לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2006, 19:24
  henhagay henhagay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל henhagay
מסר חשוב לעם ישראל!

מסר חשוב לעם ישראל !!!

האם תהפוך ישראל למדינה פלשתינאית?

כולנו היינו עדים, לסצינות קורעות לב של מתנחלים יהודיים שנאלצו לוותר על ישוביהם שהיו בשטחי כיבוש, לטובת הפלשתינאים.הבה נדמיין לרגע, כי ישראל כולה נאלצת לוותר על כל שיטחה לפלשתינאים, וגלות נוספת ניכפת עלינו...

למעשה, סיפור דמיוני כזה, יכול להיות בהחלט מאוד אמיתי, ואפילו מהר מאוד! הויתורים שהיו לאחרונה, היו רק סימני אזהרה לתחילת סופה של מדינת ישראל. לאחר חבל עזה, יבוא פינוי יהודה והשומרון, ירושלים, יפו, לוד... עד אשר כל שיטחה של ישראל יהפוך לפלשתין רבתי.

במסר שניתן ע"י בוראנו האלוהים (אלו שבאו מהשמים) לראל המשיח, שהוא למעשה שליחם האחרון, נכתב בבירור: אם מדינת ישראל תעמוד בסירובה, לתת (בכל הסדר שהוא) שטח לצורך בניית שגרירות האלוהים, או אם תרצו "בית המקדש השלישי", ישראל תאבד את הגנתם של האלוהים לחלוטין, דבר שיביא בהכרח להרס מדינת ישראל ולגלות חדשה.

מאידך, אם ישראל תסכים למסור שטח אדמה לבניית השגרירות לבוראנו האלוהים, שגרירות בה הם יוכלו לנחות בבטחה, (כלומר, מבלי לאיים ומבלי להיות מאוימים), לא רק שארצנו תהפוך למרכז מדעי ורוחני לעולם כולו, אלא שבנוסף ישראל תזכה להגנה מיוחדת, אף אחד לא יוכל לתקוף עוד את ישראל או לקחת משיטחה. ישראל תהפוך בשנית לגן עדן, מקום בו השלום ישכון לעולם.

נכון להיום, ישראל עדיין נהנית, מהגנתם המיוחדת של האלוהים. אולם הגנה זו הולכת ומתפוגגת והיא יכולה להגיע לסיומה מהר מאוד.

כבר שבע פעמים סירבה ממשלת ישראל לבקשה זו. מסירת חבל עזה לפלשתינאים, היא רק ההתחלה לאותה גלות חדשה, והיא רק תקציר לעתיד לבוא – אובדנה של ישראל כמדינה בשנים הבאות.

קיראו בו את המסר "אל עם ישראל" שניתן ע"י בוראנו האלוהים. זאת כדי, שבבא היום, לא תוכלו עוד להגיד "לא ידענו".

התנועה הראלית היא תנועה בינלאומית ללא כוונות רווח, ארגון פילוסופי אתאיסטי, המאחדאנשים מכל רחבי העולם סביב מסרים, המדברים על מקור החיים, ועל הדרכים בהם ניתן להרחיב את התודעה ולפרוח.

קראו את המסרים שהוכתבו לראל – הם יכולים לשנות את חייכם!

המסרים מדברים לא רק על מוצא החיים על הארץ ללא המיסטיקה הדתית, שהצליחה במהלך אלפי שנים לסלף את הכתובים, אלא גם על איך לזרז את הקמתה של חברה המותאמת לעתיד, והמושתתת על ערכים של אהבה, שלום, עצמאות, הנאה והגשמה עצמית, ליישם מטבע עולמי אחיד, להקים ממשלה עולמית לא מושחתת, שמטרתה העיקרית היא לרתום את המדע לרשות האנושות, ובאמצעותו נוכל למגר את הרעב, המחלות, הסבל ואולי גם לבטל את הכסף עצמו, ולהגיע לעולם שיפעל באופן מושלם, ויאפשר לבני האדם מימוש עצמי עם המון פנאי והנאה, בדיוק כפי שתוכנן מלכתחילה.

המעבר לעידן הטכנולוגי המדעי,מאפשר לנו להבין סוף סוף את האמת על מוצאנו, אמת הנמצאת בכתובים העתיקים של כל הדתות, לאחר שבמשך אלפי שנים אמת זו סולפה והוסתרה ע"י הדתות, מידע שכולנו כה צמאים לו.

הגילוי הוא, שכל צורות החיים על הפלנטה שלנו, כולל האדם, נבראו בכוונה תחילה, ובאופן מדעיבמעבדה, הודות לשליטה מושלמת בהנדסה גנטית ובמניפולציות של די.אן. איי, ע"י מדענים שבאו מפלנטה אחרת, ובתנ"ך נקראים אלוהים. אלוהים היא מילת רבים (ביחיד: אלוה) ופירושה בימים קדומים: "אלו הבאיםמהשמים". (גם המילה אדוני היא ברבים, אדונים שלי).

אותם אלוהים נתנו לראל (השליח האחרון) שתי משימות. הראשונה: למסור לאנושות את האמת על מוצא החיים. והשניה, לבנות עבורם שגרירות בקרבת ירושלים, כדיישהם יוכלו לבוא ולפגוש בנו בגלוי. למרות שהטכנולוגיה שלהם מאפשרת להם לכבוש פלנטה זו בקלות. הם כה מכבדים ואוהבים אותנו, עד כדי כך שהם לא יגיעו אם לא נזמין אותם ע"י בניית שגרירות זו.

כל הנביאים של הדתות הגדולות, ישוע, משה, בודהה, מוחמד ועוד רבים אחרים, היו שליחים שלהם שתפקידם היה בין השאר להכין אתהאנושות לקראת הזמן בו אנו חיים היום, עידן האפוקליפסה או יותר נכון עידן הגילוי (אפוקליפסיס ביוונית = גילוי) והיום,האנושות יכולה להבין ולא רק להאמין.

כבר שלושים ושתים שנה ראל מפיץ יחד עם התנועה הראלית את המסרים שניתנו ע"י האלוהים במטרה להכין את האנושות לבואם, הם יפגשו את ראשי מדינות העולם וינחילו לנו מהמורשת המדעית שלהם המקדימה את שלנו ביותר מעשרים וחמש אלף שנים, ידע שיזרז את הקמתה של חברה מתקדמת שתהפוך את החיים על הארץ לגן עדן אמיתי.

אז אם ברצונכם לקחת חלק במשימה הגדולה ביותר שהייתה לאנושות איי פעם, וגם להרחיב את תודעתכם, ללמוד ליהנות ביתר עוצמה, מצלילים, צבעים, ריחות, טעמים, ומגע כמו גם להשתתף במפגשים הדנים בנושאים המסקרנים המוזכרים למעלה, בואו למפגש החודשי של התנועה, הנערך בכל שבת ראשונה של כל חודש. מלון טל, הירקון 287 קומה 1 ת"א. במפגש תוכלו לשמוע הרצאת מבוא הכוללת את ההוכחות המדעיות המוכיחות את אמיתות המסר, מדיטציה, סרטי וידאו, דיונים בנושאים שונים של התפתחות אישית, שאלות ותשובות ועוד.

כי זו זכותך לדעת!!!

www.rael.org/hebrew

תוכלו להוריד בחינם מהאתר של התנועה ראלית את ספרי התנועה, כמעט בכל שפה וגם בעברית. "האמת על האלוהים", "כן לשיבוט האנושי"

לראיון עם דובר התנועה קובי דרורי: 0523233183

טלפון של התנועה: 036999869

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2006, 21:28
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אמיליוס, שוב ההומור הבריטי שלך התפספס... יש לי פתרון לבעיית ההומור הדלוח שלך:"

נראה לי שהיתה לנו אי הבנה בעניין הנשים מעיירות הפיתוח.
אני לרגע לא חושב שמישהו עושה להן טובה, אבל אני כן יודע שיש לחיל האויר תחליף לעבודתן.
יש הבדל גדול, אתה מציג זאת כאילו אני מתנשא ומתנהג כאילו הן חייבות משהו או שעיושים להן טובה.
כאשר שהאמת היא שאני פשוט חושב במובן העסקי הפשוט, הן שכירות שיש להן תחליף (כמו לכולם) ובמקרה הזה התחליף יעלה לחיל האויר פחות.
את כל העניין הרגשי אתה הוספת, ואם הבנת אותו ממני יתכן ואני לא הסברתי זאת היטב.
עכשיו הסברתי זאת (אני מקוה) ולרגע לא חשבתי על המוצא המזרחי או כל יציאה כזו או אחרת שאתה הוספת.
וחוץ מזה, למען ההגינות (אני משער שאתה יודע לנהוג בהגינות..).
כשנוח לך אתה כותב שאני נער וכנוח לך לנגח אותי על ההתעללות של חיל האויר אתה מתייחס אלי כאילו אני אחד המושחתים בחיל האויר.
אז נא למען ההגינות בחר דמות אחת ודבק בה, כי זה לא הוגן ולא הגיוני.
אמיל.
ישן 02-04-2006, 10:03
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא חושב שהייתה שום אי הבנה, אבל אני שמח שלפחות הבנת שגזענות זה דבר שיש להתבייש בו...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "נראה לי שהיתה לנו אי הבנה..."

לחיל האוויר יש תחליף לעבודתו של כל אחד, אבל אם יקחו חיילים סדירים ויאלצו אותם לתפקד בתור
מעין "אם בית" לארבעה טייסים בסדיר (תפקיד שקיים באמת - אני הכרתי מישהי שעשתה אותו,
ובמסגרתו הילדים הקטנטנים קיבלו ממנה שירותים של כביסה, בישול וכיו"ב - שירותים שכל חייל סדיר
אחר, מקבל בביתו...), האדמה תרעד. לעומת זאת, כאשר מישהי שזקוקה לכל שקל, עושה זאת
(בשכר מביש, שהנגד הכי אדיוט בחיל מקבל פי כמה וכמה ממנו...), אז זה יכול לעבור (ויש מי שעוד
יציג זאת, כאילו יש להן תחליף: ודאי שיש לזה תחליף - שילדי השמנת יכבסו בעצמם את התחתונים
שלהם, או שיקחו אותם הביתה ושאבא ואמא יכבסו להם. זה ששוכרים מישהי לעשות זאת, אינו טובה מבחינת אותה מישהי, אלא בסה"כ עוד פינוק עבור חיילים בסדיר. ודאי שהתחליף יעלה פחות לחיל
האוויר (כמו שלא לשלוח תא"ל קשיש לטיסות כיף בכל שבוע, יעלה פחות לחיל האוויר...), אבל זה לא
יהיה כיף לחבר'ה - וחיל האוויר בהחלט מאמין בלצ'פר את קציניו...
אני לא חושב שאתה מ"המושחתים של חיל האוויר", אלא ממעריציהם הצעירים של מושחתי חיל
האוויר. אני מתקשה לקבל את האופצייה של טייס לא-ציוני, ששונא את אלה שהוא להגן עליהם
ברמות של חוסר הגיון מוחלט. מסיבה זו, לטובת כולנו יש להתייחס אליך כאל נער צעיר. אם תחליט
להתבטא בצורה בהירה יותר, ומטרידה פחות -(פחות עויינת ליהודים שאינם כמוך, ופחות לאוהדת
למפלגה תומכת טרור ערבי-לאומני כמו חד"ש), יקל להתייחס אליך בתור מי שאתה טוען שאתה.
הבן, פשוט מפחיד לחשוב שיש סיכוי כלשהו שבאמת מסתובב למעלה אחד כמוך, כ"כ שטוף
שנאה לאלה שמאיישים חלק כה משמעותי ביח"ד הקרקעיות - שעליהן הוא אמור לחפות, במידת
הצורך, גם אם זה אומר להרוס בית פלסטיני על יושביו...
ישן 03-04-2006, 19:55

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא חושב שהייתה שום אי הבנה, אבל אני שמח שלפחות הבנת שגזענות זה דבר שיש להתבייש בו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
לחיל האוויר יש תחליף לעבודתו של כל אחד, אבל אם יקחו חיילים סדירים ויאלצו אותם לתפקד בתור
מעין "אם בית" לארבעה טייסים בסדיר (תפקיד שקיים באמת - אני הכרתי מישהי שעשתה אותו,
ובמסגרתו הילדים הקטנטנים קיבלו ממנה שירותים של כביסה, בישול וכיו"ב - שירותים שכל חייל סדיר
אחר, מקבל בביתו...), האדמה תרעד. לעומת זאת, כאשר מישהי שזקוקה לכל שקל, עושה זאת
(בשכר מביש, שהנגד הכי אדיוט בחיל מקבל פי כמה וכמה ממנו...), אז זה יכול לעבור (ויש מי שעוד
יציג זאת, כאילו יש להן תחליף: ודאי שיש לזה תחליף - שילדי השמנת יכבסו בעצמם את התחתונים
שלהם, או שיקחו אותם הביתה ושאבא ואמא יכבסו להם. זה ששוכרים מישהי לעשות זאת, אינו טובה מבחינת אותה מישהי, אלא בסה"כ עוד פינוק עבור חיילים בסדיר. ודאי שהתחליף יעלה פחות לחיל
האוויר (כמו שלא לשלוח תא"ל קשיש לטיסות כיף בכל שבוע, יעלה פחות לחיל האוויר...), אבל זה לא
יהיה כיף לחבר'ה - וחיל האוויר בהחלט מאמין בלצ'פר את קציניו...
אני לא חושב שאתה מ"המושחתים של חיל האוויר", אלא ממעריציהם הצעירים של מושחתי חיל
האוויר. אני מתקשה לקבל את האופצייה של טייס לא-ציוני, ששונא את אלה שהוא להגן עליהם
ברמות של חוסר הגיון מוחלט. מסיבה זו, לטובת כולנו יש להתייחס אליך כאל נער צעיר. אם תחליט
להתבטא בצורה בהירה יותר, ומטרידה פחות -(פחות עויינת ליהודים שאינם כמוך, ופחות לאוהדת
למפלגה תומכת טרור ערבי-לאומני כמו חד"ש), יקל להתייחס אליך בתור מי שאתה טוען שאתה.
הבן, פשוט מפחיד לחשוב שיש סיכוי כלשהו שבאמת מסתובב למעלה אחד כמוך, כ"כ שטוף
שנאה לאלה שמאיישים חלק כה משמעותי ביח"ד הקרקעיות - שעליהן הוא אמור לחפות, במידת
הצורך, גם אם זה אומר להרוס בית פלסטיני על יושביו...

שוב אתה מעלה טיעונים בעניין חיל האויר שכבר הסברתי אותם , והם אינם רלוונטים ואפילו שלחתי הסבר בפרטי, אבל אתה דמגוג ולכן מעלה זאת שוב- לא מפתיע...
גם את עניין היותי "עילג" הסברתי, יכולות להיות סיבות שאני לא כותב בצורה מעולה ומבריקה כמוך, גם בגלל שיש לי חיים מעבר לעולם הוירטואלי וגם בגלל שלא גדלתי בארץ, גם את זה הסברתי בעבר אבל אתה מעדיף להישאר עם ההשמצות האישיות העלובות..
כבר כתבו לך בעבר שמראים לך שחור ואתה אומר לבן, והרי איזו סיבה יש לי "להוכיח" את האמת לגבי מי שאני. גם אם אני אעשה לך בז מעל הבית, ואראה לך את כל סרטי הכוונת של התקיפות שהשתתפתי בהן,זה הרי לא יגרום לך לקחת חזרה את השטויות שכתבת באשכולות קודמים (שצה"ל לא יכניס שמאלן קיצוני ליחידה מובחרת, שאי אפשר גם להיות לוחם וגם לתמוך בשני מדינות לשני עמים, שאני נער בחטיבה וכו') וזה גם לא יגרום לך לבחון מחדש את תפישת עולמך הקיצונית שהרי, אם כל הדברים שכתבתי הם נכונים ואני לא נער, ואני כן מאמין בהרבה מהמצע של חד"ש (גם אם לא בכולו) וצה"ל במדינה דמוקרטית אינו נכנס לאנשים לתחתונים ולא מתעסק כמובן אם הדעות הפוליטיות שלהם, (כל עוד הם שומרים על החוק ומבצעים את הפקודות החוקיות- שלא כמו חלק מחבריך). אם כל זה נכון, הרי שמשהו במה שאתה אומר הוא לא נכון...
אין לי ספק גם שאם אני אישית אקח אותך לסיבוב באווירון, אתה תסביר את השטויות שכתבת, לא בכך שטעית חס וחלילה, אלא בכך שכול השאר טועים (צה"ל אידיוט, כולם אידיוטים,זה שאתה טייס לא אומר כלום (למרות שזה סותר הרבה מאוד תאוריות שהעליתי בעבר..) זה שכתבתי עד עכשיו דברים לא נכונים זה לא אומר כלום- מעכשיו הדברים שלי נכונים..וכו')
אבל נראה לי שיש שינוי בגישתך בזמן האחרון, יתכן וכתבתי בזמן האחרון כמה דברים סבירים או אפילו איניליגנטים שגרמו לך לחשוב שאולי אני כן מי שאני טוען, כי בזמן האחרון יש שינוי מסוים. אתה כבר לא כותב שזה "לא יכול להיות" אתה שינית מידי פעם את דבריך ל "מפחיד אותי שדבר כזה יכול להיות". דוקא לזה אני מאמין כי ראיתי שהפחד הוא תירוץ שחל להרבה דברים, אתה שונא ערבים בגלל פחד (קראתי את זה באשכול אחר שכתבת..) אתה מפחד משמאלנים ומי יודע ממה עוד (זה לא מפתיע לכן שאתה אוהב את החיים בעולם האינטרנטי החמים והמוגן, בזמן שאני נלחם בטרור בעולם האמיתי..), האמת שאני לא מזלזל בפחד ולא בפחדנים, אני בהחלט חושב שאין במה להתבייש ויש סיבות טובות לפחד במקומות מסוימים. אבל אין הרבה ספק שאתה פחדן רציני.
בקיצור, אין לי סיבה להתאמץ ולהתעסק בהוכחות, גם בגלל שזה לא יעזור, וגם בגלל שזה לא ממש משנה, כפי שכתבתי- אתה פחדן שחי בעולם וירוטאלי ואני חי בעולם האמיתי.
להת.
אמיל.

נערך לאחרונה ע"י emile_a בתאריך 03-04-2006 בשעה 20:07.
ישן 03-04-2006, 20:41
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אמיל, אתה לא סתם גיבור, אלאגיבור-על, ממש אמילמן...P:
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=ori]לחיל האוויר יש..."

אני לא זוכר שום הסבר שלך, בפרטי או בכללי לגבי תופעת "אם הבית", ואיני זוכר שום נימוק משכנע
למה טיסת כיף של ישישים נטולי כשירות מבצעית, היא דבר סביר. אין לי ספק שתנסה להקריץ הסבר
כזה, ושהוא יהיה מבדר מאוד ("הארגון המצויין החליט שזו הדרך שבה יש לעשות דברים, וכידוע זהו
הארגון הטוב בעולם ואפילו מאלפא קנטאורי הגיעו אורחים כדי ללמוד מאיתנו"...).
ובכן, אמילמן, ההתלות בתירוץ של "אני חי בעולם האמיתי ולכן אני כותב ברמה של חט"ב, מה גם
שפעם עליתי לארץ...", היא מרתקת, אבל כ"כ מעליבה שקשה להתייחס אליה ברצינות. לו ד-י-ב-ר-ת
באופן עילג, היה הטיעון בעל משקל, אבל בכתיבה אין ל"מבטא זר" כל משקל...

אני אשמח מאוד אם תעשה לי בז מעל הבית, שכן תמיד חלמתי שאוהדי ברכה יחזיקו בעליונות
האווירית מעל שמי היישות הציונית הנפשעת. כנראה ששנינו לא נזכה לחוות אירוע מיוחד זה, ואצטרך
להסתפק בבזים של תא"לים ששיבה זרקה בשיערם...
המשפט המבדר על כך ש"צה"ל לא נכנס לתחתונים", בהחלט ראוי להרמת גבה משועשעת: צה"ל
אכן לא נכנס לתחתונים של מי שמקבל את עקרונותיו באופן הגיוני (והמפלגות הציוניות הן אכן
כאלה), אלא שמפלגות ערביות-לאומניות מהסוג שעפ"י עדותך-שלך, נמנעת מלהצביע להן הפעם,
הן מחוץ למסגרת הזו: הצבא (וכל מערכת בטחונית אחרת) בוחנת בשבע עיניים את אלה שעלולים
בבוא העת לנהוג שלא בהתאם לערכי הצבא הבסיסיים ביותר. מצביעי חד"ש (כמו גם תומכי מרזל,
שהם מקביליך מימין) הם בדיוק בתוך ההגדרה הזאת.

כפי שכתבתי בהתחלה, אין ספק שאתה גיבור אמיתי, ועוד יותר מכפי שאני חושב שאתה גיבור
אמיתי, אני חושב ש-א-ת-ה חושב על עצמך שאתה גיבור אמיתי, וזה כבר דבר שראוי לשבח
אותך עליו (אתה ממש כמו דני מהשיר המפורסם "אמא אמרה לי דני"...). הבעייה היא שאתה נורא
לא אינטליגנטי (אני לא מתכוון לכך שאתה פחות אינטליגנטי מכפי שאתה סבור, אלא שאתה פחות
אינטליגנטי מהממוצע...), ואתה חושב ש"לפחד ממה שעלול להרוג אותך, זה רע". התפיסה הזו
היא של ילד בן ארבע, שלא מבין שהדרך היחידה להתמודד עם סכנות, היא קודם כל לזהות אותן.
אנשים כמוך, בעלי קשיי הבנה כ"כ גדולים, לא מבינים מהי סכנה, ואת האיוולת הזו הם מגדירים
כ"גבורה". ה"גבורה" של אנשים מהסוג שלך, הרגה כבר מאות אנשים פה בארץ, והרבה יותר
מזה בחו"ל.
מה שמשעשע זה שיש קבוצות שאתה פוחד מהן, אלא שהן בדיוק אלה שאין לך מה לחשוש מהן,
שכן הן אלה ששומרות עליך כשאתה ישן וחולם חלומות על טיסות גבורה בשמי קראצ'י...
אתה מבין, אמילמן? אני פוחד ממי שעלול להביא לחורבן המדינה שלי (בזדון או בגלל טמטום), בעוד שאתה חרד מפני היחידים שמחזיקים אותה בחיים, חרף ניסיונותיהם של המח'ולים, הברכּות
והיהודים הלא חכמים שתומכים בהם...
ישן 03-04-2006, 20:55

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אמיל, אתה לא סתם גיבור, אלאגיבור-על, ממש אמילמן...P:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
אני לא זוכר שום הסבר שלך, בפרטי או בכללי לגבי תופעת "אם הבית", ואיני זוכר שום נימוק משכנע
למה טיסת כיף של ישישים נטולי כשירות מבצעית, היא דבר סביר. אין לי ספק שתנסה להקריץ הסבר
כזה, ושהוא יהיה מבדר מאוד ("הארגון המצויין החליט שזו הדרך שבה יש לעשות דברים, וכידוע זהו
הארגון הטוב בעולם ואפילו מאלפא קנטאורי הגיעו אורחים כדי ללמוד מאיתנו"...).
ובכן, אמילמן, ההתלות בתירוץ של "אני חי בעולם האמיתי ולכן אני כותב ברמה של חט"ב, מה גם
שפעם עליתי לארץ...", היא מרתקת, אבל כ"כ מעליבה שקשה להתייחס אליה ברצינות. לו ד-י-ב-ר-ת
באופן עילג, היה הטיעון בעל משקל, אבל בכתיבה אין ל"מבטא זר" כל משקל...

אני אשמח מאוד אם תעשה לי בז מעל הבית, שכן תמיד חלמתי שאוהדי ברכה יחזיקו בעליונות
האווירית מעל שמי היישות הציונית הנפשעת. כנראה ששנינו לא נזכה לחוות אירוע מיוחד זה, ואצטרך
להסתפק בבזים של תא"לים ששיבה זרקה בשיערם...
המשפט המבדר על כך ש"צה"ל לא נכנס לתחתונים", בהחלט ראוי להרמת גבה משועשעת: צה"ל
אכן לא נכנס לתחתונים של מי שמקבל את עקרונותיו באופן הגיוני (והמפלגות הציוניות הן אכן
כאלה), אלא שמפלגות ערביות-לאומניות מהסוג שעפ"י עדותך-שלך, נמנעת מלהצביע להן הפעם,
הן מחוץ למסגרת הזו: הצבא (וכל מערכת בטחונית אחרת) בוחנת בשבע עיניים את אלה שעלולים
בבוא העת לנהוג שלא בהתאם לערכי הצבא הבסיסיים ביותר. מצביעי חד"ש (כמו גם תומכי מרזל,
שהם מקביליך מימין) הם בדיוק בתוך ההגדרה הזאת.

כפי שכתבתי בהתחלה, אין ספק שאתה גיבור אמיתי, ועוד יותר מכפי שאני חושב שאתה גיבור
אמיתי, אני חושב ש-א-ת-ה חושב על עצמך שאתה גיבור אמיתי, וזה כבר דבר שראוי לשבח
אותך עליו (אתה ממש כמו דני מהשיר המפורסם "אמא אמרה לי דני"...). הבעייה היא שאתה נורא
לא אינטליגנטי (אני לא מתכוון לכך שאתה פחות אינטליגנטי מכפי שאתה סבור, אלא שאתה פחות
אינטליגנטי מהממוצע...), ואתה חושב ש"לפחד ממה שעלול להרוג אותך, זה רע". התפיסה הזו
היא של ילד בן ארבע, שלא מבין שהדרך היחידה להתמודד עם סכנות, היא קודם כל לזהות אותן.
אנשים כמוך, בעלי קשיי הבנה כ"כ גדולים, לא מבינים מהי סכנה, ואת האיוולת הזו הם מגדירים
כ"גבורה". ה"גבורה" של אנשים מהסוג שלך, הרגה כבר מאות אנשים פה בארץ, והרבה יותר
מזה בחו"ל.
מה שמשעשע זה שיש קבוצות שאתה פוחד מהן, אלא שהן בדיוק אלה שאין לך מה לחשוש מהן,
שכן הן אלה ששומרות עליך כשאתה ישן וחולם חלומות על טיסות גבורה בשמי קראצ'י...
אתה מבין, אמילמן? אני פוחד ממי שעלול להביא לחורבן המדינה שלי (בזדון או בגלל טמטום), בעוד שאתה חרד מפני היחידים שמחזיקים אותה בחיים, חרף ניסיונותיהם של המח'ולים, הברכּות
והיהודים הלא חכמים שתומכים בהם...

אתה גם פחדן וגם שקרן..
הנה ההתייחסות שלי מהעבר לנושא התא"לים, והויכוח הוא איתך מסתבר, לא תוכל להגיד שלא ראית: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...5038#post962879
אילו קבוצות בדיוק שומרות עלי כשאני חולם על טיסות?? אני זה ששומר עליך!!
אין לי כח לענות על שאר הדברים שכתבת, קשקושים של חובבן, חזרתי מיום ארוך בטייסת, כי מישהו צריך לשמור גם על פחדנים כמוך.
ואתה? אתה אדמין שחי בעולם וירטואלי.
אמיל.
ישן 03-04-2006, 21:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אמילמן, לשטות המביכה שלך על התא"לים הגבתי כבר אז, וחבל שהתבזית בלהעלותה שוב...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=ori]אני לא זוכר שום..."

רק עילוי מדהים חושב שכדי להניע כוחות גדולים, עליך להתאמן כל הזמן בלהיות אחד מהם, כאשר
ברור שבבוא העת - ל-א תוביל אותם לקרב. ההזיות שלך על תא"לים נועזים הטסים בראש אנשיהם,
היא יפה והסהרורית לחלוטין. תא"ל ממוצע יהיה במרכז שליטה כלשהי, כשם שתא"ל שריונר (שיתפקד
כאוגדונר), לא ייצא בראש מחלקת טנקים אל קו החזית, אלא ינהל אותו מחפ"ק כלשהו...
לפי שיטתך חלוץ לא יכול להיות מפקד של צבא יבשה, אבל כמובן שזה נמצא כמה רמות חשיבה
מעליך...
אין לי ספק שהיה לך יום ארוך של הזלת ריר על דגמי מטוסים, אבל זה לא מחייב אותך להפגין חוסר
חשיבה ברמות כה גבוהות...
בקיצור, לך לנמנם קצת וכולנו נתנחם קצת בכך שאלה שאינך חושש מהם, לא יצליחו לחסלנו גם
הלילה, תודות לאלה שאתה שונא אותם ופוחד מהם (הדוסים עם הקרניים והמזרחיות מהעיירות...).

בעקבות צירוף נוסף זה של אנטי-לוגיקה, וגיבוריות-על, ייקרא שמך מעתה אמילמיל - הנקלט ואינו קולט...
ישן 03-04-2006, 21:41

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אמילמן, לשטות המביכה שלך על התא"לים הגבתי כבר אז, וחבל שהתבזית בלהעלותה שוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
רק עילוי מדהים חושב שכדי להניע כוחות גדולים, עליך להתאמן כל הזמן בלהיות אחד מהם, כאשר ברור שבבוא העת - ל-א תוביל אותם לקרב. לפי שיטתך חלוץ לא יכול להיות מפקד של צבא יבשה,
אבל כמובן שזה נמצא כמה רמות חשיבה מעליך...
אין לי ספק שהיה לך יום ארוך של הזלת ריר על דגמי מטוסים, אבל זה לא מחייב אותך להפגין חוסר
חשיבה ברמות כה גבוהות...
בקיצור, לך לנמנם קצת וכולנו נתנחם קצת בכך שאלה שאינך חושש מהם, לא יצליחו לחסלנו גם
הלילה, תודות לאלה שאתה שונא אותם ופוחד מהם (הדוסים עם הקרניים והמזרחיות מהעיירות...)

יש משמעות למרחק (בהיררכיה) שבין המפקד לפקודים, הרמטכ"ל לא צריך להיות חפ"ש אבל תא"ל בחיל האויר שישירות מתחתיו בשרשרת הפיקוד נמצאים סגני האלופים מפקדי הטייסות, והטייסות הן באחריותו המלאה, חייב לטוס איתן באופן קבוע- ואלו ממש לא טיסות כיף! (מה גם שהתא"לים והאל"מים, מפקדי הבסיסים אינם בדיוק לא מבצעיים אבל לא ניכנס להסברים בעניין זה)
אין לי ספק שאי אפשר לשכנע אותך, אתה אדם קטן ולא רציני...
מצורפות תמונות שצילמתי היום. את הראשונה צילמתי בעת ששמרתי עליך (כמו בכל יום..) ואילו השניה צולמה כאתנחתא קומית, מעין בדיחה על כמה חברה בפורום שאתה בראשם.. (אני אולי לא אינטיליגנט לדבריך אבל נשאר לי קצת חוש הומור..)
כפי שאתה ניסחת זאת "לא יצליחו לחסלנו תודות ל.." תודות לחברי ולי, ולא תודות לך כי אתה חי בעולם הוירטואלי!!!
להת.
אמיל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 03-04-2006, 23:41
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL אדיר, אין ספק ש"קצת" זה מה שמבטא את כמות חוש ההומור שיש לך:)
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=ori]רק עילוי מדהים..."

יש לי חבר שבדקה עבודה בפוטושופ, יכול לכתוב על אותו דף שציירת לי עליו את הציור הזה,
שאמילמיל הוא הטייס הכי מוכשר בעולם, ושהוא בעל יכולת קליטה נדירה (וכך גם הכיתוב וגם התמונה
יהיו זיוף משעשע...), כך שלשכנע אותי עם הדבר הזה - לא ממש הצלחת.
מה שכן הצלחת, זה להרשים בחורצ'יק שהצליח לריב בערך עם כל אחד אחר בפורום שלכם (ומחוצה
לו...), על רקע הפגנות ההתלהבות שלו מכל מה שמניב ניחוח ירוק/אפור. ההבדל הוא שלך ניתן
לסלוח מחמת גילך הצעיר. הוא כנראה אחרי צבא, ועדיין עם תפיסות מלש"ביות בעליל...

בקיצור, אמילמיל, למרות שלא תקלוט זאת: אלה שאתה שונא, יוסיפו גם הלילה לשמור עליך, שלנקלטים ואינם קולטים מגיעה הגנה...).

בכל מקרה, אני גאה בך על השימוש המרשים בפוטושופ. אולי יתנו לך צל"ש בעיצוב גראפי (למרות
שהילדים שם יוכלו לעשות את זה אפילו יותר אמין...).
ישן 04-04-2006, 01:06

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL אדיר, אין ספק ש"קצת" זה מה שמבטא את כמות חוש ההומור שיש לך:)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ori
יש לי חבר שבדקה עבודה בפוטושופ, יכול לכתוב על אותו דף שציירת לי עליו את הציור הזה,
שאמילמיל הוא הטייס הכי מוכשר בעולם, ושהוא בעל יכולת קליטה נדירה (וכך גם הכיתוב וגם התמונה
יהיו זיוף משעשע...), כך שלשכנע אותי עם הדבר הזה - לא ממש הצלחת.
מה שכן הצלחת, זה להרשים בחורצ'יק שהצליח לריב בערך עם כל אחד אחר בפורום שלכם (ומחוצה
לו...), על רקע הפגנות ההתלהבות שלו מכל מה שמניב ניחוח ירוק/אפור. ההבדל הוא שלך ניתן
לסלוח מחמת גילך הצעיר. הוא כנראה אחרי צבא, ועדיין עם תפיסות מלש"ביות בעליל...

בקיצור, אמילמיל, למרות שלא תקלוט זאת: אלה שאתה שונא, יוסיפו גם הלילה לשמור עליך, שלנקלטים ואינם קולטים מגיעה הגנה...).

בכל מקרה, אני גאה בך על השימוש המרשים בפוטושופ. אולי יתנו לך צל"ש בעיצוב גראפי (למרות
שהילדים שם יוכלו לעשות את זה אפילו יותר אמין...).

אתה קשקשן ודמגוג כרגיל (בעצם חצית כבר את הגבול ואתה פשוט שקרן), היה שרשור ארוך בפורום צו"ב שאתה אישית מחקת!
היתה תגובה נוספת כאן שאמרה לך לאכול את הכונן- שנמחקה בצורה "מסתורית"...
שלא נדבר על הודעות בפרטי..
פוטושופ....אתה פטתי כרגיל, לא מחובר לכדור הארץ, חי בעולם וירטואלי...
חבר, בקרב הזה הפסדת, אבל אתה יכול להמשיך לשמור על קור הרוח כאן בעולם הוירטואלי..
בעולם האמיתי, אני וחברי נשתדל לשמור על קור הרוח כאשר נילחם במחבלים, ובעניין הזה,
הנה עוד תמונה שלי (הפעם בזוית מעט שונה) קצת לפני המראה לגיחה שבה אני שומר עליך.. , לא התכוונתי לפרסם כי חשבתי שהקודמת תספיק לך, אבל כנראה שטעיתי, את זאת אני שולח ברזולוציה גבוהה, כדי שלא ישארו לך ספקות (האמת שלא נראה לי שיש לך ספקות כבר עכשיו- נראה לי שאתה בשלב איסוף השברים..)
אמיל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 04-04-2006, 22:29

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אם אתה באמת טייס, זה מטריד מאוד."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
או שאתה סובל מדיסוננס קוגנטיבי שיתפרץ יום אחד, או שבמקרה , טרם נזדמנה לידך משימה שתסתור את תפיסת העולם שלך. כך או כך השהות שלך על מטוס ישראלי היא סכנה חמורה לציבור.
חיל האוויר כבר הדיח צוערים שהחזיקו בדעות שלך , אם אתה באמת טייס , אתה פאשלה של חיל האוויר. הנאמנות שלך למדינה , כמצביע חד"ש , מוטלת בספק.
מה יקרה אם תצטרך לבצע פעולה כמו חיסול סאלח שחאדה עם פצצה במשקל טון על בניין מגורים? מה יקרה במצב מלחמה? האנשים בהם אתה מאמין מזוהים עם הפלסטינים. אין לי בעייה שקומוניסטים ישרתו בצה"ל, אבל לא מי שמצביע לאויב, יהודי או ערבי.

"שיתפרץ יום אחד"...
ידידי, אני טס כל יום כבר 14 שנים!!! תפסיק לקשקש ותבין שהנחות היסוד שלך הן השגויות!
הפקודה היחידה שאני לא אבצע, היא הפקודה הבלתי חוקית בעליל!
אני יודע מאיפה אתה מביא את הדיסונננס ואת הדאגות, מחבריך הכתומים שמערבים את הדעות הפוליטיות עם השירות הצבאי.
אני לא עושה זאת, אני אולי לא תומך בפעילות כזו או אחרת ובהנחה שאני מצביע לשמאל אני כנראה לא הייתי לרגע בעד ההישארות בעזה, אבל זה לא מנע ממני לעשות את חובתי ולבצע את הפקודות החוקיות שקיבלתי. יתכן ואתה חושב שמקבלים פקודות בלתי חוקיות ונותנים לחיל האויר לתקוף בתים מלאים אזרחים, אבל זה לא כך, ובמקרים שזה קרה היו אלה תקלות מצערות.
אף אחד לא הודח מקורס טייס בשל דעות כמו שלי, הסברתי כבר פעמים רבות את הסיבות שאני מצביע למי שאני מצביע ( בגלל שאני מסכים עם עקרונות המצע, לא בגלל כל שטות שאומר ראש המפלגה- אחרת לא היה נשאר למי להצביע וד"א הצבעתי מרצ בסופו של דבר) ומעבר לכך כתבתי כבר בעבר שלמרות ניסיונות של אחדים, בצה"ל (או לפחות בחיל האויר) לא ממש נכנסים לתחתונים של האנשים בעניין הדעות הפוליטיות (בכל זאת מדינה דמוקרטית!)
לא יודע למה אני בכלל מרגיע אותך אבל בכל זאת: אפשר לראות בהיסטוריה של חיל האויר, טייסים שמאלנים קיצוניים (לפי הסטנדרטים שלכם) שחלקם תומכים בסרבנים, וחלקם הציגו דעות שמאלניות קיצוניות ועדיין היו לוחמים מעולים במלחמות (ספקטור, שוחט, רליק שפיר ועוד רבים שלא יצאו לתקשורת) אני לא טוען שיש המונים אבל זה ממש לא משנה כמה יש- ההוכחה שהדבר קיים היא העיקר כאן. יש לוחמים שמחזיקים בדעות שמאלניות קיצוניות (קיצוניות במפה שלכם, שהרי רוב העם לא חושב שמדובר במpלגות אויב, זה פופולרי בעיקר אצל טוקבקיסטים קיצוניים בפורומים איזוטרים) והם עדיין לוחמים טובים ונאמנים.
אתה כתבת: "אין לי בעייה שקומוניסטים ישרתו בצה"ל, אבל לא מי שמצביע לאויב, יהודי או ערבי"..
אני אחשוב על זה בפעם הבאה שאני אתקוף בעזה או לבנון חחחחחחח... למי איכפת מה אתה חושב?? מי אתה בכלל טוקבקיסט בפורום?
מגוחך!!
אמיל.

נערך לאחרונה ע"י emile_a בתאריך 04-04-2006 בשעה 22:34.
ישן 05-04-2006, 00:32

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "לא עוכר ישראל אלה חיי בעולם של אשליות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
ולמה אתה מסיט את הנושא?
אין יותר רדיקאלי מלהצביע חד"ש, בדיוק כמו שאין יותר רדיקאלי מלהצביע למרזל..., לא בדקתי אבל אני משאר שמספר המצבעים היהודים לטובת שתיהם דומים...

לא הוכחת כלום בהשוואות הנ"ל.
ופרט לכך מציע שתתעדכן, חד"ש אינה נחשבת למפלגה הכי רדיקלית ואפילו לא קרוב. בל"ד ורעם והמפלגה הלאומית הערבית הינן רדיקליות יותר.
הנה קישור לערך של חדש בויקיפדיה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%93%22%D7%A9
אני מבין שאתה לא מסכים עם המפלגה ועם חזרה לקוי 67 אבל בין זה לבין להיות מפלגת אויב שמי שתומך בה לא יכול להיות ישראלי נאמן- הדרך ארוכה (ולא הגיונית..).
אמיל.
ישן 05-04-2006, 01:08

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "תראה על בל"ד ורע"מ אני כלל לא מדבר, בכל מדינה מתוקנת"

ציטוט:
מפלגה כזו הייתה מוצאת מחוץ לחוק, אבל בגלל שאוהבים פה שקט תעשיתי טיבי ובשארה הם חברי כנסת...
כלל דנתי על היותך אזרח נאמן או לא, אני ממש לא מתלהב מהעובדה שיש טייס בצה"ל המשתייך לשמאל הרדיקאלי...(אני חושב שגם בצה"ל לא מתלהבים)...

ממה טוקבקיסט בפורום מתלהב או לא , זה ממש מעניין אותי ואת רשויות צה"ל..
ומי זה בדיוק צה"ל אם לא חבורה של אנשים שכל אחד מצביע למפלגה אחרת, כאילו שאני מתלהב מחיילי צה"ל שמצביעים ליברמן... (שבכל מדינה נורמלית היו מוצאים את מפלגתו מחוץ לחוק אבל אצלנו אוהבים שקט כפי שציינת).
בוא נחזור רגע לעולם האמיתי, בעולם האמיתי (ומכיוון שחיל האויר הוא מקום קטן ומשפחתי יחסית), דעותי הפוליטיות (גם אם אני לא מחבר אותן למפלגה כלשהיא) ידועות היטב לרבים... ועדיין אני מטיס מטוס שעולה מיליונים ומפקד על כמה מטוסים כאלה ועל משימות שאתה יכול רק לדמיין.
ואני לא היחיד כמובן (בשתי הקצוות של הקשת הפוליטית)
בקיצור, אני ממליץ לסיים את האופנה הפופולרית כיום בקרב רבים בימין של החיבור בין הפוליטיקה לבין צה"ל. פקודות חוקיות מבצעים ובלתי חוקיות לא מבצעים וזהו. כל השאר נמצא בראש שלך או שאתה פשוט מעוות את המציאות בכדי לקדם את האג'נדה שלך.
בקיצר- לא רלוונטי.
אמיל.
ישן 05-04-2006, 01:25
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
תגובה.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]מפלגה..."

ציטוט:
ממה טוקבקיסט בפורום מתלהב או לא , זה ממש מעניין אותי ואת רשויות צה"ל..
ומי זה בדיוק צה"ל אם לא חבורה של אנשים שכל אחד מצביע למפלגה אחרת, כאילו שאני מתלהב מחיילי צה"ל שמצביעים ליברמן... (שבכל מדינה נורמלית היו מוצאים את מפלגתו מחוץ לחוק אבל אצלנו אוהבים שקט כפי שציינת).
בוא נחזור רגע לעולם האמיתי, בעולם האמיתי (ומכיוון שחיל האויר הוא מקום קטן ומשפחתי יחסית), דעותי הפוליטיות (גם אם אני לא מחבר אותן למפלגה כלשהיא) ידועות היטב לרבים... ועדיין אני מטיס מטוס שעולה מיליונים ומפקד על כמה מטוסים כאלה ועל משימות שאתה יכול רק לדמיין.
ואני לא היחיד כמובן (בשתי הקצוות של הקשת הפוליטית)
בקיצור, אני ממליץ לסיים את האופנה הפופולרית כיום בקרב רבים בימין של החיבור בין הפוליטיקה לבין צה"ל. פקודות חוקיות מבצעים ובלתי חוקיות לא מבצעים וזהו. כל השאר נמצא בראש שלך או שאתה פשוט מעוות את המציאות בכדי לקדם את האג'נדה שלך.
בקיצר- לא רלוונטי.
אמיל.

אני גם לא חושב שממה שטוקבוקיסט מתלהב או לא מעניין את צה"ל, לעומת זאת אני אני עדיין חושב שלא מתלהבים בצה"ל לגייס חייל בעל השקפה שמאלנית רדיקאלית ליחידה מובחרת(גם ימנית לצורך העניין).
לגבי עניין המפלגות- הדעה שלך לא רלוונטית- במצא של בל"ד יש כמה דברים הנוגדים את הכרזת העצמאות(והנה לך עילה לפסול את המפלגה), ישנו גם איזה פרדוקס לא מובן, מצד אחד הם דורשים שווין זכויות, ומהצד השני דורשים פטור משרות צה"ל ושרות לאומי(חוצפה ערבית?)

וכאן אני עומד לומר משהו שאולי עשוי להפתיע אותך, כאשר אתה אומר שאין אני אפילו יכול לדמיין חלק מהפעולות הנועזות בהם אתה נוטל חלק בתור טייס, אתה בהחלט צודק(אף פעם לא חלמתי להיות טייס).

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 05-04-2006 בשעה 01:29.
ישן 05-04-2006, 01:42

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "תגובה."

ציטוט:
אני גם לא חושב שממה שטוקבוקיסט מתלהב או לא מעניין את צה"ל, לעומת זאת אני אני עדיין חושב שלא מתלהבים בצה"ל לגייס חייל בעל השקפה שמאלנית רדיקאלית ליחידה מובחרת(גם ימנית לצורך העניין).
לגבי עניין המפלגות- הדעה שלך לא רלוונטית- במצא של בל"ד יש כמה דברים הנוגדים את הכרזת העצמאות(והנה לך עילה לפסול את המפלגה), ישנו גם איזה פרדוקס לא מובן, מצד אחד הם דורשים שווין זכויות, ומהצד השני דורשים פטור משרות צה"ל ושרות לאומי(חוצפה ערבית?)

וכאן אני עומד לומר משהו שאולי עשוי להפתיע אותך, כאשר אתה אומר שאין אני אפילו יכול לדמיין חלק מהפעולות הנועזות בהם אתה נוטל חלק בתור טייס, אתה בהחלט צודק(אף פעם לא חלמתי להיות טייס).

אין לי כוונה להגן על בל"ד, ואני לא הצבעתי בשבילה, אבל לא כל רצון לשנות את מה שכתוב בהכרזת העצמאות הוא עילה לפסילת מפלגה, הדברים הם הרבה יותר מורכבים מזה (והיה כאן שרשור על כך בעבר, ולכן אין לי כוונה לעסוק בזה מעבר לכך).
בעניין צה"ל, מי זה צה"ל אם לא אני ואתה? לצה"ל אין ואסור שתהיה עמדה בקשר לדעות פוליטיות!
צה"ל יכול וצריך שתהיה לו עמדה בקשר לכוונות ומעשים בלתי חוקיים אבל לא מעבר לכך, ואת כוונותי כבר הבהרתי כאן, והן ישרות ונאמנות כמו של כל מצביע ליכוד וליברמן.
שאלו אותי בזמנו, מה דעתי על כך שבנו של גולדשטיין סיים קורס טייס (הוא נווט בטייסת קרב). אמרתי מיד שאני בעד, למרות הכל ולמרות שהוא גר בהתנחלות וכו' ,כל עוד הוא הבהיר שהוא נאמן והוא מתכוון לבצע את הפקודות- אני בעדו!
אמיל.
ישן 05-04-2006, 05:10
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]או שאתה סובל..."

סרבנות גם בקורס טיס - 2 חניכים הודחו

ההדחה - רגע לפני מסדר הכנפיים של הקורס האחרון. צועדים בקורס הנוכחי: "מי שמסרבים לחסל פצצה מתקתקת הם בלתי מוסריים. צריך להכניס אותם לכלא"
צבי אלוש

-ri>שני צוערים, שהיו על סף סיומו של קורס טיס בחודש יוני השנה, הודחו ממנו ברגע האחרון אחרי שהשיבו בחיוב לשאלה האם עשויים לסרב לפקודה להפציץ מטרות מחבלים נקודתיות בתוך ריכוזי אוכלוסייה – כך מפרסם הבוקר (יום ו') "ידיעות אחרונות".

כצפוי הפך מכתבם של 27 הסרבנים לנושא השיחה המרכזי בקרב צוערי קורס הטיס בכל שלביו השונים. הסוגיות שהעלו הסרבנים נותחו ונידונו הן בשיחות

בין הצוערים לבין עצמם והן בינם לבין המפקדים.

"מדובר בצעד פוליטי ולא מוסרי. זה ברור. רק מי שכמונו שומע על כל הלבטים והייסורים לפני כל טיסה ולפני כל ירי לתוך אוכלוסייה אזרחית מבין שלהאשים את חיל האוויר בחוסר מוסריות זו בדיחה גרועה. מי שחושב שאסור לירות על מחבל שהוא פצצה מתקתקת מחשש שייפגעו ילדיו – גם אם המחיר הוא רצח ילדים חפים מפשע בצד שלנו – הוא לא מוסרי. הוא פושע", אמר אחד הצוערים. צוערים אחרים אמרו: "מה שעשו הסרבנים מתקרב להמרדה. צריך להכניס אותם לכלא".

גם מפקד חיל האוויר, אלוף דן חלוץ, הירבה לעסוק אתמול בנושא הסרבנות במהלך סיוריו בין הבסיסים השונים של החיל. במיוחד הוא גינה את ההיבט הפוליטי שבפעולת הסרבנים.
ישן 05-04-2006, 21:12

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי The_Merlin שמתחילה ב "אוירון?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Merlin
כאיש מילואים של ח"א הרבה שנים עוד לא נתקלתי בטייס אחד שמשתמש במילה "אוירון" לכלי טייס.

המונח משמש בגן הילדים של בני בן החמש בשיר הידוע "רד אלינו אוירון....".

מאידך גם לא נתקלתי בטייס שדעותיו כשלך.... או שאתה באמת תיכוניסט אובססיבי לנושאי אוויריה או שאתה טייס שצריך לבדוק מה הוא עושה בדיוק בחייל.

וואו, איזה כיף!!
בגלל אופי הויכוחים בפורום (אידיולוגיות, אמונה, עתיד וכו') לא יוצא כמעט שיש אפשרות להוכיח מידית לטוקבקיסט שהוא אידיוט ולא מבין כלום...
לשמחתי האדיוט The_Merlin עשה לי את העבודה מאוד קלה, הנה ציטוט מהסיפור "רקוויאם ליריב" שכתב תא"ל אשר שניר ז"ל, מאלופי ההפלות של חיל האויר ואחד מהטייסים הטובים והנערצים של החיל, הבאתי פסקה אחת שבה הוא משתמש במילה אווירון 4 פעמים!! :
"לא נורא שאני ככה. מחר יהיה יום קל. נרד רק בצהריים לטייסת, נראה מה קורה, נשאיר זוג בכוננות וניסע לחוף פלמחים להשתכשך במים. לאווירונים לא נתקרב בכלל, כי כולם "על הצד". מהתערובת הנפיצה של אתמול בלילה. וככה לא טסים - בטיחות מעל הכל ...בגדי הים והמגבות עפים לכל עבר וכולם רוצים להידחף לזוג השניאבל אני רץ הכי מהר, נמצא ראשון עם הג'י סוט והכובע בטנדר ודוהר חצי לבוש לאווירונים ...עוד רגע יחליט ניר להחליף אווירון, אבל אם אזדרז, אתפוס לפניו את ה"ספאר", וכמו שלימד אותי רן פקר בזמנו: במלחמה אין סנטימנטים. והוא ידע על מלחמה באווירונים הכי טוב מכולם." (הסיפור התפרסם בספר "חליפת לחץ")
בקיצור..."אתה עוד לא נתקלת בטייס..."...חחחחחח אתה אידיוט ויש הוכחות!!!
לגבי המשך התגובה שלך, עכשיו כשאנחנו יודעים כמה אתה חכם ומבין בחיל האויר, אין סיבה להתייחס גם אליה...
לילה טוב.
אמיל.
ישן 05-04-2006, 22:03

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אמיל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
אני לא מבין את פשר הויכוחים האינסופיים שלך. אתה טייס? טוב לך בזה? מה זה משנה מה הדמויות הוירטואליות בפורום חושבות? ומנגד מה עיסוקך רלוונטי לסוגיות הפוליטיות? אם אני מוכר פלאפל דעותיי חשובות פחות או מבוססות פחות.

חוץ מזה, אני מפנה אותך לסוגייה האמיתית שעל הפרק, זו שהחלה את האשכול הזה. בעוד אנחנו מתקוטטים כאן על זוטות, עדת חוצנים עומדת להשתלט עלינו. האם אנחנו מוכנים לזה?

ידידי,
אני אסביר את פשר הויכוחים...
נכנסתי לפורום פוליטיקה והתחלתי לדון ולהגיב כמו כולם... בשל דעותי השמאלניות הוצפתי בהערות נאצה ובהחלטות חד משמעיות שאני (אישית!! לא תאורתית..) בוגד ושאנשים שכמותי אין מקומם בארץ ובוודאי שלא בצבא, נאלצתי להגן על עצמי (וגם על האידיולוגיה בעקיפין) ולהסביר שאני לוחם בצה"ל ונאמן למדינה כמו כולם (זו היתה הפעם הראשונה שהתייחסתי לעיסוק האישי שלי- כאשר הותקפתי אישית בעניין- ללא כל הצדקה .).
כמובן שהתחילה עכשיו מהומה, שלא יכול להיות ושאני ילד בתיכון וכו'... הסברתי שיכול להיות ושיש עוד לא מעט כמוני...
רק לאחרונה אנשים "השתכנעו" (כאשר צירפתי תמונות ועניתי על שאלות מקצועיות בפורום צבא וביטחון..).
אז עכשיו לשאול אותי האם יש לזה קשר לדעותי הפוליטיות? יש לזה קשר כי כמה חברים שלך מהימין גרמו לכך שיהיה לזה קשר. מבחינתי אפשר להחזיר את זה לארון...(אבל אני משער שבקרוב מאוד מישהו יצוץ שוב עם הכרזות "בוגד" "גובניק" וכו'.. והעניין יצא שוב לאור...)
בקיצר- אני בהחלט מסכים שאין שום קשר, לא לצדקת הדרך ולא ל"הוכחה" שהדברים שנאמרים הם חכמים או נכונים. (אבל אני חושב שיש כאן הרבה שמשתמשים בזה כשנוח להם, למשל- למי החיילים מצביעים? כמה כיפות סרוגות יש ביחידות מובחרות וכו'... ואחר כך טוענים "אין קשר בין הדעות לבין התפקיד.."
לעצם עניין החיזרים... מה יש לעשות?
אמיל.

נערך לאחרונה ע"י emile_a בתאריך 05-04-2006 בשעה 22:12.
ישן 06-04-2006, 01:16

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "לא, אבל יש לי לא מעט הוכחות לכך שאתה גזען שפל ומתועב... :)"

שמע אלכס, אתה כבר בדיחה ידועה בפורום אז אני לא אבזבז עלך יותר מדי זמן...
בוא רק נסכם שלפני שהבאתי לפה את התמונות מהטיסות והכוחתי שאני באמת מי שאני טוען, אתה טענת שאני ערבי ולכן לא יכול להיות שאני בכלל בצה"ל...
אני מביא רק קישור אחד כי אין כוח אליך אבל יש עוד הרבה כאלה... (ואתה בסך הכל ליצן החצר של הפורום...) אז הנה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...7264#post966880
מה שמצחיק (אבל לא מפתיע..) הוא שמיד לאחר שהוכחתי שאני אכן טייס אתה כמובן פשוט מחליף לתקליט חדש שתואם את עמדותיך המטורפות...
פתאום אני לא ערבי אלא אני גזען...
אני אוכיח שאני לא גזען..., והופ ליצן החצר יביא תקליט חדש שבוא הוא ממלמל שטויות חדשות...
בקיצר- דיברת שטויות לגבי בעבר (והוכחות בקישור, ויש עוד קישורים רבים כאלה..) ואתה מדבר שטויות גם היום.
טוב, אין כאן הפתעה אמיתית, ליצן החצר ישאר ליצן החצר....
אמיל.
ישן 06-04-2006, 15:49
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
פשוט תרפה מן העניין
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=Sam Weller]אני לא מבין..."

היית אמור כבר להבין שהויכוח הזה הוא כמו לנסות לשכנע אדם דתי שאין אלוהים. אם אתה נהנה מזה אתה מוזמן להמשיך, לי זה לא מפריע - זה רק מגוחך להפליא.

ולכל התוקפים - תפסיקו גם אתם לעשות צחוק מעצמכם. גם אני חושב שיש סתירה בין דעותיו של אמיל לבין שרותו בצה"ל (בלי קשר לתפקידו הספציפי), וגם החלפנו כמה מסרים בעניין בפורום הזה. לא השתכנעתי שהוא עצמו מיישב את הסתירה, אבל מי מאיתנו חי חיים נטולי סתירות? למי מאתנו אין אידאולוגיה נוקשה שפתאום כשהיא עומדת למבחן בנקודה מסויימת היא מגלה פתאום גמישות מופלאה. כן, גם אני חושב שתמיכה ברעיונות המדיניים של חד"ש אינה מתיישבת עם תמיכה בקיום מדינה יהודית, אבל שרות בצה"ל כן. תתווכחו עם הדעות, אבל תפסיקו לנסות להטיל דופי באדם שאינכם יודעים מיהו. אתם עושים לעצמכם חיים קלים מדי.

ודבר אחרון, לגבי החייזרים - אני התחלתי כבר לעשות משהו. אתמול התחלתי לחפור מקלט אטומי בחצר. אמנם זה ייקח לי כמה חודשים, בהנחה שהכפית לא תשבר לי באמצע הפרוייקט, אבל בסוף כולכם תעמדו בתור להכנס כשהחלליות יתחילו לנחות. אני מאד ממליץ שלא תקלו ראש בעניין.
ישן 06-04-2006, 21:59
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

גמישות זה טוב...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "פשוט תרפה מן העניין"

השאלה היא לאיזה כיוון הוא יתגמש ברגע המבחן?
אם האיש הזה טס במטוס נושא פצצה ופתאום עולות לו מחשבה על הערבים המסכנים במחנות הפליטים , על היכולת של יחידם לשנות את ההיסטוריה ושטויות מהסוג הזהאללה ירחם עלינו. כל היהודים האלה שמצביעים לחד"ש הצליחו לשכנע את עצמם שאויב הוא אוהב וההפך, יש להם אובסיסה לפרשנות מעוותת של המציאות ולצערי, ככל שזה נוגע לעצמם הם עושים עבודה מאוד משכנעת. לא הייתי רוצה שכוח כזה ינתן בידי מי שאוחז בתפיסה לעומתית של המציאות ואתה?

אתה חושב שעצם העובדה שהוא בחר לשרת בצה"ל מעידה על נאמנותו. ואני אומר שנאמנותו עדיין לא עמדה במבחן . לטוס זה כיף , זה מנפח את האגו , זו חוויה יוצאת מהרגיל ותמרוני טיסה זה בכלל משחק מצוין. אפילו אם הוא הפציץ אי אלו מטרות, זה נעשה בצורה סטרילית מגובה של כמה אלפי רגל. כרגע ,הוא משתתף במשחק. ביום שבו נאמנותו תעמוד למבחן , צה"ל עלול להצטער על המשגה שבגיוסו
(כמו שהצטער על המשגה שעשה עם הצוערים ופיטר אותם, לצערי אמיל כנראה שעבר את המסננת)
ישן 07-04-2006, 00:50

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "גמישות זה טוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
השאלה היא לאיזה כיוון הוא יתגמש ברגע המבחן?
אם האיש הזה טס במטוס נושא פצצה ופתאום עולות לו מחשבה על הערבים המסכנים במחנות הפליטים , על היכולת של יחידם לשנות את ההיסטוריה ושטויות מהסוג הזהאללה ירחם עלינו. כל היהודים האלה שמצביעים לחד"ש הצליחו לשכנע את עצמם שאויב הוא אוהב וההפך, יש להם אובסיסה לפרשנות מעוותת של המציאות ולצערי, ככל שזה נוגע לעצמם הם עושים עבודה מאוד משכנעת. לא הייתי רוצה שכוח כזה ינתן בידי מי שאוחז בתפיסה לעומתית של המציאות ואתה?

אתה חושב שעצם העובדה שהוא בחר לשרת בצה"ל מעידה על נאמנותו. ואני אומר שנאמנותו עדיין לא עמדה במבחן . לטוס זה כיף , זה מנפח את האגו , זו חוויה יוצאת מהרגיל ותמרוני טיסה זה בכלל משחק מצוין. אפילו אם הוא הפציץ אי אלו מטרות, זה נעשה בצורה סטרילית מגובה של כמה אלפי רגל. כרגע ,הוא משתתף במשחק. ביום שבו נאמנותו תעמוד למבחן , צה"ל עלול להצטער על המשגה שבגיוסו
(כמו שהצטער על המשגה שעשה עם הצוערים ופיטר אותם, לצערי אמיל כנראה שעבר את המסננת)

שוב אני אציין שדעותיו של גולש בפורום, לגבי מי צריך לעבור את המסננת ומי לא , ממש מזיזות גם לי וגם לצה"ל... וכבר הבטחתי שאני אחשוב עליך בפעם הבאה שאני תוקף בלבנון.
אז למה אני עונה לך? בגלל הקוראים האינטיליגנטים האחרים שצריכים לקרוא את התגובות פה..אתה מתעלם מהסברים שנתתי לגבי פקודות חוקיות ובלתי חוקיות, לגבי זה שאני משרת כבר 15 שנה!! ובעיקר לגבי הדוגמאות שנתתי מההיסטוריה של חיל האויר: ספקטור, שוחט, רליק שפיר, אנשים המחזיקים בדעות שמאלניות מאוד (תמיכה בסרבנות, חזרה לגבולות 67 וכו') והוכיחו שהם לוחמים משכמם ומעלה, לא במצבים סטרלייים אלא בקרבות ומצבים קשים!!
זוהי הוכחה לכך שהדבר אפשרי ויש כאלו (והאמת היא שיש עוד רבים אבל נעזוב את זה..).
ולגבי הכוח, "איזהו הגיבור- הכובש את יצרו", עדיף שהכוח יהיה אצל אנשים שקולים מאשר אצל מטורפים מלאי שנאה, שנאה לא מנתחת במלחמת, שיקול דעת, היגיון, קור רוח כן מנצחים...
looklook- לך למצע חד"ש ומצא לי סעיף שמונע ממני להיות אזרח נאמן וחייל נאמן? (ועזוב אותי מציטוטים עיתונאים כאלו ואחרים של חברי מפלגה, אם נלך לפי תאוריה כזו, לא תהיה אף מפלגה שאפשר להצביע לה..) תן לי סעיף אחד בעיתי במצע ואז נתחיל לדבר ( דיבורים בעולם הוירטואלי בלבד, צריך צריך בכל זאת להיכנס לפרופורציה ולזכור שזה לא העולם האמיתי, בעולם האמיתי אני ממש שומר עליך בלילה בזמן שאתה מתקתק במחשב, ואחר כך אתה עוד מעז לפקפק בנאמנותי ובאומץ לבי- פשוט בושה..)
אמיל.
ישן 05-04-2006, 14:38
  מיוחד וטוב לב מיוחד וטוב לב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל מיוחד וטוב לב
לכול שאלה יש תשובה
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "סע לשלום... ותמסור על הדרך לאלוה שחסרים הרבה פרטים בסיפור, כמו למשל"

אין אל וכמובן אין נשמה . לאחר

המוות אין כלום
, אלא אם כן יעשה המדע משהו על מנת שיהיה

משהו
. כפי שידוע לכם , ניתן לברוא מחדש יצור שמת מאחד

מתאיו
, אשר מכיל את התכנית הפיזית והאינטלקטואלית של יצור

זה
. ניתן להבחין שברגע מותו , מאבד היצור כמה גרמים ממשקלו .
זוהי , למעשה אנרגיה , הנמצאת בכל יצור חי , המשתחררת ברגע

זה
. כפי שידוע לכם , האנרגיה , כמו החומר , היא בעלת משקל . כמו

כן
, ידוע לכם , שגילינו שבאינסוף הקטן יש חיים אינטליגנטים
ומאורגנים ובוודאי מתקדמים כשלנו ודומים למה שהננו בעצמנו ,
את זאת הצלחנו להוכיח . מנקודת מוצא זו גילינו שהכוכבים

והפלנטות הם אטומים של יצור ענק
, אשר בוודאי מביט עצמו

בסקרנות על כוכבים אחרים וסביר להניח שהיצורים הקיימים

באינסוף הקטן של אותו יצור גדול
, ידעו תקופות בהם האמינו ב " אל

הטוב
" האי - מטריאלי . 54 עליכם להבין היטב שהכל נמצא בכל . ברגע

זה
, באטום אחד שעל זרועך , מיליוני עולמות נולדים ואחרים מתים

בהאמינם בקיומם של אל ונשמה
…. וכאשר חולפות אלף שנה ,
הספיק היצור הענק , שהשמש היא אחד האטומים שלו , לעשות אך

צעד אחד
. אכן , הזמן מתייחס ביחס הפוך למסה או , בעצם , לרמה

של צורות החיים אך הכל ביקום חי ומצוי בהרמוניה עם האינסוף

הגדול והאינסוף הקטן
. כדור הארץ חי , כמו כל יתר הפלנטות

קטן שעל פניו
, קשה להבחין בכך בגלל
הפער בתפיסת הזמן הנובע מהבדלי המסות , המונע בעדכם לקלוט

את הפעימות שלו
. אחת מכדוריות הדם האדומות , או מוטב , אחד

האטומים שעל גופנו
, לא יכול אף הוא להעלות על דעתו שהוא

מהווה יחד עם עמיתיו יצור חי
. בסופו של דבר , לפרט יש חשיבות

מועטה
: שווי המשקל ביקום הוא תמידי , אך אם ברצוננו להיות

מאושרים
, ברמתנו , עלינו לחיות בהרמוניה עם האינסוף הגדול ,
האינסוף הקטן ועם הדומים לנו .
שום טיעון המנסה לתמוך בקיומו של אל כלשהו או נשמה אינו

עומד במבחן
, כאשר מבחינים ולו במעט , באינסופיות היקום . לא

יכול להימצא גן עדן כלשהו במקום כלשהו
, כי מאחר והיקום הוא

אינסופי
, אין לו נקודת מרכז . נוסף על כך הסברתי לך קודם שלא

יכולה להתקיים תקשורת
, בגלל השוני הגדול מדי במסה , הגורם

לשוני בחלוף פרקי זמן שווים
, בין יחידה גדולה אינסופית לבין יקום

של יחידות קטנות אינסופיות
. לבסוף , אם ניתן לדמיין " נשמה

נצחית
", הנמלטת מהגוף לאחר המוות , תמונה מאד פיוטית , אולם

נאיבית מעט
, היות ונוצרה במוחות פרימיטיביים , לא ניתן לתאר

מקום אליו היא תלך
, בהיות היקום אינסופי . כלומר כמות האנרגיה

היוצאת ברגע המוות מתפזרת באופן אקראי ומתערבבת באנרגיות

ובאוויר הסובב
, באבדה כל זהות ייחודית , זהות אשר טבועה ,
כמובן , בחומר המאורגן , בתאי היצור החי שזה עתה מת . חומר זה

אשר התארגן על פי הקוד הגנטי של הזכר והנקבה בזמן העיבור
,
בעת היווצרות התא הראשון .
יש כאלה שיאמרו , באשר למקור החיים על כדור הארץ : " הסברך

לא משנה דבר היות ואינך יכול לומר מה היה בהתחלה
", אמירה

טיפשית המוכיחה שהאומר אותה לא תפס את האינסופיות

הקיימת בזמן כמו במרחב
. לחומר אין התחלה ואין סוף " היות

ומאום אינו הולך לאיבוד
, מאום לא נברא , הכל משתנה "
מובן שקשה למוח אנושי " סופי " לתפוס את האינסוף , מה שמסביר

את הצורך לתחום את היקום בזמן ובמרחב על ידי אמונות באל או

באלים רבים הנתפסים כאחראים לכל מה שקורה ביקום ואכן
,
יצורים שלא הגיעו לרמת הבנה מספקת של אנושות אל מול היקום ,
יכולים בקושי רב לקבל את רעיון האינסוף , העושה מהאדם לא

דבר מה יוצא דופן
, אלא יצור כלשהו הנמצא בתקופה כלשהי

במקום כלשהו של היקום האינסופי
. האדם מעדיף כמובן דברים

מוגדרים היטב
, ממוסגרים במידת מה ומתאימים למוחו . אלה

השואלים את עצמם אם קיומם של חיים על פלנטות אחרות

אפשרי
, הם דוגמה טובה ביותר למוחות צרי - אופק אלה

ליותר מידע www.rael.org/hebrew
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:30

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר