לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2006, 09:24
  bool bool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.06
מידע שאלות נפוצות - לקרוא לפני ששואלים!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bool שמתחילה ב "טרקטורונים,תומקאר באגי -- שאלות באשכול זה!!"

חוקי תעבורה:

ש: מאיזה גיל אני יכול לנהוג על טרקטורון?
ת: כל אדם מגיל 16 שיש לו רשיון לטרקטור ועבר הכשרה לנהיגה על טרקטורון או אדם מגיל 17.5 בעל רשיון 02.

ש: מאיזה גיל אני יכול לנהוג על טרקטור משא (רינג'ר)?
ת: כל אדם מגיל 16 שיש לו רשיון לטרקטור ועבר הכשרה של 8 שיעורים או אדם מגיל 17.5 בעל רשיון 02.

ש: האם טרקטורון יכול לנוע על הכביש?
ת: טרקטורון עם דפרנציאל ושכתוב לו ברשיון שהוא יכול לנוע על הכביש --> יכול לנוע אבל לא לעבור 40 קמ"ש. טרקטורון ללא דפרנציאל ושלא כתוב לו שהוא יכול לנוע על הכביש --> לא יכול לנוע על הכביש אבל יכול לחצות אותו.

ש: האם טרקטורון בעל נפח מעל 500 סמ"ק ומשקל מעל 500 ק"ג יחשב טרקטור?
ת: לא, כל הטרקטורונים יחשבו בהגדרה של טרקטורון.

בקרוב אני יעלה שאלות-תשובות אחרות בנושאים אחרים.
ניתן לכתוב שאלות באשכול ויענו אליהם בהקדם.

נערך לאחרונה ע"י bool בתאריך 02-10-2006 בשעה 09:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-10-2006, 21:53
צלמית המשתמש של yoav556
  yoav556 yoav556 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.10.04
עצה, וסיפור קטן.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי bool שמתחילה ב "לפי החוק אותו..."

מה אתם אומרים על הטרקטורון של ג'ון דיר?..יש לנו שני ג'ון דירים אנחנו רוצים לעשות סרייה..איך לעבודה?..חזק?..

ויש לי סיפור קטן על מקרה שקרה לי..

בחופש היה לי פולריס ספורטמן 500.. יום שישי אחד יצאתי לטיול עם אח שלי ובחזור רציתי לעשות סיבוב לידידה..נכנסתי לתוך הישוב מהשטח ויש קטע בישוב שיש כניסה לשכונה וממש בכניסה יש גם כניסה לשדות של הישוב.. אז עשיתי לה סיבוב בשדה ואח שלי חיכה על הכביש..הגעתי לכביש בחזרה והייתי עדיין בשטח..(הכביש גובל בשטח.) איך שהידידה יורדת מהטרקטורון אח שלי קולט היילקס משטרתית עולה מלמטה לכיוון הכניסה לשכונה ישר אני צועק שיעלה על הטרקטורון ביינתים הניידת נכנסת לשכונה ורואה אותי( אין לי רישיון היינו בלי קסדות ולטרקטורון לא היה טסט) איך שהוא אותי הוא בא להיכנס לשטח ואני היתעקבתי עד שאח שלי עלה על הטרקטורון(הוא היה עם רגל שבורה) ואיך שאני מתחיל לנסוע לכיוון השטח הוא הספיק לחסום אותי אני ישר לחצתי ברקס הכנסתי רוורס ונסעתי אחורה ונכנסתי לשביל בשדה עכשיו השוטר נוסע אחריי! בתוך השטח עוד נוסע אחרי אני באינסטיקנט נותן פול גז כמעט מיתהפך הייתי די בלחץ ככה איזה מאתיים מטר ואז ראיתי מטע זיתים ונכנסתי לשמה והמנייאק נכנס אחריי!..התחלתי לעשות לו זיגזגים נגמר המטע פניתי ימינה והתחלתי לנסוע לכיוון הישוב מלמטה ואני נכנס לישוב את הניידת מזמן איבדתי לא היה לה סיכוי נהגתי כמו מטורף אני נכנס לישוב חוצה את הכביש הראשי נכנס לרחוב שלי וישר מחנה את הטרקטורון מאחורי הטרקטור כיסיתי אותי שלא יראו נכנסתי הבייתה אמרתי לאחי להחליף חולצה וזה...אחרי דקה הניידת עברה ברחוב שלי...בקיצור חחח יצאתי בשלום מזה..
עכשיו אני שואל לשוטר בכלל אסור לרדוף אחריי..ועוד בשטח!..אני חושב שזה בגלל שלידו ישבה שוטרת צעירה וחברנו עשה קצת אוונטות..
מה אתם אומרים על המקרה הזה?..

נערך לאחרונה ע"י yoav556 בתאריך 31-10-2006 בשעה 22:04.
ישן 05-11-2006, 15:38
  bool bool אינו מחובר  

כתבה כתבה: חברת articat מוציאה לשוק את המתחרה שלה ברינג'ר של polaris
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bool שמתחילה ב "טרקטורונים,תומקאר באגי -- שאלות באשכול זה!!"

ארקטיקט פרוולר-650.

בשנים האחרונות החלו חב' הטרקטורונים לייצר טרקטורי משא.
זה התחיל עם קוואסקי שייצרה לראשונה את המיול באמצע שנות התשעים כרכב שיועד לחקלאות, לאחר מכן הצטרפה פולריס עם הריינג'ר שיועד גם הוא לחקלאים,לנד פרייד חברה שלאחרונה נכנסה גם בארץ מארה"ב,יאממה עם הרינו 660 ועכשיו החל מ2006 גם ארקטיקט עם הפרוולר הרוצח(: .

אז ככה מדובר בכלי תוצרת חברת ארקטיקט האמריקאית שאותה אנו מכירים מהטקרטורונים המעולים והאמינים שהיא מייצרת.
הכלי הוא בעצם מפלצת בעל מנוע 650 סמ"ק עם מתלים נפרדים תא נהג מפנק ביחס לשאר הכלים מרווח חזק כמו שור סביר להניח שהוא גם אמין-הרי מדובר ברקטיקט,ומהיר בטירוף 110 מהירות סופית.

מהסבר וישיבה על הכלי התרשמתי ממנו מאוד מכייון שלא כמו בריינג'ר ובמיול בארקטיקט חשבו על הנוחות ולכן המושב הוא לא ספסל ארוך אלא כיסאות נוחים שמיועדים רק לשני אנשים(חיסרון יחידי לעומת הריינג'ר) אבל הצמצום במס' מקומות הישיבה בא על חשבון הנוחות שמעניק הכלי.

כלי ספורטיבי מאוד יש לו לוק כמו של איזה טנדר אמריקאי מפחיד .
גם לו יש את המתלים הנפרדים שמעניקים נוחות לנהג ולנוסע בנהיגה על כביש רגיל ובטח בנסיעה בשטח.
יש שיגידו שהכלי לא בטוח מכייון שהוא שוקל מעט ונוסע מהר מהר מאוד!(110 קמ"ש)
ייתרון נוסף שיש לכלי על מתחריו הוא בסביבת הנהג,לנהג יש סקלה עם מהירות מד דלק ושמן טעינת מצבר וכל הנתונים שהנהג צריך לדעת.
הכלי הוא מעין הכלאה(חיבור) בין הישיבה הספוטיבית של התומקאר עם המרווח והיתרונות של הריינג'ר רק שבפרוולר שיפרו עוד קצת ויצרו כלי מושלם!!

ע"פ היצרן לכלי יכולת שטח מדהימה .
גם לפי התמונות שמפרסמים אפשר לראות כמה כוח יש לכלי הזה.

דבר אחד שאני חושב שהוא חיסרון הוא בכך שהכלי הוא בעל קרבורטור ולא הזקרה של הדלק,העובדה הזו גורמת לשני דברים:
א. יותר רעש-מנוע הזרקה הרבה יותר שקט ממנוע קרבורטור.
ב. זלילת דלק-מנוע קרבורטור בעל נפח 650 סמ"ק שמגיע למהירויות גבוהות ומספק כוחות סוס גבוהים סביר מאוד להניח שהוא זולל דלק.

את הדברים האלה אני אומר ע"פ השערות שלי ויכול להיות שאני טועה.

לגבי המחיר 78000 ש"ח זהו המחיר כשהכלי חדש מהחברה.
יחסית לא כל כך הרבה בהשוואה לתומקאר ולריינג'ר שעולים ++.

נתוני הכלי:

דגם:
פרולר Xt 650

נפח מנוע 641 סמ"ק

סוג מנוע 4פעימות, 4 שסתומים, גל זיזים עילי

קירור נוזל + מאוורר
אוטומטית תמסורת

2 X 4-4 X 4 + נעילת דיפרנציאל הנעה

155.5 ס"מ רוחב

197 ס"מ גובה

292 ס"מ אורך

190.5 ס"מ בסיס גלגלים

25.5 ס"מ מהלך מתלה (קדמי ואחורי)

32 ס"מ מרווח גחון

זרוע A כפולה סוג מתלים (קדמי ואחורי)

דיסק הידראולי בלמים (קדמי ואחורי)

צמיגים קדמיים 14- 9 X 26

צמיגים אחוריים 14- 11 X 26

37 ליטר מיכל דלק

272 ק"ג משקל מטען ארגז אחורי

שעון מהירות דיגיטלי

מד מרחק דיגיטלי

680 ק"ג משקל מקסימלי לגרירה

526 ק"ג משקל עצמי יבש

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.widexposure.co.il/kesheryami_web/arcticcatproler/big_pic.gif]
ישן 17-12-2006, 18:17
  bool bool אינו מחובר  

מזמן לא כתבתי באשכול, גם בגלל חוסר זמן לחפש כתבות מעניינות וחידושים בתחום
אבל בעיקר בגלל כמות האנשים הדלה שבאמת מתעניינת בתחום הזה, חבל.......
פורום פרש נאלץ להתמודד עם פורומים מפותחים בהרבה בתחום רכבי השטח אבל לפרש יש יתרון
הוא מוכר הרבה יותר מהפורומים האחרים!!, לכן אני מקווה שגם בפרש תיהיה קהיילת
חובבי רכבי שטח מפותחת.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ועכשיו - נסיעת מבחן שערך מתן ניר, רוכב עמותת הטרקטורנים, על הטרקטורון החדש של חברת
POLARIS האמריקאית, הOUTLAW.
ה-OUTLAW הינו אחד מטרקטורני הספורט הבודדים בעל זוג מתלים אחוריים המאפיינים בעיקר
את טרקטורני העבודה. זוג המתליים נותן יציבות ואחיזה בקרקע אך מעלה את משקל הטרקטורון
ומוריד מהכוח שלו.

קישור לנסיעת המבחן:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

צפייה נעימה!!

נערך לאחרונה ע"י bool בתאריך 17-12-2006 בשעה 18:19.
ישן 04-01-2008, 19:45
צלמית המשתמש של GARFILD
  GARFILD GARFILD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.06
מבולבל הכל תלוי בהעדפה של חבר שלך....
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי shiraabr שמתחילה ב "טיול טרקטורונים או תומקאר?"

תשאלי אותו מה הוא מעדיף.
בעיקרון שני הכלים דיי דומים מבחינת יכולת העבירות שלהם\מנוע ועוד....
מן הסתם הבאגי יותר יציב(מרכז כובד נמוך,ורחב יחסית),אז מנסיון עם שני סוגי הכלים
אמליץ לו לנסות את הכלי שהוא עוד לא התנסה בו ובאם אתם מתכננים טיול זוגי....אז הבאגי\תומקאר
עדיף,מפני שתרגישי בו בטוחה יותר עם הרתמות עיגון שלו ויהיה לכם יותר זמן ליהנות מאשר לפחד...
ויותר נחמד לשבת אחד אליד השני מאשר אחד אחרי השני ולצעוק\לדפוק קסדה בקסדה ושאר ירקות...
כך או כך,ההנאה מובטחת!....ותעדכני איך היה.

נערך לאחרונה ע"י GARFILD בתאריך 04-01-2008 בשעה 19:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:52

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר