לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2007, 16:56
צלמית המשתמש של airsoft.org.il
  airsoft.org.il airsoft.org.il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קרנף16 שמתחילה ב "מה זה"

מדובר כאן על איירסופט (מי שמכיר אותו אולי בשמו המסחרי טקטיקבול) ,
את האיירסופט ניתן לחלק ל-2 מרכיבים עיקריים, ספורט אתגרי וספורט תחרותי.

ספורט אתגרי, משמעותו – ביצוע תרגילי דו"צ (כוח מול כוח ) הבאים לדמות תסריטי לחימה שונים. חלק זה בתחום האיירסופט מוכר היטב לספורטאים בארץ ובחו"ל. מטרותיו אינם נמדדות בזמן, אינם מבוססות על ניקוד ואינם מבוססות על ניצחון או הפסד. פעילות זו מבוססת על האמינות של כל ספורטאי ומטרתה היא הנאה משותפת, מפגש חברים, תקשורת ואינטראקציה בין אישית.

הספורט התחרותי בענף האיירסופט מחולק ל-2 תת קבוצות הדומות מאד באופיין. הראשונה היא תחרות ירי מעשי באיירסופט ASPC – Airsoft Practical Shooting Competition והיא נחשבת ל"אחות הקטנה" של תחרות ירי מעשי המתקיימת תחת חסותה של IPSC – International Practical Shooting Confederation.

הקבוצה השנייה התפתחה ממסורת צבאית ישראלית שמקיימת מידי שנה בבית הספר ללוחה בטרור, תחרות ארצית ליחידות מובחרות בלוט“ר או בשם האחר שלו, היותר ”אופנתי“ - לו“ז או לוחמה זעירה. איירסופט כמערכת הדמיה מאפשרת לבצע את רוב התרגילים בעלויות נמוכות יותר ותחת פחות הגבלות בטיחותיות ויחד עם זאת לאפשר לספורטאים לקיים תהליך למידה ושיפורים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2007, 17:13
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
לו"ז זה ממש לא שם יותר אופנתי ללוט"ר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי airsoft.org.il שמתחילה ב "מדובר כאן על איירסופט (מי..."

לו"ז ולוט"ר הן שתי טכניקות דומות אך יש בינהן הבדלים.
חיפוש פשוט פה בפורום היה מביא אותך להסבר הזה.

היתרון הגדול של הטקטיקבול (איירסופט) באימון הוא הטווח והדיוק שדומה מאד לנשק רגיל בטווחים קצרים (בניגוד לפיינטבול) וכן העובדה שמי שנפגע מרגיש היטב את הפגיעה אך לא נפצע (אם הוא משתמש בציוד מיגון מתאים) - הרבה יותר מפיינטבול.

תרגול איירסופט ללא ביום אוייב *יורה* לא נותן כלום. עדיף להתאמן בנשק הרגיל של הלוחם ביבש או בח"קים.

ישן 15-02-2007, 18:31
צלמית המשתמש של airsoft.org.il
  airsoft.org.il airsoft.org.il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי airsoft.org.il שמתחילה ב "תחרות ארצית בלוחמה זעירה באיירסופט 2007"

לגבי תרחיש של בני ערובה לכיתות כוננות.

ישנם מספר תרחישים קיימים בהם אנו משתמשים המדמים מצבים ריאליסטים ככל האפשר הן מבחינת מיקום סד"כ וכו'. במידה וכמות המשתתפים מאפשרת אנו משתמשים בשחקנים ותיקים ומנוסים כאוייב ובני ערובה. שחקנים אלו יכולים להתאים את רמת האימון לפי דרגת הקושי הרצויה.

בכל מקרה אנו תמיד מנסים להתאים את רמת השחקנים לקושי המשימה שכן ברור שבתחרות אין טעם לתת לקבוצה מתחילה ולא מנוסה לפרוץ לחדר עם אוייב יוצא יחידות לו"טר.

אם נצטרך לפצל את התחרות הצוותית לאור הביקוש לשני רמות דהיינו תרגיל פריצה לקבוצות חדשות ולקבוצות מתקדמות נעשה כן...אולם התרחישים ברובם נקבעים עם תום ההרשמה כאשר יש לנו יכולת להעריך את כמות ורמת המשתתפים.
ישן 16-02-2007, 18:04
  EMT EMT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי airsoft.org.il שמתחילה ב "תחרות ארצית בלוחמה זעירה באיירסופט 2007"

בררתי ישירות מול החבר'ה

ככה.

כאן פרטים מעודכנים

מקום תלוי ישירות בכמות הנרשמים. עם תחרות עד 50 איש זה לשב"יה באזור השרון. ניסו להסביר לי לא כלכך הבנתי , אבל יש מפה וכו. מעל 50 איש, מטווח לירי מעשי של אחד המועדונים במרכז. לכן הרשמה מוגבלת בתאריך אצלם כע סיפור דורש תאום.

צריך להביא איתך משקפי ירי, כדורי 6 מ"מ ווסט. למי שאין אקדח או רובה - יקבל לתחרות חינם.
כדורים או לקנות או מראש לתאם עם מארגנים - יקנו עבורכם.

הבנתי שיש פרסים חוץ מי גביעה. שמעתי על חולצות וספרים ועל איזה תערוכונת קטנה של ספקי ציוד טקטי ואביזרים במקום. יהיה צלם מקצועי.

זהו. סה"כ מה שהצלחתי לברר. עם אותם חבר'ה פעם עשינו מעין אימון דו"צ באיירסופט בבית ברל.
היה סבבה.

פורום מסוגל להרים כפפה ? ?

אאא עלות - שוב תלוי משתתפים סביבות 70 שח לנפש. זה עמותה אז הם לא בדיוק מרווחים על זה.
ישן 19-02-2007, 09:00
  blackice_rom blackice_rom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
שלח הודעה דרך MSN אל blackice_rom
פיגוע גיוס שחקנים לקבוצת איירסופט שנפתחת בירושלים.

שלום לכולכם. חבר שלי ואני מקימים קבוצת אירסופט בירושלים.

למי שלא מכיר: http://www.airsoft.org.il
אירסופט הוא משחק טקטי המזכיר פיינטבול, שבמקום רובה מסורבל שיורה כדורי צבע, כלי האירסופט הם לרוב רפליקות 1:1 של נשקים אמיתיים, ויורים כדורי פלסטיק\אבקה דחוסה בגודל 6 מ"מ לטווחים יעילים של 30-50 מטר. רוב הכלים חשמליים, בעלי אופני ירי של חצי אוטומט\אוטומט מלא וניתן להשתמש בכוונות שלהם (בניגוד לפיינטבול) כך שהם אופטימליים לאימונים והדמיות של מצבים טקטיים.

אנחנו מתכננים לארגן אימונים\משחקים טקטיים שבועיים, ביום שישי או שבת, ומנסים לתאם כרגע איזור אימונים ללש"ב שכולל רחוב עם 6 בתים בעלי 4 קומות (נטושים). חבר שלי הוא יוצא יחידת לו"ז והכין כבר תוכנית אימונים לקבוצה בנושאים של שטח בנוי\פתוח\סבוך, תקיפה, הגנה, ועוד, שתתאים לאנשים ללא רקע קרבי, וליוצאי יחידית קרביות כאחד.

למי שמעוניין לבדוק קודם את התחום של האירסופט, מתוכננים משחקים של שתי העמותות שמרכזות את הספורט הזה בארץ, בחודש הקרוב. בסוף-השבוע הראשון של מרץ עמותת אירסופט ישראל מארגנת משחק של לש"ב, וב-10 לחודש עמותת 'גירית' מארגנת תחרות לוט"ר.
לפרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות אלי, מומלץ כמה שיותר מוקדם כך שנוכל לתאם עבורכם ציוד וכלי אירסופט להשאלה.

למי שמעוניין להצטרף לקבוצה, או לקבל עוד פרטים, מוזמן לפנות אלי במייל: blackice@walla.co.il
נא לציין במסר:

אופי השירות הצבאי (אם יש)

ניסיון קודם באיירסופט (אם יש)

ציוד נלווה וכלי אירסופט - אם יש
ישן 19-02-2007, 12:34
  blackice_rom blackice_rom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
שלח הודעה דרך MSN אל blackice_rom
תגובה לנושא החוקיות:
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "חוקיות התחום בארץ"

אני לא דובר רשמי או חלק מהעמותות, אבל מהבירורים שלי איתם וקריאה בתקנות והחוקים הרלוונטיים הסקתי את המסקנות הבאות-
ייבוא ומכירה של כלי אירסופט (לא נשקים, כלי אירסופט) עד היום היה אסור עקב התקנה כנגד צעצועים מסוכנים. המונח "צעצועים מסוכנים" לא כולל כלי ספורט. מה שמוכרים בחנויות כיום נעשה בצורה לא חוקית, מוכרים את זה לכל ילד שיש לו כסף וכו'.
אבל מי שרשום בעמותת גירית כספורטאי, כלי אירסופט שברשותו הוא כלי ספורט, ולא צעצוע מסוכן. וכן גירית יצרה קשרים עם ספק שמוכן למכור (לא להחכיר לאורך כל חיי הכלי) באופן חוקי כלי אירסופט לחברי העמותה. (בדיוק באותו אופן שעד אז היה חוקי למשל לפיינטבול ישראל לייבא ולהחזיק כלי אירסופט)

גירית נמצאת עכשיו בקשרים עם איגוד הקליעה הארצי על מנת שיפרוש את חסותו מעליה (כמו מה שנעשה עם קשתות) ואז לא רק שהספורט יהיה חוקי וכשר, אלא גם יפתחו הדלתות לאתרי אימון פרטיים של לש"ב וכו'

ארז
ישן 02-04-2007, 20:42
  J-R J-R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
אבל מה זה הרובים האלה?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי vlad_k שמתחילה ב "סרטון מן התחרות"

לגבי הסרט, דווקא יש לי כמה ההערות (שנובעות דווקא כי הרמה נראית לי גבוהה יחסית, ושווה לתקן אולי)

00:20 (פתיחה ראשונה לימין) - ריצה טובה ופתיחה מהירה של הפתח, אבל ככה לא יורים.. מה קרה ללנעול מרפקים? באקדח אמיתי הכדורים שלו היו ממריאים.

00:24 (פתח שני לשמאל) זה לא פתח רחב מספיק לפתיחה כזאת, היה צריך לפתוח מסודר כמו בפתח הראשון.

00:54 (פתח ראשון לימין) - פתיחה פחות מוצלחת: נחשף לחינם- ואם היה לך מעצור (או כמו שנדמה בסרט, שכחת לדרוך, ואגב, ככה לא דורכים אקדח) שמור על קש"ע אבל אין טעם לעמוד כמו דחליל בפתח שיתפרו אותך. הורדת ידיים מיותרת במעבר בין מטרות/המשך פתיחה.

הפתיחות האחרות של הבחור היו סתם בלגן ולא הבנתי אם היו חלק מהתרגיל או לא (הוא לא ירה).

01:37 - מעבר זוג יפה.

אחרי זה כבר לא התעמקתי. סך הכל נראה שהחבר'ה מתאמנים ברצינות, אבל זה הצלחתי להבין מה הכלים האלה (מה זה יורה ואיך). אגב, היה נדמה לי או שלאחד שם היה P90 ואחד הלך (בכניסות) עם MP5??? אגב, הסרט הזה הוא התחרות המדוברת באשכול?

נערך לאחרונה ע"י J-R בתאריך 02-04-2007 בשעה 20:45.
ישן 03-04-2007, 15:11
צלמית המשתמש של noam17c
  משתמש זכר noam17c noam17c אינו מחובר  
מדריך ירי, מדריך ירי מעשי

חבר מתאריך: 12.04.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי J-R שמתחילה ב "אבל מה זה הרובים האלה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי J-R

00:20 (פתיחה ראשונה לימין) - ריצה טובה ופתיחה מהירה של הפתח, אבל ככה לא יורים.. מה קרה ללנעול מרפקים? באקדח אמיתי הכדורים שלו היו ממריאים.

על בלונים ירית בסוף הקורס ? מה אמרו לך לעשות עם המרפקים ?

אל תגיד שגם לך מכרו את הלוקש שאם לא נועלים מרפקים הפגיעות מטפסות..

אם תזדמן פעם אלי למטווח אראה לך למה אפשר לירות עם מפרקים ומרפקים לא נעולים, לעשות את זה יותר מהר ויותר מדוייק.

אם תזדמן החל ממחר לקריית המטווחים בקיסריה - נפתחת אליפות ישראל בירי מעשי 2007. ניתן להגיע ולצפות - נא להצטייד באמצעי מיגון - משקפי מגן, אטמים / אוזניות. (כובע, שתיה, סנדביץ ומצב רוח טוב) התחרות תחל מחר (רביעי) ותסתיים בשישי.

אין הכוונה למרפקים מכופפים - אלא לא לנעול את המרפק לחלוטין, להשאיר " זולם בעבועים " ובכך למנוע מהרתיעה לעבור אל חלקי הגוף שמתחת לקו הכתפיים כמה שניתן.

לעניין הסרט, העמותה והחוקיות של הדברים - לא השתנה דבר בנושא צעצועים מסוכנים, הם (איירסופט, BB וכו') עדיין אסורים בייבוא, מכירה וכו'.

אין קשר בין התאחדות הקליעה והעמותה הנ"ל.

מי הם "מדריכי הירי המעשי" המדוברים ?

אל תערבבו בין ירי מעשי המתנהל ע"פ חוקה בינ"ל המוכרת בכל העולם ומשחקי הדמיה אחרים. ירי מעשי מוכר כספורט בכל העולם (למעט בישראל, אבל אצלנו כל דבר עבוד הפוך ועקום)

אני לא נגד הנ"ל - אבל צריך לעבוד מסודר וחוקי. כדוריות המתכת הללו עלולות להיות מסוכנות מאוד.. המיגון צריך להיות דומה למיגון בפיינטבול ואף יותר מכך.

לגבי ההדמיה - שימוש בנשק, דריכה, מיקומים, טקטיקה, טכניקה וכו', נו, מילא. שיהיה לבריאות, העיקר ההנאה.

SATY SAFE

נעם.
נעם.

"יש לנו ציבור מסור להגנה ומוכן לחרף את נפשו להגנה על הציונות, אך אין לנו ציבור מוכשר,מאומן ומצויד לכך". דוד בן גוריון 1948.

ישן 03-04-2007, 15:44
צלמית המשתמש של noam17c

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי vlad_k שמתחילה ב "אלה לא כדוריות מתכת אלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי vlad_k
אלה לא כדוריות מתכת

אלה כדורים פלסטיק בקוטר 6 מ"מ
למה אתה חושב שקוראים לזה Airsoft?
כי הכדורים "רכים" ומאפשרים לשחק בזה

עם כדוריות הברזל פשוט בלתי אפשרי לשחק

אני מדבר על כדוריות המתכת, לא על הפלסטיק של האיירסופט. יש לא מעט כלים שיורים את כדוריות המתכת ומוחזקים - בעיקר - על ידי ילדים שאינם מבינים את משמעות הפגיעה. כשמוכרים אותם והמדינה לא מפקחת על ביצוע ואכיפת חוקיה שלה, ככה הם פני הדור והמדינה .. מצולקות ..

מבוגרים שמבינים ומתמגנים ניחא.

נעם.

"יש לנו ציבור מסור להגנה ומוכן לחרף את נפשו להגנה על הציונות, אך אין לנו ציבור מוכשר,מאומן ומצויד לכך". דוד בן גוריון 1948.

ישן 03-04-2007, 15:56
  J-R J-R אינו מחובר  

נועם
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי noam17c שמתחילה ב "[QUOTE=J-R] 00:20 (פתיחה..."

אני מכיר את המצב שאתה מדבר עליו, אבל מכאן ועד לאיך שהבחור בסרט יורה יש מרחק. אגב, מה אתה חושב על שאר ההערות שלי? (מתאמן להדרכה באחוזה )

אגב בקשר למרפקים- כמובן שאם מרפים מעט את המרפק הוא משמש כבולם זעזועים במעבר ההדף לגוף - אבל זה לא ודווקא תורם למטרה לשמה התכנסנו - ירי מדוייק. כשאנחנו מדברים על ירי מטחים (מטחים של 3-5 כדורים לצורך העניין, בקצב של 0.20 ש' בין כדור לכדור) תסכים איתי שהעקרון החשוב ביותר (בהנחה שאתה יודע להצביע ושהכדור הראשון שלך פוגע) הוא עבודת ההדק הקצרה (שיט- פה אני נופל איתך לקטע של הגלוק שאני לא יודע כמה הוא נכון באקדחים אחרים). בוא נגיד שעבודת ההדק שלנו היא טובה ואין הפלה או הסטה בלחיצה - מה שנשאר לנו לעשות הוא לוודא שהאקדח יחזור שוב ושוב לאותה נק' מכוון לאחר כל כדור. אותי למדו שכאשר הגוף חזק מספיק (וזה 9מ"מ, לא צריך להיות חזק מידי), הבטן מוקשחת, הכתפיים יציבות והמרפקים נעולים פנימה - הקפיצה של האקדח נשארת קבועה (וזמן המחזור בין הקפיצה של ההדף לחזרה לנק' המכוון מצתמצם ככל שאתה נעול יותר)

האם זה לא נכון בעיניך?

לקיסריה אני לצערי לא אגיע בזמן הקרוב (רחוק לי קצת). אתה מהחבר'ה של דורון ד'? (אם זה בסדר לשאול)

נערך לאחרונה ע"י J-R בתאריך 03-04-2007 בשעה 16:06.
ישן 03-04-2007, 17:30
צלמית המשתמש של noam17c

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי J-R שמתחילה ב "נועם"

כן ולא..

צריך להתאים את המצב למקום ולזן, בכל מקרה, גם בירי מטחים וגם לא, עדיף לשמור את המרפק מעט פתוח - לעבוד עם השרירים בזרועות אך לא ליצור מתח שרירים חזק מדי בחגורת הכתפיים.
(וואלה, לכתוב על זה זה קצת חוטא למטרה, כי להדגים יותר נכון וטוב)

הרבה מה"שיטה" שלנו, הישראלים, משמש ללעג אצל אנשי חו"ל, ולא בכדי. כאן בטוחים שכשיצאנו ממצרים, עשינו זאת עם אקדחים בידיים. לא אנו המצאנו את הגלגל, צריך לראות גם מה עושים אחרים, אולי יש היגיון במה שהם עושים. אצלנו המערכת "מעט" נעולה בדעותיה ולא מוכנה לקלוט גישות אחרות.

ראשית ההצבעה - בירי מדוייק. ללמוד הצבעה לפני ירי מדוייק משול לויכוח העתיק של ביצה ותרנגולת.

לטעמי ולטעמם של עוד, טובים וותיקים ממני - יש ללמוד קודם קליעה טכנית מדוייקת "בנחת" ואח"כ למזגה עם הלחימה.
כאשר אתה נדרש לעשות הכל בפז"מ קצר יש בעייה. (זו אגב הסיבה לדגם C ולא לדגם רגיל ש גלוק.. קל יותר ללמד ולעבוד איתו בירי מהיר, למרות שאם האחיזה הייתה שונה, הטכניקה הייתה שונה, ניתן היה לעשות זאת לא פחות טוב, הרי כבר עשינו זאת בעבר עם FN.. למרות שיש שיפור ניכר מה FN לגלוק במהירות ובדיוק)

נעילת המרפקים פנימה - פותחת את כריות הידיים ותורמת לאחיזה לקוייה של האקדח, מתח רב בשורש כף היד ובמרפקים. ניסיון לעבוד עם מצבים שאינם טבעיים למנח הגוף - גורמים לפגיעה בתפקודו - תפקודך. (כולל בפגיעות במטרה ופגיעות "ספורט" - פציעות ספורט של מערכת השריר / שלד)

נסה ודע שעשועי מדע ..

פשוט ידייך לפנים, נעל את המרפק פנימה והבט אל תחתית כריות הידיים - תראה איך הן נפתחות לצדדים. אחוז כאשר המרפק בפשטיה טבעית לפנים - הכריות נסגרות. אחיזה טובה יותר של הקת.

הקפיצה של הקנה למעלה - תהיה תמיד, לא משנה מה תעשה. אם הקנה אינו עולה מעלה - סימ שאינך יורה נכון. אתה מפיל כדורים. העבודה צריכה להיות שונה. (לא נכנס לטכניקה בהתכתבות, אבל אשמח ללמד.)

טכניקות הלקוחות מתחום הירי המעשי - ממטבות את הקליעה. הירי המעשי לא "נפל" מהשמיים, אלא משלב גישות רבות ומגיע מהלחימה. שווה לקחת את הדברים הטובים ולערבב עם הצורך ללחימה, תראה שניתן להגיע לתוצאות מפתיעות. כיום הירי המעשי הפך לספורט נטו כיוון שפועל תחת חוקה בינ"ל ונתון ל"השגחה" בקהילה האירופאית בעיקר, "פוליטקלי קורקט" - המטרה שונתה, המחסות באירופה אינם אטומים אלא מחסות רשת שניתן לראות דרכם ועוד..

אני לא לוקח את הסרטון לעיל כשהו שיש ללמוד ממנו, רצוי שלא יילקח במידת הרצינות הזו, אלא לשם הנאה בלבד. שנינו יודעים כי ישנו המשחק וישנם החיים..

לגבי דורון ד' - לא, הדרכתי עם חברות אחרות - אבל תחומים משיקים ו"לקוחות" דומים.

כיום עוסק בהדרכה כמקצוע משני - חקלאות כעיקרי (וישיבה על הגבול.. )

אם תתארגנו פעם ותרצו קצת להנות, אתה וחבריך מוזמנים.

רק טוב,

נעם.

ישן 03-04-2007, 22:40
  J-R J-R אינו מחובר  

אולי ראוי לאשכול נפרד כי לא קשור לאיירסופט
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי noam17c שמתחילה ב "כן ולא.. צריך להתאים את..."

הייתי צריך לצאת ולא הספקתי לכתוב כל מה שרציתי
ציטוט:
הרבה מה"שיטה" שלנו, הישראלים, משמש ללעג אצל אנשי חו"ל, ולא בכדי. כאן בטוחים שכשיצאנו ממצרים, עשינו זאת עם אקדחים בידיים. לא אנו המצאנו את הגלגל, צריך לראות גם מה עושים אחרים, אולי יש היגיון במה שהם עושים. אצלנו המערכת "מעט" נעולה בדעותיה ולא מוכנה לקלוט גישות אחרות.

קודם כל השב"כ הוא גוף הביטחון היחיד בעולם (למיטב ידיעתי) שאנשיו הולכים ללא כדור בבית הבליעה, ואי לכך מחוייבים ל"שליפה דריכה"- בגופים המקבילים בארה"ב ובאירופה הולכים כידוע לך עם כדור בקנה ותמהים על מערך הביטחון הישראלי שמוכן להקריב מאיות יקרות בשליפה לטובת בטיחות.. הם גם יורים בוויבר (WEAVER) ובדאבל טאפ. מדבריך אני מבין שאתה מאמץ את השיטות הנ"ל ולא את השיטה הישראלית?

ציטוט:
ראשית ההצבעה - בירי מדוייק. ללמוד הצבעה לפני ירי מדוייק משול לויכוח העתיק של ביצה ותרנגולת.
לטעמי ולטעמם של עוד, טובים וותיקים ממני - יש ללמוד קודם קליעה טכנית מדוייקת "בנחת" ואח"כ למזגה עם הלחימה.

אם כן תשמח לדעת שהיום מלמדים באחוזה קודם כל ירי טכני מושלם, ללא כל שיקול זמן, קצב אש או לחימה ("אחיזה-לחיצה" מה שנקרא).

ישן 03-04-2007, 23:08
צלמית המשתמש של noam17c

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי J-R שמתחילה ב "אולי ראוי לאשכול נפרד כי לא קשור לאיירסופט"

אני לא מאמץ את השיטה של וויבר או צ'אפמן, אבל אסור להיות נעול על דבר אחד.

גם כשאני עוסק בירי מעשי, אני משלב בין הגישות.

דאבל טאפ וירי שלושה עד חמישה כדורים הוא די זהה.. בכל מקרה, מבלי להכנס לתו"לים, הרי תירה על היריב עד שייפגע ויפסיק לסכן אותך, הלא כן ?

לגבי כדור בקנה כן או לא, אני מעדיף שלא נפתח את זה.. לגישתי כדור בקנה כל הזמן זה נכון, האימון צריך להיות מתאים, מי הולך עם מה ? למה לספר ?

אני לא חושב שהבעיה - פתרון הבעיה לפליטה הינו טיעון "בטיחות", אלא חוסר מקצועיות של מי שטוען זאת. מקצועיות תחילתה בחשיבה בטיחותית. ביום שיפסיקו לפחד מנשק ויבינו שהנשק אינו הגורם אלא האדם, המפעיל, התוצאות תהיינה שונות.

אני נע 24/7 עם כדור בקנה, אז יש סיכוי גדול יותר שאפלוט מאדם שנע במצב "הכנס" בלבד ?

הניצרה בראש, בין האוזניים.

לגבי השיטות ההדרכה, שוב, אני חושב שכל הדברים הללו מקומם איננו על הרשת.

אם נפגש פעם אספר לך משהו על זה..
נעם.

ישן 03-04-2007, 10:47
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי J-R שמתחילה ב "מה זאת אומרת על חשמל?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי J-R
בוכנה פניאומטית (יעני, רובה אויר עם מפוח חשמלי) או שיש סתם איזה קפיץ או משהו כזה שמועמס חשמלית ודוחף את הכדורים?

הנה תמונה של הסוללה שמפעילה את הנשק..אפשר לשים במתפסים או בקת(אם היא מספיק גדולה לאכלס את הסוללה)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.redwolfairsoft.com/upload/product/img/B-Large-8.4v-2000mah-L.jpg]

והנה תמונה של הגירבוקס...שמפעיל את כל העסק יחד עם המנוע שבדרך כלל נמצא בידית האחיזה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://hydepark.hevre.co.il/upload1206/20061214_22455326678_PICT0012.JPG]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://hydepark.hevre.co.il/upload1206/20061214_22461515783_%D7%9C%D7%9C%D7%90%20%D7%A9%D7%9D.jpg]

לגבי הרובים בתחנה המרכזית...רק אלה שעולים 500+ שווים משהו(כי ניתן לשדרג אותם)
רוב האנשים בעמותה משתמשים בכלים יפניים כי הם הרבה יותר איכותיים ומחזיקים הרבה מאוד זמן
אבל המחיר בהתאם....1600+(ניתן להשיג אותם רק אם אתה חבר בעמותה)
וכן..ניתן להצטרף לעמותה מגיל 18 משלמים 250 שקל לשנה וזה מכסה את ענייני הביטוח ואתה מקבל הנחות וכו'

אם בא לך עוד מידע על איך זה עובד או שתכנס ל
www.airsoft.org.il

ואם אתה רוצה לדעת עוד על הכלים..
http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=1759813
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר