לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2006, 08:45
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי מוטי2006 שמתחילה ב "שלושה חיילים נפצעו באורח אנוש"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מוטי2006

אם זה עוד הפעם כתוצאה משיגור נ"ט על טנק.אז שמישהו שם למעלה יחשוב על פתרון.כי כל פגיעה בטנק = ,,3-4 הרוגים. זו עבודה קלה לאוייב.

תבדוק את המקורות שלך - זה לא ב"כל" פגיעה 3-4 הרוגים ולא בכל פגיעה בכלל נפגעים. בלי להכנס לסטטיסטיקה מיותרת, הרבה טנקים נפגעו מנ"ט ורק חלק קטן מהם נפגע באופן שהצוות שלו נפגע או/ו שהטנק יצא משימוש.

בקשר לזה שהטנקים עשויים להפגע בקלות בלחימה כזו שבה האוייב מכיר היטב את כל הנקודות בשטח שבהן יש לו יתרון ואפשרות למארב וכן שהוא שם דגש רב על הפעלת מספר רב של צוותים שמפעילים נשר נ"ט מתקדם מאוד, בצה"ל ידעו/יודעים. גם חייל חי"ר בשטחים יודע שהקרמי מגן על החזה, אבל הקליע יכול לפגוע בצוואר. גם על זה שלסופה וההאמר הממוגנים ישנם נקודות שלא ניתן לשריין, והיו כבר נפגעים מנק"ל שחדר דרך נקודות כאלה - את זה גם יודעים.

אז מה בדיוק צריך ללמוד? הלקח היחיד שאני מכיר הוא שמי שלא נמצא בשטח שמצוי בו האוייב, לא יחטוף טיל נ"ט.

אני מאוד מקווה שאנשים ירדו מן העץ היהיר שאנחנו ננצח כי יש לנו מוח יהודי וטכנולוגיה עדיפה. אם כבר, אנחנו ננצח כי אנחנו אמיצים, צודקים ואין לנו ברירה.

לא בחומות אלא באנשים, לא בחפירים אלא בסוסים ולא במגדלים אלא בחרבות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2006, 08:34
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני הראשון להצביע?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי amranal שמתחילה ב "כן? זה פורום סקופים? או פורום העתק הדבק?"

אני כמובן לא מעוניין שיבוא שום פרסום על נפגעים מצידנו לפני שהרשות המוסמכת לכך אישרה את הפרסום.

אני יכול להגיד בבטחון מוחלט שאחוז מכריע מבני המשפחות והקרובים לחיילי וחיילות צה"ל שמשרתים בצפון חושבים כמוני.

במלחמה הלא נגמרת הזאת, ראוי לפחות שנקטין ככל האפשר את שעות הדאגה המיותרות שידיעות לא אחראיות מוסיפות להם.

מי שחושב שידיעות כאלה (ולא במעט מקרים, גם מוגזמות או מעוותות) הן "סקופ" שיזכור שני דברים:

1. כל העתונאים/מקורבים/סורקי רשתות, יודעים את זה מייד. זו רק שאלה של אישור פרסום - אין כאן סקופ בדיוק כמו שפרסום צילום חזית של גופת אדם שנהרג ברחוב מרקטה, אינו סקופ.

2. מי שחושב ש"מי שלא מתאים לו, שלא יפתח את הפורום" שידע שהמידע הזה עובר כמו אש בשדה קוצים. בהמון ראיונות עם הורי חיילים פצועים/בריאים הם מספרים על שעות של חרדה בהמתנה לקצין העיר, שבסוף לא בא.... אז בחיאת, אם ממש בא לכם, תתאפקו או שתיסעו לק"ש לעזור במטבח של ההסדר ואחרי יומיים תחליטו האם אתם עדיין חושבים שדאגת אמא חשובה פחות מ"סקופ".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר