לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2015, 08:15
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
המסיתים בכל העולם נגד חיילי צה"ל מתבכיינים שמסיתים נגדם בבית

http://www.israelhayom.co.il/article/338531
ארגון פלשתיני מממן את פעילות הארגון שוברים שתיקה, ואף מימן פעילות של לוביסט לתנועת בצלם - כך טוענת תנועת "אם תרצו" ב"דו"ח השתולים 2015" שפירסמה אתמול.

לפי טענת "אם תרצו", יש ארגונים ישראליים הנתפסים בחברה כ"ארגוני שמאל" או כארגוני "זכויות אדם", אך אין הם כאלה. "מדובר בארגונים שתולים: ארגוני תעמולה פוליטיים הפועלים מבפנים, במימון מדינתי זר ורחב היקף, נגד החברה הישראלית, נגד חיילי צה"ל ונגד יכולתה של המדינה להגן על עצמה במלחמתה בטרור", טוענים בארגון הימין.

הארגונים שמונה "אם תרצו" הם שוברים שתיקה, בצלם, עדאלה, יש דין, המוקד להגנת הפרט, האגודה לזכויות האזרח, הוועד הציבורי נגד עינויים, רופאים למען זכויות אדם, רבנים למען זכויות אדם, גישה, במקום, מחסום ווטש, שיחה מקומית 972, עיר עמים, הוועד נגד הריסות בתים, זוכרות, קואליציית נשים למען שלום, מי מרוויח מהכיבוש, אמנסטי אינטרנשיונל ישראל וקו לעובד.

לפי "אם תרצו", המשותף לרוב הארגונים, מלבד המימון הזר, הוא "המעטפת התדמיתית והתקציבית שמספק להם הארגון האמריקני 'הקרן לישראל חדשה'". מתוך 20 הארגונים שהוזכרו, 15 נתמכים על ידי הקרן לישראל חדשה, וארבעה ארגונים הגנו משפטית על מחבלים או על משפחות של מחבלים, חלקם אף כאלו שתקפו יהודים בגל הטרור האחרון. ארבעה ארגונים נהנים מ־15 תקני שירות לאומי.

לטענת "אם תרצו", ארגון שוברים שתיקה סיפק השנה 57 עדויות שליליות נגד חיילי צה"ל וקיים לפחות תשעה אירועים בעולם, שמטרתם האשמת צה"ל בביצוע פשעי מלחמה.

על פי "אם תרצו", הקרן הפלשתינית "המינהלת לזכויות אדם והמשפט הבינלאומי", שמקום מושבה ברמאללה, ציינה בדו"ח שהתפרסם ב־2015 כי שילמה לשוברים שתיקה כדי להביא עדות שלילית נגד צה"ל. עם זאת, באתר שוברים שתיקה מופיעה רשימת התורמים המלאה של הארגון, שחתומה בידי רואה חשבון, והקרן הפלשתינית האמורה אינה מופיעה בה (ראו תגובת שוברים שתיקה בידיעה נפרדת).

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4739887,00.html
בסרטון של "אם תרצו" מוצגים ארבעת פעילי זכויות האדם כמסייעים למחבלים ולמדינות אירופה הפועלות נגד ישראל, והוא קורא להוציא את פעילותם מחוץ לחוק. תחת הכותרת "השתולים" נראים הארבעה כשברקע מסבירה הקריינית: "הם ישראלים. הם גרים כאן איתנו והם שתולים. כשאנחנו נלחמים בטרור - הם נלחמים בנו. חוק השתולים יכול להוציא אותם מחוץ לחוק".

מנכ"ל הוועד הציבורי נגד עינויים, ד"ר ישי מנוחין, הוא אחד מארבעת פעילי זכויות האדם שעומדים במוקד קמפיין שהציג אותם כמסייעים למחבלים. במשטרה הוא טען: "זו התרת דם, אני חושש שיפגעו בי". מנכ"ל "בצלם" אמר ל-ynet: "חלק מהכיבוש זה להלך אימים על מי שפועל נגדו"

"אם תרצו" מסרה בתגובה לדברים: "עוד לא חשפנו אפילו חלק מפעולותיו של מנוחין נגד חיילי צה"ל. מר מנוחין התמים קרא לחיילי צה"ל פושעי מלחמה, וייחל למעצרם ולשפיטתם, אז שלא יעז להטיף לאם תרצו. הסרט הוא רק דקה ולכן לא הספקנו להכניס אפילו מאית מפעולות 'השתולים' נגד חיילי צה"ל".

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 16-12-2015 בשעה 08:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2015, 12:47

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "[QUOTE=hamedinai] כמו הזונות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
לא מפתיע שאדם המייחל למוות של חרדים ושל שומרי מצוות מבין כל כך הרבה בזונות

כאשר מתרגלים לשקר, ממשיכים לשקר בכל דבר ללא אבחנה.

"יש גבול" וכל שאר הארגונים והשמות שהם הדביקו לעצמם, מעלילים עלילות שוא על הצבא הכי מוסרי בעולם.

והתומכים בהם, בהתחלה הם עושים את זה בכדי להיות יפי-נפש, אבל בהמשך מאבדים לגמרי את הצלם האנושי שלהם, ביחד עם הנקודה היהודית.

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 16-12-2015 בשעה 12:52.
ישן 18-12-2015, 12:17
  רם אדמון רם אדמון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.15
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "[QUOTE=eshely77]לא מפתיע שאדם..."

'הצבא הכי מוסרי בעולם'
וזו הצהרה מוכחת... מי במקום השני ? איסלנד ?ניו זילנד ?...אנחנו מומחי המוסר שיודעים מי במקום הראשון...ודאי יודעים מי במקום השני....
ממה נובע הצורך בהצהרה ? האם הדבר לא ברור ?
האם כשסילבן שלום מכריז כי מעולם לא הטריד ...אז הוא הכי מוסרי בעולם ?
אני חושב כי בני בגין מוסרי...אם מחר אקרא כותרת מפיו של בני בגין : 'אני צח כשלג'...זו תהיה ההוכחה כי הוא צח כשלג....? או שמה יתעורר החשד כי כדאי לו להלחם על שמו...
בזמנו ביקשתי אישוש לטענה כי אנחנו הצבא המוסרי ביותר בעולם מקצין חינוך ראשי....וקיבלתי תגובה מעובדות משרדו ... תצלומי כתבות על חיילים שריחמו...עזרו.... וזו אמורה היתה להיות ההוכחה כי אנחנו הכי...........אז קדימה חברה....עוד קצת מאמץ...לא לוותר....לעמוד על כך כי אנחנו הכי מוסריים....כי בסוף הרי ידוע....לא חשוב מה עשית אם לא יודעים מכך, 'אנחנו הכי מוסריים'...'אנחנו הכי חזקים'....'אנחנו הכי חכמים'...............ולא לשכוח מהקמפיין של משרד התיירות כי כדאי לבוא לכאן....עוד קצת השקעה בפירסום כי אנחנו 'הכי'....והתיירים יזרמו לכאן

נערך לאחרונה ע"י רם אדמון בתאריך 18-12-2015 בשעה 12:20.
ישן 18-12-2015, 13:40
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
לדעתי ביקורת וחריפה ככל שתהייה חייבת להינתן בארץ
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "- האם אתה ממליץ לכל הילדים..."

מפליא אותי כמה אינך מצליח להבין מסר פשוט כמו הכותרת בהתייחסותי הנוכחית

- האם אתה ממליץ לכל הילדים שברחו מביתם/משפחתם ...לבקר בתוך ביתם ?
======= לא קיימים בארץ גופים המטפלים בנושאי המשפחה
האם נכון לחייל לבקר בתוך יחידתו, ולא להוציא הכביסה המלוכלכת מחוץ ליחידה ?
======= בפירוש שלא. אבל לא להוציא דיבתנו אל מחוץ לגבולות ארצנו - כטרף קל לשונאינו ומשמיצנו.
- אחד הסממנים לצבא העושה עבודתו נאמנה הוא עידוד הביקורת.
- צבא משתדל הוא צבא המתרכז באיתור חולשותיו כחלק מהחתירה לשיפור, ופחות בטפיחה עצמית על השכם.
======= על זאת כל הכבוד לצה"ל. זה מה שמוכיח שהוא הצבא המוסרי ביותר בעולם המצוי בתנאי מלחמה מתמשכת.
ישן 18-12-2015, 14:29

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לדעתי ביקורת וחריפה ככל שתהייה חייבת להינתן בארץ"

- גם בגלל כי אני מבין הכותרת אני כותב.
- אפשר לטפל בבעיה של ילד בתוך משפחתו, אך לעתים רצוי כי יצא ממסגרת משפחתו.
- יש גם דעה האומרת כי לא טוב להוציא הכביסה המלוכלכת מתחום היחידה, המשפחה, הקיבוץ, הישיבה....בכדי שלא יהיו טרף קל.....האם לא היית רוצה כי צלם יוציא מחוץ לארצנו את צילומי סא"ל אייזנר מכה מפגין דני , או כי משה אלפרט יוציא החוצה את צילומי חיילי צה"ל מכים בעזרת אבנים פלסטינאים ?
- לא הבנתי מה מוכיח כי צה"ל הינו הצבא המוסרי ביותר בעולם המצוי בתנאי מלחמה מתמשכת ?
האם אתה גם רוצה לומר כי צה"ל הינו הצבא המוסרי ביותר בעולם מבין אלו הנלחמים בפלסטינאים ?
אפשר גם להגיד כי נבחרת הכדורגל שלנו היא הטובה ביותר בעולם בין אלו שבהם הגיוס חובה הוא למעלה משנתיים...לא?
ישן 18-12-2015, 17:13

מה מוכיח כי צה"ל הינו הצבא המוסרי ביותר בעולם המצוי בתנאי מלחמה מתמשכת
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "- גם בגלל כי אני מבין הכותרת..."

1. צה"ל משתדל שלא לפגוע בלא מעורבים עד כדי סיכון חיי חילים
2. צה"ל לפני שהוא מפציץ מקורות ירי ו/או מחסני תחמושת בהם נמצאים לא מעורבים - הוא פועל להזהיר אותם בפני התקיפה - מה ש"מבריח" משם את המחבלים ולעיתים דווקא נשארים שם האחרים תחת איומי המחבלים.
3. צה"ל איננו נוקט בהפצצות שטיח, כמו צבאות אחרים שהרסו ערים שלמות על תושביהן. למרות שמתוך אותו שטח עירוני/כפרי תמים נורו רקטות/טילים/ וכל מה שהורג לעבר יישובים אזרחיים ישראליים
4. אתה בטח לא נולדת בתקופת המרדפים. כאשר מחבלים התחבאו במערות ותקפו מתוכן את חיילי צה"ל בחסות נשים וילדים
5. צה"ל עושה תחקירים ומעמיד לדין כל מי שחרג מההוראות ומהנורמה המקובלת של נצירת אש ואי ירי ללא הבחנה.
6. ניתן למנות עוד ועוד ועוד ולהביא השוואות כיצד נוהגים צבאות אחרים בעולם.

לגבי התייחסויותיך האחרות - הרי שכאן אתה נכנס ל"לופ" ואין טעם לשחת מילים.
ישן 18-12-2015, 20:24

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מה מוכיח כי צה"ל הינו הצבא המוסרי ביותר בעולם המצוי בתנאי מלחמה מתמשכת"

אם אתה רוצה לכתוב בנושא מיתוסים...אז זה בסדר לכתוב על נשים מניקות בפתחי מערות עם טרוריסטים,
אם אתה רוצה לכתוב על מוסר של צבא, אז צריך להתייחס בצורה רחבה ועמוקה יותר לנושא הלא כל כך מדיד.
כשרוצים צבא מוסרי, צריך לנתח כל פעילותו, להציג אלטרנטיבות, ולבחור מהם את המוסרית המתאימה.
מהותה של הגישה המוסרית היא לשאוף כל הזמן להיות טוב יותר, בניגוד לגישה של לשאוף כל הזמן להראות טוב יותר.
הבאת דוגמאות כי הצבא מוסרי, ואי הבאת דוגמאות היכן לא היינו כל כך מוסריים....אינה מודדת נכון, ואינה גישה של מי שחותר להיות מוסרי.
לדרג צבאות על פי מוסריותם הינו קשה יותר מאשר דירוג טיבו של שיר בארוויזיון......האם האמריקאים שהטילו פצצות על הירושימה ודרזדן היו ברברים...או מוסריים , כי יכלו לעשות זאת לפני ויותר...וכך לחסוך לעצמם חיילים? ואם הם לא היו מטילים הפצצות, ומקריבים יותר חיילים...זה מוסרי יותר, או מוסרי פחות ? לטעמי,לא לעניין לדרג מוסר של צבאות, וכן לעניין ללבן כל מקרה לגופו.
אם הייתי צריך לדרג מוסריות של חיילים,נדמה לי כי כבסיס, הייתי שואל אותם שאלות, שמהם הייתי מסיק על חשיבתם,תפיסת עולמם,הבנת סיטואציות,יחסם לאחר....

נערך לאחרונה ע"י רם אדמון בתאריך 18-12-2015 בשעה 20:35.
ישן 19-12-2015, 04:29

אין צורך לדמיין
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי רם אדמון שמתחילה ב "זהו,שעדיין לדעתי קיים קושי..."

תלמד כיצד צרפת נהגה בקולוניות שלה ובמיוחד בצפון אפריקה ( אלגיריה ).
ראה כיצד ארה"ב מתייחסת במלחמותיה ( גוואנטנמו )
נניח שהפצצת הירושימה הייתה "חיונית" להפסקת המלחמה והכנעת יפן - מדוע היה צריך להוסיף גם את נגסקי ( האם זה איננו רצח עם )
לא אתייחס למלחמת העולם השניה, בה גם בנות הברית לא טמנו ידיהן בצלחת ו"השטיחו" ערים שלימות על יושביהן. בנוסף לרצח שנעשה בבני עמנו על ידי הנאצים - מליוני אזרחים נקטלו בשני הצדדים ועל ידי שני הצדדים
לא ארחיק לארצות סקנדינביות השלוות כיום, כאשר דנמרק טבחה בשוודיה ללא מעצורים.

צה"ל כגוף לעולם לא פעל בצורה כזאת. למרות שהיו פעולות פשיעה שנעשו בידי בודדים ומרביתם טופלה ע"י המערכת.

אני שב וחוזר הביקורת שלי על המבקרים היא בגין יציאתם לחו"ל והופכים את מדינת ישראל למדינה דמונית. הביקורת מבית חשובה לעין ארוך - רק היא יכולה להביא את ההתנהלות למסלול תקין ורצוי.
ישן 19-12-2015, 16:31

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אין צורך לדמיין"

בסה"כ אני מזדהה עם רוח דבריך,
אבל, אני לא אוהב כי מבוגרים מאמצים את גישת הזאטוטים של...'אבא שלי מנצח את אבא שלך'...
כדאי להתרכז בלהיות צבא מוסרי, ולא להלחם לקבלת התואר 'צבא המוסר', ולאמץ אובססיות המאדירות אותנו, ומגמדות אחרים.....על כל דוגמא של ויקינגים שנגחו נשים הרות, יכולים למצוא אצלך סיפור משלך,
אפשר,וחשוב לספר על זוועות שהיו...אבל להשתמש בהן במשחק 'הזוועות שלי קטנות משלך'...זה לא משהו שעוזר לנו,
וסיפור קטן, בזמנו ראיתי במרכזה של פרדס חנה כתובת ענק 'מוות לערבים', פניתי למועצה,משטרה ועוד...וזה לא הפריע להם, וחשבתי מה נשאר בכדי להעיר אותנו...והחלטתי לחצות קו בכדי להשיג המטרה, ופניתי לעיתונאים ערבים.
ישן 19-12-2015, 23:37

הכול תלוי האם ה"חוץ" יותר בנוי על צדק ויושר מאשר ה"בפנים", והאם הוא נייטרלי
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לדעתי ביקורת וחריפה ככל שתהייה חייבת להינתן בארץ"

דוגמה: נניח מקרה כזה: יש מריבה בבית בין הבעל לאישה וזה מגיע לטונים גבוהים, ויש חשש שזה יכול להגיע לתגרה עם הידיים. האישה (או הבעל) פונה למשטרת ישראל. זה לגיטימי. אם האישה פונה לאנשי העולם התחתון, זה כבר לא לגיטימי. אם האישה פונה למשטרת סין שיקחו את בעלה ויקצרו ממנו אברים, זה כבר לא לגיטימי.

ישן 18-12-2015, 06:52
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לגבי הסרטון הם צודקים. הוא אכן שקרי ודמגוגיה זולה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hamedinai שמתחילה ב "המסיתים בכל העולם נגד חיילי צה"ל מתבכיינים שמסיתים נגדם בבית"

לא יודע מי הגאון המעוות שיצר אותו אבל הוא שיחק להם לידיים.
למה הסרטון שקרי? כי המחבל שבא לדקור לא מכיר את 4 המופלאים שמככבים בו ולא איכפת לו בכלל מי מהם יגן עליו במשפט, שכן מטרתו ממילא לא לצאת בחיים. היומרה לדעת שבתהליך ההחלטה של המחבל לרצוח יש משקל לפעילות של ״שוברים שתיקה״ א באמת דוגמא לדמגוגיה קיצונית שבינה ובין הסתה ישירה לרצח כבר עובר קו דק למדי.
וכמובן, אין שום צורך בכך. זה שמגנים על מחבלים רוצחים זה מזעזע בפני עצמו. זה שארגון שוברים שתיקה מפיצים תעמולה אנטי ישראלית בחו״ל זו בעיה בפני עצמה. אני במקומם פשוט לא הייתי מפסיק לפמפם שאם שוברים שתיקה באמת היא פטריוטים ישראלים כפי שהם טורחים לתאר עצמם, הם לא היו מפיצים את הרעל שלהם בחו״ל ועורכים סיורים עבור זרים בחברון. זה הטיעון העיקרי שמביך אותם ושן להם אף פעם תשובה בשבילו.
ואגב, מבחינת עדויות עבור הישראלים עצמם (ולא עבור קהל יעד לא ישראלי) אני דווקא בעד כל עוד שומרים על האמת. חשוב שהציבור הישראלי יידע בדיוק מה נעשה בשמו. רוב הישראלים לא שירתו בשטחים ואין להם מושג איך זה נראה שם. אפשר להסכים או לא להסכים לאופן ההתנהלות של הצבא שם אבל קודם כל צריך לדעת במה באמת הדברים אמורים.
ישן 21-12-2015, 12:20
צלמית המשתמש של ai22
  משתמש זכר ai22 ai22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.09
כל תושב יו"ש יודע שיש המוני ארגונים המיועדים לסייע לו
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ואיך זה קשור לסרטון?"

יש אלפי ארגונים כאלו, חלקם אזוריים וחלקם פעילים בכל השטח או מתמקדים בתחום מסויים,
כך שאין שום סיכוי שהמחבלים לא יודעים על קיומם.

האם המחבלים מכירים את שמם של כל השתולים? כנראה שהם מכירים ספיציפית את אלו שיסייעו להם (ארגונים המחלקים תמיכה משפטית חינם לאסירים למשל),
מחבלים תוקפים לא מכירים כאלו שמפברקים עדויות בסגנון "שוברים שתיקה" - אליהם יפנו דווקא אלו שטוענים שנעשה להם עוול כלשהו, במטרה לפברק עדות תומכת שתסייע להם להשיג יותר כסף בתביעות (שארגונים אחרים יממנו להם).

המחבלים מכירים את המספרים טוב מאוד - ויודעים שהסיכוי שלהם לשרוד את התקיפה ואפילו הרצח מאוד גבוהים.
הם הרי מכירים את גיבורי השכונה - שביצעו רצח או נסיון רצח, ורואים איך מתייחסים אליהם.
זאת הסיבה שה"פרטנר" דואג כל כך למימון של האסירים והאסירים לשעבר,
זה מבטיח שתמיד יהיו צעירים שירצו גם הם להנות מכל ההטבות שרוצחי יהודים מקבלים.
ישן 29-12-2015, 07:59
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ai22 שמתחילה ב "הרבה יותר מגיעים לכלא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ai22
מאשר מסיימים את חייהם.
ובשני המקרים - מקבלים תשלום נאה מהפרטנר לשלום.

הרי רצח יהודים זה קידום השלום, לא?

אין לי הסטטיסטיקה וייתכן ואתה צודק, האמת שנכנסתי לערוך את ההודעה הקודמת שלי ולהוסיף שיש גם את המטרה הנכספת להיות שהיד .
ונגד זה בלתי אפשרי להלחם בכלים רגילים.
השורה האחרונה שלך מיותרת ומציירת תמונה עקומה של סוג של ביזנס, רצח יהודים תמורת בצע כסף, אם זה נכון אצטרך לשקול את דעותיי בשנית ואולי לחזור בתשובה, הסיכויים לכך קלושים מסיכויי השלום במזרח התיכון

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:09

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר