לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2004, 14:16
  דקל דקל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.03
מתוך האשכול הראשון של שימי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "יש אפשרות כלשהי לראות שירשורים מלאים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי

כיוון שמערכת הפורומים החדשה מבוססת על תוכנת ניהול שונה מהתוכנה הנוכחית, יהיו כמה שינויים באופן פעולת הפורומים, ייתווספו פונקציות חדשות, ותגרענה מעט פונקציות ישנות

אם עוד לא קראת את האשכול הראשון אז זה הזמן: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=1
בכל אופן- כפי שנכתב התווספו פונקציות חדשות, וחלק מן הישנות לא קיימות יותר. אחת מהפונקציות שכבר לא
קיימות הינה הפונקציה עליה אתה מדבר. אני מאמין שתוך זמן קצר תתרגלו לזה שהמצב לא קיים וזה לא יעשה יותר מידי בעיות.

בברכה, דקל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2004, 19:06
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
חבל מאוד
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי דקל שמתחילה ב "מתוך האשכול הראשון של שימי..."

אגב דקל, הציטוט של שימי הוא כללי מאוד. תסכים איתי שאפשר לשים אותו בכותרת פורום משוב, ולפתור את כל הבעיות שצצות פשוט לא ידעתי האם האופציה קיימת. וכן, קראתי פעמיים את האשכול שבקישור. אין שם אף מלה על זה.
מעניין גם לראות איך משתנות מערכות הפורומים. אני אוהב את סגנון השירשור עוד מהמערכות העתיקות (בסיגנון IOL זצ"ל) היום רוב הפורומים עוברים לתצורה סגורה, וזה חבל מאוד. יש הרבה נושאים הנידונים בתגובות, וזאת בלי קשר בכלל לנושא ההודעה המקורי. אני נכנס הרבה לאשכולות שהנושא הראשוני בכלל לא מעניין אותי, רק התגובות, וכל זה יתפספס עכשיו וחבל.

הרשו לי להתאבל על שירשורי פרש:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 26-10-2004, 13:41
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
הרשה לי להצטרף לסוכת/אשכול האבל
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "חבל מאוד"

זו היתה אחת האופציות החביבות עלי ביותר במערכת הקודמת.

ולדקל: אכן טוב ששימי מתריע על העדרן של אופציות ישנות. לאיש לא יהיו טרוניות (מעבר לנהי הקצרצר) על מה שנלקח (לפחות עד שתקום שאגה גדולה), אבל, את עניין השירשור - שהוא מהותי במיוחד - כדאי להוסיף לFAQ.

מנסיוני בטיפול בלקוחות (משלמים כמתעלקים ), עדיף לפעמים להזכיר גם את המגרעות בכדי לחסוך למשתמש את החיפוש הנואש אחרי תיקון מה שנראה בעיניו ככישלון טכני שלו, מאשר לתת לחוסר שביעות הרצון לתפוח עם הזמן.
בעיקר כאשר בחבורה של אנשי עקרונות דעתנים וקשחי עורף החושבים שהכל מגיע להם עסקינן.

בכל מקרה, תודה.

PS - כמובן שהחזרתה של האופציה - אם הטכנולוגיה תאפשר - תתקבל בברכה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר