לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2005, 06:11
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חולה-ספורט שמתחילה ב "מי יכול להדריך אותי בסירוב בבקום בבקשהההה"

אני גם לא מהטיפוסים הסרבנים אבל לדעתי אם בנאדם בטוח שהוא הולך פשוט להתבזבז בצבא אז לדעתי אין טעם שילך לא למשהו שיתאים לא יותר.

לגבי איך אתה לא מתפנה - אחרי שאתה עובר שרשרת חיול והכל יאמרו לך לעלות על האוטובוס אז פשוט תסרב לעלות תסביר את עצמך והכל, אבל תתכונן נפשית ללחץ היסטרי מצד המפקדים והקצינים וכולם יגידו לך דברים שכנראה לא נכונים וכו' וכו' וכו'.

אבל לפני שאתה בטוח שאתה רוצה להתפנות אני מציע לחקור - לחקור לעומק על מג"ב ולחקור לעומק על גבעתי, שהכוונה היא איזה יחידות יש, מקצועות לאן אפשר להגיע וכו' וכו' וכו'.
ותחקור גם חטיבות אחרות במטרה אם יציעו לך נגיד גולני שלא תגיד אוטומטית "לא!!! רק גבעתי!!!" ואחרי זה תגלה שגולני זה גבעתי עם שם אחר וזהו בערך.

בקיצור תפעיל המון שיקול דעת ותגיע להחלטה הסופית אחרי שיש לך את כל המידה הנחוץ.

לדוגמא, חבר שלי סימן מג"ב והיה בטוח שהוא יקבל כי כולם צחקו עליו שאף אחד לא בוחר את זה, ואנשים נתקעים עם זה. בסוף הוא קיבל תותחנים והוא מאוד מאוד התאכזב, ניסיתי לעודד אותו שיש מיתר ושזה יכולה להיות אחלה דרך בשבילו (הוא מאוד רוצה קרבי אבל במג"ב הוא אמר שזה פשוט לא חי"ר כמו כולם ושיש שם יחידות מיוחדות) והוא גם השתכנע ורצה מיתר והכל, היום גיליתי שלמיתר אי אפשר ללכת עם עיוורון צבעים, כמובן שהוא מאוד מבואס, אבל הוא אמר שאם לא מיתר אז אולי MLRS.

אני אישית מנסה לשכנע אותו לא להתפנות, כי הוא רוצה קרבי והוא לא מפונק ולא שאני מזלזל חס וחלילה במנתץ אבל לדעתי לכל אחד שהולך לחטיבה \ חיל מסויים צריכה להיות את האופציה להתקדם ליחידה שאתה באמת רוצה והיא באמת קרבית והכל, אני לא אשב לו על הראש שלא יעיז ללכת לתותחנים, אבל הוא פשוט יכול למצות את עצמו בחטיבה או חיל אחר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2005, 07:36
  "מי שחלם גבעתי..." "מי שחלם גבעתי..." אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל "מי שחלם גבעתי..."
פיגוע מה הקשר מתחכמים???
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חולה-ספורט שמתחילה ב "מי יכול להדריך אותי בסירוב בבקום בבקשהההה"

למה שבן אדם יבלה שלוש שנים מהחיים שלו במקום שהוא לא רוצה להיות בו אם יש אפשרות אחרת???
אני סרבתי להתפנות מהבקו"ם וקיבלתי את מה שרציתי!! ועוד 200 אנשים כמוני שאני מכיר!!!
תנו לו לסרב פקודה ולקבל את מה שהוא רוצה!
ואליך סרבן יקר אני אומר - זה לא קל לסרב פקודה! תתכונן לקבל הרבה צעקות, השפלות וכו' במעצר! והכי חשוב! הם יינסו לייאש אותך ולשבור אותך! הם יגידו לך שאתה לא מקבל כלום!! שטויות! תשאר ואל תישבר!
סרוב התפנות מהבקו"ם במטרה להיות ביחידה קרבית אחרת - זה לא סירוב פקודה! במיוחד אם אתה רוצה להיות ביח"ש (יחידת שדה).
בהצלחה!!!
ישן 31-10-2005, 17:29
  tzimber tzimber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.03
כן מתחכמים ועוד איך כי יש קשר כי אתם לא מבינים בכלל אתם חיים על שמות ותגים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי "מי שחלם גבעתי..." שמתחילה ב "מה הקשר מתחכמים???"

וצבעים מה לא רוצה אה ? מה אתה מוכן להסביר לי ? מזה הוא חושב שהוא יוכל למצות את עצמו יותר בגבעתי מאשר ממגב ? מה הקשר בכלל ? רואים שגם לך אין מושג מהחיים שלך על מה אתה מדבר בכלל אתם מדהימים אותי עם הצעירות הזאת כל פעם מחדש, כולם משחקים אותה מורעלים גבעתי גולני רק לא שיריון רק לא מגב, מתי תבינו שאתם חיים על סיפורים הא ? אין לכם חצי מושג מה בכלל קורה בשטח ? מזה " למה מתחכמים הוא חושב שהוא ימצה את עצמו יותר בגבעתי מאשר במגב " מי הוא בכלל ?!#!@$ הוא התגייס ? הוא יודע מה מגב עושים ? הוא יודע מה גבעתי עושים ? לא ! הוא פשוט חיי בסרט מכל החרטות שאתם מנפיצים פה בלי שלאף אחד אין מושג. כן חבר שלי בגבעתי הרג מחבל כן כן מגב כל היום שומרים בקניונים, תפסיקו לזיין תמח !!!! ואם הוא יפול בגבעתי ויקבל קו צפון ? מה אז אז הוא יטחן מוצבים כמו כלב וישב 8 שעות בעמדה משקיף על שלג ושיחים. ואם הוא יקבל מגב שטחים? הוא יסתובב בתוך השתחים באמא של הכפרים אבל אתם יודעים את זה ? לא למה ? כי אתם חיים בסרט אההה גולני כבווד גבעתי כבוד. אתם יודעים שהיתם אוכלים מכות רק על להגיד את זה כשעוד לא התגיסתם בכלל ?. בקיצור בפעם המאה צאו מהסרט שלכם כבר כולם עושים בדיוק את אותו חרא, קרבי זה קרבי זה ממש לא משנה מה מצנחנים דרך הנדסה כולל מגב וביחד עם חירמכ מי שמספיק חלש אופי כדי לבחור מגב ופתאום בלי שום סיבה ( אני יודע מה הסיבה שלך סיפורי תחת של צעירים מתים שלא יודעים מזה צבא בכלל) פתאום רוצה גבעתי אחרי חודש טירונות יחליט שזה גם לא בשבילו בקיצור תעיפו תתחת שלכם מהבקום ותפסיקו עם זה כבר כי אתם חיים בסרט !!!!!!!!!
ישן 31-10-2005, 14:31
  Seaman Seaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי בלגני שמתחילה ב "בקשר לבחור שאמר שגבעתי זה קרבי פי 3 ממג"ב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בלגני
תשמע אני לא ילד קטן ואני לא ירד לרמה כזאת "מי לוקח במכות חייל של גבעתי או של מג"ב"
במג"ב יש המון יחידות שעושות פעולות מבצעיות כל הזמן, יחידות מקצועיות לאללה, אם זה בילוש ואם זה יחידה שעושה מארבים, תעשה תחקיר קטן על מג"ב ותיראה מה האפשריות שלך שם ואם זה מושך אותך, אל תשלול ישר.
מה שגם הפלוגות המבצעיות עושות אחלה עבודה וזה לא שמירות כל הזמן כמו שהרב חושבים,
אני אומר אל תשלול ישר כי הטבע של הבן אדם זה לקבל את מה שאין לו.

צודק... ולדעתי יש יחידות במג"ב וגם הפלוגות שעשות לא פחות בכלל מכל דבר בגבעתי...

ישן 31-10-2005, 12:59
צלמית המשתמש של aaron 18
  aaron 18 aaron 18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל aaron 18
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ky86 שמתחילה ב "יש לי שאלה בנושא הסירוב להתפנות:"

כן אחי יש סיכוי כזה יש אנשים שסירבו להתפנות קיבלו דחש סירבו גם לזה וקיבלו באותו מחזור את המקום שהם רצו ,ו ל M_0sSaD אחי יאללה תפסיק לדבר שטויות אנחנו עומדים לשרת 3 שנים ועם לבן אדם יש דעה מספיק טובה על עצמו והוא יודע מעל לכל ספק שלאן שהוא יועד לא מתאים לו בכלל והוא יסבול אז אין לו למה ללכת לשם ,אני גם יגיד ככה בגלל אנשים כמוך יש לנו מתאבדים בצבא נכון אולי זה קשה להגיד אבל לחיילים יש רגשות ואם הם נתקעים במקום שרע להם אז יש את האלה שמתאבדים ורק בגלל שאמרת לאחד שהוא מסרב פקודה והוא חרא של בנאדם והוא מפונק אז הוא לא יסרב ואז יתקע במקום שבישבילו זה חרא ולך תדע מה הוא יעשה

ישן 31-10-2005, 17:46

חחחח איך אתה מחזק את מה שאמרתי זה מדהים
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי --SOLID SNAKE-- שמתחילה ב "עזוב את כולם תשמע לי!"

כן כן , תהיה נחוש תחשוב על הכומתה תחשוב על הצבע שלה כןןן אתה רוצה את זה הא ??? כן כן איזה צבע יפה ! נכון זה מה שחשוב הצבע כןןןןןןןןןןןןן גבעתי ככבבוודדד יש יש אני בגבעתי. אבל למה אמא למה אני טוחן כמו כלב ומזה היי מה עושה פה גדוד של הנסה ? זה לא רק גבעתי פה ? מזה.
אוי לא כיף לי אני רוצה כומתה בצבע אחר עכשיו.
אין סוף לבורות שלכם בכלל.
תתתתגגייססוווו כברררררררררררררר נראה אותכם בוכים אחרכך

צצצצצצעעעעייייייייייררררררררייייייייייייםםםםםםםםםם םםםםםםםםםםםםםםםםםםם

מצטער על ההתפרצות אבל באמת יש גבול.... נו טוב הם יתגייסו כבר ויבינו יש כאלו שמבינים רק בדרך הקשה.
יום טוב וגיוס קל
אה וברור גבעתי כבוד !!!! ואואואאואואו יא יא סגול עולה סגול עולההה כן איזה כומתה יפה יש לי.
ש ה' יעזור לכם.
ישן 31-10-2005, 18:07
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
אחחח ארנון ארנון

זה הבעיה שחבורה של צעירים מנפיצים שטויות בפורום כמוך , ואם אתה חושב שבאתי לפה כדי להציק או להוריד מוטיבציה אתה טועה ועוד דבר תזכיר לי מתי התגייסת? אהה לא התגייסת שכחתי אתה יודע מה זה צבא ביכלל יא צעיר מושתן? פעם הבאה שאתה אומר משהו תחשוב לפני שאתה אומר אותו למה בצבא אתה לא תבוא עם גישה כזאת למה יורידו אותך לריצפה בצבא וגם באזרחות מראים כבוד למבוגרים ממך ובמיוחד בצבא אתה תראה כבוד לפז"מניקים ממך ואתה נראה לי מאלה שילמדו את זה בדרך הקשה.
לצערך אני מבין טיפה יותר ממך בכל זאת יש לי טיפה יותר נסיון ממך אני התגייסתי אני יודע מה זה צבא
ואתה מה תה יודע מה זה צבא?
אתה לא יודע כלום כי אתה מלש"בניק!!!!
ולכל המורעלים בפורום מה שמעניין אותכם זה הוואסח ולמי שלא יודע מה זה וואסח זה פוזה אוו אני בגבעתי יש לי כומתא סגולה אני אכזרי גבעתי כבוד גולני סתם מעפנים מג"ב כל היום בטן גב , יש לי פלאטופ עם טריג'יקון אני אכזרי !@!!!
אז תקשיבו לי טוב טוב אני אנסה לנפץ לכם את בועת החלומות שוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חי"ר זה חי"ר אין הבדל בין מג"ב לגבעתי או גולני כולם טוחנים שמירות כולם עושים קווים כולם עושים גל"בים כולם עושים אותו הדבר!!!!
וזה שבהתחלה רציתה (אני מדבר להוגה האשכול) מג"ב ופיתאום אהה לא מתאים לי מג"ב אני רוצה סגול סגול יותר בסטייל , מסרב פקודה לא מתפנה רק גבעתי גבעתי כבוד!
עכשיו אתם מבינים למה הצבא מחליט בשבילכם לאן אתם תשובצו ולא אתם כי אתם צעירים אתם לא יודעים מה זה צבא לכן עושים את זה בשבילכם!!
אז כמו שtzimber אמר תצאו מהסרט שאתם חיים בו!!! נמאסתם כבר, אני לא מוכן לסבול את העידוד לסרבנות הזה ואתם הפיגורי הצעירותי הזה.

ישן 31-10-2005, 22:44
צלמית המשתמש של M_0sSaD

אוווו שני צדיקים בסדום

חזק ואמץ חבריי .
ובלי שום קשר לעצבים ששאר החבר'ה פה הביאו לי כמו ארנון אני מאחלה לכולכם בהצלחה שתקבלו מה שתרצו בלי לסרב פקודה ושבעזרת השם לא נראה אותך בכלא 4 ולא כלא 6 אהה וגם לא מעצר בקו"ם.
ואל תשכחו דבר אחד כמו שSeaman אמר אין גבעתי כבוד יש צה"ל כבוד לא משנה באיזה יחידה ובאיזה תפקיד אתה לובש את מדי צה"ל אתה מייצג את הצבא אתה האזרחים ואת המדינה כולכם שגרירים (זה מאיזה תוכנית טלווזיה לא ? ) אז תתגאו במדים תתגאו במדינה ותתגאו בצבא אל תתגאו בשטויות שלא קיימות שטויות שגורמות לפילוג ותחרותיות בינינו משהו שלא אמרו להיות כי בסה"כ כולנו אחים וכולנו באותה סירה שקוראים לה צה"ל.
שיהיה לכולם בהצלחה בהמשך השירות או יותר נכון בגיוס

עריכה:

נ.ב
רק עכשיו שמתי לב שמישהו פה נתן קישור למדריך שלם אייך לסרב פינוי בבקו"פ והמנהלים לא עושים כלום נגד זה אפילו אם אני לא טועה אחד מהם הגיב אבל מה שציפיתי.
בזיון

נערך לאחרונה ע"י M_0sSaD בתאריך 31-10-2005 בשעה 22:53.
ישן 31-10-2005, 23:42
  ארנסטו ארנסטו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
מעניין אותי למה גבעתי הכי שווה...

לבחור שפתח את האשכול.
תראה, המצב שלי שונה משלך בטיפה. אני בקשתי גולני וגבעתי וקבלתי חי"ר ייעודי.
בהתחלה הרעלתי את עצמי על גולני, ואמרתי לעצמי שאם לא גולני, אז גבעתי.
עכשיו אני מבין שסתם הייתי נעול על דעה כלשהי, בלי סיבה, ובלי לברר(צעיר? ) על עוד מקומות.
היום אחרי שבדקתי מה חי"ר ייעודי עושים ומה שונה מהם מגולני (התגלה לי שרק הבא"ח, הכומתה והנעליים, זה מה ששונה), הבנתי שאני הולך למקום טוב.

עצה, תבדוק ממש ממש טוב כמו שהחבר'ה אמרו לך. תראה בדיוק לאן אתה יכול להגיע ומה אתה הולך לעשות בשירות שלך.

ובקשר לסטיגמות על האנשים, אם זה אחד הדברים שמונעים ממך לקבל את מג"ב אז תדע שהיום
יצא לי לדבר עם חבר'ה מצנחנים (אמורים להיות צהובים, ולמרות שאני עיוור צבעים שמתי לב שהצבע שלהם ירד להם בכביסה) שממש הגעילו לי את הצורה, ולעומת זאת יצא לי לשבת עם חבר'ה ממג"ב שהיו ממש ממש אחלה.

יצא לי לשבת עם הרבה חיילים, עבדתי בתחנת דלק, הם היו עוצרים להרבה פיפי שבדרך

והכי חשוב, שתהיה לך בהצלחה.
ישן 01-11-2005, 00:47
  חולה-ספורט חולה-ספורט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
כולה ביקשתי הדרכה....מי שלא רוצה להדריך שלא יגיב..חחח

אז זהו ...זה לא שאני רוצה גבעתי בגלל הצבע או בגלל השם!!!! מצידי להיות גם גולני...
אני לא רוצה להיות במג"ב...כי אני ררוצה להיות שייך לצה"ל...ולא למשטרת ישראל!!.
כי זה ליגה אחרת...ומי שיגיד שמשטרת ישראל וצה"ל זה אותו דבר הוא זיין שכל...
כי יש לי הרבה הוכחות לזה...משבסניקים ומגבניקים....
בקיצר אני הולך להכנס למאבק בשביל לקבל מה שאני רוצה...כי רק ככה מקבלים ולזה אינספור הוכחות....אז מי שלא יפה לו מה שאני הולך לעשות ואני לא הראשון....ובטח אבל בטח לא האחרון!!
שלא יגיב!!

***מי שידריך אותי אני יודה לו באמת יודה לו....מה לעשות...מתי עם לבוא עם פחות ציוד בגלל שאני יכנס למעצר...כמה זמן זה ייקח כל הסיפור...

תודהה!!
ישן 01-11-2005, 04:56
צלמית המשתמש של M_0sSaD

aaron18

מצטער על כך שבילבלתי את הניק שלך אני מקבל את הסליחה שלך ואני שמח שאתה מבין שלא צריך לרדת לרמה כזאת, שלא תבין אותי לא נכון חס וחלילה אני לא בא להטיף מוסר לאף אחד מיכם אני לא אבא שלכם ואני לא האח הגדול שלכם בסה"כ אני אדם שרוצה לעזור , ואתה צודק אני לא לוחם אבל אין הבדל שאני מכיר את המערכת הצבאית לא אמרתי שום דבר שלוחם יודע ואני לא יודע כל הדברים שאני אומר מסתמכים על בסיס חוקי צה"ל ומה שקורה בתאכלס בצבא.

שוב אני אומר אני מבין אותכם אבל אתם גם צריכם להבין שיש דברים בחיים שלא תמיד יבואו כמו שאתם רוצים נחמד מאוד ש"חולה ספורט" רוצה להתעקש על משהו זה סבבה וזה טוב להמשך החיים אבל לא תמיד זה עוזר ולא תמיד זה טוב , זה טוב בצבא אבל לא בדרך שאתם בחרתם יש דרכים אחרות להתעקש מרשר סרבנות.
aaron18 תאמין לי הייתי בנעליים שלך לפני הגיוס רציתי מאוד מאוד קרבי תאמין לי ויש לי גם פרופיל קרבי (97) והחלום שלי היה להיות קרבי אבל מה לעשות בגלל בעיות כאלה ואחרות החולם התנפץ , וצה"ל החליט לשלוח אותי למ.צ במקום למקום אחר ותאמין לי אני יודע שהייתי יכול לתרום במקום אחר כמו מש"ק לוט"ר או מדריך כושר או 1001 תפקידים שצורכים פרופיל קרבי .
אבל מה לעשות צה"ל היה צריך אותי שם וכמו שהמשפחה שלי אמרו לי לפני הגיוס אל תתבאס אם לא תקבל מה שאתה רוצה כי זה הצבא בוחר ולא אתה אין מה לעשות אנחנו עברנו את זה גם אתה תעבור.
ובלי שום קשר בחיים שלי לא סירבתי פקודה ולאחר הסיפור של טייסת הסרבנים ולוחמי סיירת מטכ"ל שסירבו אני לא מסוגל לסבול סירובי פקודה בצורה זו או אחרת במיוחד שאני חייל במשטרה הבצאית ייצגתי את החוק בצבא ואם אני יכול למלא פקודות שאני לא אוהב ככה גם אתם זה חלק מהצבא וזה חלק מתהליך ההתבגרות לקבל דבריםש לא תמיד אתם אוהבים.
ובקשר לכל אלה שאומרים למה לי להיות במקום שאני לא אמצה את עצמי בשלוש שנים?
מאיפה אתם יודעים? , עוד לא התגייסתם ! עוד לא עברתם טירונות ואם אתם תבואו בגישה כזאת לצבא! אז אני בטוח שאת חלקכם נראה במרפאת הברה"ן.
אז כשהאני ו-tzimber אומרים שאתם צעירים ואתם לא מבינים כלום זה כי אנחנו יודעים כי אנחנו היינו שם ואנחנו לא רוצים שאתם תעברו את אותו הדבר בכל זאת זה פורום שבא לתת עזרה למתגייסים חדשים ואנחנו פה בשבילכם. אז אל תתעצבנו שאנחנו אומרים שאתם לא מבינים כלום אתם פשוט ניזונים משמועות.
ובאשר ל-SOLID SNAKE-- מה שאמרת לגביי tzimber לא נכון בוא אני אגיד לך משהו הוא לוחם בחייל ההנדסה הקרבית גדוד 601 מחזור אוג'03 בכל זאת תראה טיפה כבוד לפז"מ ולאדם שמבין הרבה יותר ממך אוקי זה משהו שאתה תהיה חייב לממש בצבא במיוחד אם אתה רוצה להיות בקרבי
תאמין לי הפז"מניקים בגבעתי לא יוותרו לך בגלל שאתה מורעל גבעתי.
אז כמו שאומרים באנגלית : "show so respact"
שיהיה לכולם לילה טוב ורק שתדעו אנחנו פה בשבילכם ואנחנו רוצים לעזור בכל מה שאנחנו יודעים מהנסיון שלנו בצבא.

ישן 01-11-2005, 13:10
  "מי שחלם גבעתי..." "מי שחלם גבעתי..." אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל "מי שחלם גבעתי..."
מידע יאללה אחי
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי חולה-ספורט שמתחילה ב "יאלהההה סולחהההה חחח"

בוא נסכם את העניין! השאלה היא לא למה אתה רוצה לסרב בשביל גבעתי אלא איך זה מתבצע!!!!
אתה פשוט לא עולה על האוטובוס - אומר שאתה לא רוצה מג"ב אלא גבעתי!
כמובן שמיד אתה מקבל מעצר!! אחרי זמן מה במעצר - זה תלוי במחזור שלך - זה משהו כמו שבוע פחות או יותר... ייעלו אותך שוב לקצין מיון והוא ייתן לך לא הרבה אופציות!! אין הרבה סיכוי שתקבל מג"ב ישר באותו מחזור! במיוחד שמג"ב מתגייסים דיי בסוף!! אבל יש סיכויי טוב שהוא יציע לך דח"ש (=דחיית שירות) כאשר אתה דוחה את השירות שלך למחזור הבא (יולי - נדחה לנובמבר, נובמבר - למרץ וכו'...) ובאותו גיוס אתה תקבל את מה שרצית (במקרה שלך - גבעתי)...
המעצר זה לא בית זונות ולא שכונה!! זה לא קל!! אבל בהחלט אם אתה תעמוד על שלך ולא תתפתה להצעות שלהם ולא תיפול לאיומים שלהם (והם יאיימו עליך!!!!) אתה תקבל את מה שרצית!!!
המון בהצלחה!!!
נראה אותך גבעתי!
ישן 01-11-2005, 13:59

ותחשוב טוב על הדח"ש....
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי "מי שחלם גבעתי..." שמתחילה ב "יאללה אחי"

כי כמה שזה רחוק ממך אני עדיין אנסה להחדיר בך את המחשבה שכל החברים שלך הולכים לבקום ואתה נוסע לבסיס לעוד 4 חודש....
תאמין לי שאז הארבע חודש האלו עוברים לאט מנסיון....
תמיד עדיף להתגייס כמה שיותר מוקדם ולסיים עם זה יש לי חברים שעד עכשיו בוכים על זה שדחו להם ועכשיו כולם משתחררים והם נשארים עוד....
ועוד דבר נכון שיש סיכוי שתיכנס למעצר בקום ובסוף תקבל את מה שאתה רוצה, אבל יש גם סיכוי שלא ויש סיכוי שישבו לך על הנשמה ואתה תפספס תתאריך של מגב וגם תתאריך של גבעתי ולא יהיה בזיין שלהם לתת לך דח'ש ובדיוק יהיה חסר להם חיילים בתפקיד אחר (אפילו תפקיד עורפי) ופשוט יגידו לך לעוף לשם או שישקרו לך ויגידו לך כן כן זה האוטובוס לגבעתי (עושים את זה הייתי בסיפוח מהגדוד מספיק זמן בבקום אז מי שלא יודע שישתוק) ואז אתה פשוט תרד ב מחנה 80 או זיקים ומה אז ? נפקדות ? עריקות ? חושב שאחרי זה תקבל משהוא אחר ?. שוב אני בסך הכל מנסה לעזור לך רוצה להקשיב לאנשים כמו סוליד סנייק ? שחיים על סיפורים ולא על הצבא עצמו, אין שום בעיה מן הסתם הוא נראה לך ממש מבין כי הוא מוכר לך סיפורים שלזה הרבה יותר להאמין מאשר לאמת של מה שבאמת קורה בצבא.... בכל מקרה שוב כשאתה מחליט שאתה לא עולה לאוטובוס, תבין שיש סיכוי שלא תקבל את מה שאתה רוצה ויותר מזה שלא תקבל קרבי בכלל. כי כן בבקום לא אורמים אההה הוא לא מוותר סימן שהוא ממש רוצה גבעתי הוא גבר הוא מתאים להיות קרבי... אז זהוא שלא, הם אומרים: טוב יש לנו פה צעיר מושתן מורעל בסיפורים הבנאדאם עושה מה בזיין שלו ולא מוכן להתפנות והם מצטטים אותך "הוא אומר גבעתי כבוד". למוח של הצעירים פה זה נשמע ממש טוב. תמגדים של הגדודים ? זה לא ממש מעניין לכן כך בחשבון שלא כל מה שאורמים לך בבקום זה סתם כדי להפחיד אתה שומע פה אחוז שבא ומספר שהצליח לו ונכון לפעמים זה עובד אבל רק לפעמים. לכן ובזה אני מסיים פה תאשכול המציק הזה תכניס לך את זה לראש רוצה לנסות לסרב פקודה בשביל הכומתה הסגולה ? אין בעיה רק אל תבכה אחרי זה כשתרד במחנה 80 לטירונות 02 בנים בנות מעורב ותהיה פקיד שלישות בצריפין... שוב אני מדבר מנסיון היתי פה היתי שם הייתי בהרבה מקומות בצבא וראיתי דברים שהרבה אנשים לא ראו ההחלטה ביידך.
וכמובן בשביל סוליד סנייק איך אפשר לשכוח.
גגבבעעתיייי כבווווודדדדדדדדדדדדד כןכןכןכןכן כומתה סגולה ואיאיעחיעמחכגהךח. כיף לי
שבוע טוב.

נערך לאחרונה ע"י tzimber בתאריך 01-11-2005 בשעה 14:02.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:16

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר