לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2006, 07:34
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
למה רק בבגדד?

למה בישראל לא שורפים מסגדים?
מדוע ישראל לא משתמשת בשיטה הכי עתיקה בעולם להרתיע טירור?
ומהי השיטה הכי עתיקה הכי טובה הכי אמינה?
שיטת השכר והעונש.
ומה צריך להיות העונש על הטירור אם לא לדפוק את הפלשתינים עד העצם?
להראות להם שהטירור שלהם מרחיק אותם ופוגע באושיות הקיום שלהם?
שריפת מסגד בישראל על כל קסאם שנורה על שדרות או כל ישוב אחר.
היש עונש יותר מרתיע מזה?
חישבו על זה. כמה מסגדים יש במדינת ישראל?
100? 1000? תוך חודשיים שלושה חדשים עד שנה לא יהייה מסגד אחד קיים על תילו במדינת ישראל.
ברגע שנשרוף מסגדים פלשתיניים נכניס אותם להלם ודיכאון כזה שלא יצאו ממנו.
והרי מהו ניצחון? הכנעה זה נצחון.

יש מלחמה בין העם היהודי והאיסלאם
ובמלחמה הזאת צריך לנצח.
לנצח פירושו להשתמש בכל האמצעים הדרושים.
ראו מה קרה בעיראק.
האמריקאים הסתבכו והפסידו את המלחמה כלומר הם תמיד ניצחו בקרב אבל הפסידו כי הם השתמשו בשיטות האינפנטיליות שלנו כמו אוכלוסיה חפה מפשע וכל הבולשיט הזה.
נכון שבתל אביב שקט ונכון שכל עוד ובתל אביב שקט אתם השמאלנים אדישים אבל בשדרות רותח ובנגב המערבי חם מאוד וקסאמים נורים שם מידי יום ביומו ולכן כיהודים טובים אנחנו בימין לא אדישים לסבל של אחינו כמוכם השמאלנים וחושבים כל הזמן על פתרונות מוצלחים כדי להכניע את יצר הרצח של האוכלוסיה הברברית האיסלמית שהבאתם לכאן ונתתם להם רובים וגושפנקא לרצוח בנו.
הדבר הראשון שצריך לעשות זה להתנתק מאמריקה.
אחר כך לשים 100 משאיות נושאות קני רקטות בגבול. שהצבא ישמור עליהם שמירה היקפית ועל כל קסאם יש לשלח 1000 רקטות לעבר מרכזי אוכלוסיה ברצועה ולשרוף מסגד לפי רשימה שתבחר ותפורסם.
מסגד אל אקצה בירושלם יהייה בשלב מסויים של הרשימה נאמר במקום ה100 וזאת תהייה התשובה לרצחנות הטירוריסטים.
זאת תהייה הכנעה של האוייב שיבין שהטירור עולה לו במחיר בלתי נסבל ואפשרי.

ראו מה קורה בשדרות.
עיר מתפוררת כמעט נטושה שכל מי שרק יכול היה מבחינה כלכלית עזב אותה.
המרכז המסחרי שהיה פעם שוקק נטוש היום ואיזור התעשייה בקושי חי.
אשקלון בדרך.
אני מת על ההצהרות התבוסתניות האלה של השמאל ההזוי והפסיכוטי הלך לנו על המדינה.
כל הזמן הם אומרים אסור להתעסק עם הברברים,אסור לעצבן אותם,אסור לפגוע בהם שאוי ואבוי לנו אם נעשה כך ובנתיים הם נוגסים בנו רוצחים בנו לאט לאט.
יש להם זמן ככה הם אומרים הברברים.מתי שמעתם לאחרונה את הנאום של נסראללה שאומר אני לא אשחרר את ירושלים אבל מי שיבואו אחרי יעשו זאת ובעזרת אללה.
היום עכשיו עומדות בפני מדינת ישראל שתי משימות חשובות שעליו לעבור אותן בהצלחה אם חפצי חיים אנחנו.
המשימה הראשונה ואולי החשובה ביותר היא לחסל את איראן.
זה ברור שברגע שיהייה ברור שאיראן בונה את הפצצה יהייה עלינו לתקוף אותה בעזרת האטום שלנו ולהחריב אותה ואת הפוטנציאל ההרסני שלה.
באמצעים קונוונציונליים לא נוכל לעשות זאת.
המשימה השנייה היא לדכא את הפלשתינים עיי בניית ישובים בתוך מרכזי הרצח שלהם ושריפת מסגדים והחרבת שכונות שלמות מהם יוצאים פיגועים ומשלחי קסאמים.
היום עדיין יש לנו את היתרון הצבאי חרף משטר מוכה ומושחת.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo41.gif]
להחזיר את מדינת ישראל לעם היהודי
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo41.gif]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2006, 19:01
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
דמגוגיה ליגה ז'. רבין ז"ל נרצח ע"י אדם אחד. אם אתה יודע על מעורבים נוספים, לך תתלונן.
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "תהלוכות עם ארונות קבורה, הסתה, רצח ראש ממשלה, חילופי שלטון"

מה שאבסורדי זה שאתה בא אח"כ לבלבל ת'מוח כנגד כותבי קונספירציות, כאשר אתה עושה חיבור
בין הפגנות לבין רצח רבין ז"ל.
בכל מקרה, שום דבר לא ישנה את העובדות: אוסלו הכניס לכאן ארגון טרור ענקי, חימש אותו, ונשק
זה הופנה כנגדנו. את הגדרת אוסלו כסוס טרויאני לא המציא הימין. פייצל חסיני הוא שאמר זאת
בראיון האחרון לפני מותו ב2001. 5 שנים קודם לכן אמר נבית שעת', ממתוני פת"ח, שכשיקרוס
ההסכם "יהיו לנו 30,000 חמושים בשטח שיש בו מידה רבה של ריבונות". הימין לא היה צריך לנבא
שחורות, הוא פשוט טרח להקשיב לפלסטינים, בזמן שהשמאל היה עסוק בלחגוג את השלום ולהסביר
למשפחות הנרצחים ש"מטרתם של ארגוני הטרור היא לשבש את נתיב המו"מ, ולכן אל לנו לשחק
לידיהם"...
ישן 25-11-2006, 19:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הייתה הסתה, ולא התלוננת במשטרה?...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "טוב, נרד לרמה שלך, כי אין מוצא אחר."

התהלוכה הדמגוגית שלך התקיימה שנה וחצי לפני הרצח, וארון הקבורה היה לציונות ולא לאף אחד
אחר. אתה מבין, הניסיון השלומיסטי (למדתם הרבה מהספרים של אורוול) של הוורסיה שלכם ל"משרד
השלום", להפוך את אותה צעדה לקשורה באיזושהי צורה עקיפה והזוייה לרצח רבין ז"ל, לא יכול לעבוד
על מי שיודע במה מדובר.
הייתה צעדה ובה ארון שכתוב עליו "רבין ממית את הציונות". אפילו העילגים ביותר מהמחנה שלך
מבינים מי כביכול שוכב בארון הזה - וכולכם בחרתם לשקר ולטעון שכאילו רבין הוא זה שהארון מיועד
לו. ככה זה להסית ואז לגלגל עיניים ולטעון שהצד השני מסית - לא המצאתם כלום, אורוול תיאר אתכם
עוד לפני שידעתם שאתם כאלה (חלקכם עדיין לא יודע שאתם כאלה...)...
ישן 27-11-2006, 02:39
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שוב ניסיון נלעג להפיכת היוצרות: קודם מפזר שקרים, וכשנתפס - מתלונן על פאראנויה...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "יא אללה, איזה פאראנואיד, אתה ישן עם האצבע על ה ENTER ?"

אתה קשרת את ביבי להסתה באמצעות אזכור הפגנה שאירעה שנה וחצי לפני הרצח, ושהקישור
היחיד שלה לרצח, נעשה בדיעבד, יותר משנה וחצי אח"כ - במטרה לחבר את ביבי לרצח. אתה
אמנם אורווליאני מיומן, אבל כפי שציינתי קודם - בשביל להצליח למכור ת'סחורה הפגומה שלך, אתה
צריך ציבור שלא מכיר בכלל את האמת (או ציבור שמפחד ממך מספיק בכדי לקבל את הוורסיה שלך
לאמת...).
ברור שאני באופן באופן אישי איני לקוח שלך. אתה מנסה לשקר למי שלא מודע למציאות, אבל מה
לעשות שאין לי עניין לסייע לך ולדומיך, בקמפיין הסילוף שמטרתו חיבור הימין המתון לרצח רבין, ע"י כך שאתעלם מהשקרים.
ישן 29-11-2006, 06:37
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
אולי לך אין את היכולת לראות את הפגמים של עצמך, מיסטר פרפקט
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ממש מצב מאוזן. "שני הצדדים אשמים באותה המידה". אתה אובייקטיבי כמו האו"ם..."

אני גם לא טענתי ששני הצדדים אשמים באותה מידה.

אבל מה שבטוח זה שאין צד אחד שהוא אשם לגמרי והשני צודק לגמרי
40 שנה של התנהלות צודקת מצד ישראל מול התנהלות פושעת של הפלשתינאים - זהו משפט לא נכון מכל אספקט אפשרי.
אנחנו מנסים כרגע לפשר ולגשר ולתקן ולשפר וליצור מחויבות הדדית לקיום
הסכמים, אבל עם גישה כמו שלך של: קודם יתקנו את דרכיהם ואחרי זה נדבר
נגיע בדיוק למקום שבו אנחנו נמצאים היום שאין לנו אפילו עם מי לדבר מאחר
וביטלנו את הלגיטימיות של כולם, החל מאיסמעיל הנייה ואבו מאזן ועד אחרון הילדים
המסכנים במחנות הפליטים.
ישן 29-11-2006, 06:53
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

המרחק בינינו לבינם בכל הנוגע ל"מי צודק", הוא עצום. שיצמצמו את המרחק, ונדבר...
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אולי לך אין את היכולת לראות את הפגמים של עצמך, מיסטר פרפקט"

המשפט שהגדרת כ"לא נכון מכל אספקט אפשרי", הוא משפט יותר מדוייק, מהמשפטים האחרים
שלך על "שני הצדדים", ושאר סיסמאות נבובות. הוא לא מדוייק, כי ודאי שגם אנו עשינו טעויות (אגב,
רובן דווקא היו כשהלכנו לכיוון הפייסני ללא שום סיבה נורמלית...), אבל הוא קרוב למציאות יותר
מאשר הטענה המטופשת על כך ש"שני הצדדים בלה בלה בלה".
ה"פשרות", ה"גישורים", ה"תיקונים" וה"שיפורים", אצלך, כולם מחייבים רק אותנו. אצלם, שהדרישות
מהן מצומצמות להחריד (סה"כ לוותר על הרצון והיכולת לרצוח יהודים), אין שום נכונות כזו - ובכ"ז אתה
מוכן לשלם במטבע קשה ולגרום לטראומה לאומית לרבבות יהודים שאינך אוהב. העיקר לא להעליב
את הערבים.
אין לי בעייה לדבר עם אחרון הילדים במחנות הפליטים, אבל מכיוון שבניגוד אליך, אני יודע שהוא
רוצה "הביתה" (ז"א למקום שאותו אב של סבא שלו ברח ממנו בגיל שנתיים...), ובית זה נמצא כרגע
בלב הרצליה - אני בספק אם זה יביא למשהו. אתה כמובן תעדיף להתעלם משאיפתו האמיתית,
ולנסות לפצותו בשטחים אחרים, וכל פעם תופתע מחדש שזה לא מספיק...
ישן 29-11-2006, 07:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

נבואתך כאן שקולה לתחזיות החומוס ששיגרתם אחרי אוסלו א
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "עוד מעט תגיד שהילדים במחנות הפליטים הם פצצות מתקתקות לעתיד"

גם אז בישרתם לנו על מה שיהיה ועל העתיד הוורוד...
אני מסתכל על המציאות כפי שהיא, ומנסה להקשיב גם לערבים. אתה מתעלם מהם (בסוג של גזענות
מטופשת במיוחד, שעובדת רק לטובתם ונגדך...), ומציע שניתן להם מה שלדעתך יספק אותם. הם
אומרים מראש שזה לא יספיק, ואז, אחרי שכבר ויתרת, מסתבר לך שתצטרך לוותר עוד - ואז אתה
חוזר על הרעיון של ויתור לפי קריטריונים שאתה מחליט שימצאו חן בעיניהם - ושוב נורא מופתע לגלות
שגם הפעם זה הספיק...
אתה ושיטתך זה כמו תיאוריית דומינו גרוטסקית במיוחד: במקום שהצד השני ימוטט אתכם אבן אחר
אבן - אתם מעדיפים למוטט עצמכם אבן אחר אבן...

ילדי מחנות הפליטים אינם חבורת ילידים דבילים כפי שאתה רואה בהם: מדובר באנשים בעלי תודעה
לאומית וחינוך לאומי, שאולי חסרים אצלך - אבל מצויים אצלם בשפע. הם לא מוכנים לוותר על מה
שלשיטתם נלקח מהם בזדון ובאכזריות, וזה שאתה מוותר בשמם, ממש לא מחייב אותם...
ישן 29-11-2006, 08:10
  מצפון מצפון אינו מחובר  

אתה שוב מתיימר לקרוא מחשבות, ולדעת את מחשבותי ודעותי
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "נבואתך כאן שקולה לתחזיות החומוס ששיגרתם אחרי אוסלו א"

אני לא יודע מתי היית לאחרונה במחנה פליטים
אבל ככל שזה היה לא מזמן, שהסתובבת להם בתוך הבית בציד אחרי מבוקשים
כך יקח יותר זמן לנקות את ראשם משנאה ולהחדיר קצת רצון לחיים שלווים

אני לא צריך לדבר איתך על מאזני אימה, ועל למי יש יותר מה להפסיד מהשני
לילד במחנה פליטים, שאבא שלו גם יליד המחנה, ואולי גם הסבא, אין יותר מדי
מה להפסיד, וכל זאת כי לנו הישראלים לקח קצת יותר מדי זמן לתקן כמה עוולות הסטוריות

תוספת:

ואין פה הדדיות ושני הצדדים אשמים באותה מידה
כל צד צריך לשאוף לתקן עוולות, לרצות וגם להתרצות

אבל צריך ! וזה מה שחסר אצלך, אתה לא רוצה ולא צריך לעשות כלום
השאיפות שלך הן לחזור לימי טרום האינתיפאדה הראשונים
ולשמר אותם לנצח

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 29-11-2006 בשעה 08:12.
ישן 29-11-2006, 08:25
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

רק לפני הודעה אתה חזית מה אני אחשוב בעתיד, וכעת אתה מתלונן על פחות מזה...
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה שוב מתיימר לקרוא מחשבות, ולדעת את מחשבותי ודעותי"

בכל מקרה, אני לא מתייחס למה שאתה חושב. מה שאתה חושב זה שבלונה שלומיסטית מהוהה
ועתיקה. אותי מטריד מה אתה עושה, ואני נתתי תיאור מדוייק של מה אתה עושה: מוותר, מחליט שזה
לא מספיק - ומוותר עוד - רק כדי לגלות שגם זה לא הספיק...
במחנה פליטים אין סיכוי לחיים שלווים, ועד שלא תציע פתרון שיבטל את מחנות הפליטים, מבלי
להחזירם לחיפה/יפו/רמלה, אין טעם בכלל שתבלבל ת'מוח לגבי נסיגות נוספות באיו"ש וגירוש עוד
רבבות יהודים. הבעייה מתחילה עם זכות השיבה, והנטייה המטופשת לדחות אותה לסוף, רק כדי
שתפוצץ את המו"מ, אחרי כל הנסיגות-חינם שתיתן להם בדרך...

שני הצדדים אינם אשמים באותה מידה. יש כאן רוצח ויש קרבן, ונכון שהם שניהם מעורבים בפשע,
אבל משני צידי האקדח...
ימי טרום האנתפאצ'ה הראשונה הם אכן גן עדן בהשוואה לגהינום שחוללה פה הנטייה הכרונית של
השלומיסטים לנסות לפייס את המקסימליסטים בצד הפלסטיני...
ישן 29-11-2006, 09:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

אני תמיד וקודם כל לטובתי, שהיא גם טובתך, מאחר ואני חושב על ישראל
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "החד צדדי מבין שנינו, הוא רק אתה - רק שאתה לטובתם (מתוך הנחה נואלת שזה טוב ל"שלום")."

על מנת להגיע לטובתי אני מודע שאני צריך לוותר להתגמש לקבל להחזיר וגם להבליג
אני לא מתיר את דמי, ולא מבטל את עצמי לטובת אף אחד
אבל אני לא עשוי ברזל, ומוכן לשמוע לדבר לנסות
בניגוד לגישתך המיליטנטית ולא מתפשרת

אני פועל לקידום האינטרס של מדינת ישראל בשלום ורגיעה ויציבות
אינטרס שבשביל לקיימו להגשימו, מה לעשות, צריך לגרום גם לצד השני לצאת עם משהו ביד
ככה זה מו"מ, בעסקים, בפוליטיקה וביחסים בינלאומיים
אם אתה ניגש לכל משא ומתן עם מסקנות כתובות מראש, חבל על הנסיעה ועל הבורקסים.
אתה אינך מוכן לשמוע אלא רק להשמיע
ישן 29-11-2006, 10:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מה שאתה רואה כטובתך, וטובתך (האמיתית), טובתי וטובת ישראל - הם דברים שונים בתכלית...
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני תמיד וקודם כל לטובתי, שהיא גם טובתך, מאחר ואני חושב על ישראל"

על מנת להגיע למה שאתה רואה כטובתך, אתה מוכן לפייס כל רוצח, לחמשו, לשחדו ולהתחנף אליו.
אתה חושב שאינך מתיר בכך את דמך, אבל ודאי שזה מה שאתה עושה בפועל.
אתה מיליטנט גדול ממני, רק שאצלך המיליטנטיות באה לידי בעקיפין - בחיזוקו של האגף הזה אצל
האוייב. האוייב רואה פייסנים-בכל-מחיר מסוגך - ומשתכנע ששווה להמשיך להלחם "עוד קצת,
והיאהוד נשברים"...

אתה לא נוסע למו"מ עם עמדות קבועות מראש, שכן לעולם לא ברור היכן נמצאים היום קוויך האדומים,
שאצלך זה שם קוד לגמישות פייסנית מופלגת. גם המו"מ אצלך מיותר. הרי בין כה, מחר תגלה שמה
שמסרת לא הספיק - ותציע עוד, ועוד, ועוד...
בעיניך מו"מ הוא דבר שהיהודים נותנים, והפלסטינים בתמורה מוכנים לקבל - לבינתיים. בכל פעם
שלא ירקו לך בפנים כשהצעת להם ויתורי-ענק, אתה רואה בכך נצחון גדול ל"תהליך השלום", ואז כשהם מבקשים עוד, "או שהקפאון יוליד אלימות" - מייד אתה מוביל קו נחוש להמשך הפייסנות
ש"ץחזק את היסודות המתונים" (אלה שמוכנים לקבל ממך ויתורים תוך כדי ירי, ולא רק לירות עליך...).
ישן 29-11-2006, 10:14
  מצפון מצפון אינו מחובר  

אני דיברתי עליך, למה אתה מתייחס אלי ולא אליך ?
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מה שאתה רואה כטובתך, וטובתך (האמיתית), טובתי וטובת ישראל - הם דברים שונים בתכלית..."

עוד הפעם הכל עובר עליך חביבי ?
נגמרו הטיעונים ?

אתה שוב ושוב ושוב נוקט באותה גישה של "אני יודע מה אתה חושב"

אז שב בצד וחכה
הר הגעש לא רק שלא ירגע, הוא יגדל וההתפרצויות הבאות יהיו יותר ויותר שורפות
אבל אתה מוכן לקחת את הצ'אנס.
אולי ירד מלאך מהשמיים והוקוס פוקוס, כולם אוהבים אותנו ומוכנים להכין לנו חומוס
לבנות לנו את הבתים לשרת אותנו, לשים לך חומוס צ'יפס סלט בפיתה ולהוביל לך את החפצים
מבית לבית.

תתעורר ותריח את החומוס, הסיר גולש, צריך להוריד מהאש.
להוסיף קצת רצון טוב, לערבב ולקוות שיצא משהו טעים.
אבל אם תסתכל ולא תעשה כלום, לא יהיה לך לא חומוס בדמשק ולא בתל אביב
אם תהיה תל אביב בכלל. וזה לפי שיטתך ולא שיטתי !
ישן 29-11-2006, 10:23
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שוב אתה מנסה להפוך את הדיון?:) ניסיון כושל...
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני דיברתי עליך, למה אתה מתייחס אלי ולא אליך ?"

אני לא יודע מה אתה חושב, שכן אני מתקשה להבין את ממלמלי הסיסמאות והמנטרות של דת
השלומיסטים. אני יכול לנחש מה עובר בראשיהם של מנהיגיכם, אבל אצל החסידים אני לא מתיימר
להבין מה גורם להם לוותר על חשיבה עצמאית...
הדימוי על הר הגעש הוא טוב - רק שהשלומיסטים חושבים לכבות את הר הגעש באמצעות שפיכת
עוד לבה רותחת לתוכו, במטרה שהיא תקרר את הלבה הרותחת שכבר בפנים...

המלאכים והחומוסים זה רעיונות שלכם. אתם אלה שמבלבלים ת'מוח על כך שהצד השני הפנים את
קיומנו פה - ומסרבים בנחישות לפקוח עיניים ולהסתכל במציאות בפנים (פוחדים שהלבה תשפריץ
עליכם?...).

לפי שיטתי, כנראה שלא נאכל חומוס בדמשק - אבל לפחות תהיה ת"א. בשיטתך, ת"א, אם תהיה,
תהפוך לבירה הפיננסית של פלסטין השלמה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:24

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר