לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2006, 14:10
  מטורף מטורף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.06
יאללה חבר'ה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מטורף שמתחילה ב "מישהו קיבל גיוס ל-30.3 ורוצה סטינגר?"

לא השתתפתי בדיון כי שכחתי שכתבתי פה את האשכול הזה חחחח
קיצר נתחיל:
מי שאמר שיש עוד משהו בתאריך הזה אז אולי אין לדעת, אני אישית לא עשיתי שום מיונים לצבא
ובעדיפויות במנילה כתבתי נ''מ בעדיפות ראשונה, בגלל הביקוש "הענקי" שיש להם אז אני מתאר שלשם הציבו אותו כיוון שבגלל שזה מה שרציתי כתבתי במנילה ככה שלא תהייה להם ממש ברירה לשים אותי בנ''מ,
עשיתי:
נ''מ 5
נח''ל 4
גבעתי 3
מי שלא הבין מה שעשיתי שמתי את הדברים שהם מאוד מבוקשים בעדיפויות האחרות ומי שמקבל את החטיבות האלו זה רק מי ששם אותם בעדיפות ראשונה וגם זה לא תמיד כי אין מקום לכולם
בגלל זה אני דיי בטוח שזה נ''מ.

לגביי מי שדיבר על כמה הם פעילים, תראה הם עושים גם מעצרים, מארבים, פטרולים, מחסומים
הם לא שונים יותר מידיי מהגדודים של החי''ר יש לי חבר בסטינגר ויש לי חבר בגבעתי כל אחד מספר סיפורים ואין ממש הבדל בינהם
אני לפניי כמה זמן הצלחתי לדבר עם מישהו מהסטינגר שהתגייס במרץ 05
הנה כל מה שהוא כתב לי, הפסקאות נראות לא קשורות בגלל שאני נותן לכם את כל התשובות
שהוא נתן לי לשאלות שבאו בהודעות,
לדעתי זה יענה לך על הרבה שאלות:

עם הנתונים הללו לא תהיה לך בעיה כלשהיא להתגייס לסטינגר{דווקא מחפשים אנשים כמוך}

אם סימנת נ"מ בעדיפות ראשונה אז סביר להניח שתגיע לשם{אבל הכול זה צרכי צה"ל,אוליי צה"ל יגייס אותך למקום אחר כי הוא חושב שלשם אתה מתאים יותר}

המעצרים הם נגד חברים בארגוני טרור{לפני חודש וחצי בערך עצרנו בכיר בגיהאד...}
מלבד מעצרים יש כל הזמן פעילות,אנחנו כרגע תופסים את קו גדר ההפרדה החדשה,אז כל הזמן יש ערבים שמחבלים בגדר והורסים אותה.

בנוגע לשיתוף פעולה עם עוד יחידות:

לי אישית עדיין לא יצא לפעול עם עוד יחידות,אבל פעם ב4חודשים יש תרגיל רב חיילי גדול מאוד ששם כל היחידות בצה"ל מתאמנות ביחד ולבסוף ביום האחרון נלחמים גם ביחד בתרגיל גדול{ואז כל האלופים בצה"ל מסתכלים ומתלהבים}אני יכול לספר לך שהמפקד שלי שהיה בתרגיל הרב חיילי מספר שהיחידות האחרות מתלהבות מאוד מהסטינגר,והם לא מאמינים איזה משקלים אנחנו סוחבים,ועושים מסעות,וכשהם ראו אותם מסתערים עם הסטינגר על הגב הם היו בשוק טוטאלי,גם חבר´ה מסיירות.

בנוגע לגאוות יחידה:

לסטינגר אין גאוות יחידה כל כך גדולה כי לא הרבה אנשים מכירים אותה,ולא כולם יודעים מה סטינגר עושים בשטח ובאימונים{או עד כמה כבד הטיל שאנחנו סוחבים}.

מה שכן אני יכול לומר לך שספציפית בנ"מ לסטינגר יש גאוות יחידה מטורפת,כולם מחזיקים מהסטינגריסטים כסוסים...{ובנות בבסיסים מעריצות אותנו }.

בנוגע לכבוד באוטובוס:

שמע,אין מה לעשות אתה צודק חייל שהולך עם מדים של חיל האוויר ישר חושבים שהוא ג´ובניק,אבל בסטינגר זה ממש ההפך רוב החיילים שרואים אותנו על מדים חושבים שאנחנו לוחמים ביחידה מובחרת{שלדג\שייטת\669}אני יכול לספר לך על המון מקרים שקרו לי עד עכשיו במהלך השירות שחיילים אחרים שאלו אותי אם אני משרת ב669 או בשייטת,או בשלדג,בסטינגר יש הקצאה גבוהה יחסית לנשק ודיגומים לנשק בהשוואה ליחידות אחרות,אז מן הסתם אם יראו אותך הולך ברכבת עם מקוצר או מטולון אז ישר יבינו שאתה לא ג´ובניק,גם לוחמים בנ"מ מקבלים רקע אדום לסמל של חיה"א{רקע אדום מסמל פעילות מבצעית בתור לוחם.}

בנוגע לסיכת העקרב:
לפי מכהנ"מ{מפקד כוחות הנ"מ}אסור לענוד אותה,כי היא לא חוקית{הסיכה הומצאה ע"י כמה לוחמים לפני מספר שנים}גם היא יחסית גדולה מדיי בהשוואה לשאר הסיכות,אז היא לא תקנית.

בכל אופן אחרי שמסימים מסלול{שנה וחודשיים}יש כאלה שעונדים את הסיכה ויש כאלה שלא,ככה או ככה למפקדים לא אכפת.

בנוגע לסוללות:

סוללה זה הגדרה לסד"כ לוחמים,סוללה מחולקת ככה:

מסו"ל-מפקד סוללה{כמו מ"פ}
סמסו"ל-סגן מפקד סוללה{כמו סמ"פ}
מפקדי פלגות-{כמו מפקדים מחלקות}
משקי"ם-{כמו משקי"ם}

הקיצר חבל שתלמד את זה עכשיו,כשתגיע לגדודים אתה כבר תבין את זה טוב.

יש אימונים עם מסוקים..{לי יצא להיות עם יסעור אבל היו כאהל שהיו גם עם בלק הוק...}
לצאת לקורס צניחה זה קשה,ולמען האמת אני לא מכיר אף אחד שגם קיבל את זה בתור צ´ופר...

בנוגע לסיכה-כמו שאמרתי היא לא תקנית{וזה אומר שאסור ללכת איתה}מה הסיכוים ששוטר צבאי יעצור אותך אני לא יודע..
לרוב לשוטרים הצבאים לא אכפת איזו סיכה אתה עונד,כל עוד זה לא בסדר גודל של שייטת או שלדג{שהן סיכות ענקיות...}
אני מאוד גאה במערך שאני נמצא בו,אנחנו מתעסקים עם הטילי כתף נגד מטוסים הכי טובים בעולם,ובכלל אנחנו הקרביים של חיל האוויר,ולא סתם בעוד חטיבת חי"ר רגילה...

בנוגע לקצונה:הסיכוים שתצא לקצונה הם גבוהים,אם תראה מוטיבציה ותהיה חייל טוב,והמפקדים יתרשמו ממך אתה תשלח לקורס מפקדים ואז רק בתום הקורס מפקדים יציעו למתאימים מיונים לקורס קצינים.

רק שתדע שבנ"מ{במיוחד סטינגר}יותר קל לצאת קצונה מהרבה מקומות אחרים בצה"ל...

לא..בתום הטירונות אתה מוסמך כלוחם{רובאי 0.3}יענתו אחרי חודשיים,לאחר מכן מתחיל שלב המקצוע{אתה לומד על מערכת הסטינגר}ואז אחרי חודשיים אתה נחשב כלוחם נ"מ.

ברגע שאתה מגיע לגדוד אתה מתחיל את המסלול של הסטינגר שנמשך שנה וחודשיים,ווהוא מחולק ל3תקופות של 4חודשים,בתקופות האלה חוץ מאימונים עושים גם קווים{חי"ר ונ"מ}ואז בתום השנה וחודשיים אתה מסיים את המסלול ונחשב סוף סוף ללוחם סטינגר לכל דבר,ואז מותר לך לענוד את סיכת העקרב.

בנוגע לסיכה:
את הסיכה מחלקים רק בסוללה אחת בסוף המסלול בשאר הסוללות לא מחלקים את הסיכה,אבל הרוב פשוט קונים אותה בריקושט ב12שקל.

את סיכת העטלף הכחול של נ"מ אתה תקבל בסוף הטירונות.

הגודל שלה הוא סטנדרטי{יענו כמו רוב הסיכות בצה"ל}.

המפקד סוללה שלי גם מחיפה.

אהממ סימנת בסדר אין הרבה שבוחרים נ"מ{כי הם לא יודעים מה זה}אז אני מאמין שייקחו אותך לשם,בכל אופן חבל שלא דירגת את גולני בעדיפות שנייה{כי לשם ממש קשה להגיע}
גם לנח"ל דיי קשה.
בכל אופן החלטה שלך,ככה או ככה אתה תרוויח
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2006, 06:02
  סטינגר!! סטינגר!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
חחחחחחחחח חבורה של טיפשים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מטורף שמתחילה ב "מישהו קיבל גיוס ל-30.3 ורוצה סטינגר?"

אני לוחם בסטינגר....ולא עצרנו שום בכיר חחחח איך מזיינים לכם פה תשכל...עצברו סתם איזה שניים שהיו צריכים להגיע לחקירות בשבכ......קיצר סטינגר לא שווה את זה שתפספסו הזמנות להגיע לחי"ר...חי"ר הרבה יותר שווה מסטינגר..קו נ"מ זה חרא ומונפץ!!! עדיף חיר שמה כל הקווים הם רק חיר ובלי קווי נמ מונפצים בצפון.....מה שאני מציע זה ככה...למי שממכם בן אדם באמת רציני...וקיבל נ"מ שלא יזיינו לו את השכל על סטינגר סטינגר סטינגר זה אולי הכי טוב בנ"מ אבל זה עדין לא ברמה של חי"ר ואני יודע כי אני סטינגריסט אז תקישבו רק לי....לרציניים שביניכם תסרבו פינוי תגידו רק חי"ר (אלה עם הפרופיל גבוה) ואתם תקבלו....חבל לעשות טעות שתצטערו עליה.....כמוני למשל....שהקשבתי לאנשים טמבלים פה באתר הזה בדיוק לפני שנה והתפנתי כמו טמבל

ישן 10-02-2006, 10:17
  מטורף מטורף אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי סטינגר!! שמתחילה ב "חחחחחחחחח חבורה של טיפשים"

שמע תמיד יש את האומללים שיתבכיינו על איפה שהם נימצאים
ואם אתה ככה מדבר על היחידה שלך לא פלא שכולם חושבים רעות על המערך,
אתה מראש באת לנ''מ במחשבה שזה חרא של דבר ואתה הולך עם הראש בקיר ואני מבין מההודעה שלך שזה נמשך כבר שנה. חבל, אני הייתי מישתגע להיות עם מישהו כמוך שהוא שלילי כל הזמן.
לי אישית יצא לדבר עם כמה לוחמי סטינגר וברור שבגלל המוניטין בחוץ הם גם לא רצו להיות שם,
נדיר שמישהו רוצה להגיע לנ''מ עוד בעודו מלש''ב אבל אלה שדיברתי איתם מפיקים רק את הטוב מהשירות ולכן הם מפרגנים למערך ומנסים למשוך אנשים לשם והם מרוצים מאיפה שהם נמצאים
והם לא מרגישים נחותים יותר מחיילי גולני.
אני לפחות התחייבתי לעצמי שאיפה שאני לא יהיה אני ייסתכל רק על חצי הכוס המלאה.
אהה ואם זה חשוב הלוחמים שדיברתי איתם לא מכירים אחד את השני אז אני מתאר לעצמי שאם על כל 5 לוחמים שאומרים לי את הדברים הטובים תמיד יבוא אחד שלא מרוצה ויגיד "זה חרא".

גם לוחם מ-202 אמר שזה חרא ואין טעם ללכת לשם.
אחים שלי הכל תלוי בגישה
ישן 10-02-2006, 13:33
  מטורף מטורף אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי סטינגר!! שמתחילה ב "פחחחח"

סבבה אז אולי על זה שאמר לי יכול להיות שהוא משקר וסתם אומר והוא יצא מניאק אחושרמוטה
אבל דיברתי עם עוד אנשים משם-שתיים מהם דיברתי פנים מול פנים אז אין לי הוכחות שהם אומרים שזה לא רע כמו שמתואר אז לא תפסתם בכיר בג'יהאד, תפסתם ילד בן 8 ששיחק עם נפצים
אבל אח שלי,זה לא שבחי''ר הם כל יום תופסים מישהו בכיר,
זה פעולות של יחטיות.
אני אומר לך דוגרי אני הולך לסטינגר כי הסטינגר עצמו-הטיל מעניין אותי
וגם כי אני יודע שהם לא שונים בהרבה מחי''ר (הגדודים)ואני אחריי פציעה ככה שאין לי סיכוי להגיע ליחטיות ולהגיד את האמת אני לא מבואס מזה שאני הולך לנ''מ.
יש עוד אנשים שהולכים לנ''מ ואני רואה שהם מבואסים רצח אז אני רק מנסה לעודד.
אבל אתם כן עושים מעצרים אתם כן עושים מארבים אתם כן עושים פטרולים וכו'.
ישן 10-02-2006, 14:58

תקשיב
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי מטורף שמתחילה ב "מה טוב עזוב אם יש לך מה להגיד..."

אם מהתחלה אתה בא לי בגישה של אם אני אלך לחיר אני לא אגיע ליחטיות בלה בלה בלה אז תגיע לנ"מ וזהו....כעי גם ככה הציפיות שלך נמוכות....וסטינגר עושים קו חי"ר פעם בשנה לאיזה ארבע חודש לא יותר כל השאר זה קו כחול שאתה כל היום מסתכל ל השמיים כמו אידיוט...אז אם אתה מחפש קצת יותר אקשן אז למה לא ללכת לחי"ר שבכל ימות השנה עושים פעילויות בשטחים....בשביל מה ללכת לסטינגר...הכל תלוי במה שאתה מחפש...סטינגר זה הרבה אימונים הרבה שיעמומ בקו כחול וטיפה אקשן בקו חיר ארבע חודש בשנה שגם בהם אתה עדין לא מגיע לרמות שחיר עושים...לא סתם חיר עושים רובאי 07 וסטינגר מגרדים את ה-05 תפעיל תשכל תקשיב לאנשים שעבור את מה שאתה הולך לעבור....ואנשים שאומרים לך שטוב שם זה לא אנשים שמסתכלים על חצי הכוס המלאה זה פשוט אנשים שלא היה להם ציפיות גבוהות מדי לשירות שלךהם או שסתם לא אוהבים עבודה של חיר אז סטינגר מתאים להם כי יש גם קו כחול למרות שקו כחול לא מתאים לאף אחד זה שיעמום ענק...ועוד משהו...למה צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה...תעשה שירות שתיהיה מאה אחוז מרוצה ממנו מאה אחוז שטחים וככה לא תיהיה חצי כוס ריקה בכלל...

ישן 10-02-2006, 15:03

תאמין לי אני יודע מה אני אומר לך
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי סטינגר!! שמתחילה ב "תקשיב"

בנ"מ בכלל לא רק בסטינגר כל טמבל יכול להיות קצין אתה מבין...המערך הזה צריך כמה שיותר מפקדים קצינים חסר לו אנשים כי אין כח אדם אין אנשים לא רוצים לבוא לנ"מ אנשים לא רוצים להישאר בנ"מ זה חיל קטן ברגע שתיכנס זהו זה אחד המקומות הכי קשים לצאת מהם...אנשים בקורס מפקדים נכשלים בכוונה במבדקים כי הם לא רוצים להמשיך להיות קצינים רוצים רק להיות מפקדים ועדין מעבירים אותם....זה לא כמו חיר ולא יעזור כלום ולא משנה שום דבר שיאמרו לך אל תיהיה מלשב מטומטם על תעשה טעויות שאנשים לפניך עשו אל תיתן לצבא לעשות בך מה שבא לו תגיע אתה לאן שאתה רוצה ובסופו של דבר אם תתעקש אתה תגיע לאן שבא לך
חבל שביום הראשון שלך בטרום טירונות או בשבוע חוליה שלך תגיד וואלה ההוא מפרש צדק.....כי אז זה יהיה מאוחר מדי..למרות שגם אם תעשה את הטעות הזו עד שבוע שלוש תוכל לעוף משם אבל רק בשביל להיות ג'ובניק לא משהו אחר...אז תפעיל תשכל אל תתפנה ולך לחי"ר

ישן 10-02-2006, 15:49
  מטורף מטורף אינו מחובר  

שלא תבין אותי לא נכון

אני רציתי להגיע לסיירת צנחנים אבל בגלל שהייתי טיפש התאמנתי כמו מטורף וגרמתי לעצמי שיברי מאמץ הייתי אצל שלושה אורטופדים וכולם אמרו לי שאם אני ייגש לגיבוש צנחנים אני ייגרום לעצמי נזק אפילו שזה היה חודש וחצי לפניי, ניגשתי בכל זאת לא עברתי בגלל שכאבו הרגליים חחח
ובזה בעיקרון נגמר העניין של הצנחנים, שום חטיבה אחרת לא מושכת אותי ואני יודע שאם הייתי בגדודים זה שחיקה של ממש לעמוד עשר שעות במחסום.

וכמו שאמרתי גם מעניין אותי לדעת על הטיל וכמו שאתה אמרת שהשיעור קצונה גבוה.
אני רוצה לצאת לקצונה ובגלל שבנ''מ קל לצאת זה רק עוד קריטריון שמושך אותי לשם.

שמע הריי לא יכול להיות שלא יגייסו לשם אף אחד ואם אתה יודע שאתה מתגייס לשם ונגיד חודשיים אחריי הגיוס אתה עדיין שם אז מן הסתם אתה כבר לא תצא משם.
אז למה לא לנסות להוציא את הטוב מהשירות שם?..
ישן 10-02-2006, 16:03

תקשיב
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי מטורף שמתחילה ב "שלא תבין אותי לא נכון אני..."

אם אתה מחפש קצונה מהירה נ"מ זה המקום שלך....בקשר למה שאמרת עם הרגליים גם בנ"מ אתה עומד הרבה לא רק במחסום עומדים שמונה שעות בכל קרבי אתה עומד גם בסתם שמירת מאהל מיסכנה או אפילו אם תשמור על שני סקשים אתה עומד חמישים דקות ועשר דקות לפני שעה עגולה מותר לך לשבת ובעמדה בקו כחול אתה תעמוד גם שמונה שעות וגם יש לך מסעות בסטינגר עם ארבעים קילו על הגב ותרחישים עם ארבעים קילו על הגב אז הבעיות שלך הרגליים זה לא תירוץ לבוא לסטינגר ולא לצנחנים...או שתסתדר אם הבעיות האלה ותגיע להכי קרבי שתריצה ותצליח וזה לא רק צצנחנים זה גולני גבעתי....הנדסה אפילו...אבל אם יש לך בעיה רצינית ברגליים שברי מאמץ רציניים אז זה בכלל פרופיל 64 אחי לך תשב במישרד אתה סתם תעשה לעצמך נזק....גם בסטינגר לא תחזיר עם שברי מאמץ גבוהים...אבל אתה תשייך את עצמך לבד לאיזו קבוצה אתה שייך...אם אתה רוצה קצונה מהירה אז כן נמ זה מקום בשבילך...אבל המערכת עצמה לא שווה אז אוקיי תיהיה קצין אבל עדין שווה להיות קצין במקום שתהייה שלם איתו ולא לבוא סתם לסטינגר כי שם אפשר להיות קצין מהר...אז תחכה עוד ארבע חודש ותיהיה קצין בחיר ארבע חודש מאוחר יותר ממה שהיית בסטינגר אתה מבין?הכל פה לטובתך...

ישן 10-02-2006, 16:19
  מטורף מטורף אינו מחובר  

הרגליים לא תירוץ
אני אמרתי שרציתי במקור לצנחנים ובגלל הרגליים לא עברתי
ושום חטיבת חי''ר אחרת לא מושכת אותי, ברור שכולם בתכלס אותו דבר
אבל עניין של רצון או צנחנים או כלום.
לשמור על שקי שינה נשמע מצחיק.
אבל התעלמת שאמרתי מעניין אותי הטיל עצמו ואל תגיד לי בוא יסביר לך על הטיל עכשיו לך לגבעתי.
הרגליים מבחינתי בסדר כבר אני מתאמן לאט לאט ויש לי 97 נקי.
כמו כן אני גם חושב שלצאת לקצונה בחי''ר זה לאנשים שה-3 שנים האלה לא היו מספיק בישבילם.
האמת לא שכנעת אותי שזה חרא של מקום
אז אני עדיין רוצה להגיע לסטינגר ומי יודע אולי מתישהו אני יישמור לך
על הסק''ש.

יש פה באשכול 2 צדדים כל אחד שמתלבט אם כדאי לנ''מ יכנס ויקרא ויחליט לגביי עצמו, אין ספק שהעלת פה כמה נקודות למחשבה אותי אישית הם לא שכנעו אבל אולי בעזרת מה שכתבת אנשים יחשבו פעמיים לפני שכותבים במנילה נ''מ
ישן 10-02-2006, 20:59
  tomllica tomllica אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
היסטוריה ??? זה קצת מוגזם לתאר את זה ככה אבל ...
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי מטורף שמתחילה ב "מה מה מה מה מה מה מה מה מה???"

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=109659

אני באמת לא בא להשמיץ, אבל תראו עם מי יש לכם עסק.
חייל שפעם היה מוכן לחתוך את הביצה ולהשבע שבנ"מ עושים רובאי 05 ובאשכול עכשיו הוא כותב "מגרד את הרובאי 05"...

וזה לא נוגע רק לבחור הזה.
מלש"בים. אמרתי פעם, ואני ממשיך להגיד גם היום.
לטייל בפורומים כדי לקבל מידע זה טוב, זה חשוב והלוואי שזה היה קיים כשאני הייתי מלש"ב.
אבל,
תבינו שיש אנשים עם אינטרסים שונים משלכם, כאלה שלא סופרים אתכם.
יש אנשים שיביאו וישמיצו יחידות, יש כאלה שיספרו לכם שטויות כדי להרעיל אותכם מכל מיני סיבות חולניות יותר ופחות.

אל תנסו להגיע ליחידה מסויימת כי שמעתם בפורום דברים טובים.
אל תנסו לברוח מיחידה מסויימת כי שמעתם בפורום דברים רעים.

תסתכלו על כל הפרטים, תבחנו את העובדות עד כמה שאפשר ותחליטו עם עצמכם מה אתם הייתם רוצים לעשות מהשירות שלכם. כי בסופו של דבר זה מה שחשוב.

תבואו בראש פתוח. אם תהיו מוכוונים, לא משנה מה תרצו או איפה הצבא ישבץ אתכם - אתם תרוויחו מהשירות.
ישן 11-02-2006, 01:09

אוייי, אליהו...
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "תגובה..."

לא אהבנו את ההתחנפויות האלה למנהלים גם בפורום האחר, אבל לנסות את השטיקים האלה גם כאן ? זה כבר פאתטי ומגוחך.
היית מצפה ממני לרמה גבוהה ? למה ? כי אני מבוגר מדי לשטויות האלה ? תנשום עמוק. זה פורום באינטרנט. חלק מלמדים, חלק לומדים. בשביל זה אנחנו כאן.
אחי, באמת ברוח טובה, קח כמה לקחים לחיים.
אתה רוצה להיות כאן (או בכל מקום אחר) מנהל ? אתה רוצה "כוח" ? "כבוד" (למרות שאם אתה חושב שאלה המקומות לחפש בהם כבוד אז אתה טועה, אבל ניחא) ? כבר חכמים ממנו אמרו: בשביל כבוד צריך לעבוד. תעזור לאנשים עם הידע שצברת משיטוטים בפורומים, תפנה אנשים למקורות מידע, תכתוב מאמרים מועילים. לעשות לאנשים נו נו נו ולקוות שאחד המנהלים יראה ופעם הבאה שיחפש מנהל נוסף הוא יחשוב לעצמו: "כן... הבחור הזה נראה לי מאוד אחראי ומתאים..." ולדבר בשפה מליצית זה באמת לא הכיוון, זה סתם מרגיז. להיות מנהל זה לא רק לחסום אנשים ולנעול אשכולות, זה הרבה עבודה קשה. שאל אותם בעצמך.
ובאמת לא כדי לפגוע, רק קצת ביקורת בונה, תנסה להיות עצמך ותתבגר.

אף אחד לא אוהב מל"מניקים. אתה עוד תראה.
ישן 11-02-2006, 12:27
  Blue Hawk Blue Hawk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
קבל תשובה:
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי מטורף שמתחילה ב "עדיין אף אחד לא ענה למה דווקא..."

הקשר בדר"כ מקבל מטול משום שהוא נמצא בחזית הכוח יחד עם המפקד,לכן במידה ותהיה התקלות יהיה כוח אש חזק מקדימה{ירי רימון ממטול וכ'ו..}.

אני מאוד רציתי לקבל מטול בטירונות ולא הביאו לי{יענו זה נקבע מראש}כל הזמן שיגעתי את המפקדים והם אמרו שיבדקו עד שבסוף הם אמרו שרק בגדודים אני אוכל לקבל מטול,בסיום טירונות שהייתה יש שיחות פרידה עם המפקד קורס{סגן}גם לך בטוח יהיה את זה.
בשיחה הוא שואל אותך איך הייתה הטירונות ומה השאיפות שלך להמשך וכ'ו...
חלק מהדברים שציינתי לו זה שהתאכזבתי שלא קיבלתי מטול בטירונות אז הוא אמר לי שהוא יטפל בזה כשנגיע לגדודים
ובאמת כשהגענו לסוללה איך שקיבלנו את המנוסרים{שאגב חלק מקבלים מקוצר-ואם אתה רוצה מקוצר לא תהיה לך בעיה להמשיך בשלב אחר במסלול...}אני קיבלתי מטולון{ההיתי היחיד}לאחר מכן גם קיבלתי פק"ל טיל{יענו מנשא טיל+דמה טיל במסעות}שזה נחשב באמת לאחד הפקלי"ם הכבדים ביותר..

וזהו מאז אני עם מטולון,ואני מרוצה ממנו.

רק קח בחשבון שבנקנ"ש יהיה לך טיפה יותר קשה לנקות ת'נשק כי הוא מורכב מיותר חלקים,ומאוד קשה לנקות את המסילות של המטול,אבל אם מנקים טוב אין סיבה שהנשק לא יהיה נקי.

שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה
אני מרוצה מהשירות שלי בסטינגר.

ישן 11-02-2006, 17:01

תקשיב
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי מטורף שמתחילה ב "ואני לא יכול באמצע שירות..."

אם תקבל בטירונות מנוסר או מקוצר זה לא משנה זה לא שזה יהיה הנשק שלך כל השירות....כל בסיס שאתה עובר להיות שלו מספק לך נשק מהנשקייה שלו....שתיהיה בטירונו יהיה לך נשק לא משנה איזה שחתמת עליו בביסנמ...ואחרי זה שתסיים טירונות אתה תחזיר תנשק ושתעלה לגדודים אתה תחתום על נשק של הגדוד...אתה לא נישאר אם אותו נשק בטירונות.. ובגלל זה מה שתקבל בטירונות זה ממש לא משנה זה רק ארבע חודש מהשמשנה זה מה שתקבל בגדוד כי זה יהיה איתך לכל אורך הזמן שתייהיה בגדוד עד קורס מפקדים ואם לא תצא לקורס מפקדים אז לכל השירות שלך....וזה לא בעיה אתה פשוט תבקש מהמפקדים בטירונות ובגדוד יהיה לך מטול....בטירונות זה רק עניין של מזל כי עושים הגרלה סתם הגרלה בשמות של הטירונים לפני שרואים אותך בכלל לאם תקבל מטול או לא...

ישן 12-02-2006, 09:29

אוי ואבוי... להתעורר בבקשה.
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי מטורף שמתחילה ב "אההה רציתי לדעת מה התנאים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מטורף
אההה רציתי לדעת מה התנאים בביסנמ?
יושנים בחדרים או אוהלים? כמה בחדר/אוהל?
שירותים נקיים או שכשאתה מנקה אתה מנקה את החרא שמישהו השאיר?
מקלחות יש מים חמים וזורמים מים נקי או שזה מהברזים שעף הכל לצדדים...
יש מראות בשביל להתגלח או שצריך להביא מהבית?
בלילה קפוא שם?

1. התנאים בביסנ"מ בין הטובים שחוויתי במהלך השירות.
2. בטירונות ישנים באוהלים. אוהל 12 (או שזה 11 ?). בכל אופן, עד 12 איש (למרות שהצלחנו לדחוס יותר). כמות האנשים שישנים במקום מסויים בצבא תיקבע על פי רוחב המיטה. כלל ברזל.
3. אתה מנקה את החרא שמישהו השאיר.
4. רוב הזמן יש מים חמים. רוב הזמן הם עפים לכל הצדדים. תביא ראש מהבית.
5. יש מראות. תביא מראה קטנה בשביל להתגלח באוהל.
6. בלילה קר.

קיצר תתעורר, זה צבא, לא קייטנה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר