לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2006, 17:52
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
Jay מה זאת השטות הזאת?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "קרבי זה שליחות. אני מרגיש..."

ציטוט:
וחוצמזה- ג'ובניק זה בלאי

אני אסביר יפה מה לא בסדר בתגובה שלך, בתקווה שתבין אותי...

לא כל אחד יכול להיות קרבי. אני צריך להתנצל על זה שיש לי פרופיל 45 מסיבה מוצדקת? האם אני בלאי בגלל שאני לא קרבי?
תאמין לי שבקושי גייסו אותי ושעבורי להתגייס היה הישג בפני עצמו. אני לוקח בערך 10 כדורים ביום, מקבל לא מעט זריקות פעם בכמה שבועות (רק חודש שעבר קיבלתי 3 בערך, אני כבר הפסקתי לספור), פעם ב-4 חודשים הולך לרופא מומחה שיבדוק אותי, יוצא לטיפולים של מאות שקלים לפעמים (רק לפני חודש וחצי הלכתי לטיפול של חצי שעה שעלה 600 ש"ח). גם בדיקות דם אני עושה לעיתים תכופות, ותאמין לי שזה לא כזה כיף להסכל על הבדיקות ליד הרופא תוך כדי שהוא ממלמל "המצב שלך לא טוב, חסר לך ככה וככה..."
תאמין לי שכשאתה במצב כזה של מחלה לא פשוטה, עצם העובדה שאתה מתגייס ותורם מעצמך בשביל המדינה זו הרגשה מעולה. אני הייתי מת ללכת לקרבי, אבל מה לעשות שאני לא יכול, אז במקום זה אני לא קרבי במודיעין, ותאמין לי שאני גם תורם את שלי, למרות שעקב הנסיבות זה טיפה יותר קשה לי.
בסופו של דבר צריך את כולם, וכולם בורג במערכת, ומספיק שבורג אחד לא יעבוד וזה תוקע את כל המערכת. נסה יום אחד להיות בלי הטבח שיכין את האוכל, נסה יום אחד בלי הנשקייה שתתקן את הנשקים, נסה יום אחד בלי המודיעין שייתן מידע מדויק על המצב בשטח, נסה יום אחד בלי הטכנאי שיתקן את הרכבים...אי אפשר גם בלי הג'ובניקים, או בלשונך-"בלאי"

לסיכום, צר לי לשמוע שאני בלאי בעינייך, זה אפילו פוגע טיפה, אבל אין מה לעשות, אני ממשיך הלאה, גם אם אני בלאי, כי זה המקסימום שאני יכול לעשות, גם אם אני, כלשונך, "בלאי".

ד"א
ואם יכלתי הייתי הולך לקרבי בכיף, כי זה אתגר וזו הרגשה של גאווה, ובכלל, ככה אתה תורם את המקסימום שאפשר (עם כל הכבוד לבלאי של JAY, להיות קרבי זה המקסימום שאפשר להיות)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2006, 18:51
  Jay Jay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
צודק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי assafy1000 שמתחילה ב "Jay מה זאת השטות הזאת?"

לא הבהרתי את עצמי כמו שרציתי.

עכשיו שאני מסתכל על מה שרשמתי המשמעות לא יצאה כמו שקיוותי. בכל מקרה, אם נפגעת אישית- צר לי. אין זאת הייתה המטרה שלי .

בכלל , אם תבדוק אחורה תראה שממש אין לי בעיה עם חיילים שלא מתגייסים לקרבי.
זאת לא הייתה הכוונה שלי שג'ובניק זה בלאי. איך יצא לי ככה, אלוהים יודע . אני מנסה לשחזר מה חשבתי באותו זמן, ואני מניח שהתכוונתי לזה שג'ובניקים לא תורמים הרבה לפחות לא כמו הקרביים, כמובן שיש יוצאים מן הכלל אבל התכוונתי לכלל, אלו שבאים במטרה להיות כמה שיותר בבית וכמה שפחות בצבא. בכל מקרה, דבריי הם לא במקום (למרות שאני מכיר אחד או שניים שלא בדיוק ירגישו בחסרונם אם הם לא יהיו במערכת..), ואני מקווה שלא לקחת את זה יותר מדי קשה...
ישן 22-07-2006, 17:57
צלמית המשתמש של Loozi
  Loozi Loozi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Loozi
זה מכלול של הרבה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Business Man שמתחילה ב "קרבי זה הכי אחי-מה גורם לכם לרצות לשרת בקרבי?"

ואספי תקשיב אני כבר אמרתי לך בפרטי לאיזה אנשים מתכוונים פה לא לאנשים כמוך שאני מעריך אותך אלה לאנשים שמנסים להתחמק משירות או לאנשים שמפברקים לעצמם בעיות.
עכשיו בקשר לשאלה: ואלה תראה זה מכלול של דברים הגנה על הדגל, תחושה של שליחות , עקרונות , תחושה של מלחמה על הבית ושאם אני לא יעשה את זה אף אחד לא יעשה את זה, כבוד, לתרום למדינה וכמובן שואלה קרבי זה השירות האמיתי זה ההוואי האמיתי של הצבא בקרבי את משתנה והאישיות שלך מתעצבת הרבה יותר בצבא בקרבי אתה פוגש ומכיר את החברים הכי טובים שיהיו לך ובכלל קרבי זה חוויה אומנם אוכלים הרבה חרא אבל תחושת הסיפוק שעצרת מחבל שהיה בדרכו לפיגוע והצלת חיי אדם זה שווה את זה.

ישן 22-07-2006, 18:04
  Shiss10 Shiss10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Business Man שמתחילה ב "קרבי זה הכי אחי-מה גורם לכם לרצות לשרת בקרבי?"

קודם כל הרצון לתרום בצורה הטובה ביותר,ללא תנאים.
שנית כמו שציינו,החוויה,להרגיש חלק מגוף גדול שצועד ביחד לאורך כל הדרך,אחוות לוחמים - אהבה שאין כמותה,אחים לנשק! הידיעה והרצון לשמור ולדעת ששומרים עליך החברים שלך ולסמוך עליהם בעיניים עצומות. ההוואי הדיר הזה והידיעה שלא משנה מאיפה באת מי אתה ומה הרקע שלך,אם אתה שחור לבן עני עשיר מאיזה מגזר באת ואיפה גדלת,כולם אוכלים את אותו חרא,אותם מבצעים,באותו אוהל,אחד בשני,חברויות חדשות שנוצרות אהבת לוחמים שאין כמוה בעולם! הידיעה שאם לא יהיו אנשים כמוני,שירצו לתת ולתרום,להילחם,לא יהיה מי שישמור עלינו,וכמו שאני בתור ילד ישנתי בשקט וידעתי ששומרים עליי,ככה ארצה שישנו בשקט בזמן שאני שומר על המדינה,השליחות הזאת,הגאווה,לשמור על המדינה,בתנאים הכי קשים,כי אני רציתי,ובחרתי. וסיבה נוספת,אצלי לפחות,אני יודע שאולי זה יישמע לכם מופרח,אבל פיצצו לי דוד במלחמת ההתשה,ונשארה ממנו בקושי יד,פיצצו אותו ועוד 4 חברים שלו בטנק,מבחינתי,זו שליחות גם מהסוג הזה,סגירות מעגל כלשהי,לדעת,שגם אני,הייתי שם,וגם אני,נתתי את חלקי בשמירה והגנה על ישראל,בצבא הגנה לישראל.
ישן 22-07-2006, 18:12
  micro9 micro9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.04

לא הלכתי לא בשביל כבוד,לא בשביל תודות,או בשביל סיכות על החזה וכומתה בצבע יפה...

אז למה הלכתי לקרבי? בעיקר כי אני מאמין זה חשוב,בקרבי עושים עבודה חשובה...גם כשסתם טוחנים שמירות באיזה חור בשטחים...יש לזה מטרה.
המטרה היא הגנה על מדינת ישראל,וכשאני חלק מגוף שמגן על מדינת ישראל,זה גורם לי להרגיש טוב עם עצמי...
זה גורם להרגיש שאני עושה משהו,גם אם באותו רגע אני סתם שומר באיזה חור נידח.

חוץ מזה,יש את החוויות...
הקריעות של הטירונות והא.מ...תיזוזים רבים ועשרות רבות של קילומטרז' מצטבר במסעות.
תרגילי מחלקה ותרפ"לים עם הרבה אש..אלה דברים שזמן אמת הם נראים לכם כמו שואה,אבל אחרי שעוברים אותם,זוכרים אותם לטובה.

ויש את החברים...אתה לומד להכיר את החברים שלך מהמחלקה\פלוגה בצורה כ"כ טובה...
כשאתה ישן עם אנשים באותו אוהל,אוכל איתם,ישן איתם,מתקלח איתם,מסתער איתם,וסוחב אותם 1X1,אתה לא יכול שלא להקשר אליהם בצורה מיוחדת.

נ.ב
אני רוצה לציין שג'ובניק זה לא בלאי,ג'ובניקים זה חיוני (חלקם לפחות,לדעתי דווקא אפשר להסתדר בלי מש"קי כלום למינהם שיושבים בקרייה...)
ישן 24-07-2006, 17:44
  MD0305 MD0305 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
קרבי זה איכותי ...אחותי!

יש הרבה הבדלים בין תפקיד ג'ובניק ובין תפקיד קרבי
אבל זה לא אומר שאחד מהם יותר טוב, טוב זה כבר עניין של דעה! דעה אישית.

מה שבטוח אף אחד לא יסתדר בלעדיי השני, אני לא מזלזלת באף תפקיד בצה"ל
ואני בטוחה שכל תפקיד בכל מערך שהו תורם בפני עצמו!

מה שכן, זה כבר עניין של אופי, כל אחד והתפקיד שמתאים לו.
אני רוצה בלב שלם להיות קרבית (למרות שמגוון התפקידים המוצעים לבנות לא רחב כמו של הבנים),
כי אני מאמינה שבשום מקום לא תוכל לקבל כאלו ערכים לא באזרחי ולא בתפקיד שונה בצה"ל.

האחווה , השיתוף, להיות חלק מ..ברור שזה בא לידי ביטוי בכל תפקיד אבל כשאתה ישן ביחד עם מישהו, מזיע , רץ, פשוט אוכל "חרא" , זה שונה!

אתם יודעים הרבה אנשים אומרים שלהיות קרבי זה לבזבז 3 שנים ויותר....
אבל אני לא רואה את זה ככה... אז זה נכון שאתה נותן מעצמך הרבה, אבל אתה מקבל הרבה יותר!
אתה הופך להיות בוגר יותר, אחראי יותר פשוט להיות בן אדם! טוב יותר!

אין כמו להגן על שלך, על מה ששיך לך!

החוויותת, הזיכרונות הם אלה שמזכירים לך.. שזה בעצם היה שווה את הכל!

והאחריות שניתנת לך בידיים הסמכות בתפקיד, והיכולת שלך להתפתח שם!

אז מאלה שבנינו הקרביים ולאלו שעדיין רוצים להיות קרבים ... ישר כוח!
ותאמינו לי שזו ההחלטה הכי נבונה שאנחנו יכולים לעשות...!!!

(עד כאן זאת הייתה דעתי... בכל מקרה בהצלחה לכולם!)
ישן 24-07-2006, 19:22
  orienter orienter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
על תיהיהיו עיוורים

למה אתם כולכם מדברים כאלה שטויות שאלה הם זכורונות טובים וללכת לקרבי זה רק טוב ומה אם אלפי החיילים שיצאו מקרבי אם מחלות נפשיות קשות אם פצעים מגעילים לכל החיים... אתם באמת כל כך בטוחים בעצמכם שתוכלו לכוון נשק על בני אדם לירות על מישהוא לעמוד 12 שעות בשמש בלי לזוז להכנס לבתים של אנשים ולחפש שם תמוות ליפני שאתם מדברים על כבוד ועל מה שווה ומה לא תחשבו פעמיים חברים אתם באמת רוצים להתקשר להורים שלכם ולהגיד שהכל בסדר ובאמת ללכת לפעולה מסוכנת בעזה או לא יודע מה להקריב תתחת שלכם יום יום יום יוםי ום יום יום בישביל המדינה שכל הממשלה המכורה פה עושה רק כסף על החיילים הקרביים המסכנים שמקרבים תחיים שלהם יום יוםםםםםםםםםםםםם אתם אוןרמים שיוצאים משם בני אדם איזה בני אדםםםםםםםםםםם איזה זכרונות תגידו ליייייייייי זכרונות כמו שהחבר שלך ליחידה נהרג במעלך פעולה כאלה זכרונות זכרונות שהיית צריכה לירות בילד כי זרק לך מול הפנים אבן אלה הם זכרונות תגידו לי? עכשיו תבינו למה אני אומר לכם את זה אנשים כי אתם כולכם בטוחים שאתם כל כך רוצים קרבי ואתם בכלל לא יודעים מה מחכה לכם (לא שאני יודע בתור אחד שהולך לקרבי) אבל שמעתי ושמעתי מהרבה מאוד אנשים שהיו מורעלים בידיוק כמונו בהתחלה הכל כיף יש מורעלות חבל על הזמן עושים הכל על הצד הטוב ביותר ואחי שנה כבר מקיעים מהשטחים האלה מהשמירות האלה מהכל רק מגיעים לשטחים רוצים להקיא מהאוויר המסריח שיש שם מכל הערבים המסריחים שחיים שם שרק מסתכלים עלייך וישר יוצא להם ריר מהפה לטרוף אותך חיי ולקרוע לך תצורה אנשים אני לא נגד קרבי אני רק אומר לכם שתתקוננו למשהו שלא ציפיתם לו אני בתור אחד שילך גם בקרוב לקרבי בעזרת השם לצנחנים אני גם מורעל בידיוק כמוכם אבל אנחנו נקבל בתחת ונקבל מאוד חזק אז עיצה קטנה פשוט תשבו אם עצמכם ותכינו תצכם לזה כי קרבי זה לא צחוק

נערך לאחרונה ע"י orienter בתאריך 24-07-2006 בשעה 19:33.
ישן 24-07-2006, 19:35
  MD0305 MD0305 אינו מחובר  

ברור שיש את הסכנה על החיים שלך.. שלי ושל כל אחד שמתכנן ללכת לקרבי.
זה שיקול שאתה צריך לקחת בחשבון שהרבה דברים יכולים לקרות שם...

אבל למה ללכת בגישה כזאת, נכון ניהיה מציאותיים ריאליים דברים כאלה קורים!
אז בוא נעשה דברים כאן על הצד הטוב ביותר! במטרה למנוע מקרים נוספים כאלו...

יש דברים בדברייך, אך בכל אופן אני ממליצה לך לבדוק אם אתה מוכן לקחת את הסיכון בכלל
כי שירות שתפחד בו... "ותריח את המוות" בכל מקום ... פשוט לא תהנה ממנו...
כי הגישה פה.. אצלי ועוד כמה פה בפורום היא " למות בעד ארצנו"...

הרבה פה חושבים שאנחנו מורעלים ולא יודעים מה אנחנו רוצים ושנידע מה זה באמת קרבי ניתחרט על כל מילה... אני לא מאמינה.. להיפך בטוחה שלא... ואני יודעת שקרבי זה לא משחק...
ישן 24-07-2006, 23:21

באמת?
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי MD0305 שמתחילה ב "ShAhKi, כן זה נכון, ואין מה..."

באמת ככה את חושבת? את חושבת שתוכלי להתמודד אם כל הלחץ של קרבי שתוכלי להכנס לשטחים ולהביא מכות לעארבים בני 2 מטר שתוכלי לעמוד ולהעביר כל היום בשמש ערבים אם 40 קילו על הגב ומה תעשי אם יזרקו לך אבן לפנים או שתצתרכי חס וחלילה לירות על מישהוא את חושבת שתוכלי לעמוד בכל הלחצים האלה (חייל שנכנס לשטחים כמו עזה או שכם או כל השאר נמצא תחת מקסימום אדרנלין במשך כל שעות היותו שם( את חושבת שתוכלי לעמוד בכל זה שבמקום ליהיות אם החבר שלך במיטה תצטרכי להכנס לערבים הביתה ולהרוס הכל כדי למצוא מחבלים שיכולים להתחבות בתוך ארון או אפילו אסלה של שירותים מסריחים אתם פשוט לא מבינים מה אתם מדברים אתם יותר מידי מורעלים אנשים בישביל קרבי צריך הרבה יותר מרצון הרבה יותר
ישן 25-07-2006, 00:04
  MD0305 MD0305 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי orienter שמתחילה ב "באמת?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי orienter
את חושבת שתוכלי לעמוד בכל הלחצים האלה (חייל שנכנס לשטחים כמו עזה או שכם או כל השאר נמצא תחת מקסימום אדרנלין במשך כל שעות היותו שם( את חושבת שתוכלי לעמוד בכל זה שבמקום ליהיות אם החבר שלך במיטה תצטרכי להכנס לערבים הביתה ולהרוס הכל כדי למצוא מחבלים

נכון, מסכימה איתך אבל לפני הכל הרצון הוא שקובע!
כי אם אתה רוצה משהו אתה תשיג אותו באמת..!

שכשאתה מתחייב לשירות קרבי אתה לוקח בחשבון שאתה הולך להקריב הרבה
עדיין זה לא אומר שאין לך חיים בכלל...
אני עדיין יכולה לנהל קשר כמו כל אדם שמשרת בקרבי ולהמשיך,דברים שיעשו לי טוב יעשו טוב גם לסובבים אותי... אם אני מוכנה לקחת את הסיכון ואני חושבת שאני יכולה לעמוד בזה אז למה לא??
ישן 25-07-2006, 05:25
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
כמה מניעים:

1.כי זאת חובה כמו כל דבר בחיים האלה,המדינה נותנת לי ואני מחזיר בחזרה.

2.המורעלות יתר הזאת,שלעיתים אנשים לועגים עליה וכאלה שמשבחים ואוהבים אותה-אבל מה שלא תעשה היא תישאר לעולם.

3.הרצון להרגיש שעשיתי משהו בשירות הצבאי שלי,שירות קרבי שמיציתי את היכולות בו (השאיפה היא קצונה גבוהה).

4.אין כמו להצדיע לדגל ולשמוע את ההמנון מתנגן ברקע כשנקבל את הסיכת לוחם שעליה עבדנו כ"כ קשה.לענוד סיכה שמבדילה אותך משאר האחרים,כאלו שפרשו ולא רצו להגיע למעמד בגלל שהדרך קשה מדי.

5.תחושת הגאווה בלבישת מדים שרבים לפניי לבשו ועשו את העבודה ללא דופי,הגנו על המדינה בחירוף נפש,ועכשיו כשאני לובש אותם מרגיש תחושת שייכות,אחריות,בוגר יותר,רשמי יותר.

בעוד כמה חודשים נגיע למעמד אחד מן החשובים,יום הגיוס,יום שישנה אותנו מהקצה אל הקצה-זה הולך להיות קשה,אבל אם אתה יודע פחות או יותר לאן אתה הולך ההפתעה תהיה קטנה יותר.
שיהיה לכולם בהצלחה!.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 25-07-2006 בשעה 05:28.
ישן 25-07-2006, 18:44

אתם עדיין ממשיכים בשלכם

למה אתם עדיין אומרים כל הזמן אותו דבר שאתם תצאו בן אדם אחר וזזה כל כך כיף אתם חושבים שזה משחק ילדים שאתם נווסעים לחופשה?
ותחזרו הביתה עם צלקת בפנים או שבלי רגל או יד? או שתחזרו הביתה ולא תוןכלו לישון בלילה כי תחשבו על הבן זונה שיריתם לו בפנים כי שלף עליכם אבן אנשים אני מעריך את זה שאתם רוצים קרבי בידיוק כמוני אבל אנחנו צריכים להבין דבר אחד שאנחנו לא הולכים ללחופשה!!! ולגבי כל האלה שאומרים שימצאו חברים חדשים בידיוק כמו אחים שלכם אז זה נכון ונכון מאוד אבל הם יהיהו אחים שלכם רק בבסיס וכשתיהיהו בשטחים אז זה כבר משהו אחר טאכלס זה יהיה לספור תזמן עד לרגע שיבואו להחליף אתכם ולא למות בזמן הזה אני אומר לכם כולנו נשתין במכנסים כןןןןןןןןןןןןןן זה נקרא קרבי חברה אלה הם החיים היפים
למה אני בחרתי קרבי לא בגלל בדגל ולא בגלל הגאווה אני בחרתי ללכת לקרבי כדי לזיין כמה שיותר קרובים של הערבים שגרים בעיר שלי וכרגע הגיוס שלי עומד על ה13ל7 07 אני מעלה לי את השנאה לכל הערבים האלה כדי שכשיבוא לשם אני לא יופתע לראות איזה מניאק שולף עלי רובה אני מציע לכם לחשוב על זה אני בטוח במאה אחוז שלאף אחד ממכם אין עומץ לירות בבן אדם וזהו חח אבל בטאכלס אני הולך לקרבי כדי לראות דברים שלא כל בן אדם יכול לראות (את הדברים האלה כבר תראו ותבינו כשכבר תיהיו שם)
ישן 25-07-2006, 19:54
  MD0305 MD0305 אינו מחובר  

בגלל כסף בואו נגיד שזה לא השיקול הנכון להיכנס לקרבי,
אלו שהולכים בעקבות הכסף הבדל אולי כפול אבל כמו כן יש הרבה ג'ובניקים שמשלבים
יחד עם שירותם איזשהי עבודה בין עם זה בערבים ובין אם זה בעקבות היציאות שהם
הרבה יותר טובות משל הקרביים וזה ידוע!

אממ תגובה ל orienter
ציטוט:
במקור נכתב על ידי orienter
ולגבי כל האלה שאומרים שימצאו חברים חדשים בידיוק כמו אחים שלכם אז זה נכון ונכון מאוד אבל הם יהיהו אחים שלכם רק בבסיס וכשתיהיהו בשטחים אז זה כבר משהו אחר טאכלס זה יהיה לספור תזמן עד לרגע שיבואו להחליף אתכם ולא למות בזמן הזה אני אומר לכם כולנו נשתין במכנסים כןןןןןןןןןןןןןן זה נקרא קרבי חברה אלה הם החיים היפים

אני בטוחה שאתה לא מבין לאן אתה נכנס.. מעבר לפחד שכן הוא קיים... יש הרבה דברים בקרבי
רשמתי את זה גם בתגובה לפני , שירות "שתריח בו את הפחד" פשוט לא יהיה מהנה עבורך
והאחים... יהיו גם בשטח, במידה ואתה לא חושב רק על עצמך כמובן?..

כמו כולנו , גם אתה מתגייס לקרבי על מנת לראות דברים שמקום אחר אתה לא תראה.
קרבי זה ליגה אחרת ותאמין לי שכל מי שמוכן לחתום ולהתגייס במשך 3 שנים לוקח בחשבון שהוא ירה בבן-אדם ויודע שיש דברים ששוים להקריב את החיים בשבילהם, אתה יודע מה לסכן אותם!

אני פשוט לא רואה את עצמי במשך שנתיים יושבת במשרד וסופרת את הימים במאין טבלת יאוש..
אתה יודע מה.. זה גם ההיפך מחופשה, לצבא אתה לא בא בשביל להינות, לעשות חיים! אתה בא לתרום,
אני באה לתת הרבה מעצמי גם אם אני אצטרך להקריב הרבה דברים בדרך!!
ישן 25-07-2006, 20:21

תגובה ל MD0305
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי MD0305 שמתחילה ב "בגלל כסף בואו נגיד שזה לא..."

ומה אם אחרי השירות את לא חושבת על המשך חיים?
את מעדיפה להקריב בישביל המדינה תרגל תיד תעין שלך ו...? ומה אחרי זה? הרי כולנו יודעים שמקרבי אנחנו יוצאים רק בני אדם טובים יותר שישלמו מיסים לא יעשו בעיות למדינה ויהיהו הרבה יותר פטריאותים מכולם זה מה שבאמת נצא מקרבי אבל מה אם נצא בלי עין או רגל או יד או כל דבר אחד או במקרה הגרוע לא נצא בכלל את באמת מוכנה להקריב הכל בישביל מלחמה שאף פעם לא תגמר כי באמת זה או אנחנו או הם הם
אני כל כך מורעל קרבי וכל כך רוצה לשרת בקרבי אבל אני לוכח את כל הדברים האלה בעובדה שכל הדברים האלה יכוליםם לקרות כי אנחנו בעצם הולכים לסכן תחיים שלנו יום יום יום יום יום ולאכול הרבה חרא הרבה!!! (בהצלחה לכולנו ושה' ישמור עלינו ועל כל החיילים שלנו) ומאחל לכולם שוק מוחלט בטירונות
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:14

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר