לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2006, 15:44
  ad99 ad99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.03
"טעות, היתה טעות. קורה" אמר הבכיר לשעבר בשב"כ

אני מוכרח להודות שאת כל סיפור יגאל עמיר ראיתי בעיקר כתוצאה של יהירות ורשלנות של השב"כ ועודף בטחון עצמי ולא התיחסתי מעולם לכל תיאוריות ה"קונספירציה" למיניהם.

יצא לי בימים האחרונים להיות בחברתו של בכיר לשעבר בשב"כ, מפא"יניק מובהק שקיבל את תעודת החבר שלו אישית מבן גוריון. האיש עסק בשנות החמישים והששים של המאה שעברה בניטרול תאים קומוניסטיים ושיבש את הפעילות שלהם בהנחיות ישירות של איסר הראל (ראש המוסד והשב"כ הראשון) כולל הקמת "תאי דמה" כדי ללכוד אוהדים לרעיון הקומוניסטי ברשת..

החבר'ה האלה, אם הם לא מסתכסכים עם הממסד נשארים קרובים לכל מי שצריך, מתעדכנים וגם נקראים מדי פעם לייעוץ בקשר עם ענינים לא סגורים שנותרו מעבודתם. ככה שומרים אותם קרוב ומשאירים את הפה שלהם סגור..

אחרי שהוא העלה זכרונות מהעבודה שלו שאלתי אותו איך קורה שהשב"כ מקים ארגון דמה כדי ללכוד בתוכו את הקיצונים ביותר, מצליח במשימה שלו ומגייס אדם עם תכניות רצח אבל לא מצליח לעצור אותו?

תשובתו הדהימה אותי: "טעות, פשוט טעות. היו צריכים להחליף את הכדורים והיתה טעות. קורה"

הבעיה היא שכל עוד השב"כ לא מודה במה שידע ויוצא נקי עם הטעות כל אחד רשאי לחשוב שאולי זו לא היתה ממש טעות אלא מישהו העדיף להסתכל לכיוון השני. ובינתיים הרשיעו נערה תמימה ב"אי מניעת פשע" כשעל הפשע ידע ולא מנע מי שתפקידו היה למנוע. זה עיוות דין נורא.

אני חוזר, מדובר על מפא"יניק מלב המימסד. לא איזה "ימני הזוי"! אדם שאין לו שום אינטרס נגד המימסד. להיפך. זו פעם ראשונה שאני שומע אישור מהכיוון הזה שלשב"כ היתה ידיעה ברורה מראש על תוכנית הרצח. מה בדיוק עשו עם זה או לא עשו ולמה לא נדע עד שתקום ועדה ציבורית בלי "ביטחוניסטים" לשעבר, מכובדים ככל שיהיו, ותקבל את כל המידע המלא בסמכויות מלאות.

"אל כובשי כנען בסופה - ואסרוהו ברצועות של תפילין.."
טשרניחובסקי, אל מול פסל אפולו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר