לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-11-2006, 20:39
  BodyRemover BodyRemover אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
פריצת Samsung 770

פלאפון לא מוכנה לעזור, אנחנו ננסה לבד...

אז ככה, פלאפון חסמה למכשיר את האופציה להשמיע mp3 כצלילים, וביטלה את העברת המידע דרך
הבלוטות'.
ניסיתי המון דברים, רובם כשלו מפני השוני בגרסאות החומרה של ישראל לעומת העולם
הגעתי לאתרים הבאים שמאפשרים פתיחת תפריט סודי במכשיר וגם תוכנה שמכניסה ישירות כולל המרה את הMP3 מהמחשב לצילצולים בפלאפון, הבעיה (שלדעתי היא בגלל השוני בגירסאות) היא שבמהלך ההעברה התוכנות לא מצליחות להעביר את המידע.

פרטים כלליים:
המכשיר הינו
Samsung SCH-a930 (שם הדגם בישראל הוא 770)
הגירסה שלנו היא:
PRL:0006040
S:A930 ZG11 - זה הפרט החשוב
H:A930.06

1. האתר הזה מסביר איך פותחים את ה hidden menu של המכשיר, הוא משתמש ברכיבים של a950 אבל גם מותאם למכשיר שלנו, אני הגעתי עד לרמה שהוא כותב את המידע אבל אז רושם שגיאה:

האתר הראשון לפתיחת התפריט הסודי

2. האתר הזה היא תוכנה שמכניסה ישירות כולל המרה את הMP3 מהמחשב לצילצולים בפלאפון
פה הבעייה שלי הייתה היא זיהוי המכשיר כביכול, למרות התמיכה, לדעתי אולי עם מתאם בלוטות' זה יכול לעבוד (לי אין אז אתם צריכים לבדוק...):

קישור לאתר התוכנה

אתר שמסביר איך להשתמש בתוכנה

3.האתר הזה אמור להיות הפיתרון לכל הבעיות, הבעיה שהוא ברוסית, זה הלינק להורדת התוכנה, לא הצלחתי לעבוד איתה, היא רשמה לי איזושהי שגיאה שלא יכלתי לקרוא כי היא הייתה ברוסית
השמועות אומרות שדרך התוכנה הזאת יש אפשרות לשנות המון דברים במכשיר...

הכתובת של האתר השלישי

בקיצור חברים, זה לאן שהגעתי עד עכשיו, מפה נמשיך ביחד, כל אחד שיעזור או אפילו ימצא איזה לינק לאתר שיתן קצת מידע איך להתקדם יתרום המון למטרה...
תנסו אתם את מה שעשיתי, אולי אצלכם זה יעבוד, ואח"כ תשתפו את כולם בפרטים
יעזור המון אם מישהו ינסה את כל הדברים האלה דרך חיבור בלוטות', לי אין ולכן לא יכלתי לנסות...

דברו איתי... (באשכול הזה כמובן...) וביחד ננצח את המפלצת! (פלאפון למי שלא הבין...)

יאללה ציד נעים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2006, 23:30
  TalSela TalSela אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.03
דברים יותר חשובים מרינגטונים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי hani_edris שמתחילה ב "מנסה אך לא מצליח"

מישהו פה שם לב לזה שכשיש על המכשיר יותר מנניח 30 שירים, אז הסמן ברשימת השירים בקושי זז ולוקח שעה לשים "וי" על השירים לטובת הפלייליסט? שלא לדבר על מה קורה אם יש 50 שירים... בהתחלה שמתי 171 שירים, אז לא רק שהזמן בין לחיצה על חץ למטה עד שהסמן זז לשם עברו כ-5.5 שניות, הפלאפון מראה לי רק את חמישים השירים הראשונים, ואילו ב"נתוני כרטיס" הוא אומר שיש לי 171 שירים... איזו מערכת הפעלה מטומטמת.

התקשרתי לצעוק על פלאפון ואמרו לי שאני היחיד שמתלונןן על זה...

ומה עם זה שהתוכנה שלהם מעבירה נתונים בקצב של 25 קילובייט לשניה !? אני היחיד ששם לב לדברים האלה!? לא מחרפן אתכם להעביר שירים במשך שעות? לשם השוואה, העברתי אותם שירים דרך יו.אס.בי-1.1 ויצא קצב של 846 קילובייט לשניה, אחרי זה יו.אס.בי-2 שיצא 1453 קילובייט לשניה... פשוט לא ייאמן...
ישן 27-12-2006, 21:42
צלמית המשתמש של SAAM007
  SAAM007 SAAM007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
BitPim לא יעבוד נכון לעכשיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BodyRemover שמתחילה ב "פריצת Samsung 770"

נתוכנה BitPim לא עובדת לא עם USB ולא עם BlueTooth כרגע עד שלא יכתבו מודל מתאים לגירסת קשוחה שלנו.

התוכנה מותאמת לעבוד עם a930.ZC09
ולנו יש a930.ZG11

אחד ההבדלים משמעותיים הוא שם קשוחה ZC09 (פרט למליון הגבלות נוספות כמו ביטול נגן ה MP3 שלפחות לנו יש) זה היצרן שמופיע הוא "SAMSUNG ELECTRONICS CO.,LTD"
אבל בקשוחה ZG11 היצרן הוא : "QUALCOMM INCORPORATED".

זה הסיבה שהתוכנה לא עובדת... הוא לא מזהה את היצרן הזה.

אני התחלתי לעבוד על זה לשדרג את המודל של a930 אבל הייתי תקוע בעבודה כל היום. אני מקווה שבסוף השבוע יהיה לי זמן לעבוד על זה. (אחרי הכל זה שפת תיכנות מוזרה - Python וגם צריך לעבור על הרבה קוד מקור כדי לראות מה בדיוק זה בודק).

אם למשהו יש ניסיון עם שפת התיכנות הזה אני ישמח שיגיב פה ואולי נוכל לעבוד על זה יחד.
ישן 29-12-2006, 10:10
צלמית המשתמש של SAAM007

BitPim
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי danshf שמתחילה ב "אחי תן קישור להוריד תתוכנה הזאת"

BitPim נתן למצוא ב: http://www.bitpim.org
לפיתוח תעקבו אחרי ההוראות: http://www.bitpim.org/developer.html
צריך להוריד שם כמה תוכנות (רשום איזה ומאיפה)

אני שלחתי email לבחור שכתב את המודל ל a930 שם והוא אמר לי שעדיף לי לעבוד על הגירסה של ה a670 מאחר שfirmware שלנו הוא לא Samsung אלא QUALCOMM.

אני "הצלחתי" לגרום לו לזהות את המכשיר אבל לא יותר מזה בנתיים. עדיין מנסה להבין מה הולך שם.
אני לקחתי את
com_samsungscha930.py
p_samsungscha930.py

ופשוט שיניתי :

# Detection stuff

my_model='SCH-A930'
my_manufacturer=''
detected_model='A930'

ככה זה מזהה את הטלפון אבל לא צליח לבצע קריאה. כנראה צריך לשנות את הגדרות של מיקום בזיכרון או משהו כזה. (אני עדיין לי כל כך מבין איך התוכנה עובדת).

חוץ מזה אני מצרף קובץ טקסט עם פקודות AT שניסיתי על טלפון שלי והתוצאות למי שרוצה לשחק עם זה.
AT#PBOKR=1
קורא רשומת ספר טלפונים ראשונה (1-999)
בעיקרון
AT#PBOKW=#,<DATA>
אמור לכתוב לספר טלפונים אבל לא הצלחתי לגרום לזה לעבוד (כמובן שניסיתי אחרי פקודת AT#PMODE=1 )

AT#PBOKW=? - מראה איך אמורים לכתוב את המידע אבל לא הצלחתי לעשות כלום בכול זאת.

אני מנסה לגרום ל BitPim לקרוא את הספר טלפונים של A930.zg11 אם זה יעבוד אני חושב שמשם זה ירוץ.
https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...29/35639853.txt https://2006-uploaded.fresh.co.il/2...29/35639853.txt

נערך לאחרונה ע"י SAAM007 בתאריך 29-12-2006 בשעה 10:13.
ישן 31-12-2006, 21:14
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי ndahan שמתחילה ב "ברור!"

פלאפון לא חסמה את התוכנה PClink. זה תוכנה סטנדרטית של Samsung.

אם אתה הייתי לוקח 5 דקות לבדוק על PClink הייתה מגלה כי ה DB וה Ini לא השתנו מגירסה 1.00 (שזוהי גירסה PClink 2000). ב PClink 2000 היתה אפשרות להעלות Melody אבל זה בוטל בגירסת PClink 2003 (גירסה 2001 אני לא זוכר מה היה) ולכן זה עדיין מופיע ב Ini וב DB.

PClink מורכב מקובץ EXE גדול שמכיל את הפונקציות של התוכנה (ספר טלפונים, SMS, Schedule, MP3 וכו') וקובץ LinkCore.dll שמקשר בין ה EXE לשאר קבצי ה DLL שקשורים להדפסה וכו'.
(LinkCore.dll גם אחראי על ה Splash Screen - התמונה בהתחלה).

כמה שגירסת ה PClink שיש לך חדשה יותר היא תומכת ביותר פלאפונים.

לי יש PClink 2000 - XH17 באיזה שפה מוזרה (נראה לי זה ספרדית). גירסה זאת מצליחה להתחבר ל SAM 770 אבל לא לקרוא את הטלפונים. אבל נותנת אפשרות לעלות 3 צילצולים מסוג Midi במקום 3 המקומות הריקים שמובנים בקשוחה שלנו. לא ניסיתי את זה כי אני לא בטוח שזה יעבוד ולא יהרוס לי את המכשיר.
ו PClink 2003 - ZF09B מה שהורדתי מהאתר של SAMSUNGMOBILE.CO.IL וזה הגירסה הכי חדשה ששמעתי עליה של PClink 2003 כמו כן היא תומכת גם ב Samsung SCH-x839 שזה 860 אני חושב.
הגירסאות הקודמות של 2003 לא תומכות ב MP3 למיטב ידיעתי.

דבר נוסף בשביל ש BitPim תעבוד עם DLL זה הולכת להיות בעיה קשה ביותר מאחר ש BitPim נכתב ב Python שאינה יודעת מה זה DLL בכלל (יש ל Python תוסף שיודע לקשר בין Python ל Windows API אבל זה משהו שנכתב במיוחד בשביל Windows API) אז אם אתה רוצה לקשר DLL אתה צריך לעבוד קשה מאוד ולפי דעתי כבר עדיף לכתוב את הפונקציות שוב. וחוץ מזה ש DLLs של PClink לא נותנים לך דבר... רוב המערכת היא ב EXE.
ישן 02-01-2007, 16:57
  BkStyle BkStyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי chanchain שמתחילה ב "770 הבהרה כללית!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chanchain
אני רואה כמה אתם מתווכחים ופשוט חבל...
1. הגרסה ל770 אמורה לצאת ממש בקרוב, הסיבה שהיא לא יוצאת זה שלפני שהיא יוצאת היא בניסוי כדי שלכם חמודים לא יתקע המכשיר...
2. בלוטוס זה תכנולוגיה שאמורה להעביר גם תכנים... בבוא הזמן היא גם תצורף ל770(הסיבה שהיא לא כרגע זה הסיבה למעלה)
3. כל משחק בתפריט שהזכרתם למעלה באמת אבל באמת לא יעזור לכם ל"פתוח" את הבלוטוס.
4. כל מה שנותר לכם הוא רק לחכות בסבלנות, החברה בפלאפון באמת שעובדים על זה כרגע...

1.את דובר מטעם החברה?
2.אם לא אז איך אתה יודע?
3.אתה מתכוון שפלאפון עושה עכשיו גירסה שנוכל דרכה לשים MP3 בתור צלצול ושנוכל לשים להעביר דרכה דברים בבלוטוט'? אם כן זה יהיה חופשי לכולם? או בתוספת של 999ש"ח בלבד?
ישן 04-01-2007, 18:03
  Gilad M Gilad M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.06
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי chanchain שמתחילה ב "770 הבהרה כללית!!!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chanchain
אני רואה כמה אתם מתווכחים ופשוט חבל...
1. הגרסה ל770 אמורה לצאת ממש בקרוב, הסיבה שהיא לא יוצאת זה שלפני שהיא יוצאת היא בניסוי כדי שלכם חמודים לא יתקע המכשיר...
2. בלוטוס זה תכנולוגיה שאמורה להעביר גם תכנים... בבוא הזמן היא גם תצורף ל770(הסיבה שהיא לא כרגע זה הסיבה למעלה)
3. כל משחק בתפריט שהזכרתם למעלה באמת אבל באמת לא יעזור לכם ל"פתוח" את הבלוטוס.
4. כל מה שנותר לכם הוא רק לחכות בסבלנות, החברה בפלאפון באמת שעובדים על זה כרגע...

אני מכיר אישית. עובד פלאפון שאמר לי שבחיים פלאפון לא תוציא עדכון לסמסונג בשביל הבלוטוס ולא בשביל להפוך MP3 לצליל.

ובנוסף בפלאפונים האלה יש במקור את האופציות הללו(כי בדקתי בפורומים בחו"ל).
ישן 08-01-2007, 07:31
צלמית המשתמש של SAAM007

לי יש
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "אני צריך את עזרתכם.."

לי יש גם 2 כרטיס MicroSD (אחד Sandisk ואחד King משהו - לא לידי כעת).
כמו כן יש לי את המתאם ל SD וגם 2 קוראי זיכרון SD.
כמו כן יש לי מצלמה שקוראת כרטיסי SD.
כאשר אני מחבר לקורא כרטיסי זיכרון זה מונע גישה לספריות וכאשר אני שם במצלמה זה שקורא את הקבצים שיש על מצלמה אבל בגלל שזה דרך ממשק של מצלמה הוא לא נותן לי לעלות קבצים אלא רק להוריד אותם (למרות שהם יוצאים מוזרים - לא תמיד עובדים כמו שצריך).

חיפשתי איזה תוכנה שתעקוף את ההצפנה אבל לא מצאתי.

פרט לכך אני יכול להגיד לך ההצפנה מתבצעת לפי המספר פלאפון שלך (בגלל זה בעיקרון אתה לא יכול להעביר כרטיס ממכשיר למכשיר אלא אם אתה משנה את המספר טלפון שלך בתפריט ישומים מתקדמים - * - 0419 - מספר טלפון) במספר טלפון הוא 193XXXXXXX (כאשר הXXXXXXX הוא המספר טלפון שלך אחרי הקידומת 050).

אם יש לך עוד פרטים ו/או רעיונות השמח עם תיצור איתי קשר

SAAM007
www.SAAM007.com
ישן 11-01-2007, 20:27
צלמית המשתמש של SAAM007

פיגוע הצלחתי להשים קובץ MP3 כצלצול אבל זה קצת מסובך

בעזרת תוכנה Hex Editor הצלחתי להעביר קובץ MP3 לתיקיה של הצלצולים.

* אם החלטת להשתמש במידע בתגובה זאת דע כי אינני נושא באחריות שתגרם למכשיר ו/או לכרטיס זיכרון שלך *

צריך:
1. כבל העברת נתונים (מגיע עם המכשיר)
2. תוכנת PClink 2003 _ 770 (מגיע על דיסק עם המכשיר או להריד מאתר של www.samsungmobile.co.il)
3. קורא כרטיסי זיכרון.
4. תוכנת Hex Editor (אני משתמש ב http://www.hexworkshop.com/ - תוכנת חינם. אני גם יסביר מה עושים לפי התוכנה הזאת)

מה עושים:
1. להשתמש ב PClink 2003 ולהעביר את ה MP3 שרוצים כצלצול למכשיר. (יש לוודא שהזיכרון מכוון להעביר צלצולים לכרטיס זיכרון).
2. אחרי העברת הMP3 יש לחבר את קורא כרטיסי הזיכררון למחשב (עם הכרטיס כמובן) לפתוח את תוכנת ה Hex Editor.
3. ב hex workshop יש לבחור ב Disk->Open Drive (או ללחוץ Ctrl+O) ולבחור את הכונן של הכרטיס זיכרון.
4. לאחר שנפתח הכונן יש לבצע חיפוש Edit->Find (או ללחוץ Ctrl+F) ולבחור Type=Text String ולכתוב melody בשדה Value.
5. זה אמור למצוא את רשימת התיקיות (Mp3/image/photo/cam/media/melody) ב sector 121 offset 0000160.
6. יש לשכתב את melody ל- "mp3 " (שלושה רווחים) ואת "mp3 " ל melody.
7. יש לשמור את השינויים. שינויים אלו יחליפו בין תיקיית ה MP3 ו melody - דבר שיגרום לכך שאתה יכול להעתיק למכשיר את כל MP3 שנמצאים על הכרטיס.
8. כנס למנהל זיכרון והעתק את ה MP3 שאתה רוצה ככצלצול למכשיר.
9. בצע פעולות 2 - 7 על מנת להחזיר את הכרטיס למצב המקורי שלו.
10. לבחור את הצלצול בטלפון אני חושב שכבר תסתדרו.

אני מקווה שזה יעבוד לכם. לי זה עובד נהדר עכשיו. בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י SAAM007 בתאריך 11-01-2007 בשעה 20:44.
ישן 11-01-2007, 22:43
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי shemesh_5 שמתחילה ב "אוקיי"

1. מומלץ לקצר את השיר לחלק שאתה רוצה לשמוע באמצעות תוכנת עריכה (אני אישית עדיין משתמש ב Cool Edit Pro 2.1) אבל כבר שמתי צלצלול שיר מלא (קובץ של כ- 3.5MB) וזה עבד בסדר גמור. אבל עכשיו לקחתי 4 שירים שאני רציתי חתכחתי לפיזמון שלהם (כ-30 שניות), עשיתי FADE IN / FADE OUT והפכתי אותם ל MONO ככה שכל צילצול לוקח כ 300K.

2. אחרי שעשית את כל השלבים (העתק למכשיר וכו') פשוט לך ל תפריט->צלילים->צלצול->שיחות נכנסות (או איזה קטגוריה שאתה רוצה) -> מנגינות שהורדו. שם יופיעו לך קבצי MP3

3. כן. אבל זה לוקח בדיוק 2 דקות. כן אני יודע זה די מסורבל אבל מאחר שראיתי שאנשים כל כך לחוצים פה לפיתרונות הצעתי לכם את הדרך הזאת. אני עדיין מקווה ש yossi1983 יפתח את התוכנה בשביל שזה יהיה יותר קל לכולם. אבל זה פתרון זמני שעובד לכל מי שלחוץ על צילצול MP3.
ישן 11-01-2007, 22:27
צלמית המשתמש של SAAM007

הבנת את הצפנה כבר?
בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "כן.."

בעיקרון יש לי SOURCE CODE של כתיבה ל SECTORS ב VISUAL BASIC או ב C.
אבל יש הצפנה כלשהי לקבצים על הכרטיס (ככל הנראה ע"פ מספר הטלפון).
בעיקרון אם אני יבין את הצפנה אני ינסה לעשות משהו שכותב את המידע מוצפן ישר לכרטיס.

חוץ מזה אתה מכיר את flashnul ? זה תוכנה שמצאתי (command line) שמעתיקה כרטיס זיכרון לקובץ וההפך. אתה יכול לקרוא את הכרטיס זיכרון לקובץ (באמצעות פקודת shell), לערוך אותו (באמצעות התוכנה שלך) ואז לעתיק חזרה את הקובץ לכרטיס זיכרון (באמצעות פקודת shell). אבל זה מקור לבעיות... אבל יש לי את ה SOURCE CODE של ב C ואם אני לא טועה למיטב זיכרוני Delphi יודע להשתמש בclass של C. (אני מצרף את התוכנה וקוד המקור).
https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...11/70243969.zip
ישן 12-01-2007, 13:59
  -=BliNd=- -=BliNd=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.07
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "דרך התוכנה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SAAM007
קודם מעלים את הקבצי ה MP3 למכשיר באמצעות התוכנה (מאחר שיש הגנה על התוכן ע"י הצפנה).
מוציאים את הכרטיס מהמכשיר ומחברים לקורא זיכרון. משתמשים ב Hex Editor לשנות את שם התיקיות (MP3 ל- Melody וההפך).
מחברים את הכטיס חזרה למכשיר ומעתיקים את ה MP3 מהכרטיס למכשיר.
מוציאים את הכרטיס מהמכשיר ומחברים לקורא זיכרון. משתמשים ב Hex Editor לשנות את שם התיקיות (MP3 ל- Melody וההפך).
מחברים חזרה את הכרטיס למכשיר.

קצת מסובך אבל זה עובד. זה עובד עם מכשירים לפני העידכון בוודאות (גירסה ZG11).
עדיין לא עדכנתי אף אחד מהמכשירים שברשותי ואיני מכיר משהו עם גירסה מעודכנת אבל אני בטוח שזה עובד גם בגירסה החדשה.

יש גרסא חדשה ?
אני עוקב אחרי הנושא הזה כבר הרבה זמן ..
אני צריך להביא מחבר קורא כרטיסים והכל ..
ככה אם אני יכול לעזור במשו תבקשו ..
ישן 12-01-2007, 14:05

בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "תוכנה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yossi1983
לבקשת הקהל
הנה תוכנה בסיסית.. (גירסה ממש ממש ראשונית)..
בשביל שתעשה לכם חיים קלים יותר
פשוט..
1. מפרמטים את הכרטיס דרך המכשיר
2. מפעילים את התוכנה
3. כדי לשים צילצול MP3.. פשוט תשלחו את הMP3 לזיכרון .. (דרך המחשב או מהזיכרון של הטלפון)..
4. אחרי זה השיר יופיע גם בתיקיית צילצולים.. וגם בתיקיית MP3..
5. פשוט העבירו חזרה לזיכרון של הטלפון.. מהתיקייה של הצילצולים..
6. אין צורך להפעיל את התוכנה יותר מפעם אחת אחרי הפירמוט.
7. בקרוב תופץ גם תוכנה חדשה שתוכלו לשים גם סרטונים ורקעים ועוד מלא שטויות
8. השימוש באחריותכם בלבד.

http://www.mediamax.com/yossi1983/Hosted/Sam770.exe

צריך קורא כרטיסים פה ?
כי אם כן אין לי .. =(
ישן 13-01-2007, 16:34
צלמית המשתמש של SAAM007

רעיון
בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי yossi1983 שמתחילה ב "תוכנה"

יש לי הצעת יעול אם יורשה לי:

תעשה מצב רגיל ומצב מתקדם.
מצב רגיל זה איך שהתוכנה שלך עובדת עכשיו מאחדת בין כל התיקיות (דרך אגב שיחקת אותה עובד אחלה)
מצב מתקדם זה תהיה לך רשימת התיקיות וCheckBox ליד כל אחת שאתה יכול לבחור איזה תיקיות אתה רוצה לאחד. כמו כן תצטרך לבחור תקיית עוגן (OptionButton שEnable רק ל Checkbox=true) שבעצם תשנה את הכתובות של שאחר התיקיות המסומנות לכתובת של תקיית העוגן. - למה זה טוב? כי לא כולם רוצים לאחד הכל יחד (כמוני למשל ועוד כמה אנשים שאני מכיר) רוצים לאחד רק את הצלצולים ו MP3 ו/או אנימציות ותמונות.

(אני הבנתי למה אתה רוצה לאחד הכל יחד אבל לא לכולם זה יהיה נוח).

נערך לאחרונה ע"י SAAM007 בתאריך 13-01-2007 בשעה 16:37.
ישן 13-01-2007, 10:39
  elramboxer elramboxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
ויק
בתגובה להודעה מספר 144 שנכתבה על ידי vic1234 שמתחילה ב "יוסי התוכנה שלך לא משנה את..."

התוכנה של יוסי עובדת מצוין (ועובדת על אותו עיקרון של הדרך של SUUM770 )

גם לי זה לא עבד בפעמיים הראשונות... אולי בגלל שפיספסתי איזה תהליך כלשהו ממה שיוסי רשם כשפרסם את התוכנה...

קח את הכרטיס, שב מול השלבים ופשוט תעשה אחד לאחד את מה שהוא אומר :

1. מפרמטים את הכרטיס דרך המכשיר
2. מפעילים את התוכנה
3. כדי לשים צילצול MP3.. פשוט תשלחו את הMP3 לזיכרון .. (דרך המחשב או מהזיכרון של הטלפון)..
4. אחרי זה השיר יופיע גם בתיקיית צילצולים.. וגם בתיקיית MP3..
5. פשוט העבירו חזרה לזיכרון של הטלפון.. מהתיקייה של הצילצולים..
6. אין צורך להפעיל את התוכנה יותר מפעם אחת אחרי הפירמוט.
7. בקרוב תופץ גם תוכנה חדשה שתוכלו לשים גם סרטונים ורקעים ועוד מלא שטויות
8. השימוש באחריותכם בלבד.

ממש אחד לאחד!

או בתרגום חופשי :

אתה לוקח את הכרטיס, מפרמט במכשיר, (יעני תגבה דברים שיש לך שם למה זה מוחק אותם), מוציא מהפלאפון, מחבר לקורא כרטיסים,מפעיל את התוכנה של יוסי ומחזיר את הכרטיס לפלאפון.
עכשיו במכשיר, תכוון שה-אמפי3 יכנס לך לכרטיס ולא למכשיר (תפריט, ישומים מתקדמים, MP3, הגדרות ושם יש לך תפריט שמאפשר לך לבחור איפה לשמור את האמפי3).
מעכשיו כל MP3 שתכניס (בעזרת התכונה שקיבלת עם המכשיר כשקנית אותו), יהיה לך גם ברשימת הצילצולים... אז עכשיו כל מה שנשאר לך זה להעברים אמפי 3 מהכרטיס למכשיר ואז זה יופיע לך רק ברשימת צילצולים שהורדו בתפריט צילצולים במכשיר...

ואם לא עובד תנסה שוב כמה פעמים לפני שאתה מתיאש

לי זה עבד

נערך לאחרונה ע"י elramboxer בתאריך 13-01-2007 בשעה 10:46.
ישן 13-01-2007, 16:22
צלמית המשתמש של SAAM007

זה לוקח מקום אחד בזיכרון
בתגובה להודעה מספר 147 שנכתבה על ידי BkStyle שמתחילה ב "הצעה לעשות שלא יצטרכו את הקובץ פעמיים"

פשוט התוכנה של yossi עושה משהו שלא חשבתי עליו. היא מפנה את כל התיקיות לאותו מקום בכרטיס (במקום להחליף את התיקיות ואז להחזיר). ולכן אתה רואה את אותו קובץ 5 פעמים (בחמש התיקיות) במקום לראות אותו פעם אחת בלבד. אבל הוא פיזית נמצא פעם אחת על הכרטיס.

אי אפשר ליצור קיצור דרך בטלפון - חובה להעתיק את הצלצול למכשיר מאחר שהוא יודע לקרוא צלצולים רק מהתיקיה שבמכשיר (לפחות בגירסה ZG11).

אני אישית העדפתי לעשות Melody ו MP3 אותו תיקיה ו Photo ו Image אותה תיקייה.
פשוט ככה זה קצת יותר מסודר. אני לא ממש מתעניין בסירטונים אלא רק בתמונות רקע - באמצעות שיתוף ה Image וה Photo ניתן לעלות תמונות בגודל של כל המסך (176x186) לתקיית תמונות ולהשמתש בזה כרקע באנימציות או סתם להשים תמונה מהאלבום ללא הפסים האפורים מלמעלה ולמטה שלה.
(העלת התמונות בגודל כזה לא אפשרית עם PClink ולכן יש לי כלי קטן שולח ישירות למכשיר עם פקודות AT אבל הוא מלא באגים אם לא עושים את זה נכון אז אני מעדיף לא לעלות אותו כרגע).
ישן 13-01-2007, 18:54

בתגובה להודעה מספר 148 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "זה לוקח מקום אחד בזיכרון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SAAM007
פשוט התוכנה של yossi עושה משהו שלא חשבתי עליו. היא מפנה את כל התיקיות לאותו מקום בכרטיס (במקום להחליף את התיקיות ואז להחזיר). ולכן אתה רואה את אותו קובץ 5 פעמים (בחמש התיקיות) במקום לראות אותו פעם אחת בלבד. אבל הוא פיזית נמצא פעם אחת על הכרטיס.

אי אפשר ליצור קיצור דרך בטלפון - חובה להעתיק את הצלצול למכשיר מאחר שהוא יודע לקרוא צלצולים רק מהתיקיה שבמכשיר (לפחות בגירסה ZG11).

אני אישית העדפתי לעשות Melody ו MP3 אותו תיקיה ו Photo ו Image אותה תיקייה.
פשוט ככה זה קצת יותר מסודר. אני לא ממש מתעניין בסירטונים אלא רק בתמונות רקע - באמצעות שיתוף ה Image וה Photo ניתן לעלות תמונות בגודל של כל המסך (176x186) לתקיית תמונות ולהשמתש בזה כרקע באנימציות או סתם להשים תמונה מהאלבום ללא הפסים האפורים מלמעלה ולמטה שלה.
(העלת התמונות בגודל כזה לא אפשרית עם PClink ולכן יש לי כלי קטן שולח ישירות למכשיר עם פקודות AT אבל הוא מלא באגים אם לא עושים את זה נכון אז אני מעדיף לא לעלות אותו כרגע).

איך עשיתה שיהיה על מסך מלא וכל זה ?
תוסיף אותי לאיסי ותעזור לי קצת ..
123458928
ישן 14-01-2007, 13:16
צלמית המשתמש של SAAM007

Qualcomm QPST

*** תוכנה מסוכנת ביותר - ניתן להפוך את המכשיר למשקולת נייר יקרה מאוד ***

הורדתי את QPST 2.7 - בתוכנה זאת יש EFS Explorer שאמור להראות את הקבצים במכשיר.
אבל זה לא עובד כי הוא רושם שזה חסום או משהו כזה. יכול להיות שאפשר להגיע לתיקייה מסויימת שם.

שאר התוכנות בחבילה מסוכנות ביותר - מגבה/מעדכנות את התוכנה של המכשיר, מעדכן הגדרות RF וכו'. לא מומלץ לנסות אם אין ידע בתחום.

אפשר להוריד:
http://lgphone.sphereshards.com/ind...eq=getit&lid=17

אחרי שמתקינים יש להפעיל "QPST Configuration" ללכת ל PORTS ולהוסף את ה PORT של הפלאפון "COM X". ואז הוא יזהה את המכשיר אוטומטי.

אולי צריך לפתוח במכשיר דרך תפריט טכנאי את הגישה ל BREW....

עדיין מחפש BREW TOOLS SUIT 2.1 / 3.0 כי 2.0 לא ממש עובד...
ישן 14-01-2007, 23:44
  elramboxer elramboxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.07
לא ממש
בתגובה להודעה מספר 169 שנכתבה על ידי danshf שמתחילה ב "עבד לי הצלצולים תודה רבה"

מישו שם לב לבאג הרציני של הקבוצות והצילצולים האישיים בספר טלפונים?!?!?!?!

קודם כל שמתי צלצולים אישיים לאנשים... וצילצול כללי שונה... אז כשמישו מתקשר עליי עם צילצול אישי אז הוא נשאר, זאת אומרת שהבא שיתקשר אליי עם צילצול כללי.. הצילצול שיהיה הוא הצילצול של האחרון שהתקשר, ואי אפשר לשנות את זה חזרה (בצילצולים הצילצול המסומן הוא הרגיל) אלא אם כן אני מוחק את הצילצול האישי שמתנגן!!!!

וככה גם הצילצול של ההודעה... שמתי צילצול אמפי3 להודעה... אז ששולחים לי הודעה... הצילצול לא מפסיק גם אחרי שאני קורא את ההודעה!!!! עד שאני נכנס לצילצולים ומשנה את הצילצול חזרה

:|

מעבר לזה
כל העניין של הקבוצות בספר טלפונים פשוט באג אחד גדול!!!! ממש ממש ממש מעצבן

אני אמצא זמן ואלך אליהם להרביץ להם!
ישן 15-01-2007, 08:33
צלמית המשתמש של SAAM007

כן ספר טלפונים מלא באגים
בתגובה להודעה מספר 170 שנכתבה על ידי elramboxer שמתחילה ב "לא ממש"

נכון ספר הטלפונים מלא אבל מלא באגים. בעיקרון יש גירסה חדשה שיצאה לפני שבועיים בערך עם עידכון ל GPS. אני לא הספקתי לדעכן עדיין אבל אני מאוד מאוד מקווה שזה יפתור את הבאגים בספר טלפונים.

חוץ מזה באג של הצלצולים לא קשור לזה שזה צלצול MP3 אלא שפשוט יש באג בספר טלפונים.
(תנסה למחוק את כל הקבוצות שיש ואז להוסיף ב 90% מהפעמים זה לא נותן להוסיף אחרי הקבוצה השלישית או שאתה עורך אז זה לא משנה את השם הנכון של הקבוצה וכו')

הפלאפון הזה מלא פוטנציל לא מנוצל... חבל... במחשבה לאחור אולי הייתי לוקח מכשיר אחר כמו ה LG או V3c שהרוב פתוח בו ולא צריך לשבור את הראש (חוץ מהעובדה שגם ל V3c יותר קל למצוא תוכנות כי זה Motorola).

נערך לאחרונה ע"י SAAM007 בתאריך 15-01-2007 בשעה 08:37.
ישן 15-01-2007, 19:07
צלמית המשתמש של SAAM007

טיפ לתמונות רקע

נכון שזה מעצבן שכאשר את/ה שם תמונה היא מקבלת את המסגרת האפורה מלמעלה ולמטה ?

אז בנתיים עד שאני יצליח לעלות תמונות בגודל מלא (176x186) באופן של לפחות 75% (כרגע אני מצליח לעלות תמונה אחת מתוך איזה 4-5 אבל זה תוקע את המכשיר מדי פעם וכו' - יותר מדי באגים כרגע) הינה טיפ קטן - להציג תמונה ללא הקווים האפורים המעצבנים:
1. השתמשו בתוכנה של Yossi לשתף את תקייות ה Image & Photo.
2. תצרו תמונה 176x132 בעלת רקע שחור או משתלב לשחור.
3. תבדקו שאלבום התמונות מכוון לזה שהוא יהיה על הכרטיס (אם לא פשוט תצטרכו להעתיק לכרטיס ואז שוב למכשיר וזה סתם עוד העתקה מיותרת).
4. תעלו את התמונות באמצעות תוכנת PClink.
5. העתיקו באמצעות מנהל זיכרון את התמונה מהכרטיס למכשיר אבל במקום תקיית התמונות להעתיק דרך תקיית האנמציות.
6. וכעת תפריט -> תצוגה -> הגדרת רקעים -> במצב המתנה -> אנימציות שהורדו -> בחירת התמונה הרצויה.
אם בחרתם בתמונה בעלת רקע שחור או משתלבת לשחור אז זה יוצג נהדר.

אני מוסיף כמה דוגמאות לתמונות כאלה.
https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...15/21882283.zip

מקווה שזה יעזור לכם לעביר את הזמן עד שהצליח לעלות את תמונה מלא למכשיר.
ישן 16-01-2007, 02:28
  yossi1983 yossi1983 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.07
גרפיקה רקעים מסך מלא

לכל מי שרוצה לשים רקעים במסך מלא..
ומי שרוצה לשים צילוצולי MMF במכשיר..
הנה תוכנה שהכנתי בשבילכם

http://www.mediamax.com/yossi1983/H...770Uploader.exe

זו היא גירסה ניסיונית בלבד!

את כל הפעולות הנל תבצעו רק אחרי שביצעתם את הHACK לכרטיס באמצעות התוכנה שפורסמה כאן בעבר.

בשביל לשים צילצול MMF בטלפון.. :
1. חברו את המכשיר למחשב בUSB
2. הפעילו את התוכנה
3. בחרו למעלה :"שלח כMP3"
4. לחצו על "שלח קובץ"
5. תבחרו את הצילצול שאתם רוצים לשלוח
6. אחרי שהוא מודיע שהכל נשלח, כנסו לתפריט "מצב תכנים" במכשיר.. וחפשו את הצילצול בכרטיס בתיקיית צילצולים.. כשמצאתם.. תעשו "העבר"
7. הצילצול יופיע ב"המנגינות שהורדו"
8. במידה ואתם לא מוצאים את הצילצול בסעיף 6.. נסו לחפש אותו במצב תכנים בזיכרון של הטלפון בתיקיית MP3.. ואז תעבירו אותו לכרטיס.. ותמשיכו מסעיף 6 שוב.

בשביל להעביר רקע מסך מלא לטלפון (176x220 )
1. חברו את המכשיר למחשב בUSB
2. הפעילו את התוכנה
3. בחרו למעלה :"שלח כתמונה"
4. תבחרו למטה : "הקטן ל 176x220
5. לחצו על "שלח קובץ"
6. תבחרו את הרקע שאתם רוצים לשלוח
6. אחרי שהוא מודיע שהכל נשלח, כנסו לתפריט "מצב תכנים" במכשיר.. וחפשו את הרקע בכרטיס בתיקיית אנימציות .. כשמצאתם.. תעשו "העבר"
7. הרקע יופיע ב"אנימציות שהורדו"
8. במידה ואתם לא מוצאים את הרקע בסעיף 6.. נסו לחפש אותו במצב תכנים בזיכרון של הטלפון בתיקיית תמונות.. ואז תעבירו אותו לכרטיס.. ותמשיכו מסעיף 6 שוב.

..
בהצלחה.

בעזרת תוכנה זו ניתן לשלוח גם קבצי MID כצילצול.. וגם MP4 לסירטונים.. וגם GIF כאנימציות.. אבל.. זה מחייב שימוש בתוכנה נוספת לאחר מכן. התוכנה עוד לא יצאה לאור. אתם תידעו כשהיא תצא.

נערך לאחרונה ע"י yossi1983 בתאריך 16-01-2007 בשעה 02:29. סיבה: ניסוח