לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2005, 19:12
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אני מניח משום ש...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "שאלה:"

פורום "תוכנה" מתמחה במיוחד בתוכנות הללו{שיתוף קבצים וכ'ו...}לפיכך שם מותר לדבר על התוכנות...

בפורום "20+" לא רוצים שאנשים יתחילו לשאול שאלות על תוכנות כאלו ואחרות{משום שזהו לא ייעודו של הפורום}זה כמו שאני אבוא לפורום שאתה מנהל סירפד וישאל באיזו חנות הכי טובה בתל אביב אפשר למצוא תחתוני בוקסר טובים ובמחיר זול?

אחרי דקה מהרגע שההודעה היתה יוצאת ההית מוחק אותה נכון?{או נועל ת'אשכול}.

אז אני מניח שזה תקף גם פה.

בנוגע לחוקיות העניין:

אני לא יודע עד כמה חוקיות תוכנות השיתוף הקבצים בעולם,אבל אני יודע ש"אזארוס" היא תוכנה חוקית לגמריי,הטורנטים שאיתם מורידים מהתוכנה הם לא חוקיים{סרטים\משחקים\תוכנות וכ'ו...}

בעיקר תחשוב שנניח אתה גר בארה"ב ואני גר בישראל ויש לי סרט חתונה של הדודה,ואני רוצה לשלוח אותו במהירות אליך אז אני לוקח את הסרט הופך אותו ל"טורנט" שולח לך את הטורנט{ששוקל בערך 100K}אתה מפעיל את הטורנט ואז אזראוס מורידה את הסרט אוט' מהמחשב שלי במהירות גבוהה{קסם אהה.?}.

בנוגע לדעת המנהל:

בסה"כ אני מבין,כי אתה פועל לפי החוקים וכך צריך..
אבל אם התוכנה באמת חוקית אז אפשר לשנות את החוקים{או לפחות להגביל אותם לתוכנות שבאמת אינן חוקיות}

בברכה,ניר.

נערך לאחרונה ע"י Niro1985 בתאריך 29-01-2005 בשעה 19:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2005, 19:08
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
החברה היחידה שנסגרה היא נאפסטר.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה לא מה שאני מבין מסעיף מס' 9"

חברות התקליטים ניסו בתחילה, ונכשלו מבחינה חוקית, להציג את התוכנות הללו כלא חוקיות, תוך כדי נסיון לתבוע אישית את מפתחי התוכנה.

הטיעון של כותבי תוכנות שיתוף הקבצים הוא שמדובר בסה"כ בטכנולוגיה המאפשרת שיתוף של קבצים ותכנים ממחשב למחשב, והאחריות היחידה על טיב התוכן היא על המשתמשים בתוכנה.

הדבר נכון כפלים כאשר מדובר בביט-טורנט שבכלל הומצאה בתור טכונולוגיה להפצת קבצים ולא טכנולוגיה לשיתוף קבצים בעל שימוש חוקי מוכח (היא נועדה במקור לתת פיתרון במקרה בו חברה רוצה להפיץ לציבור תוכנה שהיא כתבה ששוקלת נניח 500 מגה. אם היא היתה מאפשרת הורדה של התוכנה בצורה הקונבנציונאלית, היא היתה חייבת להשקיע רוחב פס גדול מאוד על מנת לאפשר לכמות נכבדת של אנשים להוריד את התכונה בו זמנית. בביט-טורנט היא יכולה להפיץ את הקובץ במהירות ובלי להשקיע ברוחב פס גדול).

לינקים לתכונות הללו הוא חוקי. לינקים לקבצים שניתן להוריד דרך אותן תוכנות הוא לא חוקי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר