לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2007, 20:21
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
בעקבות האשכול של נץ כחול - האמת מאחורי החתונה !

אני רק רוצה להגיד לכם שאתם בתור נערים ( אני מעריך בגילאי 13 - 18) שנמצאים כאן בפורום לא יודעים מה גוררת אחרייה חתונה כי אתם עדיין לא חושבים על זה. אני בא להזהיר אתכם וליידע אתכם במה שעלול לקרות לכם אם תסתנוורו מבחורה. תאמינו לי בחורות היום זה רק לסקס - אל תתנו להן לנצל אתכם !!!!

איזה כיף היה בהתחלה..זוכרים?..היינו יוצאים ביחד לבלות עם החבר'ה,מביטים זה אל זו בהערצה , באהבה, ובכיף , הכל היה מלווה בצחוקים..ובשיחות קלילות בראש טוב..

כמה דוגמאות להמחשה:

-כל מה שיוצא מפיך ואפילו אם מדובר על שטויות..
היא גורמת לך להרגיש הכי חכם בעולם.
-היא תמיד אבל תמיד תהיה מטופחת (שפתון חושני, מבושמת בבשמים-היקרים והנעימים ביותר), תמיד היא תתלבש באופן סקסי נעים ויוקרתי.
-והשיחות שיש בינך ובינה הן השיחות העמוקות ביותר שיש.
-והיא תגיד לך כמה שאתה יפה .. כמה שאתה חכם .. וכמה שאתה מקסים.
-ואיזה כיף שאתה קליל וספונטני.
ואתה מתוק כמו ילד קטן... והיא תצחק
מכל בדיחה שלך ותגיד לך
שאני מקווה שלא תשתנה לעולם...
אני אוהבת אותך היא תגיד לך כל רגע...
והפרפרים שאתה מרגיש בבטן..ממממ...
איזה כיף...
והסקס... וואו הסקס...
מה היא לא תעשה בשבילך...
היא תפנק אותך במסג' מטריף....
היא תלטף את שערך...

היא תפתח את כל החורים למענך...
ותגיד שזה הכי טעים בעולם,

היא תעשה כל מה שאתה רוצה...

ואיך אומר לכם... בתקופה הזאת אתה המלך
ובת זוגתך נשלטת על ידך כמו על ידי שלט רחוק.
אתה מרגיש שהחיים יפים ואין כמוך בעולם.

ואתה אומר לעצמך... היא האישה שאתה רוצה לחיות כל החיים לצידה...

אתה מחליט להתחתן...

אתם יודעים שכל זוג המתחתן יש את רגע החופה... שהגבר אומר
"אם אשכחך ירושלים תשכח ימיני ותדבק לשוני לחיכי" ואתה שובר את הכוס...וכולם שמחים וצוהלים... ואתה משתולל כמו לא יודע מה... ואישתך מה זה בהיי...

ו...ו... פתאום כבר היא מתחילה בזה שהצלם צילם את המשפחה שלך יותר משלה... ואתה מה זה שתוי..ואתה עדיין מחייך אליה... הרי אתה אותו הילד המתוק...

ולמחרת אתה מתעורר איתה ביחד איתה באיזה מלון מדהים... ופתאום היא מעירה אותך..ואז ברגע אחד משתנה הכל ואתה רואה איך
מתחיל כל השינוי...

נו........ עוד לא התעוררת?
נו........ חבל על הזמן!!!!
נו........ מה אני יעשה איתך!!!!

אתה אומר לה... בוקר טוב חמודה .. יש קפה?.. ומחפש את החיוך ........
לא קפה לא חיוך ולא נעליים .... ואתה מנסה את השלט הרחוק שהיה לך בזמן החברות... אתה לוחץ עליו ורואה שהוא כבר אינו פועל...

ופתאום התמונה של החופה עם הנעל על הכוס... חודרת למוחך...
אתה אומר לעצמך בכאב...
"יא ווארא דין" שברתי את שלט הרחוק.

לא עובר חודש...
ואתה שומע את המשפט השכיח נו !!!
תתבגר כבר!!!
אתה כבר לא ילד!!!
עצלן!!!
רק שטויות יש לך בראש?

ואתה מקבל הודעה לא כתובה מאישתך,
אין יותר מסג'ים...
אין יותר פינוקים...
אין יותר מציצות...
שלא נדבר על בליעות...

התנוחה היחידה היא... שאתה שוכב מעליה ואחרי שהיא גומרת,
ואתה רק מתחיל ורוצה לקורע אותה מהנאה כמו שהייתם צעירים... היא אומרת משהו כמו "תגמור חמוד תגמור... אין לי את כל הלילה..."

אבל היא לא תזניח אותך
ואתה מקבל מטלות חדשות...
והסקס הופך ל:
ס ידורים..
ק ניות..
ס פונג'ה..
לקחת ולהוציא את הילדים מהגן...
לקלח את הילדים..
ובלילה אתה מגיע למיטה עם כדור אקמול פורטה..ואומר לה..
קחי כדור.. היא אומרת לך, " אבל אין לא כאב ראש.." אז אתה אומר לה.. "תפסתי אותך..." ורק כך בתחבולות אתה משיג
סקס...

לאחר שנים מעטות אתה רואה את עצמך בראי ומגלה נשירת שיער ושאתה מטפח שער לבן וקצת קרחת... והאישה מטפחת קצת את בית השחי שלה... קצת את השערות ברגליים ובמקומות אחרים...

אתה מתחיל לבחון מחדש את מהות החיים ובודק את מצבך ומגלה..
שאתה כבר הרבה זמן ללא סקס...
שאתה מחפש תשומת לב בנרות...
ושאתה מפלרטט עם כל אישה שנותנת לך טיפה יחס...

ולא עובר זמן ואתה מנהל חיים כפולים...
והינה יש לך מאהבת צעירה ומדהימה... שמקבלת אותך בכיף... כי אתה הרי נשארת כמו שאתה... חכם, ספונטני, רגיש וקליל... אתם יודעים... מין ילד שלא התבגר... שלוקח הכל בכיף ובקלות... שיודע שחיים רק פעם אחת... והכי חשוב שאוהב לחיות !!!

אני מאמין שלא כל הנשים הן כאלה... אבל אני בטוח שלפחות
100% מהנשים הנשואות הן כך :-))

אני קורא לכל הנשים לקרוא את הכתבה... להפנימה... ולהפיק לקחים

שלכן, המאוכזב !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2007, 22:27
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
וואו האשכול שפתחת כל כך עצבן אותי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "בעקבות האשכול של נץ כחול - האמת מאחורי החתונה !"

שאני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל!!!!

אז דבר ראשון שיש לי להגיד לך.. תתבגר!
ממש לא ציפיתי להודעה כזאת מבן אדם בן 27... זו הודעה שיותר מתאימה לילד בן 13...

אה.. ותזכיר לי.. מתי אתם הבנים הפכתם להיות כזה עם מושלם אומלל ומסכן??
הוצאת פה את הנשים במובן הכי רע שיכולת להוציא.. בניגוד לבנים!! שלפי הדברים שלך..
ממש צריך להתחיל לרחם עליכם.. אנחנו הנשים ממש מאמללות אותכם אה?

טוב ועכשיו ברצינות.. אני לא יגיד שאמרת פה שטויות כי זו בסה"כ הדעה שלך.. דעה ילדותית!
אני לא אומרת שכל הנשים מושלמות.. וכן יש אפילו את החריגות שאפילו ינהגו בדיוק לפי התיאור שלך..
וכמו כן יש גם גברים כאלה.. מה לעשות.. בני אדם... ככה זה!
ואני מבינה שזה אולי בא ממקום שנפגעת ממישהי... אבל ממש ממש ממש לא היית צריך לעשות
את ההכללה הזאת לכל הנשים... ובטח שלא לבוא ולנסות לשכנע בנים להיות נגד חתונות..
נשים או וואט אבררררר בטענות הטיפשיות והממש לא נכונות האלה שהבאת פה...

לסיכום.. באמת שתתבגר! ואולי נפגעת ממישהי שכן התנהגה ככה.. אבל זה ממש לא אומר שכל
הנשים כאלה כי הן לא..! ואני בטוחה שבבוא הזמן תכיר נשים חדשות וגם תבין את זה לבד...

לילה טוב.

נערך לאחרונה ע"י -DeKeL- בתאריך 27-01-2007 בשעה 22:30.
ישן 27-01-2007, 23:34
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אתה באמת בן 27?!?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "בעקבות האשכול של נץ כחול - האמת מאחורי החתונה !"

לק"י

או מאלה שכותבים שהן בני גיל אחד ובעצם הרבה, אבל הרבה יותר קטנים?..
בכל מקרה, זה האשכול הכי מיותר זה שנים..דעה כ"כ נבובה ורדודה..אם ככה אתה רואה קשר-אז כנראה שלא חווית קשר מעולם..קשר אמיתי זה הרבה מעבר, זה המחוות הקטנות, החיוכים, החיבוקים, ואם הוא אמיתי אז זה ממש לא אמור להפוך לכזה סתמי. לעזעזאל!-אתה מדבר כאילו אתה באיזה שהוא מרוץ חייתי אחרי משהו שמסתבר שהוא נדלה(סקס..), והאישה והמשפחה רק נלווים לסיטואציה המרכזית, שבה אתה משועמם או ילדותי ברמות מטורפות. בכל מקרה פשוט נהגת בגישה של לירוק על הכל..ממש חכם ובוגר. ואם אתה בן 27 אז באמת חבל..

נ.ב כתבתי מה שאני מרגישה בלי לרחם, כי אפילו שזו הדעה שלו
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Salamandra D Blat
זאת הדעה שלו. ככה הוא מרגיש וזכותו להביע את עצמו. מובן שגם לך מותר להביע את עצמך אבל בבקשה אל תגידי שזה לא שווה פרסום.
ככה הוא מרגיש בין אם זה נכון או לא.

אני מוצאת רבות כאלו באינטרנט, ודעות כאלו שהן כה ילדותיות וטיפשיות(לא החלטתי מה יותר), מגיע לכותב שיצלפו בו ויעלבו בו, מכיוון שאין מקום לדעה כזו. דעה שהיא כה רדודה וילדותית, שנאמרת או ממקום של מצוקה או ממקום של שעשוע(?!?), אני פשוט לא מבינה למה אני צריכה להתייחס אליה ואל כותבה ברצינות, ממש לא.

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 27-01-2007 בשעה 23:38.
ישן 28-01-2007, 00:26
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05

לק"י
מכאן בערך הוא מתחיל רשמית..
ולמחרת אתה מתעורר איתה ביחד איתה באיזה מלון מדהים... ופתאום היא מעירה אותך..ואז ברגע אחד משתנה הכל ואתה רואה איך מתחיל כל השינוי...

נו........ עוד לא התעוררת?
נו........ חבל על הזמן!!!!
נו........ מה אני יעשה איתך!!!!

אתה אומר לה... בוקר טוב חמודה .. יש קפה?.. ומחפש את החיוך ........
לא קפה לא חיוך ולא נעליים .... ואתה מנסה את השלט הרחוק שהיה לך בזמן החברות... אתה לוחץ עליו ורואה שהוא כבר אינו פועל...

ופתאום התמונה של החופה עם הנעל על הכוס... חודרת למוחך...
אתה אומר לעצמך בכאב...
"יא ווארא דין" שברתי את שלט הרחוק.

לא עובר חודש...
ואתה שומע את המשפט השכיח נו !!!
תתבגר כבר!!!
אתה כבר לא ילד!!!
עצלן!!!
רק שטויות יש לך בראש?

ואתה מקבל הודעה לא כתובה מאישתך,
אין יותר מסג'ים...
אין יותר פינוקים...
אין יותר מציצות...
שלא נדבר על בליעות...

התנוחה היחידה היא... שאתה שוכב מעליה ואחרי שהיא גומרת,
ואתה רק מתחיל ורוצה לקורע אותה מהנאה כמו שהייתם צעירים... היא אומרת משהו כמו "תגמור חמוד תגמור... אין לי את כל הלילה..."

אבל היא לא תזניח אותך
ואתה מקבל מטלות חדשות...
והסקס הופך ל:
ס ידורים..
ק ניות..
ס פונג'ה..
לקחת ולהוציא את הילדים מהגן...
לקלח את הילדים..
ובלילה אתה מגיע למיטה עם כדור אקמול פורטה..ואומר לה..
קחי כדור.. היא אומרת לך, " אבל אין לא כאב ראש.." אז אתה אומר לה.. "תפסתי אותך..." ורק כך בתחבולות אתה משיג
סקס...

לאחר שנים מעטות אתה רואה את עצמך בראי ומגלה נשירת שיער ושאתה מטפח שער לבן וקצת קרחת... והאישה מטפחת קצת את בית השחי שלה... קצת את השערות ברגליים ובמקומות אחרים...

אתה מתחיל לבחון מחדש את מהות החיים ובודק את מצבך ומגלה..
שאתה כבר הרבה זמן ללא סקס...
שאתה מחפש תשומת לב בנרות...
ושאתה מפלרטט עם כל אישה שנותנת לך טיפה יחס...

ולא עובר זמן ואתה מנהל חיים כפולים...
והינה יש לך מאהבת צעירה ומדהימה... שמקבלת אותך בכיף... כי אתה הרי נשארת כמו שאתה... חכם, ספונטני, רגיש וקליל... אתם יודעים... מין ילד שלא התבגר... שלוקח הכל בכיף ובקלות... שיודע שחיים רק פעם אחת... והכי חשוב שאוהב לחיות !!!

אני מאמין שלא כל הנשים הן כאלה... אבל אני בטוח שלפחות
100% מהנשים הנשואות הן כך :-))

אני קורא לכל הנשים לקרוא את הכתבה... להפנימה... ולהפיק לקחים

שלכן, המאוכזב !
[/QUOTE]

ישן 28-01-2007, 09:38

טוב אני רואה שעוררתי פה גלים וביקורות קשות מצד הבנות כאן, זה כנראה רק מחזק ובא להראות שיש משהו במה שכתבתי, אולי הצלחתי לחשוף את התכונות הנסתרות של אופיין של הבנות לאחר החתונה?
וכן אני בן 27 , ובגלל שאני בן 27 אני חושב שיש לי קצת יותר חוכמת חיים מכל נערה מתבגרת שיש כאן בפורום !!! היו לי חברות וראיתי מה הן חיפשו ובגלל זה נפרדנו, יש לי מלא חברים בגילי שנשואים וכולם חיים חיי מרירות עם האשה שלהם, חלקם אפילו התגרשו.
לפי הסטטיסטיקות - אחד מכל 2 זוגות בארץ - מתגרש.
כל הקוצ'י-מוצ'י הזה בין זוגות אוהבים לפני החתונה פשוט כל כל מיותר ! היום הכל עובד על אינטרסים !
יש לי הרצאה מוקלטת בנושא "למה לא כדאי להתחתן בימינו" אם תרצו אשמח לשלוח לכם אותה למייל (תפנו אליי בפרטי).
אה, ומה זה החוצפה הזאת להגיד שזה לא שווה פרסום??? שלא יהיו פה סתימת פיות ! לא עברתי על שום חוק בפורום ולכן אין שום סיבה להגיד לי דבר כזה ! מה זה פה, מוסוליני וחבריו ????

אין לי עוד מה להוסיף, אין טעם לויכוח הזה, רק תפנימו את מה שכתבתי בתחילת האשכול ותראו איך החיים שלכם יראו אחרי החתונה...

ישן 28-01-2007, 10:39
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "[font=Verdana]טוב אני רואה..."

התגובה שלך רק מוכיחה את רדידות החשיבה שמאחורי התגובה.
לא היית נשוי יום אחד ואתה יודע איך זה להיות נשוי - משמועות ומ"נסיון של חברים" ?

ומה עם תירוץ הגיל ?
הגיל הוא במקרים רבים רק מספר... ולא מעיד דבר על "נסיון החיים" של אדם.
ובהחלט ניכר שבמקרה זה - הגיל הוא בא-מת רק מספר.

אתה מתיימר לרדת לסוף דעתן של כל הנשים בעולם? פיצחת את הקוד הגנטי שלפיו פועל המנגנון הנשי ? אתה יודע כיצד הכל פועל ? - וכל זאת על סמך "נסיונם" של חבריך
good for you

לא קל להיות נשוי - זה פרוייקט לחיים - משהו שצריך לטפח ולהשקיע בו - זו משמעות הזוגיות.
אישה היא לא "שפחה" שבה זכית כ"שייח" סעודי.

מי שבורח לאותה מאהבת צעירה בטרם ניסה לפתור את בעיותיו בזוגיות - הוא פחדן וילדותי.
ומגיע לו להישאר לבד בסופו של דבר.

כאשר אתה ושאר חבריך, תרקיבו לכם עם מאהבת נלוזה שתברח מכם כשתאבדו את שיניכם - אני ושאר הגברים ה"נורמלים" - נשב בבית עם נשותינו, נצפה בסרטים יחד, נלך ללונה-פארק, נעשה המון אהבה עם נשותינו, נפנק אותן (כי גם להן מגיע!) ונחיה חיים זוגיים שווים, מלאים ומ-א-ו-ש-ר-י-ם כזוג נשוי.

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 28-01-2007 בשעה 10:42.
ישן 28-01-2007, 11:31
צלמית המשתמש של אני8!
  אני8! אני8! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל אני8! שלח הודעה דרך MSN אל אני8!

נתחיל בדבר ראשון, שאחד מתוך3 זוגות מתגרשים.

דבר שני, מותר לנו לסתום פיות אם אתה אומר דברים שלא במקום. וזה לא במקום.

עכשיו בא נסתכל על הצד השני.
נשים-הם תמיד השפחות, תמיד מחוייבות לבעליהם, הם רק בשביל הסקס, הם לא באמת בשביל קיום.
מה שהגברים בגילך וברמת בגרותך רוצים-זה רק את הצומת לב שלהם. אבל מה הצומת לב של האישה? היא זאת שצריכה לתת תמיד? מה עם לקבל? הקשר שאתה תארת הוא קשר שהאישה נתנה כל הזמן, עד שהבינה כמה זה אגואיסטי מבחינת הצד השני, וכמה זה לא פייר.
הנה הסיטואציה שכתבת על הירח דבש במבט שונה. הגבר הוא בדרך כלל לא ממלא את הציפיות ויום אחרי החתונה הוא כולו רוצה לישון. האישה רוצה להתפנק, ולפנק, והוא רוצה לישון.היא מנסה, והוא רואה אתזה בתור ניגוז, בתור שינוי שלה.
ההסתכלות שלך על הקשר היא מבחינת נטו לקבל. נטו רק אתה בסיפור.אתה והסקס. קשר זה של שתיים. לתת ולקבל. וסקס-הוא רק עזר לאהבה. הוא לא האהבה. הוא ביטוי שלה. ולאישה-כייף בדיוק כמוך. רק שהיא מסוגלת להבין מתי זה לא במקום ולא מתאים. בנאדם כמוך-שמטרתו בחיים היא הסקס-אין לו מקום לחתונה.
אם תתחתן, תאמלל את זוגתך, והיא אותך. אל תתחתן. לפחות עד שתתבגר.
ולא נשאר לי עוד מה להגיד, רק שאת הדיעות האלו באמת לא כדאי לפרסם.
שיהיה לך חיים מאושרים. והלוואי ותבין מזה קשר אמיתי. מזה אהבה אמיתית. מזה לתת ולקבל. ומזה סקס מאהבה.
ישן 28-01-2007, 14:28

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי אני8! שמתחילה ב "סליחה. יש לי טעות. אחד מכל 4..."

שימי לב שהכתבה פורסמה ב- 2005 ! המדד ב 2006 הוא אחר לגמרי , ואני מבטיח לך שב 2007 יהיה יותר גרוע.

אני רוצה לכתוב לכם קצת מתוך ההרצאה שיש לי :

לגבר יש בעיה מאוד רצינית ברגע שמופיע התינוק, כי הוא לא רוצה אותו בכלל. הנטייה של גבר כשבא תינוק במובן הלוחמני שלו היא לצאת, היא לעזוב את הבית בכלל, זה המהות הגברית, הגבר צריך ללכת לנדודיו, למסעות הצייד והכיבושים שלו, כי הוא לא יודע עכשיו מה עושים עם היצור הזה שבא ולקח לו שדיים. מגיע איזה מישהו והוא מנשל אותך מבעלות השדיים. גבר במובן הלוחמני שלו לא מוכן לראות שמישהו בא ולוקח את הבעלות שלו. ולא רק התינוק, אלא גם שאתה רואה מה קורה לאשה - האשה בכלל איפה אתה ואיפה המחשבות שלה, אתה יכול למות עכשיו, מבחינתה תמות, יש לה יצור שהוא מדהים והיא מחוברת אליו בבטן, היא לא צריכה אותך עם השטויות שלך, היא לא צריכה את כל השטויות שאתה מזמבר לה בשכל, יש לה חוויה מופלאה של יצירה קוסמית שהיא מחוברת אליה עוד 9 חודשים לפני זה שאתה בכלל לא מבין על מה מדובר...
המשברים בנישואים מתחילים שם ! ברגע שמופיע המניאק הזה שגנב לך את אישתך אז מתחיל הרגע שהגבר יוצא לבגוד, כי פתאום האשה הזאת היא שלהם - מה פתאום עכשיו זה עכשיו ???
הוא קובע את כל סדר היום !
הוא קובע את מי היא תאהב!
הוא קובע את כל צומת הלב שלה !
ואותך היא שכחה ! אתה מוצא את עצמך בלילה בברים, משתכר, שותה ואומר : "פאק, מה אני עושה עכשיו עם החיים שלי ????"

ישן 28-01-2007, 21:42
צלמית המשתמש של אני8!
  אני8! אני8! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל אני8! שלח הודעה דרך MSN אל אני8!
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "שימי לב שהכתבה פורסמה ב- 2005..."

אין לי מושג מה עובר לך בראש כשאתה חושב אתזה.

אבל, נתחיל בנקודה שתינוק-הוא תוצר של אהבה, תוצר של שניים, אמא אוהבת את ילדיה בגלל אהבתה לבעלה. עצם העובדה שיש תינוק ברחם רק משפרת את היחסים בין בני הזוג. מעצים את הקשר. בתקופה של היריון-הבעל מסתובב גאה, והאישה מסתובבת בפחד. אם הגבר לא היה רוצה אותו-הוא יכל למנוע אותו!
דבר שני הוא שדבר ראשון שאתה חושב עליו זה שהילד שלך-יקח לך את השדיים של אישתך. הילד לא לוקח כלום. הוא לא הילד שלה, הוא הילד שלכם. גם שלך, וגם שלה. שתייכם תתעוררו בלילה בגללו. שתיכם תפרנסו אותו. לא היא. אתם.
עצם הבעלות שלו, הגבריות שלו, השייכות שלו מתבטאת בילד.זה משהו שלו. הוא יצר אותו. זה משהו שמקר אותו יותר לאישתו. המניאק הזה שגונב לך את אישתך-הוא הבן שלך. הוא זה שהפך אותך לאב. הוא זה שמסמל את הגבריות שלך.
ואני חוזרת ואומרת, אל תהרוס לאף אחד תחיים. אל תתחתן. לפחות לא בשלב הזה של החיים...
יום אחד תבין כמה אני, שיכולה להיות התלמידה שלך, צדקה....
ישן 28-01-2007, 22:14
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
חחחחחחחחחחחחחחחח אתה גומר אותי
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "שימי לב שהכתבה פורסמה ב- 2005..."

חחחחחחחחחחחחחח בואנה אחי אתה אחד המופרעים
תגיד איזה כדורים אתה לוקח גם אני הקח קצת חחחחחחחחחח.........
חולה נפש כול חצי שנה בא לפורום איזה חולה נפש אחר אם תאוריות מהתחת
אתה צריך טיפול דחוף חחחחחחחחח....
מה זה אתה חולה נפש איזה צ-ח-ו-ק-י-םםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
תמשיך מה זה מופע סטנדפ חינם בלי כסף חחחחח.....
תכתוב ספר על התאוריה שלך
נ.ב חייב טיפול דחוףףףף וזה אני לא אומר בצחוק
בואנה אחי אם היה לי תינוק שהוא שלי הייתי הכי מאושר בעולם זה הילד שלך
צריך להיות אדם פסיכופט ברמות שאין לתאר בשביל להגיד כזה דבר
תינוק זה הדבר הכי יפה שיש ,הדבר הכי תמים ,חמוד ,ונפלא שקיים בעולם

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 28-01-2007, 22:06

חחחחחחחחחח.... קורע אותי ראית את כול הבנות מתעצבנות

חחחחחח.... אתה באמת משהו מיוחד הצלחת להדליק את כול הבנות בפורום ברגע
טוב אז אם כבר אני מתייחס למה שכתוב אני גם הביעה את הדעה שלי
אני חושב שמה שכתבת בחלקן נכון באמת יש נשים שאחרי הנישואים משנות התנהגות
והפכות לעלוקות מעצבנות וקרציות שיא אפשר לסבול
אבל בו לא נכליל את כול הבנות ביחד הרי אתה לא מכיר את כול הבנות
יש נישואים שמוכיחים ההפך שהאישה רק עזרה לבעלה להצליח והביא אותו להצלחה
בו לא נשכח את האימרה "אחרי כול גבר מצליח עומדת אישה מצליחה".
יש ויש אני לא אומר שכול הנשים אחרי החתונה מעצבנות וקרציות
יש נשים נפלאות שכיף להיות איתם חכמות יפות מצחיקות אם אופי סבבה
אני מבין שעל סמך מה שכתבת פה אתה נתקלת באחת קצת מעצבנת
אני אישית לא ממליץ לאף אחד להתחתן מהר מידי קחו את הזמן
תמצאו את האיש/ה נכונה

ישן 29-01-2007, 10:14

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Salamandra D Blat שמתחילה ב "לא מעוניין להביע דעה ספציפית או משהו"

טוב אז דבר ראשון שתבינו שלא אני זה שכתב את ההרצאה הזאת, שמעתי אותה מפי מרצה בכיר בנושא זוגיות. ואני די מסכים עם כל מה שנאמר שם. שלחתי את ההרצאה למשתמשת "אני8", מוזר שהיא לא הביעה כאן דעה על ההרצאה, אולי כי היא חושבת שיש משהו נכון בדברים והיא לא רוצה להודות באמת.
דבר שני, "אני8" לגבי מה שאמרת ש "שתייכם תתעוררו בלילה בגללו" זה ממש ממש לא נכון ! ואני מביא על זה עוד קטע מההרצאה :

ברגע שהתינוק בא, החיים השתנו לגמרי , עכשיו האמא כולה נותנת את עצמה לילד, היא נכנסת לחוויה טוטלית מדהימה של אמהות, היא מלאה כולה, היא לא צריכה אותך יותר, היא זורקת אותך, אומרת - תודה רבה שעשית לי את זה, יאלה להתראות , אתה יכול ללכת לאן שאתה רוצה. ואחר כך היא עוד כועסת עלייך,
היא אומרת לך פתאום - למה הלכת ???
אתה אומר לה - מה, את הרי גירשת אותי,
ואז היא אומרת -אההה אבל הייתי צריכה אותך
- כן? למה???
- שתביא לי בלילה מטרנה, חיתולים....
וזו חוויה חזקה מאוד שהגברים עוברים, והרבה אנשים בזוגיות מצביעים על הרגע הזה כמשבר של הזוגיות.
מחקרים מראים שהבגידות הרציניות של גברים זה בשנים האלה, הם הכי הרבה בוגדים בנשים שלהם ברגע שהתינוק בא, זאת אומרת ברגע שהאשה דוחה אותו ואומרת לו - "לא בא לי" והיא מצפה ממנו להבין אותה ולחכות לה או לאונן, אז הוא פשוט עוזב.
בלידה האשה לא זקוקה לבן זוג, או שהיא כן צריכה אבל היא מחליפה אותו,האשה מחליפה את בן הזוג ביצור קטן וחמוד שאתה בא לך לחנוק אותו ואתה תופס אותו מהלילה ,אתה אומר "גם אני קם, היא אומרת לי לקום, להחזיק אותו, להחליף לו חיתול, גם אנחנו לא מזדיינים יותר, ואני זורק אותך מהחלון עוד רגע..."

זהו בינתיים, ושוב זה רק קמצוץ מתוך ההרצאה אני בטוח ששוב יעלו טענות נגד, אבל אני אומר שאתם עוד צעירים מכדי להבין מה זה לחיות עם אשה וילד. תכניסו לכם טוב לראש שהיום אין אהבה, זה לא כמו לפני 30 שנה שאז באמת הייתה אהבה ואנשים היו מתחתנים מאהבה, היום הכל עובד על אינטרסים, ותפסיקו עם הבולשיט הזה שזוגיות היום מושתתת על אהבה וכבוד שבאים משני בני הזוג כי היום זה לא עובד ככה. ולדעתי, היום כל הבנות צבועות, מראות לנו הגברים שהן עדינות נפש, רוצות רק להפיל אותנו בפח !
ניתן לכם רק דוגמא קטנה : אתה מדבר עם ידידה שלך באייסי, אתה שואל אותה מה את עושה? היא אומרת לך - "מבשלת ומנקה (ומדברת איתך בו-זמנית)". מה שהיא רוצה שתבין זה שאם תתחתן איתה אז יהיה לך בית נקי כל הזמן וארוחות טעימות בזמן. אבל תכלס - לא מבשלת ולא נעליים.

נערך לאחרונה ע"י bboyoren בתאריך 29-01-2007 בשעה 10:16.
ישן 29-01-2007, 16:26
צלמית המשתמש של ClAsSiC GiRl
  משתמשת נקבה ClAsSiC GiRl ClAsSiC GiRl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל ClAsSiC GiRl Facebook profile
קצת בהלם

בהתחלה חשבתי לא להגיב- אבל זה בלתי אפשרי-

נתחיל מהחלק הראשון- האם אתה חושב שרק האישה משתנה אחרי החתונה וזה באמת קורה כ"כ מהר? ממש ממש לא! 2 הצדדים משתנים ומתבגרים יחד, כמובן שיכולים להיות מקרים בהם אחד הצדדים מראה את "פרצופו האמיתי" רק אחרי החתונה - מתוך אינטרס כפי שאמרת אבל חסר גברים המתחתנים מתוך אינטרס כלשהו? אני לא מסכימה שהתנהגות כזו מאפיינת רק נשים.

לחלק של הילדים- איך אתה יכול לטעון או אפילו להסכים כי הילד לוקח ממך משהו כמו שדיים? זה פשוט מזעזע, הילד הזה הוא חלק ממך, בשר מבשרך, בדיוק כמו חלק מהאישה ומה לעשות שילדים צריכים יותר תשומת לב מהאב, פשוט מהעובדה שהם ילדים וחלק מתפקיד האב זה להיות שם יחד עם האם ולתמוך אחד בשני. במידה וישנה איזשהי הרגשה לא טובה תמיד אפשר למצוא זמן על מנת לדבר על דברים שחסרים.

אני מנחשת שלא פגשת אהבה אמיתית בחיים שלך או שאתה עדיין לא בוגר מספיק (בדיוק כמו אותו המרצה ממנו לקחת את ההרצאה).

נ.ב:
אתה לא יכול לצפות שקשר ישאר כמו שהוא כל הזמן, דברים משתנים, אנשים משתנים לטוב או לרע אבל צריך לדעת לאזן דברים ולמצוא את נק' המפגש הזו עם הבן זוג על מנת שהקשר ימשיך להתקיים ולפרוח..

ישן 01-02-2007, 15:23
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
בתור צופה מהצד..
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "קטן קטן אבל כל הדברים שאמרתי נכונים !"

ראיתי את כל מה שהגיבו בימים האחרונים..ובכלל מאז שהאשכול הזה נפתח.
אני ראיתי כל תגובה פה..בערך השתדלתי מבלי להתעצבן ולהיות אובייקטיבית אבל לא יכולתי
במיוחד כשראיתי את הניסיון העקבי שלך להשפיל את הנשים בעולם כולו.
עכשיו שאלה לי אליך.
בן כמה אתה שמדבר ככה?ואין לי שום נימה של איום כרגע.
אם הבנתי נכון אתה בן 14 או יותר.עצוב שאתה מנסה להתיימר להיות בן עשרים פלוס,כי אני מכירה הרבה בני עשרים שלא יגידו דבר כזה על הנשים,או כל אישה.
אז אולי מישהי פגעה לך באגו החלטת שכולנו כאלו?טעות בידיך.ואם היא פגעה בך וזה מה שאמרת ברגע של כעס כנראה היו לה את כל הסיבות שבעולם לפגוע בך.
אני מרחמת באמת כל הבחורה שתהיה איתך.ואם תתחתנו היא תהיה בחורה כנועה מאוד.
אתה אומר שאתה מנוסה והתבגרת בשנתיים.אז ניוז פלאש,קשה מאוד להתבגר מגיל 13 או 14 ל16 וכו'.כן אולי זה שונה,אבל זה רק מספר.מה למדת בשנתיים האלו שכ"כ ביגר אותך?מתמטיקה.?
תבין,הרתחת פה לא מעט בחורות.הצעד "הבוגר" יהיה להתנצל.כרגע כל תגובה שלך גוררת את המצב ליתר אי נעימות.אתה שוכח באיזה פורום אתה.כן,זו הדעה שלך אבל צריך לדעת להגיד דברים פה בצורה מעודנת ואם קשה לך אז אל תגיד.
אם אתה מטומטם אל תיגרור את כולם אחר הטימטום שלך.תתבגר!!יש הרבה דברים שלא ידעת על החיים.ובקצב הזה לא תדע.
תמה תגובתי.שיהיה לך המשך יום נעים.לא גוררת לויכוח את הנושא הזה.

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 01-02-2007, 16:14

בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "בתור צופה מהצד.."

דבר ראשון, את האשכול הזה פתחתי בפורום "מה שבראש", אני לא אשם שמישהו החליט להעביר אותו לכאן, תאמיני לי שאם הייתי רוצה לפתוח אותו כאן הייתי עושה זאת מלכתחילה אבל ידעתי שכאן יהיו לי תגובות חריפות מצד כל יפי-הנפש והילדודס שחושבים שאם הם התנשקו פעם ראשונה בגיל 15 אז הם יכולים ללמד מבוגרים מהם על "מה זה רומנטיקה ורגשות", נו באמת תעשי לי טובה....

דבר שני - לא באתי להשפיל פה שום בחורה, אני אומר רק מה שאני יודע ורואה מהצד. ומעצבן שילדים פה בני 17 אומרים לי שאם לא התחתנתי אז אני לא יודע בכלל מה זה. אה כן ? ואתם התחתנתם שאתם מדברים???

את גילי האמיתי אני לא אגלה - כי אחרי הכל אתם בעצמכם אמרתם שזה רק מספר, אז סבבה שישאר ככה.
מה שכתבתי בראש האשכול זה דבר מהחיים ! לא בולשיט ולא בנימה של צחוק, זה אשכרה ככה בחיים.
אני רק רוצה שכל הגברים כאן יקחו זאת לצומת ליבם.

ישן 01-02-2007, 17:16
  משתמשת נקבה oWeN oWeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל oWeN שלח הודעה דרך MSN אל oWeN Facebook profile
ילד, פקח עיינים חמוד....

בוא אני אשאל אותך שאלה..
אתה בן 35, גרוש ומתוסכל?
אני דיי בטוחה שהתשובה תהיה .. "לא, לא".. ובקשר למתוסכל אפשר להתווכח..
התחתנת פעם שאתה יודע מה זה?..
גם אני לא... אבל תאמין לי שראיתי מלא זוגות בחיים שלי.. והייתי קרובה מאוד לעניין נישואין שהתפרקו מהר מאודדד..
ואני יכולה להגיד לך... שמה שכתבת פה היה פשוט שוביניסטי בטירוף..
אתה לא מדבר מנסיון.. אתה מדבר מנסיון של אחרים..
מה שבערך תמיד... לא הולך טוב.. ולא מתאים כלכך למציאות שלך.. אלא לשלהם..
ו...איפה הבנים בעניין? ... שכחת להוסיף... פה עוד דברים שוואלה היו נורא מתקשרים לנושא..
אבל מה קרה? שמעת פעם מישהו אומר שחתונה זה חרא והחלטת לדבוק באמרה שלו?
כי ככה זה נראה..
אז סבבה, בטח פגעו בך וכואב לך... והבנת שבנות זה חרא...
לא מצדיק אשכול.... בטח לא כזה..

נערך לאחרונה ע"י oWeN בתאריך 01-02-2007 בשעה 17:18.
ישן 01-02-2007, 19:54

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי oWeN שמתחילה ב "ילד, פקח עיינים חמוד...."

אני לא בן 35 , לא גרוש ובטח שלא מתוסכל ! נתחיל מזה שאני "רווק ומאושר" ויודע להנות מהחיים כמו שצריך להנות מהם בדור שלנו !

זה מתחיל להראות לי כאילו שיש פה בנות שפוחדות מהתגובות שלי כאילו שיותר לא יתחילו איתן גברים שקראו את מה שכתבתי, אולי כי זה נראה לכן קרוב למציאות?
ואת יודעת מה? כן ! נפגעתי מבחורה שהייתי איתה 7 שנים, אבל זה כבר לא ענין של אף אחד פה ! ואני לא מתבייש להגיד שאני בן 26. תאמיני לי שלמדתי טוב מאוד מה זה בחורה ומה זה רצונות של בחורה ובעיקר בדור שלנו !!!
בחורות רוצות רק תינוק וכסף !!! רק לנצל את הגבר, זה מה שהן רוצות, ככה זה לפחות אחרי החתונה !

ואני אתן עוד טיפ קטן לגברים פה :

אם עשיתם את הטעות ואתם עומדים להתחתן - תעשו הסכם ממון !!!
למה האשה שלכן תעשוק לכם ת'צורה.
הנה חבר שלי עכשיו מתגרש, יש לו ילדה בת חצי שנה, הולך לשלם עכשיו מזונות 18 שנה, כל חודש 2500 ש"ח. זה עוד אסטרטגיה אכזרית של הבחורות היום - תן להן תינוק, הן ירצו גירושין, תשלם להן 18 שנה מזונות ובנוסף עם עו"ד טוב יקחו לך גם את הבית והאוטו !!!
כואב לי על חבר שלי שהוא צריך עכשיו לגור אצל ההורים שלו...

ואם תנעלו את האשכול הזה זה רק מראה עד כמה אתן פוחדות ואין לכן יכולת אינטלקטואלית להתווכח איתי !!!

ישן 01-02-2007, 23:15
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
כדאי שתפנים.
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "אני לא בן 35 , לא גרוש ובטח..."

לי יש את היכולת האינטלקטואלית להיתווכח איתך יותר מכך יש לי יכולת גבוהה בהרבה מימה שאתה מפגין פה בתגובות הילדותיות שלך ובכלל במאמר הזה.
אני בהתחלה חשבתי בכלל שאתה מדבר בצחוק אבל הלכת רחוק מידי.
אני בטוח שיש עוד הרבה בנות פה עם יכולות גבוהות יותר משלי ומשלך ביחד והבדל ביני ובינך לבינן שהן בוגרות מספיק לא לכתוב לך אפילו תגובה.

כך את עצמך בידיים גם עם אתה צעיר פעור בן 14 או בחור בן 26 בין כך או בין כך האשכול הזה לא עושה איתך טוב ואתה סתם מחפיש תשם של עצמך...
הצלחת לעצבן הרבה מאוד נשים\אנשים אם זאת הייתה המטרה שלך מההתחלה אז מזל טוב ילדון.
בכל מקרה אני לא חושב שבחור בן 26 יפתח אשכול כזה מגוכך ותקן אותי אם אני טועה,אבל בתור בן 20 לא מצאתי שמץ הגיון בדברים שלך.
ישן 03-02-2007, 02:13
  משתמשת נקבה oWeN oWeN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל oWeN שלח הודעה דרך MSN אל oWeN Facebook profile
אני ממש לא פוחדת להתווכח איתך....
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "אני לא בן 35 , לא גרוש ובטח..."

אני פשוט חושבת שהבאת פה תלונה נורא קשה וכללית על בנות..
אמרת שכל אישה תלך ותעשוק את הגבר?
אני לא צריכה את הכסף של חבר שלי... ו.. וואלה... כסף זה הדבר האחרון שמעניין אותי בעולם..
וכשאני אבחר להתחתן עם מישהו.. אני דווקא רוצה שהוא לא יהיה ברמה שלי בכסף, אלא מתחתי..
דפיקות שלי, אבל אמת..
מה שכבר נוגד פה את מה שאמרת...
אתה דיברת פה עם כמות נשים קטנים.. שמאפיינת זן מסוים ודחוי.
זוגות.. לא ישנו את האופי שלהם.. שני הבני זוג.. רק כי הוסיפו להם כינויים כמו 'בעל' ו'אישה'....

בקשר להסכם ממון אני מסכימה איתך... ביחוד ב10 שנים הראשונות...מכל מיני סיבות 'תעשוק' אחרות.. (אהם אהם, גברים :| )

ישן 02-02-2007, 00:12
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
חבל שאתה בונה את הדיעה שלך על סטיגמות

וממש חבל שאנשים בעלי מעמד גבוה בונים את הדיעות האלה על סטיגמות.
בוא נגיד שלא יכולתי להתעלם מהדיעה הקיצונית שלך אבל תזיז את הראש לצד השני- והרבה.

כשמישהו מתחתן הוא לא עושה את זה בגלל שהוא שולט באשתו בכל המובנים אלא שהוא נמצא בקשר עמוק עם בת הזוג שלו שזה כולל כנות שיתוף בדברים לא נעימים, משיכה ועוד הרבה דברים שהם הרבה יותר עמוקים ממה שאתה כתבת. אנשים מתחתנים אחרי שהם בטוחים שהם רוצים לבלות על כל החיים עם מישהו מסוים. נכון שלפעמים זה לא מצליח, בעיקר בגלל השגרה וזה יכול להיות גם בגלל נושאים אחרים, זה קורה וההבדל היחיד בין היום לפעם זה שהיום נהוג להתגרש ופעם זה לא היה נהוג וזה לא אומר שזוגות נשואים חיו באושר.
בקשר לתינוק אני בכלל לא מסכים. אני לא יודע איך זה להיות אבא, מה שאני בטוח יכול לומר לך זה שזה בטח לא דבר רע, וזה שדברים משתנים כשנולד תינוק לא אומר שזה יהרוס את חיי הנישואים.
ישן 02-02-2007, 11:30

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "חבל שאתה בונה את הדיעה שלך על סטיגמות"

לגבי מה שאמרת : " נמצא בקשר עמוק עם בת הזוג שלו שזה כולל כנות שיתוף בדברים לא נעימים, משיכה ועוד הרבה דברים שהם הרבה יותר עמוקים "

אני מנסה להעביר לך את ההבנה הזאת שהדבר הזה לא קיים היום ! אין קשר עמוק היום, היום זה חיים של הישרדות, בחורה תחפש רק גבר עשיר, וגבר יחפש רק בחורה עשירה. כל החיים היום במדינה הזאת מבוססת על כסף !!! תפנים את זה טוב. ואני מבטיח לך באופן אישי שאחרי שתתחתן ותביא ילד אתה תזכור טוב טוב את מה שאמרתי כאן.
תראה, היום שאתה יוצא עם בחורה , אז הכל נראה לך טוב ויפה ורומנטי(עלק), ויש את כל הדיבורים האלה קוצ'י מוצ'י, ואני אוהב אותך וכל הבולשיט הזה... אבל אחרי החתונה אתה חוטף את הכאפה של החיים - תרצה או לא תרצה.

אני לא רוצה להמשיך את הויכוח הזה, רק תפנימו את מה שכתבתי.
שיהיו לכם חיים יפים...

ישן 03-02-2007, 01:32
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
דבר זקן השבט ;-)

בתור זקן השבט פה (כמו שהכתירו אותי ממזמן) ובתור אחד שכן יש לו ניסיון בלהיות נשוי (אוטוטו 5 שנים) וגם בלהיות אבא בשנה וקצת אני כן יכול לדבר מניסיון בניגוד לרוב החברים פה שדיברו ממחשבות ודעות ושמועות ששמעו כולל פותח האשכול.
אז לבעל האשכול (את האמת שראיתי את האשכול לפני כמה ימים וחשבתי כבר אז להגיב אבל לא יצא לי ובינתיים יצטברו עוד דיעות פה) אני לא מתכוון להגיד לך שאתה טועה או לא טועה כי אני לא חושב שיש טעם (ומאותה סיבה אני גם לא אתווכח על הגיל שלך רק אומר שתחליט מה הוא כי בתחילת האשכול כתבת שאתה בן 27 ובהמשך טענת שאתה בן 26 אז חשוב לדבוק בגיל הנכון)
לאחר שקראתי את כל התגובות שלך ושל האחרים הבנתי שמה שכתבת זאת הדיעה שלך ואני לא רואה טעם להתווכח עליה או לדון בה כי זה יהיה כמו הויכוחים בין חילוני לדתי או בין יהודי לערבי או בין יהודי מתנחל לבין יהודי שמאלני כל אחד יש לו את הדעה ודרך המחשבה שלפיה הוא חי ובה הוא מאמין
רק תרשה לי בכל זאת לתקן אותך כיוון שאתה והרבה פה טענו על איך יהיו החיים לאחר הנישואים ולאחר הולדת הילד אז אני לשמחתי יכול להגיד לך מהניסיון האישי שלי איך נראים החיים לאחר מכן
לאחר הנישואים לא היה שום שינוי בחיינו (אולי זה קשור לזה שגרנו יחד 3 שנים לפני החתונה ואולי לא) כמו בכל קשר בין בני אדם יש עליות ויש ירידות יש מריבות ויש השלמות אבל בסופו של יום שאתה חוזר הביתה או הולך לישון ומסתכל על האישה שלידך אתה שמח לראות אותה יושנת בשלוה ושהיא שלך , אז צר לי לנפץ לך את התיאוריה ואולי אני בין האחוזים הבודדים שעוד חיים כך כי לא עשיתי ולא בדקתי בסקרים לאחרונה אבל יש חיים של אהבה ולא רק אינטרסנטים אולי האינטרס היחידי היה שאם מצאתי משהו טוב אני רוצה להתחתן איתו ולהחזיק אותו קרוב אליי כדי שלא ילך לאיבוד או יגנבו לי אותו, דרך אגב בניגוד אלייך ולחברים שלך לשמחתי אני והחבורה מסביבי דוקא חיים באושר ומגדלים ילדים עם כל הקושי והכיף בזה
בקשר להסכם ממון אני לא רואה שום טעם לעשות את זה אלא אם אחד הצדדים עשיר והשני לא כי הסכם ממון לא יציל את הגבר מלשלם מזונות לאישה מה שכן הוא יציל אותו אם לאישה יש תוכניות להתעשר על גביו
בקשר לתינוק שנולד פה אני בגלל לא הסכמתי איתך אבל שום אני מבין שזאת הדיעה שלך ואולי אם הזמן היא תשתנה ואולי לא אני רק באמת מאחל לך שאם היא לא תשתנה תמשיך לחגוג ולהנות ולא להתחתן ולהוליד ילדים כי אתם באמת רק תאמללו אחד את השני.
אני יכול להגיד לך שהנסיכה שלי נולדה שהייתי בן 33 ועד גיל 30 כל הנושא של להוליד תינוק ולהפוך להיות אבא היה מאוד מפחיד בעייני איכשהו בגיל 30 היה סוויץ שפתאום להתסכל על ילדים קטנים ותינוקות לא היה מפחיד כל כך ואפילו היה נחמד לראות אותם משחקים, וזה מה שאני חושב הכוונה בלהיות מוכן למשהו שכמו אצל האישה גם אצל הגבר צריך להיות מוכנות לזה שהופכים להיות הורה ושיהיה לך ילד ולמרות זאת אני יכול להגיד שבחודש הראשון היה לי ממש קשה לעקל את הנושא ולקלוט שיש לי ילדה ושאני אבא אבל מתישהו זה פשוט כובש אותך ואתה מתאהב בה לפחות כמו שהתאהבת באישתך בהתחלה אם לא יותר
בקשר לזה שהעולם מתהפך ושאין סקס יותר גם זה לא נכון כי עדיין ישנם זמנים שבהם הילד יושן או שיש מי שמשגיח עליו (הסבא והסבתא או מטפלת או בייבי סיטר) ואז יש לכם זמן לעצמכם ואז אפשר לחגוג אז הכל תלוי בכם, מצד שני אתם גם טענת שאין יותר סקס אחרי החתונה אז שוב נגד הדעה הזאת אין לי מה להגיד חוץ משזה לא קורה אצל כולם ואני באמת מרחם על הזוגות שזה כן קורה להם

בדבר אחד כן צדקת והוא שאתה באמת לא עברת על חוקי הפורום ולכן האשכול הזה לא ננעל ואני לא יודע מי העביר אותו ולמה העבירו אותו לפה אבל כל עוד לא יעברו או יגלשו לנושאים אחרים לא יהיה סיבה לנעול אותו

ופה יש הודעה לשאר החברים פה, בהתחלה חשבתי להעיר לכמה אנשים אישית אבל ראיתי שזה יותר מאחד או שתיים ולכן אני מעיר פה פומבית חלק מהחברים פה כן עברו על חוקי הפורום אשר אומרים שצריך לכבד אנשים גם אם יש להם דעה שונה לגמרי מהדעה שלנו ואפילו אם היא שונה מהדעה הרווחת, אז עד כמה שזה מעצבן אותכם אין לקלל או לקטול לגמרי את השני אלא במידה וזה עצבן אותכם מאוד תספרו עד עשר או תכתבו מה שאתם רוצים אבל קחו אויר ותרגעו ורק אז תערכו ותשלחו את ההודעה שהיא כתובה באופן רגוע ומכבד שימו לב לזה!!!

ולסיום מה שאני בכלל לא הבנתי זה את הכותרת שלך שכתבת בעקבות האשכול של נץ כחול על איזה אשכול אתה מדבר?
אני חושב שכתבתי מספיק על הנושא לא ?
שיהיה לכולם סוף שבוע נעים
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 03-02-2007 בשעה 01:36.
ישן 27-02-2007, 23:12
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
הנקמה המתוקה של כל הנשים באשר הן
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "מחזק !!!"

תהיה אם תמצא לך בחורה מהממת שתלך אחריה בעיניים עצומות, תתן לה את כל כולך, תשקיע, תאהב, תרצה, תתחתן, תביא איתה ילדים שיהיו ההתגלמות המושלמת של האהבה החזקה ביניכם, ואז- לא לפני כן- היא תוציא את הרצועה מעור שהיא קנתה מג'וצי ביום שהתחתנתם, תלפף אותה סביב צווארך כל כך חזק עד כדי חסימת האוויר לריאותיך ותוליך אותך בבוץ המטונף שמגיע לך ללכת בו.
לא מגיע לך אישה, באמת שלא. כלבות? אין מילים לתאר את הזעם שעבר בי לפני כמה דק'. אבל עכשיו אני פשוט מלאה ברחמים. רחמים על החיים המלאים שיכלו להיות לך אם רק היית בנאדם. אם רק היית חושב.
החברים שלך נדפקו עם מזונות? תן לי להסביר את זה בשפה שלך, אולי ככה תבין, למרות שאני משתדלת לא לדבר בגסויות.
זיינת את אשתך-> הכלבה ילדה ילד-> אני צריך לשלם למפלצת מזונות...???
כ-ן!!!! אתה צריך! הוא הילד שלך!!!! חתיכת אגואיסט! חתונה היא שום דבר מעבר להסכם ניירת.
מה שמשנה באמת זה מה שיש בן שני אנשים. ולך כנראה לעולם לא יהיה את זה.
בן 27? OH PLEASE! הייתי מוכנה להתערב עם השטן לפני שהייתי מאמינה לזה...
יש אנשים שחיים בעולם שלא מתאים להם. הם יוצרים לעצמם בועה פיקטיבית של מה שהם היו רוצים- וזה מונע מהם לראות מה באמת קורה סביבם.
ועכשיו תסלח לי, אני הולכת לשחרר את הרצועה מחבר שלי. היא חונקת...

טיפש.

ישן 15-02-2007, 08:48

תשמע, זה בעיה...
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "בסדר"

אני במקסימום של המקסימום הייתי מוכן לחיות עם מישהי אבל בלי להתחתן ולהביא ילדים, אבל זה גם בעיה ואני יגיד לך למה...
חבר שלי שהתגרש עכשיו, הכיר את אישתו עוד מכיתה י"ב והתחתן איתה בגיל 23, בדיוק אחרי החתונה התחילו המריבות ועכשיו היא בעטה בו והשאירה אותו עם משכנתא ענקית, מזונות לתינוק, וגם לקחה לו את האוטו.
ישבתי איתו שבוע שעבר על שיחה אל תוך הלילה, והוא אמר לי : "תאמין לי היום לא שווה להתחתן, אין אמונה בבחורות, לך תעשה חיים, תזיין, אתה עוד צעיר". ותכלס אני כבר יודע את זה ממזמן. וזה לא רק הוא, זה כל החברים שלי שהתחתנו לאחרונה....
בקיצור הוא ישב איתי וסיפר לי כל מיני חוקים שיש במדינה המתועבת הזאת לגבי גירושים וכאלה...
למשל, אם אתה חי עם בחורה באותו בית לפחות 4 שנים, ואתם לא נשואים ואין לכם ילד, יעני ככה חברים שגרים ביחד, והיא לא עובדת, אז אחרי 4 שנים שאתם ביחד - אתה חייב לשלם לה מזונות !!! (זה קשור לעניין הזה של "ידועים בציבור", חוק מעפן כזה...). זה רק אחד מכל מיני חוקים מטופשים שעומדים לצד האישה...
מצטער שאני מכליל, אבל כן, לדעתי כל הבחורות היום ממזרות !
תראו מה זה בחורה :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-02-2007, 09:18

בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי DeserTNiggeR שמתחילה ב "בשביל זה משכירים דירה ומחליפים תוך פחות מ4 שנים מקום"

תאמין לי גם לזה הבחורה יכולה למצוא עו"ד טוב שימצא סעיף שאומר שלא משנה איפה אתם גרים, כל עוד אתם ביחד לפחות 4 שנים ולכן אתם נקראים "ידועים בציבור" אז תהיה חייב לה בכל מקרה.
לגבי ההסכם ממון, לא הבנתי למה קישרת את זה לרבנות, אין שום קשר לרבנות.
הסכם ממון נחתם בין הצדדים כאשר בוא נגיד יש לך בבנק לצורך הדוגמא מליון שקל , אז לפי ההסכם ממון כאשר אתם נשואים היא לא יכולה לגעת לך בכסף הזה, החיסרון הוא שאם אתם מתגרשים ויש לך תינוק, אז אכלת בולבול רציני כי ההסכם ממון לא תופס במקרה של מזונות ואז תצטרך לשלם לה במשך 18 שנה 1300 ש"ח כל חודש כמו "טטלה" שזה יוצא לפחות 280,000 ש"ח.

אני מציע בחום רב לכל הגברים שפה לקרוא את כל הסעיפים שרשומים בלינק הזה, רק לטובתכם :

http://www.azr.co.il/books2_20.html

ישן 15-02-2007, 15:13

חחחח עלק מזונות
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "תשמע, זה בעיה..."

המינימום שהיא תוציא ממני זה חתיחת נקניק בפיתה.
כן בקטע הזה אתה צודק מאיפה הגיעו כול החוקים האלה
חבר שלי היה לו סיפור של ידועה בציבור.
קיצור סבא שלו היה חיי אם אישה 4 שנים והלך לעולמו .
המשפחה הקרובה (הבנים ובנותיו) בוא לבקש את הרכוש של הסבא
מה שקרה זה שהיא לא הייתה מוכנה לתת להם שקל מן הרכוש ואפילו לא להתחלק 50-50.
בנוסף לקח היא התיישבה בדירה ולא הייתה מוכנה לזוז הם אף החליפו מנעול ועדין לא התפנתה
היא הזמינה פורץ והחליפה מנעול.
קיצור אחרי דיונים בבתי משפט הם הצלחו לשכנע את בית המשפט שהם לא מכירים אותה
והשופט פסק שכול הרכוש עובר עליהם.
אישה כזאת ברצינות הייתי הורג היא תחליט לי אם אני הקבל את הרכוש של סבא
מזכרת לא הייתה מוכנה לתת להם יורה בה ואפילו לא חושב פעמיים.
הקטעים האלה יכולים להטריף אותי.

ישן 15-02-2007, 14:41
צלמית המשתמש של charm

לשאלתך
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי DeserTNiggeR שמתחילה ב "השאלה אם בארץ יש כזה דבר הסכם ממון לפי הנישואים?"

עד כמה שאני יודע אין קשר בין הסכם ממון לבין הרבנות עד כמה שאני יודע (לפי ידע כללי שלי לא משהו שחקרתי עליו) הרבנות מסתכלת על הכתובה שחתמתם (וכן יש לזה ערך זה לא עוד סתם נייר שחותמים עליו) ולפי מה שכתבת שם אתה משלם לה + יכול להיות לפי המצב הכלכלי שלכם אבל על זה אני לא סגור וכמובן אם יש לכם ילדים אתה צריך לשלם מזונות אם אני לא טועה עד שהאישה מתחתנת שוב

הסכם ממון המטרה העיקרית שלו זה מה שנקרא להגן על הממון של אחד הצדדים וזה קורה בדרך כלל שיש צד אחד עשיר יותר (ובדרך כלל הרבה יותר) מהצד השני וכדי שבגירושים הצד העשיר לא יפסיד את כל כספו וגם לא חצי ממנו נועד ההסכם להגן עליו ואומר שכל הכסף שהוא רכש לפני שייך לו והם רק יתחלקו במה שהם רכשו ביחד ברכוש המשותף וכו, כך שהצד העשיר ישאר עשיר פחות או יותר

מעבר לזה רציתי לציין שיש דבר אחד ששוכחים שאנחנו נולדנו ובאנו לעולם מלבד לחיות את החיים שלנו לעוד מטרה והיא להמשיך את השושלת של בני האדם אחד התפקידים בחיים שלנו זה להוליד את דור ההמשך ונכון שהאישה היא זאת שמולידה בפועל אבל היא עדיין צריכה את הזכר כדי להכנס להריון ונכון שיהיה אפשר להגיד שאפשר למלא את התפקיד הזה ולתרום לבנק הזרע אבל אני חושב שאחת המחשבות הקשות והזוועתיות אפילו שיש איפשהו ילד שלך ואתה לא יודע את זה
אני לא יודע בדיוק בני כמה אתם bboyoren ו - וזה גם לא הכי חשוב (אם אתם מתחת לגיל 20 אני מאמין ומקווה שהחשיבה עוד תשתנה ואם אתם מעל אז אני רק מאחל לכם שהחשיבה תשתנה בשנים הקרובות) אבל לדעתי יש את הזמן לחגוג (אם זה אומר כל לילה בחורה אחרת או יותר) ולצאת ולשתות ולעשות חיים כמו שאומרים ומגיע גם הזמן להיות יותר מיושבים ולחוות חוויה מסוג שונה של קשר זוגי ועוד יותר מזה לראות את היצירה שלך נולדת וגודלת אני מאמין שרק שאתה חווה את זה משהו בך משתנה כי במיוחד בהתחלה בלידה ובשנה הראשונה אין משהו יותר טהור מתינוק לפני אנחנו ושאר העולם מתחילים לקלקל אותו וגם הוא תופס את הרעיון ונהיה ממזר (ואפילו גם אז אתה ממשיך לאהוב אותו)
יצא לי לדבר עם כמה אנשים שהם היום בני 30 ו40 שבעברם חגגו כמו שכולנו היינו רוצים לחגוג ולדעתי קיימו כל פנטזיה מינית שמישהו חלם ובקיצור חגגו עם בנות בכל דרך אפשרית והיום הם אומרים שזהו די נמאס להם מזה, עם כל הכיף והחופש וההנאה הם מחפשים משהו שקט ורציני מישהי שתהיה בבית שהם באים שיהיה אפשר לבלות לא רק בילויים של יציאות סקס ומסיבות פרועות אלא סתם לשבת בבית לקרוא עיתון / ספר להיות כל אחד גם בעולם שלו ולהנות

אני חושב ואולי יהיו חלק של יסכימו איתי ואולי אני טועה כי לשמחתי אני לא התנסתי בהם אך לדעתי לחבר הגרוש שלך (bboyoren) יש יתרון עליך כיוון שהוא התנסה באיך זה להיות בקשר זוגי איך זה להיות נשוי ועוד יותר איך זה להביא ילדים לעולם, אולי החבר שלך ואחרים לא יסכימו איתי כי הם רואים רק את ה"עונשים" שנשארו להם שזה בעיקר תשלומי כסף ומזונות ואולי זכרונות רעים
אך בכל זה אלו הם חוויות שלדעתי צריך לחוות בחיים משהו שלפי דבריכם כרגע אתם מעדיפים לוותר עליהם וחבל...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-02-2007, 00:41
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
עבר הרבה זמן עד שמצאתי תגובה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/544/714.html

וזה דיי מסכם הכל.

אוליי הניסיון שלך מוכיח אחרת - והם, זה רק מקרה פרטי (אגב, ההורים שלי חגגו לא מזמן - בצורה אירונית, שבוע לפני פתיחת האשכול - את יום הנישואים ה38 שלהם). לגיטימי.

ואני אענה לך - ושגם אתה וגם הם בעיניי זה מקרה פרטי.

כל אחד בוחר איך לחיות את חייו.

אתה בחרת לא להאמין במוסד הנישואים. זכותך.

אני, בוחר להאמין בו. אני לא יודע איך ייראו הנישואים שלי. אם הם יהיו רק מחצית מהכיף והאושר שיש לי עכשיו עם חברה שלי - זה שווה את זה.

מה שכן, אני יודע, שכל דבר בחיים שאתה הולך אליו בדעה ובגישה שלילית - ככה הוא גם יסתיים. זאת טענה שמוכיחה את עצמה. או, נוסחת פלא - להרס עצמי.

אני? אני בוחר לקחת את המקרה הפרטי שלהם.

שיהיה לך יום טוב ואחלה חיים.

ישן 16-02-2007, 10:25

בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "עבר הרבה זמן עד שמצאתי תגובה."

אז מצאת מחט בערמת שחת, וחוץ מזה הזוג הזה נשוי בערך משנות ה 30 או ה 40, שאז הייתה תקופה אחרת לגמרי . כבר הודיתי שאם הייתי חי בתקופה של לפני 30 או 40 שנה הייתי מתחתן בכיף כי אז באמת היו מתחתנים מאהבה. מה גם מחזק את דבריי כאשר הכתבת שאלה אותו בסוף הכתבה אם הוא היה מוכן להתחתן איתה שוב היום - הוא ענה ש"אולי" !

אתה תהיה מרוצה אם חיי הנישואין שלך יהיו מחצית ממה שהם היום עם חברה שלך אבל אתה צריך גם לקחת בחשבון שהם יכולים אפילו לא להגיע לרבע מהם, הכל יכול להיות, ובשבילי הסיכון הזה לא שווה.
לגבי העניין של "שכל דבר בחיים שאתה הולך אליו בדעה ובגישה שלילית - ככה הוא גם יסתיים" - אני לא מסכים איתך, לדוגמא מהחיים (קצת מצחיקה אבל עדיין דוגמא) :
אם קבוצת הכדורגל הפועל ערוער תתארח אצל מנצסטר יונייטד או ברצלונה והם יבואו למשחק עם גישה חיובית לנצח - תאמין לי שזה ממש אבל ממש לא יעזור להם.
המציאות היום שונה מפעם, פעם (לפני כ-30 שנה) היו הרבה משפחות עניות, וגם מי שהיה עובד בעבודה טובה לא היה מרוויח הרבה, ואנשים באותה תקופה היו מתחתנים מאהבה. היום זה רק אינטרסים, רק כסף, כי היום המצב הכלכלי על הפנים ובחורות יחפשו רק עשירים, זאת עובדה וצריך להתמודד איתה, אין מה לעשות.

ישן 16-02-2007, 11:50
צלמית המשתמש של חרוב

אני אתחיל מהסוף - כי שם הטעות ההכי גדולה.
בתגובה להודעה מספר 100 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "אז מצאת מחט בערמת שחת, וחוץ..."

ביום נתון, כל קבוצת אנדרדוג יכולה לנצח. כל קבוצה. זה נכון בספורט וזה נכון במלחמות.
ככה ספרטקוס ניצח את הצבא הרומי. ככה הפועל קריית אתא ניצחה בכדורסל את מכבי ת"א הגדולה בעונה שהיא לקחה טריפל. ככה שחר פאר ניצחה את המתמודדת שלה (מישהי מהטופ 10) ועוד ועוד. אתה, כמובן, תטען שאלו הם מקרים פרטיים.
מפגש בין הפועל ערוער למנצסטר יונייטד - אני לא יכול לסדר. אבל, זה לא משנה. גם אם ערוער היו מנצחים - היית טוען שזה היוצא מהכלל שמעיד על הכלל.
כוח האמונה - אינו ניתן לכימות והוא תמיד גורם משפיע בכל תחרות, קרב או עימות.

תקשיב - שמביאים לך דוגמא לזוג שנשוי משנות השלושים - אתה אומר שזאת הייתה תקופה אחרת.
כשהבאתי לך דוגמה על זוג שהתחתן בשנות השישים-שבעים - לא הגבת. וכשאני אביא לך זוג יותר צעיר - אתה תגיד שהם לא דוגמה כי הם עוד לא יודעים מה זה נישואים.

במילים אחרות, כל דבר מוכיח את הטענה שלך - שום דבר לא מפריך אותה. תחשוב על האבסורדיות במה שאמרתי.

רוב הזוגות הנשואים - נשארים נשואים. עובדתית. למה זה ככה? אתה טוען שכל הנשים מצאו בעלים עשירים? מצויין. אני ארים טלפון להירשזון ואודיע לו שמצב הכלכלה מצויין ושיפסיק לדאוג. מסתבר, שיש לנו המון עשירים... כי אף אחד כבר לא נשוי בגלל אהבה... רק כסף וכוח.

נכון, מספר התיקים הנפתחו ברבנות גדל בעשרים שנה האחרונות פי 2. ובדרך היו לנו עלייה של מיליון בני אדם מחבר העמים (גידול באוכלוסיה), פיגועי טרור על ימין ועל שמאל ומלחמה (מתח נפשי) ועוד ועוד.

ולסיום, בקשר לכתבה. ראינו את אותה הכתבה? אתה אומר שהוא אמר "אוליי". שכחת שכל המשפט היה: "אם היא הייתה נראת כמו שהיא נראת היום, אוליי... לא יודע..." והוא צוחק והיא צוחקת וכולם צוחקים.
קוראים לזה בדיחה. קוראים לזה הומור. הומור עם החברה (במקרה הזה, האישה). זה כבר מביא אותי לאשכול אחר לחלוטין...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...206#post1856410

ישן 16-02-2007, 14:21
צלמית המשתמש של חרוב

זאת הייתה חתיכת הכללה.
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "רוב הזוגות הנשואים - נשארים..."

בואו נגיד שאני מסכים עם מה שאמרת (אני לא - אבל, נקדם את הדיון).

זה בהכרח אומר שככה יהיו חיי הנישואים שלך?

זה בהכרח אומר שאלו יהיו חיי הנישואים שלי?

התשובה לשתי השאלות האלה היא לא. זה ברור לשנינו.

לכן, תאמין אתה במה שאתה רוצה על מוסד הנישואים, לאן הוא מגיע וממה הוא באמת נובע - ואני אמשיך להאמין במה שאני מאמין. שנישואין זה דבר קדוש ויפה. והם נובעים מאהבה.

נאיבי? תמים? אוליי.
אבל, בלי נאיביות ותמימות בעולם שלנו - זה היה מקום ממש מכוער לחיות בו.
אני בוחר להאמין באהבה. ובנישואים. ובזוגיות.

נכון, לא הכל כמו באגדות. אבל, מי אמר לך שזה יהיה כמו האגדות מלכתחילה?
זוגיות, ונישואים בכלל, זה משהו שמצריך עבודה. בדיוק כמו כל דבר חשוב ושווה שאנחנו משיגים בחיים.

ישן 28-02-2007, 03:12
צלמית המשתמש של charm

ולמה אני דוגמא לא טובה? חחח
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "העם הגברי כבר מזמן קם"

כי אני לא ממורמר שאומר שכל הבנות זונות ואיזה שטות עשיתי שהתחתנתי ועוד יותר שנולדה לי ילדה?
ידידי מה שנראה לי שבכל הדיון פה אתה מנסה לחפש ולמצוא רק את המקרים שהבנות היו מגעילות ומנצלות ואפילו זונות וסיפורים ומקרים כאלו לא חסר אבל באותה מידה יש מספיק בנות שהן הגונות ורוצות קשר אמיתי של אהבה ולא של ניצול ומשום מה מאלו אתה מתעלם או לא מאמין שהן קיימות אבל הן קיימות
אז שוב נכון לא חסר בנות נצלניות אבל באותה מידה לא חסר בנים נצלנים ואפילו לא צריך לחפש הרבה בשביל למצוא סיפורים על כמה שהבנים היו מגעילים כלפי בנות
ולכן כל מה שנשאר לי להציע לך זה לפתוח קצת את הראש והעינים ולקלוט שלא הכל שחור אלא יש עוד קצת טוב בעולם שלנו צריך רק לראות אותו

ובקשר לחבר שלך זה שהוא קנה לה משקה לא אומר שהוא קנה אותה, נכון שבדרך כלל אם אתה קונה למישהי משהו והיא מקבלת את זה זה בדרך כלל אומר שהיא מעוניינת בקשר ואהבה את הרעיון / מתנה וזה אכן קטע מגעיל לקחת מתנה להשתמש בה ולהגיד אחרי זה תודה ולהתראות אתה לא מטעים לי אבל זה הסיכון כשיוצאים ומבלים פוגשים את כל הסיכונים אז שיקח בקלות
בהצלחה

ישן 06-03-2007, 03:03
צלמית המשתמש של charm

צר לי עלייך ידידי
בתגובה להודעה מספר 121 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "יש 3 אופציות : 1. או שאתה..."

שאתה נעול על קו המחשבה הזה וסגור שכל הנשואים הם אומללים וכל הנשואות הם בעצם מכשפות מוצצות דם שהתחתנו רק למטרה של לחיות על חשבון הבעל ולדפוק אותו כמה שיותר
בקטע הזה נראה לי שאתה לא חי בעולם של שחור ולבן אלא פשוט הכל שחור ולא חושב שיש דבר כזה חיים שונים

כמו שאמרתי לחיות עם מישהי (וחודש שעבר מלאו לנו 5 שנות נישואים וחודש הבא אנחנו נחגוג 10 שנות הכרות כך שזה תקופה לא קטנה) זה לא תמיד אהבה בשמיים או כמו בהתחלה שיש התאהבות ואתה מחייך כל היום יש רגעים כאלו ויש גם רגעים לפעמים של מריבות וכעסים אבל מה שחשוב זה לדעת לשים הכל בפרופורציה וכמו שמישהו פעם אמר חשוב לא ללכת לישון כועסים (אם אפשר) ובעיקר חשוב גם שלכל אחד יהיה את הספייס שלו המרחב הפרטי שלו
בקשר לילדה לדעתי כיוון שלא חוית לידה וכיוון שאין לך ילדים אתה לא יכול להרגיש מה זה, אלא אתה ניזון משמועות של אחרים שכנראה עליהם עוברים חיים לא קלים אבל שוב זה לא אומר שכולם סובלים אחרת מן הסתם הילודה היתה הרבה פחות ואפילו נכחדת (לפי התיאוריה שלך היא אמורה או צריכה להכחד כי הכל מנישואים ועד לידה זה סבל אחד גדול ודבר מיותר לחלוטין לא?)
ללדת ילד/ה זה ליצור את יצירת המופת שלך תחשוב שזה כמו לצייר ציור מדהים או לפסל משהו ואז לשנוא את זה. ועוד דבר לא יודע אם ראית יאיר לפיד השבוע אבל התארח שם אלי יצפאן והוא שאל אותו מה הרגע הכי מאושר ביחד והוא אמר לידת בנו, אז מה נראה לך שהוא שיקר? וכולם שאומרים שהם אוהבים את הילדים שלהם משקרים? קצת הגיון....

כל מה שאני מאחל לך ולשאר האנשים שחיים כמוך שתכירו מישהי שתגרום לכם להתאהב חזק מספיק בשביל שתרצו להתחתן איתה או לפחות לרצות לגור איתה ושהחיים איתה יהיו מאושרים מספיק בשביל שתראה שיש דבר כזה לגור ולחיות עם מישהי (שלדעתי לחיות עם מישהי ולהיות נשוי לה זה אותו הדבר) והשד לא כל כך נורא ואפילו (!!!) אפשר להנות מזה
יום טוב
ארז

ישן 06-03-2007, 07:11

בתגובה להודעה מספר 123 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "צר לי עלייך ידידי"

"לגור ולחיות עם מישהי (שלדעתי לחיות עם מישהי ולהיות נשוי לה זה אותו הדבר)" - זהו שלא !

להיות נשוי זה להתחייב, זה אומר שיש לה את הכח המשפטי לקחת לך את כל מה שיש לך ואפילו יותר.
נכון שיש גם החוק שאם אתם לא נשואים ואתה חי איתה לפחות 4 שנים אז גם תהיה חייב לה מזונות אבל חוץ מזה היא לא יכולה לעשות כלום (יהיה לה הרבה פחות זכויות מאשר העובדה שאתם נשואים).

בקשר לילד, לא אמרתי שצריך לשנוא אותו ספציפית, התכוונתי ששונאים את המצב הזה שהגעת אליו שאתה קם יום אחד בבוקר ומגלה שיש לך ילד ועכשיו אם תתגרש תצטרך לשלם מזונות. שוב זאת הטקטיקה של הבחורות היום - להביא ילד (אחד לפחות !) ולהתחיל למרר לגבר את החיים כדי שיתרגש וישלם מזונות. אז בסדר, פעם זה לא היה ככה אני מסכים, אבל היום זה אחרת.

ישן 06-03-2007, 13:44
צלמית המשתמש של charm

ידידי היקר
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב ""לגור ולחיות עם מישהי (שלדעתי..."

יכול להיות שהיום זה אחרת ואני מניח שהיום יש יותר גירושים מפעם כי פעם אולי זה לא היה נהוג והיו מסתכלים על זה בעין לא יפה והיום זה אפשר להגיד חלק מהנורמה ולכן אני מאמין שיש היום יותר גירושים
אבל עדיין לא כל נישואים סופם להסתיים בגירושים ולא כל זוג נשוי סובל או בעיקר הגבר סובל ובוכה על היום שהתחתן
כל מה אני ואני מניח השאר רצו להגיד פה זה שיש ויש, כמובן שיש מקרים כמו שאתה מציין שהאישה (וכמו שנאמר פה יש גם גברים שעושים אותו הדבר בדיוק מתחתנים עם מישהי רק בשביל להתעשר על חשבונה אז נכון שהיא לא תשלם מזונות אבל מי שמתחתן רק בשביל זה ידאג לארגן לו איזה סידור שכשהוא יתגרש יוכל לדפוק את השני ולהתעשר על חשבונו) מתחתנת רק בשביל הנוחות ואולי אפילו בידיעה שתוכל להתעשר על חשבונו אבל יש (!!!) גם זוגות שמתחתנים כי מאהבה כי הם רוצים להיות נשואים וזה משהו שעד לא ראיתי שאתה מוכן לקבל את הטענה הזאת וחבל
אותו הדבר עם ילדים גם ילדים (ועל זה כולם אני מניח יסכימו) באיזה שהוא שלב חותרים לעצמאות ומורדים בהורים וברוב הדברים שהם מכירים וההורה הרבה פעמים מרגיש שהוא מאבד שליטה ונמצא שם רק בשביל להיות הנהג והבנק אבל ברוב המקרים מקבלים את האהבה חזרה גם אם זה בדברים הקטנים.
אז נכון שכשמתגרשים ויש ילדים צריך לשלם יותר אבל לא חייבים להגיע לגירושים זה קורה אבל לא הכרח המציאות
מקווה שתוכל להפנים את העובדה שיש מקרים כאלו ויש מקרים כאלו ולא כל הנשים מתחתנות מתוך מטרה לדפוק את הגבר
יום טוב
ארז

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:47

הדף נוצר ב 0.30 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר