לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2006, 14:17
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
זאת ב-ד-י-ו-ק הבעיה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "לאיזה רמה של ליצנות הקונספירטורים יכולים להגיע?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
ב. בתחילת הסרט האשה אומרת שהיא ראתה את רבין נכנס לתוך המכונית ואז היו היריות, הבעיה שרבין עוד לא הגיע לאוטו כאשר נורו היריות, ולכן סביר להניח שהעדות שלה לא נכונה.

יכול להיות שהעדות שלה נכונה ותומכת מאד בראיה של הדלת האחורית של הרכב שנסגרה "מאליה".
כלומר כנראה שהיה אדם נוסף ברכב שירה ברבין.
יכול להיות שהאדם הנוסף היה מאבטח של השב"כ שירה ברבין בשגגה (המהדרין אומרים שספק אם בשגגה אבל זה למתקדמים).
לא יודע,
מה שבטוח יש פה יותר מידי דברים שצריכים להחקר.
אי אפשר לטאטא את הדברים מתחת לשטיח כל הזמן, אחת לכמה שנים צריך לשטוף את הבית ובסוף גם מרימים את השטיח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2006, 14:53

אם כבר הזכרת אז הנה עוד פרט לא חשוב:
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מעניין שגם אף אחד לא מדבר על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
מעניין שגם אף אחד לא מדבר על העב"מ שירה קרני לייזר לכל עבר

בכל מקרה, היו הרבה תקלות בלילה שרבין נרצח, הרבה טעויות, כל טעות כזאת הופכת מיד לתורת קונספירציה, העובדה שהקונספירטורים יורדים לכזאת רמה של דברים קטנים ולא רציניים מראה כמה הזויים הרעיונות האלו

זכור לי הקונספירטור הגאון שהביא הוכחות של "מומחה" וידאו שהסביר שרשף של אקדח לא נראה כמו שהוא נראה בצילומים של הרצח, המומחה רק שכח להסביר שמצלמה חובבנית מצלמת בצורה שונה ממצלמה מקצועית ברזולוציה גבוהה במיוחד

את המצלמה ה"חובבנית" שצלמה את הרשף הלא חשוב הפעיל איש שב"כ (כמובן לא חשוב) שהתחזה לתייר עם אזרחות פולנית אך בסוף התברר ששמו רוני קמפלר.
אבל עזוב אותך מהפרט השולי הזה. שהעובדות השוליות האלה לא יבלבלו אותך.

ישן 01-11-2006, 18:51
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
מזל שלא הבאת קישור לאתר של האלוף/המשפטן :-))
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "הקלטת פורסמה כחודש וחצי - חודשיים אחר הרצח"

ופספסתי שם את התאורייה של הדרכון הפולני ..!!

והנה קצת ציטוטים מהקישור שהבאת ל"מאמר" של ערוץ 7 ומהתאוריות העלומות שלו :

"יצוין כי מידע נוסף ושמור (הכתב האלמוני לא מביא שום אימותים לנושא משמעותי זה !) שהגיע לכתב ערוץ 7 שב ומאשש את העובדה שלפרנסתו עסק רוני קמפלר, לפחות עד לרצח רבין, בצילום אירועים עבור השב"כ. זאת בניגוד(בניגוד ?! , תיכף נראה) לפרסומים בתקופה שלאחר הרצח לפיהם עוסק קמפלר לפרנסתו בראיית חשבון במשרד מבקרת המדינה.

כאן המקום להזכיר את התייחסותם של מומחים לאוטנטיות המפוקפקת של הקלטת. המומחים שצפו בתמונתו של יגאל עמיר בקלטת והשוו אותה לתמונתו בעיתונות מאותו ליל רצח, עמדו על הבדלים משמעותיים במבנה הראש, בגובה פאות הלחיים ובמיקום הראש והגוף בין הדמות המצולמת לדמותו של עמיר ( זו תאוריה שלא תפסה אפילו אצל האלוף שמעון הלוי == זה לא יגאל שירה את ה"סרק"? ) "

לגבי רוני קמפלר, רו"ח או לא -- לפי NRG אתה יכול לבדוק את זה בעצמך , תתקשר אליו לעבודה ותעדכן , אני אשמח לשמוע

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 01-11-2006, 20:49

לגבי הצגת קמפלר כתייר פולני
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי זוהרת שמתחילה ב "מזל שלא הבאת קישור לאתר של האלוף/המשפטן :-))"

את יכולה לשאול את המשטרה משום שהיא הציגה אותו כך!

לגבי הראיון הלא משכנע שלו בNRG הוא לא התייחס שם כלל לשאלות המעניינות באמת.

ציטוט:

כיצד הגיעה לידיו מצלמת הווידאו? מה פתאום החליט לצלם דווקא את העצרת? כיצד נתנו לו אישור לעמוד על גג גן העיר, שהיה אזור מאובטח? למה החליט להתמקד דווקא בחניון, שהיה עד אז זירה תמימה לחלוטין? ולמה פורסמה הקלטת רק כחודש לאחר הרצח? היום הוא מעדיף שלא לעסוק בכל השאלות הללו ובתיאוריות הקונספירציה. ביום העשור לרצח הוא מרגיש שזה לא מכובד.

כן? "זה לא מכובד"?
לדעתי מר קמפלר פשוט חשש למעוד בלשונו.

ציטוט:
ב-4 בנובמבר 1995, היום לפני עשר שנים, הוא תיעד את העצרת מהרחבה למטה. בסיומה עלה לגג גן העיר הסמוך לצלם את רבין ואת יתר המכובדים יוצאים מהחניון. בשל מחדלי האבטחה, שצוינו גם בדוח ועדת שמגר, לא היתה לו כל בעיה להסתובב על הגג.

ולמה החליט להתמקד ביגאל עמיר? "ניסיתי לחשוב מי מבין האנשים שאני רואה עלול להיות מעורב באירוע כלשהו", השיב לסנגורו של עמיר במשפטו, "משום מה הוא (עמיר) נראה לי כזה. משהו נראה לי מוזר".

את מבינה - משהו נראה לו "מוזר". ולכן התמקד ב"תימני עם התלתלים מהרצליה"

ציטוט:

לדעתי, אחרי זה גם יבינו יותר את תמונות הרצח שצילמתי, שאין מדובר בתמונות חובבניות של צלם שאינו יודע לצלם. זה יותר עמוק ממה שזה נראה על פני השטח".

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images/nrg/gifs/t.gif]

לקלוט מעבר לתמונה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images/nrg/gifs/t.gif]

אז מה התפישה הצילומית שלך?

"בצילומים שלי חשוב לי לצלם הכל, לקלוט מעבר לתמונה גם את הקולות שמסביב, את הרעשים, את האנשים שמדברים, יש אנשים שאומרים שאני לא יודע לצלם, כי הם רואים את המצלמה זזה, או שהיא מצלמת דברים לא חשובים, אבל זו התפישה הצילומית שלי. גם בצילום של רצח רבין זה בא לידי ביטוי. הקלטת צילמה גם קטעים חשוכים, יש שריקות, קולות של אנשים מדברים ".

קמפלר מציג לי קלטות וידאו שצילם. באחת מהן הוא צילם את עצמו מדבר על הקלטת של הרצח. הוא מספר שבאותו יום הוא רצה לצלם סרט אמנותי פרטי, שבו הוא מתמודד עם הסגנון של הצייר קאראוואג'יו מתקופת הבארוק האיטלקי, שהיה מציג את הגיבורים בצד האנושי והיומיומי שלהם. בני אדם בשר ודם.

בסדר בסדר, "קאראוואג'יו" מעניין מי המציא לו את סיפור הכיסוי הזה.

לסיכום חוץ מהרבה בלה בלה מסביב הוא לא סיפק תשובות לשאלות מהותיות וכלשון הכתבה:
ציטוט:

היום הוא מעדיף שלא לעסוק בכל השאלות הללו ובתיאוריות הקונספירציה

מ-ד-ו-ע?

ישן 01-11-2006, 21:16
  זוהרת זוהרת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06
אני לא שמעתי את גרסת התייר הפולני , אבל כנראה שלא שמעתי הכל
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "לגבי הצגת קמפלר כתייר פולני"

לשאלות "המעניינות באמת" הוא דווקא כן ענה ,תקרא בגוף הכתבה ותראה שהוא מגיב. אתה יכול לקבל אותן או לא אבל ישנה התייחסות אליהן.

מעבר להערה הזו שלך באמת לא ברור לי מה אתה רוצה ממנו , גם במידה והוא מעורב באיזו עלילה אפילה כדאי שתבסס את הטיעונים על משהו יותר רציני מאשר חוסר המוכנות שלו להתעסק עם תאוריות שנראות גם לי הזויות לגמרי (היורה הוא לא עמיר).

העיקר, אתה מתקשר אליו מחר ?, באמת מעניין אותי אם השב"כ מחזיק אותו כל השנים האלו במרד רו"ח רק בשביל לענות לטלפונים של עתונאים ומאמיני קונספירציות.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.- קישור

מקור הרשע - עברית / אנגלית מישהו ב"פרש" סבור שהשנאה הערבית אלינו נובעת מ"פחד השתלטות")

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

“I believe that forgiving Hisbollah is God's function. The Israeli's job is to arrange the meeting" (שטות רלוונטית שיוחסה בזמנו לשוורצקופף)

ישן 01-11-2006, 18:10
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
הרשת מלאה בהוכחות לזה שאת מגדלי התאומים הופלו על ידי יהודים
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "משום שהשקר לגבי רצח רבין חי וקיים וכאן מביאים לך עדות"

גם להם יש טיעונים מאוד משכנעים שחומרי נפץ מסודרים היטב הם אלו שהפילו את המגדלים ולא מטוס.

יש גם כמה טיעונים מאוד מאוד משכנעים שאת קנדי נרצח על ידי חייזרים (שברוח הימים האחרונים בואו נוסיף שהחייזרים היו הומואים)

אני לכל הקונספירציות האלו למדתי ממזמן כבר לא להתייחס, קראתי הרבה מאוד חומר, כל הקונספירציות האלו נתמכות בשתי דברים:1. לתת "עובדות" שלאדם רגיל אין יכולת לבדוק בקלות ולכן בעזרת "מומחים" מסבירים לו שהוא לא מבין כלום מהחיים שלו.
2. לקחת דברים קטנים וחסרי משמעות, להפוך אותם לדברים ענקיים ולטעון שהם אלו שמוכיחים את כל השטויות שהקונספירטור המציא לעצמו.

הרי הקונספירטורים לא חוקרים מי רצח את X, הם מחליטים מי רצח אותו ואז מחפשים את ההוכחות לזה. בניווטים, למשל, קוראים לזה "לאנוס את המפה" - מסתכלים על המפה ומחליטים שהגבעה שמופיע במפה זה הגבעה שאתה רואה בשטח, ואז אתה בונה את הנחלים והכיפות והכל מסתדר לך בידיוק על המפה. ובסוף אתה מגלה שטעית בכמה קילומטרים אבל בגלל שייצאת מראש מנקודת הנחה שאתה רואה את הגבעה הנכונה לא יהיה לך סיכויי להשתכנע אחרת.

בקשר לקלטת - אני לא בטוח ב100% אבל אני חושב שראיתי את הקטע הזה באיזה קלטת הסברה של הצבא, ואם לא בצבא אז אני עדיין בטוח בוודאות כשראיתי את זה אחרי 95 (כי ב95 הייתי מאוד עייף ורק כשקמתי סיפרו לי שרבין נרצח.. אולי זה יעזור לתורות קונספירציות שלך, איך יכול להיות שהייתי עייף בידיוק ביום הזה) אני מאמין שזה היה אחרי שנת 2000

אם אני יכול למצוא את הקטע באינטרנט? א. למה לי? ב. יש המון המון קטעים שלא מופיעים באינטרנט, אז כל קלטת וידאו שלא נמצאת באינטרנט קשורה לקונספירציה?
ישן 03-11-2006, 13:37
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
הענין של רצח רבים מאוד פשוט ועשותי בתפרים גסים מאוד מאוד
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "הרשת מלאה בהוכחות לזה שאת מגדלי התאומים הופלו על ידי יהודים"

שוב, אבישי רביב, למה סוכן שבכ הוצמד לרוצח לכאורה שנה לפני הרצח?

המסקנה הבלתי נמנעת היא שהשבכ ידע שיקרה משהו מאוד חריג באותו
לילה, מן הסתם תרגיל עוקץ מתוכנן מראש כמו הסיפור של האחים קהלני.

משהו הישתבש או מישהו ניצל את המצב ובאמת רצח את רבין, יותר מזה
אני לא יודע, אני רק יודע שהגרסה הרשמית היא קישקוש ומריחה, יותר מזה
אני לא צריך כדי להבין את חומרתמצבנו ואת שחיתות הממסד.

עיין במה שפורסם רק כעת לגבי פרשיית חיים רמון, השחיתות חוגגת
וגם שולטת בישראל - הכל יכול להיות.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:19

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר