לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2005, 20:20
  205GTI 205GTI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
כמה דברים + עדכון

אז נתחיל מהעדכון לגבי האשכול הזה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=113281

אותה ידידה פשוט אין לי כוח אליה... היא לא משהו שאני מחפש... בכל מקרה כמה ימים שוב שלא דיברנו בסביבות השבוע... שלחה לי כמה פעמים הודעות באייסי ב 3 או 1 בלילה (ציפתה שאענה באמת כשיש מחר בית ספר?!) וזהו... אתמול התקשרה 4 פעמים וחזרתי אליה... חשבה שאני מתעלם ממנה...

כשאין לי מצב רוח אז אני מתחיל לדבר בזלזול או נהיה מאוד ציני אז אתמול דווקא היה לי והיא לא הבינה מה קרה בכלל כי אני מבחינתי סבבה לגמרי... אז סתם דברנו... אני עושה לה: מה קרה חברה שלך נסעה ונדפק המחשב אז התקשרת אליי? ואז היא אמרה שאני ממש מניאק (כן קורה שאני מאוד מניאק...) ושזה לא נכון, ושהיא ניסתה להשיג אותי ושלחה לי הודעות (לא הגיעו) והתקשרה אליי (לא ראיתי שיחות שלא נענו... הפלא תמיד דלוק אומנם על שקט) וזהו... אומרת לי: טוב אני אראה לך ששלחתי לך הודעות ואז זה הגיע לכך שהיא רוצה שנצא... נקבע כאילו להיום ואמרתי שנראה (אגב נראה = כרגע ממש לא נראה לי אבל אם מחר יהיה לי מצב רוח טוב אז יש מצב) וכמובן היום לא שמעתי ממנה... אבל באמת כבר לא אכפת לי... פשוט לא שווה את העצבים שלי ואני מקווה שהיא הבינה את זה שלא אכפת לי ממנה ושאני ממש לא ארדוף אחריה...

אגב בשבוע הזה שלא דיברנו גיליתי דברים מהצד ודברים דיי אישיים הייתי אומר... נגיד ככה שזה לא נראה שהיא בכלל שמה עליי והיא קצת צבוע... ואני לא הכי מכיר אותה מתחת לצבע שלה אבל חשבתי שכן... בכל מקרה לא נורא אם היא רוצה שתשקיע אם לא אז לי ממש אין כוח!

עכשיו לעניין אחר: יש מישהי שבתחילת שנה החלפנו מבטים ואני פעם אפשר לומר יצאתי עם אחותה... אז החלפנו מבטים והכל ואז היא כתבה לי באייסי (מספר היה מאחותה) והיא ממש חמודה וגם נראת טוב, היא שנה מתחתי וזה קצת מוזר לי... הציע לי כמה פעמים לצאת איתן (איתה ועם החברות שלה) אבל זה ממש לא נראה לי לעניין! לצאת איתה לבד בכיף אבל אני? היא? חברות שלה... אני לא רואה בזה משהו שבא לי לעשות... בכל מקרה מדברים דיי הרבה מאחורי המחשב רק ובבצפר רק שלום וזה הכל (אם לא הייתי אומר ראשון אפשר לשכוח מזה)...
בכל מקרה נראת לי קצת בישנית מכמה וכמה בחינות וזה לא מהו שאני אוהב... דברים כאלה מהוים אצלי בעיה מלכתחילה אז אני לא יודע אם להמשיך עם זה או לא, שלא יקרה מצב שיום אחד אני לא אדע מה לעשות והיא כבר תצפה לדברים... אז צריך להחליט או הולך על זה או שלא...

חוץ משני העניינים האלה ברקע הכל מצויין כמעט! יש ידידה חמודה לא הכי קרובה אבל סתם ידידה ממש חמודה שנראת לי נורמלית ב 100% ולפחות זה מעודד בכל הקטע של הידידות...

ולמה אני מסבך את עצמי? אני פשוט לא יכול בלי ידידות, זה משהו ממש מיוחד שאני לא יכול בלעדיו לטובה ולרעה

תודה על הצומי!

ואגב תדה רבה על העזרה פעם שעברה... אני ממש נהנה פה ונמצא יותר ממה שזה נראה... בכל מקרה המבין יבין

נערך לאחרונה ע"י 205GTI בתאריך 01-11-2005 בשעה 20:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2005, 11:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בקשר לידיעה לגבי חיים טובים או רעים....
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "לכן הגבתי בחזרה"

לדעתי אם היינו יודעים מה טומן לנו העתיד זה היה משעמם לא משנה אם זה היה טוב או לא, כי אז זה לא היה שונה מלראות איזו טלנובלה בטלויזיה בפעם השניה שהכל כבר ידוע לנו ולכן הפעם השניה הופכת למשעממת. אותו הדבר בחיים אם היינו יודעים מה עומד לקרוא ואז זה היה קורה זה לא היה מרגש ושוב ללא הבדל אם מדובר בדבר טוב או לא
ומכל דבר רע אפשר להפיק את הטוב תלוי איך בוחרים לראות את זה
וכמו שנאמר בעבר טוב לא יכול להתקיים בלי הרע, אם הכל היה טוב ללא רע איך היינו יודעים שזה טוב זה הרי היה הופך לשגרתי ובסופו של דבר למשעמם

נכון שיש כמה דברים בחיים שהיינו רוצים שיהיו אחרת בייחוד במקרים טרגים (מוות, תאונה קשה, לידה קשה וכו) וציפיה מראש היתה משנה זאת אבל כמו שאמרתי דוקא מהדברים הכי קשים אנחנו מוצאים בנו את הכוחות שעוזרים לנו לעבור את זה ועל ידי כך אנחנו גודלים ומתחזקים, יש כאלו שיגידו שזה הדרך של החיים לבחון אותנו והמאמינים יותר יגידו שזה דרכו של אלוהים לבחון בנו, בכל מקרה במבט כולל עדיף המצב כמו שהוא, לא?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 05-11-2005, 09:08
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
עוד עדכון לגבי זאתי ששנה מתחתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 205GTI שמתחילה ב "כמה דברים + עדכון"

אז אתמול יום שישי שיגרתי רגיל יצאתי... לפני היציאה דיברנו איתה הרבה והיא אמרה שהיא רוצה לראות אותי אבל בטח לא תראה ו...

בכל מקרה בדרך לחברים שלי פגשתי אותה עם חברות שלה וסתם אמרתי שלום...
נפגשתי עם החברים שתינו בירות ויצאנו לסיבוב בעיר... אמממ אחרי 2 בירות אני קצת מסטול אז היא ראתה אותי תוך כדי הסיבוב שלנו ואנחנו פנינו לחבר אחד הביתה... אז הגענו אליו ואז מתקבלת הודעה... ''אתה בסדר? לא מסטול מדי?'' ואז אני עונה ''הייתי קצת אבל עבר...'' טוב נו מדברים ואז היא שלחה הודעה ''אם בא לך לראות אותי אז אני ב...'' ואז הגענו לזה שניפגש, יצאתי מהבית זה כמה דק הליכה (3?) וסתם נפגשנו... ישר יצא ככה שהחזקנו ידיים... כן איכשהו תמיד יוצא לי חחחח אל תשאלו איך... בכל מקרה סתם הלכנו לעשות סיבוב או 2 בעיר... אני חייב לציין שהיא ממש חמודה אבל כמו שחשבתי בטח לא כמו באיי סי ששם השיחה ממש הולכת חופשי... קצת חוסר ביטחון וקצת הרבה ביישנות אבל חפיף... סה''כ היה ממש נחמד וטיילנו הייתי אומר בסביבות השעתיים, היה טיפה קשה לפתח שיחה של ממש אבלל שטויות פה ושם...

משהו לא נעים: היה לי ריח מבירה ולא היה לי מסטיק... לא נעים... אבל היא יודעת ששתיתי אז בסדר...

קיצר חמודה... נראה מתי נצא פעם הבאה ומקווה שתהיה פחות ביישנית ויותר בטוחה בעצמה כי לא הכי נחמד לשאול משו ואז כל תשובה זה לא יודעת...

קיצר חזרתי ב 4 הביתה (ליויתי אותה כמובן) וזהו!
ישן 05-11-2005, 11:25
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמה דברים לי אלייך

1. לא בדיוק הבנתי למה החלטת לחשוף את הזהות ה2 שלך גם אם היו אנשים שידעו על הזהות ה2 שלך היו הרבה שלא, או שמי שלא רצית שידע , ידע ולכן החלטת שאתה כבר לא צריך את הזהות ה2 בכל מקרה זה החלטה שלך ושאלתי מתוך סקרנות
2. לא בדיוק הבנתי האם אתה רוצה לנתק כל קשר עם הידידה ה1 שלך, או שאתה רק עצבני עליה ורוצה מרחק ממנה, נראה לי שאתה צריך לחשוב מה אתה רוצה מהקשר שלכם האם אתה רוצה אותה עדיין בתור ידידה או שיש לך רגש אליה ליותר מזה או שאתה מעדיף לנתק איתה כל קשר לתמדי או לפחות לזמן מה (כמו שאתה רואה יש הרבה אפשרויות ) ולאחר שאתה מחליט לדעתי אתה צריך לתפוס אותה לשיחה ולסגור את הנושא ביניכם כי נראה לי שזה יושב ומציק לשניכם וחבל על האנרגיה (אני אומר זאת כי נראה שהעניין איתה עדיין מטריד אותך)
3. נוצר לי הרושם שאתה גם קצת ביישן פנים מול פנים מול הידידה החדשה שלך ולא רק היא והעצה הכי טובה שלי אלייך זה פשוט לזרום איתה, כל עוד היא לא ביישנית קיצונית אני בטוח שעם הזמן היא תפתח יותר ותרגיש יותר חופשיה (לפחות כמו בICQ)
ודבר אחרון שלא הבנתי למה לא הצעת לבחורה החדשה להפגש לבד או שהיא לא מוכנה להפגש איתך לבד?

נשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 05-11-2005, 12:04

...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "כמה דברים לי אלייך"

אז ככה...

נמספר גם שיהיה מסודר יותר ואנשים יבינו משהו...

1) גיליתי את הזהות כי אז אולי יש גם קצת רקע על עצמי... הניק הזה היה בהחלט ישן וכרגע אין ממש אנשים פה בפרש שבאמת אכפת לי שלא ידעו מכל זה, וידעו עליו (על הניק) כבר ממש הרבה אנשים אז אמרתי חפיף... אני פשוט לא אוהב להציג את הבעיות שלי בפומבי כי לרוב אני מתמודד עם הבעיות שלי לבד ובעצם רק חברים ממש טובים יודעים מה באמת יש לי בראש... גם מה שאני כותב פה זה לא כל הדברים אבל זה חלק שאותו אולי אני רוצה לחלוק או לקבל דעות, עידוד וכדומה...

2) לגבי הידידה: אני לא בטוח בכלל... אני רוצה לראות מצידה קצת השקעה בקשר כי עד עכשיו היא לא השקיע כמעט... אני הרגשתי כאילו שאני צריך לרדוף אחריה או כאילו שהיא פונה אליי רק כשאין לה מה לעשות... רגשות מעבר ממש לא... ולא ממש קשור... אבל אם יש בעיית תקשורת בידידות איך אפשר בכלל לחשוב על מעבר לזה... בנתים מבחינתי אני לא משקיע ואם אני באמת חשוב לה היא תראה קצת מאמץ ותשקיע...

נגיד עכשיו גם הצלצול מצידה זה כבר השקעה לעומת מה שהיה אבל למשהו אחרי ההשקעה יש נפילה והיא לא תפנה אליי שוב אלה לאחר כמה ימים...

לדבר איתה דיברנו כבר כמה פעמים... לא יודע מה יהיה... זה כאילו לא עוזר בכלל...

3) יש מצב שאני קצת ביישן אבל אין לי בעיה ליזום דברים... נגיד ככה שאם אני לא הייתי יוזם נושאים לשיחה וכדומה הייתה שם שתיקה ממושכת... גם אם אני ביישן אני כמעט ולא מראה זאת אבל אצלה זה דיי בלט... בכל מקרה דיברנו באיי סי ודיי התקרבנו, נראה לי שמאחורי הביישנות מסתתר משהו מאוד חמוד (טוב שבאיי סי היא לא ביישנית כי אם זה היה גם שם בחיים לא היינו מכירים עד לאן שהכרנו).

נפגשנו לבד חס וחלילה הייתי הולך עם חברות שלה... אגב היה לי קטע עם אחותה... קטע קטן מלפני הרבה זמן אבל עדיין... היא רצתה לדבר איתי ואני כל פעם דחיתי כי ממש לא הייתי מעוניין בה ואחותה מסתובבת איתה אז זה לא הכי נעים בכל מקרה...

ארז פעם הייתי ביישן שעד שהייתי יוצא עם מישהי זה היה סיפור... למדתי שזה לא ממש תכונה טובה והיא השתנתה לאט לאט... אם אני רואהב מישהי אדם טוב שאני יכול להסתדר איתו ומעניין לי איתו אז אין לי בעיה לצאת ואני אף פעם לא אתנגד לידידה אפילו מעדיף ידידה על חברה (תלוי איזה אבל לרוב).

ישן 10-11-2005, 22:06

עדכון קטן בקשר לידידה הטובה

היום קפצה לבצפר וראיתי אותה אחרי שלא התראנו כבר מלא זמן... התחבקנו (כרגיל) ונכנסה בי כזאת תחושה של געגועים! זה פשוט מוזר לי... כל כך התגעגעתי אליה והיא הייתה כל כך חסרה לי! עדיין חסרה לי אבל מדברים באיי סי...

פשוט לא יכול בלעדיה... ואני מקווה ששום דבר לא ישתנה... קבענו לצאת בזמן הקרוב... הקטע שעושים מזה קצת עניין כאילו היא גרה בקצה אחד ואני בשני אבל זה רק 20 דק' זה מזה... אז ננסה לעשות מזה פחות ענין ונפגש בהזדמנות...

תוך כדי השיחה נראו להם המילים ''אני אוהבת אותך'' וכמובן ''גם אני אותך'' אני באמת אוהב אותה... בכל מקרה בתור ידידה

רק רציתי לעדכן... אין מישהי יותר חשובה לי ממנה...!

ועם השניה ששנה מתחתי לא יודע מה איתה, שום דבר חדש בנתים וגם לא ממש נראה לי שיהיה משהו חדש כי זה די התייבש

אז סתם רציתי לעדכן חחחח כולי שמח ונקווה שלהרבה זמן!

עמית.

נערך לאחרונה ע"י system_x בתאריך 10-11-2005 בשעה 22:21.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:38

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר