לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2006, 01:52
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אין לי מושג כמה דבר כזה יכול להחזיק על שרוך"

הסגר הזה הוא מצוין לטעמי,והוא גם לא סותר את הסגירה שחברים שלך עושים,שזה נראה כמו צמה כזאת. זה נועד בעיקר כדי לצמצם את השרוך,וזה לא קשירה מאד חזקה. בכלל,נראה לי שאחרי שאני אתגייס אני אעלה לפה מדריך מצולם להתלבשות בבגדי צבא בבקו"ם. אני רואה שזה מלחיץ כל מיני אנשים מפה,ואנשים שאני מכיר,אז נעלה לפה מדריך מצולם על איך שמים את הגומיות בנעליים,איך קושרים שורכים,וכו'......אולי נשלב בזה גם מדריך תפירה מקוצר,לכפתורים וקרעים במדים. סתם דברים שצריך להעלות לפה בהדמנות....כשיהיה לי זמן אחרי הגיוס.

נערך לאחרונה ע"י הנשר הקטן בתאריך 08-03-2006 בשעה 01:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2006, 21:53
  Scylla Scylla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.05
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי guitarfreak1819 שמתחילה ב "באמת שמדרסים, טסטר, ערכות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי guitarfreak1819
באמת שמדרסים, טסטר, ערכות תפירה ושפצור, וכו' לא צריך. נותנים לכם כבר.
כל מה שממש צריך זה תיק, ועדיף כמה שיותר גדול לקרביים, לא פחות מ80 ליטר, הרבה חולצות זית ולבן (לבן זה רק על א') שעון אם אין לך, וערכת מקלחת קטנה עם סבון, שמפו, מברשת שיניים ומשכה, וכל מיני תרופות או דברים מיוחדים שאתה צריך... ליום גיוס אפשר גם להביא אוכל, רצוי אפילו.
זהו, אלא אם כן פספסתי משהו.

מדרסים- דווקא מאוד חשוב! יקח לך די הרבה זמן להוציא מהצבא וזה סתם טרטור מיותר, אם אתה הולך לתותחנים או שריון (אין נעליים קלות כלומר חובה מדרסים!) אז אתה חייב מדרסים, אם אתה הולך לחי"ר, אז אתה מקבל מדרסים שאמורים להספיק למי שאין פלטפוס וכאלה.

טסטר אתה מקבל, וערכות תפירה ושפצור לדעתי זה דווקא כן עוזר ומאוד חשוב בקרבי למי שאוהב ומשתמש ונהנה לשפצר והכל, אבל זה דברים שחובה לקנות רק לאחר הגיוס בשביל לדעת איזה חומרים אתה מקבל מהצבא מה עדיף לקנות וכו'.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר