לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2006, 20:32
צלמית המשתמש של Lens
  Lens Lens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
סורי אודי אבל חוץ מהתמונה השניה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "חינה"

לא ממש אהבתי את התמונות האחרות..
התמונה השנייה מלאת חיים תאורה מעולה.. צבעים יפים.. יופי של תמונה..
לגבי הראשונה שים לב ליד של הגברת.. היד שמחזיקה את הכוס באובר והחלק הזה שרוף במקצת.. מפריע קצת לעין... וגם היד השניה נראה יד של איזה חיה ולא זה בן אדם.. הכל נמרח כזה לצד.. יכול להיות שזה בגלל הזווית הרחבה אבל בכל זאת היה עדיף לצלם באותה זוית רחבה אולי טיפה לוותר על החלק העליון ולהקדישו לחלק התחתון של התמונה כדי לקבל את היד כמו שצריך!
ולגבי התמונה השלישית.. הרעיון מעולה.. ביצוע טכני פחות הפנים באובר.. וגם רואים את הרגליים
שלך בתחתית הפריים.. וזה הורס את היופי של התמונה שלך..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 21:01
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Lens שמתחילה ב "סורי אודי אבל חוץ מהתמונה השניה"

תגיד לי אתה נורמלי? מה אתה חושב שאפשר בארועה להקפיד על המילימטר של הרגליים למטה? התמונה סימטריט לחלולותין. המעגל של האנשים מלמעלה מושלם וגם שני הרגליים למטה של האנשים בצורה מושלמת. הכוסות בידיוק באמצה האנשים בדיוק באותו מקום. אז רואים מלמטר של הכיסה שאמדתי אלב. עם אתה לא מבין שאת התמונה הזו צילמתי במצב שכול האנשים רוקדים וזזים ולא ממש היה לי זמן להקפיד על כול מלמטר בתמונה אז אני מבין לא יצה לך ממש לצלם בזמן אמת. ואתה יודע מה אפילו עם אני אהיתי מצלם את זה בסטודיו יכול מאוד להיות שאני לא אהיתי רואה את זה. ורק שאתה אמרתה משהו אז ראיותי את זה. מה שאתה אומר זה ממש להיתפס בקטנות. וקשה לי להעמין שאתה מצלם משהו אתה מקפיד על כול מילימטר מתמונה. אתה בידיוק מצדיק את האשכול של משה. http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=190565
ישן 06-06-2006, 21:28

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "אני לא חושב שזה להיתפס..."

קובי עם כול הקבוד אני צילמתי ארועם רבים ושכולם רוקדים אז לא ניתן יותר מידי לחשוב מה שאתה מצלם. ואפילו עם כן היה ניתן אסור לישקוח שבישביל תמונה מסוג זה אתה חייב לצלם עם עדשה רחבה. ועם היה לי סולם בארועים אז יכול להיות שהיה ניתן לצלם את זה ללא הרגליים וגם זה אולי. להיתפס על מלימטר בתמונה שלא ממש מפריעה ולא ממש רואים אותה זה ממש לא לעינין. ולא רק זה שזה ממש לא מפריעה אפלו הרגליים הם משלימות את המעגל. תסים לב לזה שיש לכול אורך התמונה כווים של רגליים במעגל. עם הולכים לישפוט כול תמונה על המילימטר אז גם אני אתחיל ותעמין לי שזה לא יהיה ממש נחמד כי אין אף תמונה מושלמת אלה עם כן צילמתה אותה בסטודיו. וזה שאני מצלם בפילים זה ממש לא קשור לזה. כי לא אני זה משמלם על הפילים והפיתוח אלה הלקוחות.
מה שחשוב פו זה הסימטריה הושלמת מתמונה ובמעגל.
ואני כן צלם ארועים ולא צלם שמצלם ארועים. זה שאני גם מצלם דברים אחרים וגם בהם אני מיקצועי זה לא אומר שום דבר. ואני לא ממש חושב שזה מעליב לאתחיל הודעה אך שהתחלתי אבל עם משהו נפגה אני מתנצל.

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 06-06-2006 בשעה 21:37.
ישן 06-06-2006, 21:43

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "אודי בשביל זה אנחנו כאן - כדי..."

עם אהיתי מצלם בזווית יותר צרה אז לא אהיתי מקבל את האנשים שלמטה משני הצדדים. ואז התמונה לא היתה כול כך טובה. ואף אחד לא סם לב לזה ליפני שהוא ציין את זה. ואני רוצה ליראות שמשהו אחר מצליח לצלם את התמונה הזו בארועה ללא הרגליים. פעם הבעה אולי אני אבי סולם יחד עם הציוד צילום שלי והפלשים. ותעמין לי שהחתן שהוא צלם מיקצועי לא יגיד שום דבר על הרגליים בתמונה. ושהוא ממש יוהב את התמונה. על תישקך קמה זה קשה לצלם בארועה. אני רוצה להזכיר לך את התמונות שצלמתה בחופה של קרובים שלך. ושם אנשים הקירו אותך ולא היו זרים. פו זה די שונה כי כול הזמן מפריעים לך לצלם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר