לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-11-2006, 00:24
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "מה שאתה אומר נכון בהנחה שבאתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
מה שאתה אומר נכון בהנחה שבאתי לצלם פאנינג רגיל, שגרתי ומשעמם. אבל ההנחה הזאת לא נכונה, לכן רצוי מאוד שמי שמבקר את התמונות, יבוא עם ראש קצת יותר פתוח. גם הכותרת "תנועה צבעונית" אמורה לסייע להיכנס לראש הצלם ולהבין למה הוא התכוון.

אתה מזכיר לי אשכול מסויים של צלם אופנה מסויים שפירסם בפורום, ותגובה מסויימת שלך שנכנס לחתימה שלי, לא מזמן.
אולג, צילמת משהו וחשבת שהוא מעניין. סבבה.
הסתכלתי על הפריים, לא אהבתי אותו בפעם הראשונה, וגם לא בכל שאר הפעמים שחזרתי לאשכול כי מישהו הגיב וקיבלתי על כך הודעה בדוא"ל.
כן ראש פתוח, לא ראש פתוח - לא אהבתי את התוצאה. קורה...
כשאני אוהב, אני אומר את זה, וכשאני לא אוהב אני גם אומר את זה (ובד"כ מציין גם למה).
זה לא שאני צודק ואתה טועה - זה עניין של טעם.

יש הרבה דברים שאני לא 'פתוח' בנוגע אליהם, אבל זה לא עושה אותי אדם גרוע יותר, כמו שזה לא עושה אותך 'טוב' יותר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2006, 21:02
צלמית המשתמש של ALEX LEV
  ALEX LEV ALEX LEV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל ALEX LEV
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "תנועה צבעונית"

שמעו חבר'ה אני לא חולק על אף אחד פה אבל יכול להיות שאולג רצה לעשות פאנינג סטנדרתי ויכול להיות שהוא התכוון בדיוק למה שיצא לו. אנחנו לא צריכים להיות פסיכולוגים ולנתח את נפשו של אולג לכולנו יש צילומים מדהימים שיצאו במקרה בלי שככה התכוונו
אם אולג הסביר שזה לא פאנינג רגיל אז צריך לכבד את הנסיון שלו להציג את העבודה שלו איך שהוא רוצה. אפשר בהחלט להגיד שהניסיון שלו אולי היה לא מוצלח אבל לא צריך להגיד שהתמונות שלו הם לא פאנינג כי גם אולג לא ניסה לסווג את התמונות שלו בתור פאנינג .
בקשר לתמונות אהבתי את ראשונה יש בה דרמטיות מסויימת בשתי האחרות הצבעים יפים
אבל לא מצאתי בהם עניין מיוחד .
ישן 06-11-2006, 00:30
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ALEX LEV שמתחילה ב "[font=Verdana]שמעו חבר'ה אני..."

אנחנו הבנו את הנקודה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
אם אתה מעלה תמונה ואומר שזה מה שהזמינו ואין מה לעשות - מילא, אבל זה לא אומר שמדובר בתמונה טובה. זאת תמונה טובה עבור מי שאולי הזמין אותה - אבל היא לא טובה לפורום צילום שבו מתייחסים (או לפחות מנסים להתייחס) לצילום כאל אמנות. ואם אתה כצלם בא ואומר - כן, התמונה הזאת טובה כיצירת אמנות - אז תרשה לי לחלוק איתך ותקבל את הביקורת בצורה בוגרת, מבלי לשחרר כל מיני הערות עוקצניות פה ובכל מיני אשכולות אחרים. מי יודע - אולי גם תלמד משהו חדש ?

במקור מכאן.
סבבה, לזה הוא התכוון, והוא הצליח להשיג בדיוק את מה שרצה וכל הכבוד לו על זה.
מבחן התוצאה אומר "האם בסופו של דבר, התוצאה יפה, או לא יפה" בלי קשר לרמת ההשקעה או התכנון, ובלי קשר לעד כמה הצלחת להשיג בדיוק את מה שרצית.
יאללה, חלאס לטחון מים.

ישן 05-11-2006, 22:58
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ron_ שמתחילה ב "אולג קשה להודות שיתפלק לך?..."

לא ניראה לי שאולג הוא מהאנשים שדברים מתפלקים להם..... ואני מקווה שכתבת זאת בהומור...

עם זאת התוצאה של אולג והיא ניראת לכם לא מבוצעת טוב או אולי מפוספסת תחשבו קצת קדימה האם בחור עם ידע טכני כמו של אולג יכל באמת לפספס שלוש תמונות רציפות בעוד לפרסם אותם בפורום?? לא ניראה לי... לדעתי הוא ראה משהוא שונה ויחודי בתמונות הללו שבהחלט שונה מהמקובל והדיי משעמם אפשר להגיד..... אני דיי אהבתי את החשיבה ובמיוחד את התמונה השלישית....(אני עדיין מסתכל אלייה בגדול על המחשב......) שוב לדעתי חייב לשבת ולהסתכל בתמונה ליפני שכותבים ביקורת כולשהי...
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר