לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2006, 09:33
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אתה מתעקש להוכיח את הטמטום שאחז בך - מנהל נקלה וחסר חוט שדרה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אתה תשמור את ניבולי הפה כשעזמי יבוא."

מתי תבין שלרמה שלי אתה צריך לעלות הרבה הרבה ובמיוחד להתעלות. ההבנה שלך שווה לאפס אם אלו המסקנות המסכנות שלך.

באשר לניבול פה - לגביך אני פשוט קובע עובדה - עובדה שאתה מעמיק וקובע אותה מדי פעם כאשר אתה מגיב לדעותי ורעיונותי.

להזכיר לך שכל ה"כעס" וה"התנפלות" עלי בהקשר לנסיעת הח"כים לארצות אויב, נבעה מהעובדה שלדעתי לא לנו, ההדיוטות לחרוץ את דינם. אני מחזיק בעובדה שמדינת ישראל היא מדינת חוק והגורמים המוסמכים על אכיפתו יעשו זאת במסירות ובנאמנות גם במקרה זה.

נערך לאחרונה ע"י ישראל היפה בתאריך 11-09-2006 בשעה 09:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2006, 14:17

באלו מהן ?
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי dana26 שמתחילה ב "ההודעות שלך אולי?"

באלו שאני טוען שאין לעשות משפטי שדה ויש לאפשר לכוחות הבטחון לעשות את מלאכתן ולאכוף את החוק?

באלו שאני טוען שחייבים לכבד את החוק והסדר ומי שאינו עושה זאת יטופל בהתאם ע"י מי שממונה על כך

באלו שאני טוען שאת הגשמת הציונות יש לכוון אל תוך שטחה של מדינת ישראל ולא מעבר לה

באלו שאני טוען שהשהייה בשטחים וההתנחלויות המפוזרות איננה "לבריאותה" של מדינת ישראל ועשוי לזרז את קיצה.

באלו שאני טוען שהסכוי המירבי לקידומה, פיתוחה, שגשוגה, בטחונה וקיומה של מדינת ישראל לדורות תהיה אך ורק בתוך גבולותיה הסופיים שיקבעו בהסכם.

באלו שאני טוען שרק שוויון מלא בחובות ובזכויות יביא לגישור בין האוכלוסיה הערבית והישראלית/יהודית. שרק שילוב של כלל אזרחי מדינת ישראל על פי כישוריהם בכל המוסדות השלטוניים היא הדרך למתון האיבה השוררת כיום בין האוכלוסיות.

אולי באלו שאני מנסה "לשמור" על שפה מתורבתת ונקיה גם כאשר מתקיפים ובצדק את אלו המיחלים להשמידנו ועושים ככל יכולתם על מנת להגשים את חלומם.

רשימת השאלות היא ארוכה - קל מאד בהינף אצבע לכתוב שכתיבתי מעידה על תמיכתי בשונאי מדינת ישראל ובמנסים לפגוע בבטחונה.
ישן 12-09-2006, 07:32

דעתי שלילית לגבי כל ח"כ או איש ציבור המוציא דיבת הארץ בחו"ל
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי dana26 שמתחילה ב "טעית באופן כללי,בכל קו המחשבה שלך"

זה נכון לגבי אנשי שמאל, אנשי ימין, יהודים וערבים ולא אחת בקרתי את מעשיהם.

מה לעשות שאני פועל ומכבד את החוק וזוהי דעתי האישית.
אם עברו על החוק הם זכאים לטיפול כחוק.

אינני מגן על אלו שסרחו - מי קבע שהם סרחו ?

האם אתה מאמין שלו היה לח"כים הערבים כוח ותמיכה הם היו מעדיפים אותנו לא פה?
==== אני מאמין ולא רק מאמין, שאם היה בכוחו של משהו להעיף אותנו מהמזרח התיכון ולחסל את מדינת ישראל היה עושה זאת.
אינני מבין את הח"כים הערביים, שלבטח יאבדו את מעמדם הרם, אולי אפילו יוכרזו כבוגדים, אם מדינת ישראל תחדל מלהתקיים. לבטח גורל צאן מרעיתם יהיה גרוע אפילו ממצבם של תושבי רצועת עזה לפני האיטפדות. מי שבקר במצרים ו"העז" להתרחק בלוק אחד מנהר הנילוס או מי שבקר במחנות הפליטים בירדן - יודע זאת היטב. מדוע ה"עם" תומך במנהיגים אלו? - לאללה פתרונים ואולי גם לממשלות ישראל.
ישן 11-09-2006, 03:18

אתה ממשיך להיות מנהל מסית ומדיח - או סליחה על הבטוי מטומטם גדול
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "הוא לא עיוור כלל, הוא פשוט תומך בעזמי וחבריו."

העובדה שאני תומך ומאמין בשלטונות החוק, אינה עושה אותי תומך באף אחד ובמיוחד שלא באלו המפירים את החוק וזה עדין לא הוכח לגבי חברי הכנסת הערביים.

כמה פעמים אני צריך לכתוב, שחברי הכנסת הערביים אינם ממלאים את חובותיהם כלפי בוחריהם. במקום לעסוק בשיפור מצבם, לבטול ההפליה נגדם - הם עוסקים בכלל הפלסטינאים, מחטיאים בזאת את מטרת הציבור הערבי להשגת שוויון ועד מגבירים את ההקצנה - אם זאת נקראת תמיכה בעיניך ?

היכן קראת, שאני תומך במהלכיהם. ההיפך תמיד אני טענתי וטוען, שאת הכביסה המלוכלכת צריך לכבס בארץ ולא ברחבי העולם. זאת כתבתי וכך אני חושב, לגבי כל "מיצגינו" מימין ומשמאל, יהודים וערבים.

מענין מי היו הראשונים שטענו שהובסנו במלחמה ? מי היו הראשונים (אגב כולל יוסי ביילין) שטענו שחייבים להכות בסורים? מי היו הראשונים המעדיפים מלחמה עם סוריה במקום להגיע להסדר תוך כדי וויתורים על הגולן? - האם למרות שהדברים נאמרו בטריטוריה ישראלית - לא הגיעו הדיהם מעבר לגבולותינו.

מתי כבר תבין אתה וחבריך והחוברים אליך, שכל פעולותי הן למען מדינת ישראל - מדינה שתחזור להיות יפה , כפי שמקימיה חזו אותה. הכל נעשה מתוך מבט רחב תוך כדי התייחסות לראלייה , ליכולת ולאפשרויות. מי שמסתכל רק דרך חריר קטן, מתנתק מן המציאות ומגיע לראיה מעוותת של המצב.

כל ההשמצות האישיות כנגדי הן פסולות. הן רק מוכיחות על מי שאינו מסוגל להתמודד עם דעות אחרות. תכתוב לענין, תסביר ותנמק - קל מאד להכפיש. במיוחד שזה נעשה מחוסר הבנה ותבונה.
ישן 10-09-2006, 15:01
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
תגידלי , מה הקטע שלך !?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מהיכן הידיעה - האם אתה קרוב או בן משפחה או נוצרת מזווג דומה?"

כשמובאת ידיעה שמתייחסת לנסיעת בני הבליעל לדמשק אתה יוצא כנגד התוקפים אותם בטענה שייתכן והם נסעו בשליחות המוסד (הח"כים הנכבדים הנ"ל יודו לך אם לא תשכנע בכך את המוחבארת הסורי) כאשר מובא ציטוט שאינו מאפשר להתייחס באופן חולמני שכזה אתה מתעלם מהציטוט ומתחיל להתעסק עם הקללות שמופנות כלפיהם .

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

נערך לאחרונה ע"י זוהרת בתאריך 10-09-2006 בשעה 15:22.
ישן 10-09-2006, 15:49

תגובה - מקווה שהיא הולמת
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "תגידלי , מה הקטע שלך !?"

1. כמה פעמים אני צריך להתייחס לאותה ידיעה בגווניה השונים ?
המעשה על פניו נראה "מסריח" אבל לטענתי אנשי החוק חייבים לטפל
בנושא ולא כל מי שיש לו מחשב ומקלדת
תסכימי אתי שאנחנו יודעים את "אפס קצהו", של כל הסובב אותנו וניזונים
בעיקר מהתקשורת כאשר כל אחד מאתנו על פי השקפתו קובע את רמת
אמינותה ודווחיה הכנים..
2. באשר לאיכות הכתיבה בפורום, אני מנסה למחות בדרכי (אולי לא תמיד בצורה מוצלחת) כנגד חורצי לשון והמשתמשים במילים בלתי ראויות לדעתי. במיוחד כנגד אלו שאינם מסוגלים לבטא את עמדותיהם בצורה מסודרת ולכן משתמשים בקללות, נאצות וסתם הכפשות.

ישן 10-09-2006, 15:56
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
תשובות
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "תגובה - מקווה שהיא הולמת"

1. פעם-פעמיים, עשר או אפילו עשרים . אבל קח בחשבן שבשלב מסויים עלולה להיווצר אצל הקוראים
איזושהי שבלונה בתגובות שלך . אצלי התקבלה שבלונה כזו , ראה בהודעה שלמעלה. אתה לא חייב
להתייחס אליה אבל אם בכ"ז יבוא לך אתה מוזמן לנסות ולגוון.

2. כנראה שאתה מתייחס להערה שלי כלפיך משרשור אחר. עזוב את ניבולי הפה, התחכחות אתם לא
תועיל . אין כך הדבר עם הנטייה שלך להגיב לכל מילת נאצה המושמעת כלפי ערבים, שם לדעתי אתה
מגלה תגובה פבלובית משהו --- עזמי ראוי לכל מילת גנאי שתושמע כלפיו.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 09-09-2006, 20:16
  Hezibezi Hezibezi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
חכו חכו חכו, עוד לא שמעתם למה הוא אחלן אחלן בן זונה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "ח"כ עזמי בשארה: אני תומך במאבקה של סוריה"

בשארה לסורים: היזהרו, ישראל עלולה לתקוף

ח"כ עזמי בשארה הגיע לדמשק יחד עם חבריו למפלגת בל"ד והחל להעביר מסרים מדאיגים, לפיהם "ישראל עלולה לצאת למתקפה מקדימה, כדי לשקם את כושר ההרתעה שלה" רועי נחמיאס פורסם: 09.09.06, 19:02

יו"ר בל"ד, חבר הכנסת עזמי בשארה, הגיע אתמול (יום ו') לדמשק וכבר מתחיל לדבר שם בגנות הכיבוש. במהלך פגישות שקיים עם בכירים במפלגת הבעת' השלטת בסוריה, הוא הזהיר מפני האפשרות ש"ישראל תצא למתקפה מקדימה ביותר ממקום אחד, וזאת כדי להתגבר על המשבר הפנימי הפוקד אותה ובניסיון לשקם, ולו במקצת את כושר ההרתעה שלה".
במהלך הפגישה שיבח בשארה את עמדותיה של סוריה התומכות בזכויות הלאומיות של הפלסטינים ולבנון והדגיש כי ארה"ב וישראל תוקפות את סוריה בשל עמדותיה הנחושות של דמשק. "הפלסטינים החיים תחת הכיבוש הבינו כבר מזמן את החשיבות שבדבקות באופציה הערבית, לאור העובדה שהבינו את היקף הניסיונות ההרפתקניים לפגוע בזהותם התרבותית והערבית", הוסיף.
בראיון לסוכנות הידיעות הסורית "סאנ"א" הביע בשארה תמיכה בעמדות הסוריות ובמאבק שאותו היא מנהלת "למען שחרור אדמותיה הכבושות". בשארה הצטרף לחבריו, חברי הכנסת ג'מאל זחאלקה ו-ואסל טהא וכן חברי הכנסת לשעבר מוחמד כנעאן ומוחמד מיעארי שהגיעו כבר שלשום לדמשק. הוא ציין שסוריה "נתונה ללחץ בשל העובדה שהיא עומדת לצד ההתנגדות ודוחה את ההגמוניה האמריקנית באזור ומתעקשת לשחרר את האדמות הערביות הכבושות עד לקווי 67'. וכן בשל העובדה שהיא מגנה על זכותם של העמים להתנגד לכיבוש".

במהלך הראיון הצהיר בשארה, "אנו ידידיה של סוריה ונמשיך לעמוד איתה בקשר במישור הלאומי, באמצעות עמדותינו הידועות". גם יתר חבריו למשלחת הצהירו כי הם עומדים לצידה של סוריה מול הלחצים והאתגרים בהם היא ניצבת, וזאת כדי להגן על הזכויות הערביות הלגיטימיות והצודקות. חברי המשלחת הביעו את הערכתם למאמציה של סוריה ולתפקידה נגד הכיבוש.
ביקור זה "נועד להביע סולידריות עם סוריה, וכן לדון בהתפתחויות האחרונות באזור, ובמיוחד אחרי התוקפנות הישראלית הפרועה נגד לבנון", כך לדברי חבר הכנסת ג'מאל זחאלקה. הוא שיבח את הסיוע הגדול שהעניקה סוריה לעם הפלסטיני וכן את תמיכתה באחדות הלאומית הפלסטינית ובזכויות העם הפלסטיני.

נערך לאחרונה ע"י Hezibezi בתאריך 09-09-2006 בשעה 20:19.
ישן 09-09-2006, 20:59
  משתמש זכר אלי זכרון יעקב אלי זכרון יעקב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.02
המלצה למה לכעוס על עזמי למה ? אני מתנגד בתוקף לכל הקללות לעזמי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "ח"כ עזמי בשארה: אני תומך במאבקה של סוריה"

למי שיש בעיה לגביי מה שעזמי חושב זאת הבעיה שלו .
למי שחושב שעזמי "בן זונה " שיחשוב כמה פעמים הריי עזמי לכל אורך השנים לא שינה את דעתו אדרבא הוא לא הסתיר אותה ובכל מקום בעולם הוא אמר אותה .אז למה בלוא אליו בטענה ?
הריי הוא ימשיך לומר את מה שיש לו ומה ? מישהו יעשה משהו ? מזוזסוטל?
רמון?
הליצן?
מי בדיוק?.....

אם יש מישהו שהוא בן זונה חרא וא כל מילת גנאי אחרת ....נא להפנות לבית המשפט לקרקס מדרנו שיש לנו ...
נא להפנות למזוזסוטל שאוסר להעמיד לדין את עזמי ויתר חבריו.
ואם ממש ממש בא לכם לקלל ....תמיד תמצאו את הליצן שלא עושה כלום נגדם.
\

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://leopard.50megs.com/SIGN.gif]

ישן 11-09-2006, 03:32

אני מקווה שהבנתי שלא כראוי את הרמז העבה שלך
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי אלי זכרון יעקב שמתחילה ב "זה לא מה ששאלתי ..."

לדעתי על שלטונות החוק לטפל בנושא ולהודיע קבל עם ועולם אם דינו לשבט או לחסד. אם דינו לשבט להכניסו לשבת ואם דינו לחסד שיפסק כל הרחש לחש צורם האוזניים בהקשר למעשיו.

שוב יטענו כל ה"עוורים" וה"חרשים" שאני תומך ב"בוגדים" - אני מצהיר בזאת שאני תומך אך ורק בחוק ובשלטונות החוק ומאמין שהם עושים מלאכתם נאמנה וללא רבב. אלא שלט ניתן לשתוק על מעשים הנראים תמוהיים למקילים והמוגדרים כבגידה אצל המחמירים. חובתם של שלטונות החוק, שלא למלא פיהם מים - אלא לחשוף את מה שניתן לחשוף ללא סיכון בטחונה של המדינה. כל עוד לא יעשו זאת "מחול השדים" סביב הנושא ימשך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:31

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר