לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2006, 10:59
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
חיק טפוווו
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תבורך מנשים זהרה ענתבי"

ארגון פוליטי שמאלני קיצוני שלבש עור של כבש תמים והטעה רבים וטובים

שלא יובן לא נכון , היריקה שבכותרת אינה מכוונת לזו המוזכרת בראש האשכול אלא לארגון ולכיוון שתפס בימים אלו .... המייל המוצע בפוסט הפותח מיותר לגמרי ואינו מכוון לכתובת הנכונה

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

נערך לאחרונה ע"י זוהרת בתאריך 06-08-2006 בשעה 11:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2006, 11:19
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מה מביאים אנשים כמוך - רק הרס וחורבן
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yrevach שמתחילה ב "שלושה תוארים"

אצלך שקט הוא רפש
וכשאין דם ולא חשוב מאיזה גוף אינך מסוגל לישון בשקט בלילה
בניה, יצירה ושגשוג הם הבל עבורך רק הרס וחידלון מביאים אותך לסיפוק.

הימים הקשים שהיום אנחנו חוויים הם המפיחים בך חיים.
תנסה להשתמש לפעמים במוח (אם קיים אבר כזה בגופך) ולא רק בכוח ובכוח.

באשר לשאלתך תוארי הם הבסיס לבניה, יצירה, שגשוג וצמיחה. הם אינם מיועדים להרס וחידלון. התוצאה פרוסה ברחבי כל ארץ ישראל ואני מתגאה במעשי. תוארי הם הבסיס לאהבה, לגישור ולהבנה בן בני האדם השונים באשר הם. גם לעובדה זאת ישנה הוכחה חותכת מוכחת בשטח.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 06-08-2006 בשעה 11:23.
ישן 06-08-2006, 11:30
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

ממש לא מעניין אותי אם אתה קבלן , עורך דין או טכנאי מכונות כביסה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כפי הניראה שאינך מצויה בחומר - אני לוויתי רבות גם את ה"רעש" לפני וגם את השקט אחרי"

שקט לט היה שם !

- מוצבי חיזבאללה ישבו על הגדר.
- פשיטות חיזבאללה בוצעו עשרות פעמים
- עשרות קטיושות נורו
- אזרחים נהרגו ע"י החיזבאללה
- חיילים נהרגו ע"י החזבאללה
- טיולי השלכת אבנים מאורגנת נערכו כדבר שבשגרה ע"י החיזבאללה
- חקלאים העובדים על קו הגבול היו נתונים יום יום לאיומים ולהתגרויות
- חיילים נחטפו

עכשיו תסביר לי מה תורמת וממה נובעת דמגוגיית השקט בגבול הצפון ועל איזה "חומר" אתה מדבר?

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 06-08-2006, 11:33
  משתמש זכר yrevach yrevach אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.05
Facebook profile
ביבי וההסברה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "ממש לא מעניין אותי אם אתה קבלן , עורך דין או טכנאי מכונות כביסה"

הבוקר שמעתי את ביבי מתראיין לטלויזיה הבריטית ואני מצדיע לו בכל הכבוד.

למי שלא ראה אני מרשה לעצמי לתרגם את הראיון המבריק איתו:

המראיין שאל את ביבי איך הוא מסביר שיותר אזרחים לבנונים נהרגו מאזרחים ישראלים (שאלה נבזית בפני עצמה).

ביבי אמר לו :"אתה לא רוצה באמת ללכת בכיוון הזה?"

המראיין נפל בפח ושאל :"למה לא?"

וביבי ענה: "כי יותר אזרחים גרמנים נהרגו במלחמת העולם מאשר אנגלים ואמריקאים ביחד וזה בגלל התוקפנות של גרמניה. בנוסף אנגליה בתגובה אחרי ה"בליץ" הפציצה ומחקה את העיר הגרמנית האזרחית "דרזדן" לחלוטין. ואני רוצה להזכיר לך שבשנת 1944 כשהבריטים רצו להפציץ את מטה הגסטפו בקופנהאגן, הטייסים שלכם החטיאו ושרפו בית חולים לילידים עם 83 ילדים דנים בתוכו"...

המראין נדם.

כמה חבל שלא מנצלים את הכשרון הזה של ביבי יותר בשרות ההסברה המחורבנת שלנו שלנו לא

בגלל זה חשוב שנדע את ההיסטוריה
ישן 06-08-2006, 11:49
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שקט זה דבר יחסי - אני עושה השואה בין מה שהיה לפני היציאה ולאחריה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "ממש לא מעניין אותי אם אתה קבלן , עורך דין או טכנאי מכונות כביסה"

אם תעשי את המאזן תראי כמה אני צודק.

מעבר לכך - לפני היציאה חיי תושבי הצפון לא היו חיים. קרית שמונה הפכה לעיר רפאים. החקלאות הייתה על הפנים ורק מי שהיה חייב להיות במקום ו/או שלא היה לו כל פתרון אחר נשאר וחי מתחת לאדמה.

לאחר הפנוי "יצאו כולם מחוריהם" והרגישו לאחר שנים מרובות מהו אויר צח. קרית שמונה התעוררה וצמחה, החקלאות פרחה הצימרים משכו קהל רב וכל האזור שגשג ופרח.

נכון שמדי פעם היו התקפות זדוניות של החיזבאללה - אבל הן לא הפריעו למהלך החיים התקין באזור.

באשר להתבצרות ולהתחמשות של החיזבאללה. כבר כתבתי על זאת - ה"חוכמה" של מאזן אימה היא כאשר אין צורך להשתמש בה. ראי את כל תקופת המלחמה הקרה - אוי היה לעולם כולו אם אחד הצדדים היה "נשבר" ומפגין את יכולתו. ברור שמוטב היה לו מולנו היה עומד "אוהב" ולא אויב - אבל זה המצב שנוצר באזורנו. גם אודות זאת כתבתי רבות ולא אוסיף.
ישן 06-08-2006, 11:52
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

אין לי כח להמשיך ולהתעמק כרגע בדברים שלך , שטות אחת בולטת אמרת - תתמודד אתה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "שקט זה דבר יחסי - אני עושה השואה בין מה שהיה לפני היציאה ולאחריה"

ציטוט:

לפני היציאה חיי תושבי הצפון לא היו חיים. קרית שמונה הפכה לעיר רפאים. החקלאות הייתה על הפנים ורק מי שהיה חייב להיות במקום ו/או שלא היה לו כל פתרון אחר נשאר וחי מתחת לאדמה.

ישן 06-08-2006, 12:51
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

שיבושם לך , תתמצא בחומר !
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תגובתך מעידה כאלף עדים שאינך מצויה בחומר"

רק קח בחשבון ששימוש מופרז יכול לגרום לנזקים קשים.

זה הפרצוף של המדינה שלנו , מדינה שסובלת וסופגת את מבקשי השמדתה על גבולה רק בגלל שהם מסתפקים בפגיעה ברצועה "זניחה" - "נכון שמדי פעם היו התקפות זדוניות של החיזבאללה - אבל הן לא הפריעו למהלך החיים התקין באזור"

ואם אתה לא מבין את ההבדלים בנושא מאזן האימה בין היווצרות מאזן אימה בין מדינות לבין מעורבות ארגון כמו החיזבאללה (ראה אקדח טעון בחתימה שלי) הרי שבאמת אתה חי בעולם משלך.

נערך לאחרונה ע"י זוהרת בתאריך 06-08-2006 בשעה 13:12.
ישן 06-08-2006, 16:45
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

לפני שאתה מארגן "התקפה" עליה תראה מה היא אומרת היום
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי yrevach שמתחילה ב "הצעה מקורית"

ציטוט:

"כמו כל המלחמות גם המלחמה הזו ארורה. אבל המלחמה הזאת קיומית ברמות שאנחנו עדיין לא מבינים. אני חושבת שהיא מתקרבת בחשיבותה למלחמת השחרור. היא תקבע האם איראן תשתלט על העולם הערבי. היא תקבע האם נוכל לשרוד מול האיסלאם הקיצוני. ואני מקווה שיעשו הכל כדי לא להשתמש במלחמה הזו בנעורים ובתום כבחומר גלם זול. אבל אני שמעתי את הבומים הנוראיים של הפגזת החיזבאללה כשהם חטפו את שני החיילים מן הגבול. ומיד הבנתי כמה זה נורא. והבנתי שזו מלחמת אין ברירה. וכשאין ברירה אין ברירה. כמה שהלב כבד. כמה שהמשא נורא.

"לכן מה שמחריד אותי עכשיו זה השמאל הרדיקלי. הוא נשמע לי ג'יהאדיסטי בדיוק כמו שהימין ג'יהאדיסטי. כי כמו שהימין אומר שהעולם תמיד אשם ואנחנו תמיד צודקים, השמאל הג'יהאדיסטי אומר שאנחנו תמיד אשמים והעולם תמיד צודק. גם לשמאל וגם לימין יש הוראת הפעל אחת, ללא קשר למה שקרה. גם לשמאל וגם לימין יש תשובה אחת לכל מציאות משתנה. ואילו אני מאמינה שעם ישראל שרד רק בזכות היכולת שלו לשאול שאלות. לשאול את השאלות הכי נוקבות. וכשראיתי את הפגנת השמאל היא העציבה אותי. כי השמאל הג'יהאדיסטי מדבר אלינו כאילו היינו מחרחרי מלחמה. הוא מתנהג כמו מחלה אוטואימונית התוקפת את הגוף של עצמה.

"כל הימים האלה הבטן שלי מתערבלת. הכרתי את הלוחמים של אגוז שנפלו. הם אימצו את התלמידים בבית הספר הדמוקרטי של הגליל העליון שאותו אני מנהלת. ולנגד העיניים הפנים שלהם. הצחוקים שלהם. הכדורסל שהיו משחקים עם הילדים. אתה אומר שהחלשנו את צה"ל? אתה אומר שהוצאנו את צה"ל מלבנון אבל שברנו את רוחו? יכול להיות. יכול להיות שהחלשנו את הנחישות של האודרוב. אבל אני עדיין מאמינה שהצבא צריך להיות פרויקט של המדינה ולא המדינה פרויקט של הצבא.

"אין לי ספק לגבי הצורך במדינה הזאת. אני בארץ כי רק בארץ לא יעשו מהילד שלי סבון. אני בארץ כי אני זוכרת את הניסיון שלנו להיטמע באחרים אלפיים שנים. וברור לי לגמרי שכל המיופייפים הצרפתים והמיופייפים הגרמנים והמיופייפים ההולנדים לא ירצו אותנו אצלם. זה המקום היחיד. ועל המקום הזה צריך להילחם. וצריך להבין את המורכבות הזו. שולמית אלוני לא מבינה את המורכבות. היא פלקטית. ומי שפלקטי מתחלק החוצה מהמציאות. אבל יחד עם זאת אני לא רוצה שישראל תהיה ספרטה. אני לא רוצה לקרבן את הילדים שלנו. אלא אם אין ברירה.

(הארץ)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר