לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2007, 09:40
צלמית המשתמש של rambull
  rambull rambull אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.07
"מה שבקולוס" כי בכלל אין ראש

להלן עותק חלק ממייל של רמבול לפוזפוז שנשלח בפרטי

לענייני "חור שבראש", הריני חש מחוייב להשקיע בנו כמה מילים.
אוהב להשתעשע בפורום אבל בינתיים עוד לא התגבשה כאן חבורה ש"יש לה את זה"...
אתה מבין את כוונתי?
מת להשתלב ולהשתובב בפורום הדפוק הזה אבל אין עם מי! לפעמים זה כ"כ ירוד עד כדי שאנשים מפליצים תגובה בלי לכתוב אפילו מילה,
שלא לדבר על תגובות ברמה של "בוא נראה אותך גבר אני אזייןתכוסשלאמשך".
'מה שבראש' בפנטזיה שלי יכול להיות פורום אדיר אבל הלכה למעשה הוא זבל'ה.
איפה חבורה שנונה, שכל אחד מבריק בתחומו, שכל אשכול תאווה לעיניים וכל תגובה פנינה!...
זה מה שהייתי רוצה בפורום "מה שבראש" אבל אין.
אין אשכולות "מבריקים" כי אין פרטנרים, ובלית ברירה אנחנו נגררים לזבל'ה באשכולות הקיימים.
לדעתי המנהלים כשלו, אם אני בעל הבית - אני עושה להם נו נו נו ואם הם לא מתעשתים ותופסים עצמם בידיים הריני מחליף אותם ומנסה צוות חדש...
עד כה המנהלים מוכיחים שאין להם יכולת לעצב פורום מבריק, אין להם יכולת להביא אנשים מגניבים לפורום, אין להם יכולת להעלות את הרמה.

זהו, עותק ממכתבי זה אליך יכנס לאשכול חדש שאני פותח בזה הרגע תחת הכותרת - מה שבקולוס - כי בכלל אין ראש (קולוס זה 'תחת' בספאניולית)

חשבתי שהבנת שדיברתי איתך על אותו אשכול דוחה שמתגאה ברייטינג פורנוגראפי
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2007, 10:41
צלמית המשתמש של rambull
  rambull rambull אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "יאי אני והברווז המת שלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי netaneldj
אני והברווז המת שלי, לא מבינים מה הקשר למנהלים, הם סה"כ משגיחים על הפורום, מעלים את הרמה, נועלים אשכולות מיותרים ולדעתי עושים עבודה טובה למדי. הם גם עצמם ילדים בפורום... מה שהכי לא הבנתי. למה לעזאזל ההודעה הזאת נשלחה לפוזפוז

ההודעה נשלחה לפוזפוז כי התנשאת עליו. נראה לך לגיטימי שאתה מכנה אותו באשכול בפורום "טיפש"?

אין לי שום דבר נגד המנהלים אבל הם לא עושים עבודה טובה.
להלן מספר פנינים מהאשכול המדובר, זה עבודה טובה? שמע, גם אני יכול לקלל חזק יותר, גבוה יותר ומהר יותר, נו אז מה?...

ולפספס הזדמנות פז לצחוק עליך? יא פייגה!
אתה המושפל אתה מסריח רצח עם אף מכוער ואחות עם גיבנת פשוט חולה נפש

יא מעפעפען טמבל, בן 25 וזיין רק 10 בנות יא חתיכת בדיחה אתה נראה כמו הביצה שלי שרמוטה מתחנגל מפגר מטומטם תופס לי תחת מול המסך, יא עלוב אחד אתה שווה לי לזין ואני משתין עלייך אלפיים פעם. על הזין שלי

תסתמו תפה שניכם, אף אחד לא שאל לדעתכם הפלצנית

שאתה מגוכח, משועמם וטיפש.

אתה צריך טיפול

אתה כזה עלוב

ישן 06-04-2007, 11:23
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rambull שמתחילה ב ""מה שבקולוס" כי בכלל אין ראש"

אז למה אתה לא לוקח את העיניינים לידיים ומעלה את הרמה? או שיותר קל לשבת בחדר ולכתוב תלונות?

איפה בדיוק אתה רואה שכל התגובות הן קללות ? מה הבעיה שלך גם לתת מעצמך? או שאין לך איך לתת משהו? הרבה אנשים כאן מביאים מעצמם את מה שהם יכולים ויודעים, אם זה להביא את הטאקי ועד ללעזור לאנשים בכל מה שאפשר, אז איפה אתה בדיוק רואה שהאנשים כאן הם ברמה כ"כ נמוכה? בגלל השטויות והצחוקים? זה מה שבראש!

מה אתה רוצה מהמנהלים? מה הם יכולים לעשות כבר שלא עשו? התפקיד שלהם הוא לשמור על הפורום- וזה בדיוק מה שהם עושים.

אגב, את האשכול עם התמונה השבועית שכחת? זה גם נקרא לא לעשות כלום?

בקיצור, אין לך מושג מה הולך מאחורי הקלעים, כ"כ הרבה דברים שאתה כגולש אינך רואה אז לפני שאתה מעביר ביקורת כזאת כדאי שתשב ותחשוב שניה.

ישן 06-04-2007, 14:22
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rambull שמתחילה ב "חרא כמו חרא"

קודם כל המשפט בחתימה שלי בא כבדיחה פרטית, זה בכלל לא שייך לכלום.

חוץ מזה, אתה הולך סביב הזנב של עצמך, מה אתה רוצה בעצם? רוצה עזרה או התמחות במשהו? בבקשה, יש כאן מלא פורומים לדברים האלה, ממחשבים ועד לאופנה, זה מה שבראש.

ציטוט:
ומה בין צחוקים ושטויות לבין אידיוטיזם, לשון הרע וברוטאליות מילולית?
בהחלט נוצר הרושם שבפורום הזה מדובר ב"להעלות את הרמה של ניבולי הפה"...

זה פשוט שטויות, אין מה להוסיף.

ציטוט:

מה זה משנה מה אני רוצה מהמנהלים?
יותר נכון לשאול מה המנהלים רוצים מעצמם ומהפורום!

אתה כותב כאילו המנהלים כאן מקבלים משכורת או משהו, המנהלים עושים עבודה מצויינת! משקיעים המון <גם אם אתה לא רואה את זה>, ולשאלתך, המנהלים עושים בדיוק את מה שהם רוצים מעצמם ומהפורום, אם לא נאה לך אז נסה לשנות דברים בתור גולש.

ישן 06-04-2007, 16:01
צלמית המשתמש של אני8!
  אני8! אני8! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל אני8! שלח הודעה דרך MSN אל אני8!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rambull שמתחילה ב ""מה שבקולוס" כי בכלל אין ראש"

אתה מוזר.כולך טוען שהפורום הזה מביש וחסר כל, כשבעצם אתה כותב בו ופותח אושכול לא פחות מעפן מכל האחרים. במידה מסויימת יותר גרוע אפילו. נכון שיש כמה אשכולות של ילדים פלצנים שקרנים, אבל רובם לא כאלו. אז מה הסיפור שלך? לבוא ולהתלונן?..אולי במקום להתלונן תפתח אשכול "לרמה שלך"...?
ומה אתה בא בטענות למנהלים שעושים עבודה מצויינת?? תפיד המנהלים הוא לשמור על הפורום, ולא להביא אנשים ולהגיד להם באיזה רמה לכתוב.
לדעתי, אדם שפותח אשכול שבו הוא אשכרה יושב ומקלל את כל הפורום שהוא רק נכנס אליו-הוא אדם שזקוק טיפול.. אתה נהנה לבוא ולתת ביקורת במקום לבוא ולשנות?..
האשכול הזה נקרא מה בראש, והוא מבטא את מה שבראש של כל אחד ואחד. ולא מה בראש שלך. אני מצטערת, אבל לי אין שום תלונות לפורום, ובמיוחד לא למנהלים. אם יש לך בעיה כלשהי-אתה מוזמן לנסות לתקן, ולא לבוא בטענות, ואם לא הולך לתקן-תפתח פורום אחר, שיענה לדרישות שלך. כי אותנו- זה לא ממש מעניין.
ישן 06-04-2007, 16:09
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
בקטע של הקללות רמבול צודק

לא יתכן שישמעו קללות וטיוחים כאלה מחרידים תת רמה ומי שקילל ככה אני מתביש בו ובידיעה שהוא חי במדינה שלי רמבול צודק שאנשים פה מרשים לעצמם קצת יותר מדי "במתגייסים וסדירים" לא תראו אנשים מדברים ככה ואם היו מדברים כך הם היו נחסמים לעולם.
ולאנשים שדיברו כך:
ולפספס הזדמנות פז לצחוק עליך? יא פייגה!
אתה המושפל אתה מסריח רצח עם אף מכוער ואחות עם גיבנת פשוט חולה נפש

יא מעפעפען טמבל, בן 25 וזיין רק 10 בנות יא חתיכת בדיחה אתה נראה כמו הביצה שלי שרמוטה מתחנגל מפגר מטומטם תופס לי תחת מול המסך, יא עלוב אחד אתה שווה לי לזין ואני משתין עלייך אלפיים פעם. על הזין שלי

הלוואי שכל מה שאמרתם יבוא אליכם כבומרנג יחתיכת חסרי לב נראה אתכם עומדים מולי ואומרים לי דברים כאלה ברחוב אני מבטיח שלא הייתם אומרים זאת שוב

ישן 06-04-2007, 16:50
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
חח מה שהיה אז אני מביע חרטה עד היום
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rambull שמתחילה ב "אחי לנצח צנחן לעולם"

הרע שבי יצא אז אבל אני מבין שטעיתי ואני מבין שאתה אדם עם הומור שנון שעשה רבות ושואף לתקן ולתרום בחברה שלנו. אל תתייחס לכל ה"טיפש עשרה" שביקרו אותך פה הם לא יודעים מחייהם כלום והם לא ראו כלום. הטלויזיה והמחשב הם אלה שמזינים את "תבונתם" וממלאים את חוצפתם.
אנשים פה אמרו דברים נוראיים באשכול שננעל שהרבה זמן לא שמעתי ,פגעו בבנאדם שלא עשה להם כלום ולעולם לא יידעו כמה פגעו בו ועוד אנשים פה מבקרים אותך על זה שקמת על העוול הזה.
הייתי שולח את הברווזון המלוכלך הזה למקלחת דחוף!

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 06-04-2007 בשעה 16:53.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר