לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2007, 19:36
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
חלומות...

יאללה שפכו... תספרו על החלומות שאתם זוכרים.. מפחידים. מוזרים.. מצחיקים...
החלום האחרון שלי היה שלשום והוא הולך ככה:
חלמתי שיש לי 2 כלובים אחד על השני. למטה היה ארנב ומלמעלה היו 2 אוגרים. פתאום אני רואה שהאוגרים מתרבים והגיעו איכשהו לכלוב של הארנב והתחילו לאכול אותו.. הוצאתי את הארנב מהכלוב ופתאום הוא מתחיל לברוח לי.. אני מחזיקה אותו חזק ואז באמצע הוא נפתח ומבפנים זה נראה כמו עוף... אני וחברות שלי עשינו הלוויה על הספסל שמתחת לבית.. פתאום צצה מאחור בריכה ענקית עם קרקע בצבע שחור והמים היו ירוקים.. אחת החברות שלי התפשטה והיה לה בגד ים.. וכל השאר התפשטו וגם להם היה בגד ים מתחת לבגדים.. אז גמאני הורדתי את הבגדים.. קיצר נכנסנו לבריכה והמים היו רדודים.. ופתאום המים נעשו עמוקים ואני טובעת.. ואז משומקום האקס שלי בא ומציל אותי.. הוא מחבק אותי חזק ומראה לי משהו שהוא הוריד מהפלאפון.. ואז התעוררתי...
חפרתי.. אבל החלום היה ממש מוזר מישהו יודע מה המשמעות?.. ולא.. אני לא מתגעגעת לאקס שלי... יש לי חברה ואנחנו מאושרות
תורכם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2007, 21:11
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
החלום הכי מוזר !!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "חלומות..."

זה היה לפני איזה שנה... יום לפני המיוני צוות אוויר שלי אחרי שכבר דחו לי אותם פעמיים...
אני חולם שאני בדרך למיונים אבל משום מה אני חייב לראות איזה הצגה, אז אני הולך להצגה ואז יוצא והלימוזינה שלי (חחח לא יודע למה דדוקא חלמתי ככה) באה לאסוף אותי..
אנחנו נוסעים למיונים ופתאום טלפון, אני עונה ואומרים לי - שלום מדברים ממדור צוות אוויר, אתה לא צריך להגיע היום. אז אני אומר לה- מה עןד פעם דחיתם לי ? אז היא אומרת, לא אתה לא צריך להגיע בכלל אתה פסול לגמרי. אז אני צועק "מה למה !?!" אז היא אומרת "שמע לא נעים לי להגיד לך את זה אבל זה בגלל שאתה סגול, אנחנו לא מקבלים סגולים לקורס טייס" ואז אני מסתכל למטה ורואה שאני כולי סגול כמו ברני ואני צועק לה "זה לא בסדר, זאת אפליה, אתם לא יכולים סתם ככה לפסול אנשים בגלל שהם סגולים" אני ממשיך עם מיני קללות ומנתק.
אז התעוררתי וראיתי שאני לא סגול והגיע הזמן לקום למיונים .

ישן 20-01-2007, 21:46
צלמית המשתמש של Little Kiwi
  Little Kiwi Little Kiwi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.06
יש הרבה...

הכי הזוי-

חלמתי אתזה בתחילת כיתה י' :] (לפני שנתיים וחצי)

הייתי עם אמא בקניון קרוב למקום עבודה שלה, וחיפשנו כל מיני אביזרים כדי שאני אתחפש לצרפתייה ונעבוד על אנשים (?!!) באיזשהו מקום אמרו לנו לחזור עוד רבע שעה אז יצאנו לחנייה לסיבוב עם האוטו ובדיוק פגשנו שם חברה טובה שלי. אז היא באה איתנו.. ופתאום היינו רק אני והיא במכונית שנסעה במהירות מופרזת ברחובות מרכז העיר שלנו .
ואז פתאום היינו במקום חשוך עם הרבה חומות וקירות גבוהים.היה לה אקדח והיא הייתה לבושה במעיל עור שחור (דבר לא אופייני לה מאוד..כולה פקאצה צבעונית ). היא התחילה לירות לכל עבר ומה שיצא מהאקדח היה נוזל זרע אבל נשמעו קולות ירייה. ככה הכל מסביב היה מלא ב"שפריצים" של זרע. היא אמרה לי להחזיק רגע את האקדח ופשוט שמה לי אותו ביד. נזל זרע מהקנה על היד שלי. נגעלתי מאוד..איככ! שפיך בלתי מזוהה.. היא אמרה לי לירות אבל רק בהיתי בה. הייתי בהלם. היא לקחה לי את האקדח מהיד והמשיכה לירות.. יצאו שאריות זרע ואז התחיל לצאת דם בכל יריה. כל החומות היו שפריצים של זרע ודם.
היא אמרה לי לרוץ וברחנו ממשהו..הגענו לחצר של הבית של סבתא שלי כמו שהיה בזמן השיפוצים,הרוס ונטוש..נראה כמו בית בשלבי בנייה . היו שם על הדשא 4 אופני כושר עם מסך פלזמה קטן מעל הקידון, ועל כל אחד מהם יושב מישהו מוזר.. הכי אני זוכרת שהייתה ילדה שהפנים שלה שרופות, היו לה צמות מפורקות כאלה..בכלל כל השיער היה פרוע,והשיניים שבורות וחסרות.. הייתה לה הבעת פנים מוזרה.. נראה לי שהיא בכתה.. היא נראתה ככה כי היא ניסתה להתאבד כי נגמר רמת אביב ג' (?!). הגיעה עוד חברה, ועוד מישהי מהכיתה. היו עוד כמה בנים שאחד מהם גבוה וחתיך שהיה לו אוטו, וכל מה שרצינו היה לברוח מהמקום הזה..אז חיבקתי אותו וביקשתי ממנו יפה חח. הוא הסכים רק בתנאי שאני אראה לו את החזה שלי. הסטתי את צווארון החולצה שלי והוא הסתכל פנימה. הוא חיבק אותי ואמר "טוב, אבל רק חצי דרך כי ראיתי את זה עם חזייה". ישבנו כל זוג על אופניים בצורה מוזרה ביותר.. אני ישבתי מלפניו והוא חיבק אותי.. ככה ישבנו ו"נסענו" (אופני כושר לא זזות :|).. ואז נשמע "דינג" שאומר שעברה חצי דרך. אמרתי לו וכולנו קמנו ונכנסנו לאוטו. נסענו ובסוף הרחוב של סבתא התעוררתי

נערך לאחרונה ע"י Little Kiwi בתאריך 20-01-2007 בשעה 21:51.
ישן 20-01-2007, 22:06
צלמית המשתמש של Little Kiwi
  Little Kiwi Little Kiwi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.06

נזכרתי בעוד משהו..גם מכיתה י'.. דצמבר נראה לי

השלמתי בחלום עם מישהי שהייתה החברה הכי טובה שלי (לא דיברנו במשך שנה וחצי..השלמנו במציאות 5 חודשים אחרי החלום) אבל עדיין היינו קרות אחת לשנייה. קבענו שנצא בערב שישי. התארגנו ביחד ויצאנו.. הלכנו לבצפר,לכיתה שלנו. בחוץ הכל היה אפור וחורפי, והיו רק כמה ילדים בודדים מהכיתה. פתאום הגיע בחור רוסי גבוה ויפה ואמר לי שאני צריכה להתחתן איתו.
בחלום הייתי בת 16 (היו חסרים לי חודשיים ל16 במציאות), ועברו שנתיים במהירות מול העיניים שלי, אני מתכוונת שראיתי כמו שמריצים קלטת וידאו והכל הולך מהר. נהייתי בת 18 והתחתנו. שוב עברו שנתיים במהירות והייתי בת 20 בקניון רוטשילד. הייתי עם חברה טובה שלי, והייתי בסוף ההריון הראשון שלי. כל הקניון היה שונה.. לבן משלג ומקושט לכבוד הקריסמס(?!) הסתכלתי על עגילים שהחלטתי שהם עגילים רוסים(?!2)..
זה עבר מהר ופתאום הייתי במיטת יולדות וילדתי את התינוק הראשון שלי. לא ראיתי אותו, ולא ידעתי את מינו.
שוב עברו שנתיים במהירות והייתי בסוף ההריון השני שלי באותו מקום עם אותה חברה. הייתה לי סוכריה אדומה פשוטה על מקל, ופתאום היא נבקעה לי בפה ויצא מתוכה נוזל של סוכריה. קפאתי לרגע במקום ונהייתי עצובה, כי ידעתי שמתי שנשברת הסוכריה זה סימן שעומדים למות.
פתאום כל החיים שלי בחלום עברו לי במהירות מול העיניים ושוב על הייתי על מיטת היולדות. לבשתי חלוק יולדות לבן, המיטה הייתה לבנה, והכל מסביב היה לבן וחשוך, ושליו.
ילדתי את התינוק השני שגם אותו לא ראיתי וגם את מינו לא ידעתי.
נגמרה לי הסוכריה וראיתי את עצמי מתה, שלווה ויפה על המיטה.

קמתי עצובה חח

ישן 20-01-2007, 22:06
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
לי היו כמה חלומות מטורפים, וכמה מגניבים

באחד, הייתי במערה של גונדור בשר הטבעות, ההיא ליד הנהר
והייתי המאבטח של פרודו, בדרך שלו לאיזה מקום.
התחלנו ללכת, ופתאום מלא אנשים לבושים כמו אורקים קטנים, עם צבע ירוק מרוח על הפנים שלהם, התחילו להילחם בנו... זה היה ממש מגניב D:
אחר-כך הגענו לאיזו מערה מוזרה והיה שם שלד גדול מאוד בצבע אדום עם עיניים זוהרות,
והוא רצה להרוג אותנו... אחרי שנלחמנו בו, פרודו שהפך לסם לקח לו את הטבעת שהייתה על האצבע שלו

בחלום אחר, חלמתי שאני וכמה חברים שלי מזמינים פיצה ואז שורפים את הקרטונים
אחרי זה הפכתי לסוכן חשאי, מצאתי את עצמי רץ לאיצטדיון פוטבול ובאוזניה אומרים לי שאני צריך למנוע פיגוע ממש גדול, ומולי רצו כל הזמן נשים וילדים
אחרי שהגעתי קרוב לשער של המגרש, הכל נעלם וראיתי קיר לבן, עם צבע וכלי צביעה לידו.

בעוד חלום, חלמתי שאני נמצא עם עוד שני חברים אצל מגדת-עתידות, והיא נותנת לכל אחד מאיתנו פיגיון עם כוחות קסם... היה אחד צהוב, אחד שחור ואחד לבן... חבר אחד לקח את הצהוב, השני את הלבן, ואני את השחור. אני בחנתי אותו, והנדן שלו היה שחור-כסוף ומעוצב כך שיוצאים ממנו כל מיני זיזים חדים של מתכת, והייתה שם גם גולגולת מוטבעת... זה היה פיגיון ממש מגניב!
אחרי זה האישה נתנה לי דף שבו היו הקסמים שהפיגיון יכול לעשות והסברים לגבי כל קסם...
הזוי לחלוטין :/

ישן 21-01-2007, 11:19
  wizi wizi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.06
חלומות על מווות...

חלום ראשון -
חלמתי שאני לבוש במדי חייל, ואני בתוך יער גדול כמו אלה שבדרום אמריקה.. אני רץ רץ ויש עוד מלא אנשים איתי שרצים שהם גם חיילים. אני מרגיש שיש לי קסדה כבדה על הראש ו-ווסט כבד שמכבידים עלי לרוץ. אני רץ רץ רץ ופתאום אני נופל לבור. אין לי מושג מה קורה אני צועק לעזרה צועק שיעזרו לי פתאום בא אלי אחד מלמעלה אני חושב שהוא בא לעזור לי, אבל הבן אדם הזה שולף רובה ומתחיל לירות בי. באותו רגע הרגשתי כאילו הוא יורה לי בחזה.. קמתי בבהלה בקטע כזה של נשימה עמוקה.. איזה מבהיל זה היה.

וחלום שני.. חלמתי שאני בהלוויה של עצמי (O_o).. חלמתי שאני עומד בשיחים ומסתכל על ההלוויה של עצמי, אני שומע מלא אנשים בוכים אבל לא הצלחתי לראות את הפנים של אף אחד, כולם לבושים שחור עם כובעים שחורים או בדים שחורים שמכסים להם את הפנים ככה שלא הצלחתי לראות כלום. ופתאום אני קולט שקוברים אותי בארון (WTF ? אני יהודי) ואז אנשים שמים לי על הקבר דגל של ארצות הברית ויורים באוויר.. כמו בסרטים שקוברים חייל אמריקאי.

והיה לי עוד חלום אחד שקלטתי באמצע החלום שזה חלום :|
חלמתי שאני מתעורר משינה (לא באמת התעוררתי.. אלא בחלום התעוררתי) ואז אני יוצא מהחדר שלי והולך לסלון אין אף אחד בבית (בדיוק הבית שלי היה בשיפוצים אז הכל היה מבולגן) התחלתי להבהל אז צילצלתי לשכנה בבית היא לא ענתה. אני חוזר לחדר פתאום אני קולט ילדה מהכיתה שלי יושבת לי על המיטה.. אני אומר לה "מה את עושה פה?" ומשום מה לא חיכיתי לתשובה שלה.. אני אומר (בקול רם) בחלום - "וואי זה בטח חלום צלול" ואז מרוב בהלה התחלתי לרדת במדרגות של הבית ובקטע הזה התעוררתי.

חלומות מוזרים :S

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:11

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר