לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2006, 16:22
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
חשש מיום סיירות - מי שהיה כנסו...

שמעו חבר'ה הייתי בגיבוש טיס האחרון ועברתי אותו. גופנית לא היתה בו בעיה בכלל.
אני מאוד מאוד מאוד (מאוד!) חושש מיום הסיירות הבעל"ט ב5.7.
אני לא יודע מהם הקריטריונים של להיות בכושר. אני מתאאמן ועושה מד"סים במכינה שבה אני לומד פעמיים בשבוע. המרחק הכי רחוק שרצתי רצוף זה 10 ק"מ. 2000 אני לא מזהיר במיוחד, אני עושה בערך 8 עד 8 וחצי..(עם נטייה ל-וחצי..)
בספרינטטים סתם על מישור אני טוב מאוד אבל לרוץ מהר לאורך זמן זה דבר שאני פשוט לא טוב בו. אני רץ
פשוט לא רץ מהר [גם לא לאט, רץ ומתאמץ כמה שאני יכול!].
כמובן שכל אימון שלנו אני מנסה לגמור את עצמי כמה שאני יכול אבל פשוט קשה.
יש אצלינו אחד שעשה 4000 ב14:40, ואני עשיתי ב20. 20 זה ממש לא טוב. אתם מבינים, אני מסיים ריצות ולא אחרי שעה, אבל גם לא יותר מדי מהר.
לשאלה...מה ההשלכות של זה על היום סיירות? איך אנשים כאלה מתפקדים שם? כמובן שאני חושש מהאלונקה הסוציומטרית. אני לא יודע לומר באיזו רמה אני ביחס לאחד שמקבל מטכ"ל ביום סיירות כי הגיבוש טיס לא היווה בשבילי פונקציה..
אז אם מישהו שהיה ביום סיירות יכול לעזור לי בעניין+לתת חיזוקים אני אשמח!
זה מתקרב ואני חושש..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2006, 21:19

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Cha0s שמתחילה ב "דבר ראשון יפה מאוד שאתה לא סומך על לסיים את הקורס ואתה ריאלי... מחשבה נכונה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Cha0s
ד.א, היה לכם קצת גיבוש בית זונות אין ספק.

אחי כל מה ששמעת על הזנות שהלכה שם. זה ממש לא נכון.
כל, אבל כ-ל מה ששמעת התרחש בימים האחרונים של הגיבוש, וכל השאר זה ממקרים שקרו בגיבוש בין המלש"בים...היתה פה עבודת יח"צון שלא היתה מביישת שום ארגון שבעולם. איך כולם חזרו ואמרו איזה צחוקים היה וכל זה. זה לא נכון. אנשים חושבים שלא היה קשה ושאר ירקות. ואף אחד לא מאמין לי כשאני אומר שהצחוקים זה הבונוס בסוף הגיבוש, זה הכל תאמין לי..אולי לפעמים זה נותן לך מוטיבציה להמשיך בראש חזק אבל לא יותר. רק זכרונות נשארים מזה. הגיבוש היה קשה מאוד, נקודה. עם כל הסימפוזיון שעשו מזה פה זה נראה כאילו אנשים באו לגיבוש קורס בדיחות ולא קורס טיס. זה קצת הרגיז אותי אבל אין מה לעשות. אז אל תסתכל על זה, כי זה עושה זילות לגיבוש.
אופיר.

ישן 07-06-2006, 16:48
  ש13 ש13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב ""כמובן שאני חושש מהאלונקה..."

אני אנסה להסביר הכי בפשטות מה זה:

יש אלונקה ובדרך כלל 1-2 ג'ריקנים או שקים או מה שמתחשק למפקד באותו רגע.

יוצאים לסיבוב ריצה, בדרך כלל ה4 הראשונים שמגיעים לוקחים אלונקה, 2 אחריהם לוקחים ג'ריקנים\שקים וכל השאר רצים על ריק.

הקטע הוא, שכולם, לא משנה אם הם סוחבים משהו או לא, עושים עוד סיבוב ריצה.

אז בעצם יוצא שכל 2 סיבובים (פעם אחת על מיקום ופעם אחת עם\בלי אלונקה\ג'ריקן) זה סיבוב אחד של האלונקה, זאת אומרת על כל סיבוב כזה אתה נרשם פעם אחת.

עכשיו אמרתי בדרך כלל 4 ראשונים כי לפעמים פתאום המפקד אומר שה4 האחרונים לוקחים או דברים כאלה..

זהו בערך, אני לא הכי טוב בהסברים אבל אני מקווה שהבנת

עריכה:
עכשיו שמתי לב שמישהו הסביר את זה ביותר פשטות ממני..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=04%2F12%2F2006&end_date=01%2F11%2F2009&-=.jpg]

ישן 07-06-2006, 16:55
  ש13 ש13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "חשש מיום סיירות - מי שהיה כנסו..."

אני לא מבין את החשש שלך כל כך.

הכושר שלך נשמע אחלה, וכבר הוכחת לעצמך שיש לך ראש ומנטליות אם עברת גיבוש טיס.

הקטע הפיזי של יום סיירות הוא רק כמה שעות, נכון שעות לא קלות בכלל אבל זה כולה לתת הכל מעצמך לכמה שעות ואז ללכת לישון בבית.
אתה עברת כבר גיבוש קשה נפשית כמו טיס, תזכור תמיד שפה יש לך רק כמה שעות.

בכל אופן, את כל הטיפים האפשריים שאני יכול לחשוב עליהם כבר קראת (ואפילו הגבת - http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...2481#post872083 ).

בשורה התחתונה, תתכונן לספרינטים על דיונה, כי זה מה שתעשה כל היום כמעט.
אם תרצה, תסיים זה בטוח ואני באמת מאמין שגם תעבור לאן שאתה רוצה.

בהצלחה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=04%2F12%2F2006&end_date=01%2F11%2F2009&-=.jpg]

ישן 07-06-2006, 17:41
  Jay Jay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "חשש מיום סיירות - מי שהיה כנסו..."

שמע

כושר אני מניח שיש לך אז לא פה הבעיה. קח כמה טיפים מועילים:

- אל תוותר אף פעם. לא משנה כמה זה יהיה קשה, וזה יהיה, תמיד תדע שזה נגמר. אל תפרוש באף מקצה ותגיד לעצמך בראש שזה בסוף ייגמר.

- תן 300% ממך, כל הזמן גם כשאתה חושב שלא מסתכלים.

- עוד משו חשוב, תהייה אמין. אם שואלים אותך כמה הקפות עשית, ונגיד עשית 3 , אל תשקר ותגיד 20. עדיף תמיד להיות אמין אפילו אם התוצאה שלך לא מי יודע כמה...

- עזור לחברים שלך כמה שאפשר... רואים הכל פלוס זה יעזור לך בסוציו..

אם עברת בהצלחה גיבוש טייס, תגיע ליום סיירות יותר מוכן מכולם ואין לי ספק שזה יעזור לך. יתר מכך, יש המון מידע בפרש ובאתרים אחרים (gibush.net , רשמתי שמה גם את היום סיירות שלי..).
ישן 07-06-2006, 20:29

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "יש לך אופי חזק.. גם ככה אתה..."

אוהד לטעמי זה לא עניין של אופי חזק.
למרות שפעם הייתי עושה דברים בצורה אחרת..לדוגמא בסימולציה של יום סיירות שהיתה לנו במכינה היה את התרגיל של אלונקה סוציומטרית..במשך חמישה סיבובים כל הזמן הגעתי חמישי ושישי ולא רביעי או יותר טוב (מתוך 25 איש)..אז אחרי המקצה השישי פשוט פרשתי. לא כי לא יכולתי, סבלתי מאוד והיה לי קשה מאוד אבל זה יותר היה עניין של ייאוש כזה שאני מתאמץ מתאמץ ולא מצליח להגיע לאלונקה. שתבין שאפילו אז לא היה לי את העניין של לפרוש כשקשה. אם קשה לך, תפחית מהירות, תרד מקום אחד בסדר הגעה,אתה אחרון? תמשיך להגיע אחרון אבל רק אל תפרוש. אז אני פרשתי, ואפילו מהסיבות הלא נכונות. ביום ההוא (אולי אפילו ברגע ההוא) נעשה לי סוויץ' בראש. אני אף פעם לא פורש, ומבחינתי אפילו להתחיל ללכת באמצע ריצה כדי לתפוס אוויר נחשב פרישה מסויימת.
משפט שמטכ"ליסט אמר לי שבועיים לפני הגיבוש טיס - "אתה יכול לרוץ, תרוץ. אתה לא יכול לרוץ, אל תרוץ"
זה מתמצת את כל העניין אני חושב.

ישן 07-06-2006, 21:15
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06
אין לך מה לפחד

יום סיירות זה כיף כיף כיף
המקום יפה, אתה פוגש אנשים נחמדים, הדיונה לא נוראית, והמפקדים גברברים.

תכלס הייתי בכושר יותר גרוע ממך ביום סיירות, אבל זה ממש לא חשוב.
אני כתבתי על היד בסוף הכל משתלם

לך לווינגיט יום אחד תעשה כמה ספרינטים תראה איזה כיף זה

משהו שאני יכול לעזור לך תגיע בכל הכוח להאלונקה
כי תכלס מי שמגיע להאלונקה נח
אני פעם אחת לא הגעתי לאלונקה ודפקתי ספרינט מטורף עם האלונקה המטורפת.
ואז סתם היה לי יותר קשה, היה עדיף שהייתי מגיע לאלונקה.

בסופו של דבר אתה תגיע למצב שאתה לא יכול לנשום, ואתה מחכה שהמפקד יגיד צא, אבל אתה ממש אבל ממש רוצה כמה שיותר זמן מנוחה. ופתאום שומעים צא ממש ממש חלש, ועכשיו מי שרוצה לנוח יקח לו איזה שנייה לצאת, ומי שנעול כמוני ישר ידפוק ספרינט ויעקוף אות כולם.

כל אימון שלך מה היום אתה בא כאילו זה היום סיירות תבוא נעול, תבוא עם ראבאק, כי בגיבוש ראבאק יגמר לך אחרי היום הראשון שכל הגוףף כואב ואתה בבאסה, ביום סיירות זה כולה 3 שעות אז אתה יכול להיות באטרף.
וגם כן יש הפסקות שתייה ארוכות ומפנקות, דבר שאמרו לי ולא הבנתי רק ביום סיירות.

אבל מה אני מתאמץ יותר מדי, תקרא את המשוב המושקע שלי
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...367#post1025806
ישן 07-06-2006, 22:42

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "תראה בנאדם יש לך עוד..."

ברור שאני אתאמן בחודש הזה ואפילו באינטנסיביות אבל אני לא מאמין שבשלב הזה זה כבר ישנה משהו לגבי צורת הכושר בו אני אגיע ליום סיירות. אם הייתי אחד שלא רץ פעם בחיים שלו ועוד חודש היה לי יום סיירות אז החודש של אימונים הזה היה משפר אותי פלאים אבל אני מתאמן כבר שנה פלוס אז אני לא מאמין שאימונים מוגברים בחודש הזה ישפרו אותי באופן ניכר, לא שזה אומר להפסיק להתאמן כמובן . עוד דבר, אני חושב, תקנו אותי אם אני טועה..שהאדרנלין שזורם בדם באותו יום משפר תוצאות, גם בבר-אור וגם בתרגילים עצמם? כל אחד עובר את המקסימום שלו..אתם חושבים שזה נכון?
זה שיש בדם אדרנלין זה ידוע. השאלה היא האם זה משפר ודוחף אותך בצורה חזקה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:45

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר