לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2007, 23:32
  Elibar9 Elibar9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
אני חרדי וזקוק לעזרה בנוגע לגיוס...

יש לי מספר שאלות
אבל לפני זה אני אספר על עצמי שתבינו

אני למדתי בישיבה(אני ממשפחה חרדית ,אני לא כל כך) עד תחילת השנה (אחרי החגים) והחלטתי שזה לא בשבילי ועזבתי תישיבה מאז אני לא לומד .אני מאמין שאתם יודעים שבישיבות אין בגרויות לכן אין לי בגרויות אני עוד שבועיים עושה יום הולדת 17. התחלתי לפני כחודש ללמוד במכללה ,מקצוע גרפיקה ממוחשבת.
אני כרגע לא רשום במסגרת כלשהי, המכללה נחשב למקום ללמידת מקצוע .לכן אני לא יודע מה לעשות אני אמור להגיע עוד שלוש שבועות לצו ראשון מה ההשפעה מכך שאין לי אישור לימודים. הם יכולים לגייס אותי? כמה זה משפיע ..אני גם שמן והתחלתי עכשיו דיאטה לקראת הצבא.בצו ראשון שוקלים אותך ומה וקובעים כבר פרופיל אחרי שאני ירזה בעזרת ה' הפרופיל יכול לעלות אם הבעיה היא העודף משקל??
כמה זה שאין לי בגרויות משנה לי תקב''א
אני מאוד רוצה להתגייס לצבא ואני שואף גם להתגייס ליחידה מובחרת.

אני אשמח לשמוע תשובות לשאלות שלי כי אני באמת לא יודע מה לעשות

תודה מראש
תסלחו אבל אני אפרסם את ההודעה בעוד פורומים של מתגייסים .
.

באשכול הקודם שאלו אותי מה הגובה שלי והמשקל
גובה בערך 1.78/9- משקל בסביבות ה140ק''ג המון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2007, 23:36
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Elibar9 שמתחילה ב "אני חרדי וזקוק לעזרה בנוגע לגיוס..."

נכון, אתה שוקל הרבה אבל הכל ניתן לשינוי, זה לא כמו אדם נכה או חולה. זה מה שטוב שאתה יכול לתקן את המצב.. אז תיקח את עצמך בידיים ותשלוט בעצמך ותתחיל לעשות ספורט ולאכול נכון.
אני מכיר כמה אנשים שלא רצו לגייס אותם ונכנסו לדיכאון ולבסוף הצליחו להוריד 50, 60 קילו והתגייסו ליחידה מובחרת והגשימו את החלום שלהם.. אז ככה שהכל אפשרי.. צריך רק רצון..

אני לא חושב שיגייסו אותך עם משקל כזה. או אם יסכימו לגייס זה עם פרופיל נמוך.. אין מה לעשות אתה צריך להתחיל לעבוד ולעבוד קשה כדי להגשים חלום..

והבגרויות לא ממש משנות בקב"א.. אז הסר דאגה מלבך..

ישן 28-01-2007, 23:46

תשובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "נכון, אתה שוקל הרבה אבל הכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rafi-8
נכון, אתה שוקל הרבה אבל הכל ניתן לשינוי, זה לא כמו אדם נכה או חולה. זה מה שטוב שאתה יכול לתקן את המצב.. אז תיקח את עצמך בידיים ותשלוט בעצמך ותתחיל לעשות ספורט ולאכול נכון.
אני מכיר כמה אנשים שלא רצו לגייס אותם ונכנסו לדיכאון ולבסוף הצליחו להוריד 50, 60 קילו והתגייסו ליחידה מובחרת והגשימו את החלום שלהם.. אז ככה שהכל אפשרי.. צריך רק רצון..

אני לא חושב שיגייסו אותך עם משקל כזה. או אם יסכימו לגייס זה עם פרופיל נמוך.. אין מה לעשות אתה צריך להתחיל לעבוד ולעבוד קשה כדי להגשים חלום..

והבגרויות לא ממש משנות בקב"א.. אז הסר דאגה מלבך..

לאכול זאת לא הבעיה פעם זאת הייתה הבעיה הרופא אמר לי שאני אוכל בסדר ואני רק צריך פעילות גופנית

אם מגייסים בגיל 18 יש לי עוד שנה לגיוס ואני מאמין בעצמי שאני יוריד במשקל

השאלה היא מה עושים לי בבקו''ם בגלל שאני לא לומד מה ההשלכות
???
ישן 29-01-2007, 00:10
צלמית המשתמש של הנשר הקטן
  הנשר הקטן הנשר הקטן אינו מחובר  
מנהל "מה שבכיפה" בדימוס,מו"ס במיל',וסטודנטים בשוטף

חבר מתאריך: 10.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Elibar9 שמתחילה ב "אני חרדי וזקוק לעזרה בנוגע לגיוס..."

מצטער לבאס קצת,אבל כמה תשובות.

קודם כל-במידה ואין לך בגרות,ובנוסף חסר לך ידע מאד בסיסי במתמטיקה,אנגלית ודברים בסגנון,הקב"א שלך יהיה נמוך למדי. למרות שבאמת כדאי שתחכה לתשובה של chatulim.

בנוסף,בתחום הרפואי,שבו אני דווקא מבין יחסית. משקל של 140 קילו ל1.78,הוא עודף משקל כבד,המביא לפרופיל 64 לפחות,אם לא 45. מבחינתך זה אומר פרופיל שאינו קרבי.כדי להגיע לפרופיל קרבי,תצטרך להגיע למשקל מקסימלי של כ90 קילו,שזה הרבה עבודה מבחינתך.

אני מצטער להיות קצת בוטה, אבל ההמלצה שלי היא כזאת,אל תבנה על יחידה מיוחדת,מפני שלא תתקבל לשם מכמה סיבות-האחת היא שעד הגיבושים לא תצליח להעלות פרופיל לפרופיל הדרוש,והשניה היא שבגלל הרקע השונה לחלוטין שבו גדלת,יש סיכוי טוב שלא תעבור את הפסיכולוג שמחליט מי מתקבל.

הכי טוב בשבילך זה להוריד משקל,להעלות פרופיל לפני גיוס,ולהתגייס לאחת מחטיבות החי"ר,שם,אם תהיה מעוניין תוכל לעשות גיבוש לסיירות החטיבתיות ולשרת שם. בכל מקרה,בסוף ה3 שנים שלך,יש פרוייקט של השלמת בגרויות ללוחמים,כך שתוכל לגשת לבגרות מלאה על חשבון הצבא.

עוד אופציה,לדעתי הטובה מכולם,אם אתה מעוניין,היא נח"ל חרדי,שם תוכל לשרת כלוחם,בסביבה תומכת,כולל שיעורי תורה,אוכל בכשרות מהדרין,והימנעות ממגע עם בנות. בנוסף,בשנה האחרונה בנחל חרדי יש אופציה להשלמת בגרויות או למידת מקצוע,על חשבון צה"ל.

לגבי נח"ל חרדי,תעיף מבט בקישור הזה.אתה גם מוזמן להתקשר לאחד הטלפונים שכתובים שם ולברר. בהצלחה.

http://www.aka.idf.il/giyus/general...072&DocID=49141

ישן 30-01-2007, 15:10
  Mo-T Mo-T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
רק כוח רצון!
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שחר הירקן שמתחילה ב "משהו קטן בקשר למשקל..."

קודם, כל הכבוד על הרצון להתגייס ולשרת את המדינה!

קח מקרה שקרה לי שמראה שעם כוח רצון תשיג בד"כ את מה שאתה רוצה..
לפני שנתיים כמעט ריסקתי את רגל שמאל והייתי בגבס 5 חודשים מתוכם חודשיים במיטה שכמעט ואסור לזוז כדי לא להזיז את העצמות.. אח"כ כשכבר הלכתי על קביים השתדלתי באמת לא להתעצל ולהסחב
עם הקביים לכל מיני מקומות אבל בכל זאת 5 חודשים של רגל בגבס זה ניוון רציני..
כשהורידו לי את הגבס השרירים שלי היו מנוונים כמעט לגמרי ובאופן כללי כושר הגופני הבסיסי שהיה לי לפני נדפק לגמרי.
ממש אחרי תקופה שכבר די השתקמתי והתחלתי ללכת רגיל קיבלתי זימון ליום סיירות.
בהתחלה שללתי ישר את האפשרות שאני אלך כי אין לי סיכוי לסיים את התרגיל הראשון..
אבל אחרי כמה ימים כשהמועד התקרב החלטתי שאני הולך לחוויה ואני יתן הכל כדי לעבור
רק כדי להוכיח לכולם שהצלחתי.
אחרי שהגעתי ליום סיירות וראיתי את כל המגודלים שמתאמנים מכיתה ג' ומורעלים מטכ"ל הייתי בטוח שאין לי סיכוי..כולי שחיף.. בסוף סיימתי את היום הזה כמו גדול וקיבלתי חובלים.
(לכל הרמבואים אני יודע שיום סיירות זה לא סיפור אבל בנסיבות האלה..)

בקיצור הכל רצון ואם תכניס לעצמך טוב לראש שאת הולך להרזות ותתחיל להתאמן
זה יגיע... בהצלחה.

ד"א שחר הירקן- החתימה שלך זה ציטוט מ"האקדוחן" ?
ישן 24-02-2007, 04:26
  gpc gpc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Nissan-el שמתחילה ב "איך רואים שאתה חרדי..."

חחחחח מאיפה הבאת את התגובה הזו?!

אפשר לחשוב שהוא אמר שהוא יהושע בן אלישע בנו של הכהן אוריה בן הנביא וכו' וכו'...
הוא בסך הכל אמר שהוא בא מבית טוב כיוון שקיימת סוג של תאוריה שהאימות נתונים והקב"א משוכללת עפ"י רקע משפחתי, דבר שלדעתי גם הגיוני כיוון שבן של סוחר סמים ופרוצה לא יזכה לפריוילגיות מבחינת הקב"א לעניות דעתי... חוץ מיזה לפי התגובה שלך היה אפשר להסיק שהעולם החרדי הוא עולם מרוחק ולא קשור לעולם החילוני כאילו הם עדיין תקועים איכן שהוא במאה ה-12...

אה ודרך אגב להוציא דוקטורט לוקח 10 שנים אך היא מורכבת מתואר ראשון, תואר שני ולאחר מכן דוקטורט,
לאחר שהוצאת כבר תדוקטורט אחד בשביל להוציא דוקטורט שני אתה לא צריל ללמוד לעוד תואר ראשון ושני, אלא אתה צריך ללמוד רק לדוקטורט הנוסף.. דבר שלוקח שנים אחדות, מה שעושה את גרסתו של הבחור כהגיונית ואת הרמיזות המיותרות שלך לסילוף דבריו של הבחור כלא במקום...
ישן 29-01-2007, 07:25
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07

אז ככה, שתדע:

בצו ראשון ירשמו לך נתון של שנות לימוד. במידה ונתון זה נמוך מ - 12, הקב"א שלך יפגע משמעותית. בהתאם להצלחתך במבחנים הפסיכוטכניים והרושם שתשאיר על המאבחנת, ייתכן ולא תעבור את סף איכות הגיוס. ממליץ לך בחום להתכונן למבחנים הפסיכוטכניים (הם לא קשים במיוחד) וגם להתכונן לראיון עם המאבחנת (מעניין אם יש פה מידע על זה... אם לא, אז אני אכתוב מאמרון קטן).
כמו שכבר הוזכר, יש מסגרת מיוחדת המותאמת לחרדים (הנל"ל החרדי) שלמיטב ידיעתי לא מגיעים אליה דרך מסלול הגיוס התקני. ממליץ לך לפנות למדור פרט ולברר. ובכל מקרה במסגרת כזו, לקבא שלך אין שום משמעות! לרבות יציאה לקצונה שמאושרת באופן פרטני (כל זאת נכון ללפני כמה שנים, אבל לא נראה לי שהמצב השתנה).
חלופה אחרת (בעייתית קמעא) היא לפנות לאחת ממסגרות חיל חינוך המאפשרות השלמת בגרויות. אני לא ממליץ לך על זאת - מסגרות אלה רובן ככולן מיועדות לבעלי קשיי התסגלות ואנשים מרקע קשה.
ועכשיו לגבי המשקל - ייתכן מאוד והוא יוריד לך את הפרופיל, אבל אם תביע על רצון לגיוס בוודאי שייתנו לך זמן לעשות דיאטה ולהיכנס לכושר.

בהצלחה!
ישן 29-01-2007, 09:56

?
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי GilBates שמתחילה ב "אז ככה, שתדע: בצו ראשון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GilBates
אז ככה, שתדע:

בצו ראשון ירשמו לך נתון של שנות לימוד. במידה ונתון זה נמוך מ - 12, הקב"א שלך יפגע משמעותית. בהתאם להצלחתך במבחנים הפסיכוטכניים והרושם שתשאיר על המאבחנת, ייתכן ולא תעבור את סף איכות הגיוס. ממליץ לך בחום להתכונן למבחנים הפסיכוטכניים (הם לא קשים במיוחד) וגם להתכונן לראיון עם המאבחנת (מעניין אם יש פה מידע על זה... אם לא, אז אני אכתוב מאמרון קטן).
כמו שכבר הוזכר, יש מסגרת מיוחדת המותאמת לחרדים (הנל"ל החרדי) שלמיטב ידיעתי לא מגיעים אליה דרך מסלול הגיוס התקני. ממליץ לך לפנות למדור פרט ולברר. ובכל מקרה במסגרת כזו, לקבא שלך אין שום משמעות! לרבות יציאה לקצונה שמאושרת באופן פרטני (כל זאת נכון ללפני כמה שנים, אבל לא נראה לי שהמצב השתנה).
חלופה אחרת (בעייתית קמעא) היא לפנות לאחת ממסגרות חיל חינוך המאפשרות השלמת בגרויות. אני לא ממליץ לך על זאת - מסגרות אלה רובן ככולן מיועדות לבעלי קשיי התסגלות ואנשים מרקע קשה.
ועכשיו לגבי המשקל - ייתכן מאוד והוא יוריד לך את הפרופיל, אבל אם תביע על רצון לגיוס בוודאי שייתנו לך זמן לעשות דיאטה ולהיכנס לכושר.

בהצלחה!

איך מתכוננים למבחן הפסיכוטכני?

ולמה לפי הרקע שבו גדלתי לא נראה לך שאני יוכל להגיע ליחידה מובחרת?
ישן 29-01-2007, 10:41
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Elibar9 שמתחילה ב "?"

אולי לא הבנת את מה שאמרתי... במה שכתבתי לא טענתי שלא תוכל להגיע ליחידה מובחרת בגלל הרקע שלך.
מסגרת הכוללת השלמת בגרויות היא לא יחידה מובחרת אלא יחידה הקולטת חיילים שאלמלא התהליך לא היו מתגייסים לצה"ל. חיילים אלה מגיעים ליחידות מובחרות לעתים נדירות מאוד, אם בכלל. לכן טענתי שאתה _לא_ מתאים למסגרת כזו. מסגרת זו קולטת לרוב אנשים בעלי קשיי הסתגלות, לעתים אנשים בעלי עבר פלילי... ממש לא אתה.

ועכשיו, לצער כולנו (ולא בציניות... בצער כנה אני כותב את הנ"ל), אני דווקא כן הולך לטעון שלא תוכל להגיע ליחידה מובחרת במצב הנוכחי:
בלא 12 שנות לימוד (או לפחות 11), נתון קבוצת האיכות שלך (קב"א) לא יכול להגיע לרמה הנדרשת כדי לקבל מקום במיון ליחידות מובחרות וזאת גם אם תצליח מעבר למשוער בראיון האישי ובמבחנים הפסיכוטכניים. נסה אולי לדחות את הגיוס לטובת השלמת בגרויות אקסטרניות (אם אתה בעל תעודת בגרות אקסטרנית זה שקול ל - 12 שנות לימוד). כמו כן, אם תסיים תואר באוניברסיטה הפתוחה תקבל ציון שנות לימוד גדול מ - 12, וזאת בלא קשר לשנות הלימוד שלך בפועל. (לטובת חישוב קב"א, מתייחסים לערך זה כ - 12 שנות לימוד).
ישן 29-01-2007, 09:53
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06

היי,

קודם כל- רציתי לברך אותך על הרצון להתגייס ולתרום. במסגרת שירותי כמאבחנת שירתתי בירושלים ויצא לי לשוחח עם לא מעט תלמידי ישיבות תורניות (בעבר ובהווה) שמיאנו להתגייס ורק חיפשו איך להוציא "תורתו אומנותו"..

בנוגע לקב"א שלך- אם הבנתי נכון, למדת עד כיתה ח' בבי"ס?
ההליך שתעבור בצו הראשון הוא כזה- יתנו לך מס' תרגילים במתמטיקה, כשהרמה ההתחלתית תהיה ברמה של כתה ח'. במידה ותצליח לפתור אותם- רמת ההשכלה שתירשם לך היא כמו של תלמיד י'- במקום 12 ברמת ההשכלה תקבל 10. כמו תלמיד שסיים 12 שנות לימוד אך לא למד במסלול בגרות כלשהו.

מקווה שהבהרתי לך טיפה מה יקרה, ושיהיה לך המון המון בהצלחה!!

ישן 29-01-2007, 09:57

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "היי, קודם כל- רציתי לברך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chatulim
היי,

קודם כל- רציתי לברך אותך על הרצון להתגייס ולתרום. במסגרת שירותי כמאבחנת שירתתי בירושלים ויצא לי לשוחח עם לא מעט תלמידי ישיבות תורניות (בעבר ובהווה) שמיאנו להתגייס ורק חיפשו איך להוציא "תורתו אומנותו"..

בנוגע לקב"א שלך- אם הבנתי נכון, למדת עד כיתה ח' בבי"ס?
ההליך שתעבור בצו הראשון הוא כזה- יתנו לך מס' תרגילים במתמטיקה, כשהרמה ההתחלתית תהיה ברמה של כתה ח'. במידה ותצליח לפתור אותם- רמת ההשכלה שתירשם לך היא כמו של תלמיד י'- במקום 12 ברמת ההשכלה תקבל 10. כמו תלמיד שסיים 12 שנות לימוד אך לא למד במסלול בגרות כלשהו.

מקווה שהבהרתי לך טיפה מה יקרה, ושיהיה לך המון המון בהצלחה!!

אבל עם עכשיו הצבא יודע שאני לא לומד הוא יכול לגייס אותי יותר מוקדם
ישן 29-01-2007, 10:23

אחי זה לא כמו שאתה חושב
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי asya_kor שמתחילה ב "רק רציתי להגיד לך שזה מעשה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי asya_kor
רק רציתי להגיד לך שזה מעשה נורא נועז לעזוב מסגרת כזו... במיוחד כל הקשור למשפחה!
ושיהיה לך המון בהצלחה בהמשך!

אנחנו יחסית לחרדים אחרים מאוד ליברליים ופתוחים בהקשר של מדינה מבין אפילו שאנחנו חרדים ביום העצמאות אנחנו שמים דגל בבנין השכנים מתעצבנים -עובר להם

אתה מכיר תחבדניקים שבאים לבסיסים להביא סופגניות , שמח בפורים, ועוד פעילויות-

זהו המשפחה שלי חבדניקית אבא שלי רוצה שאני אשרת בצבא והוא מקווה שהצבא יעשה ממני בנאדם
אמא שלי גם סוברת כמו אבא שלי למרות שבנתיים קשה לה להאמין שאני יוריד במשקל

הרב שלי בישיבה גם כן התגייס לסיירת צנחנים לפני 10 שנים הוא היה בלבנון והכול

בכלל הציבור שלנו חב''ד ברובו לא נגד הצבא (אולי אחרי ההתנתקות) והרבה אנשים שאני מכיר בבית כנסת חבדניקים איפה שאני גר היו בצבא יש אפילו חבדניק אחד שאני מכיר איפה שאני גר שהיה בשייטת 13

המנהל בית ספר שלי חבדניק היה בעברו בשייטת 11 או 13

אתה מבין המשפחה שלי לא תתנתק ממני בגלל שאני אתגייס

...נ.ב. עצם זה שנולדתי באמריקה יש לי אזרחות אמריקאית משנה משהו בצבא???
ישן 29-01-2007, 13:20
  בעז1970 בעז1970 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
שלח הודעה דרך MSN אל בעז1970
אני הייתי במצב שלך

1. אין מה לעשות גם אני למדתי עד כיתה ח' ואח"כ עברתי לישיבה חרדית התגייסתי מאוחר בגיל 20 זאת אומרת שהיו לי 14 ש"ל שנחשבו רק 10 מתסכל אבל אין מה לעשות.
2. הקב"א שלי לא היה מי יודע מה בגלל זה, אבל הדפ"ר וכו' היו במצב טוב מאוד.
3. אז ב91 לא היו לי יותר מידי אפשרויות למזלי התגייסתי עם מוטיבציה בשמים והגעתי לאן שהגעתי.
אחרי הצבא כבר השלמתי בגרויות והיום אני כבר עם תואר ראשון ועוד כמה תעודות.
דבר אחרון: מדברים בלי סוף על זה שחרדים לא מתגייסים וכו' אבל כשכבר מישהו מגיע אין שמץ של התחשבות במצב שלו, לא היה קורה כלום אם היו מעלים לבחור ישיבה את הנתונים גם בלי בגרויות,
אלה בחורים איכותיים שמלא מעט שיחות הדבר מתסכל, אני לא מדבר על שבבניקים וכאלה שהסתובבו ברחובות אלא אל בחור שישב ולמד עד גיל 18-19 ופתאום מגלה שכל מה שהוא עשה עד עכשיו שווה רק ל10 ש"ל, אני מכיר יותר מאחד שלא שינו את הסטטוס "תורתו אומנותו" בגלל זה או כאלה שזה פשוט שבר אותם.
ואל תנפנפו לי ב"נצח יהודה" בבקשה!
עדיין אני מאמין שעם מוטיבציה בשמים אפשר לעשות משהו לא יותר מידי אבל משהו.
אין לך אגב סיכוי להגיע ליחידה מיוחדת \ מובחרת , אבל אתה יכול להגיע ליחטיות שזה גם משהו

ישן 29-01-2007, 17:48

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי בעז1970 שמתחילה ב "אני הייתי במצב שלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בעז1970
1. אין מה לעשות גם אני למדתי עד כיתה ח' ואח"כ עברתי לישיבה חרדית התגייסתי מאוחר בגיל 20 זאת אומרת שהיו לי 14 ש"ל שנחשבו רק 10 מתסכל אבל אין מה לעשות.
2. הקב"א שלי לא היה מי יודע מה בגלל זה, אבל הדפ"ר וכו' היו במצב טוב מאוד.
3. אז ב91 לא היו לי יותר מידי אפשרויות למזלי התגייסתי עם מוטיבציה בשמים והגעתי לאן שהגעתי.
אחרי הצבא כבר השלמתי בגרויות והיום אני כבר עם תואר ראשון ועוד כמה תעודות.
דבר אחרון: מדברים בלי סוף על זה שחרדים לא מתגייסים וכו' אבל כשכבר מישהו מגיע אין שמץ של התחשבות במצב שלו, לא היה קורה כלום אם היו מעלים לבחור ישיבה את הנתונים גם בלי בגרויות,
אלה בחורים איכותיים שמלא מעט שיחות הדבר מתסכל, אני לא מדבר על שבבניקים וכאלה שהסתובבו ברחובות אלא אל בחור שישב ולמד עד גיל 18-19 ופתאום מגלה שכל מה שהוא עשה עד עכשיו שווה רק ל10 ש"ל, אני מכיר יותר מאחד שלא שינו את הסטטוס "תורתו אומנותו" בגלל זה או כאלה שזה פשוט שבר אותם.
ואל תנפנפו לי ב"נצח יהודה" בבקשה!
עדיין אני מאמין שעם מוטיבציה בשמים אפשר לעשות משהו לא יותר מידי אבל משהו.
אין לך אגב סיכוי להגיע ליחידה מיוחדת \ מובחרת , אבל אתה יכול להגיע ליחטיות שזה גם משהו

למה גם אתה סובר שאני לא לא יכול להגיע ליחידה מובחרת??
ישן 21-02-2007, 13:15

OK

הייתי שם מרבע לשמונה בערך
הלכתי לאימות נתונים הכול היה סבבה
אל תצחקו נכון באימות היא שואלת שאלות אז לא ידעתי הכול כל כך טוב בחשבון ובעברית

אחרי זה ועדה רפואית
הלכתי ראיה הכול טוב ב''ה שש שש בגלל שאני שמן הביאו לי פרופיל 45

שאלתי את הרופא מה אני צריך לעשות כדי לקבל פרופיל 97 הוא אמר שאני צריך לשקול 104ק''ג

עוד דבר טוב

שקלתי את עצמי שבוע שעבר שקלתי 140.5 ק''ג על 180 ס''מ היום שקלו אותי וירדתי שקלתי 138.5 על 181 ס''מ .
גם התחלתי להתאמן במרכז החינוכי של יובל עילם אני כבר שם שבוע וזהו אני מקווה להוריד תוך שנה את כל המיותר

בראיון אישי הכול היה סבבה הסברתי לה כמה אני רוצה להיות בקרבי היא חייכה (חחח) עוד קצת דיבורים
אחרי זה השתחררתי

דחיתי לשבוע הבא את הפסיכומטרי כי כאב לי הבטן וכבר הייתי מאוד עייף

חבר'ה אני צריך עזרה שבוע הבא יש לי תמבחן רציתי לדעת איך אני צריך להתכונן למבחן יש לכם תרגילים או אתרי אינטרנט שעוזרים
ישן 15-05-2007, 23:13
  idanmag idanmag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי Elibar9 שמתחילה ב "אני עוד לא קיבלתי זימון לכלום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Elibar9
אני בגישה שלאן שאני אלך אני אהיה מרוצה

ועוד לא קיבלתי זימונים או מיונים כי רק אתמול עשיתי את המבחנים הפסיכוטכניים

כמה זמן אחרי המבחנים מתחיל כל המיונים למינהם?

וכמו שאמרת השינוי לא בא בבום

אבל מתחילים להרגיש את האור בקצה המנהרה חחח

תראה אם היה לך רעיון טוב ופתרתה את התרגילים הראשונים וקצת יותר יהיה לך קבא 52 ואתה תקבל יום סיירות , אם עשיתה את המבחנים אתמול תתקשר בעוד כ3 שבועות למדור סיירות(תחפש את המספר) ותשאל אם אתה זכאי ליום סיירות הוא יגיד לך על המקום בהתחלה הוא יגיד שלא תשאל אם זה בגלל רפואי(אמרתה שיש לך בעיה של משקל אני מאמין שתצליח להוריד את המשקל) או בגלל נתונים הוא יגיד לך אם זה רק רפואי תוריד את המשקל ובשנה הבאה(ינואר אם אני לא טועה ויש עוד מועד יותר מאוחר) יהיה לך יום סיירות

שיהיה המון בהצלחה
ישן 17-01-2008, 18:31

בתגובה להודעה מספר 174 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "היי, אני מציעה שתפתח אשכול..."

פתחתי אשכול חדש אתם מוזמנים להכנס אליו

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...440#post2671440

בכל מקרה אני יעתיק את ההודעה משם לפה

בהמשך לאשכול שלי
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=276351
ולאחר בקשת המנהלים לפתוח נושא חדש

אז אני מעדכן אותכם הורדתי עוד 5.3 ק''ג עכשיו אני שוקל 95.3 ק''ג (בחודש האחרון)

ועוד מעט זה שנה להודעה הראשונה שלי בנושא
חתיכת מהפך

זהו אם יש כאן חבר'ה עם עודף משקל שמעוניינים להתייעץ איתי אני אשמח לעזור לכם
דברו איתי בפרטי

עכשיו בשבוע הקרוב אני מתכוון לערער על הקב''א ולבקש מבדקי צו ראשון חדשים אני מקווה להצליח

שבת שלום לכולם

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/birthday.php?date=17/2/1990]

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:37

הדף נוצר ב 0.31 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר