לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2006, 15:35
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
1.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט !

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2006, 23:11
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
הצעות לשינויים
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי PiZi שמתחילה ב "מפרט סופי"

אני לא יודע מול איזה ספק/יבואן/חנות אתה עובד, ככה שקשה לי לתת לך עלויות מדוייקות של השינוי, אבל החלופות שאני מציע נמצאות בטוח מחיר דומה למחיר שציינת עבור החלקים:

1. תחליף את כ. המסך - זאת גירסא נכה של ה-X800GTO, היא מגיעה עם רוחב פס של 128 ביט במקום 256 ביט ועם זיכרון GDDR2 במקום GDDR3 לפי המפרט של ATI עבור הכרטיס. באותו מחיר אתה יכול ללכת על X800GTO של SAPPHIRE או של POWERCOLOR, שיתנו לך את אותו דבר, אבל עם רוחב פס של 256 ביט, אם מחיר הכרטיסים האלה גבוה מדי, אתה יכול ללכת על ה-X800GT, מחירו דומה והוא עדיין יתן לך ביצועים עדיפים.
2. אם אתה כבר משקיע בספק כוח איכותי, לך על אחד בתקן החדש - הפרש המחירים כבר לא כ"כ גדול: http://www.zigzag2000.co.il/catalog...roducts_id=3800

ישן 16-01-2006, 11:32
  משתמש זכר agm65e agm65e אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
פיגוע למי שמבין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "1.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

לכל המבינים או אלה שחושבים שהם מבינים-
שלום !
אני מחפש מחשב חדש, לעבודות משרדיות פה ושם
לאינטרנט (שיהיה מהיר!!!),
ולמשחקים- ברמה של Age of empires, GTA , Delta force, Warcraft, Sudden strike, Commandos, וכו' וכו'... לא משהו כבד מאוד.

מארז- מאוד עדיף עם יציאת USB או שתיים קדימה, לא אכפת לי שיראה "פשוט" ולא מפואר או מעוצב כמו עב"ם.
ספק כח- לא מבין בזה ואשמח לקבל הצעות (בד"כ כלול במארז לא?)
מעבד- חשבתי על משהו באיזור ה- 3.0 ואני מאוד מעדיף פנטיום למרות שלא אתנגד ל AMD טוב ואמין אם ההפרש במחיר הוא משמעותי. כמה משנה הזכרון קאץ'???
לוח אם- דבר מאוד חשוב שאני לא מבין בו כלום!!! רק הבנתי שעדיף שיהיה משולב בו כרטיס קול, ומתאים ל HD מסוג SATA 2 ולזכרון מהסוג החדש (DDR2???).
H.D. - מהסוג החדש SATA 2, באיזור ה 160-200 GB עדיף מאוד של Westen Digital (כמה חשוב הזכרון קאץ' של ההארד דיסק???)
זכרון - חשבתי על 512 של טווינמוס (איך החברה???) מהסוג החדש המתקדם יותר (DDR2??) האם שווה/צריך 1MB??? זה משנה יותר או הזכרון של הכ.מסך???
כ. מסך- משהו מתאים וטוב אבל לא צריך מפוצץ! שהמסך ירוץ חלק ביותר ושאני לא אצטרך להחליף כרטיס בעוד שנתיים למשחקים שיצאו. כמובן שעדיף GFORCE וטובים אחרים.
עכבר - לא צריך. (יש לי)
מקלדת- אני לא יודע למה כולם מזלזלים בזה- לדעתי זה אחד הדברים החשובים ביותר (אם אתה נתקע עם מקלדת מסודרת בדרך שאתה שונא אז כל דקה מול המחשב אתה סובל!) לא משהו יקר מדי, (לא צריך אלחוטי מפואר...) שהמקשי F'ים יהיו מחולקים לארבע (כמו פעם) ואם קיים כזה אז אפילו בלי המקש התקוע של ווינדוז (מישהו מכיר בלי??) אין לי שום התנגדות למשהו זול ופשוט. כמובן עדיף עם כל המקשי קיצור, ושליטה בווליום, וכו' וכו'...
רמקולים- זוג רמקולים פשוטים יספיקו. רק שלא יתחילו לצפצף בעוד חודש!!!
כ. קול- משולב בלוח אם??? האם צריך/שווה להוסיף? אני לא פריק של זה בכלל!
סידי/צורב- צורב מתקדם וטוב. לא צריך פונקציות מטורפות. רק שיוכל לקרוא את ***כל*** סוגי הצרובים ושיוכל לצרוב בלי לשרוף חצי מהדיסקים (LG נחשבים טובים מאוד לא?)
כרטיס רשת - לא מבין בזה כלום! (אני כרגע עם אינטרנט ב-LINE) צריך 100? 1000? אני *לא* הולך לשחק משחקי רשת אם זה משנה...
מסך- עיקר הדילמה. דבר ראשון אני לא מחפש חברה דווקא מהשורה הראשונה, אין לי בעיה להתפשר על משהו צנוע כל עוד זה לא מסך של חברה אלמונית שמיוצרת בניגריה ומיובאת ע"י איזה פלסטינאי... מאוד הייתי מעדיף 17' דק (לא צריך מפואר עם מהירות של 8MS וניגודיות מטורפת...), הבעיה היא שהדברים האלה יקרים בטירוף, ולכן לא אתנגד להתפשר על 17' CRT - אתייחס לזה בסעיף התקציב מיד.

התקציב-
דבר ראשון לא קניתי מחשב כבר שנים ככה שאם אני חי בסרט בבקשה תעירו אותי!
עניין המסך אסביר תיכף.
ובכן ובכן- אם כל הסיפור יכנס באלפיים וקצת (נניח 2200 ש"ח) אני אהיה מבסוט עד השמיים!!!
(אני מעריך שדבר כזה לא יקרה.)
אם צריך קצת יותר מזה אבל המחשב יהיה מה שאני מחפש אז יש כסף לזה (2400-2800)
אם יש משהו ספציפי ששוה להשקיע בשבילו אבקש לציין זאת (דגם שפשוט מתאים ***בול*** למה שכתבתי- שחובה לקנות דווקא אותו!)
ואם אפשר מפרט ***בלי מסך*** אני יכול להשיג מסכים יד שניה מטכנאי במחירים מצויינים, ואז אבקש לדעת כמה זה יוצא בבקשה בלי המסך שהכנסתם.

חוץ מזה הייתי ***מאוד*** שמח לשמוע את המלצותיכם ודעותיכם בנושא:
*1*) מדפסת CANON P1500 עולה באיזור ה 379 ש"ח בחנויות זולות באינטרנט. מישהו שמע/מכיר?

*2*) ספק אינטרנט - כמה שאלות:
@ מהירות הורדה- כמה צריך כדי שהדף יעלה ***חלק*** בלי לחכות יותר משניה-שתיים??? (האם צריך יותר מ- 500KB?)
@ האם המהירות שהם מדווחים עליה היא באמת המהירות שהם מספקים???
@ תוכנית שמישהו מנוי בה היום שהיא משתלמת/זולה???
@ האם יש הבדל בין ADSL לכבלים??? אין לי כבלים, וגם אין לי כרגע הכנה לADSL
@ אשמח לקבל כל מידע נוסף או טיפים או פאקים שאנשים מכירים/שמעו על ספקי האינטרנט המוכרים.

*3*) חשבתי לקנות ב KSP ששמעתי שהם בסדר, מישהו ממליץ/לא ממליץ?

תודה רבה רבה רבה לכל מי שהיה לו סבלנות לקרוא את המגילה הזאת, ותודה רבה עוד יותר למי שחושב שהוא מבין ויוכל לתת את דעתו בעניין.

אריאל.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 11-05-2010 בשעה 19:56. סיבה: הסרת כתובת המייל של המשתמש, לבקשתו
ישן 17-01-2006, 21:16
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

לא ריאלי
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי agm65e שמתחילה ב "למי שמבין"

לפני שאתה מבקש מפרט רצוי שתעשה בדיקת מחירים (לא ממש משנה איפה).
הערכת מחיר מינימלית:
מעבד 3.0Ghz של אינטל או AMD מקביל - 1000 ש"ח
לוח אם מתאים - לפחות 600 ש"ח
מארז בסיסי - 350 ש"ח
HD של 160GB - לפחות 500 ש"ח
מקלדת - 100 ש"ח
זיכרון - עבור 512MB לפחות 320 ש"ח, למרות שמאוד רצוי ללכת על 1GB - לפחות 650 ש"ח
צורב - צורב CD עולה 150 ש"ח, צורב DVD עולה 270 ש"ח בערך
רמקולים - 50 ש"ח
כ. מסך מודרני - לפחות 1000 ש"ח, ודורש שדרוג של ספק הכוח שאתה מקבל עם המארז - עוד 300 ש"ח בערך, אם תלך על כרטיס בסיסי יותר - 6600 למשל, תצטרך להוציא בערך 600 ש"ח על הכרטיס ותחסוך את הצורך בהחלפת ספק.
כ. קול - משולב על הלוח, אין צורך באחד נפרד.

סה"כ (ללא מסך ועם 512MB זיכרון וכ. מסך בסיסי): 3400 ש"ח

ישן 17-01-2006, 21:57
צלמית המשתמש של gonen_ra23
  gonen_ra23 gonen_ra23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל gonen_ra23 שלח הודעה דרך MSN אל gonen_ra23
מחשב נייד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "1.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

אני מעוניין במחשב נייד ומתלבט הרבה בעניין זה בזמן האחרון.

אתחיל עם כמה שאלות כלליות:
1. המחשבים של gigabyte - טוב/לא טוב ? כדאי לגעת ? הם נמכרים בארץ עם אחריות יבואן של שנתיים
ואחריות על סוללה לחצי שנה.

2. המחשבים של fujitsu ? אותה שאלה - אבל נמכרים עם אחריות לשנה.

amd על נייד - האם גם כאן המציאות עולה על כל דמיון ? (במילים פשוטות - גם במקרה הזה עדיף amd לביצועים ?)

ונעבור לפרטים:
מטרות - עבודה: תכנות, בניית אתרים, קצת גרפיקה (פוטושופ, פלאש, לא 3dmax וכאלה)
לימודים - matlab, תוכנות אלקטרוניקה לתכנון מעגלים וכמובן office וכל הנלווים שלו

יכולות - WLAN חובה, ניידות טובה (שלא ישקול 5 קילו ושלא יהיה עדין יותר מדי וסוללה עם זמן ארוך יחסית).

דרישות מינימליות:
HDD - 60 GB (אם ליישומים שציינתי אין לדעתכם משמעות מבחינת rpm - אז אין עדיפות בעניין, אחרת - 5400)
מעבד - מינימום 1.7ghz (גם כאן - amd/intel תלוי בתשובתכם) fsb - לא קריטי
cache של המעבד - אם אין חשיבות אז לא משנה לי, אם יש חשיבות אז מן הסתם מה שמתאים ליישומים שלי
מסך - לא משנה הגודל (עדיף 15 על 14 אבל אני אדיש בין 15 ל 15.4)
אחריות - מן הסתם - כמה שיותר יותר טוב...

תודה מראש על העזרה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
linux is like an indian tent - no windows, no gates and one apache inside

ישן 18-01-2006, 23:23
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

מפרט
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי shpringi שמתחילה ב "מחפש מפרט ..."

נקודות למחשבה:
1. אלא אם אתה ממש חיייב אינטל, אין סיבה ללכת עליהם היום כשבשוק מחיר הפתרונות המקבילים של AMD הרבה יותר זול. (לשם השוואה - מעבד של AMD שמקביל לזה שמוצע לך במפרט + לוח אם מתאים יעלו לך בערך 1600 ש"ח ולא 2000 ש"ח)
2. מחירי מוצרי ASUS בארץ יקרים בהרבה ממחירם בחו"ל, וגם שם הם יקרים ביחס ליצרנים אחרים. הדרישה שלך ללוח מבוסס ASUS מעלה את מחיר המפרט ב-100 ש"ח לפחות, אם לא יותר.
3. כיוון שלכ. המסך לא נשאר ממש מקום בתקציב שביקשת הלכתי על כרטיס שמהווה כיום בערך רמת כניסה למשחקי מחשב. אם אתה רוצה לא להזדקק להחלפה שלו בשנה הקרובה רצוי ללכת על כרטיס מבוסס 6800GS. מחירם מתחיל ב-1100-1200 ש"ח

ישן 19-01-2006, 10:09
  shpringi shpringi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "מפרט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rlsf
נקודות למחשבה:
1. אלא אם אתה ממש חיייב אינטל, אין סיבה ללכת עליהם היום כשבשוק מחיר הפתרונות המקבילים של AMD הרבה יותר זול. (לשם השוואה - מעבד של AMD שמקביל לזה שמוצע לך במפרט + לוח אם מתאים יעלו לך בערך 1600 ש"ח ולא 2000 ש"ח)
2. מחירי מוצרי ASUS בארץ יקרים בהרבה ממחירם בחו"ל, וגם שם הם יקרים ביחס ליצרנים אחרים. הדרישה שלך ללוח מבוסס ASUS מעלה את מחיר המפרט ב-100 ש"ח לפחות, אם לא יותר.
3. כיוון שלכ. המסך לא נשאר ממש מקום בתקציב שביקשת הלכתי על כרטיס שמהווה כיום בערך רמת כניסה למשחקי מחשב. אם אתה רוצה לא להזדקק להחלפה שלו בשנה הקרובה רצוי ללכת על כרטיס מבוסס 6800GS. מחירם מתחיל ב-1100-1200 ש"ח

יש לי כרגע AMD, ואני די לא מרוצה ... רוצה לחזור לאינטל .
אני הולך על ASUS, כי זה בעיקר ללכת על בטוח ...
היו לי לא מעט דברים אחרים - וממש לא נהניתי כמו מ- ASUS . כסף קטן לבטחון ...
בקשר לכרטיס מסך - אולי נעשה מאמץ ונשדרג... המלצה על דגם ???
ושאלה אחרונה בקשר למפרט ששלחת לי :
מאיפה לקחת את זה ? כי אני רואה מחירים אחרים לגמרי...
תודה מראש.
ישן 18-01-2006, 23:16
  thorap thorap אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
עזרה מבקש מפרט למחשב חדש ב7500 ש"ח

מעוניין בהצעה למחשב בסכום של 7500 ש"ח לא כולל מסך, עכבר וצורב DVD (שכבר יש ברשותי). רוצה AMD . אני משחק משחקים כמו FLIGHT SIMULATION ו NFS ואסטרטגיות CIV 4 , וSIM CITY . פחות FPS אבל רוצה גם משחקים כמו COD2 ו BF2 ו DANGEROUS WATERS. לעיתים משתמש ב PHOTOSHOP ורואה סרטים. מעוניין בדיסק 1 של 250 גיגה (אליו אחבר מאוחר יותר דיסק זהה נוסף ב RAID 0). אוהב את מארז של אנטק אבל היה נחמד שבסכום כזה הייתי מקבל עם LCD על המארז. כמו כן רוצה גם המקלדת עם לחצנים מוארים. האם כרטיס המסך המוצע יכול לקבל אות של טלביזיה או שצריך כרטיס טלביזיה נפרד? (אין צורך בחומרה לOC אבל קרור שקט יהיה מוערך). כמו כן חוכך בין מעבד רגיל מהיר לכפול ליבה. וכן בין 1 גיגה RAM או 2 לביטול ה VIRTUAL MEMORY ( האם זה הזמן לקנות או שכדאי לחכות לירידת המחירים של AMD שהובטחה בסוף דצמבר אך לא ראיתי שאכן קרתה) סליחה מראש על אורך היריעה.
ישן 19-01-2006, 22:27
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

מפרט
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי thorap שמתחילה ב "מבקש מפרט למחשב חדש ב7500 ש"ח"

למעשה יש שתי גישות אפשריות למפרט לדעתי, ההבדל העיקרי ביניהן הוא כ. המסך והמעבד:
1. כ. מסך חזק במיוחד, ומעבד חד ליבתי:
עריכה: אותו מפרט במחיר נמוך יותר עקב שימוש ב-BUNDLE של החנות

סה"כ: 7,405 ש"ח

2. מפרט זהה לראשון אך החלפת כ. מסך לאחד בטווח בינוני-גבוה, כמו ה-6800GS, שיאפשר לך להחליף את המעבד לכפול ליבה:

הבחירה בין האפשרויות היא לפי השימוש המיועד למחשב - אם רוב העבודה עליו היא גרפית אבל על יישום עיקרי יחיד בכל רגע נתון הייתי הולך על האפשרות הראשונה, אם העבודה הגרפית היא לא מה שהמחשב עושה כל הזמן ואתה עובד לדוגמא עם 2 עורכים/קומפיילרים כבדים בו זמנית לך על האפשרות השנייה.
בכל אופן לך על 2GB זיכרון - בתקציב שלך חבל להתפשר בנושא הזה, בנוסף אם אתה מאוד מעוניין בקירור פאסיבי למערכת אתה יכול להחליף את לוח האם ל-ABIT AN8 ULTRA.
לא יכולתי להכניס מארז עם LCD כיוון שבמקרה כזה יש לקנות מארז וספק בנפרד.

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 20-01-2006 בשעה 07:28. סיבה: עדכון מפרט
ישן 20-01-2006, 23:40
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

....
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי thorap שמתחילה ב "לא ברור לי מה בדיוק כולל ה BUNDLE (ומאיזה חנות)"

1. ה-BUNDLE כולל מעבד 3200, לוח אם LAN PARTY, קירור של ARCTIC COOLING SILENCER 64, נלקח מנועה מחשבים - www.noacomp.co.il.
2. מחיר המקלדת גבוה כ"כ כי היא היחידה שמצאתי בחנות שכוללת לחצנים מוארים.
3. ה-4200 מקביל ל-3500, ה-4400 מקביל ל-3700
4. בשתי ההצעות אין כרטיס טלויזיה, כרטיס המסך בהצעה הראשונה כולל יציאת VIVO שמאפשרת לך לקבל אות וידאו - מממיר של HOT/YES או ממכשיר וידאו, אם אתה צריך גם TUNER תצטרך ללכת על כרטיס טלוויזיה נפרד או על סדרת ה-AIW של ATI. לא ראיתי כרטיס 6800GS שמגיע עם האפשרות הזאת כך שכנראה שאם תרצה כרטיס מסך בינוני-גבוה עם יכולת כזאת תצטרך ללכת על X800GTO כמו זה לדוגמא:
http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4182
5. ה-DFI מקורר ע"י מאוורר קטן על הצ'יפסט, הלוח של ABIT מקורר כולו פאסיבית ע"י טכנולוגיה שלהם שנקראת Q-OTES, אתה מוזמן להסתכל על הלוח: http://www.abit-usa.com/products/mb/large.php?model=278, שים לב לצינור ההולכה מהצ'יפסט לכיוון אזור המאוורר.

נערך לאחרונה ע"י rlsf בתאריך 20-01-2006 בשעה 23:51.
ישן 21-01-2006, 05:37
  Rs3k Rs3k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Rs3k
כן הספק בתקן החדש - 24 pin
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "בגדול נראה מצויין"

לגבי הלוח-אם.. הוא פשוט נראה לוח אם הרבה יותר טוב מה-DFI LANPARTY ULTRA-D..
אני אישית חשבתי שהוא יותר טוב.. :\ אבל אם אתה אומר שלא - אז אני אלך על ה DFI LANPARTY..
פשוט בהתחלה חשבתי שבגלל שהוא נועד ל OC מטורף אז הוא עולה 800 שקל ללוח אם שאמור לעלות 600 ש"ח..
בכל מקרה - בחרתי את הלוח אם הזה : ABIT AN8 Ultra ..
הוא נראה גם טוב - אבל המפרט שלו די דומה למפרט של ASUS והוא עולה עוד איזה 20 ש"ח..
אבל אם זה 20 ש"ח למען אמינות.. אז לא אכפת לי..
רק בד"כ איזה חברות הכי טובות ללוחות אם?
המחיר של המפרט שהראיתי למעלה (ללא מסך) 7400..

נערך לאחרונה ע"י Rs3k בתאריך 21-01-2006 בשעה 05:48.
ישן 23-01-2006, 09:15
  kaktus29 kaktus29 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.06
אהלן עוגן- מפרט

אהלן....שוב....אחלה אתר!

יש לי הצעה טובה שקיבלתי, יותר מזה אני לא מוכן לתת... :

אני קיבלתי הצעה למחשב ב 2800 ש"ח + מסך מאג דק 19 אינץ LCD ב 2000 ש"ח
סה"כ 4800 כולל מע"}מ
אני רוצה חוות דעת על המחשב... אני צריך אותו לפוטושופ, משחקים - אני לא גיימר אבל אוהב מדי פעם לשחק,
גולש בנט וכו' ( אני סטודנט )

המפרט : מעבד AMD עם כרטיס מסך וקול על הלוח אם,והדברים הרגילים..חוות דעת דחוף, הצעות וכו

Gigabyte GA-K8N51GMF- Mother Board for AMD Athlon/Sempron 64bit processor NVDIA nForce4 430 Chipset, DDR400+, Sound AC'97 8Channel Audio, 2 PCI, Slot PCI Express+ GPU NVidia Geforce 6100, LAN, Firewire IEE 1394, 2 SATA Port, 3 years guaranty
CPU AMD Sempron 64bit 2500 Original Socket 754 BOX AMD Fan 3 years guaranty
Memory 512MB DDR400 MHz PC3200 CAS 2.5 128-Bit
CASE Micro ATX Deluxe Compucase 6K31/6K29 Midi Tower + USB 2.0 Rear/Front + Power Supply 300Watts+ fans
Hard Disk 80GB Western Digital 7200rpm 8MB Cache Serial ATA (up to 150MB/s) (3 years Guaranty)
Floppy 3.5" 1.44MB Black
DVD-/+RW NEC 3550 X16 Dual Layer 8.5GB Black
Monitor MAG 19" TFT LCD LP917 1:550 8MS Black/Silver 3 years guaranty
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 23-01-2006, 12:41
  משתמש זכר agm65e agm65e אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
פיגוע למי שמבין ויכול לעזור!

שלום כולם
הנה המפרט שבניתי.
אשמח לשמוע את דעתכם.
חוץ מזה- הסיבה העיקרית שאני כותב היא שאין לי ***מושג*** בלוחות אם לAMD.
תוכלו להמליץ?
האם יש כזה שיחסוך לי כמה שקלים ב-10/100?
ואולי גם משולב כרטיס קול?
אני מחפש משהו ממוצע-פלוס, לא כבד מדי, למשחקים בעיקר, אבל אני לא "גיימר", רק GTA, FIFA, AOM3, וכו'. התקציב באיזור 500 ש"ח, גמיש, אבל אשמח מאוד לשמור כמה מהסכום הזה אצלי.

אם למישהו יש גם הערות/הערות על הכרטיס מסך שבחרתי אשמח לשמוע גם, אם יש משהו באיכות פחות או יותר שווה בפחות כסף- באיזור ה-500 (באיזה חנות המליצו לי על Gforce 5500 ב-350 ש"ח)

חוץ מזה מישהו ממליץ על מקום טוב לקניה??? איך KSP?

תודה רבה רבה לכל מי שיכול להגיב או לשלוח לי מייל

אריאל.

תודה
אריאל.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 11-05-2010 בשעה 19:57. סיבה: הסרת כתובת המייל של המשתמש, לבקשתו
ישן 24-01-2006, 22:34
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

...
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי agm65e שמתחילה ב "למי שמבין ויכול לעזור!"

כל לוח אם מודרני מגיע עם כ. קול מוכלל סביר (זה לא SOUND BLASTER, אבל זה בהחלט יעשה את העבודה), ועם כרטיס רשת 10/100 לפחות (בחלק מהלוחות זה כבר כרטיס 1000, בדגמים יוקרתיים משולבים 2 כרטיסי רשת).

אם אתה קונה ב-KSP לוחות שיתאימו לתקציב שלך הם:
ASUS A8N5X
GIGABYTE K8NF-9, K8N-SLI
בגדול עבור לוחות למעבדי AMD רצוי ללכת על לוח אם עם צ'יפסט NF4 או NF4ULTRA של אחד היצרנים הגדולים.

כרטיס המסך שבחרת יתאים לך לדעתי - זה הכרטיס הבסיסי המומלץ עבור משחקים (מתחתיו הכרטיסים חלשים מדי, מעליו יקרים מדי).

הערה נוספת: רצוי להחליף את המארז שבחרת - חבל לזרוק 200 ש"ח, כשב-400 ש"ח אתה כבר יכול לקנות מארז סביר (HEC 6A21 400W).

ישן 25-01-2006, 18:48
  no-limits no-limits אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.05
בקשה למפרט

שלום
אני רוצה לרכיב מחשב חדש אבל חלקים רבים כבר יש לי ולכן אני צריך את עזרתכם. בנוסף אני הייתי גם שמח אם תסבירו לי כמה דברים שאני אשאל בהמשך.
תכלית המחשב היא מחשב שיריץ משחקים כמו שצריך ושיהיה חזק לאינטרנט ולעבודות וכו'.
התקציב שלי הוא: 3000

המחשב צריך להכיל:
מעבד חדש: עכשיו השאלה העיקרית היא מה ההבדל בין פנטיום ל AMD. מה עדיף מה הקטע של ה -1 MG ו 2 MG וכל שאר השטויות שיש שם...
לוח אם: רצוי שהלוח אם יכיל כבר כרטיס קול פשוט (האם אני אוכל לשים כרטיס קול אחר בהמשך שהמחשב ישתמש רק בו?). שיהיה בלוח אם כרטיס רשת טוב. הלוח אם יהיה טוב ויחזיק מעמד הרבה זמן שיהיו בו מספיק סלוטים ובקיצור שיהיה חזק למטרה.
ספק: אין לי שמץ של מושג (כרגע יש לי ספק אבל...).
דיסק קשיח: בסביבות ה- 200 GB אפילו יותר.
זיכרון: אני חושב שכדאי 1024. עכשיו מה ההבדל בין DDR400 (PC3800) לבין הDUAL DDR או מה שלא יהיה.
מסך: יש
כרטיס מסך: יש לי RADEON 9800 128 MG. אתם חושבים שהוא יחזיק מעמד עוד זמן?
מארז: לא משהו מיוחד, הכי פחות זול בלי עיצוב מיוחד שיהיה טוב ומצויין שיהיה מפצלת מצידי.
מאוור: אין לי שמץ.

זהו לא נראה לי שככחתי משהו.
תודה רבה לכל העוזרים
ואשמח להסברים טובים לגבי המוצרים וגם הסבר לגבי הלוח אם.
ישן 26-01-2006, 17:39
צלמית המשתמש של farky
  farky farky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.04
מבקש מפרט

אתם בטח כבר שונאים לראות אותי פה אחרי כל הפעמים שאני מבקש מפרט
אבל מה אני יעשה אני לא סגור בדעה שלי וכל פעם מישהו מצליח לשנות לי אותה

אז זהו זה! נמאס לי ואני רוצה לקנות כבר את המחשב!
טוב אז ככה התקציב הוא 8000 שקל מומלץ פחות אפילו
מטרת המחשב: משחקים חדשים שירוצו טוב והמחשב גם בשביל עבודות

מסך יש לי כבר: samsung 930B 19' 8ms

מארז: מארז יפה בצבע שחור עם חלון
ספק כוח: ספק כוח שיחזיק מעמד ושיבוא עם או בלי המארז לא אכפת לי
מעבד: אני רוצה AMD 3500 אבל אם זה יוצא יותר מ8000 למחשב אז להוריד
כרטיס מסך: כרטיס מסך מומלץ 250MB שיהיה טוב
הארד דיסק: 200GB אני מעדיף
כונן דיסקטים וצורב DVD בצבע שחור
זכרון: 1GB זיכרון לא אכפת לי איזו חברה
רמקולים: לא אכפת לי איזה רמקולים, אבל שיהיו בסדר לא מעפנים
לוח אם: אין לי ממש ידע בזה אז תחליטו אתם..

ניסיתי להרכיב מחשב בעצמי אבל יצא לי 9000 שקל כמעט
נראה לי שמה שתציעו לי פה אני אלך איתו הלאה לקנייה אז שאלו יהיו חלקים טובים שיחזיקו מעמד

אז זהו זה נראה לי
תודה מראש
farky
ישן 27-01-2006, 12:55
צלמית המשתמש של wolf
  משתמש זכר wolf wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל wolf שלח הודעה דרך MSN אל wolf
עזרה במפרט קטנטן רק של לוח זכרון וכ מסך

אני הולך על המעבד AMD Athlon 64 3200+ Venice S-939

עכשיו מה שאני רק רוצה זה לוח אם לסוקט של המעבד כמובן 939 עם לפחות חיבור ide 1 ו 1pci express

זכרונות של חברה טובה זולה ואמינה, 2X512 במהירות גבוהה שתעבוד טוב עם לוח האם

HD SATA - מחפש משהוא לא גדול יחסית, מספיק לי 120 של חברה טובה שיהיה זול ומהיר עם באפר גדול

וכרטיס מסך שיהיה סטנדרטי לחלוטין, אני לא משחק במשחקים בכלל

ומארז + אורור טוב, לא מבין בזה כמעט, מחפש משהוא טוב שיהווה אורור טוב לחלקים ושלא יתחמם, המחשב עצמו הולך להיות כל הזמן דלוק, וכמעט אף פעם לא לכבות אותו רק מידי פעם לניקויים וכו'...

המחשב ישמש בעיקר לגלישה באינטרנט, שיהיה יציב חזק מספיק גם מידי פעם לעריכת סרטים ו PHOTOSHOP, תקציב של בוא נגיד 3000 +- אפשר קצת לחרוג...

תודה מראש, ירון

נערך לאחרונה ע"י wolf בתאריך 27-01-2006 בשעה 13:01.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:09

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר