לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2006, 21:58
  בג"ץ בג"ץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.06
רצח רבין- עוה"ד מכנס מעלה חשדות כלפי איתן הבר!

...בניהו סיפר על המלצתו של הבר, כי הוא (בניהו) ישמור על טיוטת ההכרזה על מות רבין ("ממשלת ישראל מודיעה בתדהמה..."), שכן הטיוטא תהיה שווה בעתיד הרבה כסף. לאחר מכן, בעצתו של הבר, עלו שניהם לירושלים, נכנסו אל לשכת ראש הממשלה ושם אסף הבר חפצים ומסמכים ולקחם בתיק מיוחד. הבר אף חילק שווה-בשווה, בינו ובין בניהו, 20 מחזיקי מפתחות נושאי הקדשה אישית מאת רבין, שראש הממשלה המנוח נהג לחלק למבקריו. הבר אמר כי בעתיד יהיה למחזיקי המפתחות הללו ערך רב, והוסיף כי בכוונתו להזמין מחזיקי-מפתחות נוספים כאלה (וזאת לאחר שראש הממשלה נפטר!)...
ללא שום ספק, כשמדובר ברצח ראש הממשלה, ראש הלשכה ויועץ התקשורת חשודים ככל אדם אחר, ואולי אף יותר. לא משום פגם אישי שמצאתי בהבר או בבניהו, אלא על-פי התובנה הטבעית של כל ראש שב"כ וממונה על אבטחת אישים, כי מתנקשים פוטנציאליים עשויים לנסות ולצרף אליהם אישים בכירים או מקורבים אל המנהיג, היכולים לתת בידיהם מידע חיוני על מעשי המנהיג, כוונותיו וסדר יומו ועל סדרי האבטחה סביבו.

http://www.nfc.co.il/Archive/003-D-...ml?tag=22-39-35

מובן מאליו כי המסקנה השנייה שהוצגה לעיל מעלה שוב את תיאוריית הקונספירציה, ומזכירה את צעקות "סרק, סרק", שגם ועדת שמגר קבעה כי נשמעו מיד בקרבת רבין מיד לאחר הירי בו (כך גרסה גם לאה רבין), אך פטרה את אי-יכולתה להסביר צעקות אלו בכך שאי-אפשר להסבירן. אף על-פי כן, הוועדה שללה מכל וכל את תיאוריית הקונספירציה, בלא שהתייחסה לממצאים המוצגים לאחרונה באופן נואש ע"י רבים שדבקו בתיאוריה זו, לרבות הטענות בדבר גילויו של כדור שנורה ברבין מלפנים ולא מגבו; הבאתו לבית החולים איכילוב לא במכוניתו אלא באמבולנס טיפול נמרץ, כ- 50 דקות לאחר שנורה בכיכר; רישומו ביומן חדר המיון כ"אלמוני" - עובדה חשודה ביותר, לגבי מי שהובא לשם ע"י מאבטחי שב"כ, שידעו לחסום מיד את הכניסה לחדר המיון ולבטח ידעו למסור את זהות הנפגע; סירוב שב"כ להתיר נתיחת המנוח במכון הפתולוגי, ודרישתו כי הנתיחה תבוצע מיד בבית החולים, חרף מחאותיו של הפתולוג שטען כי אין שם ציוד חיוני לכך; ועובדות מתמיהות נוספות, שההסבר להן לא יחדל מלהידרש כל עוד העניין לא יחקר ברצינות פעם נוספת - אם לא כיום אזי בעוד עשר שנים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2006, 12:03
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
אין אף בעיה בוערת במדינה מלבד השחיתות ורצח רבין הוא
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "יצא לי להתעמת איתו לא מעט בעבר"

אחד הביטויים העליונים לשחיתות הזאת, אם תחשף האמת לגבי רצח רבין זה יעשה סוף גם
לשחיתות ויכול להציל את מדינת ישראל מכליה.

אם הכל ברור לך לגבי רצח רבין אולי תסביר לי מדוע בכיר הסוכנים/פרובוקטורים של השבכ
היה צמוד במשך שנה לרוצח לכאורה? מקריות מדהימה או שהשב"כ הכיר היטב את יגאל
עמיר לפני הרצח (ולכן הגרסה הממסדית / רשמית היא שקר) וליוה כל צעד שלו במשך חודשים
ארוכים עד וכולל ליל הרצח.

הסיפור הזה מסריח, לא צריך להריח יותר מידי ולא צריך אף רגיש מידי, צריך לחבר למשל
את כרמי גילון למכונת אמת ותוך דקה שתיים תקבל את האמת על רצח רבין.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 10-11-2006 בשעה 12:06.
ישן 10-11-2006, 16:52
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אם אתה באמת מאמין בזה, מצבך חמור
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אין אף בעיה בוערת במדינה מלבד השחיתות ורצח רבין הוא"

השלטון המרכזי במדינת ישראל נחלש (גם בגלל שחיתות, לא רק) וכך חוצפתם של מיעוטים עוינים (גם ערבים וגם חרדים) גוברת והולכת עד כדי סכנה ממשית לאנרכיה ולבנוניזיציה פנימית. אירן מתחמשת במהירות בנשק גרעיני והצבא הישראלי נחלש והולך. זאת רק דוגמית מהבעיות הבוערות של מדינת ישראל שקשורות בקשר הפוך לרצח רבין. אילו היה הרצח תולדה של מזימה מתוכננת ומאורגנת, היתה בכך נחמה שכן הדבר היה מלמד על יכולת ביצועית ותיחכום של המימסד. בפועל, הרצח נבע מאותו מקור של כישלון ישראל במלחמת לבנון השניה: חובבנות, רשלנות, זחיחות דעת (אנחנו הכי טובים בעולם,לא?) ובלגניזם ישראלי טיפוסי. זה מדאיג יותר מכל קונספירציה שכן אלו הן בעיות כמעט חשוכות מרפא. לדעתי, זו גם אחת הסיבות שאנשים מסוימים מאמינים בקונספירציות (כולל בענין התאומים): הפחתת החרדה מהרעיון שזה יכול לקרות שוב ושהמימסד חלש מכדח למנוע זאת. מפתה להאמין שההיפך הוא הנכון: המימסד הוא כל יכול ורק שינוי זהות העומדים בראשו (קרי-סילוק השטנים) יביא אותנו למנוחה ולנחלה.
ואחרוג ממנהגי ואגיב לטענותיך הספציפיות ביחס לרצח :
1. סתם מסקרנות, מאין לך שאבישי רביב היה "בכיר הסוכנים"? אם אין לך בסיס אמיתי לאמירה, מדוע שנתייחס ברצינות לטענה כלשהי שאתה מעלה?
2. לגבי הקירבה בין אמיר ורביב, הרי שמשעות הקשר הפוכה לחלוטין ממה שאתה רומז לו. תפקיד רביב היה לאתר קיצונים מסוכנים על ידי השתלבות בחוגים החברתיים המתאימים והפגנת קיצוניות יתר מצידו. את תפקידו עשה מצוין ולכן הצליח להגיע לקשר עם איש מסוכן מאוד-יגאל עמיר. הוא היה בקשר, אגב, עם עוד קיצונים רבים (וכך, לטענת השב"כ, סיכל כוונות לפיגועים). במקרה של עמיר הרי שיש להניח שלא סבר שלנ"ל יש תוכנית אמיתית ומיידית להתנקשות. ייתכן גם שכמו סוכנים כפולים אחרים, גם הוא בגד והעדיף לא למנוע את הרצח (סוכנים כפולים הם ענים בעייתי מאוד כמו שלמדה מדינת ישראל ב-1973 עם מרוואן אשרף). בכל מקרה, זוהי ממש לא עדות לקונספירציה.
3. מכונת אמת היא ממש, אבל ממש, לא מכשיר אמין. סתם, לידע כללי.
4. תיאוריות הקונספירציה הן תמיד תסריטים מורכבים (בעוד הגירסה הפורמלית פשוטה למדי). המרכבות נועדה לגשר על פערים מהותיים בתסריטים החילופיים (בעיית המניע הסביר, בעיית הודאת הרוצח, וכו') ולכן במבחן התער של אוקום הן בעייתיות משהו.
5. גם אם אתה מתעסק בקונספירציה, הייתי מציע לך לא לחבור לטיפוסים בעייתים ששפיותם ויושרם מפוקפקים. הם רק מזיקים למטרתך.
ישן 11-11-2006, 17:44
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
א. החרדים הם לא מיעוט עוין, לכל היותר מעט מבולבלים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם אתה באמת מאמין בזה, מצבך חמור"

אבל בהשוואה למשל ל "חילונים" אין להם מה להתבייש יותר מידי, יש מבולבלים מהם פי כמה,
הערבים (כהכללה) הם ממש אויב.

ב. לכל הבעיות שאתה מציין, יש שורש אחד - שחיתות.

ג. למה רביב "בכיר הסוכנים"

1. משום שמי שפועל בהקשר של סכנה לכאורה לרצח ראש ממשלה מן הסתם איננו דג הרקק של השבכ. אזכיר לך שרביב המשיף לשחק את המשחק מייד לאחר הרצח: "הפעם נכשלנו אבל בפעם
הבאה נצליח" ונסיונותיו להפליל עצורים שונים מייד לאחר הרצח.

2. משום הפרופיל הגבוה של פעילותו, ידו בכל ויד כל בו, אין ספור פרשיות, למשל לקיחת אחריות
על רצח ערבים, הסתה לרצח ראש ממשלה (מול עמיר, הרוצח לכאורה) זה לא נראה לי משהו שדג
רקק היה מעיז או מונחה לעשות. בקיצור, תפתח את תיק העיתונות של המאנייק הזה (שחי עד
היום מן הסתם על משכורת ציבורית והתהליך המשפטי נגדו נופנף לכל הרוחות) ולא תקשה להגיע
למסקנות לבד.

יחד עם זאת אני חייב לציין שהאיש עשה רושם של חצי מפגר, אולי זה היה משחק אבל זה הרושם
שהוא עשה, מצד שני כדי להיות פרובוקטור צריך להיות חצי מפגר/פסיכופאט.

ד. קונספירציה? מי מדבר על קונספירציה? מדובר על תרגיל עוקץ בסגנון האחים קהלני, איך
באמת רבין נרצח ומי רצח אותו, אין לי מושג.

ה. אני לא מתעסק בקונספירציה, אני לא חובר לאף אחד ואין לי מטרה מלבד חשיפת האמת.
אפשר לבקר אנשים שונים ולטיל ספק בכנות כוונותיהם אבל רצוי לעשות זאת מעמדה של עשיה.

לטעמי היותה של הגרסה הרמשית ממסדית לא אמת היא דבר כמעט ברור מאליו ומכך צריך
להיגזר היחס אליה והדרישה לחקירת אמת שלא משאירה קצוות פתוחים וענינים בלתי מוסברים
כמו מאין הגיעו הצעקות "סרק סרק" (רק כדוגמא), לטעמי כל מי שהיה מעורב היה צריך לעבור
חקירה יסודית.

ו. מכונת אמת - אני לא מומחה גדול למכונות אמת וליעילותם אבל אני בטוח שלחבר אנשים
כמו כרמי גילון למכונת אמת בהקשר לרצח רבין יהיה משהו מאוד מאוד מעניין. להתחיל מהשאלה
מדוה שיקרת ויצרתאת הרושם שהיית בפריס בזמן הרצח כאשר מסתבר שהיית בארץ, ומשם
להמשיך הלאה.

ישן 12-11-2006, 06:46
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
מיעוט שמתנגד באלימות לשלטון החוק
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "א. החרדים הם לא מיעוט עוין, לכל היותר מעט מבולבלים"

ואשר מתנכר לאתוס המכונן הבסיסי של המדינה (ציונות, אם תרצה) הוא מיעוט עויין.
לגבי אבישי רביב-אינך מכיר את סוכני השב"כ שלא נחשפו ולכן אין לך קצה מושג עד כמה הוא בכיר יחסית לאחרים.כפי שציינת בעצמך, מדובר בבחור לא מרשים ומוכשר במיוחד. לדעתי יש לשב"כ סוכנים מוצלחים מימנו ושגם הגיעו לעמדות מפתח בולטות יותר בציבור הימני הקיצוני. אתה מן הסתם יודע כמוני מי נחשד להיות סוכן שב"כ.
תרגיל עוקץ? לשם מה? מה ההגיון? להזכירך, במקרה האחים קהלני נמנעה באופן דרמטי רציחתם של שני נערים ערביים. עם כל הכבוד, לא נראה לי שהיו לוקחים סיכון ברמה כזו עם ראש ממשלת ישראל בזמן עצרת המונית. מספיק שבעקבות ירי הסרק (נגיד) מאבטח/ שוטר היה יורה ב"חשוד" וחף מפשע היה נהרג. מספיק שהייתה מתעוררת פניקה בקהל וילד היה נדרס למוות בידי ההמון. אתה באמת חושב שמישהו היה לוקח סיכונים כאלו?
ונניח שאכן היה תרגיל עוקץ נוסח קהלני שכשל. האם זה פותר את עמיר מאשמת הרצח? האם זה מוריד מהרקע הפוליטי של נסיון ההתנקשות? ממש לא. לכל היותר זה אומר שהשב"כ יכל למנוע את הרצח בצורה פשוטה ובחר לנסות לעשות זאת באופן לחלוטין חסר אחריות וציני.
ועלייך להבין משהו בסיסי: כל אירוע בעולם שתנתח בדיעבד, תגלה לגביו פערים ותמיהות (שלרובן הסברים הגיוניים לחלוטין כשהדברים נבחנים לעומק). בסופו של דבר, אין שום עדות ממשית שנוגדת את הגירסא הרשמית (שמגובה בעדויות ראיה, סרט והודאה מפורטת של הרוצח). קריאות "סרק"? ובכן, מה בכך? האם לא יתכן שהרוצח צעק זאת על מנת לבלבל? האם לא יתכן שמישהו בקהל צעק זאת על מנת לנסות להרגיע את הקהל כי היה נדמה לו מהרעש שאין מדובר בירי חי? הכרתי בזמנו בחור, שטען שהוא צעק זאת בעצרת בדיוק מסיבה זו. ייתכן ששיקר וייתכן שלא היה היחיד שצעק אבל בכל מקרה מדובר באפשרות הסבירה ביותר.
לגבי מכונת אמת-אם תרצה אסביר חל בפרטי איך ניתן לעבוד עליה ללא קושי.
על כל פנים, אין לי כוונה לדון בענייני קונספירציה מעבר לכך. אם מטרתך חשיפת האמת, מוטב להתחיל מלימוד עצמי של הנושאים הרלבנטיים ולהתחמק משרלטנים בעלי אג'נגה.
ישן 10-11-2006, 06:13
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
הסביבה הקרובה לרבין מעורבת ברצח ראש הממשלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בג"ץ שמתחילה ב "רצח רבין- עוה"ד מכנס מעלה חשדות כלפי איתן הבר!"

כך משתמע מדבריו של עוה"ד מכנס. ואכן, יש בכך היגיון רב, שכן מישהו מבפנים דאג לעכב את לאה רבין שצעדה יחד עם יצחק רבין במדרגות, ומישהו דאג שלאה לא תיכנס עימו למכונית- אלא שרבין יישאר לבדו עם דמתי, רובין והמאבטח הרביעי- שבסוף הנסיעה ירה ברבין.

התנהלותו של איתן הבר היתה בעייתית לאורך כל הדרך:

1. הוא הסתלק כחצי שעה לפני סיום העצרת לכוון צפון ת"א, לא הרחק מהמקום בו רבין נרצח (רבין נורה ברמת אביב, במקום בו בנו לו את אתר ההנצחה). הבר תירץ זאת בנסיעה למסיבה בבית השגריר בצהלה, אולם גירסתו סותרת את זו של גבי ברבש, ששלל את הסיפור שהם היו יחד באותה המסיבה! http://www.tisanim.com/Web/Sites/hadar/PAGE9.asp.

2. איתן הבר היה מי שסילק את בגדיו העליונים של רבין מחדר הטראומה. בבגדים העליונים היה חור בקידמת החזה, והם היו גזורים (כמו הגופיה) לאחר שאחיות המיון הפשיטו את רבין בחופזה.
הבגדים שיהודה היס קיבל אינם גזורים (ואין בהם חור מלפנים), בניגוד לנוהלי המיון - שם גוזרים מייד את בגדיו של פצוע קשה על מנת לחסוך זמן.

להווה ידוע שבגדיו של נרצח הינם מוצג משפטי ראשון במעלה וסילוק הבגדים לפני שנבדקו על ידי הפתולוג הינה עבירה פלילית (העלמת ראיות).

3. על פי מה שהדליפו לי כאן, כתובת ה IP של זוהרת ושל כמה ניקים קבועים כאן זהים לכתובת ה IP של מושתלים באגף היהודי. תפקידם לנסות ולמזער עדויות כנגד המימסד הפושע. זוהרת ושותפיה הם למעשה חלק מן המערכת.

ההתמצאות של מספר חברים כאן בהיסטוריית הניקים שלי מלמדת אתכם כמה מוטרדים בשב"כ מן הדברים שחשפתי ומן המאבק המשפטי. הם עשו עבודה יסודית ונותנים לעצמם סטירה על כל אשכול שאני פותח.

כעת הם מוטרדים מכך שגם גאולה עמיר טוענת בריש גליי שיגאל עמיר כלל אינו הרוצח. הם אובדי עצות, יש כעת בארץ כבר אלפים שיודעים שהמאבטח הרביעי רצח את רבין.
את פילוביץ שחף הם השתיקו כשהאמינו שעוד ניתן לחסל את האמת הנוראה, אבל כעת יצאו העניינים מכלל שליטה.
זוהרת (ושות'), שום דבר לא בוער, ובבוא העת ייבדק גם תפקידם של דגי הרקק.

להלן צילום החזה של רבין ובו הקליע הקטלני (חץ אדום) שירה המאבטח הרביעי בחזה של רבין (שריסק את עמוד השידרה).
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 10-11-2006 בשעה 06:19.
ישן 10-11-2006, 11:03
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
האמת על הקונספירציה - פעם אחת ולתמיד!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בג"ץ שמתחילה ב "רצח רבין- עוה"ד מכנס מעלה חשדות כלפי איתן הבר!"

ירושלים. ה2/11/95, שעת לילה מאוחרת. הרחובות ריקים. אנשי בטחון קשוחים ושתקניים מפטרלים מסביב לבנין ראש הממשלה. חדר הישיבות האטום סגור ומסוגר. אין יוצא ואין בה. דלתות הזכוכית הכפולות מוגפות וסורגי הפלדה מורדים. רק פילוביץ ורו"ח ורקר מצטופפים להם בתוך תעלות המיזוג ומאזינים.

החדר אפוף עשן ופניו של רוה"מ רבין עייפות ודאוגות. הקבינט הבטחוני, צמרת השב"כ ונציגי סוכנויות הביון הלא ידועות ישובים סביב השולחן.

ראש השב"כ פותח: 'אחזור בפעם האחרונה על פרטי התוכנית המבצעית'. בשעה 21:30 מסיימים לשיר את שיר השלום. אביב אחראי לזייף, הבר אחראי לקפל את השיר ל4 ולשים בכיס ימין'

איתן מפסיק לרגע את ספירת מחזיקי המפתחות ומהנהן בראשו לאות כי הבין.

כרמי ממשיך: 'אסור לך לשכוח לנקב את החור באמצע. הרבה תלוי בזריזות הידיים שלך'.

לאה ויצחק. אתם יורדים במדרגות לכיוון המצלמה של רוני קמפלר. חשוב לחייך אבל אסור לנופף. רוני הבטיח להמנע מפלשים. סוכן 007 יעכב את לאה במדרגות. הוא צריך לומר לה – זה הכל תרגיל'

רוה"מ נראה לא מרוצה: 'כרמי, לאה חלשה בחשבון. היא לא אוהבת תרגילים'.

ראש השב"כ מתעלם וממשיך: סוכן 008 . אתה מחופש למאבטח. חמישה מטרים לפני האנדרטה, אתה חושף את הגב של ראש הממשלה.

'אבל אין שם שום אנדרטה', מוחה מפכ”ל המשטרה.

'תהיה' פוסק ראש השב"כ בחוסר סבלנות. יש לנו ידיעות בנושא. כדאי שאתה תדאג לחלק של המשטרה. השטח הסטרילי צריך להיות מלא באנשים. פנינו לסוכנות דוגמניות וארגנו לך סטודנט לכלכלה, אשה היסטרית, רוכל שמוכר מלוואח וג'חנון ועוד 50 סטטיסטים. כולם מעודכנים בפרטי התוכנית וכולם שומרי סוד. קח את הרשימה מעומרי שרון ואל תפשלו כמו תמיד'.

'מלאווח זה לא טוב אומר ראש המוסד. זה עלול לגרות את יגאל'.

'טוב, לסלק את המלאווח והג'חנון' מורה כרמי לקמב"צ שלו.

'שימו לב, ממשיך ה'ראש'. אנחנו מגיעים לחלק המורכב. סוכנים 009 עד 011 צריכים לצעוק סרק. כל אחד רק סרק אחד. דיברתי כבר עם שמגר והוא אומר שזה יבלבל אותו'.

'יגאל. בשלב הזה אתה מוציא את האקדח שQ נתן לך. זוכר?”

יגאל מרים ראשו ומחייך בביישנות. 'האקדח עם הרשף שלא נראה במצלמות ביתיות ושמשאיר סמני אבק שריפה שמתחילים לבלוט רק כעבור שעתיים?'

'בדיוק' אומר כרמי. 'ותפסיק לגלף שם בצד כדורים בצורת הצמה של מרגלית. תתנהג כמו סוכן.'

אגל זיעה שנטף ממצחו של ורקר על ראשו של גילון גרם לו להסס לרגע ולסרוק את החדר בחשדנות.

'זה בסדר, זה רק המיזוג דולף, אתה יכול להמשיך' חיקה פילוביץ את קולו של אביב גפן מכיוון המזגן וגילון המשיך: 'בשלב הזה, סוכן 012 המכונה יגאל – לוחץ על ההדק. שים לב יגאל. אתה לא יורה. רק עושה פק,פק,פק עם השפתיים'.'תקשיב לי ותפסיק לנסר את התחמושת'.

'כרמי, אל תלחיץ את הילד, אמר רוה"מ ברוך'. 'אתה לא רואה שהוא מגלף דומדום?'.

גילון הרפה מיגאל והמשיך: 'יצחק. אתה נכנס למכונית. אל תשכח לתפוס את הגב כאילו יש לך לומבגו. סוכן 013 יתיישב במושב הקדמי. רובין יפעיל את המתקן שQ בנה שסוגר דלתות מבפנים. אם המתקן לא יעבוד, סוכן 013 יסגור את הדלת מפנים ויזחל מעל ההאנד-ברקס למושב הקדמי. עד כאן ברור?'

כל היושבים בחדר הינהנו.

'בשלב זה, סוכן 013 מסתובב לאחור ויורה בראש הממשלה כדור אחד במדוייק למקום בו החזיק את הגב לפני כן וכדור אחד ביד של רובין'. 'רובין יורה בסוכן 013 דרך המושב הקדמי אך מבלי לחורר אותו ומחסל אותו ואבישי משגר הודעה בביפרים'.

סוכן 013 מרים ראש מופתע ושואל:'אני לא מבין שני דברים. אחד מדוע אני יורה רק כדור אחד כשיגאל אמר שלוש פעמים פאק. ושתיים, מה האינטרס שלי בכל זה אם רובין מחסל אותי?'

גילון זועף. 'לגבי מספר הכדורים. בשביל שהמבצע יהיה חשאי לחלוטין החלטנו לבזר את הירי ולכן 2 כדורים יירו ברוה"מ בחדר הניתוח על השולחן. לגבי האינטרס שלך. ראשית, נשבעת כבר אמונים. שנית, אין קונספירציה טובה בלי הלוויה לילית.'

בשלב הזה מתחילים ליסוע. בדרך אתם לוקחים שוטר שיראה לכם איפה מטה השב"כ. השוטר יתיישב במושב הקדמי.

אבל שם אני כבר יושב מוחה סוכן 013.

'ראשית, אתה כבר אמור להיות מת בשלב הזה ושנית, אתה מתנהג כמפונק.בפרשת רוג'ר ראביט לא הראת כזו הססנות. המפכ"ל, אתה חושב שתצליחו למצוא שוטר שיכול לזכור את הדרך?'

'נשתדל', אומר המפכ"ל. 'אם לא, נבקש מעומרי שיסדר משהו'

'במטה השב"כ כולם יורדים מהמכונית. אוכלים משהו ועושים וידוא הריגה. ממשיכים לאיכילוב. בדרך עושים לרוה"מ אינטובציה ועוצרים בסטימצקי לצלם את התיק הרפואי'. בחדר המיון מחכים כבר סוכנים 014-020 מחופשים לרופאים ואחיות. השתלנו אותם לפני שנים במערכת בשביל הרגע הזה. הם עושים החייאה. מפסיקים אותה. קובעים מוות ומורידים את רוה"מ לחדר ניתוח. שם יחכה סוכן 021 וירה ברוה"מ שני כדורים נוספים'

'לא עדיף שהוא יאמר 'פאק פאק' במקום לירות? שואל רוה"מ'

'יתכן ועדיף אומר גילון ומביט בתעלת המיזוג אבל כבר הבטחתי לורקר ואני לא יכול להרוס לו את הסיפור'

ומה אם מישהו מצוות ביה"ח ידבר? שואל שר הבריאות.

גילון עונה: 'מדובר בחבורה מצומצמת של 5 אחיות רחוצות ו2 מתרוצצות, 3 סניטרים, 5 מנתחים, 2 מרדימים. אני לא חושב שמישהו מהם יעשה עינין מכמה יריות בחדר ניתוח.'

והטכנאי שיתקן את מיטת הניתוח המחוררת?

'אללה ירחמו' אומר ראש השב"כ. מעבר לכך, שכבר הוריתי על סגירת בית העלמין הערב כך שגם העיניין הזה מסודר.

ראש הממשלה מפריח לאויר ענן עשן ומהנהן בראשו לשלילה. 'כרמי, זה לא נראה לי כל העינין הזה עם הקונספירציה. אין אפשרות שאני אמות סתם מסרטן ריאות?'

'שלילי', אומר הבר. 'סרטן ריאות תפוס על ידי גולדה. יש לנו ידיעות שגנדי הולך לחטוף אלגנטי ובגבורה בהאייט בירושליים ושרפול מתכנן משהו דרמטי בנמל אשדוד'. 'אם לא תזדרז הם יתפשו לך את שמות כל המוזיאונים והעמותות'.

רבין חבט באגרופו על השולחן. 'גם מבחינה מבצעית התוכנית שלכם מחוררת!'. אני מכיר את צה"ל והשב"כ ואין סכוי שאיזשהו ישראלי יעמוד בלוח זמנים מורכב שכזה.'

'הבר יקפל את השיר לשמונה ויעשה חור עם עט אדום, רובין יפגע בדמתי, קמפלר לא ידע איך להפעיל את המצלמה וחצי סרט יהרס, אבישי ישאיר הודעה במשיבון במקום בביפר ושוטר התנועה יעכב את הרכב שלנו בשל מהירות מופרזת'. 'אני בעד תוכניות פשוטות ובטוחות'.

יצחק רבין קם ממקומו ופסע באיטיות לעבר סוכן 012 י.עמיר. הוא חיבק בחום את הסוכן הצעיר ושאל: 'יגאל, הרבה מוטל על כף המאזניים. עתידם של לפחות שלושה פורומים אינטרנטים יהיה עגום אם מה שכרמי מציג ישתבש. יגאל, אתה חושב שאתה תוכל לעשות את זה לבד?'

'כן אדוני ראש הממשלה', עונה יגאל ומכניס את הכדורים המגולפים לכיס.

וכל היתר, היסטוריה.

ישן 10-11-2006, 14:40
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
תיק פלילי מ"ס 4.11.95 מדינת ישראל נגד קרני פילון והשבאב
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "השימוש במושג קונספירציה מטעה, מדובר בתרגיל עוקץ"

המשפט ייערך בדלתיים סגורות

הנאשמים א' וב'
אתם נאשמים בכך שבתאריך 4/11/95 בשעה 22.35, דקות ספורות לאחר קביעת מותו של ראש הממשלה המנוח מר יצחק רבין ז"ל כתוצאה מכדור בחזה (שריסק את החוליה הגבית), לאחר שכל הצוות הרפואי שטיפל ביצחק רבין עזב את חדר הטראומה ואתם נשארתם עם הגופה, הוצאתם אקדח ברטה עם משתיקול, ויריתם בגופה של רבין 2 יריות.

א' נאשם בכך שירה את הכדור הראשון מסוג הולופוינט, קצה חלול, לאחר שהצמיד את האקדח למותן שמאל של רבין וירה מטווח אפס לכוון המותן הימני.

ב' נאשם בכך שירה את הכדור השני מסוג הולופוינט, קצה חלול, לאחר שהסתייע בא' שעזר לו לסובב את גופו של רבין שמאלה, ובתנוחה זו הצמיד את קנה האקדח לגבו של רבין, 7 ס"מ מימין לקו האמצע, וירה את הכדור לכוון בית השחי הימני של רבין.

חומר הראיות:
חומר הראיות מבוסס על עדויות הראיה להתרחשויות שקדמו להגעתו של רבין למיון, למסמכים הרפואיים ולצילומי הרנטגן שבוצעו בגופו של רבין.

המניע למעשה:
הנאשמים א' וב' הינם מאבטחי שבאב בכירים, אשר היו ממונים על אבטחת חדר הטראומה מרגע שהגיע ראש הממשלה הפצוע למיון איכילוב.
הנאשמים פעלו על פי הנחיות מראש אגף האבטחה ג', שהיה עימם בקשר רציף ודאג להיערכות כל אנשי האבטחה.

בשעה 22.32, לאחר קביעת מותו של רבין, קיבלו הנאשמים הנחיה לדאוג לכך שבחדר הטראומה לא יישאר שום איש צוות רפואי. לאחר שהנאשמים אישרו בפני ראש האגף את מילוי המשימה, התקבלה הוראה מגבוה לירות שני כדורים בגבו של רבין במטרה להתאים את פצעי הירי של רבין לתרחיש של ירי מאחור.

הנאשמים הצטוו לירות כדורי הולופוינט על מנת להקטין את הסיכוי שהקליע ייצא מן הגוף ויפגע בסביבה. עם קבלת ההוראה והאקדח, ביצעו הנאשמים את המיוחס להם בכתב האישום.

פעולות לטשטוש העבירות:
עם השלמת מעשה הירי בגופה, כוסתה הגופה בסדין והנאשמים וחבריהם דאגו להחזרתם של רופאי המיון לחדר הטראומה בטענה שממשלת ישראל עדיין לא מוכנה לבשורה המרה. רופאי המיון קיבלו את הדין וחזרו לחדר הטראומה, ומכיוון שחדר המיון התחיל להתמלא באחמ"ים, הוחלט להעביר את גופתו של רבין לחדר הניתוח ושם לנקוט בפעולות רפואיות כנדרש.

הנאשמים וחבריהם ליוו את הצוות הרפואי לחדר הניתוח ונשארו עם הצוות הרפואי, וכמו כן דאגו לעדכן את הד"ר קוכמן והד"ר קליפר על ההתפתחות החדשה, ודרשו משני הרופאים, בשם שירות הביטחון הכללי, לשמור על שתיקה בכל הנוגע לממצאים החדשים. הרופאים המאויימים נהגו בהתאם, ואף הסתירו מן הרופאים שהצטרפו אליהם לחדר הניתוח, פר' יקירביץ ואחרים, את הממצאים האמיתיים בקבלה למיון.

לאחר סיום הניתוח וקביעת מותו של רבין בפעם השנייה, בשעה 23.10, התקשרו הנאשמים לפר' היס ודרשו ממנו להגיע לאיכילוב ולבצע את הנתיחה שם. לאחר שהיס התנגד בתוקף בטענה שאין באיכילוב תנאים לביצוע נתיחה פתולוגית, הפעילו עליו הנאשמים לחץ כבד עד שנאלץ להגיע. הנאשמים גם הפרידו את היס מפר' לוי שהגיע יחד עימו לסייע לו בנתיחה, ולפני ביצוע הנתיחה הם הזמינו את היס לשיחה נוקבת, בה דרשו ממנו להעלים את פצע הכניסה בחזה ואת ריסוק החוליה הגבית.

הנאשמים הפעילו על פר' היס לחץ מסיבי ודאגו להחתים אותו על מסמכי סודיות, בהם נכתב שהיס לעולם לא יוציא מפיו, בעל פה או בכתב או בכל דרך אחרת, מידע על ממצאי הנתיחה, אלא לאחר אישור מראשי השבאב.

לאחר שפר' היס חתם על מסמכי הסודיות, הפעילו הנאשמים לחץ על רופאי המיון והחתימו אותם על מסמכי סודיות, ומד"ר קוכמן הם דרשו גם לכתוב את מסמכי המיון מחדש (בלי הכדור בחזה), ולקחו עימם את המסמכים והצילומים המקוריים.

הנאשם קרני פילון
קרני פילון, נאשם באחריות ישירה למותו של ראש הממשלה המנוח, מר יצחק רבין ז"ל, אשר נרצח בכניסה למטה השבאב בצפון ת"א בתאריך 4/11/96 בשעה 21.40.

חומר הראיות: באוגוסט 95, גוייס סוכן ישן חדש לאירגון השבאב, סוכן שבשנת 1992 עבד במסגרת השירות ולאחר מכן התחיל ללמוד משפטים באוניברסיטת בר אילן. הסוכן, יצהל חמיר...

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 10-11-2006 בשעה 15:00.
ישן 10-11-2006, 17:41
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
תצהיר:
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "האמת על הקונספירציה - פעם אחת ולתמיד!"

מאחר ונראה כי אי אלו אנשים בפורום מתיחסים לדברי ברצינות [דבר נדיר לכשעצמו בחיי השגרתיים] הרי ש-
"אני, ישראלה היפהפיה, מצהיר ומאשר בזה בנוכחות נציגי הפרקליטות בפורום [עמיחי, בג"ץ ומזוז] כי בתאריך 10/11/06 פרצו ל'ניק' שלי נציגת השב"כ הסוכנת 'זוהרת' ונציג המוסד הסוכן 'תפוחים' [מה חשבתם? כל הויכוח בינו לבין זוהרת זה בסה"כ מאבקי יוקרה בין הארגונים] ואילצו אותי לחזור בי מעדותי לגבי הישיבה הסודית עליה דיווחתי.
אי לכך, הריני לאשר בזאת, מבלי שיופעל עלי כל לחץ [איי!!] ומרצוני החופשי [תעזבי לי את האוזן, הלו בלי חשמל!] - כי כל שכתבתי אינו מבוסס על עובדות אמיתיות ואינו משקף את שהתרחש בפועל. אין ולא היו במשרד רוה"מ תעלות מיזוג אויר ולא הייתה כל מעורבות של סוכן 013 בפרשת רוג'ר ראביט.

אני קורא בזאת לכל השותפים בפורום להכריז [אחחח... את הצפורן של הזרת תשאירו לי בבקשה!] על שבוע ללא מצעדים/חרדים/קונספירציות. פשוט שירה בצבור וקצת רכילות... [איי!! הייתי בסדר? עכשיו תחסלו אותי?]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 10-11-2006 בשעה 17:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר