לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2006, 22:10
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
10.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (4)

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט , וכן כיצד לזהות מפרט בעייתי.

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-10-2006, 00:12
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בקשת מפרט מחשב עד 7500 ש"ח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "10.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (4)"

(ע"פ נוסח המדריך חח)
שלום,
המחשב הישן שלי שבק חיים.. בלה בלה..
בכל אופן, אני מעוניין במערכת מחשב שלמה הכוללת מסך LCD 19" WIDE
אשר כבר הוחלט על דגם ספציפי של CMV העונה בדיוק על הדרישה והמחיר - 1320 ש"ח
אני מעוניין שהמערכת תהיה מבוססת AMD DUAL CORE
דיסק קשיח - לא יותר מ250 גיגה.
המחשב אמור לספק צרכים עבור המשחקים הכבדים ביותר שקיימים ושיתקיימו בתקופה הקרובה.

*מכיוון שיש לי איזושהי סלידה מNVIDIA הייתי מעדיף כרטיס מסך המבוסס ATI.
(אין שום סיבה מוצדקת לסלידה.. היא פשוט קיימת. כמו שאני שונא את אינטל כך גם את NVIDIA)

חח תודה לכל המפרטים.

נ.ב אודה לכם אם תוסיפו קישור למערכת הכוללת ו\או לחלקים.
ישן 25-10-2006, 09:39
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
חבל שאתה שונא את אינטל ואת nVidia.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "בקשת מפרט מחשב עד 7500 ש"ח"

פעם היתה סיבה מוצדקת לשנוא את אינטל וסיבה מוצדקת להעדיף את ATi, היום שתיהן לא ממש קיימות...

בכל אופן, המסך הוא חלק מהתקציב או לא?

בלי להתחשב בתקציב, זה משהו שמתאים לך:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

דרכים להוזיל:

1. לקחת את ה X2 3800 במקום ה 4200. לא הבדל משמעותי בכל מקרה.
2. לקחת את ה M2N-E במקום ה M2N-SLI, פשוט התעקשת על SLI משום מה...
3. לחכות קצת שהוא יהיה יותר זמין ואז להחליף ל Radeon X1950 Pro, אמור לעלות בסביבות ה 1250 שקל: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=241110
4. להחליף מארז למשהו כזה:
http://www.pandas.co.il/product_inf...oducts_id=15338
מגיע עם ספק 380W, לדעתי זה מספיק למערכת הזאת.

The only certainty in life is that there are no certainties.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 25-10-2006 בשעה 09:42.
ישן 27-10-2006, 11:56
  Thee-Man Thee-Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.04
דרוש מפרט למחשב, סכום -2500-2000 שח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "10.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (4)"

שלום לכולם,
אני צריך מפרט למחשב לעבודה משרדית, אינטרנט ופיתוח תוכנות דוט-נט הכולל את הרכיבים הבאים:
1) לוח אם: שיתמוך בשידרוג המעבד בעתיד, לכפולי ליבה וכ"ו רצוי לוח אם שמסוגל להכיל 16 גיגה זכרון.
2) זכרונות: יספיק 1 גיגה כרגע
3) כרטיס מסך : אפשר מוכלל על לוח האם אבל חייב יציאות של VGA+DVI לא מיועד למשחקים אבל אם יתחשק להריץ דברים עדכניים אז שיאפשר ברזולוציה נסבלת (לא יודע, אתם תגידו מזה נסבל).
4) מארז: מינימום מוחלט, לא רוצה מארז יפה עם אורות וחלונות אלא משהו פשוט, חשוב USB מקדימה ואם אפשר אז גם מלמעלה.
5) ספק כח סביר אפשר לתת דגם מעט יותר חזק לצרכים הנוכחייים לצורך שדרוג עתידי.
6) מעבד: 64 ביט מחיר מינימלי (לא אכפת לי לקחת סמפרון).
זהו.
אם המחיר שנקבתי נמוך מידי אז אפשא להוסיף עד 3000 ש"ח
העיקרון: מינימום מחיר, יכולת שדרוג, מקסימום ביצועים.
תודה מראש.
ישן 28-10-2006, 06:14
  בזוקה בזוקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.03
התקציב שלי הוא בערך 2000 ש"ח (מקסימום 2500)
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי DownLoad_Master שמתחילה ב "..."

אין צורך במסך, מקלדת, עכבר, כונן דיסקטים ורמקולים.
יש צורך במארז, לוח-אם, מעבד, זכרון 1ג"ב, כונן קשיח וצורב DVD.
כמו כן, יש צורך בכרטיס מסך, קול ורשת (ניתן להשתמש בלוח-אם משולב).

המחשב משמש ל:
1. גלישה באינטרנט.
2. לימודים ועבודות אוניברסיטה כולל הדפסות.
3. פוטושופ ו- handsfree.

בעיקרון, תיכננתי לרכוש מחשב עם מעבד אינטל D820 אך ההצעה שצירפתי נראתה מפתה מאוד.

לדעתי, לא תוכל להתאים לי מחשב בתקציב הדל שלרשותי כי הסטנדרט שלך גבוה מידי לעומת הסטנדרט שלי.
לדוגמא: המארז, הספק והזכרונות עומדים בסטנדרט מבחינתי וכל החנויות מציעות את הזבל הזה.
מי שרוכש רכיבים באיכות גבוהה יותר מהנ"ל (ובצדק), אינו נמצא בסטנדרט אלא מעל לסטנדרט.

כמו-כן, האם תוכל להסביר לי מדוע לוח האם בהצעה שלי (GIGABYTE GA-81945GZME-RH) אינו מספיק טוב עבורי?

בנוסף, יש לי עוד שתי הצעות מחיר עם מעבד D820 אך לוחות-אם שונים:
א. Intel Grant County 2
ב. Asrock 945G + DVI שזה כנראה ConRoe945G-DVI
על איזה מהשניים אתה ממליץ, אם בכלל?

תודה.
ישן 28-10-2006, 13:42
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
מפרט ב 4000 ש"ח

מפרטי טכני רצוי:

כרטיס מסך pci מחברת ati, שיהיה טוב לשלוש השנים הבאות גם בשביל משחקים,עבודה גרפית עם פלאש ועריכת וידאו, שלא יעלה 1200 ש"ח אבל בין מקצועי לגיימר 128 מגה ומעלה.
אחרי שהכרטיס מסך כבר לא יוכל להרציץ כלום אחליף אותו. (אפשר להוריד את הדרישה אם חסר כסף בתקציב)

כרטיס קול 7.1 מתאים למערכת קולנוע ביתית. (ניתן לוותר על זה, אם זה לא יכנס בתקציב הכללי, מקסימום יש לי כבר כרטיס כזה)

זיכרון ddr-ram 2 two gb,למדתי את הלקח מהמחשב האחרון, אם כבר קונים זיכרון אז למלות את הכל מראש והכי מהיר. (הסעיף הכי חשוב)

לוח אם מהיר שעובד עם כוננים ide ולא seta כי כרגע אין לי כסף ל seta
cpu, כרגע מעבדי אינטל הכי טובים אז שיהיה מעבד של אינטל, איזה מעבד אינטל הכי טוב כיום ניתן להרכיב עם המפרט הנ"ל?
(חייב להיות מקום לחיבור כרטיס מסך pci על הלוח לשידרוג עתידי.)

צורב די וי די משולב רגיל. (ניתן גם להוריד מהמפרט הטכני, כי כבר יש צורב משולב ולהמיר את זה לקורא דיסקים פלוס די וי די.)

כונן קשיח של 160 לפחות Ide פלוס בופר.

קישור לבקשה הקודמת למפרט.

ב, האם אולי שווה אולי לקנות את המחשב הנ"ל ב 2000-2500 ש"ח ואז להוסיף לו זיכרונות, החלפת מעבד וכו...?
מפרט טכני חצי טוב חצי רע יחסית כמובן,לכן אני שואל.
כמובן שאדרוש לבדוק את המחשב הנ"ל לפני הקנייה לבדוק קבלות ואת המחשב עצמו הרכיבים ואם אין לו איזה בעיה טכנית.

ממתין לתשובה.
ברצוני קודם למצות את אופציית מחשב חדש כמובן
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 28-10-2006, 15:28
  DownLoad_Master DownLoad_Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל DownLoad_Master
בתקציב הזה אין מצב שאתה קונה אינטל
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מפרט ב 4000 ש"ח"

רק AMD.. למה? : מעבד1200 שקל+לוח עוד 1000שקל+זיכרונות עוד 800 שקל, ועד לא דיברנו על כרטיס מסך(1000 לפחות, אם אתה רוצה שיריץ כמו שצריך), מארז ספק, צורב וכו'.
אז בניתי לך AMD עם חריגה של 600 שקל, יש לך יותר מדי דרישות למעט מדי תקציב, או שתגדיל תתקציב(עדיין AMD), או שתתפשר בזיכרונות, ותרד ל1 GB.
וגם רצית הרכבה+בדיקה אז שזה עוד 160 שקל.

יתרונות: 2 גיגה זיכרון(לא המהיר ביותר, אבל עדיין מהירות מצויינת), הארד דיסק טוב של חברה אמינה, ולוח מצויין)
חסרונות: הזיכרון של חברה דרג ב'. מעבד חד ליבה, כרטיס מסך סביר, ומארז משעמם משהו, אבל זה נתון לכל אחד שייבחר.
דרכים להוזיל: להוריד ל1 גיגה זיכרון.

שים לב: אין צורב DVD ואין כרטיס קול.
עוד משהו.. ההבדל בין IDE לSATA הוא מיניאטורי, ממש פיצפון, אז מזותמרת אין לך כסף לSATA?
עוד 15 שקל?
קח תלוח הזה שזה מינוס 80 שקל

נערך לאחרונה ע"י DownLoad_Master בתאריך 28-10-2006 בשעה 15:53. סיבה: בגלל ההערה של hzhz שיניתי תלוח אם
ישן 28-10-2006, 16:07

איך הנייד הבא: (אינני מכיר מכירים או מי או הכי טוב בשוק המחשבים הניידים)
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "יש מהזכיר שללוח הנ"ל יש בעיות תאימות עם זכרונות."

קישור (הקישור ממולץ לצפייה ב ie רגיל או Maxthon ולא ב firefox) אומנם החנות בתל אביב, ממה שקראתי בפורום יש ל skypc אמינות והמחשב נראה טוב יחסית למה שאני צריך.
עבודה בעיקר.
זכרונות נכון 512 ddr2, אך אפשר להוסיף עד שני גיגה.
כרטיס מסך לא פיצוץ נכון, אבל מתאים לעבודה של בניית אתר וצפייה בסרטים.
רשת רגילה ואלחוטית, כונן אולי חלש, אבל אפשר לחיות אם זה, עד שנחליף את הכונן ונוסיף זכרונות.
שווה למחשב נייד? (בנייד אין לי נסיון קנייה פשוט או מחירים)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 29-10-2006, 14:56
  galavdi123 galavdi123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.06
מחפש מפרט עד 5 אלף שקל ככה

אוקיי אז אני ממש לא בתחום החומרה ואני כבר לא יודע איזה מעבדים עדיף ואיזה לוחות אם וכרטיסי מסך. בעקרון אני מחפש בשקט שיהיה חזק יציב מהיר ושקט הכי חשוב לי שיהיה שקט שאני יוכל להשאיר אותו פועל בלילות וללכת לישון בשקט חחחח שתהייה לו מערכת קירור כמו שצריך זכרון גדול
כרטיס מסך שידאג לי להריץ משחקים חדשים גם בעוד שנתיים אפילו.
הארדיסק אני לא חושב שצריך יותר מ160 ג'יגה
כמובן שזה צריך לבוא עם ציוד היקפי. ולשם שינוי אני גם רוצה לקנות ווינדוס עם רשיון- כן כן תתפלאו במיטב שנתויי בווינדוס הלא חוקי הגיע החלטה לקנות רשיון. עדיף לחכות שויסטה יצא?
יאללה חברים תנו במפרטים חחח!
ישן 29-10-2006, 18:38
  Krush Krush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.06
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי galavdi123 שמתחילה ב "כהמ דברים שרציתי לברר איתך ..."

תיקון טעויות וחצאי דברים,לפי הסדר:

כי בטווח המחירים הזה כדאי לקנות AMD כדי לא לגזול מדברים חשובים אחרים כמו כ.מסך או זכרונות.

גם גיגהבייט וגם אסוס חברות מובחרות.
לפעמים לוח של חברה אחת טוב יותר משל השנייה. ולפעמים אין בחנות את הלוח המתחרה של חברה מסויימת.

השמצת את החברה הטובה ביותר לזכרון כרגע חביבי.....

ניתן לך גם כ.מסך מבית ATI וגם מבית NVIDIA ששניהם מעולים - תבחר מה שמתאים לך תקציבית.
אתה יוצא מנקודת הנחה שחברה אחת עדיפה על השנייה וזו טעות מרה: בכל מדרגה של 100 ש"ח

הכרטיס של החברה השנייה עדיף.

מחשב למשחקים הוא בד"כ המפרט היקר ביותר שצריך להרכיב.
קיבלת מערכת שתחזיק לך זמן רב. אל תשווה למפרטים הגרועים והזולים
שאתה רואה בחנויות רגילות או באינטרנט.

ישן 29-10-2006, 21:34
  DownLoad_Master DownLoad_Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל DownLoad_Master
מי אתה חושב שאתה בכלל?
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי galavdi123 שמתחילה ב "כדאי שתוריד את הטון ההתנשאותי..."

אתה בא לפה להתייעץ, ולא מבין שום דבר בחומרה (Corsair חברה לא מוכרת לזיכרונות? אתה רק משפיל את עצמך), למה כרטיס של ATI? כי הכרטיס הזה הרבה יותר טוב מכל מה שיש לNVIDIA בטווח המחירים שאתה יכול להכניס, הכרטיס שנתתי לך(1950PRO) הוא טוב מכל הכרטיסים הבאים: 7600GS\7600GT\7900GS\7900GT\7950GT והוא משפיל אותם לא רק בחומרה אלא גם בטכנולוגיית היצור שלו כמו שניתן לראות באשכול פה, ואני מצטט:"בסקירה של הכרטיס שהתבצעה ע"י ANANDTECH הוא הציג תוצאות יפות מאוד, וניצח את ה 7900GS (המתחרה הישיר שלו) ברוב המבחנים.
מסקנות הסוקר הן שכרטיס זה הוא המומלץ ביותר בטווח המחיר שלו"
(קרדיט לrlsf)

ועוד ציטוט, הפעם מפיו של Krush :"לפי הBenchmarking שעשו בAnandtech נראה כמו מחליף טוב ל7900GT וכמובן ה7900GS,
במידה ורמת המחירים של כרטיסי NVidia לא תשתנה בעקבות כניסת הכרטיס."
(קרדיט לKrush כמובן)

ואני ממשיך לצטט:"חסל סדר ה7900GT וה7900GS - עבר זמנם"
הפעם זהו מר תפוחים הנפלא שמגיע לו הקרדיט.

ועוד ציטוט הפעם מפיו של nelik777 שאומר:"מדהים התחרות...לפני יומיים יצא ה 7900gs וכבר היום אפשר לקבור אותו..."

ובוא אני אספר לך משהו.. 2 מתוך האנשים שציטטתי הם בעלי כוכב בפורום זה(שמשמעותו ידע רב בנושא זה, או כשמם שמגיע להם, מומחים), ועוד מנהל פורום חומרה!!, שפתח את האשכול הזה.

ועוד ציטוט של בעל כוכב שבהודעה ממש באשכול זה:
"תיקון טעויות וחצאי דברים,לפי הסדר:
כי בטווח המחירים הזה כדאי לקנות AMD כדי לא לגזול מדברים חשובים אחרים כמו כ.מסך או זכרונות.

גם גיגהבייט וגם אסוס חברות מובחרות.
לפעמים לוח של חברה אחת טוב יותר משל השנייה. ולפעמים אין בחנות את הלוח המתחרה של חברה מסויימת.

השמצת את החברה הטובה ביותר לזכרון כרגע חביבי.....

ניתן לך גם כ.מסך מבית ATI וגם מבית NVIDIA ששניהם מעולים - תבחר מה שמתאים לך תקציבית.
אתה יוצא מנקודת הנחה שחברה אחת עדיפה על השנייה וזו טעות מרה: בכל מדרגה של 100 ש"ח
הכרטיס של החברה השנייה עדיף.

מחשב למשחקים הוא בד"כ המפרט היקר ביותר שצריך להרכיב.
קיבלת מערכת שתחזיק לך זמן רב. אל תשווה למפרטים הגרועים והזולים
שאתה רואה בחנויות רגילות או באינטרנט."
(שוב בעל כוכב אני מזכיר).

המחשב שבניתי לך מורכב מהחברות הכי מותגיות בעולם בנושא זה, ולהלן הפירוט:
ספק כוח מהסידרה הטובה ביותר של ENERMAX, ספק שהומלץ מספר פעמים כה גבוה בפורום, שלא תמצא משהו אחר.

מארז : אותו מארז שבונים כאן כל חברי הפורום, מארז שקט יעיל ועם קירור אוויר מצויין, של HEC.

זיכרון וכרטיס מסך נתתי לך מספיק סיבות למעלה, אין לי מה לחזור על זה שוב.
ומאיפה הבאת את זה שASUS היא החברה הטובה ביותר.?! הדגם הזה של GIGABYTE מומלץ

בכל העולם, ובוא אני אספר לך עוד משהו, GIGABYTE וASUS הולכים להפוך לחברה אחת בעוד פחות משנה, ככה שהם אותו הדבר!
תריץ חיפוש בפורום ותגלה לבד.
אני בנאדם שבא מזמני החופשי לעזור לך, כי אתה ביקשת את עזרתי, אני לא חייב לך דבר, ואתה צריך להתנצל בפניי("אנשים כמוך הם הזבל של החברה"), אתה לא מכיר אותי, ומזה בדיוק טון התנשאותי דרך כתב? לא שמעת אותי מדבר, ובוא אני אספר לך משהו, לא ניתן להעביר טון דרך כתב.

אז לפני שיש לך הערות חכמות במיוחד, כדי שתבדוק את העובדות קודם, ועוד ציטוט, והקרדיט בו שייך לך הפעם:"אוקיי אז אני ממש לא בתחום החומרה ואני כבר לא יודע איזה מעבדים עדיף ואיזה לוחות אם וכרטיסי מסך". בבקשה, אתה אמרת שאתה לא יודע, אז אני באתי בזמני החופשי לעזור לך, היה פה בנאדם שבניתי לו מחשב ב8000 שקל, ועד היום אני שומר איתו על קשר, רק בגלל שהוא נחמד ואדיב, והוא מודה לי כל יום על המחשב שבניתי לו.

ואני עדיין מחכה שתתנצל.

נערך לאחרונה ע"י DownLoad_Master בתאריך 29-10-2006 בשעה 21:40.
ישן 29-10-2006, 17:12
  nafnaf nafnaf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
שלום לכולם...

הגיע זמני להחליף מחשב...

אשמח לעזרתכם במפרט למחשב שיריץ תוכנות עיצוב ועריכה (פוטושופ, אילוסטרייטור, 3DStudioMax, פריהנד, פלאש, אפטר אפקט ודומיהם...)
המחשב צריך להיות חזק! כלומר, שיוכל להריץ את התוכנות הנ"ל במקביל... בלי לאגים (אולי אני אופטימי )
פרמטרים חשובים עבורי - זכרונות בנפח גדול - 2GB. כרטיס מסך חזק, יכולת עיבוד טובה מאוד (לרינדורים בMax) דיסקשיח של לפחות 240 (עדיף יותר)

המחשב ישמש בנוסף גם למשחקים (לא ברמה מטורפת... הוא מיועד לעבודה יותר)

התקציב שלי הוא 5500-6500 , אין לי צורך במסך, מקלדת, עכבר, רמקולים וצורב DVD.

אשמח לקבל הצעות בהתאם לתקציב...

תודה רבה רבה! לכוווווווווווווווווולם...

ישן 31-10-2006, 02:00

מפרט טכני ב 4500 אלף עד 5000 אלף.

ישבתי היום ובחרתי את רכיבי החומרה, שאני רוצה ויכול לשלם עליהם מהאתר של פנדה מחשבים.
חסר לוח- אם, קירור ללוח-אם, מארז.
במפרט הנ"ל יש עוד 1000-1500 ש"ח להוסיף בערך, בנוגע למארז, שיהיה גדול אפילו tower או גדול, אם tower יכנס במחיר. (לא משנה לי מארז מגעיל ולא מעוצב יפה מצידי, שיהיה שחור או לבן בלי עיצוב.)
במפרט הנ"ל צרפתי שני אופציות ראשונה של sata ושניה של ide, אם ניתן להרכיב את המפרט עם sata זה עדיף.

הנה המפרט שבניתי:

קוד:
http://www.pandas.co.il/product_info.php?products_id=14617 Intel Core 2 Duo E6300 1.86GHz 2Mb BOX 1,120 cpu ------------ http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_2236_2237&products_id=14780 G.Skill 1GB Kit DDR2 PC6400 800MHZ 4-4-4-12 F2-6400CL4D-1GBPK 870 ddr2 ----------------------- http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_281_608&products_id=11450 HEC 400TRT 20/24PIN 295 psu ------------- http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_94_1387&products_id=15079 Asus Extreme ATI Radeon X1300PRO 256MB 499 graphic card ----------------------- http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_277_320&products_id=4569 LG 52x32x52/16 Combo CD-RW/DVD-ROM Oem 304 499+295+870+1120+304= 3088 hard drives: ide: http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_272_78_1230&products_id=3606 Maxtor 160GB 8MB 7200RPM 468 or http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_272_78_1230&products_id=3607 Maxtor 200GB 8MB 7200RPM 548 sata: http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_272_78_1231&products_id=8052 Maxtor 160GB SATA 150 NCQ 8MB 7200 RPM Hard Drive Oem 524 or http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_272_78_1231&products_id=13334 Maxtor DiamondMax 10 200GB SATA II 8MB 7200 RPM 6L200M0 560

הערות:
1/ניתן לראות שבקטע של הכוננים הקשיחים ננתי גם 160 וגם 200 גיגה, הכוונה שם אם ניתן 200 אז לא 160 כנ"ל ide או sata, עם עדיפות ל sata.
2/הצורב שבחרתי במפרט לא מצויין אם הוא sata או ide, עדיף sata.
כך שאם זה ide אשמח לקבל הצעה לצורב משולב, אבל של sata.
שני ההערות הנ"ל תלויים בלוח-האם, אם לוח האם יהיה מותאם ל ide אז הכוננים יהיו ide ולא sata אם לוח האם יהיה sata אז הם יהיו sata.
3/ אם מגיע עם המארז ספק-כוח אז ניתן לוותר על הספק שבחרתי ומקבלים חזרה 295 ש"ח לתקציב הקנייה.
4/ הכרטיס מסך הוא pci-e, כך שבעתיד יהיה ניתן לשדרג אותו ליותר טוב.
5/ אם יש במארז גם ספק-כוח עדיף, שיהיה 400w אבל שלא יעבור את 450w, כי האל פסק שלי, הוא 650w ואמור להחזיק מודם פלוס מסך בנוסף למחשב.
מקסימום נקנה גם אל פסק אחרי זה, אם לא תהיה התאמה.
6/ חלק מהמוצרים אולי לא יתאימו.
לכן גם לא בחרתי לוח-אם, כי אני לא יודע מי עובד עם מי או למי יש בעיות תאימות עם מי.
7/ המעבד מהדור החדש של אינטל והכי טוב ,חייב להשאר.
8/ חייב להישאר one gb ddr2 ram במפרט.

נקווה שהפעם זה יכנס לתקציב, לילה טוב ומחכה להצעות שלכם.

ישן 01-11-2006, 08:53
  ravend ravend אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
צריך עזרה עם מחשב

שלום לכולם,
אני לומד שנה ב בתקשורת חזותית והחלטתי שהשנה אני צריך מחשב
אבל הבעיה שאני סטודנט ואין לי יותר מדי כסף להשקיע במחשב אז החלטתי
להסתפק כרגע במחשב לא הכי טוב ולא הכי חזק אבל חשוב לי שהוא עדיין
יהיה מהיר יחסית כדי להעלות את כל התוכנות שאני צריך בלי לעשות בעיות או
להתקע או לעבוד באיטיות..., והוא צריך להחזיק לי 3 שנים....
התוכנות הן בין היתר פוטושופ פרמייר פלאש אילוסטרייטור אינדיזיין פריהנד...

הוצאתי מפרט מחשב ורציתי לדעת אם תוכלו להגיד לי מה דעתכם ואם זה מספיק טוב
לצרכים שלי...

AMD

מעבדי ‏AMD Athlon™64 3800+ (Socket AM2)

לוחות אם למעבדי ‏AMD ASROCK AM2NF6G-VSTA AM2, DDRII 800, PCI-E

זכרונות DDR II 667 1GB Kingston

דיסקים קשיחים Western Digital 160GB 7200RPM, 8MB, SATA II

כרטיסי מסך ?

כרטיסי קול 7.1 Channel Audio

כוננים- ‏‎1.44, CD-ROM, DVD‎ DVD Recorders Samsung SH-W162Z DVD±R x16, DL x8

ציוד רשתות On Board 10/100

מארזים HJA-7610 MIDI 500W Max Beige

מקלדות 2 Lang.

עכברים MOUSE PS2 + roll

רמקולים 400 W

מסכים FLAT 17'' CRT

מחיר 2928 ₪

אני לא בטוח בקשר לכרטיס מסך ובקשר למסך... ובכלל אם כדי AMD או אינטל...
אני אשמח לקבל כל תגובה עצה או הערה...

תודה.
ישן 01-11-2006, 15:47

איך המפרט הנ"ל של המחשב הבא (מחיר כולל 5001 ש"ח של כל החבילה, הרכבתי את כל החלקים)

אשמח לקבל עצות אם כדי להחליף משהו או לשנות.

כונן קשיח כנראה אקנה מגאיה מחשבים. (16 מגה בופר יש לכונן הקשיח הנ"ל ועולה פחות מפנדה מחשבים.) כנ"ל את שאר החבילה, יוצא הרבה יותר זול.

בנוסף אם אקנה בגאיה מחשבים את החבילה, שהרכבתי בפנדה מחשבים אקבל שלוש שנים אחריות על כל החלקים והיא תעלה רק 4700 ש"ח כולל הנחה על כרטיס מסך והכונן הקשיח וכנ"ל על המעבד ואקבל מהם את הלוח אם הבא:
Gigabyte GA-965P-S4 INTEL P965 LGA 775 ב 550 ש"ח בלבד בנוסף הלוח-אם הנ"ל מתאים כבר לוינדוס ויסטה פלוס 8 יציאות usb2 בנוסף.
(הלוח האם במפרט של פנדה מחשבים הוא: Gigabyte GA-965P-S3 INTEL P965 LGA 775)
לא צרפתי תמונה של הלוח-אם s4, כי זה לא מופיע באתר של גאיה מחשבים, אבל נמצא במלאי החנות.
בנוסף אקבל רשיון חוקי על איזה אנטי וירוס, שאני רוצה מתנה לשנה, כולל kaspersky av pro.
לא שזה משנה לי, כי אני כבר משתמש בזה. lol

מה אתם אומרים על ההצעה הנ"ל?
יש הצעות לשיפור? (כרטיס מסך למשל אשמח לקבל הצעות.)
שווה להכניס כרטיס טלויזיה אגב?

ישן 01-11-2006, 22:06

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "למה HD אתה לוקח MAXTOR?"

אני קונה בגאיה 90%,צריך רק לברר מי מספק את חלקים לשם.
פשוט הרכבתי את המפרט בפנדה מחשבים, דרך האתר שלהם זה הכל לא יותר מזה.

כמה עולה sata 250-200 גיגה של SEAGATE או WD?
התפנה לי 300 ש"ח בגאיה מחשבים אז ניתן לשפר את החברה של הכונן הקשיח.

מה אתה אומר על המפרט הכללי? (הוצאתי המיטב או שניתן לשפר בתקציב הנ"ל, עד 5000 ש"ח)
בלוח אם צריך להוסיף d-s4, זאת טעות של גאיה מחשבים כנראה אשאל על זה מחר.
סביר להניח שהם שכחו זאת פשוט.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 01-11-2006 בשעה 22:11.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:04

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר