לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-02-2008, 20:24
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
שאלה למי אני צריך לפנות כדי לשנות את השיבוץ שלי מתותחנים לחי"ר?

שלום
הצבא אפשר לומר, עשה לי תרגיל מסריח {או שפשוט אני מדבר כרגע מסערת רגשות ואני מאוד עצבני}..
למי שלא מכיר את הסיפור שלי- הייתי אמור להתגייס באוגוסט 2007 לנ"מ, היה לי אז פרופיל 72...
חודש לפני הגיוס נכנסה בי המוטיבציה לשרת בקרבי { וכשאני אומר קרבי אני מתכוון חי"ר} , ולכן שלחתי מכתב ללשכה שמסביר את רצוני העז לעלות את הפרופיל שלי ולהגיד לחי"ר....
הלשכה הסכימה לדחות לי לנובמבר, העלתי את הפרופיל שלי, וקיבלתי, לשמחתי הרבה, גולני.
חודש לפני הגיוס לנובמבר, נוצרה בעייה רפואית זמנית{שברי מאמץ}, והצבא עוד פעם דחה לי את הגיוס למרץ, כשלפי טענתם - הפרופיל שלי יישאר אותו פרופיל ושאלון ההעדפות שמילאתי לנובמבר יתפוס גם למרץ. שמחתי, והתחלתי להכין את עצמי לגיוס, הן גופנית והן נפשית, ורק ספרתי את הימים עד לגיוס לחי"ר {גולני,גבעתי, נח"ל- מה שבא ברוך הבא}.
היום בערב חשכו עיניי- קיבלתי תאריך גיוס ל31.03.08, תותחנים......
קודם כל, אני לא מזלזל בכלל בחיל הזה, אבל את הגיוס שלי דחיתי בשמונה חודשים, כדי לקבל חי"ר, ולא משהו אחר, והמערכת הצבאית ידעה זאת....
שנית כל, אני לא יודע אם זאת הבמה המתאימה {ולומר לכם את האמת, כבר לא אכפת לי}, אבל ברגע שגיליתי לאן התגייסתי התחלתי פשוט לבכות כמו ילד קטן, אני לא זוכר מתי בכיתי ככה בפעם האחרונה....
זה לא בגלל שגוייסתי לחיל התותחנים {עוד פעם- כבודו במקומו מונח}, אלא בגלל שלתותחנים יכלתי גם להתגייס באוגוסט שנה שעברה ולא לבזבז שמונה חודשים מהחיים שלי..אני מבין שהצבא זה לא תכנית לפי בקשתי, אבל יש גבול למה שהם יכולים לעשות- הם לא יכולים להסכים לדחות לי את הגיוס בשמונה חודשים כדי להגיע לחי"ר, ואז לשלוח אותי לתותחנים...הרי הם כבר שיבצו אותי בבנובמר לגולני, הם יכלו להשאיר אותי בשיבוץ הזה ופשוט לשנות את תאריך הגיוס.....אבל אני חיכיתי וחיכיתי רק בכדי לקבל חי"ר, וכשלא קיבלתי את זה היום בערב, נוצרה לי בבטן תחושה שאני לא אוכל לתאר אותה....

אם עד הגיוס, אני לא אוכל ליצור קשר עם הבנאדם במערכת שיוכל לשנות לי את השיבוץ לחי"ר, אני מסרב פינוי בבקו"ם עד שאני מגיע לחי"ר {ולא אכפת לי כרגע מה כולכם תגידו בעניין זה-אני מסרב פינוי בלי ייסורי מצפון, מצידי שיידחו לי עד לאוגוסט ואני אתגייס עם בחורים צעירים ממני, אבל לחי"ר}. אבל בכדי לא להגיע למצב הזה, אני מתחנן בפניכם לעזור לי ולומר לי- למי אני יכול לפנות?

נ.ב
זוכרים לפני כמה ימים שמישהו מתח אותי בטלפון {המשבץ עם התשבץ}, ואמר לי "זה ישפיע לך על השיבוץ".. ?....אז, מה אתם אומרים עכשיו? זאת עדיין מתיחה תמימה?

אני מודה לכל מי שהקדיש מזמנו וקרא את ההודעה הזאת, אנא עזרו לי

נערך לאחרונה ע"י steaua rosie בתאריך 03-02-2008 בשעה 20:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2008, 00:35
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מנימן שמתחילה ב "אני לא יודע כמה פקסים יעזרו..."

סיפור אישי:
לפני בערך שנתיים,שלחתי פקס לגבי דחיית גיוס,אישרו לי שזה הגיע ושהכל שונה,ושלום על ישראל. יום לפני תאריך הגיוס הישן,אני מתקשר לוודא שהכל בסדר.ובלשכת הגיוס אומרים לי "אנחנו לא מכירים,מבחינתנו אתה מתגייס מחר" בקיצור,שמחה וששון.

שלחתי פקסים לגורמים האלו שכתבתי,ותוך 5 שעות!!!! שונה לי במפתיע תאריך הגיוס ל3 חודשים אחר כך. מפתיע,אבל דברים עובדים לפעמים.

וזה סתם לכל שבוזי האשכול........לזה אפילו אתם לא תוכלו להישאר אדישים

נערך לאחרונה ע"י הנשר הקטן בתאריך 04-02-2008 בשעה 00:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר