לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2006, 17:27
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Nin_Modern שמתחילה ב "כמו כל דבר זה גם תלוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nin_Modern
אם הקשר שלכם מבוסס על טעמי נוחות, כלומר אם אתם חברים כי נחמד לכם המצב הזה שיש לכם יחסי קרבה ואתם יכולים להביע רגשות אז לדעתי זה לא יחזיק, וזה נכון לא רק לגבי צבא אלה גם לגבי מרחק.

אם הקשר חזק, אתם מוקסמים אחד מן השני בתור בני אדם, אתם תומכים אחד בשניה במצבים קשים אז הקשר יחזיק, ושוב, לא רק בצבא אלא גם מול עוד קשיים.

מה זה פורום מה שבלב? אני אישית מאוד מוקסם מההודעה הזאת..

בכל אופן אולי זה הזמן לגילוי לב קצר, אז אני כלוחם בסיירת מטכ"ל כבר כמה זמן, סתם .... אני משרת בשריון ויש לי חברה כבר 10 חודשים, חצי שנה לפני שהתגייסתי ועכשיו 4 חודשים אחרי, למי שתוהה הצבא רק חיזק את הקשר בינינו, כי עכשיו יודעים להעריך כל שעה וכל דקה שנמצאים ביחד ולא כמו באזרחות שהיית מתקשר לחברה שלך ואומר לה שאתה לא מרגיש משהו היום אז אתה מעדיף לישון ותראה אותה כבר מחר או מחרתיים. אז כן אם יש אהבה אז תסיימו מסלול גם אם זה 20 חודשים של יציאות 28.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2006, 22:31
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Nin_Modern שמתחילה ב "כמו כל דבר זה גם תלוי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nin_Modern
אם הקשר שלכם מבוסס על טעמי נוחות, כלומר אם אתם חברים כי נחמד לכם המצב הזה שיש לכם יחסי קרבה ואתם יכולים להביע רגשות אז לדעתי זה לא יחזיק, וזה נכון לא רק לגבי צבא אלה גם לגבי מרחק.

אם הקשר חזק, אתם מוקסמים אחד מן השני בתור בני אדם, אתם תומכים אחד בשניה במצבים קשים אז הקשר יחזיק, ושוב, לא רק בצבא אלא גם מול עוד קשיים.

קודם כל,אני מסכים עם Nim_Modern בעניין הזה,ובאופן כללי,כל קשר שמבוסס רק על טעמי נוחות לא יחזיק יותר מדי זמן,וכנראה יפול בשלב כלשהו בגלל משבר קטן,לעומת קשר עמוק יותר,שהוא גם יותר יציב.

סתם רציתי להביא איזה נקודת מבט אחרת על כל העניין,בתור מישהו שבסה"כ שונה מרוב החבר'ה פה,גם בעובדה שאני דתי,וגם בזה שמכיתה ט' בערך אני לא נמצא בבית על בסיס קבוע ,בחברה הדתית הקשר הוא שונה במידה רבה מאשר בחברה החילונית,בעיקר בזה שאצל חלק גדול מהדתיים,אסור בכלל לגעת בבנות,שלא לדבר בכלל על מעבר לזה.......זה יוצר סוג אחר של קשר,שפשוט לא יכול להתבסס על נוחות,משום שבאופן בסיסי,הוא פשוט לא נוח,זה יוצר מצב שאתה כל הזמן צריך להגביל את עצמך,ולא לגעת,ולכן הקשר מתבסס על דיבורים,מה שבאופן טבעי יוצר קשר הרבה הרבה יותר עמוק,משום שקשר שלא מבוסס על אהבה אמיתית וכנות,לא מסוגל להחזיק בתנאים כאלה.

כתוצאה מהעניין הזה,דתיים שנכנסים עם חברה לצבא,בדרך כלל נשארים איתה,מכמה סיבות,סיבה אחת זה שהקשר,מטבע הדברים,חייב להיות עמוק יותר, סיבה שניה זה שממילא הקשר מבוסס על דיבורים,ולכן אין הבדל גדול,וסיבה שלישית היא שגם לפני הצבא,יש מצבים שלא רואים אחד את השניה שבוע-שבועיים,משום שהוא בישיבה,היא בשירות לאומי,ולכן בעצם כבר רגילים למצב הזה.

ישן 02-04-2006, 14:31
  ROKER :) ROKER :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.05
אני פשוט מרגיש אין לסוג שלי יצוג..........
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "נו נשמע עוד קצת מה אתם חושבים"

הייתה לי חברה קרבית, היא הייתה בגיבור ועלתה להר דב, כשהיו פצועים, עכשיו היציאות שלה היו פעם בשבועיים חמשושים, אבל זה לא מה שהפריע מה שהפריע היה זה שהיא לא הייתה שם לידי ולא תמכה בי.

דוגרי אני נשמע אנוכי אבל אי אפשר לנהל קשר, ככה שהשיחות היחידות שלכם היא כמה קשה לה וכמה רע לה, ודוגרי אני מבין אותה היא טיפלה בפצועים בשטח ואני מבין אותה, אבל פשוט אי אפשר חצי שנה אני הקשבתי לה בוכה לי בטלפון, ואני לא יכולתי יותר. אז אמרנו שלום יפה (לא כל כך יפה אבל עדיין)

דרך אגב שכחתי כמה פרטים אני הייתי ב-י"ב כשזה היה והיא התגייסה (יאנו שנה מעלי) היינו ביחד מאז שאני ב-י' ותקשיבו אני מבין אותה אבל היא הוציא הכל עלי ולא נתנה לי להרגשי שאנחנו במערכת יחסים הרגשתי כאילו אנחנו במשבר תמידי שנקרא "צבא" אז המלצה בישבילכם לא תנו לחברות שלכם גם יחס לחיים שלהם כי בסופו של דבר היחס ההדדי הוא הבסיס של הקשר

בהצלחה לכולם (שכחתי לרשום אני מתגייס עוד שלושה ימים ב-5.4)

החיים יפים אל תבזבזו אותם על כלום............

ישן 02-04-2006, 23:04
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ניייצן שמתחילה ב "לכל הבנים הסקרנים"

תספרי את זה ל-95% מהפלוגה שלי בסדיר (כל אחת מהן...) עד סיום אימון מתקדם, רק לאחד מתוך מחלקה נשארה חברה....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:20

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר