לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2006, 13:52
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
מידע דיונים העוסקים בפוליטיקה

אני מניחה שהמצב מסביב מציף הרבה תכנים פוליטיים.

בעצת חברים לפורום ובדומה לפורומים אחרים בפרש, חשבתי שיהיה לפחות שווה לנסות.
הרעיון-
כל נושא פוליטי, ברירת המחדל צריך להיפתח בפורומים המתאימים (סקופים וחדשות, או פוליטיקה ואקטואליה) ולא פה.
אולם, אם בכל זאת החלטתם לפתוח את הנושא לדיון ב 20+, שרשרו את ההודעה שלכם באשכול הזה, וכל התייחסות לנושא תיהיה משורשרת להודעה שלכם.
לעת עתה, אני אניח לכם לשפוט מה מתאים לפה ומה לא, בבקשה השתדלו לא לאכזב.

האשכול יהיה כעוגן, עד שיהיה כבד מידי או פשוט לא רלוונטי, ואז ינעל ונפתח אשכול חדש כזה.
כמובן שיש לשמור על תרבות דיון, ולא לתת לפוליטיקה להעכיר את האווירה.

תנו לזה צ'אנס וניראה איך זה מתגלגל...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2006, 13:58
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
היות ופוליטיקה הינה חלק מכובד ונרחב מחיינו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "דיונים העוסקים בפוליטיקה"

הרי שאשכול כזה היה צריך להיות ממזמן וכעוגן!... כאשר מגיע שרשור למאה תגובות, אפשר לנעול אותו ולפתוח אשכול חדש.

The_Equivocator ואני, מכירים זאת היטב מפורום אחר שעושה כנ"ל רק בנושא שבו מתעסק הפורום...

ישן 14-08-2006, 14:24
צלמית המשתמש של רועי AZ

אפשר קצת להיות יצירתיים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "לחתוך כאן במקרה של 100 תגובות יהיה קצת יותר בעייתי..."

כמו למשל להעתיק את הדיון הספציפי לאשכול חדש או שתהיה רק הודעה אחת בתוך אשכול חדש, המכילה קישור לדיון המדובר (חיסכון במקום). אפשר גם לחרוג במקצת, כמו שקורה בחומרה. כבר היו שם אשכולות של 150 הודעות (נדיר אמנם)

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 14-08-2006 בשעה 14:27.
ישן 14-08-2006, 14:08
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "דיונים העוסקים בפוליטיקה"

עכשיו כבר אפשר להגיד: אנחנו תושבי הצפון - הופקרנו

זיו אונגריש 14/08/2006 12:39

"בואו נגיד את הדברים כמו שהם: הממשלה השאירה את תושבי הצפון להתבוסס בדמם, ללא מקלטים ומרחבים מוגנים ראויים, ללא תוכניות פינוי, ללא שירותים בסיסיים וללא מנהיגות שתדריך אותם באופן חד משמעי כיצד לנהוג"

אני "תושב הצפון". כך כינתה אותי התקשורת בחודש האחרון. אולי ראוי להזכיר שהכוונה היא שאני אזרח מדינת ישראל שגר בחלק הצפוני שלה.
לאכזבתי, בשבועות האחרונים הגעתי למסקנה שכדי לקבל את מלוא התמורה על אזרחותי, אצטרך לעבור לגור בגוש דן. לפני כשבוע, עדיין בעיצומה של המלחמה, קפצתי לביקור בתל אביב. בדרך בחזרה הביתה לא האמנתי באיזו קלות הצלחתי להסתנן מעבר לעמדת בדיקת הדרכונים הסמוכה לנתניה. בכזו קלילות יוצאים ונכנסים אל מדינת תל-אביב, שלה הצבא החזק והמפואר במזרח התיכון?

אלה התחושות שאני, כאזרח מדינת ישראל שגר בחלקה הצפוני, קיבלתי. אין לי טענות לצה"ל, רק לממשלה.

אני ומשפחתי וחלק מחבריי ישבנו חודש שלם בממ"דים, חיינו בין אזעקה לאזעקה. בשבילנו השגרה היא מלחמה, הפסקת אש ואפשרות להסתובב חופשי ברחובות – זו האנומליה. לא עזבנו את עירנו וברחנו דרומה. התעקשתי להמשיך וללכת לעבודתי במפרץ חיפה גם תחת הפצצות. אם זו לא דוגמה לעורף חזק, אז מה כן?

במשך חודש שלם ספגנו וספגנו וספגנו. רק לפני כמה ימים הממשלה קיבלה החלטה לצאת לפעולה צבאית כדי למנוע את ירי רוב הקטיושות לעבר יישובי הצפון. עד שקיבלו את ההחלטה, חזרו והסבירו לנו שכניסה יבשתית (בתקשורת מתעקשים שצה"ל פועל בים, באוויר ובקרקע) לעומק לבנון לא תמנע את ירי הקטיושה האחרונה.

הפצירו בנו שממילא לבני הבליעל יש רקטות ארוכות טווח, שנגדם גם כיבוש ביירות לא יעזור. אז אני רוצה להבהיר משהו; נפלו בצפון כמעט 200 (200!) רקטות כל יום.

לגבי ההימנעות מפעולה בגלל חוסר היעילות מול רקטות ארוכות טווח: במילים אחרות, אומרים לנו שגם פעולה צבאית נרחבת לא תוציא את תל אביב מטווח הרקטות, אז למה לטרוח? אז מה אם תושבי הצפון סובלים?

חברים וחברות, בואו נגיד את הדברים כמו שהם: הממשלה השאירה את תושבי הצפון להתבוסס בדמם, ללא מקלטים ומרחבים מוגנים ראויים, ללא תוכניות פינוי, ללא שירותים בסיסיים וללא מנהיגות שתדריך אותם באופן חד משמעי כיצד לנהוג. כל זאת בזמן שהצבא אינו נדרש לבצע את המוטל עליו ולהגן על האזרחים. נראה שבעיני הממשלה הרעיון של לשלוח חיילים לקרב כדי להקל על תושבי חיפה והגליל בלי איזשהו רווח לתושבי תל אביב הוא אבסורדי.

אתם מצליחים לדמיין מצב שבו במשך חודש יורה החיזבאללה רקטות לעבר תל אביב וצה"ל לא נמצא כבר בחצי הדרך לביירות? אני יכול לחשוב רק על תשובה אחת : אני גר צפונית לנתניה, משמע אני פחות חשוב.

המטרה המוצהרת של המלחמה (חוץ מלהשיב את הבנים הביתה) היא להסיר או להקטין את איום הרקטות על תושבי צפון הארץ. חודש אחרי, האיום עמד על 200 רקטות ביום, בדיוק כמו בתחילת המלחמה. והממשלה? היא מדברת על ניצחון. תחשבו על זה.

(דרך אגב- ישנה אופציה של איחוד אשכולות, אין חובת נעילה, בייחוד שהאשכול שלי נפתח לפני האשכול הזה.)

ישן 15-08-2006, 12:28
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
הצבא ידע שהוא הולך לרסק את החיזבאללה , לשם זה נקרא ובנוסף ידע
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "אי אפשר לנצח עם ! אפשר לנצח צבא !"

שהוא נכנס וכול הסיכוי שיחזרו משם מתים ע"מ ומעל הכול להוציא משם את החיילים החטופים ובכול מחיר
אז מה יצא
חיילים חטופים - שלילי
הרוגים ופצועים - בשפע בלי עין רעה
צפון ארץ - מדמם והרוס
נסראללה - עדיין שואג , וטיפש בראש ובראשונה אולמרט & פרץ שאת הנזק שנגרם לו מכול הבחינות , תשתית , צבאית , שכונות וערים שקרסו או לא יוכל לתקן
אולמרט ופרץ רצו אולי לנצח אותו אידאולגית וגם זה בספק,לדעתי אין להם מושג למה בכלל הם יצאו להרפתקה הזו , אם הם היו יודעים אז המינימום להסכמה על הפסקת אש היה צריך להיות החזרת החטופים הבייתה - כנראה שהם שכחו שזאת הייתה הסיבה מנכתחילה לתחילת המלחמה ..
הצבא בסה"כ ביקש לעשות את מה שכבר מזמן היה צריך לעשות, וזה לרסק את הארגון הזה אחת ולתמיד ועד כמה שאפשר מבחינה צבאית , ולהרחיק את האיום מהגבול ואת זה מנעו ממנו
ורק לידיעה , נהר הליטני , המקום שבו הם נעצרו , עדיין אפשרי לשגר טילים על הצפון גם אם תשים שם מאות חיילי או"מ
אין כאן עניין אידאולגי , יש כאן עניין שבמשך 6 שנים הצפון היה מונח שלצווארו סכין שאיימה לחתוך בכול רגע נתון , וזה איום לכולם, בעיקר לכמעט מליון 200 שחיים בו , ולשם זה בלבד נהרגו לנו מעל ל 150 חיילים ואזרחים
לא עשינו כלום מלבד לפגוע מורלית טיפה בארגון הזה, וזוהי ההרגשה היום , היו מדברים אחרת אם החיילים היו שבים , כול עוד הם לא - בפאן הזה של המלחמה , הוא ניצח

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 15-08-2006 בשעה 12:41.
ישן 15-08-2006, 12:05
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
יש לך מעל 200 צפיות באשכול , 4 נושאים ו 4-5 תגובות בעניין

וכול השאר ויכוחים אם כן לעשות או לא לעשות ..
אין ספק בכלל שזה מצליח , כמעט כמו כול רעיון אחר
ובטח לזה אני מניח קוראים בשפתך החופש לדבר על כול מה שרוצים
בחודש האחרון של המלחמה - שעדיין לא נגמרה
יצא לי להכנס ולראות מה נכתב ואיך כתבו ,לעומתך בשאר הפורמים ולא משנה מה נושאם תמיד אבל תמיד היה משהו שעסק במלחמה , עסק באזרחים או בחיילים,
חלק מהמנהלים ביחד עם הגולשים הקדישו אשכולות שלמים לזה,
וזה טוב לדעת שכולם מצטערים על המוות והשכול וכולם מעריכים את כול המעורבים בעניין
ואצלך , כמעט כמו האפטיות של רוב אזרחי המרכז ודרומה לו , עולם כמנהגו נהג ,ספאם ערום שטויות ובדיחות
לא יודע למה נדמה לך שאני { לא יודע מה עם כולם } ידבר איתך על ענייני המלחמה ותוצאותיה , מבחינתכם ההנהלה היא בכלל היא לא התחילה

ישן 15-08-2006, 23:42
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
זו ההוכחה לכך שהרעיון לעגן הוא רעיון לא טוב
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "לא נראה שאף אחד רוצה לדבר על פוליטיקה."

כי עובדה שהיו קודם אשכולות פוליטיים שנוהלו בצורה תרבותית ובמידה
אני מעיד על עצמי שלא פתחתי יותר מידיי אשכולות פוליטיים (בסך הכל פתחתי אחד כזה במהלך כל המלחמה)
ומקסימום אם אשכול מדרדר להכפשות או שיש ממש במידה מוגזמת
בשביל זה אתן כאן. ולא, לא נקרא לך רעה אם תנעלי במקרה שאשכול מדרדר
אנחנו לא עד כדיי כך אטומים כמו שאתם חושבים
העובדה שזה לא פורום פוליטי מובנת
והחודש האחרון היא הוכחה לכך.

ישן 16-08-2006, 07:17
  משתמש זכר Spaceboy Spaceboy אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 26.10.01
הבעיה העיקרית, כפי שאני רואה אותה, היא...
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "כמה צפוי, עוגן פוליטיקה שהפך לאשכול התנגחויות, בין הגולשים"

(וזה תשובה גם לברווזון ששאל)

יש מספר גולשים בפורום הזה (ואתה ממש לא אחד מהם עד כמה שיצא לי לראות) שמסיבה כזו או אחרת לא רוצים/יכולים לכתוב בפורומי האקטואליה.
מסיבה זו, ורק מסיבה זו (שוב, לדעתי), עיקר האשכולות (לא כל האשכולות) שהם פותחים בפורום הזה (בגלל שבכל זאת, הגיל הממוצע פה מתאים לנושאים יותר מבפורומים אחרים) הם בנושאים שמקומם הטבעי היה וצריך להיות בפורומי האקטואליה.

אחת הסיבות למשל (לא היחידה, אז נא לא לתפוס אותי במילה) להגבלות היא שמערכת פורומים שבה חולקו הפורומים לפי נושאים צריך לשמור על כך שעיקר האשכולות בנושא מסוים ינותבו לפורום הרלוונטי ולא תהיה חלוקה לפי קבוצות של "חבר'ה", המטרה היא ליצור אינטראקציה ועניין גם (אולי במיוחד) אם זה על ידי התנגשות בין דיעות שונות ומנוגדות.
Bottom Line, אשכולות אקטואליה - מקומם בפורומי האקטואליה!

זכותם של הגולשים לחשוב אחרת, יש לא מעט שחושבים אחרת, אבל גם אלה צריכים להבין שהמילה האחרונה של מנהלי הפורום היא זו שקובעת מה יהיה בפורום והמילה האחרונה של הגולשים היא האם להישאר בפורום למרות שלא הכל בו מנוהל כפי שהם חושבים שצריך להיות מנוהל.

ההתנהגות פה היא כמו בכנסת (ואני לא חושב שיש פה מישהו אחד שמפרש את זה כמחמאה), כמעט בכל דיון מישהו מעלה הצבעת אי אמון, ותמיד זה The Ususal Suspects שלמרות שהעמדות של המנהלים והחוקים הובהרו להם מזמן ממשיכים לקרוא תיגר בסוג של Misguided Heroism... כי הם נונ-קונפורמיסטים בליבם ולא יכולים לחיות עם דיעה המנוגדת לזו שלהם.

זו, על אצבע אחת (או 10) דעתי בנושא, אני מבקש מכל מי שמתכוון להגיב בצורה לא עניינית ולהטיח בי אשמות אישיות לעשות זאת בפרטי ולחסוך משאר הגולשים את ההתנגחות ביננו.

אההה, כן, ובוקר טוב לכולם.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.varon.co.il/signature.asp?type=.jpg]
"The reasonable man adapts himself to the world,
The unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself,
Therefore all progress depends on the unreasonable man" --- George Bernard Shaw

ישן 16-08-2006, 09:35
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
פגעת בכמה נקודות שהן אמיתיות ואחרות שהן בצורה כזו או אחרת מטעות
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "הבעיה העיקרית, כפי שאני רואה אותה, היא..."

אכן יש הרבה אנשים פה שלא כותבים בפורומי אקטואליה, מסיבות רבות ומגוונות שחלקם אתה יודע חלקם שמעת כמה קיטורים וחלקם אתה לא יודע אבל יש סיבות ולדעתי מוצדקות למה לא כותבים שם .

מצד שני הפורומים אכן חולקו לפי נושאים ונושא הפורום הזה הוא 20+ שמהותו "פורום בוגרים" אין הגבלה אחרת לפורום הזה , לא כתוב בשום מקום שזה פורום צחוקים ופריקת הודעות אימייל לא כתוב שזה פורום סקס ובחורות בחצי ערום ... הפורום הזה הוא פורום שכל בן אדם בוגר יכול לכתוב בה בכל מה שעולה על רוחו בקבוצה בוגרת של בני 20+ שהיא המהות של הפורום הזה .

היו כמה אנשים שפעם התלוננו בגלל אשכולי אקטואליה , היו היה אז, בסופו של עניין אחרי הצבעות מרובות ודיונים בלתי פוסקים הוסכם שכן יהיו אשכולים פוליטיים ואשכולי אקטואליה במינון סביר .
מאז אני לא רואה כמעט אשכולים כאלה וכנראה שיש אנשים שהפנימו , יש אנשים שפשוט התייאשו מכל הסיפור הזה ויש כאלה שפשוט לא מזיז להם .

*פאדי שכבר נשבר לו הזין מזמן מרוב ילדי הפורומים האחרים*

ישן 16-08-2006, 10:53
אדמין לשעבר

I hate to burst your bubble...
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "פגעת בכמה נקודות שהן אמיתיות ואחרות שהן בצורה כזו או אחרת מטעות"

כל הדיונים שהיו פה על הנושא הם טובים וחשובים וזוכים להתייחסות אבל ההחלטה הסופית היא של מי שמתפקידו להחליט גם אם היא לא מתאימה לחלק מהגולשים (ואני נמנע כאן מלקבוע איזה חלק עד אשר מישהו יעשה מחקר סטטיסטי מקיף).

לפורום הזה, כמו לכל פורום אחר, יש מגבלות על מה מאפשרים לכתוב בו. בין אם זה בגלל איסורים בחוקי המדינה, בין אם זה בגלל איסורים בחוקי המערכת, בין אם זה בגלל יחסי גומלין בין הפורום לפורומים אחרים במערכת, בין אם זה בגלל איסורי בחוקי הפורום הספציפי ובין בגלל הגוון שמנהלי הפורום מבקשים להקנות לו. רובם של האיסורים (אם לא כולם) נקבעים לפי מה שנראה כ"טובת הגולשים" באותו שלב גם אם לפעמים (או יותר נכון, בד"כ) הגולשים לא מאמינים שזה לטובתם.
איך לכך ובהתאם לזאת, לא ברור לי מה "הוסכם" ועל ידי מי...

לגבי השגותיך בפסקה הראשונה - אתה יודע מה? אני לא יודע מה אתה יודע ואתה לא יודע מה אני יודע אז בוא ניידע אחד את השני שאנחנו יודעים מה שאנחנו יודעים ונדע לחיות עם זה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.varon.co.il/signature.asp?type=.jpg]

ישן 16-08-2006, 11:53
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
אז ככה חן
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "I hate to burst your bubble..."

דעתי האישית היא שההחלטה הזו היא לא של מנהלות הפורום אלא של האדמינים וזו בין היתר הסיבה שאתה טורח לכתוב את דעתך בדיוו הזה ובכאלה שהיו בעבר.

אתה יודע טוב מאוד שתמיד היו דיונים פוליטיים ואקטואליים בפורום הזה גם לפני ב4/9/05 , שבסופו של יום לא ידעתם איך לאכול את זה.
ההרגשה היא שבגלל שחלק גדול מהחתומים על המכתב הם גם כותבים קבועים ב20+(או היו לפחות) אז יש צורך בטיפול מיוחד גם בפורום הזה(בצורה מפתיעה תמצא שגם מנהלי 20+ באותה תקופה חתומים על המכתב )

אז מצטערים , אנחנו לא מתכוונים לשחק במשחקים שלך , אתה רוצה שנכתוב באשכול מיוחד לזה , זה לא יקרה. אתה רוצה להנחות את מנהלות הפורום לנעול אשכולות פוליטיים , תנחה.

הפורום הזה להבדיל מפורומים אחרים הוא פורום חברתי שלמנהלים בו יש תפקיד שונה מבפורמים מיקצועיים כי הם חלק מהקהילה.

It's Never Lupus

ישן 16-08-2006, 12:01
אדמין לשעבר

זה משעשע...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "אז ככה חן"

אין לי בעיה להצטייר כאיש הרע אם זה מה שיעשה לך טוב...

אני יודע של מי הרעיון... אני יודע מי יזם אותו... אני יודע מה היה חלקי בנושא (או יותר נכון, חוסר חלקי בנושא)... אני יודע כמה לחץ אני מפעיל על המנהלות (או חוסר לחץ)...

מה אתה יודע בנושא ספציפי זה אין לי מושג, אבל כמו שזה נראה מתגובתך כאן, זה לא הרבה. אבל תמיד משעשע ךראות את תיאוריות הקונספירציה האלה חוזרות וצצות.

אני בסה"כ ניסית להעניק לגולשי הפורום קצת שקיפות, במגבלות האפשר, לגבי המתרחש מאחורי הקלעים... אתה רוצה לקרוא לי שקרן, בבקשה, אני כנראה אחזור למנהגי של לא להתייחס בכתב מעל גבי הפורום לאשכולות עם תלונות של גולשים כי "מרגע שאומרים שאחותך זונה, לך תוכיח שאין לך אחות".

וכן, התגובה שלך קצת פגעה בי, אולי משום שעד עכשיו לפי מה שראיתי אתה בחור שקול והגיוני, ייתכן שבגלל זה התגובה שלי כאן קצת אגרסיבית, אם כך, סליחה.

ישן 16-08-2006, 11:53

תלוי איך אתה מסתכל על זה
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "I hate to burst your bubble..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Spaceboy
כל הדיונים שהיו פה על הנושא הם טובים וחשובים וזוכים להתייחסות אבל ההחלטה הסופית היא של מי שמתפקידו להחליט גם אם היא לא מתאימה לחלק מהגולשים (ואני נמנע כאן מלקבוע איזה חלק עד אשר מישהו יעשה מחקר סטטיסטי מקיף).
בקשר לסטטיסטיקה עזוב אותך מהעניין, סטטיסטיקה זה כאב ראש לא קטן! אפשר להבין להבין שחלק תומכים וחלק מסתייגים ומובן שההחלטה היא של המנהל, אבל מה יעשה ראש ממשלה בלי מדינה ?

לפורום הזה, כמו לכל פורום אחר, יש מגבלות על מה מאפשרים לכתוב בו. בין אם זה בגלל איסורים בחוקי המדינה, בין אם זה בגלל איסורים בחוקי המערכת, בין אם זה בגלל יחסי גומלין בין הפורום לפורומים אחרים במערכת, בין אם זה בגלל איסורי בחוקי הפורום הספציפי ובין בגלל הגוון שמנהלי הפורום מבקשים להקנות לו.
הגוון המובן מחוקי הפורום לא מתייסות באיסור לאשכולות פוליטיים, לא ראיתי את זה לא בחוקי המערכת ולא בחוקי המדינה ולא בחוקי הגומלין בין פורום זה לפורומים אחרים .
הגוון הרצוי בפורום הזה הוא בגרות כל נושא עם התייחסות בוגרת של חברה בוגרת ! שזה כולל הכל כל עוד הוא לא "נטולות גסות לשמה , הסתה בוטה , שידול לעשיית מעשים לא חוקיים " . אם טועים אז אנא תפקח את עינינו

רובם של האיסורים (אם לא כולם) נקבעים לפי מה שנראה כ"טובת הגולשים" באותו שלב גם אם לפעמים (או יותר נכון, בד"כ) הגולשים לא מאמינים שזה לטובתם.
איך לכך ובהתאם לזאת, לא ברור לי מה "הוסכם" ועל ידי מי...

האיסורים הנ"ל לא פוסלים פוליטיקה ואקטואליה בכלל לא! אני לא מעוניין לדון בדברים האלה בחברה לא בוגרת למשל, הפורום הזה מיועד לאנשים בוגרים שבו הם יכולים לדבר על מה שבא להם .
אכן היתה פעם הסתייגות בכלל ריבוי אשכולות פוליטיים ו וחברי הפורום שזה דווקא עניין אותם הגיעו למינון נכון לאשכולות האלה שהם בסדר הסביר ביותר ואני לא רואה שיש בפורום יותר מידיי אשכולות כאלה ( אתה מוזמן לבדוק את הדפים הראשונים של הפורום ולבדוק כמה באחוזים היו האשכולות הפוליטיים ) אפילו שהיינו בזמן מלחמה ודווקא העניין הזה אמור היה להיות "בוער"

לגבי השגותיך בפסקה הראשונה - אתה יודע מה? אני לא יודע מה אתה יודע ואתה לא יודע מה אני יודע אז בוא ניידע אחד את השני שאנחנו יודעים מה שאנחנו יודעים ונדע לחיות עם זה...

מה שידוע ידוע ומה שלא ידוע יוודע בסוף
בעיקרון ואני מדבר בשמי כרגע, אני מדמיין שאני כותב אשכול בפורום אקטואליה, תוך חצי שעה אני מקבל 20 תגובות של ילדים שלא יודעים כלום מהחיים שלהם עם ביטויים בוטים ולא "מנומסים" ולפעמים קללות שמכלילות אותי בינם , שהם "לא פסולים בפורום" ... פעם הייתי מגיב להם , אחרי זמן מה כבר הייתי מתחיל לסנן וזה כבר מתחיל להיות עבודה קשה ובסוף התייאשתי .
עכשיו מה רע בדיון באופן תרבותי בחברה בוגרת בלי שטויות של ילדים שאני לא מעוניין לשמוע מה יש להם להגיד ?!

ישן 16-08-2006, 12:05
אדמין לשעבר

אני מצטער אם לא תזכה לתגובה רצינית...
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "תלוי איך אתה מסתכל על זה"

אבל די עצבנו אותי הרגע ואני מעדיף לחסוך כדי לא למעוד בלשוני.

אוסיף רק דבר אחד, בכל תגובותי באשכול זה הבעתי אך ורק את דעתי כפי שהיא, אין כאן הנחתה של ההנהלה, אין לי מה להעיר את פניך לחוקים נסתרים משום שלא אני קובע אותם... תרצה להאמין או לא (ואני מניח שהרוב לא) כל החלטה של המנהלות (במגבלות שינוי שם הפורום ומהותו ל"פורום סקופים וחדשות המגניב להבדיל מהשני") תהיה מקובלת עלי והיא לא תדרוש שום אישור מצידי כפי שהיה עד כה.

ישן 16-08-2006, 11:17
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
התגובה מיועדת ל SPACEBOY
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "פגעת בכמה נקודות שהן אמיתיות ואחרות שהן בצורה כזו או אחרת מטעות"

תסלח לי, אבל כל מה שכתבת עד עכשיו נותן הכשר לסתימת פיות ומחטיא לגמרי את מטרתו המקורית של הפורום. אנא הקדש רגע אחד נוסף וקרא את דבר מנהלי הפורום המקוריים:
(דברי המנהל המקוריים של פורום 20 פלוס)
חברים...
הרשו לי לפתוח באמרה האהובה עלי " אל תעשה לחברך את מה ששנוא עליך"
חלק מהחברים שאלו ...( ובצדק ) למה פורום חדש..? מה המהות ? מה התכנים ?
אני סבור שכל עוד המילים הנכתבות , הדעות המושמעות , התמונות המועלות..
נטולות גסות לשמה , הסתה בוטה , שידול לעשיית מעשים לא חוקיים .....
כל השאר מותר ...גם אם זו דעת יחיד , גם אם זה חריג , גם אם זה לא בקונסנזוס.
כולנו , גברים ונשים אוהבים לשוחח על פוליטיקה , סקס , כסף ...וכו...
אנחנו אוהבים , שונאים , מקנאים ,מרכלים , מקטרים , חולמים ...
אז הנה ..ניתנת הבמה לכולנו...לעשות את מה שאנחנו אוהבים.
לכן כל מי שמרגיש מספיק בוגר כדי להעלות את כל העולה על רוחו
במסגרת פתוחה ..מתירנית...כייפית....לא פוגעת....יתקבל בברכה.
תהנו ....

אני מסתכלת כרגע על דבר המנהל הנוכחי ואני רואה איך לאט לאט כל קשר בין דבר המנהל המקורי לזה שקיים היום נרמס ונאבד. אנחנו ילדים מספיק גדולים כדי להחליט אם אנחנו רוצים להעלות נושא מסויים דווקא בפורום הזה (שאמור לאפשר כתיבה ללא מגבלות) גם אם הוא לא נמצא במקומו "הטבעי". כשאני חושבת על זה, רוב האשכולות (חוץ מסקס) יכולים להשתייך לכל פורום אחר.
אני אתן דוגמא למשהו שקרה לאחרונה כאשר אחת המנהלות החליטה להעביר אשכול של התייעצות על נושא רומנטי עם חברי הפורום לפורום "מה שבלב". אני יודעת שאם אני הייתי רוצה להתייעץ הייתי פותחת אשכול שכזה בפורום זה כי פה זו הקהילה שלי, פה החברים בוגרים יותר ולא הפורום השני.

אם תמשך המגמה של העברה ונעילת אשכולות לפורומים "הרלוונטיים",בסוף כל מה שישאר פה זה רק אשכולות קלילים בלי שום עומק.

אני מכבדת את החלטת מנהלי/ות הפורום, אך עם זאת אני חושבת שאם הן אינן רוצות להתעסק עם אשכולות אקטואלים ופוליטים עליהן להוסיף זאת לדבר המנהל (דבר שכמובן איני בעדו) - לא הגיוני שאשכולות ימחקו וינעלו בגלל קפריזות שאינן מעוגנות באף חוק מסודר.

בזמן האחרון גוברת כאן התחושה בקרב רבים וטובים שסתימת הפיות גדולה מאי פעם והמקום שראינו כבית פשוט הולך ונהרס.

נערך לאחרונה ע"י משוטטת_פה בתאריך 16-08-2006 בשעה 11:27. סיבה: טעות בשרשור
ישן 16-08-2006, 11:54
אדמין לשעבר

תזכירי לי מי היו מנהלי הפורום המקוריים?
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "התגובה מיועדת ל SPACEBOY"

לגבי שיוך אשכולות לפורומים, ראי תגובתי לטלולה...

לגבי העברת אשכולות, נעילת אשכולות, מחיקת אשכולות... זה קצת נאיבי להניח שאת יודעת את הכל, כולל כל הדברים שנעשים מאחורי הקלעים, בפרטי... תסלחי לי אם לא ארחיב בנושא.

כמו שאמרתי בתגובה אחרת, הכל כאן עניין של מידה, ולכן לדעתי אין מקום להטיל איסור גורף בדבר המנהל על סוג כזה או אחר של נושאים אלא אם באמת לא רוצים בכלל אשכולות בנושא מסוים שניתן להגדירו בצורה חד משמעית, כמו במקרה/ים המדובר/ים.

אני לא יודע מי הם אותם "רבים" ואי לכך אם הם אכן "טובים", מה שכן, אני רוצה להאמין שאם הייתה סתימת פיות, לטעמי (כלומר, משהו שאני מגדיר סתימת פיות), הייתי מודע לה. אני משוכנע שאין, את רוצה לסתור את זה עם עובדות? בבקשה, אני גם הייתי רוצה להאמין שאני מסוגל להודות בטעות כאשר אני עושה אותה ויכול לשנות דיעה (אולי אני משלה את עצמי, נקווה שלא).

המקום שראית כבית, לדבריך, לא נהרס... הוא משתנה, בדיוק כשם שאת משתנה... מן הסתם, לא הכל יהיה אותו דבר לעד. טיבו של שינוי להיות יותר טוב לאחד ופחות טוב לאחר. השאיפה בשינויים שמתרחשים בפורום לפחות היא למצוא את האיזון שיביא לטובת הכלל.

ישן 16-08-2006, 12:17
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
חן
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "תזכירי לי מי היו מנהלי הפורום המקוריים?"

איזו מידה? איפה מידה?! אחרי חודש שלא היו אשכולות על פוליטיקה/ אקטואליה פתחו שני אשכולות באותו יום ושניהם ננעלו בלי לתת להם צ'אנס מסכן אחד. זו לא "מידה", זו סתימת פיות לכל עניין ודבר!

לא מעניין אותי מה נעשה בפרטי, מאחורי הקלעים או בכל מסגרת אחרת (עובדתית, בירור בפרטי לא העלה תגובה עניינית). אני מצפה לתשובה עניינית ובוגרת לשאלותי מפי האנשים שמונו לנהל את הקהילה הזו ואני מצפה שהם יעמדו בחוקים שהם מעמידים לכלל.

מה שקורה כרגע תכל'ס זה הטלת איסור גורף - פשוט אין לכך שום הגדרה כתובה! מה שאתה עושה זה היתממות לשמה, אז אל תצפה מאף אחד פה לקנות אותה.

אני לא אתחיל לחפש את המקרים שבהם נראה לי שהיה סתימת פיות. ברגע שהיו מקרים כאלה הפניתי למנהל בקשה בפרטי ולא על גבי הפורום אך תשובתה לא היתה עניינית ומספקת.

יש שינוי ויש שינוי - מה שקורה כרגע הוא שינוי קיצוני שפוגע ברבים. אם לדעתך הקב' הזו היא לא "רבים וטובים" למה שלא יעלה סקר אם להתיר או לאסור פוליטיקה בפורום. לשם שינוי, תסמכו פעם אחת על חברי הפורום ותנו לנו להחליט מה טוב בשבילנו!

ישן 16-08-2006, 12:27
אדמין לשעבר

אל תקני כי אני לא מוכר...
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "חן"

זו דעתי, את חושבת שאני מיתמם? סבבה, אני שמח שחושבים שאני תמים, מבחינתי זו לא תכונה רעה.

זה תמיד נחמד לראות תגובות שמתחילות (או מכילות) את "אותי לא מעניין" (על כל הוריאציות)... אם אותך לא מעניינת הדיעה שלי מדוע אני צריך להתייחס לשלך בצורה עניינית? אני פשוט יכול להחליט אם אני מסכים איתה או לא ולפעול... בלי לענות לך.

אני דווקא סומך על רוב חברי הפורום... זה אלה שמשתינים לי בפרצוף ורוב תגובותיהם מסתכמות בתעשה מה שבא לך אני אמשיך איך שבא לי (ואני לא מתכוון ספציפית אליך כרגע) שאני בוחר לא לסמוך עליהם...

תסלחי לי אם למרות שיש פה כמה גולשים שמתעקשים לכתוב פה שסותמים להם את הפה (שזה סוג של סתירה) אני לא אתייחס לזה כי לדעתי זה מיותר... זה דיון שאי אפשר להגיע בו לעמק השווה.

ישן 16-08-2006, 09:49
צלמית המשתמש של רועי AZ

חברים, הייתי מבקש מכל מי שהשתתף בדיון הנ"ל

לגלול לראש העמוד ולהתחיל לקרוא תגובה תגובה. ואז תראו, בבהירות, את בבואת הפורום הזה נשקפת לנגד עינכם. משול ל "אם הייתי יכול לצלם את איך שאתה מתנהג ושתראה את זה - היית נבהל". קרוב לוודאי שלא תבהלו - אלה המורגלים להתכסחויות ולהתנצחויות ואלה שגורמים אותן. זה מין תחביב שכזה, להתכסח על הכל ולרדת אחד על השני ולעקוץ. אז תארו לעצמכם מה יהיה עם אשכולות פוליטיים שפוטנציאל נפיצותם גבוהה ביותר...

אני יכול לחשוב רק על דבר אחד בפתיחת אשכולות פוליטיים - מתן גישה לאותם אנשים הזויים שבפורומים האחרים, שבגינם, רבים מהגולשים בפורום הזה מחרימים את הפורומים ההם....ואולי זו הסיבה שאתם רוצים אשכולות פוליטיים כאן? כדי לדבר על פוליטיקה מבלי להיתקל באותם אנשים?..

הבעיה היא, שבניגוד לרובכם, אני כן יודע מה קורה כשמכניסים פוליטיקה לפורומים אחרים ראו ערך פורום צו"ב - הכניסו לשם כמה פעמים פוליטיקה ונכנסו כל מיני הזויים להגיב.. אבל המנהלים, ביד חזקה וללא רתיעה, ביערו את הנגע (כולל חסימות של גולשים בכירים) ושמרו על מהות הפורום. גם שם היו תלונות על סתימת פיות, אבל היום, תודות להנהלה, שמר הפורום על מהותו (ועל מקצועיותו) וכך אני סבור שצריך להיות.

אל תשוו לי את נושא הפוליטיקה לשאר הנושאים שעל סדר היום ("כמו שאמרו לי - גם אתה תרצה לדבר על דברים שלא יימצאו חן בעיני אחרים"). פשוט כי פוטנציאל הנפיצות ובכלל המהות שונים בתכלית מכל נושא אחר שיעלה.

יום טוב.

ישן 16-08-2006, 10:57
צלמית המשתמש של tallula
  tallula tallula אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.06

אחרי שקראתי את כל מה שנכתב בפורום...רצוני להגיב במרוכז על כמה דברים:

נועה -
ציטוט:
מבקשים שלא לדבר על פוליטיקה (לאור תלונות גולשים) - זה לא טוב.
ובלי קשר, וכל עוד דברים יפריעו לחלק מהגולשים, מקומם לא יהיה בפורום.

לי מפריע שיש בפורום הרבה תמונות עירום...אך מכיוון ויש ביקוש בפורום לזה...אני לא חושבת שמן הראוי שבגלל שזה מפריע לי (ואולי לעוד כמה) יפסיקו לפרסם תמונות שכאלה...
אני ילדה גדולה...וכשאני רואה אשכול כזה עם "אין כניסה" אני פשוט לא נכנסת אליו...
על אותו משקל - כל מי שמפריע לו אשכולות פוליטיים, שלא יכנס ולא ישתתף...
כל עוד הדיון הפוליטי לא מדרדר למצב שהוא רק השמצות וניגוחים, אלא דיון תרבותי, אני לא רואה סיבה למה לא...

Spaceboy -
ציטוט:
צריך לשמור על כך שעיקר האשכולות בנושא מסוים ינותבו לפורום הרלוונטי.
אשכולות אקטואליה - מקומם בפורומי האקטואליה

אם נלך לפי שיטתך...אז כל הסטודנטים פה שמדברים על הלימודים והמבחנים - מקומם לא בפורום הזה...אלא בפורום סטודנטים.
כל אחד שישתף אותנו עם משהו קשה שקורה לו - מקומו לא פה...אלא בפורום מה שבלב.
וכו' וכו' על כל פורום ופורום שקיים במערכת הפורומים של פרש.
אם באמת נקפיד על זה...אז מה שישאר בפורום זה רק אשכולות עירום, דואר זבל, ו"מי ער?".

אני חושבת שיש מקום לדיונים פוליטיים ואקטואליים...וכמו שאפשר לראות...הפורום לא מלא בדיונים כאלה...יש רק אשכולות בודדים...כך שיש פרופורציה...

ישן 16-08-2006, 11:51
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.03
העמדה שלך נובעת ממה שקרה בפורום סקופים וחדשות
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי Spaceboy שמתחילה ב "מילת המפתח פה היא מידה..."

אז עם כל הכבוד, גולשי 20 פלוס לא צרכים לשלם את המחיר על אותה עזיבה
מפורום סקופים וחדשות. בפורום הזה תמיד היו דיונים על אקטואליה ובמידה
כשהיו אירועים חמים בחדשות, היו קצת יותר יחסית, אבל תמיד זה התאזן לבד
ללא התערבות המנהלים (תנסה לשאול את המנהלים לשעבר...)
אמרתם שיש יותר מידיי, הסכמנו לכך שצריך להוריד את המינון אבל כשיש
אירועים כל כך דרמטיים כמו מלחמה אפשר להבין חריגה זמנית
- שום אסון לא יקרה. אבל אתם מתעקשים להמציא עוד ועוד פתרונות "יצירתיים"
שמטרתם למנוע מגולשים פה להתבטא בנושאי אקטואליה.
ושוב, הגולשים פה לא צרכים לשלם על מחדלים בפורומים אחרים..

ישן 16-08-2006, 14:23
צלמית המשתמש של רועי AZ

שוב..
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי tallula שמתחילה ב "אחרי שקראתי את כל מה שנכתב..."

עיקר הבעיה הוא פוטנציאל הנפיצות. בפורום הזה לא צריך הרבה בשביל שיתחילו לעקוץ אחד את השני ולריב. אני חושב שדווקא שני הנושאים אותם הזכרת בתגובתך, הם אלה ש"מאחדים" את הפורום (בין אם זה בתגובות ההומוריסטיות וברצון לעזור לאחרים...)כי כולם מזוהים עם הנושאים הללו, בין אם זה קושי בלימודים או מחשבות שונות - כי כולם בסופו של דבר חווים את הדברים הנ"ל, כל אחד בעוצמה שונה ואין בהם שלילי כמו שעשוי להיות באשכולות פוליטיים.

ישן 16-08-2006, 11:50
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
בוקר טוב גבירותי ורבותי :)

משום מה נוצר הרושם שהאשכול הזה בא להטיל וטו על כתיבה פוליטית בפורום.

כפי שכבר הובהר בעבר, לפוליטיקה יש מקום בפורום במידה. כלומר - לאחר שהובהר שברירת המחדל לפתיחת אשכולות כאלו היא בפורומי האקטואליה, פתיחת אשכולות בנושאים פוליטים רק במידה ואכן מדובר בנושא בו יש עניין לדיון בפורום 20+, ועריכת דיון בנושא באופן מכובד.

אשכול זה נפתח כסוג של ניסוי, מחשבה לנסות משהו קצת שונה ומעניין. אך מכיוון שנראה כי אין רצון בכך בפורום, אנו נחזור למדיניות העבר, כפי שצויינה למעלה, וכפי שעבדה יפה עד עכשיו.

זה בנושא פוליטיקה.

ובנושא ניהול הפורום: אנו מנהלות את הפורום מתוך רצון לעשות אותו למקום הנעים והנוח ביותר לכלל הגולשים, וכך - החלטות שלנו נובעות מתגובות גולשים ולא משגעונות אישיים שלנו, וגם אם לעיתים זה נראה כך, יש לזכור שהרבה דברים קורים מאחורי הקלעים ולא כולם מודעים אליהם. לכן תאלצו לסמוך עלינו ולהאמין שאנו עושות כמיטב יכולתנו על מנת להשביע את רצונם של כמה שיותר מחברי הפורום. במידה ויש למי השגות לגבי אופן הניהול שלנו, הוא מוזמן לפנות אל הגורמים המתאימים (קרי - הנהלת הפורומים) ולהביע את הסתייגויותיו. באופן אישי אני חושבת שמי שבאופן סידרתי מתעקש לטעון כנגד המנהלים, כל המנהלים, גם לאחר חילופי מנהלים ותמיד את אותן הטענות, ובכן, שיקח בחשבון שטיעוניו נחלשים מאוד...

יאללה, שיהיה לנו יום טוב.

Just for the record: נעה רעה, רעה? זו הייתה סוג של ציניות שכנראה לא הובעה כראוי (?), איתכם הסליחה.

עריכה: לבקשתכם, הכנסתי את הסעיף המדובר לדבר המנהל.

נערך לאחרונה ע"י Noa_A בתאריך 16-08-2006 בשעה 12:04.
ישן 16-08-2006, 12:15

נעה נרגעת מאתמול ?? ;)
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "בוקר טוב גבירותי ורבותי :)"

טוב אני בכלל לא מבין את כל העניין הזה בכלל !
אני לא מבין על מה כל המהומה הזו ולא מבין למה צריכים כאלה חוקים בכלל בפורום .

אולי יש אנשים שהם פשוט מאוד לא מרוצים אישית מכמה דברים אבל אין עולם מושלם ואי אפשר לרצות את כולם .
הפורום נועד לבוגרים וכל בוגר יודע להתנהג בצורה בוגרת (אני מקווה) , כמו שיש סטיגמות בכל העולם אז תמיד יש סטיגמות ולי יש תחושה שיש סטיגמה כזו בפורום נגד פוליטיקה ואקטואליה שהם גרומות לריב ולהידרדרות וכולה .
אולי זה נכון ואולי לא אבל מה שבטוח שאם יש מקרה כזה אז הוא צריך לטופל באופן פרטי ולא בכל הפורום , אין הרבה חוכמות בכל העניין הזה ואני דיי מאוכזב בכלל מכל הדיון הזה שלא ממש מועיל לאף אחד .

הצעה שלי במקום ----->
. פוליטיקה - לפוליטיקה יש מקום בפורום במידה. כלומר - לאחר שהובהר שברירת המחדל לפתיחת אשכולות כאלו היא בפורומי האקטואליה, פתיחת אשכולות בנושאים פוליטים רק במידה ואכן מדובר בנושא בו יש עניין לדיון בפורום 20+, ועריכת דיון בנושא באופן מכובד

הסעיף צריך להיות ---->
. פוליטיקה - לפוליטיקה יש מקום בפורום בגבול הטעם הטוב, ותוך ניהול דיון באופן מכובד .
*בלי יותר מידיי תחכומים של ברירת מחדל וכולה, פשוט גבול הטעם הטוב שלדעתי לאחרונה מתנהל בצורה דיי טוב *

ישן 16-08-2006, 13:18

ולזה התכוון המשורר
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "לא עניין של להירגע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Noa_A
לא עניין של להירגע......היה לי יום קשה מבחינת אישית וחששתי שמתוך העצבים שלי על דברים אחרים אני לא אדבר פה כמו שצריך אז סתמתי לעצמי את הפה (מי אמר סתימת פיות?!).
הכוונה היתה לרגיעה מעניין האישי שלך

באופן אישי אני חושבת שבתקופה האחרונה כולם הבינו בהחלט למה התכוון המשורר, והביאו פוליטיקה במידה המתאימה ובאופן הראוי. ולכן, מכיוון שהאשכול הזה (ששוב, למרות שהובן מאוד לא נכון, נועד בסה"כ להיות נסיון בפלטפורמה שונה, ולא הגבלה, או טאבו או וטו או כל דבר אחר) לא רצוי, אנו נחזור בשמחה לדרך הישנה.
אם כך אז כנראה שהכל הובן בצורה אחרת ולכן התקבלו תגובות כאלה .

חוץ מזה אני עדיין מעוניין לשמוע את עדתכן לגבי התיקון שהצעתי לסעיף שהוספת היום , כי לדעתי הוא מבלבל ולא מתאים לפורום כזה .

ציטוט:
- לאחר שהובהר שברירת המחדל לפתיחת אשכולות כאלו היא בפורומי האקטואליה, פתיחת אשכולות בנושאים פוליטים רק במידה ואכן מדובר בנושא בו יש עניין לדיון בפורום 20+

המשפט הזה לא מתאים גם מבחינת בגרות וגם מבחינה הגיונית, הרי אם ברירת המחדל היא פורום אקטואליה אז למה לכתוב ב 20+ , ובכלל 99% מנושאי האקטואליה מתאימים לדיון בפורום 20+ כך שההגבלה של ברירה מחדל ונושא שיש בו עניין רק יסבך את העניינים ולא יוסף אלא יגרע לדעתי .

הכי טוב זה הכי פשוט !

אשמח לקבל תגובה
ושתרגישי רק טוב

אם תרצי עזרה בשבירת רגליים וידיים בעניין האישי שלך אז בפרטי : )

ישן 16-08-2006, 13:32

רושם ראשוני אי אפשר לשנות !
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "למרות שציינתי מספר פעמים..."

וכך גם באשכול, ההתחלה היתה "רעה" וניסיון שיקום לא הצליחו .

עכשיו את הולכת אצל מעביד כדי לבקש לעבוד אצלו , היתה לך איזה פאשלה בדרך ובאת אליו במצב זוועתי , ביצעת ריאיון אם בכלל והלכת הביתה .
לאחר יום יומיים קיבלת מכתב שלצערם לא התקבלת לעבודה , אם תלכי עוד פעם למעביד בצורה טובה ועם רושם ראשוני טוב ההחלטה תשתנה ?
התשובה היא לא חד משמעית .

ולמרות שפה זה בדיוק כך אבל הרושם מההודעה הראשונה הטעה את הרוב והנסיון להסביר כנראה לא הלך טוב .
אבל בגדול כלום לא קרה בסופו של דבר

נ.ב. אשמח לקבל גם את תגובתך להצעת התיקון שלי ל"חוק החדש" שנוסף היום. (הודעה אחת מעל )

עריכה : אחרי שקראתי את ההודעה הראשונה שוב באמת שזה מטעה ולא ברור, והברירת מחדל הזו רק מוסיפה להטעיה לדעתי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:27

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר