לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2006, 12:15
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
זהו... נגמר לי הכח.. להכל!

אמממ דבר ראשון למי שאין כח לקרוא שלא יקרא. לא חייבים גם להגיב.
אשכולות קודמים שכתבתי:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=158258
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=153047

אני לא יודע כבר מה לעשות.. זהו, אין כבר כח לכלום, אין לי כח לנשום אפילו...!!!
אני שונא את עצמי! כל מה שקשור בי! כל תכונה, כל חלק בגוף, הכל! אני לא יודע אם מישהו ששונא את עצמו כ"כ יכול לחיות בהרגשה טובה..!
אני גרוע מכל הבחינות! כל דבר שניסיתי לעשות בחיים, נכשלתי. רבתי עם כל אדם שהתחברתי אליו, חצי מהעולם שונא אותי, ובצדק. אני פשוט לא יכול להסתדר יותר מידי זמן עם אנשים! ב4 שנים האחרונות החלפתי לפחות 6 קבוצות של חברים! ואני לא מגזים בכלל! אז אין מצב שזה קשור בהם... זה פשוט בגלל שאני דפוק!
גם בקבוצה שאני מסתובב איתה עכשיו, אני תמיד נמצא בהרגשה של אחד שבא מבחוץ, לא ממש שייך, גם... לא יודע... קשה לי להרגיש שייך לקבוצה מסויימת... =\
אמממ גם עם ההורים המצב די חרא.. כאילו אמממ עכשיו אני מדבר איתם אבל זה כזה הכל מזוייף כזה וזה צפוי שיהיה עוד ריב בזמן הקרוב...

ואל תגידו שזו תקופה מעצבנת, כי אני יודע שהתקופה שתבוא אחריה תהיה עוד יותר מעצבנת ומגעילה...! אמממ עכשיו אני בכלל לא רוצה לחשוב על זה אבל אני יודע שהשנה אני אקבל חרא של ציון בבגרות בתמתטיקה. נכשלתי במבחן שהיה ברבע הזה, המורה תראה את זה כהזדמנות להפיל אותי סוף סוף! היא שונאת אותי...!
וגם כאילו... אממ נגיד יש את כל התקופה הזאת של פסח עד החופש הגדול שמלווה במיליון אירועים כמו טיול שנתי, בומבמלה, נסיעות לים, ניצנים... ואולי חוץ מהטיול השנתי אני לא אצא לשום מקום שאליו יוצאים החברים שלי... אני לא ממש מת על הים (בלשון המעטה) וגם אממ אני ממש לא בנ'דם שיש לו את הביטחון לרקוד ולהשתולל.. אני לא בטוח אם אני לא יודע לרקוד או אם זה בא מקטע של בושה.. אני לא יכול לרקוד ליד אנשים! זה מדכא אותי כי אני יודע שכל העולם יהיה שם ויהנו ואני לא... וזה נותן ת'הרגשה הכי מגעילה בעולם!!!

אמממ יום ראשון, בפורים, הלכתי עם כל התלמידים של הגברת פסיכולוגיה לבי"ח לחלק מתנות לילדים חולים, לשמח אותם...=\ אני היחיד מבין כל הילדים שלא רקד,שר, שמח וכל החרא הזה... הייתי ממש בדיכאון רציתי לקבור את עצמי!!!! המורה שלי לפסיכולוגיה ראתה שאני די בדיכאון וזה היא באה רצתה לדבר איתצי אמרתי לה שהכל בסדר... הלכתי הבייתה, סידרתי את כל הבית, כתבתי מכתב התאבדות,כתבתי לחברים הכי טובים הודעה לפלאפון, אמרתי שאני מצטער, לקחתי את כל הכדורים שהיו לי בבית, ואז אני מקבל טלפון מאבא שלי. הוא אומר לי שהוא מצטער אבל הוא לא הספיק לקנות צעצועים לילדים, ואמר שהוא מרגיש הכי חרא בעולם..
ניתקתי, לקחתי משהו כמו 20 כדורים, שמתי בפה עם מים, ואז עלו לי המילים שלו לראש שלי.. ולא יודע... לא הצלחתי לבלוע את הכדורים... כאילו כמה שאני בכאסח עם ההורים שלי ולפעמים הם יכולים ליהות ממש מגעילים (אבל ממש!) הם אנשים הכי טובים בעולם ואני לא חושב שמגיע להם לקבל כזה מכה... במיוחד לא ביום חג...
הלכתי לשירותים, ירקתי את כל הכדורים שבנתיים נמסו לי עם המים בפה ונהיו ממש מגעילים... לא ידעתי מה אני אוכל לעשות, התקשרתי למורה שלי לפסיכולוגיה (היא פסיכולוגית בין היתר...) דיברתי איתה משהו כמו חצי שעה, בכיתי כמו שבחיים שלי לא בכיתי, היא הצליחה לעודד אותי, להעלות לי את המצב רוח.. אז אחרי שנרגעתי טיפה, החברים שלי התקשרו אמרו לי לבוא לקניון, אז הלכתי, באמת שהשתדלתי לא לחשוב על כלום חוץ מהחג וזה... בדרך חזרה הבייתה סיפרתי לאחת הידידות שלי מה שקרה, אבל אמרתי את זה בהכי צחוק וזלזול בעולם, ידעתי שאם אני לא אצחק על זה אני אתחיל לבכות, אחר כך סיפרתי לעוד ידידה, שוב צחקתי על זה, אבל הרגשתי הכי חרא בעולם!

עכשיו אני לא יודע מה אני רוצה לעשות, זה שדיברתי עם המורה זה אולי שיפר לי את המצב רוח באותו רגע אבל כאילךו זה לא פתר לי את כל החרא בחיים... אני עדיין רוצה למות, לא השתנה שום דבר אבל אני לא יודע אם פעם הבאה שאני ארצה להתאבד, גם יהיה לי ת'אומץ להרוס להורים שלי את החיים...
אני יודע שהולכת לבוא תקופה הרבה יותר רעה ממה שעכשיו, שאני ארגיש הרבה יותר מגעיל, ואם אני עכשיו נשברתי אני לא יודע איך אני אצליח להתמודד בזמן הקרוב... =\

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2006, 14:28
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
לדעתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "זהו... נגמר לי הכח.. להכל!"

אתה לא פתוח עם עצמך מספיק. עכשיו הגעת לשלב שאתה מבין מה נהיה איתך.

דבר ראשון אל תסתכל על הכל בצורה שלילית ואל תחפש כל הזמן איפה תיכשל. אם תציב לעצמך מטרה אחת רצינית ותלך איתה תגיע לאן שרצית.

בקשר לחברים תאמין לי זה אצל כולם ככה. עוד תמצא חבר טוב אחד שיבין אותך.
מניסיון אני אומר לך שהקטע של להיות מחוץ לחברה זה בגללך, כן זו האמת אני מניח שאתה בנאדם די סגור שלא אוהב לעשות שטויות ולא מעניינים אותו צחוקים ודיבורים על נושאים שטותיים, זו לא סיבה לכעוס על עצמך ככה אתה.

תמצא מישהו שאתה יכול לדבר איתו ברצינות על הבעיות שלך ותיפתח בפני מישהו-אחרי הפעם הראשונה תגלה שזה לא כל כך קשה.

הכי חשוב-אל תתאבד. התאבדות זו הדרך הקלה לא לסיים את מה שהתחלת. תקום על הרגליים, תתחיל לסדר הכל שלב אחרי שלב.
טיול שנתי- אחד האירועים שהכי קשה להתחיל מחדש. תמצא לך משהו לעשות כדי להעביר את הזמן ולא יזיק לך גם לצאת קצת סתם לטייל לבדוק מה קורה.
בכל שאר האירועים תנסה להיפתח והכי חשוב תעשה הפרדה בין בית ספר למצב בית זה עוזר.

מקווה שתבחר בדרך הקשה אך המעניינת ותגבר על הכל. חג שמח.
ישן 14-03-2006, 18:27
צלמית המשתמש של ShaMaMa

אמממ
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "לדעתי..."

שמעו, זה לא שאני בנ'דם סגור שלא צוחק ולא כלום... להפך, אני אחד השטותניקים... אבל כל עוד זה בגדר דיבורים... כאילו אני לא הטיפוס שילך להתפרע במסיבות וכל החרא הזה...
ואני כן נפתחתי לכמה אנשים אבל כל מה שאמרו לי לא הכי עזר, או שזה עודד אותי באותו רגע אבל אחרי כמה שעות עוד פעם נהייתי מבואס...
כאילו כרגע אני לא רואה שום דבר שיוכל לשפר את המצב. וגם אין לי כבר כוחות נפשיים לשפר אותו...

ואני יודע שיש אנשים שהם במצב יותר גרוע משלי, אני לא אמרתי לשניה שהמצב שלי הכי גרוע...
אבל כאילו אותם אנשים יכולים לראות גם את הצדדים האחרים בעולם הזה... אני לא.

ישן 14-03-2006, 19:49
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
דבר ראשון:חיוך..:))
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "זהו... נגמר לי הכח.. להכל!"

לק"י

קודם כל לכולנו יש ירידות ועליות,אבל נשמע כי הירידות שלך הן דרסטיות וחדות מאוד.קודם כל תלמד לכבד את מה שאתה,לפני שתגדיר מה זה.תלמד לאהוב את מה שאתה רואה,כי מסתבר שהוא יהיה שם כל בוקר,כל הזמן.
דבר שני,אתה לא אוהב את עצמך במצב הנוכחי?שינוי תדמית,שינוי דברים.אתה מרגיש ריקני?תמלא את זמנך בהתנדביות,בנתינת שיעורים פרטיים,תעסוקה.שינוי תדמית מתחיל מבפנים,תלטף לעצמך את האגו,אני בטוחה שאתה בחור מקסים,אז פשוט תטפח אחד כזה..תנהל לך מהלך חיים שבו תדע מה אתה רוצה להיות ומה לא,מי אתה רוצה כחברים ומי לא,תציב מטרות ותתמודד להשיג אותן,אם זה לא הולך,תדע שהפעם לא הצלחת ואולי בסיבוב הבא,תדע להכיר במה שכבר קיים בך,אתה מצחיק,ואתה עושה טוב לאנשים,אתה רגיש ומפנים את רגשותיך האמיתים,וזה לאו דווקא רע,אך גם לא ממש טוב,תפתח חברות כזו שתוכל לפרוק,העומס שיש לך על הלב מעיב על כל מהלך בחייך וחוסם אותך להפתח ולהתקדם,אל תנתן לזה למנוע ממך שמחה.
תראה,גם אני לא האדם הכי שמח על הארץ,ובכל זאת אני יודעת לקחת מכשולים כמעלה,להתעלות מהם..או לפחות משתדלת..אל תתן לפחד למנוע ממך לעשות,ומה שבטוח שחברים שבאמת יקשיבו יהוו כתמיכה ויורידו אבן מלבך.זה בטוח.המשך יום טוב..ורק תזכור לחייך..זה עושה משהו,קטן אבל משמעותי...

ישן 14-03-2006, 23:14
צלמית המשתמש של ShaMaMa

...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "דבר ראשון:חיוך..:))"

זה שאת אומרת לי שאני צריך לכבד את מה שאני זה לא הכי מעודד כי אני שונא את מה שאני. מכל בחינה אפשרית.
אני באמת שרציתי לראות את הצד החיובי של החיים! עשיתי הכל כדי לא לשבת בבית, הלכתי לקורסים, התנדבתי במשמר האזרחי, התנדברתי בהתרמות של מזוטן לנזקקים, התנדבתי בתיקון מחשבים במרכז מדעים בעיר שלי... עשיתי הכל! אבל כל דבר שעשיתי לא גרם לי לתחושת סיפוק, כאילו עשיתי משהו טוב, משהו שאני אוהב. וזו גם עוד בעיה מרכזית בחיים שלי שנאי יודע שאין לי מטרה, אין משהו שיניע אותי, אין לי תחביבים, אני כל היום יושב בבית ומתפגר! אני רואה חברים שלי, קרובי משפחה שנהנים מכל שניה שהם בחיים! אם זה בזה שהם הולכים למסיבות, נוסעים או כל דבר אחר!
לא יודע... אין לי גם את הכח להתחיל בכל השינויים שהצעתם לי, אני ממש מרגיש עייף כאילו נגמר לי הכח לנשום...

ישן 15-03-2006, 16:31
  אופטימית אופטימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אופטימית שלח הודעה דרך MSN אל אופטימית
קודם כל...

כמה מספרים שכדאי לך לאמץ ליתר בטחון. ער"ן (עזרה נפשית ) קו שאתה יכול להתקשר ותמיד יהיה מי שיענה לך ותוכל לדבר, לשתוק, להתייעץ וכו'... 1201 .

יש עוד קו של נוער מקשיב לנוער 036919765 .

מקווה שזה יעזור במשהו...

חוץ מזה, רוב הדברים שיכולתי להגיד כבר אמרו לך ואני לא יתחיל לחזור שוב ושוב ושוב.

אבל מה שהכי הכי חשוב לי להגיד הוא שיש דרך.

יש דרך נ ק ו דה.

לא הכי קלה ולא הכי נוחה אבל יש כזאת!

אני לא יתחיל לספר לך מה אני עברתי אבל תאמין לי... עברתי.

ואני פה. חיה ואופטימית ומסתכלת קדימה כי החיים שלי שווים. כי כל החיים נאבקתי כדי להישאר בחיים ועם כל הקושי שיש הרבה פעמים ועם כל התסכול יש יותר מזה בחיים ואני נאבקת על זה.

אין לך כוח לנשום? תמצא! אף אחד לא יוכל לעזור לך אם לא תרצה שיעזרו לך...

אף אחד לא אומר שאתה חייב להיות הכי חזק בעולם אבל אתה צריך איזשהו רצון אחרת מי יצליח להרים אותך?

תמצא את הדרך שלך... איפשהו, איכשהו... כי היא שם! לכל אחד יש את הדרך שלו. הדרך שהוא צריך לעשות.

יש כ"כ הרבה דברים שאתה יכול לעשות... תמצא לך משהו שאתה תאהב... תמצא מישהו שתוכל לדבר איתו... (אני מתנדבת... ).

מוזיקה עוזרת הרבה... לי לפחות... אולי תשמע יותר?

הכוחות שלך נמצאים איפשהו ומחכים רק לך... שתמצא אותם.

שיהיה לך הרבה הרבה בהצלחה ואני מקווה שאתה תהיה בסדר.

ואם תרצה לדבר אז בכיף. אולי זה יעזור?

שבוע נהדר שיהיה לך. הלוואי.

ישן 19-03-2006, 06:14
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
שלום לך אח יקר שלי

קודם כל סליחה עם אני חוזר על דברים של משתמשים אחרים פשוט לא בספקתי לקרוא את כל תגובות האשכול........
עכשיו, אתה מרגיש חרא לפי מה שהבנתי וקשה לך בחיים, במקומך הייתי מבקש מההורים שלי שיסדרו לי איזה פגישה עם פסיכולוג (פסיכולוג זה לא רק לפסיכים!!!!!!!! זה לאנשים שרוצים לשפוך את הלב ולא יודעים אצל מי ואיך), לך, דבר איתה/ו ותראה מה יצא ואם זה יעזור. במידה וזה יעזור אתה יכול להמשיך ללכת ללפסיכולוג ולדבר עד שמצבך ישתפר (אף אחד לא חייב לדעת על זה).
כמו שמישהו אמר פה (ברח לי השם, סליחה), אל תפסיק לחייך! ויותר מזה, אל תשנא את עצמך,
אתה לא יכול לצפות שיאהבו אותך כי אתה שונא את עצמך (חשבת שאולי זה מה שקורה בכלל? בגלל שאתה שונא את עצמך אתה חושב שגם אחרים שונאים אותך?). שום דבר לא אמור לגרום לך להרגיש שנאה כלפי עצמך.
ואני לא ממש מאמין שאין לך תחביב.... אם התנדבת במרכז למחשבים סימן שאתה טוב לא? ואתה לא חייב לדעת מה מניע אותך בחיים ומה מטרתך... אולי היא תצוץ פתאום? אולי תהיה פסיכולוגג (אירוני, לא?)
מה שחשוב זה לא להתיאש ובמיוחד לא לעשות שטויות כמו לבלוע כדורים כי בא לך למות. אתה צריך להבין שלכולם קשה, אבל אם לכל אחד שהיה קשה הוא היה מתאבד לא היו נשארים בעולם.
אני ממש מקווה שמצבך ישתפר במהרה וכך גם כל עולמך.

מקווה שעזרתי לך,
איציק.......

וחייך! הכל לטובה!

נערך לאחרונה ע"י PL@yB0y בתאריך 19-03-2006 בשעה 06:18.
ישן 19-03-2006, 15:32
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05

דבר ראשון להתאבד זה לא פתרון לשום דבר.

כנראה שאתה לא מבין את המצב הטוב שלך.
אתה חי טוב.
ואתה פשוט יכול לאמץ לך שאתה תשתין על כל העולם, שכולם ימותו אבל אתה תדאג לעצמך, בסופו של דבר כל אחד לבד בעולם וכל אחד חושב על עצמו בצורה כך או אחרת.

ויש חיים אחר כך אתה יודע.
אפשר לנקוט כל מני צעדים קיצוניים אבל מה פתאום להתאבד, שום דבר בעולם לא שווה את זה, חיים רק פעם אחת ואכן להתאבד זו הדרך הקלה ביותר לא לסיים את מה שהתחלת.
וגם תחשוב איזה צער זה יביא למשפחה.

אוקיי עכשיו בחברה אתה צריך לאט לאט לפתח נושאים משותפים, לבקש מהמורה להגיד סליחה בפני כל הכיתה, יותר גרוע כבר לא יכול להיות לפי מה שאתה אומר.

מה שחשוב זה שתמיד יהיה לך חבר טוב אחד, עדיף יותר כדי שלא תהיה תלוי באחד, שאם תריב איתו כל העולם ייחרב (קרה לי פעם).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר