לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2004, 01:37
  reshos123 reshos123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.04
עצם הבעיה הוא
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mabkasmo שמתחילה ב "לצערי יש הרגשה דומה גם לגבי השהות בשטחים..."

בהקשר של לבנון - אם אתה מתכוון לצאת כמו נקבה, תוך 4 חודשים, תצא עכשיו ותחסוך חיי אדם, כי בכל מקרה אם אתה תצא אז אתה תצא עם היד של חיזבאללה על העליונה, אז מה אתה מחכה בכלל?
כל הגישה הנרפאת של ברק גם בלבנון וגם בשטחים היתה גרועה ואנחנו סובלים ממנה עד היום
הוא שיחק לידיים של חיזבאללה ואין פלא שעכשיו הם דומיננטיים בערך פי 10 מלפני הנסיגה, שלא נדבר על שחטפו לנו 3 חיילים
צה"ל אפילו הגדיל את כוחו ביחס לחיזבאללה, אבל זה לא מונע מהם לעשות מה שבראש שלהם גם אחרי הנסיגה, שבה הם קיבלו מה שהם רוצים (פתאום הם רוצים יותר, הדרישות שלהם אף פעם לא נגמרות)

בהקשר של השטחים - יקום היום אחמד מחאן יונס ויגיד הלו גבר בבניין שאתה גר אני גרתי ב48, תעוף מפה אני רוצה לחזור לשם עכשיו. אתה תזוז? לא. אף אחד לא מוותר על הבית שלו, ויאבק עליו כמה שיוכל.
תצא מההתנחלויות תוציא תצבא מהשטחים אתה תצטרך כמו כלב שמירה כל היום להסתכל עליהם ב20 עיניים שהם לא מחדירים מחבלים ללב ת"א חס וחלילה, ומנסיון לבנון אתה רואה שהנסיגה לא עוזרת
מה אתה חושב שערבי שונה מערבי אחר? יצאת מדרום לבנון החיזבאללה רוצים עכשיו את חוות שעבה (מה זה בכלל?), תצא עכשיו מעזה והגדה, הם ירצו את קווי 48
הסכם לא יהיה, מהסיבה הפשוטה שבקמפ דיויד ברק נתן להם כפול ממה ששרון בחלומות הכי גרועים של כל אחד יסכים להציע, ואל תגיד שערפאת עכשיו לא פה ואין מי שיהרוס, אל תשכח שבכל ההסכמים והדיונים עם הערבים עד עכשיו אבו מאזן היה מספר 2 והיה חלק חשוב מהדיונים לא פחות מערפאת, הוא זה שעמד מאחוריו
רוצח יוצא רוצח נכנס, מה בכלל מקיימים שיחות ומו"מ עם טרוריסט שלפני 20 שנה היית מוכן לעשות הכל כדי שימות, ופתאום התחלת לחפש אותו כדי להדבר איתו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2004, 21:05
  Mr Levi Mr Levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
הקטע שהכי דיבר אלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nimrodus שמתחילה ב "~ חובה קריאה למתגייסים .!. ~ הר הקללה."

"כולך כוויות קור, אבל הבטן מזיעה בטירוף. בדקות אלה לכולם עוברת בראש מחשבה על איזה בן זונה אחד, ששותה עכשיו קפה בשינקין. ואני כמו מזדיין שוכב פה עם ריח של סולר, פנים צבועות, מזיע מפחד, אמצע סוף העולם, אף אחד לא יעזור לי אם אני אמות. אם אני אמות, זה בכלל לא יעניין אותו בבית הקפה בשינקין. כשאני תכף אתפוצץ פה לרסיסים הוא ימשיך לשתות מהספל שלו, ממש באותן שניות הוא בטח יספר איזו בדיחה, ואחר כך ילך לזיין את החברה שלו. לא יפתח אפילו חדשות, וכלום לא יקרה מבחינתו הלילה, כי זה ממש לא מעניין אותו. כי הוא נוהג כל בוקר לקריה באוטו שאבא קנה לו, מסיים את הצבא שלו בארבע, וכל הזמן שותה קפה עם קצפת. בלונדיני כזה, עם זיפים, קצת מכוער. ככה זה, רגשות שנאה הם פתרון מעולה לשעמום."

זה פשוט מתאר את מה שאני מרגיש. גרם לי מאוד להזדהות עם הכותב.
ישן 15-02-2005, 14:15
צלמית המשתמש של Dopey_Wizard
  Dopey_Wizard Dopey_Wizard אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.04
כבוד, פשוט כבוד.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nimrodus שמתחילה ב "~ חובה קריאה למתגייסים .!. ~ הר הקללה."

אין לי בתכלס הרבה מה להגיב פה על המאמר ה....מאסיבי הזה..
רק, תודה, תודה על המאמר שחיזק אותי עכשיו.. ותודה יותר מכול.. לחיילים האלה שהיו שם ושמרו על התחת הקטן שלי כשהייתי ילד קטן, תודה. וסליחה.

דוכיפת כבוד? אני מציע לך ללכת לשרת בקריה... אל תעשה בושות לחיר.. קראת על הצנחנן שם? זה שלא היסתער?
ותודה ל"חרא מתוק" שהסביר פה מי ולמה ההרוג האחרון בלבנון. צודק אישי.

ובשביל כול הספקנים, עצוב לי לראות שקצת פיספסתם משהו בכול הסיפור המדהים הזה בכול האקשן, הפיסקה האחרונה חיזקה אותי יותר מכול, השורות שבהם נכתב על ההליכה עם חברתו יד ביד ובמקום המוצב הזה, מוצב של מוות.. מופיע מלון.. מלון זה המקום שבהם הנשמות האלה מצאו מנוחה שם בחיים המטורפים האלה.. (לפי מה שנכתב) ואני חושב שזה סמל גדול, סמל של שלום, אהבה, ניצחון במחיר הקרבה ומלחמה קשה.
מה שזה לימד אותי יותר מכול, שבאמת אנחנו שונאים אותם, והם שונאים אותנו.. וכנראה שנכון שהעניין הוא מי שלוחץ ראשון על ההדק.

ושוב - כבוד. תודה וסליחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:53

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר