לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2010, 20:01
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
שאלה-
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "חדשות ערוץ 2: במהלך החג הוקפצו מטוסי חה"א לעבר מטוסי קרב זרים"

קודם כל אם זיהו שהמטוסים הם לא עויינים-אז מה כן היה שם?(בהנחה שאם מטוסים שלנו היו חוזרים סביר להניח שהיו יודעים על זה ולא מזניקים מטוסים)

בנוסף, האם ההנחה שמטוסי קרב ישלחו כדי לבצע פיגוע טרור היא לא שגויה בגלל שאפשר לזהות או לקשר אותם למדינה מסויימת ולכן אף מדינה לא תיהיה מספיק מטומטמת לשלוח מטוס קרב לביצוע פיגוע? הכוונה היא שסוריה לא תשלח מטוס לבצע פיגוע כי היא יודעת שלא תיהיה בעיה לזהות מי שלח את המטוס ולהטיל עליו את האחריות וכל המטרה שלהם היא להילחם בישראל דרך שלוחות טרור כדי שלא יוכלו להאשים אותם..(כל זאת בהנחה שיודעים שלארגוני הטרור כיום אין מטוסי קרב)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2010, 22:27
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "[QUOTE]דרמה בשחקים: מטוסי קרב..."

מטוסי קרב לגמרי.
המקור של הדיווחים בכל האתרים הוא הדיווח הראשוני והבלעדי של ניר דבורי.
כולם מצוטטים אותו בלי לתת לו את הקרדיט.

בנתיים לאף אחד אין מה לחדש.
למעשה, לרוב העיתונאים אין מושג על מה הם כותבים והם חותמים על ידיעה חדשותית שהיא "קופי-פייסט" מתוך המהדורה של חדשות 2 + אימות מול דובר צה"ל ואולי גם מול אזרחים שראו את הקפצת מטוסי היירוט.
אם ניר ודו"ץ היו מחליטים לארגן מתיחת 1 באפריל מוקדמת לאותם עיתונאים הייתה פדיחה רצינית!
(וכבר קרו דברים מעולם....)

ישן 30-03-2010, 22:42
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "מטוסי קרב לגמרי. המקור של..."

תיקון:
בהארץ, אנשיל פפר נותן קרדיט לחדשות ערוץ 2 (אם כי לא לניר דבורי. יש גבול...).
לאור הלר, הכתב הצבאי של ערוץ 10, לקח כמעט שעתיים לכתוב נוסח כמעט זהה לדברים שאמר דבורי. קרדיט למתחרה?
אין צורך להכביר על מה שקורה בNRG וHNN

ורק בYnet ממשיכים עם הגישה הבוגרת: אם אנחנו לא מכירים ואין לנו מידע משלנו, אנחנו לא מפרסמים.
מה קורה פה?
אנשים שמתייחסים לחדשות ברצינות?

ישן 31-03-2010, 06:49
  דן 137 דן 137 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.04
לא קצת הגזמתם??
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "חדשות ערוץ 2: במהלך החג הוקפצו מטוסי חה"א לעבר מטוסי קרב זרים"

אז מה אם הזניקו איזה מטוס??

בכל פעם שבט"שית של צה"ל מוקפצת להתראה על חדירה זו או אחרת,או שספינה של חיל הים מבררת את פרטיה של איזו סירה חשודה בלב ים האם גם אז מתחיל סחרור של ידיעות??

אם כל הכבוד- לא כל אירוע צבאי מינורי צריך להיות מתוחקר ולעוס,על אחת כמה וכמה אם יש כאן אינטרס צבאי להסתיר משהו.
זה לא צריך לעניין אף אחד מה ראיתם/שמעתם/הרחתם.
התחרות מי מספר יותר ובכמה רמזים היא כבר מוטרפת.

(ואם תחברו את האותיות הראשונות בכל מילה בהודעה זו תגלו מי היו הטייסים מאיזה טייסת הם ועל איזה נק' תליה במטוס היו הטילים...)

חג שמח שתו הרבה מים חם היום.
ישן 31-03-2010, 08:27
  avifresh avifresh מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 12.04.04
ברור לי שלא צריך לפרט מאיזה בסיס ואיזה או כמה מטוסים יצאו ליירוט

ו/או כל פרט אחר על פעילות חי"א שלנו.

אבל מדוע יש להסתיר את המידע על המטוסים שהתקרבו? הרי המטוסים שהתקרבו יודעים ולהם ולמדינתם זה לא סוד.
בנוסף, לאחר שנוצר הקשר איתם והתברר שאינם "עויינים", הם יודעים שאנחנו יודעים מי הם, אז לשם מה הסודיות לגבי המטוסים והמדינה ממנה באו?

ואם בכל זאת יש דברים שאין לחשוף, מדוע לא יצאה הודעה בלשון "מטוסי חי"א הוזנקו עקב חשש לחדירת מטוסים וחזרו לבסיסם לאחר שהתברר כי מדובר באזעקת שווא" בלי פרטים מיותרים שגוררים ספקולציות והדלפות? הרי היו בעבר מקרים דומים שלא גררו זנב של טוקבקים, השערות והדלפות.

נ.ב. למה לא מטפילם במדליפים?

ישן 12-04-2010, 21:21
  nec_000 nec_000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.07

לי יש ניחוש, לא מתוך ידיעה כמובן!!!

יתכן שמדובר בטיסה של חמקנים אמריקאים, וחוסר ההזדהות היה מתוך מחשבה שישראל לא רואה אותם.
משהובן שישראל כנראה כן מצליחה לקלוט את החמקנים והנה אוטוטו "חלילה נערך אירוע חמור",
לא היתה ברירה לאמריקאים מאשר להודות - שאלו כלים שלהם בדרך מזרחה, ושהם לא תאמו
מול ישראל מראש - משום שלא ציפו שיראו אותם במכ"ם.

ולמה ידיעה מסוג כזה לא ירצו לפרסם:
על מנת שלא יוודא ברבים, שהחמקנות "לא מי יודע מה שווה".

כמובן זה רק ניחוש אחד מושכל שלי, ששווה לא יותר מאשר עוד שלל אפשרויות:
החל בכלים רוסיים, המשך בכלים צרפתיים ומה לא - שפשוט באים לבדוק יכולות
מול ישראל, מתוך ציפיה שהיא מהווה כר טוב לאימונים עקב מקצועיותה הגבוהה לאתר חדירות.

אם זו אחת מהאפשרויות הללו או נגזרת מקבילה, זה טוב:
שכן חיל האויר הישראלי מקבל תרגולת איכותית. הטייסים והמערכת כולה נמצאת בחשש אמת שלמעשה
מדובר באירוע רציני ואמיתי, אך רק בסוף מגלה המערכת שלא כך הוא.
אין תרגול יותר טוב מזה. רק שיזהרו "המתרגלים" שלא למתוח את החוט יותר מדי, שכן הגבול
בין תרגיל שמסתיים ללא נפגעים לבין תקרית ירי ידידותי הוא גבול דק מאד

נערך לאחרונה ע"י nec_000 בתאריך 12-04-2010 בשעה 21:33.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:22

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר