לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2006, 23:45
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אסביר לך את העניין ."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
בעיני - אחמד טיבי הוא מחבל ששימש יועץ לרש"ף ולכן מדינה מתוקנת הייתה צריכה לדאוג לפחות לשפוט אותו כמו ששפטו את החבר שלו ברגותי. (לא קראתי לחסל אותו אמרתי שזו האסוציאציה שלי)

זה שבג"ץ (כרגיל) מתעלם מהחוק ונותן למי שמזוהה ומזדהה עם הטרור להיות "נבחר ציבור" זה לא מעניין אותי.

במדינה מתוקנת יש גבולות ואין כיבוש (ועוד כמה דברים, אני מודה שזו רשימה חלקית).
להצמיד את ברגותי לטיבי זאת בדיוק דמגוגיה עלובה בדיוק כמו נסיונות מן השמאל להצמיד כל קבוצת מתנחלים ליגאל עמיר או לגולדשטיין. לאף אחד אין חשד שטיבי מוציא לפועל פיגועים, ואל תגיד לי שהוא תומך בפיגועים כי הוא בפירוש לא. לגבי תמיכתו במאבק נגד הכיבוש- הרי שגם אם אתה לא מסכים איתה, זוהי דעה "לגיטימית".
אמיל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2006, 00:23
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
לוקלוק לא צריך את העזרה שלי :)
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]שהוא מבקר..."

הוא מסתדר מצויין לבד, אז אני אשאיר את הוויכוח על כן טרוריסט לא טרוריסט לשניכם.
אני מזכיר לך שביקור במדינה כזו הוא עבירה על החוק. מה יש לו בדיוק לחפש שם? האדם הזה הוא דוגמה מאד טובה (או שאולי בעצם אני צריך להגיד דומה מאד רעה?), לאדם שמנסה להשתמש בדמקורטיה כדי להרוס את אותה דמקורטיה עצמה. הוא עושה מכולנו צחוק, ימנים או שמאלנים. אם הוא היה סורי שמנסה לעשות את אותו הדבר, הוא היה מוצא את עצמו במרתפי כלא אל מאזה במקרה הטוב, או תלוי על איזה עץ בכיכר העיר במקרה הרע.

ישן 17-04-2006, 07:17
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
גם בניה בשטחים כבושים במיוחד אלו הגזולים מפלסטינאים איננה חוקית
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לוקלוק לא צריך את העזרה שלי :)"

מדינת ישראל והמתנחלים כ"שליחיה לדבר עבירה", לא רק מבקרת אלא גם משתלטת על שטחים, תוך כדי גזל ועושק אלו שישבו והוציאו לחמם מהם בעבר. מה יש לנו בדיוק לחפש בשטחים הכבושים?

אין כמו דוגמאת המתנחלים, כמי שמנסים להשתמש בדמוקורטיה כדי להרוס את אותה. דוגמא נהדרת כיצד המיעוט כפה עצמו על הרוב במשך תקופה ארוכה ונהנה מהמנעמים שהרעיף עליו השלטון. תקופה זאת נסתיימה (אני מקווה) והם יחזרו למקומם ולמעמדם הטבעי כמו כלל אזרחי מדינת ישראל.

אני מבין שאתה מאד מצפה, שמדינת ישראל תלמד ותאמץ את הדמוקרטיות מבית מדרשם של סוריה, אירן, ערב הסעודית ושורה של דמוקראיות מזרח תיכוניות.
ישן 21-04-2006, 14:33

לנוחיותך אנסה לשים משפט שלי בעקבות משפט שלך
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "דן רוז היקר"

אני מזכיר לך שביקור במדינה כזו הוא עבירה על החוק. מה יש לו בדיוק לחפש שם?
מדינת ישראל והמתנחלים כ"שליחיה לדבר עבירה", לא רק מבקרת אלא גם משתלטת על שטחים, תוך כדי גזל ועושק אלו שישבו והוציאו לחמם מהם בעבר. מה יש לנו בדיוק לחפש בשטחים הכבושים?

האדם הזה הוא דוגמה מאד טובה (או שאולי בעצם אני צריך להגיד דומה מאד רעה?), לאדם שמנסה להשתמש בדמקורטיה כדי להרוס את אותה דמקורטיה עצמה. הוא עושה מכולנו צחוק, ימנים או שמאלנים.

אין כמו דוגמאת המתנחלים, כמי שמנסים להשתמש בדמוקורטיה כדי להרוס את אותה. דוגמא נהדרת כיצד המיעוט כפה עצמו על הרוב במשך תקופה ארוכה ונהנה מהמנעמים שהרעיף עליו השלטון. תקופה זאת נסתיימה (אני מקווה) והם יחזרו למקומם ולמעמדם הטבעי כמו כלל אזרחי מדינת ישראל.

אם הוא היה סורי שמנסה לעשות את אותו הדבר, הוא היה מוצא את עצמו במרתפי כלא אל מאזה במקרה הטוב, או תלוי על איזה עץ בכיכר העיר במקרה הרע.

אני מבין שאתה מאד מצפה, שמדינת ישראל תלמד ותאמץ את הדמוקרטיות מבית מדרשם של סוריה, אירן, ערב הסעודית ושורה של דמוקרטיות מזרח תיכוניות.

אני מקווה שלאחר ש"האכלתי" אותך בכפית - תבין את ההקבלה ואת הקשר

ישן 21-04-2006, 15:06

זה בטח עושה לך מאד כיף
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לנוחיותך אנסה לשים משפט שלי בעקבות משפט שלך"

לשכתב את ההיסטוריה בצורה שתתאים לך, אבל תן לי לצנן את ההתלהבות שלך קצת.

עד שהתקבל חוק פינוי פיצוי בכנסת הישיבה בעזה ובצפון השומרון לא היוותה עברה על שום חוק.
אם אין חוק שאוסר, המתנחלים לא יכולים ליהיות שליחים לדבר עברה.

אם המתנחלים היו מיעוט שכפה את עצמו על הרוב, למה הרוב הזה לא בחר במפלגה שגם תדאג להחזיר את אותו "מיעוט" לגבולות 67'? הסיבה הפשוטה היא שאומנם היו אנשים שקראו לחזרה לגבולות 67, אבל לא היו מספיק כאלה כדי לגרום לשינוי פוליטי. בנוסף לזה ממשלות, גם מימין וגם משמאל, עודדו אותם לשבת באזורים אלה ע"י מתן הטבות מפליגות.

עכשיו נצא מנקודת ההנחה המאד היפוטטית שאתה צודק, והמתנחלים עברו על החוק (או השתמשו בדמוקרטיה כדי להרוס את הדמוקרטיה). איך זה נותן לגיטימציה לטיבי לעבור על החוק גם כן? יש גם אנשים שרוצחים במדינה הזו, זה נותן לאחרים לגיטימציה לרצוח? נקודת הראיה הזו היא מאד מסוכנת, שלא להגיד עבריינית.

תנוח דעתך דן רוז, הדבר היחידי שאתה יכול להאכיל בכפית זה אולי את מדור הבדיחות בעיתון אצבעוני, גם זה לא בטוח.

נערך לאחרונה ע"י rubber_duck בתאריך 21-04-2006 בשעה 15:08.
ישן 21-04-2006, 16:36

מומחה לחוקים אתה לא וכמובן גם אני
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה בטח עושה לך מאד כיף"

התיישבות אזרחית בשטחים כבושים היא ביסודה נוגדת את החוק הבינלאומי ואסורה. העובדה שמדינת ישראל הפרה את החוק - איננה שכתוב ההיסטוריה היא עובדה.

גם לדבריך מאז התקבל חוק פינוי פיצוי בכנסת הישיבה בעזה ובצפון השומרון היוותה עברה על החוק.

אם המתנחלים היו מיעוט שכפה את עצמו על הרוב, למה הרוב הזה לא בחר במפלגה שגם תדאג להחזיר את אותו "מיעוט" לגבולות 67'? אתה צודק שגם המפלגות שהיו אמורות להחזיר את מדינת ישראל לגבולות מתאימים לה, לא עשו מלאכתם ולא היה להם העוז לבצע את המשימה עליה הם נבחרו.
דוקא ממשלות הימין (בגין והשלום עם מצרים ושרון עם היציאה מעזה) עשו צעדים בכוון הנכון. גם הם לא היו מושלמים ו/או שעדין לא הושלמו.

אני איתך בנושא שהפרת חוק בידי האחד איננה נותנת לגיטימציה להפרתו ע"י השני. רק שלא ברור לי איזה חוק הפר אחמד טיבי - אולי תשאל את היועץ המשפטי לממשלה?

העובדות מדברות בעד עצמן - לאחר השמוש בכפית הבנת משהו.

באשר לבדיחות הנושאים שאני עוסק בהם הם ברומו של עולם ובנפשותינו - אם אתה רואה בהם בדיחות חבל על המאמץ שלי - שלום ולא להתראות.
ישן 22-04-2006, 15:31

עכשיו תורי להאכיל אותך בכפית
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מומחה לחוקים אתה לא וכמובן גם אני"

ומרוב שזה קל זה ממש מביך. אני אחסוך לך פניה ליועץ המשפטי לממשלה ואני אביא את החוק שאותו החבר שלך דרס כמה פעמים ברגל גסה. סימנתי לך את החלקים הרלוונטיים באדום, כדי שלא תוכל להתעלם מהם כמו שאתה אוהב:

פקודת הארכת תוקף של תקנות-שעת חירום (יציאה לחוץ-לארץ), התש"ט- 1948

פקודת הארכת תוקף של תקנות שעת חירום הנ"ל האריכה את תקפן של תקנות-שעת חירום (יציאה לחוץ-לארץ). תקנות אלו הן בעצם החיקוק המסדיר את סדרי היציאה מישראל (במקביל להסדרים הקבועים בחוק הכניסה לישראל, התשי"ב - 1952 בכל הקשור לסדרי הכניסה). סדרי היציאה הקבועים בתקנות הם:

חובת הצגת דרכון או תעודת מעבר ברי תוקף בפני קצין בקורת הגבולות (תקנה 1)

חובת היציאה דרך תחנת גבול רשמית (תקנה 14).

תקנה 5 לתקנות קובעת חובה לקבל היתר יציאה לאחת הארצות המפורטת בסעיף 2א לחוק למניעת הסתננות (עבירות ושיפוט), התשי"ד – 1954. חל איסור על כניסה לאותן ארצות מבלי לקבל היתר משר הפנים או מראש הממשלה (ראו חוק לתיקון פקודת הארכת תוקף של תקנות שעת חירום (יציאה לחוץ לארץ) (מס' 7), התשס"ב - 2002 [ס"ח 1836 התשס"ב, עמ' 205). בעקבות הסכמי השלום אשר נחתמו עם מצרים וירדן הוציא שר הפנים היתרי יציאה כלליים לאותן מדינות (לגבי ירדן, ראו: י"פ 4247 התשנ"ה , עמ' 179; לגבי חצי האי סיני ראו: י"פ 3698 התשמ"ט, עמ' 422 וביטולו: י"פ 4010 התשנ"ב, עמ' 3353.

המדינות הכלולות בסעיף 2א לחוק למניעת הסתננות (עבירות ושיפוט) הן:

לבנון, סוריה, מצרים, עבר הירדן, סעודיה, עיראק, תימן.

ההסדרים הקבועים לעיל (למעט חובת הצגת דרכון בפני קצין ביקורת הגבולות) לא חלים על מי שנמצא בישראל מכח רשיון לישיבת-מעבר או לישיבת - ביקור, כמשמעותן בחוק הכניסה לישראל, התשי"ב - 1952 (ראו חוק לתיקון פקודת הארכת תוקף של תקנות שעת חירום (יציאה לחוץ לארץ) (מס' 7), התשס"ב - 2002 [ס"ח 1836 התשס"ב, עמ' 205) וכן על אדם הנהנה מחסינות דיפלומטית ואדם הנמנה עם החבר הקונסולרי הסדיר של מדינה זרה (אולם כן חלות על מי שמחזיק דרכון דיפלומטי או דרכון שירות של מדינת ישראל).

אני בטוח שאפילו אתה הצלחת להבין איפה הוא עבר על החוק. הסיבה היחידה שטיבי לא עמד לדין היא החסינות שלו, שבה הוא עושה שימוש ציני.

ישיבה בעזה וצפון השומרון הפכה לעברה על החוק רק כאשר זמן היעד שצויין בחוק עבר, ולא כאשר החוק התקבל (אני ממש מקווה שאתה לא עו"ד).

לגבי החוק הבין לאומי, זה שאתה טוען שיש חוק נגד התיישבות בשטחים כבושים זה נחמד, אבל זה לא אומר שבאמת יש חוק כזה. אני אשמח מאד אם תוכל למצוא אסמכתא לחוק שכזה.

ישן 22-04-2006, 16:05

כתבתי לך שאני אינני בקי בחוקים אבל כפי הנראה גם אתה לא
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "עכשיו תורי להאכיל אותך בכפית"

תודה עבור האכלתי בכפיתככה אני מבין היטב למה אתה מתכוון

==== ישנה לי הרגשה שהחוק ישן ומיושן ולבטח גם תוקן - תראה בעצמך אלו מדינות כלולות בו ואלו
אינן כלולות בו..
==== על הדרכון עצמו כתוב שהוא מיועד לכל הארצות - לא מצויינת עליו כל הגבלה.
כולל בקשה מכל הארצות לסייע למחזיק דרכון זה
בעבר צויין בדרכון לאילו מדינות אסור להכנס בעזרתו.

אני בטוח שאפילו אתה הצלחת להבין איפה הוא עבר על החוק. הסיבה היחידה שטיבי לא עמד לדין היא החסינות שלו, שבה הוא עושה שימוש ציני.
==== אני הצלחתי להבין, על פי דבריך ועל פי אי פעילות היועץ המשפטי, שטיבי לא עבר על כל חוק.
היועץ יכול לבקש להסיר את חסינותו והוא לא עשה כן - מה שאומר דרשני.
באשר לשימוש הציני - טיבי עשה בו שימוש רציני. ישנם רבים אחרים המנצלים את החסינות
למעשי שוד, גזל, עושק, הסתה ומרמה.
ישן 22-04-2006, 16:33

בחייאת דן תקרא את כל הקטע
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כתבתי לך שאני אינני בקי בחוקים אבל כפי הנראה גם אתה לא"

לא רק מה שנוח לך. הינה ההמשך שהתעלמת ממנו "בטעות":

תקנה 5 לתקנות קובעת חובה לקבל היתר יציאה לאחת הארצות המפורטת בסעיף 2א לחוק למניעת הסתננות (עבירות ושיפוט), התשי"ד – 1954. חל איסור על כניסה לאותן ארצות מבלי לקבל היתר משר הפנים או מראש הממשלה (ראו חוק לתיקון פקודת הארכת תוקף של תקנות שעת חירום (יציאה לחוץ לארץ) (מס' 7), התשס"ב - 2002 [ס"ח 1836 התשס"ב, עמ' 205). בעקבות הסכמי השלום אשר נחתמו עם מצרים וירדן הוציא שר הפנים היתרי יציאה כלליים לאותן מדינות (לגבי ירדן, ראו: י"פ 4247 התשנ"ה , עמ' 179; לגבי חצי האי סיני ראו: י"פ 3698 התשמ"ט, עמ' 422 וביטולו: י"פ 4010 התשנ"ב, עמ' 3353.

תקרא פה על התקנות לשעת חירום ותבין שהכנסת ממשיכה לתת תוקף לחוקים הנ"ל ע"י הערכת תוקף "זמן החירום". למעשה החוקים האלה תקפים גם עכשיו.

אתה עצוב דן. כל כך מתאים לך להבין מה שאתה רוצה מחוקים שכתובים שחור על גבי לבן שזה פשוט עצוב. ממתי העבודה שהיועמ"ש לממשלה מחליט לא להגיש כתב אישום כנגד ח"כ שסרח היא הוכחה שאותו ח"כ נקי כפיים? ד"א אם אתה מתעקש היועמ"ש כן החליט לפתוח בחקירה פלילית נגדו. בבקשה: http://business.msn.co.il/news/Crim...50628142800.htm

אני שמח לשמוע שביקור במדינות אוייב זה שימוש רציני בחסינות. שוב אתה מגלה את הפרצוף האמיתי, והלא מחמיא, שלך.אין גבול למה שאתה מוכן לסבול כדי להכשיר את השרץ?

ישן 17-04-2006, 00:27
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
קשה להאמין שאתה לא ערבי.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]הוא תמך..."

אתה יודע בכלל מי זה טיבי ?...

הוא יועצו לשעבר של אבו עמאר, הראיס ערפאת - שהוגדר בישראל עד יום מותו כמחבל
וראש ארגון הטרור הגדול ביותר שפעל מול ישראל.

בוועדת אור של מהומות אוקטובר הוא נמצא אשם בהסתה והמרדה ובגלל חסינותו, לא
ננקטו צעדים פליליים נגד הגיס החמישי.

הוא קרא ברוב חוצות לפלסטינים להמשיך בהתנגדות ואל תגיד לי שזאת לא תמיכה
בפיגועים, שהרי, התנגדות אצל הפלסטינים זאת לא התנגדות נוסח גנדי.

הוא ח"כ בכנסת ישראל ומשתמש בחסינות שלו באופן ציני להחריד, כמו שאר המחבלים
הערבים בכנסת, שמסיתים בעד התנגדות הפלסטינים, שהולכים למדינות אויב ונואמים
שם ברוב חוצות כנגד ישראל ובעד הפלסטינים.

תפסיק להיות צבוע; זה טינוף המוסריות.

ישן 17-04-2006, 00:51
  emile_a emile_a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "קשה להאמין שאתה לא ערבי."

הרבה דברים שכתבת הם נכונים.
רק שהקפיצה בין היותו עובר על החוק לבין היותו מחבל הינה ארוכה ולא נכונה.
דווקא אתם "מהימין" לא צריכים להשתתף בזילות של המושג מחבל, לא הייתי כותב כלום אם הייתם כותבים עבריין, אבל מחבל זה מוגזם וזה שיקרי. וכאשר מדברים על סתם עבריינים- הרי שליברמן הוא עבריין, אולמרט (לפי מה שאני קורא בפורום) ועוד כהנה וכהנה.
טוען שהוא מחבל- תביא קצת יותר עובדות, להיות יועץ של ערפאת בשנותיו האחרונות זה אולי מאוד לא מכובד, אבל זה לא מחבל.
אין אני בא לגונן יותר מדי על טיבי, יותר "מפריע" לי ההגזמות והדמגוגיה לעיתים בפורום.
ולעניין ה"אתה ערבי" מה זה אמור לעשות? ומה זה אמור להוכיח? אם אני ערבי, זה משנה משהו? מה גם שאתה יודע טוב מאוד שאני לא ערבי אז תרד מזה כבר.
אמיל.
ישן 17-04-2006, 01:43
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
נראה לך שמחבל זה רק מי שמפוצץ עצמו עם חגורת נפץ ?....
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי emile_a שמתחילה ב "הרבה דברים שכתבת הם..."

מחבל זה כל מי שקשור לארגון טרור, מסית לפיגוע, מממן ומבצע. יאסין בשנותיו האחרונות לא היה מחבל כפי שאתה מגדיר מחבל. הוא היה ראש ארגון טרור שהסית לפיגועים, כך גם עבד אל-עזיז רנתיסי, שעכשיו נמצא עם 72 בתולות. הם היו מחבלים בדיוק כמו טיזי - הם הסיתו, שלחו ואספו כסף לארגונם, הם לא ביצעו פיגועים במו ידם. זה שטיזי גם ח"כ בישראל, זה רק מוכיח שיש אצלנו מחדלים הזויים, כגון גיס חמישי בחסות שלטון החוק.

אתה יכול להמשיך לסובב את זה, לא יעזור לך - טיזי וחבורתו היו מזמן מחוץ לפרלמנט במדינה מתוקנת. הם לא היו יושבים בארה"ב או באירופה אפילו יום אחד כשהם יוצאים בפרהסיה ובבוטות כזאת נגד מדינתם, ועוד כשהם מסייעים לאויב בנאומים והצהרות למיניהם, ותומכים בו.

ישן 17-04-2006, 08:18
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
ליברמן יהיה השר לבטחון הפנים על אפו וחמותו של טיבי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "ועכשיו אחמד טיבי ינסה לסכל את מינוי ליברמן לשר"

כי כפי שכבר ציינתי :

אין זה משנה אם נותנים לגולדפרב סגן שר ומיצובישי או לליברמן שר לבטחון פנים ווולוו
העיקר להגדיל את התמיכה בקרב המפלגות היהודיות
איש לא יוכל לטעון שאולמרט הסתיר מהם את תכנית ההתכנסות, ליברמן לא יוכל לטעון שכשקיבל את התיק לבטחון הפנים לא שמע על ההתכנסות.
תן לו את התיק והוא יתמוך באולמרט כפי שתמך באריק, מה זה משנה, אם יצביע בעד - זה טוב, אם יצביע נגד, יפטר אותו אולמרט כפי שעשה זאת שרון.
בגלל זה המלצתי לפני הבחירות להצביע לליברמן ולא לליכוד (HUMMER1 - זוכר ?) הליכוד יצביע נגד, ליברמן ? תן לו וולוו ושר לבטחון פנים והוא יצביע עוד שלושה שבועות בעד ממשלתו של אולמרט - לא לפני שיחתום על קווי היסוד שלה - אין נצחון מתוק מזה (טוב, חוץ מה 12 מנדטים שהשיג ביבי,,,)

דה ליברמן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:39

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר