לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2006, 22:17
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
גרפיקה קולקציה

במסגרת אחד הפרוייקטים, הגענו לכדי הצגת קולקציה (באיור אופנה וטכני בלבד, עוד לא בשלב המעשי ).
הנושא היה ניאו-גותיקה, (אנו עובדים עם דפי השראה, סקאלות צבעים וכו'), משם יצאנו לצלליות שונות, כשהדגש בקולקציה הוא על שוני בין הדגמים (עפ"י גישת: "נניח ולקוחה נכנסת לחנות, אם כל הדגמים יהיו אותו דבר, היא לא תקנה יותר מפריט אחד").
מאז הסקיצות הראשונות שראיתם פה,(היו למעלה משבעים, הצגתי פה הרבה פחות), נעשו שינויים ונבחרו ארבעה דגמים, התאמות לצלליות הרצויות, נבחרו צבעים, נעשו פיתוחי בדים (תהליך ארוך ומייגע של משחקים בחומר הגלם, כולל צביעה, שטיפה באקונומיקה, שריפה, תפירה, רקמה ועוד).
הדגמים המופיעים פה גם הם אינם הדגמים הסופיים, נעשו שינויים קטנים בחלקם, וגדולים יותר באחרים, כדי להתאימן לדרישות המערכת ().

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

דגם אחד מתוך הארבעה יבוצע, אני לא אגלה בינתיים איזה מהם. כשתהיינה תמונות (ואישור לפרסם, הזכויות על המוצר הסופי שמורות למכללה, לצערי) - אני אפרסם גם תמונות.

הערות, תגובות וכו' תתקבלנה בברכה.
לתשומת לבכם, אנא לא לעשות בזה שימוש פרט לצפייה, ורצוי שגם לא לנסות לבצע בעצמיכם - זו גניבה... (ברצינות, למרות החיוך. הדגמים יקרים לליבי ).

שיהיה לכולם שבוע נפלא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2006, 22:20
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
תודה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "קולקציה"

שמח שאהבתן. האמת שצבעתי את הבד והוא יצא נחמד מאד, מתאים לדף ההשראה שלי, שהוא צבעוני ודרמטי בפני עצמו. הצבעים לא זהים לנראה בציור הזה, אלא לציורים החדשים שהוצאתי.
החצאית הנבחרת נמצאת כעת בשלבי תפירה, ישבתי במכללה עד 20:30 כדי להוציא חלקים ולהקיף אותם באוברלוק (מן מכונת תפירה המונעת מהבד להפרם), טרלהלהלה.
ביום חמישי הביקורת, אני מקוה שעד אז החצאית תהיה מוכנה

אשתדל לבדוק מה קורה עם זכויות היוצרים, בתקווה שאוכל לשים תמונות כבר בסוף השבוע, ואולי מתישהו אני אפרט קצת על התהליך (הארוך והמייגע, ולעיתים מייאש) של העיצוב, מהמסד ועד הטפחות.

רחלי ויעל, קל לרצות אתכן . האמת שזה לא לגמרי הסגנון שלי, הסגנון שלי קצת יותר נקי ואלגנטי, אבל כפרוייקט ראשון בחרתי להשתולל, וזו התוצאה. למדתי לקח לעתיד - לא לעצב בגדים בפנלים, מעתה ואילך רק טלאים

חמוס, אני מעצב חשוף, זה הולם את קהל היעד.

לילה טוב לכולם

ישן 20-05-2006, 09:36
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה יש. אני.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "מופנה לזה/זאת שציירה את הקולקציה."

ואני שפויה לחלוטין.
כמו כן: על מדונה שמעת?
לי אישית אין שום בעייה לחשוף את הגוף שלי לאנשים אחרים עם החריגים של משפחה ואנשים שמזילים ריר - להם בשום אופן. וכדי שלא יהיו לך רעיונות בראש אני רק אסביר שהבגדים שלי לגמרי לא חושפניים. אני עובדת במקום דתי, אז תבין לבד. כשאני לובשת בגד, אני אוהבת אותו עד הסוף והוא חלק ממני - ממש בדם. את הבד אני בוחרת אישית, מעצבת ותופרים לי את הבגד. חלק מהעיצוב נבחר לפי הנוחות. בגדים צמודים אני לא אוהבת, כי הבד מאוד מעצבן אותי וזה לוחץ לי ולא נוח. רק גופיות ריפס של גברים - הכי נוח לי איתן. לפעמים אני אוהבת שהבגד ידגיש את יפי הגוף (אבל לא תמיד זה מה שאני מחפשת), כך שבא לי להסתובב רק בחזייה, כי זה עושה את השדיים כל כך יפות. לפעמים זה מרגיש הכי טבעי. אני לא יודעת לגבי אחרות, אבל להסתובב עם בגדים חושפניים, לפחות אצלי, זה לא תמיד מתוך מטרה מינית - למשוך או משהו. לפעמים זה סתם לאהוב את עצמך או את היופי של הגוף שלך או לפנק את עצמך. בדיוק כמו שילדה קטנה לובשת משחקת עם הבגדים של אמא שלה ועוטה ולובשת ומורידה ונהנית - בדיוק אותה הרגשה. לפעמים אין כאן שום מטרה מינית, אבל לכי תסבירי את זה לבחורים (גם קטנים וגם גדולים) שכל מה שמסתובב להם בראש זה...
מי יאמין לי בכלל?
אני מקווה שהצלחתי להבהיר לפחות את החלק שאני שפויה חחח..
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 20-05-2006, 13:00
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
אני חושב שהבהרת בצורה טובה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "יש. אני."

הייתי שמח לשמוע את דעתן של שאר הבנות\נשים שצופות באשכול.

גם אני חושב שצריך להבדיל בין הסיבות שאנחנו הגברים (כהכללה) אוהבים לראות נשים בלבוש חשוף, לבין הסיבה שנשים מתלבשות כך.
יצא לי לדבר עם לא מעט בחורות, ואני יודע שרק אחת הסיבות ללבוש כזה היא תשומת לב, מאידך, בגד צריך להיות נח ומחמיא, צריך להרגיש בו טוב, ואם הוא עוזר בחיטוב וגורם ללובשת להרגיש טוב עם עצמה - הרי שזה לגיטימי (ובכל זאת יש לי בעיה עם כל אותן בנות שמשמניהן בולטים מבעד לחולצות וגופיות בטן קצרצרות).
למודעות עצמית יש חלק נכבד בבחירת בגד, ולצערנו לא לכולם\ן יש מודעות כזו.

אגב, אפשר שבגד יהיה חשוף ולא חושפני, בסגנון "מגלה טפח ומסתיר טפחיים", אפשר לרמז ולהשאיר מקום לדמיון גם מבלי לחנוט על עצמנו אוהל.
לא כל חלק עור חשוף הוא בעל פן מיני.

מריאל, תודה על התגובה הזו, זה בהחלט עוזר לשמוע דעה כנה.
ציטוט:
בעיניין החצאיות: כולם יפיפות, ואם הייתי בחונות היה קשה לי לבחור. אני גם מאמינה שבמציאות הן ייראו עוד יותר יפיפיות. אבל אם אתה צריך לבחור איזו לעשות הייתי אומרת: לך על כל אחת חוץ מהארוכה. לגבי החצאית הראשונה עד הברכיים - הייתי ממליצה או להאריך אותה מעבר לברכיים או לקצר אותה. האורך קצת מפריע לי. לא משתלב לי עם העיצוב היפה שלך.

זה הרעיון, שתהיה קולקציה, ושהלקוחה תוכל לבחור בין דגמים בעיצובים וסגנונות שונים. לו כולן היו נראות זהות, הלקוחה הייתה לוקחת אחת וזהו, כאן בונים על הסיכוי שהיא תחזור ותקנה אחת נוספת
לגבי האורך, את צודקת, זה משהו שצריך לראות חי, על דוגמנית, ואז להחליט מהו האורך המתאים. בציור קשה לדעת מה מתאים יותר ומה פחות, וציורים עלולים ללקות ב"תסמונת ארטה", (Erte), אמן ומעצב אופנה, שהיה ידוע באיורי האופנה המרהיבים שלו, אך כשניסו לבצעם, זה לא היה מרשים וזוהר כפי שזה נראה בציור. יש הבדל בין האיור לבין הביצוע, וזה משהו שמנסים להמנע ממנו בתהליך העיצוב.

אני מקווה שתהיינה לי תמונות בקרוב, אמנם יש רק שתיים, אבל ניתן לראות את החצאית.
לכשתהיינה תמונות - אני אוסיף עוד קצת פרטים, ואולי אחלוק קצת מילים מהביקורת.

תודה ושבת שלום, לכולם

ישן 16-05-2006, 23:47
צלמית המשתמש של Au79

Facebook profile
שוב תודה

אנחנו עדיין לא עובדים על אביזרים ותכשיטים, למעשה זה הבגד האמיתי הראשון שאנחנו עושים. אני יודע שזה קצת מוזר בהתחשב בעובדה שעברה כמעט שנה מאז תחילת הלימודים, אבל עובדה

לגבי המחוכים, והחלק העליון החשוף, כמו שרחלי כתבה למעלה, זה נעשה כדי לא למשוך תשומת לב מהחצאיות, שכן הן העניין המרכזי.

מה זה "אנשים עם גזרה ממש מסויימת"? זו הגדרה מעניינת. אם ההתייחסות היא לציור, הרי שזה לא ממש נכון, היות והציור נעשה כאיור אופנה, והפרופורציות שלו מעוותות למדי בהשוואה לבני אדם נורמלים (והאיורים שלי עוד סמי-מציאותיים), אם ההתייחסות היא לעיצוב, אזי זה נכון בחלקו, משום שהצללית והצורה לא מתאימים לכולן, אבל גם לא ממש מיועדים לפלג מאד מצומצם.

אני מניח שבקרוב תהיינה תמונות של החצאית הנבחרת, (בהנחה שהיא תצא מוצלחת ואני לא אתבייש להציג אותה , ויש עניין זכויות היוצרים, אבל אני לא חושב שתהיה עם זה בעיה), ותוכלו לראות שזה ככל הנראה פחות גרוע משאתם מדמיינים

אלי, אני מקווה שביום מן הימים כולן תהיינה תפורות, ומחומרים יותר איכותיים מזה הנתון (פרטים בהמשך )

לילה טוב

ישן 20-05-2006, 09:42
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה הדבר הראשון שהסתכלתי עליו היה הטופ

וכל הזמן חשבתי לעצמי: זה ניראה מדהים בציור, אבל איך עושים את? איך מייצרים את זה כך שזה יעמוד באותו אופן מדהים על בחורה אמיתית. איך שומרים על האופי.
לקח לי 2 דקות שלמות (לא בצחוק, אלא אמיתי: 120 שניות או יותר) עד שהבנתי שהחצאיות זה העיניין.
בעיניין החצאיות: כולם יפיפות, ואם הייתי בחונות היה קשה לי לבחור. אני גם מאמינה שבמציאות הן ייראו עוד יותר יפיפיות. אבל אם אתה צריך לבחור איזו לעשות הייתי אומרת: לך על כל אחת חוץ מהארוכה. לגבי החצאית הראשונה עד הברכיים - הייתי ממליצה או להאריך אותה מעבר לברכיים או לקצר אותה. האורך קצת מפריע לי. לא משתלב לי עם העיצוב היפה שלך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר