לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2007, 18:46
צלמית המשתמש של MONOCHROME
  משתמש זכר MONOCHROME MONOCHROME אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
חדר המשמר הועבר עוד ב-2002 כיום החדר הנ"ל עומד נטוש (ייתכן והדבר כבר השתנה היום)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "אלו פרטים שהוצגו בתוכנית"

האריות גודלו באותו חדר ששימש כחדר משמר (ליד הבניין הראשי של המצודה) ובטקסים וארועים מיוחדים (כך סופר לי) הוצאו האריות לרחבה, כיום יש במקום זה שני פסלים של אריות. אגב מצודת כפיר נקראת כיום "מצודת נחמיה" על שם האלוף נחמיה תמרי ז"ל שהתרסק עם מסוקו בתוך הבסיס במהלך נחיטה: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0...E%D7%A8% D7%99
בנוסף נספו באסון ראש לשכתו, רס"ן אופיר קאופמן, והטייסים סרן אסף אשר וסרן עופרי יואלי ז"ל.
והנה אשכול שנפתח בנוזא בזמנו: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=144775
ובנוסף, האגדה מספרת שגנדי ז"ל קיבל את האריות מאיזה מכובד אפריקאי שישראל עשתה עסקים עם מדינתו. מישהו יכול לשפוך אור על המידע?

נערך לאחרונה ע"י MONOCHROME בתאריך 13-03-2007 בשעה 18:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-06-2007, 07:46
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מי שיעיין באשכול הזה עוד לחשוב כי המדובר באחת המפלצות הציבוריות הגדולות שחיו בארץ.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "שכחת עוד כמה..."

[1] גנדי לא היה חלק מרשימת ה11. הוא הואשם בקול תרועה ע"י אהוד אולמרט כח"כ צעיר ורעשן על כי התרועע עם שניים מהרשימה. ככל הידוע לי - נפגש עימם במסעדה. לא הובאו כל טענות אודות התעשרות מהירה, ניצול קשרים עם השלטונות לעשיית הון לו ולחבריו וכו'. מעולם הדברים לא התגבשו אפילו לידי חקירה תחת אזהרה.

[2] מנהגי קיסרות מיותרים היו למרבה הצער לכלל אלופי הפיקודים באותה התקופה.

[3] אכן 'תל מוטילה' הינה שורה ממש לא מחמיאה ברזומה של האיש אך הכשלון לא היה טמון רק בו.

[4] האשמתו של אדם בהטרדה מינית בדרגה זו או אחרת שנים לאחר הרצחו הינה מעשה בזוי המעיד יותר על המאשים מאשר על המואשם.

קל וחומר כאשר המאשימה לא היתה חיילת צעירה במשך 40 השנים שחלפו אלא אשת תקשורת מובילה [ומוצלחת!] ובעלת קשרים משפחתיים ואישיים. בחלק גדול מהשנים הללו היה גנדי במדבר הפוליטי וכוחו היה דל כך שמאומה לא יכל למנוע ממנה להתלונן או לספר את דברה בעת בה יכל להגן על עצמו.

בעולם התקשורתי של היום - השמצתו של גנדי [על כל מה שהוא מייצג: אהבת א"י, מוזיאון הארץ, המרדפים בבקעה, הפלמ"ח, הלוחמה בטרור הנהגתו את שולי הימין הציוני ונשיאת דגל הטרנספר ולבסוף - הרצחו בידי מנגנון הטרור שטופח תוך עצימת עיניים של חבריו] - הינה מתכון בדוק לתשואות חן חן מהברנז'ה.

* שמועה בקרב חובבי חיות מספרת כי האריה שנותר הועבר לספארי בר"ג עם הפתחו באמצע שנות השבעים.
ישן 13-03-2007, 10:54
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קלסי שמתחילה ב "אלוף בצה"ל שהיה לו אריה"

גם כן מבלי לנקוט עמדה על הסיפור הספציפי הזה, צריך לזכור שמדובר בתקופה אחרת לגמרי.
זכור לי שבפרשת איציק מרדכי היה מישהו שאמר "שינו את הכללים ושכחו לספר לו". לפני 30-40 שנה ההתנהגות המקובלת הייתה קצת שונה. הטרדות מכוערות עברו בשתיקה, אצל חלק אפילו בחיוך.
אני מכיר סיפורים של קרובי משפחה על שירותם בשנות השישים, ולפי מה שהם מספרים הטרדות מיניות היו דבר לא נדיר במיוחד בצה"ל דאז. יחסים בין קצינים בכירים לחיילות חצי קטינות נחשבו ל"שובבות" ולא ליחסי מרות.
אני ממש לא בא להצדיק התנהגות כזו. ההיפך הגמור. אבל צריך לקחת אותה בקונטקסט של תקופה.
זה בדיוק כאילו יקום מישהו ויחשוף שרבין הוריד סטירה לחניך בקורס מ"כים בג'וערה בשנת תרל"ל בגלל שהסתובב עם כדור בקנה של המוסקט. היום איש סגל שירים יד על קורסיסט יישפט וייצלב וטוב שכך, אבל היו ימים שהסטנדרטים להתנהגות היו שונים.
ישן 29-05-2007, 09:41
צלמית המשתמש של ספטון1
  משתמשת נקבה ספטון1 ספטון1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
Facebook profile
טלוויזיה האריה של פיקוד מרכז 1970
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קלסי שמתחילה ב "[QUOTE=ISHPUZ]אבל היו ימים..."

אוליי קצת מאוחר אבל מוטב מאשר אף פעם לא,
אני שרתתי בפיקוד מרכז משנת 1970 יש לי את התמונה עם האריה
שרתתי במשרד אפסנאות של חיל קשר, לפי מיטב זכרוני היה אריה אחד

בתמונה אני עם המאמן בעוד האריה היה גור קטן,
(ניסיתי להעלות את התמונה לכאן ללא הצלחה)
התמונה בכל אופן נמצאת במאגר - "חברה" שם רשום הכל
1971 אי שם בשנה זאת הבסיס עבר לירושלים האם מישהו זוכר תאריך מדוייק,
אז התקבלו לבסיס שתי אריות. שהושמו בכלוב גדול.
אני מחפשת חברה ששרתו יחד איתי בתקופה זאת, אם מעונינים צרו קשר באימייל
או הגיבו כאן

נערך לאחרונה ע"י ספטון1 בתאריך 29-05-2007 בשעה 09:43. סיבה: הקלדה לא בוצעהוהתמונה לא עלתה
ישן 14-03-2007, 04:51
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
אריות גנדי....
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "..."

כמי שהכירו היטב.

גנדי קיבל בשעתו כמתנה שתי לביאות (לא אחת - אלא שתיים...) שהוחזקו בכלובים בשני צידי הכניסה לבסיס פיקוד המרכז בסמוך לרחבה. אינני זוכר את הרכב המינים.

את ה"כפירים" הללו קיבל אכן רחבעם זאבי ("גנדי") במתנה משליט אחת ממדיות אפריקה. כדי להמנע מהשערות ואיתגור יתר של הקופסא שבין אזני.... אודה שאינני זוכר ממי.
אומר עוד דבר - האריות הללו לא הוצאו לרחבה כפי שמישהו כאן סיפר. חסמבה - הבל הבלים. למרות זאת ייתכן אמנם שכשהובאו לגנדי כגורים קטנים מישהו הוציאם לרחבה. אינני יודע על כך.

להלן שתי תמונות נוספות מתוך אתר חבר"ה - פיקוד מרכז - אלבומים.

יוסיפון - חבל שלא ציינת את המקור לתמונה שהעלית - גם היא הרי משם....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מיקיטל בתאריך 14-03-2007 בשעה 04:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר