לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2006, 09:59
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
פחחח, איזו דמגוגיה גרועה.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי kfir_z שמתחילה ב "אתה מתכוון למשהו כמו "חומת מגן"?"

חומת מגן עשתה את התועלת שלה. אף אחד לא טען שהיא תביא להפסקת הטרור אבל הנזק שהיא
גרמה לתשתיות הטרור ביו"ש היו אדירות. פעולות כאלה הן מראש מוגבלות מאחר ויש אוכלוסיה
אזרחית באיזורי הלחימה וישראל צריכה להתחשב בהם. אילו רצינו, יכולנו למחוק את הטרור
הפלסטיני בכמה שעות אבל ישנן מגבלות שמונעות מאיתנו.

בקשר לנחשון וקסמן, הבאת אחלה דוגמה למבצע שנכשל. אתה גאון. אני יכול להביא לך מבצעים
שצלחו ויתר על המידה. היו הרבה מבצעים בזמני מלחמה של חילוץ טייסים משטח אויב, היה את
מבצע אוגנדה, היה את מבצע אייזוטופ ועוד מבצעים מוצלחים של שחרור אזרחים בפעולות חשאיות
כאלה ואחרות.

בקשר למבצע צבאי בעזה - חובה עליו להיות נוקשה ונחוש. הטרור דורש טיפול, ואי טיפול רק
יחריף אותו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2006, 10:33
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אז אתה טוען שיש רק לוותר לטרור, ואז מה ?...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי kfir_z שמתחילה ב "לא הבנת את הפואנטה שלי, אה?"

אין לך שום פיתרון אלא אתה רק יודע לומר "זה לא טוב וזה גרוע".
בטרור חובה להילחם - חובת המדינה לאזרחיה, חובת המדינה לטרוריסטים כדי שיבינו שאינם
בני חיים אלא בני מוות ושיחששו לצאת החוצה ולנשום.

הרתעה כוח זאת דרך יחידה נגד הטרור כי זה ה שהוא מבין. גם אם זה לא פותר עכשיו את
הבעיה לגמרי, זאת השיטה היחידה כי אם תוותר לו, הוא פשוט ימשיך למצוץ לך את הדם. אתה
אולי לא יודע אבל אמנת חמא"ס אומרת "השמדת ישראל", לכן עד מימוש המטרה הזאת, הטרור
לא ייפסק - אז תמשיך לשחרר אסירים, לתת מחוות, לוותר על שטחים ובסוף תמצא עצמך יושב על
חתיכת דיקט באמצע הים התיכון או אם התמזל מזלך ויש לך דרכון, אז תהיה פליט במדינה שלא לך...

הסיטואצה שהבאת דומה בדיוק לסיטואציה שאני הבאתי. פה היה כישלון ובשאר לא היה. מבצע כזה יכול
היות הצלחה והוא עדיף מאשר ניהול מו"מ לשחרור מאות אסירים ויצירת תקדים של גל חטיפות מסוכן.

ישראל בתור מדינה ומעצמה איזורית, אחרי ההצהרות והאיומים שהפריחה, לא יכולה לסגת מהם
עכשיו ולהתחיל מו"מ. אתה מסתכל על המצב מנקודת מבט נמוכה ורגשית או אישית, ראשי המדינה
צריכים להסתכל על אינטרסים כוללים ועל השלכות מרחיקות לכת.

ישן 27-06-2006, 23:48
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
שאלה ינוספת אם אפשר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "החלה תזוזת השיריון ותקיפות אוויריות בעזה"

יש לנו בורך השם בצבא יחידת חילוץ, אני לא מבין גודל בנושא.
אני ידוע על הימם, ועל משה עם הכלבים (עוקץ אם אני א לא טועה) והמו ןהמון יחדיות תותחניות שעושות עבודה בת זונה.
מה עלזאזל טנקים?
כלומר, אני שואל בצורה כזאת מזלזלת לא כי אני מזלזל, אלה כי אני לא מבין את האסרטגיה באקט של הבאת כל צבא ישראל לרצועת עזה.
אם אנ ילא טועה גם יוצא המון כסף (ששום כסף בעולם הזה לא יהיה שווה להחזרתו של החייל לבית, אבל עיין).
אז מה העיון מאחורי כל כך הרבה כלים כבדים והמון חיילים, למה לא יחידת חילוץ אחת מאורגת?
הרי שגם יודעים את מיקומו
(ואני ידוע שהתקשורת והמציאות זה עולמות הפכוים).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר