורמלית בין שני דעות מנוגדות ואף למרות שלא ניתן לעשות כלום(חופש ביטוי, כן?) רק מעצבן ומציק לראות כל כך חוסר כבוד אחד כלפיי השני..

נערך לאחרונה ע"י oa123 בתאריך 07-10-2008 בשעה 03:27.
ישן 08-10-2008, 00:30
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 93 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "חבל"

גם רוב באירנים שאני פגשתי מחוץ לאירן היו אנשים חביבים ועל רמה, רק חשוב לציין שרובם גם בני משפחה שלי P:
בגליון נשיונל ג'יאוגרפיק של החודש שעבר (בעברית) הייתה כתבה ארוכה למדי על אירן ועל הלכי הרוח שבה בכל הנוגע
לתרבות ולמורשת ארוכת השנים שלה. חלק מהתושבים רואיינו ודווקא הביעו מורת רוח מסוימת מכך שהדת מנסה להעלים
חלק מאותה תרבות מפותחת שאופיינית לאירן. מאידך, זה לא משנה דבר לגבי היחס שלהם כלפינו.
בכל מקרה, השלטון הנוכחי שונה מהותית מכל מה שאני מכיר אצל אירנים (יהודים ומוסלמים, אני מכיר גם וגם), בקרב אלו
שלא חיים באירן מאז המהפכה. כנראה שאלו שברחו ידעו מה צפוי לקרות שם,או לפחות מיהו זה שלקח את השלטון.
ישן 07-10-2008, 03:17
  oa123 oa123 אינו מחובר  

תקרא את התגובה שלי למטה
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ואני סקרן לדעת מי זה "אתם" שאליהם אתה מתייחס בדבריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
ולמה אתה חושב שהגיוני מצידך להתלונן על הפניית אצבע מאשימה כלפי מחנה שלם בשעה שזה בדיוק
מה שאתה-עצמך עושה...

אתה צודק , הניסוח לא תקין.
אני כמו שכתבתי בהודעה למעלה (דבר שנאכל על ידי המילה "אתם") נגד ההכללה המגעילה של הימין שנעשית על ידי מספר תמוהה של עיתונאים שמסיתים דעה ציבורית, אבל גם לא הזכרתי את המילה ימין במה שאמרתי ואני חושב שלמרות השימוש הלא נכון במילה "אתם", זה היה יותר מכוון לכותביי הפורום מאשר לבני העם הימנים.. אני ממש מתנצל אם כך נראית התגובה אבל כוונתי ממש לא היתה להכליל את הציבור הימני, ואף רשמתי בתגובה שלי שהמאמרים שגובלים בלשון הרעה על הימין בימים אלו הם לא נכונים ואף מגעילים..
ישן 07-10-2008, 21:39
  oa123 oa123 אינו מחובר  

אז..
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אתה טוב באמת,יודע לעוות את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
אתה טוב באמת,יודע לעוות את האמת יופי,אבל בשלב הזה הזה ורק בשלב הזה אני ימנע מלענות לך בצורה נמרצת מאוד.

בינתיים מי שמקלל כאן באתר זה אתם,בינתיים מי שעושה השוואות כאן לנאצים (ימח שימם בזכרם) זה אתם,בינתיים מי שמעוות דברים לנוחיותו זה אתם,אז בבקשה מספיק להסית ושלא נדבר על כמה ממכם שרצים לבכות פה להנהלה בגלל שמישהו הגיב להם או לא עשה משהו שיהיה מתאים להם בהתאם לצורך שלכם.

אני מניח שאתה רוצה להוציא אגרסיות ולא קראת את ההתנצלות שלי על הניסוח הלא נכון? אתה מחפש להוציא עצבים? אמרתי שכוונתי היתה למספר כותביי פורום ולא לימין. אני לא אלך לבכות לאף אחד ולא אשווה בחיים אדם ובמיוחד יהודי לנאצי, זה חרפה שאתה יורה דברים באוויר.

אגב, אני ממש לא איש שמאל.. אבל ניחא
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר