לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2006, 20:15
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ולמה שלא יודיעו כנ"ל גם להורים אחרים?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה, ואני אישית לא רואה בכך שום פסול"

אגב, הוא זכה לבירור הוא לא ביקש, (למיטב הבנתי מהכתבה בערוץ 2). אפי איתם הוא לא יותר מאף הורה אחר. אפי איתם אינו זכאי לדעת שבנו יצא ללא שריטה יותר מהורה אחר...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2006, 08:25
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
אני דווקא כן מאחל לו
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "לא מאחל לך להגיע לרגע שאתה תהיה הורה והבן שלך יהיה בסכנת חיים."

רועי ההתלהמות המגעילה שלך מוגזמת.
אני באמת מקווה שיגיע היום בו תהיה במצב של חוסר ידיעה על מצב בריאותו של קרוב משפחה ואז תיזכר בזבל שנשפך לך דרך המקלדת לכאן.

ישן 27-07-2006, 08:04
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
פשיטת רגל
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "דיון מיותר"

גם לי לא ברורה כוונת המשורר , נראה לי שפספסת רועי.

פשיטת רגל היא הגדרה שהיתה מתאימה לאישיות שדואגת לשחרר את בנה מפעילות מסוכנת.
פשיטת רגל היא הגדרה שהיתה מתאימה לאישיות שעבור איתור פריט שאבד לה היו שולחים כוח לאיתורו.

לא המקרה הזה לגביו לא ברור לי על מה התרעם פותח האשכול.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 27-07-2006, 08:32
צלמית המשתמש של יוסיפון

ולמי רועי בחר להיטפל!
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "פשיטת רגל"

לאדם ששולח את כל בניו ליחידות סופר קרביות
שכקצין צעיר נשאר (כמעט) לבד להגן על מחנה נפח מול הטנקים הכי מתקדמים של האוייב עם עוזי, מא"ג ובזוקה אחת. זאת למרות ששארא הפלוגה יחד עם מפקד הפלוגה ברחה.
שתמיד הקריב את עצמו למען אחרים.
לרוב אני לא מסכים עם אפי איתם. לפעמים אני אפילו כועס עליו (על מחלוקות, שלהבדיל מרועי, היו לי איתו בנוגע ללחימה בלבנון). אבל אין לי שום בעיה עם זה שמישהו הרים לו טלפון לומר שהכל בסדר.
לאפי יש שני בנים בחזית בלבנון.
גם כשהוא ידע שהבן שלו בריא ושלם הוא המשיך לבית החולים ועודד את "האחוקים מגולני" כי "גולני זו משפחה".

אז רועי. תזחול בחזרה לחור שיצאת ממנו. גם אם יש לך עודף זמן במשמרות שלך בעבודה זה לא מצדיק את שפיכת הפסולת שלך פה.

ישן 27-07-2006, 09:07
צלמית המשתמש של רועי AZ

היה לי חשד, עכשיו זה הרי ברור לי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "פשיטת רגל במדינת ישראל.... לח"כ איתם נודע, שבנו יצא ללא פגע דרך מזכיר צבאי של רה"מ."

רב המגיבים פה מזוהים עם דעותיו של מר איתם... מעניין אם איש שמאל/קדימה היה עושה זאת, איך אז היו התגובות...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
שיש לך בעיות עם ח"כ דתי, אבל עם ראש ממשלה שכל משפחתו(כולל הוא עצמו) משתמטים אין לך כל בעייה..., אוקצור עדיף שתחזור להתחפר בחור ממנו באת...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yonishtr
קרואסון בצרפת??

על אותו המשקל- רכילות יכולה לשחק לכל הכיוונים.

ישן 27-07-2006, 09:08
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
נו באמת, אל תתחפר !
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "היה לי חשד, עכשיו זה הרי ברור לי..."

מאיזושהי סיבה העלתה טענה מופרכת וחסרת הגיון ועוד נתת לה כותרת בומבסטית, הרי לא נתחיל עכשיו להתעסק עם הסיבה להעלאת הטענה שלך ועם הסיבות להתנגדות לטענה שלך, עדיף היה לא להתחפר ולהשאר בנושא העקרי (בהנחה שאתה יכול לגונן על הטענה שלך).

(שים לב שהתחלת עם "לח'כ איתם נודע" וסיימת עם "ח'כ איתם עשה")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

נערך לאחרונה ע"י זוהרת בתאריך 27-07-2006 בשעה 09:18.
ישן 27-07-2006, 09:12
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נצתרך לחכות ולראות!
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "היה לי חשד, עכשיו זה הרי ברור לי..."

מצד שני, אני לא בטוח שהעיתונאים ימהרו כ"כ לדווח על כך... מילכוד 22 בשבילך. (ושאלה: ליכוד זה ימין? אני פשוט רוצה לדעת האם כאשר בנו של ח"כ ליכוד יהיה בנלחמים, עלי להתלהם נגדו או להגן עליו. אתה יודע, ככה זה אצל אלה שלא שמאלנים (/קדימה), הכל מתוכנן היטב ומתוכנת.)

בינתיים מי שכאן בפורום עשה ספירת גופות ומניפולציה על הפתק ששילשלו בקלפי (לא אתה, חשוב להבהיר) הוא איש שמאל/קדימה. האם השמאל תופש את מקומו ההיסטורי של "הימין" כמי שרץ לפי הרגש ולא המוח? כשאני שומע את בילין אני ממש נפעם לפעמים. מצד שני, ברור הרי שמה שהניע אנשים כמו בילין זו הצדקנות ולא ההגיון. הפיסקה השניה, לא מכוונת אליך כמובן. אני מקווה מאוד שכל האשכול הזה היה התחלקות מצידך.

ישן 27-07-2006, 10:29
צלמית המשתמש של יוסיפון

יאללה רועי
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מה פוליטיקה איזה פוליטיקה על מה אתה מדבר לעזאזל?"

אף אחד לא מצפה ממך להתנצלות. זה הרי משהו שגדול עליך.
רק שתחזור לערימת הסחי שבא אתה חי ועזוב אותנו בשקט.
מעולם לא עמדת במצבו של איתם. מעולם לא עמדת אפילו במצב דומה.
אתה יכול להמשיך ולהתפאר בהויותך פוץ גדול, עובדתית מעולם לא הקרבת כלום עבור המדינה הזאת.
במקום לנסות ולסייע בזמן מלחמה אתה מעדיף לזרות פרוד בעם. כל זה בזמן שאתה מעיז להעיר לאחרים שמעבירים ביקורת על צה"ל ומספר לנו ש"אני מעדיף לחכות עם הביקורת לאחרי המלחמה"...

אז יאללה. סע! ועזוב אותנו באימש'ך!

ישן 27-07-2006, 11:27
צלמית המשתמש של יוסיפון

טיפש!
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ואתה הקרבת משהו מעצמך בשביל המדינה?"

כן.
הקרבתי משהו מעצמי.
השארתי חתיכה מהתחת שלי על אדמת לבנון. זו לא מליצה ואני מזמין אותך לצפות בצלקת.
אולי תרצה ללטף גם את הרסיסים והצלקות על הרגל שלי.
שלושה חודשים וחצי אח"כ חזרתי ללבנון. כדי לטחון 21 ו56 יום במוצב בזמן שאתה גירבצת בבית והתחלטת עם בנות.
בשביל שאתה תוכל לשחק לך בשקט סוליטר במחשב אני לא התקלחתי שבוע (לפחות). בכל אותו זמן גם לא הורדתי את המדים או חלצתי נעליים.
במשך תקופות ארוכות לא ישנתי יותר משעתיים בלילה. לא אכלתי אוכל חם. לא זכרתי איך נראה לחם טרי.
לא רק אני גם החברים שלי.
הכל בשביל שאתה תוכל לטחון עוד המבורגר בשקלית של תל השומר. בעצם, אולי לא אכלת שם המבורגרים. הרי ההליכה ממר"ץ ועד לשיקלית ממש ארוכה והסתפקת במאכלי חדר אוכל או שהתאפקת ואכלת רק בבית.
חתיכת אפס.
הרי שירתת ב804
הצבא שלך הוקדש לשיפור היכולות שלך בפריסל.
מספר השעות שעשית ביום בבסיס הוא מספר השעות שהיה לוקח לי להגיע מהבסיס הביתה, אם בכלל הייתי יוצא.
איך ג'ובניק כמוך מעיז לדבר בכלל?

ישן 27-07-2006, 11:37
צלמית המשתמש של יוסיפון

בבקשה
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "קל לדבר מאחורי המקלדת ולהגיד אני ואני ואני... מי כמוך יודע זאת"

אז בוא תספר לנו קצת "אני ואני ואני" על עצמך. כיצד תרמת ללחימה? מה עשית בצבא? כמה קשה נפצעת?
את הצלקות , בגוף ובנפש, אני נושא איתי. אתה יכול לחשוב שאני ממציא אותן. מצד ני אתה יודע היכן שירתתי ומתי. גם אם לאתמצא חומר כתוב עלי אישית, אתה יודע כמה דפים בספר יזכור מלאים בשמותיהם של חברי ליחידה ולמוצב.

רועי, אתה מזלזל בלוחמים. אני מאחל לך לפגוש אותם בשלב הבא של חייך כדי להבין מעט ממה שהם נתנו עבורך.

ישן 27-07-2006, 11:44
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני אין לי מה לספר... אני לא עושה ומספר לכולם בשביל שירוצו לתלות פוסטרים שלי בחדר
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "בבקשה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
אז בוא תספר לנו קצת "אני ואני ואני" על עצמך. כיצד תרמת ללחימה? מה עשית בצבא? כמה קשה נפצעת?
את הצלקות , בגוף ובנפש, אני נושא איתי. אתה יכול לחשוב שאני ממציא אותן. מצד ני אתה יודע היכן שירתתי ומתי. גם אם לאתמצא חומר כתוב עלי אישית, אתה יודע כמה דפים בספר יזכור מלאים בשמותיהם של חברי ליחידה ולמוצב.

רועי, אתה מזלזל בלוחמים. אני מאחל לך לפגוש אותם בשלב הבא של חייך כדי להבין מעט ממה שהם נתנו עבורך.

והאמן לי שאני בצבא תרמתי את חלקי. נכון ג'ובניק, אבל בזכות הג'ובניק הזה הקרביים נלחמים כמו שצריך, עם מדים ראויים, אפודים שלמים, ונעליים נוחות וביגוד חם...

מזלזל בלוחמים? חו"ח!! אבל אתה בכלל מזלזל בבני אדם. מי אתה בכלל?

שוב, קל לדבר מאחורי המקלדת על: אני הייתי שם ועשיתי כך ונפצעתי ברגל... אתה יודע בדיוק על מה אני מדבר.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:43

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר