לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2006, 19:32
  netanel131 netanel131 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
משתגע כבר.. ליקנות או לא?

אני מאוד רוצה ליקנות DSLR
סגרתי כבר על מערכת להתחלה
המערכת הייתה:
ניקו D50+18-200של סיגמא ואחרי שלושה חודשים בערך את המאקרו 105/2.8 סיגמא
הרצתי חיפושים באינטרנט עם השם D50
מצאתי הרבה השוואת בינה לבין ה350D של קנון
אני לא רוצה לעורר פה מלחמות קנון/ניקון
אבל התוצאות בקנון היו הרבה יותר טובות בעיקר באסא גבוה שלרוב דרוש לי
אבל יש עוד יתרונות ל350D מול הD50 כמו כפתור הDOF,סוג כרטיס הזיכרון שבD50 אני צריך ליקנות חדש,2MP נוספים,המצלמה יותר חדשה,אפשרות לגריפ(למרות שהגודל שלה כלל וכלל לא מפריע לי) יותר פלאשים חיצוניים בקנון ורובם יותר זולים
הדבר היחידי שביגללו לא חשבתי על הקנון הוא המחיר
המצלמה עולה כ4400ש"ח בכמרה4לס לגוף בלבד כאשר הניקון עם העדשה 18-200 עולה כ5000ש"ח
עם ה18-200 והקנון אני מגיע ל6300 ש"ח וזה עבר ממזמן את התקציב שלי
אבל לאחרונה חשבתי שאם הכרזת ה30D מחיר המצלמה ירד
כרגע אני לא שם לב לשינוי משמעותי
האם כדיי לחכות עד הקיץ וליראות מה קורה עם המצלמה?
האם המחיר ירד בעוד 4-3 חודשים?

(כן תגידו שאני בוגד אבל מה לעשות התמונות באינטרנט עירערו אותי)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2006, 19:59
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netanel131 שמתחילה ב "משתגע כבר.. ליקנות או לא?"

מי בכלל משווה בין השתיים?
אם תחליט לשדרג בעתיד גוף (מה שכולם עושים בסופו של דבר (חוץ ממתן)) לאן תלך?
ל D70? אפילו הכרטיס זיכרון לא מתאים
ל D200? שיש לה בעיות מפה עד בית"ר ירושלים?
ל D2X שאפילו FF אין לה ...
פחחחחחחחחח
קנון חביבי, קנון.
www.canon.com
Canon-ISnumberONE@carish1.com

בלי קשר, באמת, ה 350D מעולה, גם הקייס של "קטנה ומרגישה כמו צעצוע" לא תופס כי מי שלוח לו איתה ביד, לא צריך יותר. עשויה מאותו חומר בדיוק כמו המקבילות לה ונון הרבה יותר.
לי היו כמעט כל הקנון SLR הדיגיטליות ואני יודע על מה אני מדבר.

ישן 01-03-2006, 23:58
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי netanel131 שמתחילה ב "משתגע כבר.. ליקנות או לא?"

קצת מיקוד.

לא ל D50 ולא ל 350D יש כפתור DOF. הוא קיים החל מ D70 ו 20D. - קבל ביטול, יש DOF ל 350.
בנוגע לתמונות באינטרנט - אל תסמוך על זה יותר מדי. מה שאתה מקבל מהמצלמה, לעומת מה שאתה רואה באינטרנט זה שמים וארץ, ורק תסתכל הארכיון שלנו בשביל לראות תוצאות של לפני ואחרי פוטושופ (לדוגמא המדריך האחרון של האינפרא שפירסמתי). קח את זה בערבון מוגבל מאוד. מבחינת איכות, זה יהיה פשע לומר שאחת מהן הרבה יותר טובה מהשניה, ולא ניכנס לטובת מי. שולי עד זניח (בעליל).
כפי שאמר אודי - לעולם הפלאשים של ניקון יותר טובים (מישהו אמר Remote מובנה?)
יקרה יותר ולא מוצדק. לא רק שהיא יקרה יותר מה D50, היא גם נחותה יותר (מבדיקות שעשיתי בעצמי, לפיצ'רים שאני משתמש בהם בתדירות יותר גבוהה).
מגה פיקסל זו הבדיחה הכי גדולה והגימיק הכי גדול. תתעלם ממנו, זה אפילו לא שווה את הטקסט בהודעה הזו.
ואיך יכלתי לשכוח את ה IR ?

אם תחבר את הכל - תראה שאין שום הצדקה לקנות 350D על פני D50 - אלא אם יש לך ציוד קודם של קנון, כמו פלאשים / עדשות או סימפטיה להיות חלק מהעדר.

ועכשיו נחכה לאולג ומשה...

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 02-03-2006 בשעה 00:20.
ישן 02-03-2006, 00:22
צלמית המשתמש של carish1

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "קצת מיקוד. |ירוק| לא ל D50..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
קצת מיקוד.

לא ל D50 ולא ל 350D יש כפתור DOF. הוא קיים החל מ D70 ו 20D.
בנוגע לתמונות באינטרנט - אל תסמוך על זה יותר מדי. מה שאתה מקבל מהמצלמה, לעומת מה שאתה רואה באינטרנט זה שמים וארץ, ורק תסתכל הארכיון שלנו בשביל לראות תוצאות של לפני ואחרי פוטושופ (לדוגמא המדריך האחרון של האינפרא שפירסמתי). קח את זה בערבון מוגבל מאוד. מבחינת איכות, זה יהיה פשע לומר שאחת מהן הרבה יותר טובה מהשניה, ולא ניכנס לטובת מי. שולי עד זניח (בעליל).
כפי שאמר אודי - לעולם הפלאשים של ניקון יותר טובים (מישהו אמר Remote מובנה?)
יקרה יותר ולא מוצדק. לא רק שהיא יקרה יותר מה D50, היא גם נחותה יותר (מבדיקות שעשיתי בעצמי, לפיצ'רים שאני משתמש בהם בתדירות יותר גבוהה).
מגה פיקסל זו הבדיחה הכי גדולה והגימיק הכי גדול. תתעלם ממנו, זה אפילו לא שווה את הטקסט בהודעה הזו.
ואיך יכלתי לשכוח את ה IR ?

אם תחבר את הכל - תראה שאין שום הצדקה לקנות 350D על פני D50 - אלא אם יש לך ציוד קודם של קנון, כמו פלאשים / עדשות או סימפטיה להיות חלק מהעדר.

ועכשיו נחכה לאולג ומשה...

מתן המידע שאתה משגר בביטחון רב הינו קצת מוטעה.
ל 300D ול 350D יש כפתור DOF.
אינפרא ? ממתי זו הפכה למטרת קניית מצלמה? אפשרי גם בקנון, ישנם הוכחות ברשת...
הבדיקות שעשית בעצמך? נחותה יותר??? נו באמת, עכשיו אתה "מוסמך קנון וניקון" כדי להחליט מה יותר טוב, איזה פ'יצרים יותר חשובים ומה לא?

אם מגה פיקסל זו בדיחה אז למה ה D200 של ניקון לא נשארה על 6 מגה פיקסל ? אני חושב שיש משהו בזה... צא מהקטע שהניקון D70 זו מרצדס של מצלמות, זו לא. צא מהקטע ש 50D טובה מכל DSLR אחרת. אלו מצלמות טובות אבל יש יותר טובות.
בקיצור, אני משתגע מאיפה אתה מקריץ מידע והצהרות כאלו, משתגע!!!
אגב, הפלאש של ניקון טוב יותר בגלל remote ? זה הפיצ'ר הכי חובבני שאני מכיר, עובד על אינפרה אדום ומסתבך עם כל מצלמה ופלאש אחר באותו אזור וטווח ולכן, מקסימום שווה בסטודיו ביתי. אני אישית והרבה צלמים מקצועיים וחצי מקצועיים, לא רואים בזה יתרון מעבר למיני סטודיו ביתי.

עכשיו מה, העיגולדים הירוקים מוסיפים ? אז תוסיפו אחד אחרי כל פעם שרשמתי את האות "ק".

ישן 02-03-2006, 00:31
צלמית המשתמש של carish1

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה עושה צחוק מעצמך. נ1. ה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אתה עושה צחוק מעצמך.

נ1. ה SB800 מסוגל לעבוד גם כ SU4 וגם ב Commander Mode.
תעשה שיעורי בית לפני שאתה מדבר שטויות
נ2. תיקנתי את עצמי עוד לפני שהגבת - אתה מוזמן למחוק את ההערות שלך שכבר לא רלוונטיות
נ3. תתחיל לעלות ברמה של הדיונים, אני לא מתכוון להגרר לוויכוח המטופש הזה שלך.

מתן, הפעם אולי תיקנת את עצמך כי "יצאת אדיוט" לפי דבריך אבל ב 99% משאר המקרים שאתה פולט שטויות בקצב אש של וולקן אתה לא מתקן את עצמך ומתחיל לסטות מהנושא עם מילים לא יפות כמו "וויכוח מטופש" שדרך אגב, מתחיל משטויות ששוב, אתה פולט.
אל תיכנס ל"רמה שלי בדיונים", זה אזור ברמה גבוה משלך....
כל מידע שאני מביא, הוא 100% על הנייר, לא השערות. יש לי קצת יותר ניסיון ממך בציוד דיגיטאלי (של קנון וניקון) ואני לא בשלב של לטעות איפה ואם בכלל נימצא כפתור כלשהו.
כמו שאמרתי, צא מהבועה של "ניקון אחת ויחידה".
אם הויכוח הזה ייגרר עוד מעבר לנושא, אני אנעל את האשכול אז בוא נסיים את זה פה.

ישן 02-03-2006, 00:43
צלמית המשתמש של carish1

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה מוזמן לנעול אותו כבר..."

מתן.
תישאר רגוע כמו תמיד, אל תיתפחלץ. אף אחד לא הכפיש את שמך הטוב.
הסיבה היחידה שעניתי לך ככה היא להראות לך שזו לא חוכמה לרדת לרמות כאלו. רצוי להישאר ענייני ומקצועי ככל האפשר.
אני זוכר ימים שהייתי רושם לי הודעות כמו "תילמד כתיב לפני שאתה עונה" "הבורות שלך..." או לאחרונה, "תלמד פיזיקה", "תלמד מכאניקה"... אם יש סיבה שעניתי לך ככה זה בגלל שאני מכיר את הקווים שלך לפעמים.

בלי קשר, אם נעלבת, זו לא הכוונה אז קבל אותה בפומבי, סבבה?

ועצה אחת, בוא נישאר עניינים ומקצועיים.

ישן 02-03-2006, 14:59
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "אני לא אמליץ לגבי הגוף, רק..."

יכול להיות שאתה צודק. ה D300 לא באחרך בחות טובה מה D350. ואני לא אוהב את ה 18-200 יש לה תווך רחב מידי. השאלה היא אפו מוצעים D300 במצב טוב. כי זה היה לא פחות מבאס ליקנות אחת ושתוך זמן קצר יהיה צריך לתקן אותה. אני לא חושב שדבקה הקנון טובה יותר או הניקון. הדבר הטוב ביותר לאסות הוא לנסות את שתיהין וליראות אזו נוחה יותר ואזו אתה מעדיף. לכול אחת יש יתרונות שלה. אני אישית לא אוהב את ניקון כי המימשק שלה לא נוח לי. אבל זה לא אומר כלום. שתי החברות מצינות לשתיהן יש ציוד נילבה מאולה. במיוחד שניקון סוף סוף למדי אך ליצר עדשות עם פוקוס מהיר (הסידרה החדשה שלהם). אני חושב שכול הביקוח אזה של אזו מצלמה טובה יותר הוא ילדותי ומפגר.

במיוחד ששלי היא הטובה ביותר. סתם בצחוק.
נ.ב
מושה הD70 מאמת מצלמה טובה. נכון שהיא לא מתאימה לצילומי אירועים קבועים אבל היא גם לא אולה קמו ה D5 . אני אישית לא אהבתי את ה D350 כי היא קטנה ומרגיזה אבל התמונות יוצות טוב. וזה מה שחשוב. אני חושב שעם מצלמה אחת היתה באמת טובה יותר מהשניה והיה שבה יותר ליקנות אותה החברה השניה היתה פושתת את הרגל מיזמן.
ישן 02-03-2006, 16:39
  netanel131 netanel131 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "יכול להיות שאתה צודק. ה D300..."

מתן משה
לישתוק שתיכם
להפסיק את הויכוח הזה
יש משפט קטן שאומר:מינולטה מייצרים את הגופים הטובים ביותר,ניקון העדשות הטובות ביותר וקנון? זה פשרה.
אודי ואולג
חיכיתי למישהו שיגיד שה18-200 לא טובה והיא חרא של עדשה
לדעתי היא בכלל לא עדשה גרועה
בוקה סביר
חדות מעולה בוויד גם בצמצם פתוח
חדות טובה בטלה בצמצם פתוח אם סוגרים טיפה צמצם יש אחלה חדות
קצת האפלת פינות בוויד
קצת CA
ראיתי הרבה תמונות שצולמו איתה והיום צילמתי איתה בעצמי והיו אחלה תוצאות.(בהמשך אני אביא לינקים של תמונות שצולמו עם ה18-200 של סיגמא).
לגבי מצלמה ניראה לי שעשיתי את הבחירה שלי:
הלכתי היום לפוטו שוורץ בירושלים (המוכר היה אדיב מאוד ממליץ ללכת לשם רק אל תיפנו לאיזה אחד בשם דימה)
הלכתי לשם כדי ליראות את ה350D ולהשוות אותה לD50
המסקנות שלי לגבי ה350D
הA95 שלי יותר גדולה ממנה גם עם ה18-200 היא ניראתה קטנה
אבל היו אחלה תוצאות אבל יותר מדי קטנה ולא נוחה.
הD50 הייתה לי מאוד נוחה כאילו בנו אותה במיוחד ליד שלי אבל היתאכזבתי קצת מהתוצאות באסא גבוה
אחר כך המוכר המליץ לי על ה5D של מינולטה
נהנתי מאוד מלהחזיק אותה
התוצאות היו מעולות והיא בעלת הכי הרבה יתרונות
כמו מייצב תמונה,נוחות עבודה,כפתור DOF, הרבה כפתורים שנותנים לך אפשרות לא להיתעסק ביכלל בתפריטים
היא הייתה הכי מהירה
גמישות מבחינת אסא (100-3200ISO)
תצוגת תמונה משובחת,עינית נוחה גדולה ובהירה יותר משל המיתחרות
ואיך לא:המחיר רק 3100 ש"ח לגוף בלבד עם אחריות של דלתא פילם לשנתיים (בפוטו ריפלקס ה18-200 עולה 1900 ש"ח 5000ש"ח למצלמה עם העדשה)
אחלה עיסקה אחלה מצלמה
ניראה לי שאני אחכה חודש אראה מה קורה עם מינולטה ואם זה יהיה טוב
אקנה את המצלמה(מה גם שיש לי 35-80 של מינולטה לא משהו מיוחד אבל היא מעולה לפורטרטים!)

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר