לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2006, 17:11
  BlacK_HawK_IL BlacK_HawK_IL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל BlacK_HawK_IL
עזרה שלום יש לי בעיה ממש קשה...

קודם כל שלום לכל חברי הפורום! אני מראש רוצה להתנצל על האורך של ההודעה ואני מודה לכל המגיבים מראש...

אוקיי אז אני בבעיה והיא מתחילה ככה:

לפני 6 שבועות הייתי במועדון עם חבר שלי וסתם ראיתי שמה ילדה שמצאה חן בעייני ולא נגשתי אליה כל הזמן וכשבאנו כבר ללכת אמרתי לעצמי שאין לי מה להפסיד אז נגשתי אלי וביקשתי ממנה את האיסיקיו שלה והיא נתנה לי אותו. יום למחרת צירפתי אותה לאיסיקיו והתחלנו לדבר. הכל הלך מצויין, דיברנו 6 שעות באיסיקיו וככה המשכנו לדבר ולדבר במשך כשבועיים. אני תכננתי להזמין אותה לצאת איתי אבל לא יכולתי כי היה לי מסע לפולין, אז יצא שלא יכולתי להזמין אותה לפני המסע כי לדעתי זה היה מוקדם מידי לכן החלטתי לצאת איתה אחרי המסע לפולין (חשוב לציין שביום נסיעה היא דיברה איתי כשעה לפני היציאה מהבית והייתי נורא לחוץ כי היו לי עוד דברים לסדר אז יצא ככה שאמרתי לה שלום בצורה לא ממש יפה).

אחרי שחזרתי מפולין הזמנתי אותה לצאת איתי לסרט, קבענו שלפני הסרט נדבר איזה שעה ואחרי זה נלך

וככה היה. דיברנו ואחרי זה הלכנו לסרט, היה ממש חביב ונהנתי אבל אני חושב שטעיתי בזה שלא חיבקתי אותה או משהו בסגנון + להוסיף את העובדה שהלכנו לפיינל דסטניישן 3... אחרי היציאה איתה המשכתי לדבר איתה ורציתי לצאת איתה עוד פעם אבל לא הצלחתי בגלל שכל יום שישי הלכתי ליום הולדת של חבר או שהיא הלכה לחברה שלה. העובדה גם שהיא לומדת בבית ספר שלי (שנה מתחתי) ולא נגשתי אליה אף פעם בבית ספר בשביל לדבר איתה, מלבד להגיד שלום מפריעה לי נורא והיא נובעת מזה שאני די ביישן. וככה זה נמשך במשך 6 שבועות עד יום שישי האחרון. יצא ככה שאני והיא יצאנו שוב פעם למועדון והחלטתי שאני היום מציע לה לרקוד איתי ואולי אפילו חברות. ראיתי אותה ואת חברה שלה במועדון הולכות ופתאום מולי היא פנתה לכיוון אחר. אני רציתי להציע לה לרקוד ושוב פעם לא השתלטתי על עצמי והתביישתי, בכלל אני לא יודע אם היא רצתה את זה או לא אבל הרגשתי שהיא מתחמקת ממני. חזרתי הבייתה ממש מבואס והרגשתי תחושת רייקנות מאוד חזקה,פתאום אני הבנתי עד כמה אני אוהב אותה ועד כמה אני לא יכול בלעדייה. יום למחרת היא ניסתה לתפוס אותי באייסיקיו אבל לא עניתי. היום היא התחילה איתי שיחה והגענו למצב שאני שופך את כל מה שיש לי להגיד על היחסים שלנו וככה נראתה השיחה ביננו:

אני חושב שהייתי ילד מטומטם, אידיוט, טיפש, דביל ועשיתי את כל הטעויות שיכולתי בקשר שלנו... משכתי הכל יותר מדי זמן בלי כוונות ברורות... אני דביל כי אני חושב שאת אחלה ילדה עם אופי ויופי הכי טוב בעולם אבל לא עשיתי שום דבר כמו שהייתי צריך.. אני לא ממש מבין מה את חושבת על הכל אבל אחרי המועדון אני הבנתי עד כמה טעיתי והרגשתי באמת בן אדם ריק ושאין לי בכלל מה לעשות... והכל מהסיבה שאני פחדתי ועדיין פוחד לאבד אותך... זאת העמדה שלי... מה שלך?

אוקי... קודם כל תודה... לא יודעת אם כל המחמאות פה באמת מגיעות לי אבל שיהיה- תודה..

תראה אני לא ממש יודעת מה היה במסיבה הזאת ולא יודעת מה גרם לך להבין את כל זה (אתה יכול לספר לי...) אבל תראה.. אני לא יודעת מה להגיד לך..

אבל כרגע אין לי שום כוונות להיות עם אף אחד.. פשוט לא מתאים לי..

מצטערת, לא התכוונתי לעשות משהו שישלה אותך או משהו כזה..

אני לא יודעת למה אתה מתכוון בזה שלא עשית דברים כמו שצריך.. למה אתה מתכוון?

ועוד משהו, למה אתה מפחד לאבד אותי? אני לא הולכת לשום מקום... פשוט לא יותר מידידים.. מצטערת..

סבבה אין בעיה.. אני מעדיף שהכל יהיה ברור... קודם כל... כל מחמאה ממה שאמרתי מגיעה לך ואפילו יותר... מה שגרם לי להבין שהכל לא הולך ממש טוב זה שאני הרגשתי שאת מנסה להתחמק ממני- אני לא יודע אם זה נכון.. אבל כמה פעמים בבית ספר ראיתי אותך מאחורי ופתאום מולי שמה ריצה מהירה עם הגב אליי וגם במועדון כשישבתי על הספה עם החברים שלי ראיתי אותך ואת חברה שלך עוברות מולי ופתאום מסתובבות לכיוון אחר... אני לא יודע אם כל זה קשור ואני לא מאשים פה אותך... הכוונה שלי בזה שהייתי איטי מידי היא העובדה שעשיתי הכל איטי בגלל פולין אחרי היציאה הראשונה שלנו לא המשכתי לצאת איתך ובזה אני יכול להאשים רק את עצמי... הכוונה שלי מראש הייתה של חברות אבל גם להיות ידיד שלך זה מצויין...

תראה, אמרתי לך כבר, במועדון אין לי שמץ מה קרה... מודה שתיתי יותר מידי ואני מצטערת על זה..

תראה, אל תאשים את עצמך כי גם אם נגיד והיית איטי וכל זה.. זה לא היה הולך כי לא היו לי כוונות של חברות בכלל... אני לא בן אדם כזה... אין לי מחוייבות לבן אדם אחד.. אני לא יכולה פשוט..

כן.. ידידות זה אחלה חח

ובאמת התכוונתי לכל מילה שאמרתי בשיחה ואני חושב שהיא הילדה הכי יפה ועם האופי בין הכי טובים שפגשתי. למרות שהראתי סימנים לכך שאני לא מתנגד לידידות אני יודע שאני בחיים לא אהיה ידיד שלה כי זה רק יכאיב לי מהסיבה הפשוטה שאני אוהב אותה!

האם יש לכם דרך להוציא אותי מהמצב הזה? כי אני פשוט ממש לא יודע מה לעשות, אני פשוט נואש.

אני מודה לכל מי שקרא את זה ואני אשמח לכל תגובה שהיא גם חיובית וגם שלילית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2006, 17:24
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
תראה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BlacK_HawK_IL שמתחילה ב "שלום יש לי בעיה ממש קשה..."

קשה מאוד להפוך מישהי ממצב של "לא מעוניינת" ל"מעוניית", בעצם, לצערי זה כמעט בלתי אפשרי. יכול להיות שאם תמשיך להיות ידיד שלה אתה תתקרב אליה יותר, והיא גם תרגיש משיכה אליך.. אני יכול לספר לך עליי ועל החברה שלי שבהתחלה היינו באמת ידידים טובים, בלי רצון לקשר מסויים. לאט לאט מבינים שהאיש שאתה איתו ונורא אוהב בתור ידיד אתה מרגיש אליו משיכה נורא נורא חזקה ורוצה להיות איתו. "אהבה ממבט ראשון" כמו שאתה רואה בסרטים לצערנו, לא קורת הרבה בחיים האמיתיים.. אני מציע שתצאו הרבה בתור "ידידים" ומי יודע, אולי יתפתח מזה משהו (וחוץ מזה, אם אתה ממש אוהב את האופי שלה הייתי "שומר" אותה בתור ידידה טובה)

מקווה שעזרתי, בהצלחה בהמשך ותעדכן
טל

www.talnitzan.co.il

ישן 12-04-2006, 16:17
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אוהב אותה.."

ציטוט:
אולי רק נדלקת? אולי אתה עוד לא ממש מאוהב בה?

מה את שואלת...זה ברור...

ציטוט:
בכל אופן כך או כך דברתם ונראה שהיא לא הכי בוגרת בקטע של יחסים וכאלה, ברור לך שעכשיו תרד מכל הקטע.

מה הקשר לא בוגרת...? אין קשר...הוא עשה טעויות...ועליהם הוא משלם...זה הכל...

ציטוט:
זה מאכזב לקבל דחיה, אבל אם יש משהו שכן היה לכם זה הכנות, וזה דבר חשוב.

זהו..הכנות זה הדרך אל האושר...
אני אוהב אותך הולי..עכשיו אני אמור להיות מאושר לא?

ציטוט:
מה לעשות עכשיו? תמשיך לצאת ולבלות, עוד תכיר מלא בנות חדשות, ויום אחד בכלל תשכח אותה, נראה בלתי אפשרי כרגע- זה רק זמני.

עד כמה שזה נשמע אידיוט - זה נכון...

ציטוט:
אין להאיץ ולהתקע במשהו שלא נועד להיות.

זהו..פשוט הכל נקבע בכוכבים...ורק ע"י הסתכלות בכוכבים אפשר לראות שזה לא נועד להיות...
ישן 13-04-2006, 14:36
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
חחחחחחחחחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE]אולי רק נדלקת? אולי..."

תראה... תשמע... תבין.. תפנים

אתה אוהב אותי? חחחחחחחחחחחחח

עדיף כנות מאשר לחיות באשליה

זה לא כ"כ ברור מה בדיוק הולך לו בלב/ראש, צורת כתיבה שאמורה לשים את הדברים בפורפורציה <מול העיניים>.

מה הקשר לא בוגרת? ההתנהגות שלה אחרי המעשה לא בוגרת, גם אם הוא היה זה שלא היה בסדר כאן <מאיזה סיבה שלא תהיה> יש דרך לעשות דברים, והדרך שלה מראה על חוסר בגרות.

ובקשר לציטוט האחרון... תאמין לי שלכל דבר יש סיבה - ועד כמה שזה "קלישא" יש דברים שלא נועדו להיות, ולא יהיו, והכי גרוע -> הם יהיו תחת לחץ ולא בצורה טבעית ונעימה לשני הצדדים.

נ.ב
לא מאמינה בכוכבים.. אבל כן מאמינה שלכל דבר יש סיבה ושאת הסיבה נגלה אחר כך <או שגם את זה לא> אבל הסיבה קיימת.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 13-04-2006 בשעה 14:40.
ישן 13-04-2006, 16:38
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "חחחחחחחחחחחחחח"

ציטוט:
עדיף כנות מאשר לחיות באשליה
מעולם לא אמרתי שאני לא מסכים עם כנות...אבל צריך לדעת מתי להגיד את הדברים....ופה הוא ממש הגזים... הוא הציג את עצמו כבן אדם הכי קטן שיכול להיות ואותה כמלאכית שירדה לו מהשמיים ועושה לו טובה שהיא איתו... תחשבי על זה ככה...מה את היית אומרת על בן אדם שאומר לך שהוא אידיוט..שהוא מפגר...שהוא עשה את כל הטעויות..בן אדם שהפיל הכל על עצמו....בן אדם שאומר שאת הדבר הכי טוב שקרה לו אי פעם... בן אדם שאומר לך שאת הכי יפה והכי חכמה בעולם..בן אדם שאומר שבלעדייך אין לו חיים...בן אדם שאומר לך שהוא מפחד לאבד אותך...בן אדם שמציג את עצמו כאילו אין לו ערך...? אני אגיד לך מה תחשבי עליו...את תגידי שהוא חמוד... שהוא מתוק...אבל את לא תמשכי אליו...את לא תרגישי שום רצון להיות איתו...וגם את לא תהיי איתו....את תרצי אותו...אבל רק כידיד....

ציטוט:
זה לא כ"כ ברור מה בדיוק הולך לו בלב/ראש, צורת כתיבה שאמורה לשים את הדברים בפורפורציה <מול העיניים>.

אני דווקא חושב שהוא היה די ברור במה שהוא כתב לה....או לנו...

ציטוט:
מה הקשר לא בוגרת? ההתנהגות שלה אחרי המעשה לא בוגרת, גם אם הוא היה זה שלא היה בסדר כאן <מאיזה סיבה שלא תהיה> יש דרך לעשות דברים, והדרך שלה מראה על חוסר בגרות.

איזה דרך לא בוגרת לעזאזל? היא אמרה לו מה שהיא חושבת..היא אמרה לו שלא מתאים לה קשר כרגע.... זה הכל...היא נתנה לו תירוץ כי המשיכה אליו ירדה.... ואז היא העלתה את התירוץ שלב ואמרה לו שלא מתאים לה קשר עם בן אדם אחד כרגע....
את באמת חושבת שכשיגיע גבר החלומות שלה...זה שיטרף אותה.... היא תגיד לו את זה...? או לחילופין תבגוד בו עם מישהו אחר...? את באמת חושבת שהיא תגיד דבר כזה למישהו שהיא נמשכת אליו ורוצה אותו? או למישהו שבאמת מאמין שיש לו ערך...? היא הייתה כנה איתו....זה הכל...

ציטוט:
ובקשר לציטוט האחרון... תאמין לי שלכל דבר יש סיבה - ועד כמה שזה "קלישא" יש דברים שלא נועדו להיות, ולא יהיו, והכי גרוע -> הם יהיו תחת לחץ ולא בצורה טבעית ונעימה לשני הצדדים.

מה זה השטויות האלה? דברים שלא נועדו להיות...איך אפשר להבדיל בין דברים שנועדו להיות לבין דברים שלא נועדו להיות..? איך אפשר לדעת בוודאות שזה לא נועד להיות...?
על כל דוגמא שתתני לי אני יכול לתת לך דוגמא נגדית....

ציטוט:
נ.ב
לא מאמינה בכוכבים.. אבל כן מאמינה שלכל דבר יש סיבה ושאת הסיבה נגלה אחר כך <או שגם את זה לא> אבל הסיבה קיימת.

זה כבר לא קשור.... מאיפה את יודעת שיש לכל דבר סיבה....? ותקלי על שניינו ואל תתני דוגמא מהתנ"ך..(ואני בן אדם מאמין.....)...

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 13-04-2006 בשעה 16:43.
ישן 15-04-2006, 12:30
  Maiden Maiden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.06
אני אנסה להראות פה את כל הצדדים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BlacK_HawK_IL שמתחילה ב "שלום יש לי בעיה ממש קשה..."

הילדה הזאת לא רצינית בכלל, כפי שהיא אמרה היא "לא יכולה להיות מחוייבת"...
אז:
גם אם תהפכו להיות חברים בסופו של דבר, היא אחת מאלה שיבגדו בך- מכיוון שהיא לא יכולה להתחייב למישהו אחד (קח מטאפורה של ציפור בכלוב פרוץ- היא תעוף החוצה!).

מצד שני, אני ראיתי אהבה אחת פורחת מתוך עקשנות ונחישות להשיג את הבחורה- למרות שבהתחלה היא רצתה להיות לא יותר מידידה (מזכיר משהו...?)

אבל(!!!) אי אפשר לעולם לחזור להיות ידידים אחרי שאהבת אותה.
לכן, הצעת הידידות הנפלאה שהיא מציעה לך, לדעתי היא מגוחכת, מהסיבה הפשוטה, שאם אתה רוצה לשכוח אותה, בעודך מאוהב בה, עדיף להיות רחוק כמה שיותר ממנה, שנאמר "רחוק מהעין רחוק מהלב".

לסיכום, יש הרבה דגים בים האהבה, ואם תחכה מספיק, עוד תתפוס לך איזו נסיכת נילוס טעימה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:11

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר