לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-10-2006, 16:53
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ניכר שהם די שוחרי שלום שמה בעזה... אין ספק שיצא דבר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "צודק, עכשיו שנגמרה מלחמה אחת..."

נהדר מכל ההינתקות שתמכתי בה, מתוך ראיה שאולי ניתן לעשות משהו באמת...כעת אפשר לחזור לשם ולעשות סדר, כמו שבאמת צריך להיות ולעקור מן השורש את חממת הטרור שצומח שם, כמו אותן חממות של חקלאים שנעקרו ועדיין לא קיבלו פיצוי בשל כך, מאותה מדינה ששלחה אותם לשם.

אותה התנתקות שנתפשת בעינך ונתפשה בעיני כהתפשרות, נתפסה בעיני משעל נסראללה וחבר מרעיהם כהתקפלות... הגיע הזמן באמת להראות להם מי קובע את חוקי המשחק באזור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2006, 18:15
צלמית המשתמש של רועי AZ

כשהם מצהירים קבל עם ועולם שהמטרה שלהם שחרור פלשתין
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "אבל למה במלחמה?! למה לא לנסות..."

מן הים עד הים, אז לא נותר לך, אלא לצאת למלחמה ולבער את נגע הטרור. לפנות לארה"ב? ואז מה.. הם ישלחו את הצבא שלהם לתוככי עזה? אז הנה יצאנו ומסרנו להם שטחים ומה הלאה? הפסיקו את ירי הקסאמים?? הם ניסו לעצור לרגע ולחשוב "אולי נפסיק את הטרור כי ישראל רוצה שלום"?

אתה אומר - מה לא לומדים?, לא נמאס מהמוות? אז אני אומר, לומדים. לומדים שנסיגה בעיניהם היא התקפלות ושהטרור היא הדרך הכי טובה. הם אומרים זאת בעצמם. ראה ערך מקרה לבנון וראה ערך ההינתקות. נכון לרגע זה, מי שאמר שאין לישראל זכות קיום ולא מוכן להכיר בישראל הוא ששולט אצל הפלסטינים. בטח תבוא ותגיד לי, שהפלסטינים בחרו בחמאס כי נמאס להם מהשחיתות של הפת"ח ולא בגלל שהם דוגלים בטרור.. אז אני אומר לך שזה באמת לא מעניין אותי.. כרגע, בראש הפלשתינים עומד מי שמצהיר בגלוי שישראל היא סרטן בלב האומה הערבית שיש לעוקרו... אז מה אתה ממליץ?

ישן 23-10-2006, 20:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

אנחנו מנסים כבר שלוש עשרה שנה חבר...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "[QUOTE=רועי AZ]שבינתיים אנחנו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sycofat
אולי ננסה את שלי, מה אתה אומר?

היו הסכמי אוסלו, נתנו להם שטחים, התנתקנו מעזה והיה קמפ דייויד, שאהוד רצה למכור 90% מהשטחים וגם היו ארבע ועידות בשארם. אז מה עוד?

ישן 23-10-2006, 21:06
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
אתה עיוור???
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "הכיבוש לא נפסק לרגע...."

אין שום עניין של "כיבוש", זה לא סיכסוך על שטח, אין כאן וויכוח נדל"ני בין לוקסמבורג לאנדורה, יש מליוני חולי נפש שלא מוכנים לקבל שום קיום של עצמאות יהודית בארץ ישראל המערבית ובכלל, וחבל שאחרי שהם אומרים לך את זה בפרצוף אתה ממשיך לסתם את האוזניים ולקשקש "כיבוש כיבוש בלה בלה בלה" כאילו שאם תגיד את זה יותר פעמים ויותר חזק זה יהפוך לאמת, רק חבל שאתה לא מנהל מו"מ עם עצמך והדרישות הדמיוניות שלך אלא עם הצד השני, שלו יש דרישות אחרות, לגיטימיות מבחינתו, מה לעשות שהם כוללות טבח המוני ביהוד ולא בדיוק חופפות את האינטרסים של ישראל (או את הקיום שלה), ובמצב כזה, או שאתה משלים עם זה שרוצים להרוג אותך ומתכופף עם כל מכה עד שתמצא את עצמך בקבר, או שאתה אומר "עד כאן" ומכה בקם להשמידך.

ישן 23-10-2006, 22:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה לא מתייחס לעובדות... אהוד ברק רצה לתת 90% מהשטחים.. ערפאת העדיף להמשיך במלחמה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "הכיבוש לא נפסק לרגע...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sycofat
הכיבוש לא נפסק לרגע. ההתנחלויות פונו בעזה רק לאחרונה וביו"ש עוד לא, מחסומים עדיין יש כמו גם חיסולים ופלישות. בטח תגיד שזה בגלל הפיגועים שהם מוציאים, והם יגידו שזה בגלל הכיבוש.

רק עם יוזמת שלום רצינית ניתן להגיע לאנשהו.

איפה שניהם היום ואיפה כולנו....

הכיבוש לא ניפסק לרגע, אבל יצאו מעזה ויריחו תחילה והיה מו"מ. היה מו"מ והיו פיגועים בלב מדינת ישראל (אני מדבר על 94' - 96').. נתניהו נסוג מחברון והיו פיגועים. אני לא ממציא - אילו עובדות ואבקש התייחסותך אליהם.

ישן 23-10-2006, 21:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הטלת סנקציות על הרצועה? LOL, הרי ברור שאז תזעק ש"אנו פוגעים באוכ' אזרחית"...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "אבל למה במלחמה?! למה לא לנסות..."

האמת היא שדווקא הפטנטים הפייסניים הם שגוררים בסופו של דבר, הסלמה צבאית, ומעלים את
כמות הנפגעים.
לולא ביצענו את פרוייקט ההתקפלות, לא היינו צריכים להתמודד מול אמל"ח בגיוון ובכמות כזאת,
וסביר שלא היית חולם לשמוע מישהו כמו כבל, מפגין ששון אלי קרב (מוטב היה לו להכות על חטא,
בהתחשב בתמיכתו הגדולה בנסיגה, שאפשרה את הפיכת הרצועה למאגר אמל"ח ענקי...).

נסיגות במזה"ת אינן שקולות לנסיגות באירופה. נסיגות כאן מתפרשות (ובצדק) כחולשה, ומביאות
להמשך תהליך הסלמי, כאשר הפייסנים המקצועיים לא מבינים שבעצם אין סוף לכמות הנסיגות
שהם יתבעו מאיתנו בתמורה ל"שלום" (בעצם יש הסוף - הסוף שלנו...).
ישן 23-10-2006, 17:08
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
כן ממש הצלחה מסחררת, אולי כדאי לברוח מרמת הגולן
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ניכר שהם די שוחרי שלום שמה בעזה... אין ספק שיצא דבר"

יהודה שומרון וירושלים, רמת הגולן, בעצם כל ארץ ישראל המערבית, נרד לפלורדיה לשנתיים ואז נחזור ונקרע להם את הצורה, בעצם למה שנתיים? נבטל את ישראל ל 50-100 שנים ואז נחזור ונפתח להם את האם אימא שלהם, סבתא שלהם לא תכיר אותם.

מי שלא מסוגל לעמוד על צדקתו לא מסוגל לעמוד על צדקתו, לא משנה מתי כמה ולמה ואם יילך ויחזור.

אגב, אתה רוצה לעמוד בראש הכח שייכנס לעשות סדר מחדש וייתקל בים אמצעי הלחימה שהבאתם לנו עם הנקי מיהודים הגאוני והבריחה מגבול ישראל מצרים?

ישן 23-10-2006, 18:21
צלמית המשתמש של רועי AZ

איפה טענתי שהייתה הצלחה..? זהו כישלון קולוסאלי
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "כן ממש הצלחה מסחררת, אולי כדאי לברוח מרמת הגולן"

היתרון בכל העניין הוא שעכשיו העולם רואה בדיוק עם מי יש עסק. וכניסה שלנו לשם לא תלווה בגינויים, אלא בהבנה...

נ.ב.

אילו הייתי קרבי והייתי מ"פ סמג"ד, הייתי עומד בראש כל כח שיוצא להגן על מדינת ישראל.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 23-10-2006 בשעה 18:23.
ישן 23-10-2006, 18:34
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
לצערי אתה טועה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "איפה טענתי שהייתה הצלחה..? זהו כישלון קולוסאלי"

האירופאי השמאלני הממוצע לא יודע כלום על כלום, הוא לא יודע מה זה עזה, איפה זה ביחס לישראל, ואם רמאללה זה ביו"ש או בעיראק, וממש לא מעניין אותו. אני עוקב אחרי בלוגים\אתרים של כאלה, הם רובם פשוט שונאים אותנו ויהיו נגדנו יהי מה, הם ימציאו תירוץ אחר ללמה מוסרי וצודק להרוג בנו גם אם ניסוג לגבולות החלוקה, ואם יחסרו להם צידוקים הם תמיד יוכלו לנפנף בתמונות של חלקי גופות ולהגיד איזראל באד. שורה תחתונה מי שאיתך יישאר איתך ומי שנגדך תמיד יהיה נגדך, ממדינות כמו אמריקה ובריטניה היינו מקבלים אותו יחס גם אם היינו בתוך עזה, וממדינות כמו צרפת, ספרד, רוסיה, איטליה וכו' אנחנו מקבלים אותו יחס בדיוק כמו שקיבלנו כשהיינו בעזה, ההתנתקות רתמה את 'הבנת העולם' לצידנו בדיוק לחודשיים ומשהו והספיקה משפחה פלסטינית מחוקה אחת כדי להחזיר את הכל למצב הישן, והיום אנחנו בנקודה 0 רק עם חמאס חזק יותר, מאורגן יותר, מחומש יותר ומאומן יותר (=יותר הרוגים לנו), זה רק שאלה של זמן עד שישתלטו מחדש על הרצועה, או שאלה של מזלם של משגרי הקסאמים, חו"ח...

ישן 23-10-2006, 18:39
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא יודע איפה אתה גולש אבל נראה לי אחרת. כי בינתיים
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "לצערי אתה טועה"

מכל ההרג המוצדק שהיה בעזה, לא שמעתי גינויים בינ"ל. למעשה כבר הרבה זמן שלא שמעתי גינויים בעולם לגבי פעולותינו בשטחים (אלא אם מישהו יסבר את אזניי) אלא רק דיבורים על הצורך לפתור את הסכסוך...

ישן 23-10-2006, 19:21
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא חושב שאתה יכול לשפוט קשר של מישהו לארץ ישראל
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "ה "עולם" לא רואה שום דבר, אם כבר העולם רואה דבר אחד ויחיד"

אבל אני עדיין חושב שעזה זה לא א"י וג'נין ושכם וטול כרם זה לא א"י וטוב שכך. מה שכן, אני בהחלט מתחיל לתהות האם הקונספט הזה של הינתקות היה נכון. מסתבר לי שלא.

ישן 23-10-2006, 19:48
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
אין יותר ארץ ישראל משכם, אין יותר ארץ ישראל מחברון,
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לא חושב שאתה יכול לשפוט קשר של מישהו לארץ ישראל"

אין יותר ארץ ישראל מבית אל, אין יותר ארץ ישראל מעלי.

הוכחת את טענתי, את השקר שאתה עושה בנפשך ה "עולם"
לא מבין או בעצם מבין היטב, היהודים ויתרו על ארץ ישראל
ועל זהותם בכלל וכנראה שבעלי הבית האמיתיים הם העם
שנברא רק אתמול, אל שעב אל פלסטיני.

הבעיה היא לא "קונספט" כזה או אחר, הבעיה היא מתי בפעם
האחרונה ראש ממשלת ישראל אמר באופן פומבי שארץ ישראל
(לפחות המערבית) היא ארצו של עם ישראל ולא של אף עם
אחר ופעל באופן המתחייב מעמדה זו.

אף היתחכמות ומעשה טירוף מדיני בטחוני לא יעזור.

ישן 24-10-2006, 12:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אנא ספר לי מתי בעבר החלנו ריבונותנו שם. אחסוך לך: מעולם לא החלנו ריבונות שם...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני מקווה שאינך מציע לשוב ולהחיל ריבונותינו שם."

באשר לשאלה אם צריך להשתלט על אזורים שם לטווח ארוך, אז התשובה היא כן. הגירוש הביא למצב
שבגללו כנראה נצטרך בבוא העת להכנס לרצועה (הרבה יותר עמוק מכפי שישבנו בה בימים שבהם גרו
יהודים בגוש קטיף ובתוחמת הצפונית). זה לא צריך להיות עכשיו, בהתחשב במשבר שאליו נכנס הצבא
אחרי כשלון לבנון, וזה לא יכול להתבצע בלי אישור מארה"ב - אבל זה חייב לקרות. והכל בזכות ה"התנתקות"
(מושג שנראה כיום הזוי עוד יותר מכפי שנראה אז, כשהוצע לברוח משם, אבל להשאיר את הרצועה מחוברת
אלינו בחשמל, בדלק, בגז, בטלפוניה, בפרנסה, במזון ובמים).
ישן 26-10-2006, 08:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

התירוץ שלך להתנגדות להם, הוא בדיחה פתטית עם סתירה פנימית מופלאה...
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הפרשנות שלך ממש קולעת"

אתה הרי לא מאמין בביאת המשיח, ובכ"ז הנימוק של מה הם ידרשו מאיתנו כשהוא יבוא, זו בעיניך
סיבה להסתייג מהצעתם לתמוך בנו עד אז - וראוי להודות לך על שאינך דוחה לחלוטין את התמיכה הזו
(תמיכה אמיתית, לא עויינות מובהקת, עם מעט מס שפתיים, מהסוג שאהוביך באירופה מציעים
לנו...). מהסוג שהוגה הטיעון שלך, ה"ה יוסי ביילין, לא מתבייש להשתמש בו בזמן שהוא-עצמו נתמך
ע"י אירופאים עויינים, שלא מחכים עד לבוא המשיח בטרם ידרשו מאיתנו ויתורים מפליגים - אלא
מצפים להם כאן ועכשיו...
אהבתם לישראל היא חלק מאמונתם, והעובדה שבעיניך אל להם לאהוב אותנו אם זה חלק ממה
שלדעתם יביא את המשיח, היא תמוהה - בהתחשב בכך שכבר ראינו כיצד אתה מקבל ברכה כל
התערבות זרה מצד עויינים למיניהם, שמצפים מאיתנו לגרש יהודים היום, בתמורה ל"תמיכה"...

כן, דן, כדי לקבל אהדה ממך, צריך להיות עויין לישראל. אצל אלה שבעדנו אתה תמיד תחפש מניע
אגואיסטי (כאילו שאצל אהוביך האירופאים אין מניע מובהק למדיניותם - מניע הרבה פחות נאצל,
אגב, מאמונה תמימה במשהו שאתה בכלל לא מאמין בו...).
ישן 26-10-2006, 16:33
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

צר לי לבשר לך, אבל בהחלט התייחסתי לכך שאינך דוחה לחלוטין את תמיכתם...
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כפי הניראה אינך מסוגל להבין משפט פשוט-זה לא ענין של פרשנות זהו חוסר הבנה טוטלית"

מה לדעתך אומר המשפט "וראוי להודות לך על שאינך דוחה לחלוטין את התמיכה הזו"?
בכל מקרה, לא תשכנע איש, שכן עיקר הטקסט שלך עסק במניעיהם הנפשעים לתמכה בנו, מניעים
שראוי היה ששונא דתיים כמוך ישתעשע מהם, ובכלל לא יחשוב שצריך להזכירם, כל זמן שיש מהם
עזרה.
האנשים האלה א-ו-ה-ב-י-ם את ישראל, ומניעיהם אכן דתיים. הדבר פסול הרבה הרבה פחות מגיבוריך
מאירופה, ששונאים אותנו בגלל שמהסיבה הצינית שפוליטית משתלם לשנוא אותנו...

אגב, דן, יחסית לשונא נוצרים - אתה מאמץ עקרון נוצרי מאוד של הפניית הלחי השנייה (אהוב את
שונאיך - שאתה הוספת לו את עקרון "ושנא את אוהביך"...).
ישן 28-10-2006, 08:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

איני חושד בך שאתה א-ו-ה-ב את הפלסטינים. אתה שונא ערבים כמעט כמו שאתה שונא יהודים...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "האשמות הנלוזות שלך כנגדי הם בדיוק ההיפוך של דעתך על האונגליסטים"

אני גם לא חושד בך שאתה "בעד טובתה הבלעדית של מדינת ישראל". אתה בעד טובתך וטובת אלה
החושבים כמוך, בישראל ומחוצה לה. אלה בישראל שלא חושבים כמוך - אתמול היית מפקירם לידי הפלסטינים...
כשאני כותב על "יקיריך הפלסטינים" אני מתכוון לתוצאות מהלכיך, שאמורים להפוך אותך ליקירם.
בפועל, כמובן שזה לא קורה, כי הם גילו שלא משנה מה יעשו לך - עדיין תחשוב שלשחד אותם, יגרום
להם לוותר על שאיפותיהם הלאומיות...

השטות שלך על "אחר שיהנה מישראל חזקה", זו או התכחשות למציאות, או רמאות לשמה. אתה
יודע בדיוק כמוני מהי עמדת אירופה לגבינו - עמדה, שבניגוד לעמדת האוונגאליסטים, לא צריך
לחפש לה מניעים, שכן היא עויינת אותנו בכל מקרה...
ישן 27-10-2006, 07:45
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

כמה שאתה נאור...
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "עשויים לאבד אותו ואותם בגלל מקוח על ה"מחיר""

ה"אסירים" החמודים שלך לא הגיעו לכלא בגלל גניבת לחם. רובם ניסו לרצוח, וכמה מאות מהם גם
הצליחו בכך. שחרורם, מעבר לכך שהוא שיעור חשוב למחבלים בדבר ההצלחה של חטיפת לוחמים
ישראליים, הוא גם נזק ישיר לבטחון, בכך שהוא מחזק את ארגוני הטרור. מחבלים משוחררים בדר"כ
חוזרים לדרך הרצח. לך ובדוק כמה ישראלים נרצחו ע"י משוחררי עסקת טננבאום...

שלא יתפרש שאני נגד שחרור מחבלים תמורת גלעד שליט. אם אפשר לשחררו - צריך לשחרר
מחבלים, אבל במספרים הגיוניים, ועפ"י קריטריונים נורמאליים (כלומר, לא רוצחים או כאלה שניסו
לרצוח - ולא כאלה שנראה כאילו ירצחו בעתיד, עד כמה שאפשר לחזות מה יעשה מחבל משוחרר
בעתיד).
ישן 28-10-2006, 05:40
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
הערוב של אמת בשקר הוא לחם חוקך - אחרת אין כל הצדקה לנוכחותך בפורום
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "די לחרטט - ה"מאות הרבות הללו" אינם המחבלים שהאוייב תובע את שחרורם."

1. אכן, ארגוני המחבלים המרצחים רוצה בשחרורם של הרוצחים. בדיוק כפי שכל ארגון פועל לטובת שליחיו.
2. מתוך התקשורת (לי אין מדע אחר) - נראה כי ישראל מעקבת כיום ועשויה למנוע את שחרורו של גלעד שליט.
3. המחבלים, שכפי הנראה חמודים על פי תפיסתך, אינם מוכנים כיום להגיע לשקט. אם אכן היו חפצים בכך - הדבר פשוט מאד מבחינתם. שיפסיקו את ירי הקאסאמים, שימנעו מרצח ושישבו בשקט. כל השאר יסתדר מאליו.
4. מצב הרגיעה יאפשר שחרורם של מאות מחבלים כלואים, כבר כמחווה בשלב הראשון. מה שהיה נעשה בלאו הכי אלמלא החטיפה.
יאפשר מפגשים ושיחות ויאפשר את קיום ההבטחה של הממשלה הנבחרת, בהקשר להמשך ההתנתקות (אולי אפילו בדרך ההסכמה), שהייתה בראש מערכת הבחירות של ראש הממשלה הנוכחי.
אני מבין שזוהי הסיבה העיקרית שאתה פוחד מרגיעה חס וחלילה - עוד תאבד "נכסים" שהשתלטנו עליהם ללא יכולת אמיתית להחזיק בהם. "נכסים" שיחד אתם מדינת ישראל תפול אל התהום הנוראה.
ישן 28-10-2006, 06:41
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

דן, כבר הסברתי לך - זה שאתה חסיד של פראבדה, לא הופך אותך לחסיד של האמת...
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הערוב של אמת בשקר הוא לחם חוקך - אחרת אין כל הצדקה לנוכחותך בפורום"

1. וואלה...
2. ישראל "מעקבת"? לא מבין את הנטייה האבסורדית שלך לנסות לכתוב במלים גבוהות מחד ("לחם חוקך"...), ואז לקלקל את הרושם עם שגיאות כתיב מביכות כמו "מעקבת"...
השטות כאילו שחרור שליט תלוי רק בישראל, זה כמו הטענה שרק בגללנו אין שלום - הרי אם נוותר
על הכל, מחר יבוא שלום, ודן ינגב חומוס בדמשק. השחרור לא מגיע מן הסתם בגלל שהאוייב רוצה
שחרור של יותר מחבלים, ובצד שלנו, למרבה האושר, לא כולם חושבים כמוך שחובה להענות לכל בקשה של האוייב...
3. ודאי שהמחבלים החמודים אינם רוצים בשקט. הם רוצים להשמידנו. אני מברך אותך על קבלת
תובנה בסיסית זו, הגם שכרגיל אצלך, אתה מתעקש לךהתעלם מהנגזרת הברורה שלה: לא צריך
לחמש את אותם פשושים...
4. יפה מצידך, שאתה חושב שלא רק שעלינו לשחרר פושעים מורשעים לפגוע בשיוויון בפני החוק
(בעיניך פושע אלים זכאי להקלות בענישה, ובלבד שהוא ערבי שעשה זאת למטרות חבלה...), אלא
גם שהגיעה העת שנחדש את ההברקה המצליחה מלבנון והרצועה - נגרש 80,000 איש מהבית,
ונתפלא נורא שעדיין אין שלום.

דן, אני לא חושש מרגיעה - אני חושש מהדרך שלך להביאנו אליה, שכן העדר הרגיעה נובע בעיקר
מפתרונות האינסטנט של השלומניקים להביאנו אליה.
אגב, אני שמח שפתאום אתה תומך בכך שממשלה תלך לפי המצע שלה - בשנה שעברה זה
נראה היה לך טבעי נורא שראש ממשלה ישקר לבוחריו ויגרש רבבת אנשים מבלי לפנות אל העם
לקבל אישור...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:07

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר