לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2006, 20:27
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אממממ לעדכן/לפרוק...

למרות שהצגתי את עצמי באשכול קודם שפתחתי אני אציג את עצמי שוב. אני בן 16 וחצי, כיתה יא'.
האשכול הזה נועד סתם לפרוק/ לעדכן מהאשכול הקודם:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=153047

אממממ התקופה האחרונה אני מרגיש כאילו כל העולם שלי מתפרק! הכל הורים, לימודים, חברים, אהבה... באמת שאני לא יודע כבר מה לעשות...
בשלושה חודשים האחרונים אין שבוע שאני לא רב עם ההורים שלי! הכל התחיל בריב ענק שהיה לי עם אמא שלי שבו אני גם אמרתי לה שנמאס לי ואני רוצה להתאבד! מאז היא לא מפסיקה לחפש אותי! כל מילה שאני אומר לאחי הקטן היא לא טובה, כל חצי דבר שאני עושה זה לא טוב...עכשיו אני יודע שכל פעם שהיא מתעצבנת עליי על דברים קטנים כאלו אני מתאפק לא להתעצבן אבל בשלב מסויים אי אפשר כבר ואני מתפרץ עליה! ואז היא בוכה לאבא שלי על איך שאני צועק עליה, ושהוא מסביר לה שאני צודק, היא רבה איתה שהוא לא תומך בה... ואז הם מתחילים לריב ועכשיו הם גם חושבים על להפרד
בלימודים גם הולך לי חרא... לא מבחינת הציונים אלא עם המורים... חצי מהמורים שלי, אני לא יודע מה יש להם נגדי אבל כל דבר קטן שאני עושה וגם דברים שאני לא עושה- תמיד אני אשם!!! הם תמיד יחפשו סיבה לצעוק עליי ולהשפיל אותי מול כל הכיתה! וזה הכי מתסכל שאני יודע שגם שאני לא יראה אותם, אני עדיין ירגיש אותו דבר בבית מאמא שלי.
חברים- פעם היו לי די הרבה חברים! כאילו תמיד ידעתי שאם אני לא ארצה להסתובב עם קבוצה מסויימת אני אוכל ללכת לקבוצה אחרת ולהסתובב איתם. אבל בתקופה האחרונה התרחקתי מרובם- חלק הוכיחו לי שאני לא אוכל לסמוך עליהם כשאני אצטרך למרות שהם יודעים שאני תמיד יהיה שם בשבילם, וחלק פשוט רבתי איתם... עכשיו חוץ מחברים של 'שלום שלום' בבצפר נשארו לי רק החבורה הקרובה אליי. אבל הבעיה איתם שהחברים הטובים שלי לא מפסיקים לריב בזמן האחרון, והם תמיד מצפים שאחרי ריב אני יהיה זה שישלים. עכשיו באמת כאילו אני הבנ'דם שהכי אוהב לעזור לאנשים! אבל נוצרת בעיה כשאני מנסה להשלים בין כולם ולגשר בין המריבותף אז כל צד תוקף אותי בגלל ששאני מגן על הצד השני... ויעני אני אחר כך נמצא במצב של ריב עם אנשים קרובים עליי בגלל שאני רציתי לעזור! בגלל שהם ביקשו ממני לעזור! וכאילו לא יודע זה ממש מתסכל אותי שאנשים שאני אוהב רבים ואני לא יכול לראות מצב כזה בלי לנסות לתקן! פשוט זה איזשהי שריטה במוח שלי...
עכשיו נוצרת גם בעיה אחרת, אנחנו בעיקרון קבוצה של 3 בנים ו4 בנות. ואנחנו נפגשים גם אחרי הצהריים וגם בערבים.. עכשיו אחד החברים שלי, הוא לא כזה קרוב אלינו, הוא תמיד היה די מרוחק. חבר השני הוא זה שתמיד רב עם כולם! ועכשיו במצב של מריבה (רב הזמן) אני מוצא את עצמי מסתובב עם 4 בנות... עכשיו כאילו באמת שאין לי בעיה עם זה כאילו הן החברות הכי טובות שלי אבל כאילו יש מצבים שהן מדברים על בנים או כל הנוגע לתופעות נשיות- מצבים שלא ממש נוח לי להיות לידן לבד.. כאילו לא שאני נגעל לשמוע אותן מדברות על נגיד מחזור וכל זה (עכשיו אני מבין די טוב בתופעה) פשוט לא ממש נוח לי לשמוע ולדבר על זה...

בנ וסף לכל החרא שלי אני מרגיש מאוד ריק... כאילו אין לי ממש תחביבים, דבירם שאני אוהב לעשות בשעות הפנאי. דברים שאהבתי פעם עכשיו נראים לי משעממים ומיותרים לגמרי וכמה שניסיתי למצוא תחביבים אני לא מוצא. אני כבר לא נהנה לשחק במחשב/כדוסל/כדורגל כמו שנהנתי פעם... ואני מרגיש ממש חרא עם העניין כי אני כבר לא מוצא טעם לחיים האלו! =\...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2006, 00:16
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
ברגעים כאלה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "אממממ לעדכן/לפרוק..."

לק"י

הכי חשוב זה לפרוק.אני בעד לקחת שק אגרוף ופשוט לפצלח לו ת'צורה..(וואי חשוב לזכור את זה כמתנת יומולדת..),בנוגע להורים תמיד רבים איתם,אבל כשאתה בתוך מצברוח מחורבן הכל טס עליהם..ואז הכל מתפקשש..נוגע גם למורים,אז להרגע קצת..אז יש ימים מחורבנים,תבין שהרע הוא השאיפה לטוב..תתבגר מתוך הקושי-באמת,הוא נועד לקדם אותך.בקשר לחברים,מבינה כל-כך..באיזה שהוא מקום אני בכיתה מנותקת מחברה ולפעמים הרגיש לי נורא,נורא בודד.מרגע שאתה בטוח במה שאתה,ונותן לכל מה שאתה להפתח ולצאת אנשים סביבך יותר טובים כלפייך ואתה יותר טוב כלפיי עצמך וכלפיי הסביבה.ובקשר לבנות..בנות זה בנות..אין מה לעשות,כאלה אנחנו..לילה טוב,ואל תדאג יהיה בסדר.

ישן 24-02-2006, 11:50
צלמית המשתמש של ShaMaMa

אמממממממ
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "ברגעים כאלה.."

שק אגרוף הלוואי היה לי... אבל אין... (וגם לא היה לי איפה לשים אותו אם היה). את המתחים שלי והכעסים שלי אני פורק על חברים- לא בכוונה לפגוע בהם פשוט אני לא יודע באותו רגע מה לעשות עם זה. אז היום בבצפר למשל הרגשתי הכי חרא בעולם אז את כל התסכול שלי הוצאתי בצורה של מכות (כמובן בצחוק) עם חברים, אמממ קפצתי על חברים/חברות, בקיצור נראתי ממש אנרגתי, שמח וטוב לבב... =\ כרגע נכון להיום, חלק מהבעיות בין החברים נפתרו... ועכשיו כאילו זה לא כזה לבד כמו שהיה... אבל ההרגשה עדיין מגעילה.

בקשר להורים- אני לא מוציא ת'כעסים שלי עליהם- הם יוצרים את הכעסים! באותו פיצוץ ענק עם אמא שלי היא קראה לי שטן ואמרה שכל המריבות בבית מתחילות בי! זה הדבר הכי פוגע שמישהו יכל להגיד לי! אני כאילו מבין 3 הבנים שהכי עוזר בבית, אני מסדר, מנקה, מכין אוכל לאחי הקטן, גם לפני שאחי התגייס הייתי מטפל גם בו! אם זה היה תלוי בו היינו חיים על לחם עם שוקולד אז עוד מגיל קטן אני הייתי זה שמכין לכולם לאכול ומנקה אחריהם! אני גם לא עושה להורים שלי בעיות בלימודים! כאילו שני האחים שלי הם ממש בעייתיים בקטע הזה.. כאילו באמת אולי אני בנ'דם טיפה עצבני בזמן האחרון אבל אין לה זכות לקרוא לי ככה! אז אחרי שהיא אמרה לי את זה לא דיברתי איתה חודש. השלמנו, ובחודשיים האחרונים אנחנו מדברים שבוע כן שבוע לא. השבוע הזה אנחנו לא מדברים... לא יודע כמה זה ימשך...

עם המורים גם אותו סיפור- הם מחפשים אותי, ואז שאני מתפרץ עליהם גם הם משתמשים בדוגמא שצעקתי עליהם לרעתי... ואין זה הדבר הכי מעצבןןן!!

ודבר שעוד יותר מעצבן זה שאני כאילו בהרגשה הכי חרא בעולם ואני יושב בבית ואין לי מה לעשות כאילו אין דבר שיסיח ת'דעת אז אני מתפגר בבית!!

ישן 26-02-2006, 21:10
צלמית המשתמש של ShaMaMa

אממממ
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "בקשר להורים.."

זה שאמרו לך שאת נראת במחזור כל החודש זה שונה מזה שאם אמא שלך הייתה אומרת לך את זה...
כאילו אני אחד האנשים הכי פחות פגיעים... לוקח די הרבה זמן לפגוע בי... אבל זה אחד הדברים שבאמת הצליחו לשבור אותי...
גם דיברתי איתה אחרי ש'השלמנו' שאלתי אותה מה הקטע שהיא מחפשת אותי על כל דבר, היא אמרה שממני היא 'מצפה ליותר'... היא מצפה שאני אהיה יותר בוגר משני האחים שלי... אבל אמרתי לה שיש גבול עד כמה שבנ'דם מוכן להיות בוגר... ולפעמים אני כן יתפרץ עליהם
קיצר הגענו להסכמה שהיא יורדת ממני.... אבל אחרי שבוע זה שוב חזר! =\

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר