לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2007, 09:47
צלמית המשתמש של SAAM007
  SAAM007 SAAM007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
microSD 770 Explorer v0.3.0

microSD 770 Explorer v0.3.0
ניתן להוריד רק קובץ הפעלה מקובץ מ: (KB 85)

http://www.saam007.com/mobile/mSDexplorer.zip

(מי שמקבל הודעת שגיעעל חוסר בקבצים ניתן להוריד גירסת התקנה מ: MB 2)
http://www.saam007.com/mobile/mSDexplorer_ins.zip

microSD 770 Explorer הינהתוכנה שנכתבה במטרה לבצע כתיבה ישירה לכרטיס הזיכרון וממנו.
התוכנה אמורה לתמוךבכרטיסי זיכרון של עד 1GB כולל (למרות שלא ניסיתי עדיין את כולם - השמח לדעת עם ניסיתם וזהעובד/לא עבד(.
microSD 770 Explorer
מתחלק ל 3 חלקים עיקריים:
1. ניהולתיקיות.
2. ניהול קבצים.
3. קריאה/כתיבה של קבצים + פענוח/הצפנה מ/לכרטיסהזיכרון.

הערה: כאשר אני כותב תיקיות המכשיר הכוונה היא לתיקיות שהמכשיר קורא/כותב לכרטיס (melody/image/photo/cam/media/mp3)

ניהולתיקיות:
בעזרת microSD 770 Explorer ניתן לאחד (ולבטל איחוד) בין תיקיות המכשיר. הכוונה באיחוד תיקיות היא לקחת תיקייה אחת או יותר ולהפנותאותן לאותה תיקייה. המטרה היא כול הקבצים הנמצאים בתיקייה אחת יופיע באופן אוטומטיבתיקיות המאוחדות לה.

*** תיקייה שאוחדה לתיקייה אחרת מופיע עם סמל של רוח עליה. ***

ניהול קבצים:

· קריאת רשימת הקבצים הנמצאים בתיקיות המכשיר (שם הקובץ וגודל. כמו כן מופיע Icon שמציג את סוג הקובץ –מוזיקה/סרט/תמונה/לא מזוהה).

· שינוי שמות של קבצים (שם אחד או יותר בו זמנית).

· העברת קבצים מתיקייה אחת של מכשיר לתיקייה אחרת של המכשיר.

· מחיקת קבצים מתיקיות המכשיר.

· העתקת קבצים + פענוח* מתיקיות המכשיר לכונן הקשיח.

· העתקת קבצים + הצפנה* מהכונן הקשיח לכרטיס הזיכרון.

** פענוח / הצפנהמחייבים קובץ מפתח בגודל הגדול/שווה לקובץ אותו אנו רוצים להצפין/לפענח - הסבר עלקובץ מפתח ינתן בהמשך תחת כותרת קובץ מפתח **
** חשוב לציין כיהגבלתי את אורך שמות הקבצים ל 20 תווים כפי שיש הגבלה במכשיר עצמו. כמו כן הגבלתיאת התווים (0-9 A-Z a-z א-ת ועוד כמה תווים בודדים) **

קובץ מפתח:
קובץמפתח הוא בעצם קובץ שמוצפן במכשיר ודרכו מקבלים את מפתח הצפנה לקבצים הנמצאים עלהכרטיס. קובץ המפתח יחודי ולכן יש ליצור קובץ זה לעל מכשיר בנפרד.

תהליך יצירת קובץ מפתח לוקח כ 15 דקות לקובץ של MB 50. אני ממליץ ליצור קובץ של MB 20 כי 90% מהאנשים לא מעלים קבצים הגדולים מה MB 20 למכשיר.

איך מקבלים קובץ מפתח ?
1. חיבור כרטיס הזיכרון למחשב באמצעות מתאם + קורא כרטיסי זיכרון. (יש לוודא שהכרטיס קריא במכשיר – אם לא יש לפרמט אותו. אם השתמשתם בתוכנות אחרות על הכרטיס מומלץ לפרמט בשביל הסדר הטוב אבל לא חייב)

2. הפעלת תוכנת microSD 770 Explorer. לאחר הפעלה התוכנה תזהה אוטומטית את הכרטיס ותציג את מספר הטלפון אליו שייך המכשיר (בקידומת 193 ולא 050).

3. לחץ כפתור ימני על תיקיית mp3 ובחר Create Key File -> גודל הקובץ המבוקש.

4. המתן בסבלנות ליצירת הקובץ (קובץ של mb 50 לוקח כ- 2 דקות).

5. כאשר הסתיים תהליך יצירת הקובץ על הכרטיס יופיע בתקיית mp3 קובץ בשם מספר הטלפון שלך בסיומת mp3.

6. סגור את התוכנה. בצע ניתוק חומרה. הוצא את הכרטיס והחזר אותו למכשיר.

7. וודא שהמכשיר קורא את קבצי mp3 מכרטיס ולא מהמכשיר – (תפריט -> 7 -> 6 -> 2 -> 2)

8. חבר את המכשיר למחשב באמצעות כבל USB והפעל את PClink 2003.

9. לאחר ש PClink 2003 מזהה את המכשיר לחץ על MP3 ועל Phone To PC.

10. יופיעו רשימת הקבצים ה MP3 במכשיר. סמן את הקובץ שהועתק (מספר הטלפון בקידומת 193 בסיומת mp3) ובחר הורד.

11. המתן בסבלנות להעתקת הקובץ למחשב (קובץ של 50 mb לוקח כ- 12 דקות).

12. כאשר הסתיים תהליך העתקת הקובץ למחשב פנה לתיקייה (במחשב) בה שמרת את הקובץ (ברירת מחדל C:\SAMSUNG\PCLink2003_770\MP3files) והעתק את קובץ המפתח (מספר הטלפון עם קידומת 193 בסיומת mp3) לתיקיית התוכנה microSD 770 Explorer (התיקייה בה נמצא הקובץ mSD770-e.exe).

13. שנה את סיומת קובץ המפתח מ mp3 ל enc.

14. הקובץ מפתח מתואם לתוכנה. המשך עבודה נעים.

התוכנה יכולה לעבוד עם יותר מפלאפון אחד ויש ליצור קובץ מפתח ייחודי לכול מכשיר.

כעת יש לך קובץ מפתח בגדול שבחרת. זה הזמןלקרוא / לכתוב קבצים ישירות מהכרטיס - אך זכור כי הקבצים חייבים להיות קטנים/שוויםבגודלם לגודל קובץ המפתח שבחרת.

הערות:
  • קצב הכתיבה למכשיר מהירה יתר מהכתיבה למכשיר בגירסה זו (ככל הנראה בעיה בגודל ה Buffer בקריאה) זה ישופר בהמשך.
  • קצב קריאה קבצים מהכרטיס הוא כ kb 200 – kb 250. קצב כתיבת קבצים לכרטיס הוא כ kb 350 – kb 400.
  • התוכנה בממשק אנגלית. בקרוב יהיה ממשק בעברית (המנוע שממיר את התוכנה מאנגלית לעברית (או לכל שפה אחרת) מקובץ מצורף כבר מתוכנת כל מה שנשאר זה להתחיל לכתוב הכל בעברית).
  • כל מי שעובד עם 770Cardache ורוצה להמיר את הקובץ המוצפן שהכין בתוכנה השניה יאלץ לחכות יום יומיים. אבל בשביל 15 דקות שלוקח ליצור קובץ 50mb עדיף פשוט ליצור ולא לחכות לתוכנה שממירה את הקובץ מ cardache 770 כי גם ככה הוא MB 16. (לוקח ליצור כ 7-8 דקות).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2007, 11:13
  BkStyle BkStyle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי BkStyle שמתחילה ב "מעלה מהפלאפון מוריד למחשב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BkStyle
מעלה מהפלאפון מוריד למחשב תלוי מאיזה כיוון אתה מסתכל חחח
קיצר כאן :
"9. לאחר ש PClink 2003 מזהה את המכשיר לחץ על MP3 ועל Phone To PC.

10. יופיעו רשימת הקבצים ה MP3 במכשיר. סמן את הקובץ שהועתק (מספר הטלפון בקידומת 193 בסיומת mp3) ובחר הורד.

11. המתן בסבלנות להעתקת הקובץ למחשב (קובץ של 50 mb לוקח כ- 12 דקות).

12. כאשר הסתיים תהליך העתקת הקובץ למחשב פנה לתיקייה (במחשב) בה שמרת את הקובץ (ברירת מחדל C:\SAMSUNG\PCLink2003_770\MP3files) והעתק את קובץ המפתח (מספר הטלפון עם קידומת 193 בסיומת mp3) לתיקיית התוכנה microSD 770 Explorer (התיקייה בה נמצא הקובץ mSD770-e.exe)."
לשלב 12 אני כבר לא מגיע =\

עריכה:
התקנתי מחדש את התוכנה הבעיה של התמיכה בתמונת הפלאפון או מה שזה לא היה נפתרה עכשיו יש בעיה אחת שנשארה, אחרי שזה מעביר את רוב הקובץ הוא רושם לי שאי שאין תגובה מהפלאפון הינה תמונה להמחשה... כי תמונה אחת שווה אלף מילים =)
http://img201.imageshack.us/img201/...um770bugid9.gif
ישן 16-02-2007, 22:49
צלמית המשתמש של SAAM007

גירסה v0.3.1
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "microSD 770 Explorer v0.3.0"

שינויים מגירסה v0.3.0

1. שיפור משמעותי במהירות כתיבה מכרטיס לכונן הקשיח (כמעט פי 2 יותר מהר) [גם תיקון באג קטן שהיה שם].
2. שיפור מהירות איפוס Clusters על הכרטיס.
3. תיקון באג: כתיבה של קובץ ריק מכונן הקשיח לכרטיס גרם לקריסת התוכנה. כעת מתקבלת הודעת שגיאה במקום.
4. עידכון סמלים של הקבצים שהמכשיר תומך (QCP-נוסף סמל של QCP. כמו כן עודכן WAV ו MID לסמל של צלילים. PNG עודכן לסמל של תמונה).
5. נוסף rename & move File(s) כאשר לוחצים על יותר מקובץ אחד מרשימת הקבצים בכרטיס.
6. נוסף כלי להמרת קובץ מפתח מ Cardache 770 v0.4 ל microSD 770 Explorer - עדיין מומלץ ליצור קובץ מפתח ישירות עם mSD770-e מכיוון ש Cardache 770 עובד עם קובץ של 16MB בלבד.
7. נוספו 2 קבצי תמונה לבדיקה mSDe-Test.png ו- mSDe-Test.gif. יש להעתיק לתיקיית Image ואז לעתיק למכשיר באמצעות מנהל זיכרון. אם התמונות לא עובדות במכשיר ככל הנראה יש בעיה בקובץ המפתח ומומלץ ליצור אותו שוב.
ישן 18-02-2007, 20:50
צלמית המשתמש של SAAM007

microSD 770 Explorer v0.4.0
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "microSD 770 Explorer v0.3.0"

microSD 770 Explorer v0.4.0

קישורים להורדה:
גירסה אנגלית - קבצי התוכנה ללא קבצי מערכת - מומלץ (153KB)
http://www.saam007.com/mobile/mSDe_Eng.zip
גירסה אנגלית - קבצי התקנה של התוכנה - רק אם התוכנה לא עובדת עקב חוסר בקובץ OCX או קובץ אחר (2.02MB)
http://www.saam007.com/mobile/mSDe_Eng_ins.zip
גירסה עברית - קבצי התוכנה ללא קבצי מערכת - מומלץ (155KB)
http://www.saam007.com/mobile/mSDe_Heb.zip
גירסה עברית - קבצי התקנה של התוכנה - רק אם התוכנה לא עובדת עקב חוסר בקובץ OCX או קובץ אחד (2.02MB)
http://www.saam007.com/mobile/mSDe_Heb_ins.zip

תוספת עברית לגירסה אנגלית
http://www.saam007.com/mobile/mSDe_HebPack.zip
(אם הורדת גירסה אנגלית ואת/ה רוצה להפוך אותה לעברית אין צורך להוריד את כל התוכנה שוב. פשוט מורידים את הקובץ הנ"ל ופותחים אותו לתקיית התוכנה.)
(אן הורדרת גירסה עברית ואת/ה רוצה להפוץ אותה לאנגלית אין צרוך להוריד את כל התוכנה שוב. פשוט מוחקים את שלושת קבצים mSD770e?.lng מתקיית התוכנה).

מה חדש:

1. השינוי הגדול ביותר הוא שינוי שפת הממשק בהתאם לקובצים מצורפים (כרגע עברית בלבד).
2. השינוי השני המשמעותי הוא קצב העתקת קבצים:
העתקה מהכרטיס לכונן הקשיח מגיע למהירות של כ- 560kps (שיפור של כ- x2.5 מגירסה v0.3.0)
העתקה מכונן הקשיח לכרטיס מגיע למהירות של כ- 420kbp (שיפור של כ- x1.1 מגירסה v0.3.0 - כן לא משמעותי אני יודע אבל שיפור).
הבדיקות נעשו על כרטיסי 128MB ו 64MB עם קובץ בגודל של 50MB.
3. מספר שיפורים ותיקוני באגים בקוד.
ישן 18-02-2007, 21:05
צלמית המשתמש של SAAM007

תקלות בהורדת קובץ מפתח באמצעות PClink 2003

מספר אנשים פנו אלי בדבר תקלה של התנתקות בזמן הורדת קובץ המפתח מהמכשיר למחשב באמצעות PClink 2003.
אני אישית נתקלתי בזה רק פעמיים (ולא במחשב שלי אלא במחשבים של חברים).
1. במקרה הראשון כיבוי והדלקה של המכשיר והפעלה מחדש של המחשב פתרה את הבעיה (למרות שאני חושב שרק הדלקה מחדש של המחשב היתה פותרת את זה כי המחשב היה די מחוסר בזיכרון - רק 256MB ואחרי כמה שעות שהוא היה דלוק עם emule ו Internet Explorer המחשב לא נהיה יותר מהיר).
2. במקרה השני זה היה תקלה בכרטיס ככל הנראה. פרמוט הכרטיס ב Windows (ולא Quick / מהיר) ואז במכשיר וחזרה על שלבי יצירת הקובץ המפתח פתרה את הבעיה.

במקרה שאתם נתקלים בבעיה ביצירת קובץ המפתח תנסו:
1. לכבות ולהדליק את המכשיר ו/או המחשב.
2. פירמוט הכרטיס ב Windows (ולא מהיר - שיאפס את כל הSectors) ואז במכשיר.
3. אם אתם מנסים ליצור קובץ מפתח גדול (25MB-50MB) תנסו ליצור קובץ של 10MB - 15MB.
4. במקרה הגרוע ביותר ויש לכם בעיה לעביר קבצים אחרים בגדלים כאלה (כמו MP3) באמצעות PClink 2003 אני ממליץ להסיר את PClink 2003 ואת Samsung CDMA Modem Driver ולהתקין מחדש (אפשר להוריד מאתר http://www.samsungmobile.co.il/downloads.aspx).

כמו כן אם נתקלתם בבעיה השמח אם תודיעו לי בהודעה פרטית ותצינו באיזה גודל כרטיס מדובר (ואפילו אם אפשר את Drive Information [בתוכנה כפתור ימני על סמל של הכונן (או השם שלו) ואז בחירת Drive Information בתפריט שנפתח - יכול להיות שיש לי בעיה עם כוננים שה Sectors Per Cluster שונה מ 8 או ש Bytes Per Secotr שונה מ 512).
ישן 19-02-2007, 22:11
צלמית המשתמש של SAAM007

כלי חדש- microSD 770 P-Format

מטרת הכלי החדש זה פרמוט כרטיס הזיכרון דרך המחשב ולדלג על פירמוט דרך המכשיר.

התוכנה יודעת לזהות Removable Drives (כרטיסי זיכרון / כוננים קשיח ניתנים / Disk On Key וכו') שהם עם מערכת קבצים FAT 16.
לאחר הזיהוי של כוננים, בוחרים את הכונן (על ידי לחיצה עליו), כותבים את מספר הטלפון עם קידומת 193 במקום 050 ולוחצים על Phone Format.

מומלץ לפרמט את הכרטיס הזיכרון עם:
http://www.sdcard.org/downloads/sdfv2000.exe
ואז לפרמט עם mSD 770 P-Format

עם כרטיס 128MB שפורמט ב SDFormatter V2.0 ואז ב mSD 770 PF מהירות העתקת קבצים עם mSD 770 Explorer הוכפלה (קובץ של 50MB הועבר בזמן של 64 שניות).

אני ממליץ לפרמט עם SD Formatter V2,0 ואז ב mSD 770 PF במיוחד אם יש לך כרטיס זיכרון של 1GB.

מקווה שתהנו.

microSD 770 P-Format הינו חלק מחבילת Samsung 770 Tools by SAAM007 הכוללת :
microSD 770 Explorer
Key File Convertor
microSD 770 P-Format
ראה לינקים בהודעה על שיחרו mSD770e v0.4.0.
ישן 20-02-2007, 05:38
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי With_You שמתחילה ב "וואי סאם אתה לא מבין"

אם אתה מאחד תיקיות MP3 עם MELPDY ו- IMAGE עם PHOTO כל פעם שתעביר MP3 או JPG דרך התוכנה PClink הקובץ אוטומטית יופיע לך גם ב MP3 וגם ב MELODY או גם ב IMAGE וגם ב PHOTO. זה הרעיון של איחוד תיקיות (זה טוב לצלצולים MP3 בלבד כי תמונות PClink מגביל את גודל התמונות ולכן הן לא יוצאות על מסך מלא בכל מקרה).

אם קראת את הקובץ Word שהוספתי פה (תגובה או שתיים קודם) רשמתי את זה תחת ניהול תיקיות. מצב זה טוב אם אין לך גישה למתאם זמינה (או שאח שלך עצבני עליך).

בעבר היה תוכנה בשם 770uploader שאחרי שאתה מאחד את התיקיות Image עם Photo אתה יכול לעלות תמונות באיזה גודל שאתה רוצה (JPG בלבד) וככה אתה מקבל תמונות מסך מלא ללא צורך במתאם כל פעם.

נערך לאחרונה ע"י SAAM007 בתאריך 20-02-2007 בשעה 05:42.
ישן 22-02-2007, 11:12
  ran363 ran363 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
עזרה דחופה

קודם כל ברכות למי שהצליח לפרוץ תפלאפון הזה נקווה גם שתהיה המשכיות בכיוון הבלוטוס...
אז ככה עשיתי הכל לפי מה שהיה כתוב בקובץ וורד שהעלו פה..
פתחתי את התוכנה היא מזהה את קובץ המפתח..וברגע שאני רוצה להעביר משהו לכרטיס הוא אומר שהקובץ גדול יותר מקובץ המפתח...אני יצרתי קובץ מפתח בגודל של 50 מגה (דרך אגב מה זה משנה מה גודל קובץ המפתח?) ואני פשוט לא יכול להעביר כלום..
ובתוכנה רשום את השם של קובת המפתח אבל איפה שרשום גודל הקובץ, רשום לא נמצא.
אני משתמש בכרטיס 256 מגה..
אודה לכם אם תוכלו לעזור לי...
ויהיה נחמד אם מישהו יתן הסבר מפורט מה עושים לאחר מה שרשום בקובץ..כלומר איך מעלים את את הקבצים לכרטיס ואיך זה נראה אחר כך במכשיר עצמו...כי לא הבנתי כלום מהתיקיות האלה מלודי וכל השאר..
תודה מראש לעוזרים..

נערך לאחרונה ע"י ran363 בתאריך 22-02-2007 בשעה 11:17.
ישן 22-02-2007, 12:02
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ran363 שמתחילה ב "עזרה דחופה"

תבדוק שבתוכנה בצד שמואל למטה אתה רואה שגודל הקובץ הוא באמת 50MB.
אם הוא רושם NOT FOUND בגודל קובץ אז זה אומר שהוא לא מוצא את הקובץ מפתח - ככל הנראה לא עקבת אחרי כל השלבים, אולי פיספסת את השלב האחרון לשנות את הסיומת
בגדול השלבים הם:
1. יצירת הקובץ על הכרטיס באמצעות התוכנה.
2. העברתו למחשב מהכרטיס שמחובר לטלפון באמצעות PCLink2003.
3. העתקת הקובץ לתקיית התוכנה ושינוי הסיומת מ MP3 ל ENC.
4. מחיקת הקובץ מהכרטיס בשביל המקום.

(התהליך של יצירת קובץ של 50MB לוקח כ 12-15 דקות).

** פענוח / הצפנה מחייבים קובץ מפתח בגודל הגדול/שווה לקובץ אותו אנו רוצים להצפין/לפענח **

אם יצרת קובץ מפתח בגודל 50MB אתה לא יכול להעביר קבצים גדולים מ 50MB ולכן יש חשיבות לגודל המפתח.

נערך לאחרונה ע"י SAAM007 בתאריך 22-02-2007 בשעה 12:11.
ישן 22-02-2007, 13:07
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ran363 שמתחילה ב "אחי עקבתי אחר כל השלבים..."

אמממ משהו בטוח השתבש ביצירת הקובץ מפתח... תוודא שקובץ המפתח נמצא בתקיית התוכנה ובשם הנכון...
לדוגמא אם המספר טלפון שלך הוא 050-5123123 בתקייה בה נמצא הקובץ mSD770-e.exe צריך להיות קובץ בשם 1935123123.enc. אם יש קובץ כזה בתקייה של mSD770-e אז היא מזהה את הקובץ הזה ככקובץ המפתח.

תקיות:
meldoy = צלצולים
קבצים תומכים mmf mid wav mp3 qcp

image = אנימציות
קבצים תומכים jpg gif png bmp

media = סירטונים / VOD
קבצים תומכים mp4 3g2 3gp

mp3 - ברור
קבצי MP3

Photo = תמונות מהמצלמה
אותם קבצים כמו אנימציות

Cam = סירטונים מהמצלמה
אותם קבצים כמו סירטונים VOD

אני לא יודע בדיוק מה הבעיה אבל תוודא שהקובץ מפתח נמצא בתקיית התוכנה - אותה תקייה בה נמצא הקובץ mSD770-e.exe והשם של הקובץ הוא מספר הטלפון שלך עם קידומת 193 במקום 050 וסיומת enc
ניתן לראות את שם הקובץ שהתוכנה מחפשת בצד שמואל למטה ואת הגודל קובץ שהיא מצאה.
ישן 24-02-2007, 15:29
צלמית המשתמש של SAAM007

microSD 770 Explorer v0.5.0

microSD 770 Explorer v0.5.0

קישורים להורדה:

ניתן להוריד רק קובצי הפעלה מקובץ מ: (KB 184)
מי שמקבל הודעת שגיאה על חוסר בקבצים ניתן להוריד גירסת התקנה מ: (MB 4.35)

מה חדש:
1. שיפור משמעותי בריבוי שפות. למרות שהתוכנה עדיין תומכת רק ב 2 שפות (עברית ואנגלית) ניתן להוסיף שפות נוספות. אם אתה רוצה להוסיף שפה נוספת ראה "הוספת שפה ע"י משתמש". כמו כן ניתנה האפשרות להחליף את שפת הממשק במהלך העבודה ע"י לחיצה על סמל חדש.
2. הכלי microSD 770 P-Format אוחד ל mSD770-e.
3. ניתן אפשרות לבחור בין 2 תצוגות של הקבצים במחשב באמצעות לחצן.
4. תוקנו מספר תקלות שנתגלו בעתקה מהכרטיס לכונן הקשיח בזמן שהקובץ קיים בכונן הקשיח.

הוספת שפה ע"י משתמש:
אם אתה מעוניין להוסיף שפה חדשה משלך או לשנות את הטקסטים המופיעים בתוכנה עליך להצטייד בתוכנת Microsoft Access.
בתיקיית התוכנה נמצא קובץ mSD770-e.mdb. קובץ זה מכיל את הטקסט של התוכנה.
טבלת languages מכילה את רשימת השפות (קוד/שם/ימין לשמואל/לא זמין).
טבלת langText מכילה את רשימת הפקדים ואת הטקסט שיופיע עליהם.
בשביל להוסיף שפה שלישית יש לבצע את הפעולות הבאות:
1. בטבלת languages יש לשנות את השורה השלישית. השם יש לשנות לשם השפה. אם זה שפה ימין לשמואל יש לסמן בשדה langRTL. ולבטל את הסימון ב Disable.
2. בטבלת langText יש לשנות את תוכן השדה lang3 לטקסט שיופיע (ראה מה שמופיע בשדה lang1 - אנגלית ו lang2 - עברית).

הצעות לשיפור שהתקבלו:
1. שינוי גודל אוטומטית של תמונות לגודל של מסך מלא במכשיר (176x220) - בשלבי פיתוח. יקח קצת זמן על מנת לתת מענה מלא לתמיכה במגוון רחב של סוגי קבצים (JPG/BMP/GIF/PNG) וכמו כן לתת קצת יותר אפשרויות פרט למתיחה/קיבוץ התמונה למימדים.
2. שידרוג פירמוט כרטיס הזיכרון - לבטל את הצורך בפירמוט הכרטיס ב SDformatter לפני הפירמוט בתוכנה - כרגע קצת בעייתי מאחר שהפירמוט הנוכחי מסתמך על פרמטרים שנקבעו בפירמוט של SDformatter (או פירמוט קודם - כמו הפירמוט שמתבצע במכשיר) - ככל הנראה שיפור זה ידחה לזמן מאוחר יותר.
3. שיפור דרך יצירת קובץ המפתח - המכשיר משתמש בהצפנה בזמן קריאה/כתיבה מ/לכרטיס. מאחר שעדיין לא נמצאה נוסחאת הצפנה (למרות שבגדול ידוע כי הצפנה מתבצעת על בסיס מספר הטלפון ויש חשד גדול כי מיקום בקובץ מהווה פרמטר נוסף ליצירת הצפנה) חייבים להעביר את קובץ דרך המכשיר על מנת שיוצפן ובכך נוכל להצפין את שאר הקבצים. ישנם 2 דרכים לעשות את זה:
א. יצירת קובץ ריק על הכרטיס ואז העברתו למחשב באמצעות כבל USB מהמכשיר. (בעת העברה מהמכשיר למחשב הקובץ מוצפן).
ב. העברת קובץ ריק למכשיר באמצעות כבל ה USB (בעת העברה הוא מוצפן) ואז העתקתו למחשב מהכרטיס.
אני בחרתי בדרך א. מאחר שהיא יותר קלה לפיתוח (יצירת קובץ ריק על הכרטיס זהה להעתקת קובץ ריק לכרטיס והעתקה מהמכשיר למחשב כבר פותחה ע"י Samsung ועובדת בתוכנת PClink 2003).
בעבר השתמשתי בדרך ב. יצירת קובץ ריק על הכונן הקשיח והעברתו למכשיר באמצעות כלי שנכתב ע"י אחד האנשים בפורום הזה ואז העתקה למחשב מהכרטיס באמצעות התוכנה.
דרך א. מהירה יותר מדרך ב. וגם ביטלה את הצורך להשתמש בכלי של אותו אדם.
אם למשהו יש ידע בנושא הצפנה ו/או רוצה לנסות לפענח את הצפנה של המכשיר יכול לפנות אלי בהודעה פרטית ואני ישלח לו 27 קבצים בגודל של 1024 בייט שהוצפנו במספרים שונים. אולי הוא יעלה על הנוסחה.

יש לכם הצעות נוספות - השמח עם תצרו איתי קשר בהודעה פרטית או דרך Contact Me באתר שלי www.SAAM007.com
ישן 25-02-2007, 19:27

כמה ניסיונות שלי להעלות קובץ מפתח למחשב (למי שיש הודעה שאין תגובה מהפלא)

1. לחבר את התיקיות ולנסות להעלות את הקובץ למחשב כסרט או כתמונה
דרך ביצוע - פשוט מאחדים את התיקיות ומשנים סיומת לקובץ מפתח
תוצאה - בתמונה הפלאפון עצמו נכבה, בסרט התוכנה עצמה נכבתה
2.שינוי שם הקובץ- ההעברה עצרה באמצע פשוט (נגיד קובץ של 15 מגה ירד בתור קובץ של 10 מגה) ניסיתי להשתמש בקובץ המפתח הזה, הקבצים עלו אבל פעלו חלקית (פחות מדקה ראשונה של השיר)
3.העלאת שני קבצים ביחד- עדיין הודעה של אין תגובה, שום שינוי ... לא עזר
4.העברת הקובץ לפלאפון עצמו ומשם להעלות למחשב- אני עכשיו ינסה אני מקווה שזה יצליח...
אתם מוזמנים לנסות את השיטות הללו אצלכם ולומר איך עבד אצלכם ולהציע עוד שיטות =)
יאלה אנשיםם צריך לאחד כוחות וליצור עולם טוב יותר D:
ישן 25-02-2007, 20:18

הצלחתי לפתור (לפחות אצלי) את הבעיה של אי תגובה מהפלאפון בזמן העלאת קובץ המפתח למחשב !

טוב רשמתי את הכל בפרוט ונמחק לי ואני עייף אז אני אקצר וארשום מה שעשיתי...
יוצרים קובץ מפתח, מעבירים את הקובץ מפתח דרך הכרטיס לפלאפון עצמו, מוודאים שהפלאפון קורא שירים דרך הפלאפון ולא דרך הכרטיס, מפעילים את התוכנה PCLINK2003_770 שקיימת כבר מ2003 (פאדיחה לנו), מחברים את הפלאפון לוחצים cntl+alt+del נכנסים ללשונית תהליכים, מחפשים את הקובץ PCLINK2003_770.exe קליק ימני עם העכבר עליו, הגדר עדיפות -> זמן אמת -> אישור (לא לדאוג ברגע שהתוכנה מכובה זה מאפס את עצמו כאילו לא עשיתם כלום, בעסה לכם אם לא עבד שוב פעם לעשות מהתחלה P: )
ומעבירים את הקובץ מהפלא למחשב דרך PCLINK2003_770 ומתפללים כל הדרך לישועה =)
על הדרך אני רוצה להודות לSAAM007 על ההשקעה העצומה שלו בתוכנה
ולהודיע לכם שאני ירשום את זה בצורה יותר ברורה מחר או מתי שאני יקום אבל אני בקושי ישן מיום חמישי ואני מת לישון =(
לילה טוב ותהנו D:
ישן 05-03-2007, 17:37
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי Quick שמתחילה ב "|: אתה בא להגיד לי שאני יכול לאפס לכל מי שאני רוצה את הכרטיס?"

קודם כל אתה יכול לאתחל כל כרטיס זיכרון שעובד עם ה 770 שכבר מזוהה ע"י התוכנה - כפתור ימני על כונן (צד שמואל למעלה) ואז "Format Drive". - פעולה זאת מפרמטת את הכרטיס עם אותו מספר טלפון שהוא כבר מזוהה איתו - (מדובר באתחול מהיר - מוחק רק את טבלאות ה FAT ותקייה ראשית, מוסיף את התיקיות של המכשיר שוב לכרטיס).

אפשרות שנייה זה לפרמט כל כרטיס FAT16 למצב שהוא יעבוד עם המכשיר/התוכנה לפי מספר הטלפון שבחרת:
1. לוחצים על כפתור P-Format (סמל של כרטיס זיכרון ועליו עיפרון).
2. יפתח חלון P-Format ויחפש את כרטיס הזיכרון שכבר עובד עם FAT16 (אם כרטיס הזיכרון עובד עם FAT32 P-Format לא יזהה את הכרטיס).
3. בוחרים את הכרטיס שרוצים לפרמט/לאתחל (ברגע שלוחצים עליו אפשרות Phone Format מתאפשרת) ומשנים את מספר הטלפון מ 1930000000 למספר טלפון של המכשיר שאתה רוצה להפעיל את הכרטיס עליו (עם קידומת 193 ולא 050).
* דוגמא 050-5123123 = 1935123123
4. לוחצים על Phone Format ומחכים מספר שניות.
5. מתקבלת הודעה שהאיתחול בוצע בהצלחה.

חושב לציין P-Format אינו מזהה כרטיסים לא מאותחלים. מומלץ תחילה לפרמט את הכרטיס עם:
http://www.sdcard.org/downloads/sdfv2000.exe
פשוט הוא מחלק את ה Sectors / Clusters הרבה יותר טוב מאשר האיתחול של Windows XP ובכך משפר את מהירות הכתיבה/קריאה של MicroSD 770 Explorer (בכרטיס של 128MB יש שיפור משמעותי של פי 2 יותר מהר לקרוא/לכתוב אם מפרמטים דרך SDformatter ואז דרך P-Format מאשר לפרמט דרך Windows ואז דרך המכשיר).
ישן 07-03-2007, 18:29
צלמית המשתמש של SAAM007

בדקתי את הנושא...
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי SAAM007 שמתחילה ב "אממ... אני יבדוק שוב ... ככל..."

בדקתי את הנושא שוב ואין סיבה שהתוכנה לא תזהה כרטיס זיכרון שהמכשיר מזהה...
פירמטתי ב Windows XP ו ב FAT ו- FAT32 ואז במכשיר וזה הפך את זה ל FAT אפילו שזה היה ב FAT32.
פירמטתי עם SDformatter ואז במכשיר וזה מזהה את הכרטיס.
פירמטתי עם SDformatter ואז עם התוכנה P-Format (חלק מ microSD 770 Explorer) וזה זיהה את הכרטיס.
פירמטתי עם Windows XP ב FAT ואז עם התוכנה P-Format וגם אז התוכנה זיהתה את זה.

תגיד P-Format מזהה את הכרטיס ?
(בשביל להגיע ל P-Format יש ללחוץ על הסמל של כרטיס הזיכרון עם העיפרון במרכז תחתית התוכנה microSD 770 Explorer).

השינוי שביצעתי בגירסה 0.5.1 אינה צריכה לשנות דבר מאחר כרטיסי הזיכרון צריכים להיות FAT16 וכעת היא מוודא שזה FAT16 ולא כמו קודם הסתפקה שזה FAT כלשהו.
ישן 07-03-2007, 00:24
צלמית המשתמש של SAAM007

Sam 770 BG maker (beta)

Sam 770 BG maker v0.0.1 beta

קישורים להורדה:
קובץ הפעלה + 2 תמונות JPG לניסוי:
https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...07/63230541.zip

מי שמקבל הודעת שגיאה על חוסר בקבצים יש להוריד את microSD 770 Explorer ולהתקין:

מה זה???
התוכנה 770 BG Maker מטרתה לעשות את החיים קלים יותר ביצירת תמונות רקע למכשיר Samsung 770.
התוכנה יודעת לקרוא קבצי תמונה מסוגי BMP/GIF/JPG לשנות את גודל התמונה לגודל המסך של המכשיר ושמירת התוצאה בקובץ מסוג JPG.

כיצד משתמשים ?
1. לוחצים על כפתור Load Image
2. בוחרים את התמונה שרוצים להשים כרקע במכשיר.
3. התוכנה תקבץ/תגדיל את התמונה לגודל המסך בשמירה על פרופורציות התמונה.
4. אם התמונה לא מלאה על כל המסך יש אפשרות לבחור את הצבע שימלא את החלל מסביב לה ע"י לחיצה על "BG color" ובחירת הצבע.
5. אם רוצים לשחק עם מיקום התמונה במסך יש להשתמש בחצים. (במרכז המסך/צמוד לדופן הימני/השמאלי/העליון/התחתון וכו').
6. ניתן למתוח את התמונה על כל המסך ע"י בחירת Strech במקום Lock aspect ratio.
7. ניתן לשנות את גודל התמונה ע"י שינוי גובהxרוחב בשדות הלבנים (גובה בין 50 ל 220 ורוחב בין 50 ל 176).
8. לאחר השינויים יש לבחור "Save Image" על מנת לשמור את תמונות הרקע "המעוצבת".
9. כעת השתמש ב microSD 770 Explorer בשביל להעביר את התמונה לתקיית Image בכרטיס ומשם ל Image במכשיר.

מקווה שאהבתם... השמח לקבל תגובות על הכלי החדש.
ישן 07-03-2007, 23:06
צלמית המשתמש של SAAM007

כיצד ליצור קובץ MMF מ MP3

הסבר קצר כיצד להפוך MP3 לקובץ MMF שעובד במכשיר באמצעות Tunebite (לי יש גירסה 4.1.0.7 אבל אני חושב שיש גירסה חדשה יותר אבל הסבר זהה לגירסה חדשה יותר).
(http://www.tunebite.com/)

1. יש להתקין את התוכנה ולהפעילה.
2. יש ללחוץ על כפתור Ringtone
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
3. ניפתח החלון
יש לבחור ב MP3
4. בוחרים את ה MP3 שרוצים להמיר ל MMF.
5. MMF יכול להכיל עד 30 שניות של קול. לכן יש לסמן את הקטע הרצוי מכל השיר. ניתן להפעיל אפקטים של FADE IN/OUT - ואף מומלץ.
6. לאחר שבחרנו את הקטע הרצוי (והפעלנו את האפקטים אם רצינו) יש ללחוץ על Continue With Step 2.
7. כעת יש לבחור ב MMF
8. יש לוודא שהמחשב מחובר לאינטרנט וללחוץ הבא.
9. לאחר המתנה קצרה הקובץ מועלה לשרת וניתנת האפשרות להוריד אותו
10. לחץ על DOWNLOAD ושמור את הקובץ במחשב.

11. חבר את כרטיס הזיכרון למחשב והפעל את microSD 770 Explorer (בהנחה וכבר יצרת את קובץ המפתח. אם לא יצרת את קובץ המפתח ראה איך ליצור אחד למעלה).
12. העתק את הקובץ מהמחשב לתקיית melody בכרטיס זיכרון.
13. החזר את כרטיס הזיכרון למכשיר ולך למנהל זיכרון - כרטיס - תקיית צלצולים (תפריט 7 6 2 2 2) והעתק את הקובץ MMF למכשיר.
14. וואלה יש לך צלצול MMF חדש.

מקווה שעזרתי.
ישן 15-03-2007, 01:14
  yossi1983 yossi1983 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.07
cardache 0.5

יצאה לאור גירסת Cardache 0.5
התוכנה היחידה ש:
* התוכנה היחידה שהיא חומר מקורי.. שלא השתמשו בחקרית תוכנה אחרת בשביל לבנות אותה
* התוכנה היחידה שעושה הכל ביחד.. ללא צורך בריבוי תוכנות
* התוכנה היחידה שמכילה תמיכה טכנית מובנית.. כשיש בעיה, התוכנה לבד תאמר לך מה לעשות
* התוכנה היחידה שמאפשרת צפייה בתמונות מהכרטיס. בלי להעתיק אותם
* התוכנה היחידה שיוצרת מפתח הצפנה על כרטיס הזיכרון תוך פחות משניה
* התוכנה היחידה שמאפשרת העברת קבצים גם דרך הUSB (או בלוטוט מהמחשב) וגם דרך כרטיס זיכרון
* התוכנה היחידה שתמיד תהיה שם בשבילכם
* התוכנה היחידה שמאפשרת לכם לשלוח משוב ושאלות.. ישירות דרך גוף התוכנה
* התוכנה היחידה שנותנת לכם להתאמץ הרבה פחות ולעשות הרבה יותר..

תורידו את התוכנה כאן:
http://www.mediamax.com/yossi1983/H...0770%20v0.5.exe

מאפיינים מיוחדים בגירסה זו:
* יצירת מפתח באופן מהיר ונוח.. בגודל לבחירה
* מאפשר הצגת תמונות הכרטיס ללא העתקה למחשב
* תמיכה בתאריכים
* תמיכה טכנית.. התוכנה תאמר לך מה לעשות!
* תמיכה בחיבור המכשיר עם USB (או בלוטוט) או באמצעות כרטיס זיכרון
* All In One - אין צורך בתוכנות נוספות
ישן 23-03-2007, 08:41
צלמית המשתמש של SAAM007

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי liran12_12 שמתחילה ב "חייב עזרה בבקשה תעזרו לי.."

microSD 770 Explorer הינה תוכנה שמטרתה לקרוא/לכתוב קבצים ישירות לכרטיס הזיכרון של מכשיר Samsung 770 (SCH-A930 / ZG11).
התוכנה יודעת לאתר את כרטיס הזיכרון שאתחל במכשיר (או לא אתחל ולאתחל אותו באמצעות כלי מצורף P-Format) וקורא את רשימת הקבצים בתיקיות שהמכשיר קורא (melody/image/photo/cam/media/mp3).

מאחר שהמכשיר Samsung 770 כותב את המידע מוצפן על הכרטיס יש צורך ביצירת קובץ מפתח שבאמצעות קובץ זה יהיה ניתן לפענח את המידע וכמובן להצפין את המידע שאנו רוצים להוסיף. יצירת קובץ המפתח חיוני מאוד לעבודה (קריאה / כתיבה של קבצים מהכונן הקשיח לכרטיס זיכרון וההפך). מידע נוסף ואופן יצירת קובץ המפתח מתואר בקובץ העזרה של התוכנה (קובץ DOC בעברית).

תוכנה microSD 770 Explorer מתמקד בקריאה וכתיבה לכרטיס ולא מתפרסת על תחומים נוספים כגון קריאה וכתיבה למכשיר דרך חיבור USB ולכן משתמשת בתוכנת PClink 2003 עלמנת לבצע פעולה זאת (פעולה חד פעמית ביצירת קובץ המפתח).
עקב התמקדות בתחום אחד בלבד תוכנת mSD770e הינה יציבה מאוד ומהירה מאוד.

ישנה את תוכנת Cardache 770 שבגדול עושה אותו דבר אך יש לה מספר תוספות כגון קריאה/כתיבה קבצים למכשיר דרך ה USB. אך יש לה תקלות וקריסות ומהירות כתיבה / קריאה מהכרטיס ירודה (mSD770e עובדת במהירות של כ x2.5 מ Cardache 770 בכרטיס הזיכרון הסטנדרטי של 64MB ואף מהר עוד יותר בכרטיסים גדולים יותר).
הינה השוואת מהירות כתיבה לכרטיס של קובץ בגודל 15,728,640 (15MB):
microSD 770 Explorer:
0:36:12 ~ 37 seconds
425kb per second

Cardache 770:
1:47:91 ~ 108 seconds
146KB per second

אני ממליץ לך לנסות את 2 התוכנות לעבוד עם הנוחה לך יותר (וכמובן להתפשר בין פונקציות רבות לבין מהירות ויציבות) כמו כן תמיד אתה יכול לעבור מ Cardache 770 ל mSD770e - אין צורך ליצור קובץ מפתח חדש ל mSD770e אם יצרת כבר ב Cardache 770 - פשוט תשים את קובץ המפתח <Phone Number>.ch7 בתיקייה של mSD770e והפעלה הבאה פשוט תופיעה הודעה להמיר את הקובץ ל mSD770e או לא.
ישן 24-03-2007, 23:34
צלמית המשתמש של SAAM007

mSD770e v0.5.4 ו- צלצולים MMF

לכל מי שמעוניין מצאתי עוד תוכנה שממירה WAV ל MMF (MA2)
http://smaf-yamaha.com/tools/licens...ocid=wscma2s210
או WAV ל- MMF (גירסאות MA2 / MA3 / MA5 / MA7) + מוסיף אפקטים :
http://smaf-yamaha.com/tools/license.php?ocid=wsd110

עכשיו זה לא כל כך משנה עם איזה תוכנה אתם ממירים (אלה שמופיעות בתגובה זאת, TuneBite או www.Media-Convert.com) הבעיה היא שהמכשיר לא מנגן קבצי MMF שגדולים מ 64KB - זאת הסיבה שחלק מהקבצים שממירים לא עובדים - הם גדולים מ 64Kb.

אני ממליץ להשתמש בתוכנת עריכה על מנת לחתוך את ה MP3/WAV לקטע בארוך של כ 15-20 שניות ולשמור אותו ב WAV MONO 8K ואז להמיר אותו ל MMF עם התוכנה הראשונה שמופיעה פה. פשוט וקל. רק תוודאו שהקובץ MMF לא גדול מ 64KB אחרת הוא עדיין לא יעבוד.

------------------------------------------------------------------------------------------------

כמו כן גם עידכנתי את microSD 770 Explorer. גירסה חדשה v0.5.4
שינויים:
1. תמיכה בכרטיסי זיכרון FAT12.
2. נוסף מספר הקבצים בתיקיה נוכחית מעל רשימת הקבצים.
3. כאשר לוחצים על הלוגו של התוכנה כעת נפתח תפריט עם אפשרות לראות שינויים בתוכנה / קישור לאתר / קישור ליצירת קשר.
4. תיקון באג קטן בביטול העתקה שגרם לקריסת התוכנה בגירסה v0.5.3.
5. ב P-Format כעת מופיע מערכת קבצים בכרטיסים שנמצאו.

קישורים להורדה זהים לאלו שניתנו בעבר.
ישן 26-03-2007, 08:12
צלמית המשתמש של SAAM007

איך "להוריד" צלצול מהאתר של פלאפון

טוב מי שעדיין אוהב את הצלצולים שפלאפון מספק בתשלום אבל לא רוצה לשלם:
(המדריך מסביר בקצרה איך להוריד את הקובץ MID מהאתר ולהפוך אותו ל MMF - ניתן להשתמש ב microSD 770 Explorer להעביר אותו למכשיר Samsung 770 או בדרכים אחרות למכשירים אחרים).

1. כנסו לאתר של פלאפון ותבחרו את הצלצול שאתם אוהבים.
2. לחצו כפתור ימני על סמל האוזניות מצד שמואל למכשיר ובתפריט ישפתח בחרו Copy Shortcut או העתק קיצור.
3. פתחו דפדפן חדש ובכותבת תדביקו את מה שיש בזיכרון - זה יהיה משהו כזה:
4. תשאירו רק מה שבתוך הגרשיים:
5. לחץ Enter או על לחצן GO על מנת להוריד את קובץ MID.
6. רוב הסיכויים שהקובץ יפתח בנגן המותקן במחשב ויתחיל לנגן.
7. שמור את הקובץ MID למחשב (אני יראה ב Media Player 11) - כפתור ימני -> קובץ -> שמור בשם
8. כעת שמרנו את הקובץ MID במחשב וכל מה שנשאר לעשות זה להמיר אותו ל MMF
9. אני עובד עם תוכנת חינם של Yamaha - SMF Sound Decorator
ניתן להוריד מ:
http://smaf-yamaha.com/tools/downloads.html
10. בתוכנה זו יש לעשות Open לקובץ MID ששמרנו. לבחור את ה Voice Set (מופיע ככובים שם - כדור הארץ וכאלה). אני ממליץ לנסות את כל ה Voice Sets (לשנות לשמור לשנות לשמור בשם אחר).
11. כעת יש לכם קובץ MMF תעבירו אותו למכשיר ותהנו.
ישן 26-03-2007, 18:12
צלמית המשתמש של SAAM007

לצערי אין חדש...
בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי shlomiaivas שמתחילה ב "סם אין חד/ש בפריצת הבלוטוס?? אני מת לזה כבר!!! תעדכן בבקשה"

אני מדי פעם מתעסק עם QPST ומוריד כל מני תוכנות דומות אבל אין התקדמות של ממש בקשר לBlueTooth ולא בקשר למשחקים (וגם לא בקשר לאלגוריתם הצפנה של המידע על הכרטיס).

ה BREW במכשיר מן נעול. זאת אומר אפשר לגשת אליו ולקרוא ממנו ולכתוב אליו אבל אי אפשר לראות את רשימות הקבצים או משהו כזה.
אני מנסה בהרבה דרכים לנסות להוריד את ה Firmware של המכשיר אבל ללא הצלחה. QPST נתקע ועוד תוכנה אחרת שניסית (שאני לא זוכר את שמה בדיוק אבל משהו גם עם PST נתקעת עוד יותר מוקדם מ QPST ועושה RESTART למכשיר.
אם למשהו יש גירסה כלשהי של Firmware של המכשיר השמח לקבל (הגירסה הראשונית שבה היה עדיין ניתן לראות את תוכן תיקיות ה BREW או גירסה יותר מתקדמת או אפילו את הכי חדשה) בשביל לנסות לאתר את האלגוריתם ההצפנה למכשיר.
ישן 27-03-2007, 22:39
צלמית המשתמש של SAAM007

microSD 770 Explorer v0.5.5

הקופסא הצבעונית חוזרת עם שיפורים נוספים.
דף הבית:
http://www.saam007.com/?page=mSD770e

להורדת גירסת התקנה (5mb):
להורדת גירסה ללא קבצי DLL / OCX : (לא ממולץ אם לא התקנתם בעבר) (300Kb):
קובץ הסבר בעברית (גירסה ישנה יותר v0.5.3)
http://www.saam007.com/mobile/mSDexplorer.doc

מה הקופסא הצבעונית microSD 770 Explorer v0.5.5 יודעת לעשות:
* שני מצבי תצוגה - רגיל וקומפקטי.
* איתור כרטיס זיכרון שאותחל ע"י סאמסונג 770 (או התוכנה עצמה באמצעות P-Format). כרטיסי זיכרון FAT16 ו- FAT12.
* איתחול מחדש של כרטיס הזיכרון (לאחר שזוהה).
* קריאת רשימת תיקיות המכשיר ורשימת הקבצים בתיקיות אלו (הצגת קבצים עם סמלים לידם המייצגים את סוג הקובץ).
* מחיקת קבצים, שינוי שמות קבצים והעברת קבצים מתיקייה לתיקייה בכרטיס.
* העתקת קבצים מהכרטיס ולכרטיס (מותנה ביצירת קובץ מפתח בגודל שווה או גדול מהקובץ המועתק).
העתקת קבצים לכרטיס מתבצעת בשלוש דרכים:
1. גרירת קבצים מ Windows Explorer לרשימת הקבצים בכרטיס או לרשימת התיקיות בכרטיס (במצב רגיל או קומפקטי).
2. במצב רגיל - לחיצה על לחצן העתקת קבצים לאחר שנבחרו הקבצים ברשימת הקבצים בכונן הקשיח. או גרירת הקבצים מרשימת הקבצים בכונן הקשיח לרשימת קבצים בכרטיס או תיקיות בכרטיס.
3. במצב קומפקטי - לחיצה על לחץ העתקת קבצים ובחירת הקבצים בחלום שנפתח.
* יצירת קובץ מפתח בגודל מותאם אישית (בין 1Kb ל 1000000Kb - למרות שלא הייתי ממליץ ליצור קבצים גדולים מ 100MB) בשיטה של קובץ אמיתי וקובץ רוח.
* בדיקת אם שוחררה גירסה חדשה מהתוכנה עצמה.
* ממשק בעברית ובאנגלית כמו כן ניתן לשנות משפה אחת לשניה במהלך עבודה (כמו כן התוכנה מוכנה להוספת שפה שלישית ויותר).
* שמירת העדפות התוכנה בRegistry ברמה של המשתמש - אם יש יותר ממשתמש אחד במחשב כל משתמש יכול לשמור את העדפות שלו.
* מזהה קבצי מפתח של Cardache 770 גירסאות v0.4 ו v0.5 וממירה אותם לקבצי מפתח ש mSD770e עובדת איתם.

כל זה בלי התפשרות על מהירות קריאה/כתיבה ויציבות.

P-Format (כלי מאוחד עם mSD770e):
כלי שמאתר כרטיסי זיכרון FAT12 או FAT16 ונותן אפשרות לאתחול את הכרטיס על מנת שיעבוד במכשיר Samsung 770 (וכמובן mSD770e).
ישן 05-04-2007, 19:07
צלמית המשתמש של SAAM007

microSD 770 Explorer v0.5.7

ושוב עידכון נוסף לקופסא הצבעונית
והפעם עידכון במהירות כתיבת קבצים מרובים, אפשרות הגדלת המסך למסך מלא, תצוגה מקדימה לתמונות ועוד.

אתר הבית:
http://www.saam007.com/?page=mSD770e
גירסת התקנה (2.8MB):
גירסת קבצי הפעלה ללא DLLs (300K) :

-----------------------------------------------------------------------------------------
וקצת השוואות מהירות בין גירסאות שונות:

microSD Card: 64mb

Sector/Cluster: 512 bytes / 8 Sectors

Test #1 : Copy 1 Big File to mSD
Files/Files Size: 1 / 15,728,640 bytes
Results #1
Cardache v0.5 - 01:49 => 144,299 bps
mSD770e v0.5.5 - 00:36 => 436,906 bps
mSD770e v0.5.7 - 00:36 => 436,906 bps

Test #2 : Copy 100 Small Files to mSD
Files/Files Size: 100 / 2,129,902 bytes
Results #2
Cardache v0.5 - 00:28 => 76,067 bps
mSD770e v0.5.5 - 00:16 => 133,118 bps
mSD770e v0.5.7 - 00:11 => 193,627 bps

Test #3 : Delete 100 Small Files from mSD
Files/Files Size: 100 / 2,129,902 bytes
Results #3
Cardache v0.5 - 00:00*
mSD770e v0.5.5 - 00:08
mSD770e v0.5.7 - 00:03

* Cardache לא באמת מחק את הקבצים מטבלת ה FAT אלא רק את שם הקובץ מהתקייה וגרם לקריאה שגוייה של מקום פנוי.
מהירות כתיבה/קריאה של microSD 770 Explorer עולה עם שימוש בכרטיסי זיכרון גדולים יותר ולכן בוצע השוואה בכרטיס הקטן בו מהירות הכתיבה/קריאה הנמוכה ביותר.

נערך לאחרונה ע"י SAAM007 בתאריך 05-04-2007 בשעה 19:10.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:27

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר