לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: למי תצביעו בבחירות הקרבות ?...
קדימה 13 10.92%
עבודה 10 8.40%
ליכוד 21 17.65%
תפנית 3 2.52%
בל"ד 0 0%
צומת 0 0%
מרצ-יח"ד 4 3.36%
האיחוד הלאומי-מפד"ל 18 15.13%
עלה ירוק 13 10.92%
חד"ש 0 0%
ישראל ביתנו 15 12.61%
חי"ל 7 5.88%
שינוי 1 0.84%
יהדות התורה המאוחדת 3 2.52%
רע"ם-תע"ל-מד"ע 0 0%
ש"ס 1 0.84%
דע"ם 0 0%
חץ 2 1.68%
ברית עולם 0 0%
פתק לבן 2 1.68%
לא בא להצביע 6 5.04%
מצביעים: 119. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2006, 02:46
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
השגחה העליונה הביאה אותי להצביע ראשון בסקר הזה. הדבר הראשון זה התורה!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "בחירות 2006': סקר מס' 3 - למי תצביעו ?..."

אִם ה', לֹא-יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ; אִם ה' לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר. (תהלים קכז).

ובפתיחה למדרש רבא למגילת איכה, המדרש שלומדיים אותו בתשעה באב:

רבי שמעון בר יוחאי אומר: אם ראית עיירות נתלשות ממקומן בארץ ישראל - דע שלא החזיקו בשכר סופרים ובשכר משנים, שנאמר ´על מה אבדה הארץ? ויאמר ה´ על עזבם את תורתי´ ". והמדרש ממשיך: רבי היה משלח את ר´ אסי ור´ אמי שילחו ויתקנו ערים בישראל. הם נכנסו לעיר אחת ושאלו: איפה שומרי העיר? בני העיר הביאו להם את ראש השומרים ואמרו להם: אלו הם השומרים. החכמים נענו: אלו אינם שומרי העיר, אלו מחריבי העיר, לכו הביאו לנו תינוקות של בית רבן, אלה הם שומרי העיר.

וראה מה שכתבתי בקישור הזה בקיץ:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=92307

זה מה שהביא אותי להחלטה סופית לבחור יהדות התורה המאוחדת (אגודת ישראל).

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2006, 09:22
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
תסלח לי אבל...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "השגחה העליונה הביאה אותי להצביע ראשון בסקר הזה. הדבר הראשון זה התורה!!"

להצביע לאגוד"י זה מעשה של בורות.
אני מכיר הייטב את העולם הדתי ואני אפנה אליך כאדתי שומר מצוות-ציוני.
כיצד אתה יכול להיות מתנגד לנסיגות חד צדדיות ולתמוך במפלגה שהייתה שותפה מלאה בנושא ללא
שום נסיון לעצירת המהלך?
ועוד מפלגה שברור לכולם שלא תתנגד לישיבה בקואליציה עם שמאלמרט שיפנה 95 אחוז מהשטחים
סתם כי בא לו!
מדינת ישראל- לעם ישראל כפי שמופיע בחתימתך היא לא דבר שמקובל כיום על אגוד"י, לשיטתם אנחנו עדיין בגלות ואין ערך לשמירה על גבולות רחבים יותר מהמינימלים, ע"פ שיטת הרמב"ם לכאורה, אין מצווה כללית לישוב הארץ וכן תנאי מקדים לגאולה הוא ביאת המשיח. כך בפשטות שיטת החרדים כך שאין שום בעיה בשעת הצורך לזרוק כמה אנשים מהבית.
האם אתה מסכים לדברים? האם אתה לא דוגל בכך שמדינת ישראל היא תחילת הגאולה?
בנוסף, אם זה השיקול, אני לא מבין למה אתה הולך אחרי רבנים שאינם רבניך, עם כל הכבוד לרב אלישיב שהוא בוודאי פוסק הדור במישור ההלכתי, במישור ההנהגתי אם אתה אינך חרדי אין לך שום
סיבה להרגיש כאילו "כאשר יורוך" אמור לגרום לך ללכת בעקבות רב חרדי שאינו דוגל בהשקפתך.
אם כבר אתה מטיל את מלאכת בחירת המפלגה על רבניך, עליך לדעתי לקרוא את דבריהם של רבני הציונות הדתית (הרב שפירא, הרב אליהו) או לחילופין אם יש לך רב מובהק קרוב אחר.
בנושא השמירה על הדת- נכון, בתחום הזה אגוד"י מצטיינת יותר מהמפדל אבל כמה השפעה אתה חושב שיהיה להם בתוך ממשלת שמאל קיצוני? ממש לא הרבה. המפדל גם דואגת לנושא הדת והחינוך, אבל בשונה מאגודה הם דואגים למוסדות שאליהם אתה (אני מעריך) שולח את ילדיך, ממ"דים, ישיבות תיכונויות, אולפנות, ישיבות הסדר וכו', כסף לישיבות שחורות ות"תים לא כ"כ יגיע לכיוונך. המפדל מבינה שמלחמה על הכל בדרכם של החרדים תגרום לשנאה רבתי ופרוד בעמ"י, ולכן היא פועלת בדרכה שלה בנושאים הללו. האם יש לך חשש שהמפדל תתמוך בנישואים אזרחיים? או בביטול חוקי החמץ והשבת?
אגוד"י סירבה חזור וסרב לקריאת האיחוד ליצור גוש דתיים גדול (טב-שס-אגודה) עם קונצנזוס שיישב ביחד, הם יודעים טוב מאד שאם יציעו להם מספיק כסף הם ישבו בכל קואליציה.

אני חושב שבשביל לשמור על הארץ הקדושה עליך להצביע טב או מרזל.
ישן 22-03-2006, 09:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אין שום הסבר טבעי למה עשו התנתקות. שרון הכי הכי ימני
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "תסלח לי אבל..."

הייתה לו קואליציה מקיר לקיר לעשות ככל העולה על רוחו בכוון ימין.

הוא נתקף בפחד איום מהשמאל הקיצוני והתקיים בו מה שנאמר "וכשלו איש באחיו כמפני חרב, ורודף אין".

ההסבר היחיד שזה קרה אך ורק בגלל שהתנכלו ללומדי תורה.

הפתרון - לחזק את לומדי התורה. ואז תבוא הישועה. איך? אני אינני מנסה לתת עצות להקדוש ברוך הוא.

בנוסף לזה: הייתה הוראה מפורשת של אדמו"ר זצ"ל של חב"ד לחסידיו להצביע למפלגה הכי חרדית' למרות שהוא היה הלוחם הכי חריף נגד נסיגות. אני מנסה להיות מה שפחות חוכמולוג, ומקווה שבזכות שאני אעשה מה שהרבי אומר בפשטות ובלי התחכמויות, יהיו נסים מעל ומעבר לגדר הטבע. בפעם הקודמת הצבעתי מרזל, וזה מה שהיה בסוף...

לאלו שאינם חסידי חב"ד, אני מציע להצביע עבור מפד"ל-איחוד לאומי, או ברוך מרזל (אבל רק אם בטוח שהוא עובר את אחוז החסימה).

לגופם של הדברים שכתבת, גם המפד"ל והאיחוד הלאומי למה הם לא התאחדו עם ברוך מרזל? בגלל שהם מפחדים מהתקשורת הבולשוויקית. הפחד הזה יימשך אצלם גם אחרי הבחירות. ולה הם נכסנו לקואליציה עם מפלגת העבודה בלי החרדיים? גם זה בגלל שפחדו מהתקשורת.

עוד משהו, אני מקווה שזה היה פליטת הקולמוס אצלך, אתה כותב: "מדינת ישראל- לעם ישראל", לא ככה צריכים להגיד, אלא: "ארץ ישראל- לעם ישראל ". את המדינה אפשר לקווץ ואז זה יהיה המדינה. אפשר גם שכל המדינה תהיה שיינקין בתל-אביב.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 22-03-2006 בשעה 10:07.
ישן 22-03-2006, 09:46
  lea10 lea10 אינו מחובר  

אני אצביע עלה ירוק הפעם להלן הנימוק ייתכן שאסביר זאת בערוץ 2 היום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "בחירות 2006': סקר מס' 3 - למי תצביעו ?..."

אם אתפנה אמרתי להם שיצלצלו יותא מאוחר שוב
וזו עילת ההצבעה שלי לעלה ירוק

חמישה לשתים עשרה – התקרה לא נופלת

את כל אלה אני ורק אני בעצמי הכנסתי לכנסת – על כל אלה סלח לי אלי הטוב ואלו הם

גורלובסקי עם ההצבעה הכפולה.חזן עם המצלמות.בלומנטל עם המלון.סאלח טריף עם השוחד.פרץ עם התואר.בניזרי עם הקבלן.עומרי עם החשבון.צחי עם המינויים.גבריאלי עם הפצצות.הרצוג עם השתיקה.

אמיר עם הזיופים.אולמרד המליונר עם הבנים.טיסות באגרסקו.קורס אנגלית לליבני.רוני עם הייעוץ.דרעי הוא זכאי.יאיר לוי עם הגמ"ח.אבו חצירא עם הזיופים.דדי עם העמותה.שמואל עם העיריה.שימון עם השעון.רפאל עם מועדון הלילה.שכחתי מי עוד שלחתי.עוד כמה כאלה שהחקירה עוד מתקיימת ברעש או שמדברים חלש.עכשיו אחרי שכבר עשיתי מעשים כאלה משנת 1969 ועד היום ללא הפוגה – קיבלתי החלטה נקיה.לא עוד.עכשיו אני נותן צ'אנס לעלה ירוק אין שם אף עבריין גם לא אחד שמתנהלת חקירה נגדו .מה עדיף שהקול שלי ילך לאיבוד? או שהקול שלי יכניס את נעמי בלומנטל לכנסת? אם הקול שלי יכניס את המקום ה- 39 של קדימה זה לא בזבוז קול? עדיף לי להכניס את עלה ירוק מאשר להכניס פוץ חסר ערך לכנסת.אם אכניס אותם טוב.אם לא לפחות לא הכנסתי שוב את בוז'י.גם אם זו בדיחה זו אחלה בדיחה שהביאה 38000 איש לקלפי בבחירות 2003 . כשמסתכלים על גילה גמליאל ורוחמה אברהם ושאר הטרמפיסטים זו כבר בדיחה עצובה.עלה ירוק תעשה שמח בכנסת.
ישן 22-03-2006, 17:19
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "נניח שאתה בטוח לא רוצה את מר"ץ ומפלגות המקבלות הוראות מדמשק ואירן"

אני לא מצביע מרצ, אבל אני בהחלט רואה סיבה כן להצביע אליהם.
אני לא באמת חושב שמרצ משפיעים בדברים שאני לא מסכים איתם - זאת אומרת, בגדול אני מסכים עם חלק גדול מהמצע של מרצ, יש הרבה דברים בתחום המדיני שאני לא מסכים איתם (למרות שאני תומך בפינוי התנחלויות ותומך בגד הפרדה אני לא חושב שישראל צריכה להיות עדינה עם הטרור ואני לא מסכים שצריך לנהל משא ומתן ללא תנאים) אבל לפי דעתי בעניין הזה מרץ מדברת הרבה יותר ממה שהיא עושה, ועצם העובדה שמרצ ישבו בממשלה לא אומר שהחלטות חשובות ייפלו בגללה.
באופן כללי אני מאמין שצריך להצביע למפלגה גדולה כדי לחזק את המחנה (במקרה שלי זה השמאל) הבעיה שאני נגעל משלושת המפלגות הגדולות ומאוד קשה לי להצביע למפלגה מסויימת (אני מאוד מעריך את הגימלאים, אבל אני חושש שגם אם הם יכנסו לכנסת אף אחד לא יספור אותם והם לא יצליחו להעביר אפילו חוק אחד).

כרגע הנקודת מוצא שלי היא שקדימה תזכה, לכן אני מצביע עבודה כדי שאופי הממשלה יהיה שמאלי, אני ממש לא מצביע בשביל שעמיר פרץ יהיה ראש ממשלה.
אם הייתי מימין הייתי מצביע רק ליכוד או איחוד לאומי, לא הייתי מבזבז את הקול על מפלגה קטנה והזויה, מפלגה עם 2 מנדטים לא באמת יכולה לקבוע אופי של ממשלה, לעומת זאת מנדט אחד או שתיים למפלגה גדולה כן יכולים להשפיע על מי ירכיב את הקואליציה ואיזה אופי יהיה לממשלה (אופי זה מילה גבוהה מידי לפוליטיקאים).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:42

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר