לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2006, 14:37
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
שלום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Maiden שמתחילה ב "שירות ביחידות שדה- שאלון העדפות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Maiden
שלום רב לכולם!

לאחרונה נשלח אליי שאלון דל העדפות של של שיבוץ ליחידות שדה.
(אני בעל פרופיל 72)
קיבלתי מעט מאוד תפקידים, ואני לא בטוח שארצה לשרת בהם או ביחידת שדה כלשהי במהלך השירות הצבאי.
א. האם השאלון הוא סוג של מנילה ל"תומכי לחימה" ולקרביים?
ב. האם יש אפשרות לקבל שאלון העדפות שיכלול גם תפקידים שאינם במערך יחידות השדה?
ג. האם סוג השאלון מצביע על הקב"א שיש לי?

תודה מראש, אני.

כמו לכל בעלי פרופיל 72,נשלח שאלון יח"ש מצומצם בגלל הפרופיל שלא מאפשר שירות ביחידות חי"ר.

א.השאלון הוא מנילה לקרביים בעלי פרופיל 72.מנילה לתומכי לחימה מקבלים מפרופיל 64 ומטה,או בבקשה מיוחדת מלשכת הגיוס.

ב.כעיקרון,חלק מבעלי פרופיל 72 משתבצים בתפקידים תומכי לחימה ביחידות לוחמות,אבל לא תקבל מנילה על זה,אלא אולי זה יוצע לך ע"י קצין מיון.

ג. תלוי מה היה לך בשאלון. היה לך סטי"לים-יש לך קב"א מעל 52. היה לך קצונה יעודית-קב"א מעל 54. לא זה ולא זה,כנראה שיש לך קב"א יחסית נמוך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2006, 12:41
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי בנחל קרנבל שמתחילה ב "מצחיק"

קודם כל זה שיש למישהו קבא מתחת ל50 זה לא אומר שהוא מפגר אלא זה אומר שהוא לא רוצה לשרת בצבא ויש לו מוטיבציה נמוכה לשרת בקרבי. דבר שני, אם יש לך קבא גבוהה זה לא אומר גם שאתה גאון. אני יכול להגיד לך שלרוב החברים שלי יש קבא בין 55 ו56 וחצי לאנשים שיש להם קבא כזאת הם אנשים לא הכי חכמים שיש, אלא הם פשוט התכוננו כמו שצריך לצו ראשון וידעו מה להגיד בראיון האישי. בצו ראשון אתה יכול לשנות את האישיות שלך ליום אחד ולהגיד דברים שבכלל אתה לא רוצה. אני יתן לך דוגמא, יש לי חבר שבצו ראשון אמר שהוא רוצה לשרת בקרבי וכמה שיותר לתרום למדינה. הוא הצליח לשכנע את הבוחנת בכל הדברים שהוא אמר וקיבל בסופו של דבר קבא 55. חודש אחרי הצו ראשון הוא קיבל פרופיל 72 , התקשר ללשכת הגיוס וביקש ודעה רפואית להורדת פרופיל ל-64,זה נראה לך כמו מוטיבציה של לוחם? אם כבר להשוות חוכמה של מישהו היא לא דרך הקבא אלא דרך הדפר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר