לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2006, 02:48
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
סגרו שמה את האשכול אני יגיב לך פה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MriAmaR שמתחילה ב "מישהו מוכן להסביר לי משהו??"

בכל מקרה. את קטנה וזה לא חוכמה שאני יתווכח איתך.

אני פשוט לא סובל אנשים שמתלהבים מעצמך, רוצים צומי, רוצים להרגיש שונים, והם סתם דפוקים. בקיצר, אני לא אומר לך לא לשמוע לינקין פארק אם זה מה שאת אוהבת. חבר שלי גם שומע את זה שיהיה לו בכיף אבל הוא לא קורא לעצמו פריק, הוא לא לובש כל היום שחור (ותאמיני לי שגם אני לא בתור שאחד ששומע מטאל ומטאל כבד). ואותם אנשים ששומעים לינקין פארק, חושבים שהם שומעים מוזיקה כבדה, חושבים שככה הם לא ערסים ולא פאקצות. הם קוראים לעצמם פריקים פשוט יש כמה כללים לגביהם.

1. כולכם דומים וזה בדיוק כמו ערסים רק סגנון שונה.
2. אתם לא מבינים במוזיקה, לא ביצירת המוזיקה ולא באיכות המוזיקה.
3. אתם מחפשים להיות שונים ובכך למשוך תשומת לב (כל דבר שהוא יוצא דופן מושך תשומת לב).

התוצאה של כל אלה הם פריק. שהוא חושב שעכשיו הוא משהו אחר.
וכמו שאמרתי לך כבר מזמן, מטאליסט שונאים אותם וערסים שונאים אותם, את לא מושכת שום תשומת לב אלא רק טמטום.

רוצה להשתנות? תראה אפילו את עידן הוא בגיל 13 יותר קטן ממך. הוא לא מתנהג בצורה דפוקה של "אני פריק, ערסים ירדו עלי". הוא שומע מוזיקה איכותית והוא מבין במוזיקה. אני לא חושב שצריך כשרון בשביל זה.

אם את רוצה להשתנות לטובה עוד בגיל קטן אז כמה דברים טיפים ועצות לחיים. שאני מציע לך לעשות (ואני צריך להוציא ספר איך הופכים פריקים למטאליסטים זה חשוב כי זה כבר מגפה.)

דבר ראשון אל תתלהבי משטויות כמו: דברים שחורים, ערסים שמקללים אותך, פאקצות שמנדות אותך. שעשית קעקוע כזה וכזה, ופירסינג כזה וכזה. זה לא מראה על גאונות.

דבר שני תתנהגי נורמלי: יש לי חברים שהם שומעים מזרחית, ואני חבר שלך וחבר טוב, וזה לא אכפת לי. את בטח לא היית נעשת חברה של בנות כאלה כי את שונאת אותם, אז תביני שזה טפשות, תנהגי חכם, ותתנהגי בצורה נורמלי והגיונית, ותנסי להיות חביבה על כולם (בלי קשר למה שהם)

דבר שלישי מוזיקה. להקות ממוסחרות זה חרא, וכל המטאליסטים שונאים אותם. יש כמה שיטות לעלות על להקה ממוסחרת. אם אנשים שלא שומעים מטאל מכירים אותך, אם מראים אותם בMTV. ויש עוד כמה דברים. בכל מקרה מה שממוסחר לרב זה בגלל שזה פחות טוב. ואני אומר את זה מנסיון. להקה כמו מטאליקה גרין דיי לינקין פארק. זה לא באמת משהו של פריקים, כי כמעט כל אחד שומע אותם ושמע עליהם. לעומת זאת אני בטוח שאת לא מכירה אפילו את Dark Tranquillity או שמעת על מישהו שמכיר את זה, ובסצנת המטאל כולם יודעים מי זאת הלהקה הזאת וכולם שומעים אותה. תתחילי לשמוע מוזיקה איכותית (מטאל) ולא חרא ממוסחר, כמה שאת אוהבת את זה את תביני כמה זה מוזיקה שיטחית וקלה לביצוע, שאפילו ילדים בני 13 יכולים לנגן אותה. לעומת המטאל שזה יצירת אומנות כשרונית. שתתדעי להעריך את המטאל, תראי שיעריכו אותך. תשמעי להקות שאנשים ממליצים, ותראי שבסופו של דבר אפילו תוכלי להמליץ בעצמך. אם את לא מתכוונת לשמוע מטאל בחיים שלך, אל תקראי לעצמך פריקית, ואל תלבשי שחור, כי זה וואנביז אחושרמוטה.

את המוזיקה שאת שמעת כולם שמעו וכולם מכירים. השאלה מתי את עוברת את השלב הזה למוזיקה איכותית. כל עוד את בצד של המוזיקה הממוסחרת תזכי ליחס של זילזול ממטאליסטים. ברגע שתעברי את הגדה תביני במוזיקה, תעריכי את המוזיקה, לא תעשי ממך צחוק כמו שאת עושה היום ועוד רבות אחרות, לא תפגיני טפשות אלה חוכמה, תאמיני לי שיראו אותך באור אחר ותחשפי למשהו אחר. שהוא סצנת המטאל. אחווה אחת גדולה.

קודם תעשי את הדברים האלה כמה שיותר מהר, בינתיים אני יחשוב על עוד כמה דברים לשינוי.
אם את מכירה עוד כמה אנשים כמוך תשני גם אותם. אם את צריכה המלצות לשירים אין לי בעיה להביא לך פול שירים בדרגה כזאתי שתוכלי לשמוע מהקל לכבד.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2006, 01:59
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
פריק
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי samael666 שמתחילה ב "אני פשוט חייב לדעת"

נכון אנחנו כאילו נקראים מטאליסטים כי אנחנו שומעים מטאל.
פריק זה אחד שרוצה להתחקות עלינו (Wannabe), הוא יתלבש הרבה יותר שחור (בשביל הפוזה), והוא שומע מוזיקה מטומטמת (הכוונה היא מוזיקה לא איכותית). בעיקר תראה שהם אוהבים, לינקין פארק, גרין דיי, ניקלבק, מטאליקה. כלומר רוק - רוק כבד - נו מטאל - הבי מטאל. והלהקות הממש מוכרות וחרושות בMTV שאפילו ערסים שומעים אותם. לא מוזיקה על רמה, מוזיקה מאוד ממוסחרת. אבל הם חושבים שהם שונים, הם חושבים שהם פריקים מגניבים.

בתכלס אני שונא אנשים כאלה, והם ילדים קטנים שיתבגרו וישתנו. הסיבה היא שהם עושים דברים דפוקים ומתלהבים מזה (כמו: ערסים קיללו אותי ופאקצות ירקו עלי). הם מחפשים להיות דומים (פריקים, מה אתם לובשים???), אין להם מושג במוזיקה. ממש אין להם מושג. יש כאלה שלוקח זמן עד שהם מקשיבים למוזיקה יותר טוב כמו מטאל איכותי, ויש כאלה שרוצים פשוט להיות מנודים מהחברה אז הם מתנהגים ככה. בסופו של דבר אנשים טיפשים.

וחוק מספר אחד: בחיים שלך אל תתן לפריק לתפוס עליך פוזה. הוא לא מגיע לרמה שלך, והוא רק מתלמד. לחנך אותם לא יעזור פשוט תתן לזמן לעבור.
מפחיד!

ישן 25-08-2006, 13:31
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
אתה לא הבנת
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "הגזמתם באמת"

תקשיב אישית לי אין בעיה עם המוסיקה שלהם, הם שרים סבבה לפעמים .. street אומר שמי שמגדיר את עצמו "פריק" ואז שולאים אותו מה הוא שומע והוא עונה "גרין דיי, ניקל בק, מטאליקה" אז הוא לא פריק, הוא סתם מתלהב וונאבי שמחפש תשומי .. (ד"א כמו חברתנו היקרה fuckingfreak girl) דרך אגב משהו אלייך .. את לא מגניבה.. את קצת דפוקה ואנחנו מקווים (אני, לפחות ואני יודע שstreet ואולי גם jack והשאר) מקווים מאוד שמתישהו זה יעבור לך..,

אישית ..אני לא מבין את הילדים הקטנים ששומעים גרואולינג חושבים שזה מגניב ואז הם רצים ברחוב והורגים חתולים (הרי זה מגניב וזה מה שהשטן רוצה) ...

תשומי!! אתם רוציםן תשומי!!!

הנה אני נותן לכם תשומי!!! אני שונא את כולכם!!! כן1!! רוצםי עוד תשומי!! תדברו איתי!! אני אפילו אפתח אשכול תשמוי בשביל כל הפריקים המגניבים של פורום פרש!!!!!
ישן 25-08-2006, 13:59
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
אוקיי רציני?
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "תן לי סיבה אחת למה זה אכפת..."

אני יענה ברצינות. אני שומע מוסיקה "שונה" כבר 7 שנים ... אני רק פעם אחת בחיים שלי הלכתי עם ניטים וזה היה בשביל איזה סרט.. כבר לא זוכר, אני לא מבין למה אנשים ששומעמים מאטל (כרגיל החדשים שרק נכנסו לזה) חושבים שזה מגניב לשנוא את כולם ולהיות אאוטסיידר ולאכול חתוים ולעשן .. אני לא אוהב את זה שאני רואה בנות בנות 13 הולכות עם איפור שחור כבד ולבן בעינים ובגדים מינימלים ולמה? כי הם "גתויתות אפלות" [ציטוט] וכל פעם שאני מנסה להבין אותם זה כזה" ככה זה ככה אני אוהב/ת" אז מה .. את אוהבת להראות כמו זונה שכולם רוכבים עליה? את אוהבת להשתתף ב"טקסים שטניסיטים" שמזדיינים איתך בתוק "חלק" מהטקס ?!?..
ולגבי הפריקים ה"רגילים" ... מבקשםי ממכם לא לעשן בקניון אז אתם מעשנים דווקא? אתם קבוצה של 10 פריקים ואתם רואים קבוצה של 5 "פאקצות" למה להתחיל להרביץ להם וללכת איתם מכות? יכי זה מגניב? .. זה טמטום ..ואני אישית

שונא אנשים מטומטמים!!!! (אני יודע שזה יעורר קצת שערוריה.. אבל לא אכפת לי , עם זה מה שילמד אותם .. אז אני אהיה שמח)
ישן 25-08-2006, 14:31
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בקיצור
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "לא.. אבל בכלל שיש פריקים (אנשים ששומעים מעטל) שעושים דברים מטוטמים"

אתה מאשים את ה"פריקים" בזה שלקח לך הרבה זמן להתגייס ליחידה מובחרת ולהכנס לבהד1

לדעתי, זה לא אשמתם של הפריקים, זה אשמתך שאמרת בצו ראשון שאתה שומע מטאל.

אבל אז אתה תגיד "אין שום רע מטאל, אלה הפריקים שמוציאים למטאל שם רע, האם בגללם הייתי צריך להסתיר את זה שאני שומע מטאל?"

ואני אגיד שאתה צודק, ואין שום רע במוזיקה הזו, וזה לא צודק שאתה היית צריך להסתיר אותה.

אבל אתה צריך להבין שזה לא אשמת אף אחד. תמיד יהיו פאנאטים ותמיד יהיו וונאביז. אם המצב היה הפוך, ומזרחית הייתה נחשבת למוזיקה של אאוטסיידרים, אז היו גם פריקים, רק של מיזרחית.

כל אחד יכול לחיות איך שהוא רוצה, אתה לא יכול להאשים אנשים בזה שהחיים לא הוגנים.

זה לא יעזור לך.

ישן 25-08-2006, 16:26
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "הסיבה שאני שונא אותם"

יש מצב שחלקם מטומטמים, ויש מצב שהם משנים את פני הפורום...
אחרי הכל אתה יכול לשנות כאן בדיוק כמוהם, ובגלל שיש כלכך הרבה שמסכימים איתך, זה לא חייב לקחת הרבה זמן ואנרגיה. אבל רק בגלל שאתה הרוב, לא אומר שאתה צריך בכל הכוח הלשוני שלך להעיף את האנשים האלה מכאן.
להפך... למה שלא תשתמש בפורום הזה, ככלי לשנות את הטעם המוזיקלי של ה"פריקים", וככה אולי תמגר את התופעה?
אני בטוח בכמעט מאה אחוז שלא תצליח לעשות זאת, אבל לפחות עדיף ללכת לקראתם מאשר ללכת נגדם.

(אני חייב לציין שבזה שאני קורא להם בגוף שלישי רבים, זה כבר משהו שלדעתי לא צריך לעשות...)

בקשר לשאר הדברים... מה אכפת לך? מה אכפת לך שהם פוזה, מה אכפת לך ממה הם מתלהבים, מה אכפת לך מהנזק.

אני לא מצליח לקלוט את זה, מצטער. פשוט לא מבין למה זה אכפת לכם.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:01

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר